Új privát üzeneted érkezett!

Manka!
Jack nagyon ügyesen épít :D
Leon még csak rombol, előszeretettel a Nolcsi által épített legókat :lol:
Viszont próbálgatja a legó emberkéket a vezetőfülkébe berakni.

Márti!
Bendegúz valami fantasztikusan édes, főleg kis kócosan tetszik :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Márti, Bendegúz nagyon szépen kikerekedett, olyan szép kis pofija van és hát a pocakja..... :lol:


Manka, Fanni még csak a rombolásnál tart, hiába mutogatom neki nap mint nap hogy kell építkezni.

A rombolást evés közben is szereti művelni, mindenképp kell neki kanál a kezébe és bele kell túrnia a kajába, különben ordít.Engem próbál etetni a kanál végével, és néha magát is. Nagyon aranyos.


Barbi, boldog szülinapot Leonnak!

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

Timi, jó nagy pocakod volt! Épp ma reggel láttam a TV-ben, mekkora buli ez a szeptemberfest. FanniFerkónak biztos tetszeni fog.

Márti, Bendegúznak szemmel láthatóan kerekebb a pofija!
Kócosan is nagyon helyes!

Manka, Zita se eszik egyedül, és csak a kis méretű cumisüveget hajlandó megfogni, a tápit nem, azt még mindiig nekem kell fogni.
A mosógépes kép tükörből van fotózva? Nekünk pont a másik felére nyílik az ajtó. Kékbeöltözött Jack nagyon helyes kispasi, és nem utolsó sorban házias... :D:D

Barbi, Leonnak boldog szülinapot kívánunk!

Úgy döntöttünk, mégis megyünk Horvátországba. Tegnap nézegettem last minute utakat, tök jó áron vannak a repülősök, csak +60E a reptéri ill. hármunknak..
Kértünk kölcsön apának vázas Zitahátoncipelőt, így tudunk majd csavarogni, ha nem lesz strandidő.
Vendég
 

 
 

Timi! Tünde!
Köszi szépen! :D

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Sziasztok!

Olyan jó, hogy Ti is úgy látjátok, hogy kerekedett Bendegúz, szerintem is olyan jól néz már ki! :D

Barbi!
Leonkának BOLDOG SZÜLINAPOT KÍVÁNUNK!!!!

Tünde!
Bendegúz se iszik-eszik egyedül, mondjuk az evést nem is bánom még, így viszonylag kultúráltan néz ki kajálás után, de el tudom képzelni mi lesz, ha majd elkezd próbálkozni. :roll: De azért a cumisüveget már tényleg megfoghatná.

Most biztos pakolsz ezerrel, holnap mentek?

Timi!
Te kérdezted a légzésfigyelőt, nekünk van, és még ott is hagyom a matrac alatt egyenlőre.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Barbi! Leonnak Boldog Első Születésnapot kívánok!
Kép

Lányok, Jack ma nem evett semmit, csak a reggeli joghurtot, napközben pedig csak kiflit és kenyeret fogadott el :( , remélem csak a foga.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Márti, akkor majd ha hazajöttetek! Mikor is mentek?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Jack egyre stabilabban, és egyre többet áll, de lépegetni még esze ágában sincs.
Itt egy videó, a botot, ami nála van, egy tologatós fajátékból szerelte ki, és most ezzel hadonászik napestig :D .

Először ki akartam törölni ezt a videót, mert a végét jól elrontottam a házisárkánykodásommal. Apa nyúlt a TV-távirányítóért, át akarta kapcsolni valamelyik zenei adóra, hogy Jack táncoljon, én meg azt hittem, hogy csak úgy kapcsolgatni akar, hogy hol van meccs, vagy valami ilyesmi, és csúnyán rászóltam, hogy "Nem igaz, miért kell ezzel elrontani a felvételt" vagy valami ilyesmi. Ráadásul olyan undok, idegesítő hangon szóltam, szégyelltem is magam miatta.

Mivel a lényeg nem én vagyok, hanem Jack, és ő olyan kis aranyos rajta, mégis feltöltöttem a photobucketra:

http://s52.photobucket.com/albums/g24/m ... h=imgAnch1

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Tényleg, nem tudtok valamilyen programot amivel tudok videót szerkeszteni (le szeretném vágni a végét)?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!

