Új privát üzeneted érkezett!

Nikcsi,
asszem neked elfelejtettem válaszolni: de adok bogyót, de nem volt itthon a megfelelô potenciál.

Tücsökzene: úgy néz ki, hogy titkos Eszti száma, akkor intézem a magam módján. :(
laga
 
 


Szilvamag,
bocs, megérkezett. :oops:
laga
 
 


Laga
Kár, hogy nem voltatok a talin! Hiányoltunk.
Jövő pénteken lesz nálatok a tali ugye? Az útvonalat elküldted már Casnak?
Na ezeket a potenciálokat én nem tudom mi... :(
nikcsi
 
 

 
 

Ha valakit érdekel, képek Koriról: http://www.babanet.hu/album/main.php?album=4916
nikcsi
 
 


Nikcsi
Nagyon aranyosak a fotók!!!
De jövőbe látó fényképezőtök van? Az utsó képeknél 09.22. a dátum! :lol:
A 07.30-ason meg tiszta apja!
(Útvonalat meg még nem kaptam Lagától...)

Szilvi
Oké, akkor szerdán bizniszelünk!


Sebi meg mostanában minden kuckóba bekucorodik!
Pl. a szekrénybe...
Kép

...vagy a hűtőbe! :lol:
Kép
Sógorom most viszi el a régi hűtőnket... :)
cas
 
 


A gyereket remélem nem felejtjük benne...
(Vagy inkább de, és akkor lesz egy kis csend! Bár ahhoz az ajtót is rá kell csukni... :lol: )
cas
 
 


Cas
Szegény Sebi, mit tennél vele? Ez aztán rideg/hidegtartás! :?
09.02-ből kettő is van, ezért valahogy meg kellett különböztetni, de így szerettem volna: 09.02., 09.2 Köszi az észrevételt, javítani fogom! :)
nikcsi
 
 


Nikcsi
Az! De ő mászott be, sőt még az ajtót is magára csukta, pedig bent sötét volt! :lol:
cas
 
 


Laga: a 15-dike nekem sajnos nem jó :(

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Csináltam már én is egy albumot gyorsan :)
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=10563

Cas
Nálunk is Sára Dorina szekrényében szokott ülni, így legalább, ha nem találom tudom, hogy hol kell keresnem a gyereket :)
hmmc
 
 


köszönjük a képeket, remélem látunk Titeket!!!!

én is mutatok beülős képet
Kép ez a kedvenc helyem:
Kép kirámolom az utolsó játékot is
Kép itt is segítenék kirámolni
szilvamag
 
 


Cory,
:cry:

Útvonal: a hétvégén igyekszem elküldeni.

Myrát értesíteni valaki a 15-i taliról? Annyira akart jönni.

Teusnak ömlik az orra. Illetve most már jobb, de tele tömtem Coryzaliával. Remélem egyre jobb lesz.

És a nagy hír: kedden volt Tea 16 hós. Azóta nem hajlandó szopni. Napra pontosan. :) :(

Aranyhold,
a Coraban van egy olyan akció, hogy ha 4. és 17.-e között 10 ezer felett vásárolsz, akkor ajándék 3 napos fitneszbérletet kapsz a Csiki-begében. Ha megpörgetsz egy kereket, akkor ez akár 30 napos is lehet. Nekem már van egy 30 naposom! Bi-bi-bi! :lol:
laga
 
 


Aranyosak a bújkáló gyerekek! :)

Laga
Én is olvastam, hogy valamit nyerhetek? De én nem láttam ott semmilyen kereket! :cry: És a pénztáros sem szólt!
nikcsi
 
 


Sziasztok!

De jó hogy benéztem, annyi szuper képet raktatok fel :!:

Na és a börze engem is érdekel szombaton, mert atláltam a szekrényrámolásnál egy kisbőrőndnyi babaholmit, alig használtak, remélem elkapkodják 1 óra alatt, mert töb időm incs kofáskodni. Valahogy rajtunk maradtak, mert egyébként a rokonoknak szoktam továbbadni őket.
Lehet ott helyben árusító pultot bérelni, nem tudjátok? Ha nem, majd az utcán kkinyitom a bőröndöt és beengedem az éreklődőket :)

Laga,
"Teusnak ömlik az orra. Illetve most már jobb, de tele tömtem Coryzaliával. "
Az olyan mint az orrtamponálás? De ugye kap tőle levegőt? Vagy nem az orrába tömted, csak így akartam érteni? :lol:

Jól van nnna, ilyen vagyok és gyors jobbulást a lányzónak!

