Új privát üzeneted érkezett!

Hali!

Hová tűnt mindenki?????? :cry: :cry: :x

Erika
szherika
 
 


Helló!

Csajok:Kezdek izgulni,hogy hol vagytok!!
Remélem,hogy mindenki jól van.
Tessék jelentkezni!! :(

Erika
szherika
 
 


Sziasztok!

Felénk minden okés, csak a héten a szüleimnél ragadtunk.
Zali nagyon élvezte a pörgést, de azért jó volt megint hazajönni! :-)

Én is remélem, hogy mindenki jól van és csak bokros teendőitek nem engedik a netezést!
ankia
 
 

 
 

Sziasztok !!!!

Megjöttünk mi is a pihenésből !! :wink:
Nagyon jól érezte magát a Dani, hála az égnek jó időnk volt !!!

Tegnap kaptunk szurit :cry: az rázós volt, de túl vagyunk rajta!!!!

Üdv.: Dani,Judit
babi24
 
 


Helló!

Örülök,hogy mindenki jól van!Remélem lassan visszatér az élet,ide is.

Sis veletek mi újság?

Erika
szherika
 
 


Helló!

Csajok időben szólok:Csütörtökön Tali!!!!
Szóval jó lenne,ha minnél többen lennénk! :roll:
Mit szóltok? :roll:
Várom,a válaszokat.
Sis is jól van,csak átmenetileg nincsen gépe.
Pusz:Erika
szherika
 
 


Sziasztok!

Erika, köszi a híradást :D

Szóval gépváltás van, ezt viszi be apa az irodájába, én meg kapok másikat, csak még b@xakvás van vele, úgyhogy egyelőre el vagyok vágva a külvilágtól, kénytelen vagyok aludni esténként :D:D:D

Csütörtökön ott a helyünk akárhol! :D

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Helló!

Csajok:Jól felszívódott mindenki.
Azért remélem,hogy mindenki jól van.
Erika
szherika
 
 


Sziasztok!

TÉnyleg nagy a pangás, de érthető, a szép idő az utolsókat rúgja, ki kell használni! :)

Babihíradó:
Jól vannak, csak nyüzsgés van feléjük, és nem ér rá :)

Nekem még mindig nincs gépem, de ami késik, az messzi van :( :D:D

Jövök majd!

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Sziasztok!

Tudom, hogy már voltak ezek a témák porondon, csak pénteken költözünk (végre! :)), így sajnos semmi időm nincs megkeresni a válaszokat, tudnátok nekem segíteni?
Hol van a védőnénik bázisa, ahol be tudunk jelentkezni?
A gyerekorvosok mind egy kupacban vannak, ott a Némedi út - Fő út találkozásánál? Esetleg ismeritek Gellért doktornőt?
Ja és a lényeg, hol vannak játszóterek?

Előre is köszönöm!
szinti
 
 


Helló!

Igen,a dokik ott vannak a Fő úton.Az én tudomásom szerint,a védőnők a Némedi uton,az OTP-vel szemben,a rendörség épülete mellett vannak.Játszótér van a Bezerédinél,nálunk a Ligeten,és van a szigeten.
Sok sikert a költözéshez.
Üdv:Erika
szherika
 
 


Helló!

Mi Van veletek csajok??Remélem,hogy nem hal ki ez a topik!!!
IRJATOK!!!
Pusz:Erika
szherika
 
 


Sziasztok!

Én is pont ezen gondolkodtam, hogy ez az első olyan topik, amit nem csak olvasok, hanem próbáltam aktív tag lenni.
Erre a kihalás fázisába jutott! Remélem nem tőlem! :-)

Dehát biztosan mindenki élvezi a szép időt, amíg lehet!
ankia
 
 


Sziasztok!

Ankia :D

Én beteg vagyok, most imádkozom, hogy ne legyen arcüreggyulladásom, Máté hál'Istennek jól van.

Voltunk három napot Győrben, babanetes barátnőmmel talizni, nagyon jó buli volt, a gyerekek is élvezték :)

Ha meggyógyultam, ne féljetek, közétek csapok ám ! 8)

Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Helló!