Hát az nem sok, de akkor biztos a foga mocorog, emlékszem a múltkori fogkibújásnál is írtad, hogy szinte semmit nem eszik, csak szopizott.

Remélem jobb éjszakátok lesz, és hogy nekünk is. De én nem bízok benne, mert a délutáni alvása se volt zavartalan Bendegúznak. Rohadék fogzás. :(

Mi 9.-én megyünk egy hétre, 16.-án szombaton jövünk haza. Szóval az utána következő héten mindenképpen talizzunk!! Bocs, hogy ilyen paranoiás vagyok, de most tényleg nagyon szeretnék mindent megtenni azért, hogy Bendegúz ne legyen beteg.

Ma nagyon hiperhatákony napom volt: felmostam az egész lakást, mostam, kivasaltam az összes Bendegúz ruhát, ami elég sok volt, rendet raktam a ruhásszekrényében, sütöttem muffint, és főztem fincsi vacsit. És közben még sétáltunk is, és a zöldségesnél is voltunk.
Most meg jó fáradt vagyok.

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Hú Márti, tényleg jó kis napod volt, ügyes vagy, most aztán sipirc aludni, én is azt teszem.

Megértelek a betegség ügyben, főleg, hogy Bendegúz kórházba is került. Anyósék 20-án jönnek, előtte nekünk bármikor jó, majd ha hazajöttetek kitalálunk valamit.

A Jack nemevése most duplán rosszul esik, mert éppen tegnap aggódtam, hogy már nem olyan kis tokás husika, mint volt, vékonyabb az arca. Persze ahogy múlik a kisbabakor a gyerekek már nem híznak annyit, és sokat mozognak, de mégis olyan nem jó érzés.

A "rohadék fogzás"-sal egyetértek. Jack is olyan fájdalmasan sír fel éjszaka.

Most olvasom, Tünde, tényleg holnap mentek? De jó nektek, érezzétek nagyon jól magatokat.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, hétfőn megyünk, szóval holnap éjjel, olyan 2 körül indulunk.
Én azt hittem, sárkányosabban adod elő azt a tévéátkapcsolós Johnleszúrást, de nem is... :D
Látod, nekem milyen jó, hogy nem tudom, hol kell hangot adni a felvételeimnek. :)
Én a fényképezőn tudom levágni a videó végét.
Esetleg kérdezd meg Kuhát, úgy emlékszem, anno mintha Ők is kerestek volna ilyen progit.

Márti, ha nem tudsz hol hatékonykodni, jöhetsz hozzánk! :D:D:D
Vendég
 


Márti, Manka!
Köszönjük a szülinapi jókívánságokat! :D

Márti!
Már akartam írni, hogy nálunk szeptemberben valami csöveket csrélnek a pincében és KÉT hétig nem lesz gáz. :cry:
Én nem is tudom, mit fogunk csinálni, fürdés, főzés, fűtés nélkül?
Főleg, hogy a fűtést már most is bekapcsolom.
Nem értem, ezeket a javításokat miért nem nyáron csinálják? Akkor mi pl. kimehettünk volna a telekre.
A fogzás tényleg rohadék, de Nolcsinak kibújt az utolsó foga is két napja!!! Ő sokkal jobban megszenvedte, mint eddig Leon.

Manka!
Zenebölcsis kép szuper jó! :lol:

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Tünde, tiszta hüle vagyok, a gépen én is tudom szerkeszteni a videót :oops: . Köszi az ötletet :wink: .

Barbi, kb. 2 éve nálunk sem volt gáz két hétig, szintén csőcsere miatt és ráadásul februárban. A saját hősugárzónk mellé kölcsönkaptunk még kettőt, így tudtuk úgy-ahogy melegen tartani a lakást, miután kisakkoztuk, hogy hogyan osszuk el őket, úgy, hogy ne csapják le a biztosítékot. Elektromos főzőlapunk van, úgyhogy rezsót nem kellett kölcsönkérni, zuhanyozni meg a közel lakó barátokhoz jártunk. Akkor még elviselhető volt, mert nem volt Jack, de kisgyerekkel azért sokkal komplikáltabb a dolog. Ja és a villanyszámlánk elég durva volt abban a hónapban :( .
Emlékszem, amikor két hét után a gázosok lakásról lakásra jártak egyenként megnyitni a gázcsapokat, és amikor ideértek, és a srác azt mondta, hogy kb. 15 perc múlva melegek lesznek a radiátorok, és akár most rögtön zuhanyozhatok forró vízben, majdnem a nyakába ugrottam, és össze-vissza csókolgattam :lol: .