Csaó, Viki
ccviki
 
 


Jól kihagy a billentyűzet, hát nem is én vagyok a béna, már bocs :lol:
ccviki
 
 


Laga, ne hozd rám a frászt, mert felrobbanok!
Kedden voltunk havi nagybevásárláson a Corában, simán 10 e fölötti összeget hagytam ott, és a pénztáros nem mondta a dolgot. Este nézem az aznap bedobott Corás újságot, és a guta ütés kerülgetett. Eltettem a blokkot, hogy majd visszamegyek reklamálni, de azóta sem jutottam odáig, és szerintem már keresztet vethetek a fitneszbérletemre .... a fene egye meg! :evil: :x
aranyhold
 
 


Viki,
a Coryzaliát nem a gyerek orrába kö tömni! Értve vagyok má? :)

Aranyhold és Nikcsi,
szövetkezzetek és lendüljetek támadásba! A kerék egyébként a bejárat mellett a biztonsági ôrök felé van. És 17--ig él az akció. Addig nem jön össze egy 10 rugós vásárlás? Nekünk simán...
:( (Ma is 26 ezret hagytam ott, úgy hogy kedden piacon is voltam és se húst, se édességet nem vettem. Viszont teljesen berágtam: a pénztáros átvert 1.200,- Ft-tal :evil: Megyek veletek támadni!)

Még valami fontos: bejelentkeztem Tücsökzenére, és 6.300,-at mondott Eszter. Valahogy kevesebbre emlékeztem. Nektek is ennyi az ár, vagy ezt ti intéztétek nekem? :wink:
laga
 
 


Viki
Már hónapokkal előtte kell árusító helyet igényelni, és úgy se biztos, hogy van, mivel a régi motorosoké a hely.
Amúgy Te is rendezhetnél egy talit, biztos szívesen vennénk mi is a cuccokból!
nikcsi
 
 


Laga,

Akkor szerencse, hogy nem találtam itthon a szerből, mert tuti feldugtam volna az orrlikamba belőle egy hógolyónyit, kicsit szédülni, mint a füvesek :lol:

Nikcsi,
Ó, ilyen nagy rendezvény az? Na, akkor marad a lépcső alján bőröndből történő ruhahajigálás. Remélem nem hajtanak el... :oops: Csak 56-62-es és 74-es ruhácskák maradtak, meg 2 terheseknek való gatyó. De arra még pályázhattok :)
Majd rendezek talit, ha normalizálódik nálunk a helyzet, ugyanis ezt a házat kezdjük széthordani, a másik meg még nincs összerakva
:)

Mellékelek gyermekeim kedvenc nyári tevékenységéről egy képet: a "trutyizás":
Kép
ccviki
 
 


Nekem is épp most volt itt egy barátném, szétszedtük a kismamacuccos dobozomat, furi volt visszanézni, mekkora hacukákat hordtam másfél éve! :) Azért a nosztalgia is erősen visszajött, olyan jó volt emlékezni a pocakos időszakra!
cas
 
 


Viki
Voltál kint végül? Én nem láttalak, pedig a 74-esek még van amiből jók! :?

Szilvi
Ott voltam, amikor Cas telefonált, én is néztem polókat, de többnyire nem voltak. Ami meg volt fiús volt, meg igencsak használt, vagyis nem vettem. Zokni: nem volt kint a mi nőcink. Új zoknit nem találtam tappancsosat, ha kell akkor nekem van 2 oridzsi ami nem tappancsos!

Cas
Mi sajnos nem jöttünk haza annyi cuccal, mert a békás busz menetrendjéhez igazítottam a nézelődési időt, ja meg persze Korihoz is. Kezdte nem élvezni, hogy be van kötve a kocsiba és nem mászkálhat, ha akkor nem rohanunk a buszhoz, akkor csak egy óra múlva jött volna a következő, az pedig sok lett volna! :( Nem könnyű buszhoz és Korihoz is igazítani a vásárlást! Talán majd legközelebb! Vagy majd Lagánál! :wink:
nikcsi
 
 


hát így adjon megbízást Nektek az emberlánya? :wink:

Nikcsi!
csak tappancsosból van hiány, nem számoltam napi több pár használatára így néhanapján hiány van :?
szilvamag
 
 


Szilvi
:cry: Nem vagyok olyan sas szem, mint Te! A szándék megvolt!
nikcsi
 
 


Cas
Az előbb jutott eszembe, hogy még a hét elején megbeszéltük Lacival, hogy ma itthon hagyja az autót, csak reggel nem szóltam. :cry: Így jártam! :roll:
nikcsi
 
 


Sziasztok!