Sis:Gyors gyógyulást kívánok! :wink:
Többiek rettegjetek a fenyegetéstől. :x
Szóval irjon gyorsan mindenki,de jó sokat ám!!! :lol:
Pusz:Erika
szherika
 
 


Helló Csajok !!!

Huhhh.... régen kerültem gépközelbe !!!
Nállunk minden oké csak besürüsödtek a teendők és kicsit szétcsusztunk :shock: !!! Épitkeztünk,kertet rendeztünk... stb.
Dani csajozik ezerrel van egy 3 éves barátnője,sokat játszanak együtt.

Remélem ,hogy mindenki jól van !!!

Sis .: jobbulást ha még aktuális ! (remélem már nem) :) !!!

Ankia: nekem is ez az első ilyen topikom,ahova írok is! Igaz mostanában nagyon keveset ! De mostmár talán több időm lesz erre !!!

Erika: :oops: :) :D :lol:

Üdv.: mindenkinek !!!!!!
babi24
 
 


Sziasztok !!!

Húúúú.... Csajok ez tényleg gázos ! Már napok óta nem járt itt senki már nem is reménykedünk ,hogy valaki írt !!! :cry:
Kicsit pörgessük fel ezt a topikot !!!!

Tudom, én dumálok akit nem jártam itt sokáig.....!!! :wink:

De egy próbát megér !!!
Kiváncsi vagyok ,hogy hogy vagytok?
Mit tudnak már a csemeték ? Ilyesmi !

Üdv.:Judit
babi24
 
 


Helló!

Én azért mindig bekukkantok,csak magamnak nem szívesen irok.
Köszi,mi jól vagyunk,élvezzük még a jó időt amíg lehet.Ti hogy vagytok?Mi járunk Lilivel Angolt tanulni,és a héten kezdődik neki,a balett-torna óra.Kipróbáljuk,hátha tetszik majd neki.Jőn lassan a tél,keveset lehet majd kint lenni,ő meg jó kis aktív gyerkőc,hátha ez is kiveszi az energiáját.Na ha van időd irj.
Szia:Erika :lol:
szherika
 
 


Szia !!! Sziasztok !

Ide Harasztira jártok angolozni? Tök jó ötlet ! Tetszik neki ?
Hát igen jön a szoba szezon !
A csajszik általban szeretik az ilyen jellegű tornákat,hátha neki is bejön !! Legalább tud hol mozogni rendszeresen !!! Örülök ,hogy jól vagytok !!! :D

Velünk nincs semmi különös ,elvagyunk ! Dumálgatunk már ezt- azt az alap szavak már mennek a használatban is (apa,anya,papa,mama,gyere,kérem...stb.) !
JAHH és a Jájá is! Mert Jázminnak hívják a Dani barátnőjét !! :P :wink:

Ma reggel voltam kint a piacon és láttam Siséket csak mire kikeveredtem eltüntek :( !!!

Puszi mindenkinek !!!!
babi24
 
 


Sziasztok!

Mi is jól vagyunk nagyjából, azt eltekintve, hogy Zali ma leesett tesóméknál a 3. lépcsőről a járólapos földre. Úgy homlokkal neki, mintha fejest ugrana. Azóta remeg a gyomrom... Merthogy ott voltam a közelében, és nagyon figyeltem, de a gravitáció gyorsabbnak bizonyult, mint a reakcióidőm! :-( Ő egyébként úgy tűnik jól van, 2 perc múlva már ment is vissza játszani... a lépcsőre...

Ti nem jártok véletlenül a zeneoviba, vagy bölcsibe, vagy mi is az, ami keddenként van? Mert az jutott eszembe, hogy lehet, hogy ott ültök mellettünk, csak nem is tudunk róla.

Szherika! Mesélsz egy kicsit az angoltanulásról? Hány éves kortól? Hol? Milyen gyakran?

Benne vagyok a topic felpörgetésében, mert egyébként én is szinte mindennap meg szoktam nézni, és csalódottan veszem tudomásul, ha semmi változás! :-)

Remélem egyébként, hogy Sis meggyógyult már!

Pusz
ankia
 
 


Sziasztok !!!

Ankia :
szédületes ,hogy miket kibírnak ezek a petty gyermekek !!!
Nagyobb baj nékül, hál' isten !!!! :wink:

Mi speciel nem járunk zene oviba,bölcsibe.
Jó egybként? Élvezi a gyerkőc?