Tünde, remélem jó időtök lesz. Csináljatok sok-sok képet!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Manka!
Ne aggódj, Jack nagyon jól néz ki, simán a hóna alá csapja Bendegúzt! :lol:

Barbi!
Nálunk ugyanilyen csőcsere volt, de az egész házban, nem csak a pincében. Egy hetet mondtak előtte, de én jó előre tájékozódtam a szerelőknél, és azt mondták valószínűleg meglesznek három nap alatt, és tartották magukat ehhez. De az utolsó nap este fél 8-kor kapcsolták vissza a gázunkat, addig dolgoztak. Szóval tényleg nagyon rendesek voltak, mert csak két este voltunk gáz nélkül.
Remélhetőleg nem lesz azért még olyan hideg szeptemberben, hogy fűtenetek kelljen. Bár mi most Bendegúz szobájában fűtünk. Nem tudtok elmenni valakihez fürdeni a közelben?
Ha nálunk hosszabb ideig tartott volna, én hazamentem volna Bendegúzzal Anyuékhoz.

Tünde!
Ok, majd ha nem tudok már mit kezdeni magammal itthon jövök. :lol:

Képzeljétek vettünk mi is cipőt Bendegúznak a Deichmanban, olyan aranyos, kis barna és macika van az oldalán. Egyébként Siesta, de néztük az Elephanteneket is azok is nagyon tetszettek. Csak ami tetszett abból nem volt 18as, és Bendegúznak a 19es hatalmas nagy lett volna. Majd rakok fel képet.

Ayse!
Olvastam hogy Andris már jobban van. Lilinek meg sok gyógypuszi, szegényke remélem hamar kialussza!
Milyen lett a grillhusi?
Én ma tepsis csirkét csináltam baconnal, füsti sajttal, irtó fini lett.

Na, húzok aludni.
Jóéjszakát!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Manka, Márti figyi! És aki még tudja! A szőlő nem egyenlő a szőlőcukorral ugye? Hanem ez a glukoz, ami minden gyümiben megtalálható a fruktóz mellett.
És kell a sejtek anyagcseréjéhez, izmok működéséhez, stb...
Javítsatok már ki, ha nem így van, légyszi, mert különben azt hiszem, én vagyok olyan sötét, mint az éjszaka...
Vendég
 


Márti!

Köszi szépen!

A husik még a hűtőben várnak a sorsukra a páclében.

Ma töki pompost csináltam, meg sonkás-kolbászos pizzát, meg szilváslepényt. Nyamm

ayse
 
 


Tünde, igen-igen, én is így tudom, mint tiszteletbeli élelmiszermérnök (segítettem megírni a húgom diplomamunkáját) a fruktózzal a szacharóz alkotórészei. A szőlőcukor jelen van a véráramban, ezt a sejtek elégetik, és energia szabadul fel, vagy valami ilyesmi, de ezt Márti biztosan jobban tudja.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Ayyyysssseeeee!!!!
Itt csorog a nyálam!!!!

Lilinek én is küldöm a gyógypuszikat!
Kép

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Láááányok!!! Hol vagytok???

Barbi, annyira jók a képek a képek Leon szülinapi bulijáról!! Nálunk is lesz parti, jönnek anyósék Írországból, a szüleim, a húgom és Jack keresztanyuja.

Majd jövök, Jack megunta a pirítósrágcsálást.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!

