Új privát üzeneted érkezett!

Csanita
Köszönöm! :D Remélem nem vaklárma!Jövő héten egy UH-t beiktatok,aztán okosabbak leszünk!
Mégegyszer nagy ölelés!((((((((((((Csanita)))))))))))

KépKép

KépKép
okr
 
 


Akkor csak halkan mennek a drukkjaim!!!De azért majd gyere és jelentkezz,mert az ilyen hírek adnak ám erőt!!!

Neked is millió ölelés!!!

Ancsa!!!

Valamit sikerült össze szednem,valami köhögős,náthás,lázas valamit...De hogy hol nem tudom.

Ugye jobban vagy már?????
csanita
 
 


Csanita
Mi is taknyolunk!Sajna Ada a legbetegebb. :( Mondjuk ő a bölcsiben is kapott némi bacit.
Jobbulást kívánok!!!!

UH után megírom mit volt! :lol:

KépKép

KépKép
okr
 
 

 
 

Kisördög!

B.Ági az én helyemben is válaszolt!!
Ne hagyd, hogy érzéseidet más irányítsa!! Ha már a lelked mélyén örültél neki ne titkold mások elől! Most egy a fontos illetve kettő. TE és a BABA! Vigyázz magatokra és ha úgy érzed írj gyakrabban.

Kép
lara26
 
 


Okriszti!
Naggyon örülök. Csak dobsz lazán egy tickert, és komment egy szál se? :D UH után azért írj valamit nekünk!
Drukkolok, hogy minden oké legyen a terhességgel.

Ági
potter_76
 
 


Potter
Hát igazából még el sem tudom hinni,hogy sikerült. :oops:
Szóval júliusban volt az 5. clostys ciklus terminált együttlétekkel,aztán a dokim szt ennél többet nem éremes várni,mert nincs értelme.Megbeszéltük,hogy augusztusban HSG,és méhnyakról bacitenyészet+ kiskatona vizsgálat.Aztán előbb mi nem voltunk itthon,majd a dokim ment szabira,így elmaradt mindez.Aztán meg ezek után teszteltem egy kétcsíkost.Csoda ez a javából! :D
Drukkot nagyon köszi,mert most aztán aggódom ezerrel!UH után pedig mindenképp beszámolok!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Sziasztok!

Nem birtam ki ,hogy ne nézzek be megint :lol: :lol: !!

Beuka!!

Igen rengeteget dolgozok,de muszáj !Váltani eléggé maceráns lenne már itt vagyok 2000 ota!!Na meg alig van munkahely ,és mindehol kihasználják a dolgozokat
:(

Kisördög!
Ez fantasztikus! :) Remélem minden rendben lesz és
a csajoknak igaza van, itt mindeki erre a csodára vár, ami neked megadatott! Tarts ki mellette!

Okr!!

Ez fantasztikus
:D :D :D :D :D :D :D :D

UH után azért írj valamit nekünk!
MEGINT EGY PÉLDA ,HOGY CSODÁK MÉGPEDIG LÉTEZNEK!!

Sziasztok!!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Ancsa!
Köszönöm,hogy gondoltál rám!
Nagyon kedves vagy! Írtam a másik topikba,hogy hogyanis éltem meg a dolgokat és mi lett az eredmény. Ott elolvashatnád,ha érdekel. Bocsi,de fáradt vagyok ezért sem írnám ide újra le,mert hosszú.
Bár a te sztoridat nem ismerem,de remélem,hogy álmaid hamarossan valóra válnak! Kívánok hozzá erőt és kítartást!

Odry
odry
 
 


Hellosztok,

el sem hiszem, ma én vagyok az első??? :roll:
Peti tegnap volt 3 hónapos. Kezdi felfedezni a lábát, nézegeti. Nemrég kapott egy bébitornázót, azt tegnap 2x már ledöntötte a lábával. :lol:
Már képes percekig folyamatosan eőőőő-zni. :D
Hajnalban 3-4 óra közt folyamatosan mozogott, néha felkiálltott, aztán végre elaludt. Reggel eszembe jutott, hogy amikor sátrazunk én is ilyenkor ébredek, ha fázom. Lehet, hogy nem öltöztettem fel eléggé, én gondos anya... :shock: :oops:
Hahóóóó! Átköltöztetek egy másik topikba és nekem nem szóltatok??? :roll:

Pihi, Kataa mi van veletek???
potter_76
 
 


SZiasztok!