Hmmm.... nem akar pörögni ez a fránya topik !!!! :roll:

Pusza mindenkinek !
babi24
 
 


Sziasztok!

Babi! Hát, én jó programnak tartom a zenebölcsit, gyerekfüggő, hogy mennyire élvezik. Zalánt a "közepesen élvezők" csoportjába sorolom. :-) Jó pörgős egyébként, gyorsan eltelik a fél óra. Arra szerintem jó, hogy kicsit közösségbe legyenek a gyerekek (főleg az egykék, mint a mi esetünkben is), hangszereket ismernek meg, és hát végre hallanak tiszta énekhangot! :-)

Milyen klassz, hogy még mindig jó idő van? Mindenki a szabadban volt ennek örömére?
ankia
 
 


Helló belló !!!

Ankia:
Köszi az infót !!!! :)
Neked mennyi idős a gyerkőc ?

Tényleg milyen szép még az idő !!!
Attól tartok,hogy marha hideg telünk lesz majd január ,február magasságában talán havat is látunk !!!
Bár nagyon reménykedem benne ,hogy végre fehér karácsonyunk lesz !!!

Többiek: mizujság felétek ???

Üdv.: Judit
babi24
 
 


Sziasztok!

Babi: nagyon testreszabottan megy ám a dolog: 10-től vannak a kb. másfél-két éves babák (mi ide járunk), 10.30-tól a nagyon picik, akik még nem tudnak menni, és 11-től a nagyobbak.

És a te babód mennyi idős?

Hajrá jó idő! Élvezzük még ki a "nyár"-ból hátralévő két napot!!
ankia
 
 


Sziasztok !

Ankia:lehet,hogy egyszer megnézzük! :wink:
Dani tegnap volt 20 hónapos !
Akkor kb. egyidősek ezek a fiuk ! :)
Ti merre is laktok ? Bezerédi ? Tudom,hogy már írtad de elfelejtettem! :oops:

Lassan felveszlek MSN-re ugyis csak mi beszélgetünk !! :D :D

HAHÓÓÓ TÖBBIEK ???!!!! EZ CÉLZÁS VOLT !!!!!! :roll:
babi24
 
 


Sziasztok!

Babi: igen, Bezerédisek vagyunk, arra a legszéle felé, a Tsz-nél.
És ti?

Esetleg nem szoktatok a Bezerédin lévő játszótérre járni? Mi szép időben (ami ugye most még áll) ott szoktuk tölteni a délutánt, és ha véletlenül ügyesen lenyomom a takarítást és főzést vagy bevásárlást, akkor délelőtt is ki szoktunk menni. De jellemzően nem vagyok túl hatékony ezekben, így ez igen ritka eset. :-)

De most héten nem voltunk, mert Zali kicsit beteg lett a hétvégén. Szerencsére csak 1 napig tartott, remélem túl is vagyunk rajta, úgyhogy igazából ma már lehet, hogy be is vállalunk egy kis homokozást!
ankia
 
 


Sziasztok !!!

Ankia:mi a Vásárhelyi Pál utcában lakunk,Taksony felé az utolsó utca.
Itt van az Arany part lakómicsoda !
Nem voltunk még azon a játszótéren. Mindig olyan sokan vannak,hogy még nem merészkedtünk oda !!!! :D :wink: :roll:
Itthon szoktak a kertben játszani ezek a gyerköcök vagy a szomszédban (pár házzal odébb)!
Vagy kimegyünk sétálni,motorozni a csati partra, akarom mondani az Arany partra :lol: !!!!

Puszi !!!
babi24
 
 


Sziasztok!

Megvolt a költözés, ma bekötötték végre a netet is, úgyhogy sok szeretettel üdvözlünk mindenkit immár haraszti lakosokként! :-)
Már tudjuk hol is van az a Baktay tér, úgyhogy várjuk a következő találkát, persze ha az idő engedi!
A Zenebölcsi helyszíne is ismert, úgyhogy ha a kerékpárom felújítása elkészül /remélem ezen a hétvégén/ akkor kedden 10-től nekünk is ott a helyünk. Vagy legallábbis azt hiszem 17 hónaposan beillünk a csoportba. Már nagyon vágyunk egy kis társaságra!