Én már itt vagyok, csak tegnap egész nap szinte nem voltunk itthon, délelőtt a Normafánál sétáltunk, aztán a Tesómmal ebédeltünk, délután meg anyóspajtihoz kiugrottunk, ami aztán kicsit hosszabbra sikeredett kiugrásnál. Képzeljétek kivittük nekik a kinyitható pótágyunkat, mert úgy volt, hogy két hét múlva esküvő lesz, jön a nagy rokonság (valami távoli rokon nősült volna, akit én nem is ismerek), na mindegy, szóval kivittük az ágyat, erre kiderült, hogy most jött a telefon, hogy a vőlegény visszalépett, nem lesz lagzi. Kicsit ciki.. :roll: :lol: :oops: Ágyat visszahoztuk, rokonság meg marad otthon. De nem baj, jó kis nap volt.

Ma meg eddig folyamatosan csináltam valamit, meg Bendegúz úgy néz ki áttér az egyszeri alvásra ebéd után, viszont reggel tovább aluszkál szerencsére miután benyakalja a tápiját visszaszunyál fél 9 körülig. Szóval délelőttönként nem sok időm van, voltunk sétálni is, bár ne tettük volna, csak tápszert kellett venni, de majd kifújta a szél Bendegúzt a kocsiból. Meg az én szememet is telefújta porral, annyira utálom az ilyen időt. Izzadtam mint a ló, olyan meleg volt, és közben szétfújt minket a szél. Fáj a fejem is, basszus. :(

Tünde!
Nem vagy sötét. Így van, ahogy Manka is írja. Jó az a jó kis glükóz, megpusztulnánk nélküle. :lol:

Ayse!
Olvastam a szalonnasütést, irigykedtem is, imádom a sült szalonnát, és mindig megboldogult gyerekkorom nyarait juttatja eszembe.. :)

Barbi!
Szuperek a szülinapi képek, és nagyon jól néz ki Leonka tortája! Meg az etetőszéke is utána.. :lol: :lol: :lol:

Mi nem csinálunk nagy bulit, csak a nagyik jönnek, és még gondolkodom, hogy süssek-e tortát, vagy vegyünk a Szamosban az Árkádban, olyan isteni tortákat csinálnak. Ajándék nem lesz semmi extra, mert most kapott Bendegúz egy szupi autósülést (ami nem volt két fillér..), és még kap valami kisebb játékot majd.

De jó Tündéék már biztos ott vannak, és a tengerparton heverésznek!!

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti

Bazsika tavaly a Szamosból kapott egy cabrio formájú tortát. Én a marcipánt nem igazán szeretem, de a párizsi krém, ami benne volt. hmmmmm

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Én is itt vagyok :lol:


Barbi, Leon szülinapi képei nagyon arik, mindig szoktam nézegetni az őszis fotókat!
A tortája is elég jól néz ki, asszem simán bevágnám egyedül is.

A szombati napunk jól telt a rendezvényen, bár Fanni nem volt elájulva a giga somlói látványától.Inkább a bazárosok, pónik, hastáncos néni és a Miskolci ütősök érdekelték.
Jól kifáradt, pedig késő délután mentünk csak ki és fürdetésre haza is értünk.
A tegnapi Blikkben benne is volt a rekord méretű édesség.


A szülinapon nálunk is csak a nagyik lesznek, ajiba valószínűleg őszi cipőt, fecsegő telefont, meg kockákat kap.
És patkányos tortája lesz csokikrémmel, aztán majd figyelem lesz-e vmi baja tőle. :lol:

Az igért szombati kép:

Kép
Kép Kép kis cukorka Findli

KépKép
tibicsoki75
 
 


Jaj és hadonászó Jack a videón szintén nagyon jó.
Milyen mulatságos lesz majd nekik visszanézni magukat ha nagyok lesznek!

KépKép
tibicsoki75
 
 


Ildi!
Én is nézegettem már a Szamosban, hogy olyan jópofa különböző figurás tortáik vannak, majd megkérdezem azok milyenek belül.

Timi!
Húúú, szuperjól néz ki ez a gigasomlói, és maradt belőle?? A második képen látszik már rendesen a pusztítás. :lol:
Fanni-Fercsi nagyon aranyos ahogy álldigál. Ennyire patkány-rajongó a kiscsaj?