Nem akarok rászokni a topikra, mer' az nekem úgyse megy :lol: De azt meg kell mondjam, ekkora lim-lom vásárt, mint a békási börze... hát iszonyat mennyi ócska ruhát árultak tök drágán! Messziről lerítt a legtöbb cuccról, hogy haszált és képesek voltak apró kabátokért is pl. 2-3 ezer pénzt kérni :( Bezzeg mindjárt lett egy kis színvonal, mikor megérkeztem kisbőrönddel meg Hanna fonott babakocsijával, amire kiteregettem a minőségi, újszerű cuccokat :D Egy nő pl. iziben a babakocsit akarta megvenni a ruhák alól :lol:
Persze az érdeklődőknek mindig abból kellett volna lányos/fiús vagy nagyobb, amiből nem volt, de azért megdícsérték az árut :) Nem igazán volt érdemes kimennem arra az 1 órára...

Nikcsi,
Csak 10-11 között voltam ott. Ennyi elég is lett ebből a bazárból nekem :)
Van egy 15 hós korig jó bazi vastag kezeslábasunk, csak világoskék...

Ha van esetleg kismama az ismerőseitek közül, aki télre vár babát és itt lakik a közelben, meg még érdeklik is a használt, de újszerű babaruhák olcsón, annak szivesen mutizok fotón vagy élőben is ruhákat. Úgy sajnálom, hogy itt állnak, annyira jó állapotban vannak és nekem máig nagyon tetszenek :) Ja és még van 2 téli "pocakos" nadrágom is 500- 800 Ft-ért, ha ilyen is érdekelné őket.

Viki
ccviki
 
 


Remélem a pocakos nadrágjaimon már én is túladhatok végre.
Csak jelentkezem, hogy még mindig egyben vagyok, de már egyre nehezebben viselem el. A dokibácsi azt mondta, hogy max. a 38. héten megszületik a baba. Nos, a mostmár a 37. taposom úgyhogy jó lenne, ha valami történne.
Főleg ma állnak nekem a csillagok, ugyanis Peti elment Székesfehérvárra dolgozni (esküvő) és csak kb. hajnal 4-5 körül jön haza.
Tehát, ha rámjön a szülhetnék berámolom a gyerekeket a kocsiba és megyünk szülni :) Peti pedig jön utánunk anyósékkal, akiknek átadjuk a gyerekeket.
Még az is egy plusz érv a mai szülés mellett, hogy az én autómmal ment el, itt maradt a Mondeo, amivel ki kell tolatni a garázsból, ami pánikhelyzetben szerintem nem lesz egyszerű.
De remélem megvárjuk, amíg apa hazaér a szülünk pl. a jövőhéten.
hmmc
 
 


Viki!
engem érdekelne az a világoskék kezeslábas, ha nem kizárólagos a Nikcsinek történt felajánlás :wink:

hogy áll a házatok?
mikor költöztök?
szilvamag
 
 


Szilvi: Nikcsi és Viki meglátása jó volt, most főleg nagyon viseltes cuccokat árultak. Nekem azért sikerült feltankolni játszó- és kantáros gatyókból, de passz. Pulcsit pl. már nem kaptam hozzá...
cas
 
 


Nikcsi: sajnálom, hülyén jött ki. :( Majd legközelebb! (Utálom az ilyet, ha megígérek vmit, szeretem megtartani... :? )
cas
 
 


Hmmc: ha nagyon nem jön az ember, hozd be hozzánk nyugodtan a lányokat!!! Akár éjszaka is! De komolyan!!! (A szülőszobára már mégse viheted őket magaddal... :lol: )
cas
 
 


Cas
Köszi előre is, de remélem ezt az éjszakát megússzuk.
hmmc
 
 


Hahó! Van itt valaki? Légyszi válaszoljatok! Ti is ilyen drágán mentek Tücsökzenére? (6.300,-)

Ma volt Vilmos szülinapi zsúrja az ovis társai körében. Azért rendeztük most, mert meg akartuk várni az ovikezdést, hogy mindenki haza jöjjön. Szupi volt, a gyerekek csak úgy ragyogtak!