Szép délutánt!
szinti
 
 


Sziasztok!

Szinti: üdv. Dunaharasztiban. Remélem szeretni fogjátok, mi nagyon szeretünk itt lakni, bár még csak 2 hónapos a tapasztalatunk.

Zenebölcsibe kedden mi is 10-re megyünk, úgyhogy akkor lehet, hogy összefutunk! :-)
ankia
 
 


Sziasztok!

Végre végre bekötötték a netet itthon is nem csak félévente jutok ide.Már olyan régen írtam,hogy újra bemutatkozunk. Domi fiam februárban lesz 3 éves, kislányom Emese 8 hónapos.A határ úti "lakóparkban" lakunk,gyalogosan elég távolinak tűnik minden.
Szerintetek zenebölcsibe melyik csoportba vihetném mindkét porontyomat?
Van valaki aki a közelünkben lakik?
Puszi mindenkinek: Kriszta
bibir
 
 


Sziasztok!

Bibir: Elméletileg kicsi lányodnak a fél 11-es csoport tűnik optimálisnak, Dominak pedig a 11-es. Szerintem beszéld meg a vezetővel, hogy ő mit tanácsol, hogyan járjatok!

Egyébként gyalogosan nekem is minden nagyon távolinak tűnt először. De aztán már elég bevállalósak lettünk, és mostanra a 30-40 perc séta meg sem kottyan babakocsival. Persze egy gyerkőccel könnyen beszélek, két picurral már biztosan sokkal nehezebb nekiindulni! :-)
ankia
 
 


Ankia: ma még nem tudtunk mennyi zenebölcsibe, legnagyobb sajnálatomra, de jövő héten már tuti megyünk. Kivéve mondjuk ha esik az eső, vagy valami krízis van, de ilyet nem is mondok, mert ilyen nem lehet, hiszen mi menni akarunk a zenebölcsibe. :-)

Sütőtök és muffin imádók figyelmébe! Mi nagyon szeretjük a sütőtököt, de csak úgy, amikor még langyos, így aztán sütőtök sütés után mindig jön a kérdés, hogy ezúttal mit készítsek a maradékból. Tegnap a megszokott sütőtökös sütik, piték helyett kipróbáltam egy sütőtökös muffint, és mivel nálunk hatalamas sikert aratott babánál, apánál, anyánál egyaránt, gondoltam megosztom veletek.

Hozzávalók:
200 g sütőtök
citrom
2 tojás
80 ml olaj
3 evőkanál juharszirup
150 g joghurt
50 ml tej
250g liszt
2 teáskanál sütőpor
pici só
fél teáskanál fahéj
pici szerecsendió

Elkészítés:
200 g sütőtök megpárolsz egy kis citrommal, majd pépesíted. Kikevered egy tálban a tojást, olajat, juharszirupot, joghurtot és a tejet, majd az egész masszához a pépes sütőtököt hozzáadod. Egy másik tálba összekevered a lisztet, sütőport, sót, fahéjat, szerecsendiót. A lisztes keveréket lassan hozzáadod a masszához, majd muffin formákban (vagy tepsibe is lehet) adagolod. Előmelegített sütőben kb. 20-25 perc alatt lesz kész.

Én annyiban csináltam másképp, hogy nem pároltam a sütőtököt citrommal, hanem előző nap sütöttem meg, így citromot nem tettem bele, csak a kihűlt tököt összeturmixoltam. Olaj helyett kb. 5 dkg megolvasztott vajat tettem bele. Ja, és minden muffint, amihez tojást írnak, a fehérjét felverem habnak, sokkal lazább lesz tőle mindenféle muffin tészta, így most is ezt tettem.

Remélem annál is hasonló sikert arat, aki kipróbálja.
szinti
 
 


Sziasztok!

Üdv,az új Harasztisoknak is.
Jó,hogy újra életre kel a topik.
Mi nem járunk a zenebölcsibe,mert mi balettozni járunk.
De azért a találkozóban mi is benne lennénk.Persze most rosszabb lesz,mert jön a hideg,De majd kitalálunk valamit.
Mindenkinek jó pihenést holnapra.
Üdv:Erika
szherika
 
 


Sziasztok!