Na ezek szerint én is akkor jövök, mikor sehol senki! :roll:

Boldog hófordulót Petikének! :D :D :D

Mi az a bébitornázó? :shock: Egy biztos, Petike biztos tündérien döntötte le! :lol: Megnézném élőben is! :)

Hű, az hívás sztem régebbi lehetett, vagy véletlenül vhogy benyomtam volna? :roll:
angel37
 
 


Helló!

Nem semmi ez a kihaltság! Pedig most még nyaralni sincs senki... :shock:

Ági!
Nem is gondoltam én komolyan azt a foni vételt. :wink:
Hű, komoly lehetett az a sikoly... :shock: :shock: :shock: Mi lehetett???
A bébitornázó nem az a kupola-szerű valami ami alá be lehet fektetni a gyereket és állatkák lógnak róla?
Jujj, erről eszembe jutott egy vicces: Mikor megszületett a keresztlányom, akkor a dédije beszélgetett neki a kiságy felett és ott volt egy ilyen zenélő-forgó valami, amiről szintén állatok lógtak. A néni meg mutogatta a kislánynak, aki igen "komoly" érdeklődést mutatott, lévén hogy 1 hetes volt. Erre a néni kissé felemelte a hangját és ezt mondta: "-Szandika! Nézzed mán a kis jószágokot!" :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Angel, sajnálom :( :( :( .Bár nemrég írok ide, gondoltam rád, komolyan, még a nyaralás alatt is eszembe jutottál.
Csanita, wow, nagyon drukk!
Beuka, csodaszép kisbabád van!
Nem sikerült teljesen visszaolvasnom titeket, így bocsesz, hogy nem szólok külön mindenkihez.
Az este érkeztünk haza, megszerettem a görög szigeteket:). Egy nevetséges kérdés: baj ha sokat voltam vízben, szeretkezés után pár órával is ott lebegtem már?Jobb lett volna szárazföldön maradni?Amikor az ovulációm volt, aznap este szépen aludtam, mégcsak ki se bújtam az ágyból szeretkezés után. :D :D :D
Mindenkinek kellemes eseményekben dús hétvégét!
Zsanett
Vendég
 


Üdv! :)

Zsani,
köszönöm! :) Hát ez van, úgyhogy készülődjenek a kölkök a hűtőben, mert különben kikapnak! :mrgreen:

A tenger jó mindenféle női dolognak, talán még segíthet babásodni is, ki tudja! :wink: Amelyik kisfickó bejutott a célhoz, azt egy hullám nem mossa ki onnan!
angel37
 
 



Sziasztok!!

Ági! :)
Vettünk hordozót, ami ugye bébiülés is egyben, mindenképpen akartunk venni, tudom, hogy csakis abban szabad szállítani, magunkat ismerve fogjuk is eleget , csak azért kérdeztem, mert nekem olyan fura, hogy egy pár napos bébit már be lehet bármibe is ültetni. Mármint úgy értem, hogy nem kell mindig vízszintben lennie eleinte? Nem lesz rossz neki az ülés? Jó tudom nem teljesen ül, de azért mégis.
A babatornázón én is gondolkodom, mindenképpen szeretnék majd venni neki, de azt hiszem azzal még ráérünk. Olyna édes lehet Peti, ahogy a lábát vizslatja, meg "eözik"!!!

Kriszta! :)
Nagyon várjuk az UH-eredményét, de így halkan nagyon nagyon nagyon gratulálok!!!!! Nem lehet vaklárma!!!!!

Ancsa! :)
Köszönönjük a bókot, és a szorítást!