Manka!
Én is megnéztem a Jack féle videót, annyira jópofa ahogy áll és vezényel a botjával. Olyan mintha mindjárt elkezdene steppelni a bot körül. :lol:
Bendegúz nem áll még így meg egyedül. Most próbálgatom elengedni néha a kezét. A kiscipőjében kicsit mintha stabilabban állna egyébként, a hétvégén ráadtuk. Olyan cuki volt benne. :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti!
Andris em áll meg. Mivel július elején kezdett mászni és állítólag az a jó, ha hat hónapig másznak, az meg ugye december végén van, nem izgat ez különösebben. Lili 17 hónaposan kezdett járni, most is erre számítok.

Jajj ez a somló, meg a tortatéma , meg a kockáknál a profiterol!!!! Komolyan itt csorog a nyálam, pedig (félig-meddig óvintézkedésből) semmi, de semmi édesség nincs itthon!

Márti!

Fejfájás HESSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!
(ez bizony nem jó hír nekem, Te mindig előbb kezded :()

ayse
 
 


Márti, egy fél karélynyi maradt, de azt szétosztottuk a családban.
Egyébként Fanni sem tud még egyedül állni, néha 1-2 mp-re de utána ül is seggre.
Cipőkben szerintem is jobban állnak, Fanni is akkor kezdett el lépegetni mikor ráadtuk a szandált.
Az milyen édi mikor az előszobában ott parkolnak a bababcipők a mieink mellett :lol:

Ayse, még jó, h írod a profiterolt. Csináltatni kéne az urammal.Jó macerás és drága édesség és imádom!!!!!!!!!

Nálunk is van olyan, h nincs itthon édesség, és akkor alig bírok magammal-ha ezt Norbi olvasná...............

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timiiii, miattad le kellett mennem a cukrászdába somlóit venni :twisted: , pedig ma reggel már újra 53.9kg voltam :? .
Narancssárga szerkós Fanni édesebb mint az édesség a mellette lévő képen :D .

Nálunk Jack nehezebben lépeget cipőben, össze vissza pakolgatja a lábát, hiába fogom mind a képt kezét. Kíváncsi vagyok mikor jön rá, hogy az ácsorgásból el is lehet indulni. Persze ráérnek még, én 14 hónapos koromban kezdtem el járni, lehet, hogy Jack is vár addig.

Ma voltunk homokozni, délután 2 és fél órát aludt a szokásos egy helyett, úgyhogy gondoltam ráfér egy kis extra fárasztás :). Azt játszottuk, hogy én ástam egy gödröt, ő meg betemette, jó kis móka volt. Olyan rendes gyerek, mindent visszapakol oda, ahonnan én kiveszem, ha én kiszedem a kifli belét, ő visszagyömöszöli :lol: .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Halihó!

Voltunk ma méretzkedni, 8180!! Ez azt jelenti, hogy Bendegúz két hónap alatt hízott 800 grammot, és 74 centi, tehát nőtt 3 centit! Tök jó!

Jack milyen kis rendes, hogy rendet rak anya helyett. :lol:

Bendegúz bezzeg mindent kipakol, kiborít, szétszór, és kidobál a medencéből. De azt nagyon aranyosan teszi. A legjobb szórakozása, amikor én összepakolom a legóit a dömperbe, és ő kiborítja.
Ma olyan aranyos volt, ebéd előtt, már fáradt volt, látszott rajta, és odabújt mellém a medencében (mivel én is fáradt voltam és behevertem mellé), és cirógatta a kezével az arcom. Én meg az ő hátát, és közben jól összevisszapusziltam, amin mindig jókat rötyögött. Olyan jó volt. Aztán persze ebédet alig akart enni, már álmos volt szegénykém.

Már én is alig várom, hogy homokozzunk a tengerparton! Remélem jó lesz az idő.
És remélem Tündééknek is az! :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti

Tündééknek biztos jó idejük van, mert tegnap este felhívott, hogy tudok-e homokos strandot Krk-en, mert a baskai nem jött be se neki se Zitának. Gondolom, ha strandot keres, akkor strandidő van. :lol: :lol:

Manka
Nálunk a mosógépből pl. pont fordítva van, amit én beteszek, azt Lacika kiveszi.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Ildi!
Igen nagy eséllyel akkor tényleg strandidejük lehet. :lol: És tudsz homokos strandot Krk-en?