Ja! Errôl jut eszembe: van egy sztorim egy bizonyos oviról. Tudom, hogy még odébb van az, de nem árt tudni hogy ilyen is elôfordulhat. A pénteki talin elmondom - csak emlékeztessetek!
laga
 
 


Cas,
elküldtem az útvonalat priviben. Légyszi nézzd meg érthetô-e. Elküldenéd a többieknek? Köszi.
laga
 
 


Laga!
drága? 10 alkalomnak az ára ez, nem egy hónapé
szilvamag
 
 


Laga
Levél ment. És ha Te is megkaptad, akkor a címzetteknél látod is a többiek címét, ha minden igaz... (Coryék nem tudnak jönni, így nekik végül nem küldtem el.)
Tücsökzene: 1 alkalom 700 forint, de mivel először mentek Teussal, így az első alkalmat nem kell kifizetni a 10-ből, így jön ki. Szóval nekünk még "drágább" is lesz! :lol:

Hmmc
Vétel-vétel! Jelentkezz! Mizujs???????? Nem jöttetek... :)
(Bár hajnali 1/2 1-ig hiába is jöttetek volna, akkor értünk haza... :))
cas
 
 


Laga
Az általam tudott címedről már vissza is pattant a levél. :(
írd meg légyszi újra a címed priviben v. a calliope@index.hu -ra.
Köszi!
cas
 
 


Sziasztok!
Én is kint voltam a börzén, és én egy csomó jó dolgot tudtam venni! :) Igaz én nagyon korán kezdtem. Vettem 2 meleg nacit, 1 normál nacit, 3 pulcsit, 3 hoszzújúpólót, 2 rövidet, és 1 kabátot őszre.
Nekem az a meglátásom a békási börzével, hogy olcsón azoktól lehet jókat kifogni, akik a saját holmijukat árulják, de ezek főleg bent szoktak lenni, és mivel csak 1-2 db van 1-1 méretből, hamar elkapkodják tőlük. És ugye ezeknél a legtöbb ruha agyonhordott.
És vannak a turisok, akik külföldről behozott ruhákat árulnak, és elég drágák, viszont tőlük én csak márkás ruhákat szoktam venni, mert azok még ha pamut is, nem agyonstrapáltak - már amelyik. :) Igaz picit drágább, na de még így is megéri - lagalábbis nekem. :)
Én a következőre is tuti ki fogok menni, mert Matyinak még téli kabát+nadrág egyveleget nem kaptam.
Szilvi, bocs, de nekem nem megy a lányoknak való vásárlás. :(
aranyhold
 
 


Niki! Ma tartod a névnapod? Akkor:
Nagyon boldog névnapot kívánok!

Ja, és láttalak a börzén, de mire elindultam, hogy köszönök neked, úgy el tűntél, hogy sehol nem találtalak! :(
aranyhold
 
 


Aranyhold
Igen, ma, köszi!
Én csak Castól tudtam, hogy ott voltál, nem láttalak. Tudod egyik lábam itt, a másik ott. Lehet, hogy épp akkor kezdtem el spurizni a békásbuszhoz, hogy elérjem... :lol:

Viki
Megnéznénk a kezes-lábast, engem annyira nem érdekel a szín. Megyünk Szilvivel és licitálunk, így jó? :lol:

Hmmc
Mi van, engem is érdekel!
nikcsi
 
 


Nikcsi
Mi is sok boldog névnapot kívánunk!!!

Mi meg voltunk ma Agárdon, klassz idő volt!
Pár fotó ízelítőül:

"Én kis kertész legény vagyok, virágokat..." darálgatok! :lol:
Kép

Beindult a körteszezon, Nagyanyóséknak 3 körtefájuk van a kertben. Szóval pénteken számíthattok megint körtés-muffinra! :)
Kép

Nagyanyós randa kertitörpéje volt a sztár!
Kép
cas
 
 


Túléltük a "szalma" éjszakát :)

Nikcsi
Boldog névnapot!
hmmc
 
 


Cas,
jelenleg gázos az emilünk. Priviben nem megy?
laga
 
 


Laga
De, megoldom.

Nikcsi
Találtam 4 kallódó dm-pontot a tárcámban! Mehetünk shoppingolni? :) Megvan vele a 15 pontod?
cas
 
 


Nikcsi
Boldog névnapot.