Editke! :)
Én tudom, hoyg macerás váltani, de túl fogod magad hajtni, és még nehezebb lesz a babagyártásra koncentrálni! Próbálja meg pihenni, vagy lazítani egy kicsit!

Zsanett! :)
Köszönjük a bókot :) :oops: .
Szerintem sem árthatott a tenger, sőt ha pé-kor fel sem keltél,... Nagyon drukkolok!!!!!!!!!

Kép
Kép
beuka
 
 



Sajnos nem lett jó a cukrom. :( az éhgyomri jó, de a többi elég magas. Az ebéd pl. 9,2 (6,1-ig lenne jó max), de olyan elkeserítő, mert tényleg ezt ettem, amit ott adtak, és tudták jól, sőt mondták is, hogy diétás kaját hoztak.
A dokim volt az ügyeletes, este elengedett haza, de csak eltávra, arra kért, hogy a hétfő regegli vizitre legyek ott. Nem tudom mit tudnának mégcsinálni, annyit mondott beszéljek a dietetikussal, de mit módosít még a diétán? Még kevesebb lesz? Na mindegy majd hétfőn kiderül. LEsz még szemvizsgálta, meg 24 órás pisinézés...
Pedig tényleg tartottam a diétát :(

Bea
[/quote]

Kép
Kép
beuka
 
 


Szia Beu!!!! :)

Hát szomorúan olvasom,hogy nem jó a cukrod. :( De mi a jó fenétől???Ha betartod a diétát,meg a kórházba is diétás kaját kaptál akkor hogyan???Előtte nem volt a cukroddal baj???Ezen még mit tudnak változtatni????Igen a szemvizsgálat az jó,meg kell is ha magas a cukra valakinek.Apósom cukros és Őt is sűrün vizsgálják.

Hétfőn dobsz rám egy üzit,hogy mi újság,bent kell-e maradnod??Pedig gondoltam ám rád tegnap!!!!Sokat-sokat,nem csuklotttál????Mert emlegettünk is Petivel...

Pocis képet küldhetnél,mert már régen kaptam.Köszi. :lol:

Hétfőn kezdek dolgozni.HÚÚÚ. :lol:
csanita
 
 


Szia Beu!!!! :)

Hát szomorúan olvasom,hogy nem jó a cukrod. :( De mi a jó fenétől???Ha betartod a diétát,meg a kórházba is diétás kaját kaptál akkor hogyan???Előtte nem volt a cukroddal baj???Ezen még mit tudnak változtatni????Igen a szemvizsgálat az jó,meg kell is ha magas a cukra valakinek.Apósom cukros és Őt is sűrün vizsgálják.

Hétfőn dobsz rám egy üzit,hogy mi újság,bent kell-e maradnod??Pedig gondoltam ám rád tegnap!!!!Sokat-sokat,nem csuklotttál????Mert emlegettünk is Petivel...

Pocis képet küldhetnél,mert már régen kaptam.Köszi. :lol:

Hétfőn kezdek dolgozni.HÚÚÚ. :lol:
csanita
 
 


Bocsi!!!Nem tudom miért küldte el 2x. :roll: :roll: :roll:
csanita
 
 


Beu,
szegénykém, a cukrod :( :(

Ezt az alig két hónapot kell kibírnod, kitartás hozzá! Drukkolok, hogy jól bírjad a sok vizsgálatot a jövő héten, és hogy a lehető legjobban menjen minden! :)

Ez a cukor dolog ugye rendeződik, ha a baba megszületett? :)

Anita,
megírod majd ide, ha Beu küld sms-t?

Jó munkábaállást! :)
angel37
 
 


Beu!

Drukkolok a jövő hétre, hogy minden vizsgálat a jó eredmény felé irányuljon!!!

Van viszont egy jó hírem: a 3 hónap amit az orvosom javasolt hamarabb lejár mint hittem!
Ma vagyok a 2. cn-n! Ez a 3. ciklusom!!
:lol:

Kép
lara26
 
 


Sziaztok!!

Most csak pár kép erejéig jövök,ha nem baj!!