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti

Tudtam egyet, ami légvonalban kb. 2 km tőlük, de kocsival 15. Már indulás előtt mondtam Tündének, hogy én voltam párszor Baskán, de nem úgy rémlik, mintha az a partrész annyira gyerekbarát lenne. Mindegy szerencsére azért van ott sok szép rész.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Csak azért kérdeztem, ha megyünk valamikor Krk-re, tudjam kitől kell majd kérdezni. :) Mi ugyan a sziklás partot szeretjük, de kicsi gyerekkel tényleg jobb a homokos.

Gratula Lacikának a lépegetéshez, tényleg nagyon belejött a mozgásba!! :lol: És a fogmosós képek is olyan jópofák. Bendegúz is szereti rágcsálni, szerintem azt hiszi, hogy ez az eperizű valami (Gabi fogkrém) a desszert. :lol:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Először is szeretnék Leonnak kicsit megkésve boldog születésnapot kívánni!

Ne haragudjatok, hogy csak ilyen ritkán tudok jönni. Már nagyon szégyellem magam. :oops: A múlt héten minden nap bejárkáltunk a felújítás miatt. Most már szinte kész van, de nincs még meleg vizünk. Ha már az is lesz költözhetünk.

Ágoston most először aludta át az éjszakát! :D Először 6 óra 3 perckor ébredt, szopizott egyet, és aludt tovább negyed kilencig.
Viszont sajnos megint beteg lett :x . Lázas és egy picit bágyadt is, más baja nincs. Doktornéni már látta. Egyelőre csak C- vitamint kell szednie. Úgyhogy gondolom emiatt aludta át az éjszakát. Azért maradhatna így, és lassan én is aludhatnék egyhuzamban sokat. (Ma azért még nem ment. 3- kor felébredtem, de akkor még visszaaludtam, aztán 5- kor, de akkor már nem.)

Milyen édes Fanni a narancssárga rucijában!
A kis cipőket én is nagyon bírom a nagyok mellett. Emlékszem régebben is mennyire tetszett, amikor jöttek gyerekes barátok, és ott sorakoztak a kis cipők az előszobában.

Manka!
De rendes Jack, hogy elpakol! Ha ilyen marad nagyon könnyű dolgod lesz!

Márti!
Húúú, nem semmi az a 800 gramm. Milyen kedves Bendegúz!

De jó lehet Tündééknek! 8)

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Márti!
Gratulálok!!!!

Ágostonnak jobbulást kívánunk!
Hát tényleg nagyon sok baba beteg!

ayse
 
 


Ayse!
Köszi! Nem azért írtam ám hogy ez mekkora nagy szám, csak én úgy örülök neki, hogy sikerült kicsit felhízlalnom. :lol:

Réka!
Ágostonnak jobbulást!
Én azért is nem reklamálok hogy nem írsz, mert el tudom képzelni mennyi dolgod van. De majd ha beköltöztök, remélhetőleg lesz hamar netetek, és akkor nincs mentség!! :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a szülinapi jókívánságokat, meg a kép dícséreteket. :D

Márti!
Jóóóóó sokat hízott Bendegúz, ügyik vagytok!
Nagyim itt lakik a közelben, oda mehetnénk fürdeni, de a két fiút fürdés után a hidegben nem vinném ki szívesen. :(
Hajat mondjuk bizti ott mosok majd.

Timi!
Hú, mekkora somlói, biztos fincsi is volt! Azért Fanni jobban tetszik! :wink:

Réka!
Ágostonnak jobbulást, Leon is beteg lett sajna. :(

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi

Én azt hittem a tesódhoz mentek át a szomszéd lakásba. :lol: :lol:

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Ildi!
Ott még lakásfelújítás van........ha kész lesz addig, persze oda megyünk, de én nem hiszem.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Barbi

Basszus, pedig milyen egyszerű megoldás lett volna. Reménykedjünk, hogy addigra befejezik.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok!

Ma Cleóéknál bandáztunk, olyan aranyosak voltak a gyerkőcök, jól kifárasztották egymást :D . Barbi, kár, hogy nem tudtatok jönni, jobbulást Leonkának!