Hú, Szinti! Nagyon köszi a receptet, feltétlenül ki fogom próbálni, mert egy csomó sütőtök áll a ... szívesen írnám, hogy kamrában, de mivel abból mosókonyhát csináltunk, így ... a garázsban. Már sajnos nem arat akkora sikert főzelék összetevőnek, mint kezdetben, így remélem süti formájában bejön majd az íze.

Hát, sajnos akkor a zenebölcsiben már nem fogunk találkozni, mert mi ma voltunk utóljára. Zali ugyanis csütörtöktől bölcsis lesz, én pedig vissza dolgozni. Vége a tündérmese életnek... De azért remélem lesz más alkalom, ahol össze tudunk majd futni!

Szherika! Megtennéd, hogy mesélsz egy kicsit az angoltanulásról? Hol? Milyen gyakran? Milyen formában? Nagyon érdekelne a dolog!

Üdv. mindenkinek!
ankia
 
 


Sziasztok !!!!

Szinti:Klassz a recept !!!! Köszi azt hiszem mi is kipróbáljuk !!!!

Itt a tél lassan, ma már eset egy kis hó mutatóba !!! :) Láttátok???
Daninak tetszett nagyon ! Majd szánkós talit rendezünk a gyerekenek !! :D :wink: Ők biztos élveznék !!!!

Sisékkel mi a helyzet ?? Rég írt !!!

Pusz mindenkinek !!!!!
babi24
 
 


Sziasztok!

Képzeljétek,mint nem egészen kezdő anyuka,azt hittem,hogy minden gyerek szereti a sütőtököt.Kisfiam szerette és szereti is nagyon,de a leányzó nem és nem akarja enni.Bébipapiban nem kellett neki,most megpróbáltam "igazit" sütni,hááát ez sem vált be.Remélem ha megsütöm amit szinti írt kelendőbb lesz mert a nagyi küldi rendesen! :D Igaz kicsim még csak 8 hónapos,de mindent meg akar kóstolni és mint második baba nem is nagyon szoktam "irigyelni" tőle.

Azért most visszasírom a jó időt.Csak nekem tűnik úgy,hogy itt Harasztiban sűrűbben fúj a szél?Vagy nem kell az erdőszélre költözni? :lol:
bibir
 
 


Helló mindenki !!!!!

Bibir:az én fiam sem eszi a sütötököt semmilyen formban! Viszont minden mást szivesen fogyaszt legyen az zöldség vagy gyümölcs !!!!
Úgyhogy elnézem neki ,hogy nem eszi a sütötököt :wink: !!!!
Minden gyerek más !!!

Ez a borzasztó,hogy fúj a szél !! Igy ki se lehet menni ! Mert hideg van -felöltözünk de a széllel nem tudok mit kezdei !!! Ilyen szélbe nem viszem ki a gyereket !!!

Többiek mi a helyzet felétek ??

Üdv.: Nektek !!!!!!
babi24
 
 


Helló csajok!! :lol:

Lili sem nagyon eszi meg a tököt.
Hát az idő tényleg ramaty.Ha nem fúj a szél,akkor valami esik.Én Lilit kiviszem,ha csak tehetem.Kell a napi 1 óra kint.
Na szóval, az angolról.Mi ide járunk,a fő útra az Anna házba.Ez a HELEN-Dooron modszer.A gyerekeket 6hónapos kortól fogadják.
Mi a 3-4 évesekhez járunk,5 fő van egy csoportban.Nem olcsó,de nekünk tetszik.Lili szívesen jár és fogékony is a szavakra.Jó sok szót tud már.Szokott lenni bemutató óra is,ha valakit érdekel utánna nézek.Ha van kérdés kérdezzetek nyugodtan.
Lányok én el sem hiszem,hogy lassan megint itt a Karácsony.
Megint törhetem a fejem,az ajándékokon. :roll:
Pusz:Erika :lol:
szherika
 
 


Sziasztok!