Ne haragudjatok,de nagyon el vagyok havazva :cry: :cry: !!

Kép
Barbi vigyorog:)
Kép Kép
Itt már nagyon fáradt és elaludt!!
Kép
Én és a kereszlányom:)


Nagyon szép volt a keresztelö:),majd ha a többi képet megkapjuk amit a kamerás készitett akor topicot tele rakom a fotokkal :lol: !!
Mi igy is 300 képet fotoztunk ,nagyon birta a kiscsaj :lol: a kameráért meg majd megörült ,szerintem fotomodell lesz ha nagy lesz:)!Bocs de rohanok!Jo 7végét mindenkinek!

Ja a bátyám azt álmodta tegnap elött hogy én kismama vagyok,és a párommal ök ketten erre ittak!!:) Nem tudjátok ez mit jelent,hisz valaki az álmoskönyvbe??

Kép
Vendég
 


beuka!


Szegénykém :( szomorúan olvasom,hogy nem jó a cukrod. Ha betartod a diétát,meg a kórházba is diétás kaját kaptál akkor hogyan???
Ja megigérem hogy azért pihizek is!

Szia!!
Vendég
 


Sziasztok!!!

Editke!!

Fene gye meg azt a sok munkát,egy nyugtason,lassan gyesre mehetsz.Addig nem érdemes már munkát váltanod.Nemde??

Keresztlányod egy tünemény,nagyon aranyos.

Megnéztem neked az álmoskönyvet!!!

[size=12]Isten igazából konkrétan erre nem találtam semmit,de Testvérrel álmodni:Családi öröm.
Szóval ha hiszel benne,még lehet....
[/size]


Lara!!!
Ezek tényleg jó hírek!!!!De örülök!!!Akkor lehet már próbálkozni????HÚÚÚ
csanita
 
 


Sziasztok Csajok,

apa elrepült... :( méghozzá Kuala Lumpurba! :roll: Péntekig kettesben leszek a világ legjobb pasijával. :lol: Nna, majd jól kihasználom az időt...ha már a második helyezett Malajziában van. :wink:

Vica,
jól írtad azt a bébitornázót. A jószágos sztori nagyon tetszett. :lol: :lol: :lol: Hát igen, én is kitettem a lelkemet , hogy Petit az első hónapban szórakoztassam, de nem nagyon volt llelkes... :)
A sikoly nemtom mi volt, azt olvastam, hogy tudnak "sikoltani" odabennt is, de hogy a bánatba kerül a tüdejükbe levegő???
Szóval nemtom mi volt, de elég gázos volt... :roll:

Beu,
igaz, nem fekszenek vízszintesen, de gondolom okos emberek szerint így a legbiztonságosabb. Én hiszek ezekben az EU biztonsági szabványos ülésekben. Ha víszintesen feküdnének, csak oldalt lehetnének, mert elég hamar lelógnának a hátsó ülésről. Gondolom oldalt meg kevésbé biztonságos. Nem lesz úgysem olyan sok időt benne, hogy baja legyen. 2 hónaposan meg már elég jól tartják magukat.
Cukrod :( . Én azt tanultam, hogy a terhességi cukorbetegség igaz, hogy elmúlik, de jelezheti előre a felnőttkori diabéteszt. (Ne ijedj meg, nem biztos, de nem árt résen lenni.) Érdemes lenne talán szülés után is ellenőriztetni...
A bébitornázóval tényleg ráértek még 2-3 hónapos koráig. :)

Kriszti,
mikor mész UHra?

Angyal,
remélem a kis eszkimók jól "működnek" majd. Jobb egy meleg pociban, mint egy frigóban! :wink:

Ági
potter_76
 
 


Anita!!