Réka, de jó, hogy már majdnem készen van a lakás, jó, hogy ti is közel lesztek, és tudunk majd közös programokat szervezni. Ágostonnak is mennek a gyógypuszik!

Márti, ez a 800g nagyon jó!! Jack csak 230grammot hízott másfél hónap alatt, viszont ma már jobban evett, mind megette a fincsi őszibarackos-répás-cukkinis-krumplis csirkét amit kreáltam neki, bár csak úgy volt hajlandó nyitogatni a száját, hogy közben kockacukrokból tornyot épített :? .

Ildi, Jack éppen ma segített nekem mosni, szépen bepakolt a mindent a mosógépbe, még a fültisztító pálcikákat is :roll: :lol: .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Ildi!
Csak hülyültem....... :wink:
Mivel öcsémmel ugye egy házban lakunk, így nála sem lesz gáz........

Manka!
Én is sajnálom, de szerintem nálunk valami jó kemény dolog tombol, mert már Nolcsi is beteg. :( Szóval ne sajnáld, hogy nem adtunk belőle.

Kép
Kép
Kép
barbapapa
 
 


Ayse!
Nem akarlak elkeseríteni, de ma iszonyatosan fáj a fejem. Szóval ha ez nem a tegnap bezabált gumimaciktól van, mert az nálam sajna migrénprovokáló tényező :cry: , akkor egy-két nap múlva valami fejfájós front várható. :(

Barbi!
Jobbulást a gyerkőcöknek, olvastam hogy mandulagyuszi, szegénykék. :(

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Barbi
Basszus, annyira, de annyira szőke vagyok. Hihetetlen. Gondolom, milyen jót röhögtél, amikor még válaszoltam is.
Mondtam itt a csajoknak és mindenki egyből értette. Hiába na a hajszín kötelez. Ráadásul én természetes szőke vagyok. :lol: :lol: :lol: :lol:

Fiúknak jobbulást. Szegények honnan a francból szedték már megint össze. Tiszta gáz, mostanában olyan sok baba beteg.

Kép
Kép Kép
sildike
 
 


Sziasztok!

Tegnap este eldugítottam wc-t, valami maradék kaját öntöttem bele, nem is gondolkodtam, csak automatikusan zúdítottam lefelé, mert már baromira elegem van a ház szigetelésével meg a csőcserével meg az egésszel járó undorító kosz, mocsok miatt.
Minden nap kétszer fel kell mosni legalább, mert száll a fekete por, Fanni gatyái és zoknijai 5 perc után koszosak, napközben hol van meleg víz hol nincs, úgyhogy nagyon remélem, h ha kidöhöngtem magam utána lenyugszom október közepéig-mivel addigra fejezik be.
A melósok szétdobálják a csikkeket a lépcsőházban, nem lennék meglepve ha kigyulladna valami(remélem nem fog), a földszinten a bababkocsit alig bírom kitolni a liftből a sok szemét miatt, üvegdarabok stb...

Na mindegy, most őrjöng a férjem és szedi szét a budit :lol:
Fannit nem izgatja, ő a betonfúró mellett is szunyál ha álmos.

Nemevés nálunk is élen jár, fél üvegnyi kaja, plusz 1 barack, körte és kölesgolyó, háztartási keksz-amitől semmi baja a bőrének.
Hiába főzök neki, mostanában az sem kell.
Bár ha kapna paprikás krumplit, szerintem az lecsúszna neki.
Tényleg ha betöltötta az 1. évét utána lehet neki adni?


Réka, gyere ha tudsz, ne idegesítsd magad, szerintem örülsz, h Ágostont el tudod látni, nemhogy a babanet :lol:

Tündéknek biztosan príma idejük van!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

KépKép
tibicsoki75
 
 


Sziasztok!