Az időjárással mi is nagyon hadilábon állunk. Nagyon hiányzik Biankának is a szabad levegő, viszont most nagyon nehezen viseli a hideget, a szelet. Mondhatni a szelet egyenesen utálja, teljesen begőzöl tőle, és ilyenkor képes annyira fázni, hogy szabályosan remeg, úgyhogy hatszor meggondolom mikor megyünk ki. Nem tudom mi lett, mert tavaly télen viszont nagyon jól bírta a dolgot, minden nap sétáltunk 1-1,5 órát még a mínuszokban is.
Az meg hogy mennyire tud fújni a szél, tényleg érdekes. Bennem is felmerült, hogy csak itt Harasztiban ilyen iszonyatos, és rendszeres, mert ahol régen laktunk nem volt ez napokig. Viszont csütörtök délután visszamentünk látogatóba a kis barátokhoz, és ott is nagyon fújt... :-)

Mi ez a Helen-Dooron módszer? Már többektől hallottam, nagyon dícsérik, de nem tudom mit is takar ez. Bemutató óra minket is érdekel!

Ha reggel nem esik valami csapadék, akkor megyünk a zeneoviba 10-től. Jön még valaki?
szinti
 
 


Sziasztok!
Így már én is szívesebben írok, hogy igy megindult a fórumocska....
Az bébim 5 hónapos lesz.. Lehet hogy korai, de holnap én is benézek a zenebölcsibe.... (nagyon szereti a dalocskákat és nagyon figyel rájuk... szóval ha minden sikerül, akkor megyek, bár fél 10 től szunyálni szokott.... (megpróbálom levinni)
Én is Bezerédis vagyok, és a játszótérhez közel lakom (oda mi még nem járunk, de sétálni szoktunk.... :D
lag
 
 


Sziasztok !!!!

Ma végre szép idő van!! Ki is használtuk ,sétáltunk kicsit !!!

Jó ez az angolozás, benéznénk mi is egy bemutató órára.

Erika : Sisékről tudsz valamit ???? Remélem jól vannak !!!!

Végre pörög a topik !!!! :D :wink:


Üdv. Anyukák !!!!
babi24
 
 


Voltunk a zene bölcsibe! Hát ez tök jó!!!! Nagyon tetszett... És Rékának is nagyon bejött... Baromira fiygelte a hangokat... a hegedűt, a furulyát, a dalokat, a mondókákat.... Szóval kösz az ötletet: nekünk nagyon jól esett ez a kis szórakozás!
lag
 
 


Mi is voltunk a zeneoviban/bölcsiben. Lag, Ti 10:30-tól voltatok?
szinti
 
 


Sziasztok!

Szerintem is iszonyat szél van errefelé. Még nyáron is vészesnek tűnt néha amilyen erősen fújt. Néha háttal húztam ezért a babakocsit a játszóra. :-)

Szherika! Nagyon köszi, ha utánanézel a bemutatóórának, mert az angol bennünket is érdekelne!

Üdv. mindenkinek!
ankia
 
 


Szia Szinti!
Igen.. 10.30-tól voltunk mi is... Én most voltam először... Igyekeztem megjegyezni a babákat, de Bianka nem rémlik... (ugye így hívják a te babódat) Mondjuk jó sokan voltunk.... Te emlékszel ránk? (Én babám Réka, mi voltunk a legkisebbek)
lag
 
 


Lag, nem emlékezhettél :-), mert mi 10-től voltunk. A 10:30-as csoport egyébként valóban szép létszámmal büszkélkedhetett. Majd akkor két hét múlva megpróbáljuk megtalálni egymást!
szinti
 
 


Sziasztok!

Szégyellem magam, mint a rossz kutya, mert bevallom, teljesen elfeledkeztem olyasmi dolgokról, mint dunaharaszti topik... :oops: :oops: :oops: :oops:

De megvan rá a nyomós okom!

Házat veszünk Miklóson, és most minden energiánk az ügyintézésre fordítódik, múlt héten a saját kisfiamat alig láttam!

Erika,
köszönöm, hogy felhívtál, nagyon jól esett! Bár szerintem kb egy óra múlva már ki is ment a fejemből, hogy nekem ide írnom kéne :D

Mondom, jól vagyunk, csak irtózatosan be vagyok sózva :)

Zenebölcsiben mi is voltunk már, tényleg nagyon jó, de sztem kicsit sokan voltunk. Máté végig rohangált, ott táncolt a nő orra előtt, elkunyizta a bohócát, az alagútból meg ki sem akart jönni :D

Időközben megtanult szaladni, forog, és jobbra-balra dülöngélve, tipegve táncol :D
Nagyon sok szót használ rendeltetésszerűen, a tárgyakat, állathangokat nagyon vágja, valamint utánoz mindent, amit mondunk, és érdekli is :)

Tegnap olyan béna voltam, rácsuktam az ujjára a kocsiajtót :(:(:(:(:( Anyu kezében kukucskált befelé apához elöl, én meg nem is gondoltam, hogy a B-oszlopba kapaszkodik, és dirrbe a hátsót...