Köszike :) nem kiabálom el a dolgot de lehet hogy álombol valoság lesz "majd vmikor"? :oops: :oops:

Ja kivételessen ma itthon vagyok elhavazva :D sok a munkám ,ugye 2 napig szinte itthon se voltam,pénteken délig dolgozam utána keresztelö este 8 után értünk haza,tegnap szinten délig dolgoztam utánna meg vendégem volt este 11-ig :D megbeszéltük hogy lesz a szeptember 16.i lagzi,milyen ruhába megyünk stb.........
Ma meg 11:30 kor keltem fel(még jo hogy nem kell föznöm) ,alig birtam felébredni!!!!!
Sok a vasalni valom :cry: :cry: :cry: !!
áhh az az egy ne lenne ,nem szeretem!!
Na tényleg lépek ,mert sose végzek el!!!!!!!!

Puszi!!
Vendég
 


keditke!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D

De örülök neked!
Nagyon szép a keresztlányod!
Nem akarlak megijeszteni, DE a férjem is álmodott hasonlót csak Ő éppen a teszttel kapcsolatban és lám bejött neki!!!!!!!!!!!! :D :D :D
Tudod Ő azt álmodta, hogy + -at teszteltem, és felkeltell álmomból mert Ő már elkezdte keresni a tesztet "amit csináltam" . Valójában nem volt tiszában, hogy álmodta -é vagy nem! Így felébresztett!! Mondtam neki, hogy nem teszteltem erre Ő mondta, hogy másan csináljunk 1 -et. :lol: :lol: :lol: Lám az pozitív lett és babás voltam!

Most minden erőmmel azon vagyok, hogy a következő baba meg is maradjon!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép
lara26
 
 


Editke,
csinik vagytok a keresztlányoddal. Apa vad volt, vagy a bal cicin az tetkó? :wink: Ha igen, mit ábrázol? :D Vagy elnéztem volna? :roll:
Nagyon szorgos vagy...én taszítom a házimunkát. Ha nagyon kell már akkor kampányszerűen megcsinálom... 8)
potter_76
 
 



Sziasztok!

Anita!! :)
Aranyos vagy, hogy gondoltál rám, köszönöm!!!
Fogalmam sincs, hogy miért nem áll helyre a cukor. Az azért megnyugtat, hogy a baba méretein mindebből semmi sem látszik.
Holnap mindenképpen írok SMS-t, bár az biztos, hogy 1 éjszakát benn kell lennem. DE megírom, hogy mire jutottam, illetve jutottak a dokik.
Képet igyekszem pótolom!!!
Holnap mész melózni! Nem is tudom mit kívánjak, JÓ MUNKÁT!!!!
Vigyázz magadra, és ne erőltesd meg magad!

Angel! :)
Nem tudom, hogy megmarad-e utána, remélem nem. Örülök, hogy sokkal jobban vagy!!!!

Lara! :)
Köszönöm a drukkot! Tök jó, hogy már nemsokára letelik a 3 hónap!!! Én is drukkolok Nektek nagyon!!!!
Nem is emlékeztem a tesztes storydra!! NEm semmi!!!

Editke! :)
Ez a kiscsaj annyira édes!!!!!!!!!!!!!!!! És Te is nagyon csinos votál!!! De jó lenne, ha valóra válna az álom!!!!

Ági! :)
Igen gondolom jól kitalálták ezeket a bébiüléseket. De azért is aggodalmaskodom annyit, mert mivel hordozó is egyben ,biztos sokat lesz benn e a bébi. Szerinted akkor sem gáz a dolog? Lehet, hogy túlragozom??
Igen, az én dokim is azt mondta, hogy ha a terhességnél felmerül cukorbetegség, akkor nem feltétlenül rögtön utána, de később biztos elő fog jönni :( Addigra remélem kitalnak valami "csodaszert".
Szegénykém! Jól "itthagyott" a párod! NEm semmi helyen van!!!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 



Mivel regegl korán indulok felrakom a

HÉTFŐI TÁBLÁT:

Kép

Kamilla!!! :)
Mi újság??????

Móni!!! :)
Ti hogy álltok? Hogy haladtok?