Ágoston tegnap hőemelkedéssel ébredt. Aztán egész nap egyre feljebb ment a láza és semmi nem vitte le. Kapott kúpot, kétszer hűtőfürdőztem. A délutáni alvásából már 40 fokos lázzal ébredt. Felhívtam a doktornőt, mit csináljak, ő azt mondta, hogy prizniceljem. És kezdje el szedni az antibiotikumot, amit már felírt, de azt beszéltük meg, hogy ha még csüt. (azaz még ma) is lázas akkor kezdje csak el szedni. Ez szerencsáre levitte 38,7- re. A nap folyamán kapott még kúpot, és volt még priznic és hűtőfördő is, de ilyen magasra már nem ment a láza. Ma még csak hőemelkedése volt. Remélem sokkal magasabbra nem kúszik föl, bár tegnap is így kezdtük.
Szegénykémet annyira sajnálom. Olyan nehezen tűri ezt a sok kínzást. A fürdések alkalmával végig visít.

Barbi!
Fiúknak én is jobbulást kívánok! Jobban vannak már?

Timi!
El tudom képzelni, mennyire ki lehetsz akadva már a munkálatoktól és az azzal járó kosztól. Anyósoméknál nyár eleje óta ez folyik, és már nagyon nehezen viseli.
Fanni nem lehet semmi, hogy a betonfúró mellett tud aludni. Az baromi hangos!

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Márti!
Bejött a papírforma: minden mesterkedésem ellenére megfájdult a fejem..... :evil:

ayse
 
 


Timi!
Ebből most tanultam, engem mindig fenyeget a férjem, hogy el fog dugulni a klotyó, ha beleborítom a kajamaradékot, hát lehet hogy igaza van?? Ezentúl inkább tényleg nem teszem.
Felújítás, kosz, mocsok, zaj. :( Nem irigyellek miata, én is sík ideg lennék. De utána jó lesz.

Réka!
Szegény kis Ágoston. :( Mennek a gyógypuszik ezerrel.

Mi ma délelőtt vettünk szandit Bendegúznak, nem mehetünk a tengerpartra szandál nélkül!! :lol: Utána meg itt bent a lakásban azt fogja hordani ősszel.
Most megyek vasalni, hegyben áll. :(

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Timi!
Miért ne lehetne neki adni paprikás krumplit már most is? A paprika miatt? Vagy miért?

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Szerintem már szinte mindent ehetnek a gyerkőcök, pedig én aztán nagyon óvatos voltam a hozzátápival.

Hú, Réka, remélem most már gyorsan meggyógyul Ágoston!
A hűtőfürdőt hogyan csinálod? Én úgy olvastam, hogy olyan meleg vizet kell először tölteni a kádba, amilyen fokos a gyerek testhőmérséklete, adni neki mindenféle játékot, és fokozatosan adagolni a hideg vizet, így nem fogja hidegnek érezni. Persze nem tudom mennyire van kedve játszani a kádban egy lázas gyereknek :? :( .
Márti, te mint orvos, hogyan csinálod? Nekem még szerencsére nem volt alkalmam kipróbálni - koppkoppkopp.

Timi, tényleg szörnyű lehet ez a felújítás, kitartás, nem tart örökké!

Réka, Timi, ti hogyan tervezitek az elválasztást? Nekem az a baj, hogy már nagyon vissza kellene mennem dolgozni, ami annyit jelent, hogy legtöbbször itthonról intézem a dolgokat a laptopon, hetente néhány meeting, amit úgy intézek, hogy akkor legyen amikor apa nem dolgozik. Ezzel nem is lenne gond, de itt vannak a külföldi utak, amiből a legközelebbi október 22-től egy hét Párizsban, élelmiszeripari kiállítás, erre elviszem Jacket is, viszont november közepén lesz egy 3 napos konferencia Varsóban (2 éjszaka), és oda már nem tudom magammal vinni :( . Nagyon félek tőle, gyakran sírdogálok esténként miatta :cry: . Az anyukám eljön majd, akit Jack imád, és ha ő itt van, akkor már nem is én vagyok a sztár, hanem a nagyi, szóval tudom, hogy jó kezekben lesz, agyon lesz kényeztetve de mégis... ráadásul addigra át kellene állni a babatejre, amit már próbáltam kóstoltatni a fiatalúrral, de öklendezik tőle (Milumil, Humana). A doktornéni szerint 2 hetente próbáljam újra, de nem szabad erőltetni, de az sem tragédia, ha joghurtot eszik csak, amit nagyon szeret.
Annyit agyalok ezen.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?