Nem tudom, ohgy úszta meg, mert kajak odacsuktam, és még csak lila sem lett neki!!!
Faja őrangyalunk van, az biztos, este meg is köszöntem neki! :)


Pusztok!

Sisotris&Máté

Kép
sisotris
 
 


Helló Mindenki!

Csak egy bekukk,majd holnap jövök.
Remélem,hogy mindenki jól van.
Sis én megbocsájtok. :P
Mit szóltok elált a szél,és eléggé kellemes az idő,már igy Novemberhez képest.
Na gyertek csajok,pörögjön ez a topik... :wink:
Erika
szherika
 
 


Sziasztok !!!

Sis.:gratula a ház tenderhez !!!!
Nem semmi papír meg utánnajárósdi munkátok lehet !!!! :wink:

Mi csak a szocpolt próbájuk elintézni de az is elég macera !!!!! :oops:
Már kivagyok tőlük !!!! Ezt a rengeteg kitöltendő papírt és utánnajárást a különféle hivatalokban!!!! :?

Vannak jó Baba zene cd-im,meg a Nagy mondókás album is megvan (az is éneklős) és A Nagy Micimackó abum is, szintén dalok !!!
:D :lol: Tökre csipi a gyerköcöm !!! Mi itthon zene ovizunk/böcsizünk!
Ha valakit érdekel állunk rendelkezésére ! :wink:

Üdv.: Dani,Judit
babi24
 
 


Sziasztok!

Ha esetleg valakinek Dunaharaszti területén bébiszitterre lenne szüksége, van egy ismerősöm, aki okleveles bébiszitterként nagy gyakorlattal rendelkezik, és már csecsemőkortól vállal gyermekfelügyeletet. A telefonszáma: 06-20/348-0170

Nagyon ledöbbentem ma délelőtt, oly annyira, hogy még mindig sokkhatás alatt állok, ezért gondoltam megosztom veletek. Nem voltak illúzióim az állami bölcsödéket illetően, hallottam már ezt-azt, jókat, de sajnos inkább rosszakat, viszont minden elképzelésemet felülmúlta az, amit ma személyesen éltem át, mikor ellátogattunk a böcsödébe. Napsütötte délelőtt volt ez a mai, fel is kúszott a hőmérséklet úgy 13-14 fokig, így a gyerekek kint játszottak az udvaron. Ahogy megérkeztünk, leparkoltuk kétkerekű járgányunkat, és igyekeztünk bejutni az ominózus helyre. A kapu (megjegyzem nagyon helyesen) zárva volt, viszont csengőt nem találtunk. A dadusok ott álltak az udvar ellenkező végében, egy ideig "farkaszemet néztünk", mert túl sok hajlandóságot nem mutattak, hogy segítsenek problémám megoldásán. Már azon gondolkoztam mi a jobb megoldás, ha kalimpálok nekik, vagy odakiabálok, bár mindkettőt elég illetlen dolognak tartottam, de aztán egyszer csak a talán egyetlen szimpatikus hölgy segített bejutni. Ahogy haladtunk az épület felé egyre inkább sokkolt a látvány, ahogy sorra az orrukból mindkét lyukon szájukig lógó - már elnézést - takonnyal küzdő gyerekkekkel találkoztunk, a kigombolt kabátokról, és csupasz fejekről már nem is beszélek. De nem volt mit tenni, mert hát a dadusoknak halaszthatatlan trécselnivalójuk volt az udvar egyik sarkában, egy kupacban. Miután átjutottunk a bejárati ajtónál sírásában már tomboló kisfiún - akiről természetesen rajtunk kívül senki nem vett tudomást -, azt kértem az égiektől, adasson meg nekünk, hogy soha többet ne kelljen a kislányomat ide hoznom!
szinti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?