Nekünk már 3 napja nagyon rossz éjszakánk van. Fanni felébred és sír, az összes szomszéd hallja, (ami nem izgat különösebben) és nem lehet megvígasztalni, elringatni. Fel kell kellni és könyvet nézegetni vagy játszani éjjel 3 órán keresztül. Nem tudom, hogy csak azt próbálja meddig megyünk el, mert napközben különösebb baját nem látni, kicsit bágyadtabb. LEhet hogy a 15 hós oltástól van, már nagyon kivagyunk tőle.
boglarka
 
 


Boglárka,
Fanni nem lett pöttyös? Láza van? Lehet, hogy a foga. Próbálkozz egy kis Chamomillával, vagy ha úgy 2 és 3 között ébred rendszeresen, akkor esetleg Nux Vomicaval. Mindkettőt fektetés előtt.

Nikcsi,
boldog névnapot!

Tegnap volt az unokatesó 3. szülinapja. Volt torta, meg minden. Ott is most jön a 2. baba. Még kb 6-7 hét van hátra. Szintén Margit. Szegény sógornőm egyre nehezebben bírja. Milyen rég is volt ez már... :roll:

Ma a dédnagymama leszervezte, hogy elvigyem aranyláncot venni Teusnak. Nagyon aranyos tényleg, de szerintem ez azért túlzás, hogy egy kb 1 éves gyerek aranyláncot hordjon. Vettünk egy bébiláncot, de asszem Teus csak akkor fogja hordani, ha a dédimama eljön látogatóba... :wink:


És még valami: felrobbanok!!! Ma hívott az angol nyelviskolás nő, hogy Vilmos csoportja megszűnik. A 8 gyerekből csak 3 maradt különböző okokból és akkor ezt a 3 gyereket betenné abba a csoportba, ahonnan anno eljöttünk! :evil: Na ne! Persze a múlt héten fizettük be a 9 ezret! (Ez 1 havi díj!!!) Nem akarom, hogy Vilmos abbahagyja, annyira jól megy neki, de vissza a babákhoz nem akarom vinni. Nemtom mi lesz... :(
laga
 
 


Boglárka
Szegény Fanni! És szegény Ti!!!
Igazi hősök vagytok, hogy képesek vagytok éjjel is játszani vele!
(Mondjuk én biztos nem csinálnám, Sebi ordíthatna, éjjel aludjon, ne játszon... Egyszer bepróbálkozott hajnali 2kor, amikor anyóséknál aludtunk, és akkor játszottunk vele kicsit, hogy ne verje fel az egész házat, de hamar megelégeltük, és szerencsére sikerült visszaaltatni. )
Drukkolok, hogy mielőbb visszazökkenjetek a rendes kerékvágásba.
cas
 
 


Mindenkinek elküldtem az útvonalat priviben. Van akinek 2x is. :oops:
Ha valaki nem kapta meg, akkor jelezzen!
laga
 
 


Laga
Ez heti 1 alkalom? Ennyiért tudok neked egy tündéri angoltanárnénit, aki ovisokra (is) specializálódott, házhoz is jön! Öcsikém mellette 14 évesen lerakta az angol középfokút a Pitmannál...
Aranylánc: Sebinek is van, még medál is hozzá, a keresztelőjére kapta, eltettem a fiókba az emlékplakettel meg a keresztlevéllel együtt, majd ha felnő, eldönti mit csinál vele. Ráadásul szerintem ilyen piciknek még balesetveszélyes is a lánc a nyakukban...
cas
 
 


Saci!
az angoltanárnéni engem is érdekelne
eddig azt mondtam, hagy legyen egy kis gyerekkora Kingának, de neki is hiányzik a terhelés :)

Laga!
köszi a homeós bogyó-használati utsítást, már vettem is
Te felezed Teusnak a tablettát?
utólag olvastam csak, hogy gyerekeknek felezzük el, tényleg kell?
pénteken pedig már tuti odatalálunk, ennyi leírás után . . . :D
bár én a kis utcákon fogok menni és az nincs leírva :? :lol:


DM
mikor mentek?
én is mehetek?
szilvamag
 
 


Boglárka?
napközben sem alszik Fanni?
ha egy kis ölelgetés után visszarakod és kijössz, nem hagyná abba a sírást?
jó, csendes éjszakákat :wink:
szilvamag
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?