Szép napot mindenkinek!!!
Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Beu,
nem feltétlenűl kell abban hordoznod. Babakocsi, kendő, kenguru? Vagy nem értem... Nem lesz baja, ezek a babák rendesen vannak ám összerakva. Ha meg nem jó nekik valami, úgyis jelzik félreérthetetlenűl...
Na, megyek fürdetni (egyedül :? ) aztán kaja és szundi reggelig (remélem :wink: ).
Pusz.
potter_76
 
 


Szép jó reggelt!

A múltkor a kórházban láttunk egy fiatal párt, egy totyogó bébivel. Nagyon fiatalnak tűntek (legalább is hozzánk képest). A pasin látszott, hogy marhára sok kedve van ott lenni, meg a gyerekkel is érdekesen nem nagyon foglalkozott. Mondta a párom, hogy ez olyan disco "balesetnek" tűnik! Aztán hangosan gondolkodva megbeszéltük, hogy talán nekünk is el kellene menni discoba és "balesetezni" a hátsó ülésen :) hátha nekünk is összejön :lol:

Beu!
cukor :evil:
de nagyon szép a pocid a topicos képen :)

Ági!
egyedüllét :(

Keditke, Lara!
Sok-sok pozítív álmot nektek és mindenkinek!!!!
Szerintem az álmok sem véletlenül vannak!!! :)

Én tegnap Kimi Raikönennel álmodtam az gáz? :lol:
sonjus
 
 


Sziasztok!

Beu,
gondolok rád, és várjuk a híreket! :) :)

PotterÁgi,
Kuala Lumpurba? :shock: Ejha!
És milyen a világ legjobb pasijával kettesben? :lol:
Ja, mától járnak a Combinók!

Editke,
naggyon jók a képek! :)
Tényleg, az tetkó mit ábrázol? :wink:

Sonjus,
lehet, hogy ez a megoldás! :wink: Sokaknak a disco wc-ben jön össze! :mrgreen:

Na én meg azt álmodtam, hogy börtönben vagyok (biztos a hülye "Szökés" miatt), de olyan lightosabb fajtában, és csak azon aggódtam, hogy kaphassak kimenőt, amikor a fagyis transzfer van! :roll: Ez már zakk? :shock: :mrgreen:
angel37
 
 


Angel!
A wc-t kihagyjuk szerintem :? :)
Mikor lesz a fagyis transzfer?
sonjus
 
 


OK, hüle tipp volt! :wink:

Ha minden jól megy, akkor október elejére számolom.
angel37
 
 


Hajrá, hajrá! +++++++++++++++
sonjus
 
 


Beuka!
Ne haragudj hogy megint variálok,de töröld ki légyszi a fogigátlót,mert nem kezdem el szedni.
Megyek hormonvizsgálatra inkább.Köszike
breni
 
 


Beu!

Nagyon sajnálom azt a hülye cukrot. Remélem csaka terhesség miatt és alatt van, és nem lesz később. Idegesítő lehet, hoy betartod a diétát és mégis...
De Boti szerencsére nem érez ebből semmit, úgyhogy nyugi.
Ma este bent leszel, és holnap már itthon is leszel. Szorítok, hogy találjanak valami humánus megoldást.

Lara!
Hát ez szuper!!! Akkor már ebben a hónapban lehet próbálkozni? Vagy majd csak a következőben? Nagyon-nagyon szorítok!!! :D

Ági!
Én is hallottam, hogy valahogy -valami csoda folytán- mégis tud levegő jutni a tüdejükbe, és így még sírni is tudnak. Pont ma éjjel volt egy rémes álmom ezzel. Álmomban UH-n voltam és ott a baba fejét nézve látszott, hogy teli szájjal zokog. És éreztem, hogy marhára feszít közben a hasam. Aztán tényleg feszített. Lehet hogy rossz pózban feküdtem, vagy rosszat álmodott vagy nem tudom. De nagyon rossz volt. :shock:
Szegény Te, azért sajnállak ám: kettesben a világ legjobb pasijával. :lol: na jó, tényleg rossz lehet Apa nélkül. Lehet tudni, hogy miért ment oda?

Editke!
Nagyon édes a Barbi lány! És Te is nagyon jól nézel ki! :wink:
Mennyi idős a kislány?

Nekünk pénteken AFP. Semmi kedvem.



:roll:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 



SZiasztok!

Megvagyunk. Semmi extra nincs velünk. Megkezdődött a munka, el vagyok havazva. Csüt., péntek évnyitó. 7végén túrázni voltunk, Vikivel történt egy kis baleset. Részletekről akit érdekel írok priviben, mert nem szeretném, ha v.ki rám ismerne. :D

Vissza még nem olvastam, ezért nem reagálok.

Mindenkinek sok puszi! Akik a célegyenesben vannak azoknak extra drukk!

moni
 
 


Helló Csajok!

Okr!

GRATULÁLOK!!! Friss hírek? UH?

Beuka!

Sajnálom a cukrot! :(

Ági!

Rossz lehet egyedül! :( Átérzem. Nekem a fürdetés nem megy egyedül.

Cicim még mindig szétdurran reggelre, sőt el is ázom a tejtől :D Muszáj felkelés után egy picit fejni belőle, mert rettenetesen csomós és fáj és Bendi ennyit nem tud befalni egyszerre, bár eléggé falánk. :lol: Eleinte nem kellett fejnem, mert sokszor és sokat evett a kis kópé, így mindig kiüritett teljesen, most, hogy már kevesebbszer eszik és az éjszakát átalussza, így van felesleg. Persze, ha egyszer nem nyúlnék hozzá, akkor beállna a szükséges mennyiségre a tej. Ördögi kör ez! :)

Sonjus!

Tetszik a "disco-balesetes" ötlet! :)

Editke!

Édesek vagytok a keresztlányoddal. :) Hátha bejön apa álma. Drukkk!



Mi is kaptunk játszószőnyeg-tornázó szerkezetet, de Bendi egyelőle a felakasztott állatoknak szövegel és néha megpüföli őket. Az utóbbi napokban nagyon beszédes, szerintem imádja a saját hangját hallani. :D

Angel!

Szerintem is jobban fogják magukat érezni a kis eszkimók a pocid megelében, mint a fagyasztóban.

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Először is egy kis szómagyarázattal tartozom nektek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :!: :!: :!:

felkeltell = felkeltett
tiszában = tisztában
másan = másnap

:lol: :lol: :lol: :lol:



Komolyra fordítva a szót:

Haga!

Nektek mennyi időt javasoltak, hogy várjatok a következő próbálkozással? Nekünk 3 hónapot mondott az orvos. Én komolytalannak tartom, mert azt mondta, hogy nem ír fel semmilyen gyógyszert nekem, mert a következő baba spontán lesz nekünk ( csak tudnám hogy a fenébe amikor clostilbegyttel etetett 6 hónapig ). :(

Kép
lara26
 
 


!!!Lara! :)

Nem kell várni 3 hónapot,6 hetet szoktak javasolni + az első menszi.Ha jól emlékszem Hagának is valahogy ezt mondták.Ha rosszul emlékszem,bocsi Haga.
Nekünk is 6 hetet mondott a doki,de ugye azt is mondják,hogy várjon az ember jó pár hónapot,nehogy a következő terhességet végig izgulja az ember.Mondom Én,ha 1 év múlva esek teherbe akkor is izgulni fogok és ezzel szerintem nem vagyok egyedül.

Szóval csapjatok a lovak közé,minden drukkom nálatok!!!!

De raktároztam belőle Angelnek is!!!!Hajrá fagyi babák!!!

Betti!!!

Tünemény lehet Bendi baba!!!!

Ági!!!

Nem talált közelebbi utat Apa???Dehát a világ legjob pasijával se lehet rossz otthon lenni!!!

Mától dolgozó nő vagyok
csanita
 
 


Móni!

Nekem jöhet privi, vagy mél. :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Beu hírek!!!!

Szemészet meg volt,ott minden ok!!Dietetikus holnap megy,és a 24 óráig gyüjtött pisit is holnap délelőtt kell leadni.Hát ennyi,amúgy semmi nem történi oda bennt.Majd holnap kiderül mi lesz.
csanita
 
 


Anita!

Köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Szerintem sincs olyan ember aki nem izgulna valami nem hétköznapi dolgon :!: :!: :!: Főleg egy nő :!: :!: :!: Ha hetekben mérem akkor holnap lesz a 7. hetünk, a beavatkozás óta. Ha ciklus jelenség szerint veszem (ez elég érdekes lesz) akkor viszont most kezdtem a 3. ciklust. az 1. 28 napos volt, a 2. pedig 18 napos. Most megy a 3. ciklus.

Kép
lara26
 
 


Hajrá Beu!!!

Kép
lara26
 
 


Hali :)

Lara :)

Ha jól emlékszem, Neked hamarabb megszakadt a terhességed, mint nekem.
A szülésznők 6hét+1mensit mondtak nekünk is, és mindenkinek, akik így jártak.
Az orvosom fél évet mondott, a lelki okok miatt, mivelhogy nem szabad a lelket mielőbbi terhességgel gyógyítani, mert úgxis csak végig izgulnánk...
És igen, osztom Csanita véleményét, mert 2 hónap, fél év, 1év, tök mindegy, úgyis izgulnánk. Mi úgy érezzük, hogy a baba elvesztését egy mielőbbi terhesség gyógyítja...
Tegnap óta rajta vagyunk a témán :oops: :oops: :wink:

Csanita :D
Ti mennyit vártok? Hogy vagy?
Vendég
 


Sziasztok!

Beuka! :)
Remélem minden rendben van/lesz Veletek! Drukkolok!

A héten csak munkaidőben tudok jönni, így csak néhány gyors bekukkkk lesz.

Tegnap volt az első házassági évfordulónk, elmentük vacsorázni. Nagyon jó volt! :)
A múlt héten költözködtünk egyik albérletből a másikba, ezen a héten az új albérletben megy a sika-mika, pakolászás. De a ciklusra való tekintettel (ov. körényékén vagyok) az utóbbi esték akciódúsan teltek (szerencsére maradt még energia), nagyon remélem, hogy eredményesek leszünk. :wink:

Mindenkinek drukkolok, babásodjatok!

Sziasztok
B.Ági
buboskemence
 
 


Lara!!!

Szerintem várd meg ezt a menszit és akkor hajrá!!!!De!!!!!Viszont ha megint 18 napra jönne meg akkor kérj egy hormon vérvételt!!Nem vesztesz vele semmi és nem árt képbe lenni,mégha előtte rendben volt is.
De nem okoskodni akarok,csak egy tipp.

Haga!!!

Nekünk letelt a 6 hét,csütörtökön már a 7. lesz.(mennek a hetek)És meg is jött a menszim elég szépen,szóval.....
Köszi jól vagyok/vagyunk,mától már dolgozom.Vissza léptünk a hétköznapok közé,ami furcsa,mert nem így képzeltük.na de nem szomorkodunk,előre nézünk,mint ahogy Ti is.De hát neked ezt nem kell magyaráznom...

És Ti jól vagytok????Munka???
csanita
 
 


Akkor levonva a következtetést: kutyaharapást szörével gyógyítanak a szülésznők. :D

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!!

Hát az álom valoszinü nem lesz valoság ,ma reggelre barnázni kezdtem (de eléggé jön ki a cuccos belölem) "bocsi :oops: .. :cry: szt 2 nap és beindul(de azért nem adom még fel :D )) A bor se segitett :(


A tetoválásom delfint ábrázol csak picit kopott már hisz(4 éve megvan)!A páromnak nagyon tetszett a dekoltásom(van pár foto rola :lol: )!!
Köszi a sok-sok dicséretet!Föleg a kersztlányom nagyon szép :lol: , 5 hónapos lesz pár nap mullva!!
Ma nincs idöm külön irni mindenkinek ,remélem nincs sértödés ,de holnap bepotolom ,igérem!!!

Sziasztok!!!!
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?