Új privát üzeneted érkezett!

tényleg, Sabrinát és CC catch-(e)t ki is hagytam :oops: , pedig utóbbitól még volt kazim is (persze egy jó binőségű double márkájú recordable)

gabus

semmi baj, csak megjegyeztem, biztos a sok kakajóscsigától nöttem meg :)

mostmá tényleg indulni látszunk... csak mancs elkészül... szóval órák kérdése :roll: :wink:

Kép
Kép
mancsbá
 
 


Gabus:

Zenebölcsi:

Játékokkal és zenével gyermek foglalkozások 8-10 hónapos kortól 3 éves korig. A szülőknek beszélgetés és tanácsadás mindig más más témákban szakemberekkel.

Időpont:szerda:10-11.30-ig
Dija:1000ft/alkalom .ezt egy kicsit soknak tartom,de nem tudom máshol mennyibe kerül.

Itt még utánanézhetsz:www.test-lélek-szellem.hu

Szilvi fél 9-ig aludt és fél 12-kor megint bealudt! :D

Kép

Kép
novum
 
 


Coolasa:

Ezek után mi mást is kivánhaznánk,mint,hogy máskor is szólaljon meg a légzésfigyelő és akkor újra láthatunk képeket Nokiról.
De ezt csak gondolatban mondom,mert még úgy járok,mint Mancsék Petikéje és a te közbenjárásodra éjszakánként Szilvi se fog aludni! :D

Kép

Kép
novum
 
 

 
 

Timi,
köszi, megnéztem. Ez valami hópuszpókuszos társaság? Mert aztat nem szeressem. :roll:

BENI, MÁ MEGINT FÖLHÍVTÁL ÉS LETETTED! DÁDÁ LESZ!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Már csak egy kérdésem van a nosztalgiázókhoz: ÉS DZSÉZON DONOVEN??????

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Limara dezodor sok-sok színben és Bross zene.Én szóltam UFF! :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Hát nem tudom, de ti hány évesek vagytok? Mikor a New Kids, meg a Bross "bejött" akkor én még csak 11 éves voltam. Mikor dezodoráltam magam akkor meg már lehetett kapni itthon is Impulse-t... Ne már, hogy én vagyok itt az egyetlen csitri :twisted: A képek alapján nem tűnik egyikőtök se vén szatyornak... vagy csak a sok plasztikai műtét, aha!

:twisted: :twisted: :twisted:

Kép
sasha
 
 


Gondolom, ha valamit félreértettem akkor most jól megkapom a magamét...
sasha
 
 


Halihó!

Még nem volt időm alaposabban visszaolvasni, de nagy termés volt este.

Mi hazajöttünk a fesztből és Ádusz kidőlt. Fél hétig aludt. Utánna persze tízig pörgött. Vele együtt én is mentem szunyálni. Éjjel egész jól aludt. Reggel hétkor kelt de nyolckor megint aludt. De. elmetünk a Baby+Outletbe vettünk gyerekülést kiállítási darabot 10 ezerrel olcsóbban és három bélelt gatyót összesen 8500 ért. Minden akcióst. Sajna cipőt még mindíg nem találtam az elképzelésnek megfeleőt. Délután megint aludt egy jót és most kelt fel. Így már nem megyünk ki a festre. Sétálni azonban le kell vinni.

A németet tanultam nyolc évig. A nyelvtannal hadilábon állok. A szavakkal jól elvagyok. Elvileg szakmait is tanulam. Semmit nem tudok belőle.

Én azt osztákos korszakban kicsi voltam, de a rizses csokiért túrtam a spájzot.
A nosztalgiához tartozik a FA dezodor is és a Lux szappan az a régi. Én már az East 17-re nyomultam.

Coolasa nagyon tutik a képek. Édes a Kövér Noki.

Novum kipróbálni lehet a zenebölcsit én is néztem a paíruszt. Ha tényleg elvontak nem érdekel. Kiderülni úgyis akkor fog.

Most ennyi, majd még jövök. :lol:

Kép
vanília
 
 


És Nena, és Modern Talking, Alphavill- Forever Young, Depeche Mode?
jumam
 
 


Sasha, én lenni 29 és fél éves. :wink:


Bross, Sandra, aztán mikor helyre állt a zenei ízlésem, jöttek a Pokolgép, Moby Bick, Ossián, Metallica stb. Közben párhuzamosan a régi magyar zenekarok: Illés, Fonográf, Omega, Koncz Zsuzsa, Bojtorján stb.

Húú, jött a telefon Timitől, megyünk sétálni. Vanília, a változatosság kedvéért spar, jöttök?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok,

most mondta Németh Lajos, hogy holnap szupertutitökjó idő lesz.
Tali??? :)

Mi hétvégén megint kirándultunk, Peti szüleinél voltunk, látogattunk dédiket, akik sütöttek iszonyú fincsi szilvás-mákos lepényt, nomeg Szegeden is voltunk, és Dalí kiállítást is néztünk, szuperfantasztikus volt. :) Ajánlom mindenkinek, nem nagy az egész, de nagyon kafa.

Na és a Rikestli????? :wink:
Vendég
 


Ja, és gondoljátok meg, mert akkor viszek almáspitét (made by dédi) a talira, nagyon fincsi ám. :)
Vendég
 


Mancsék: végülis akkor, mikor elváltunk hazamentetek? Mi még negyed 7ig nyomultunk, de mivel Noki még mindig türelmes volt, elmentünk cukrászdázni, hogy túlfeszítsük a húrt, de meg se kottyant neki, itthon is csak akkor kezdett picit nyűgösködni, mikor amúgy is megérett a helyzet az evésre. Bezzeg Ausztriában az Eszterházy kastélyban hangosan reklamált. A kultura az smafu.
Kiváncsi vagyok a képekre, mivel mi (mily meglepetés) otthon felejtettük a fényképezőgépünket, így most Kedves Többiek nélkülözni kényszerültök legújabb belógó ujjas, homályos alkotásainkat.

Kép Kép
coolasa
 
 


Gabi!
Nekem a Bross után,Zorán,LGT,Piramis felé javult a zenei izlésem. :lol:
De otthon a padláson még tuti megvan a sok sok Bross-os kitűző. :lol:

Most a nosztalgiával olyanok jutnak eszembe,hogy nagyon imádtam a banán és mandarin habfürdő illatát. :lol: Meg a régi Gabi sampon(barna flakonos)illatát azt amit anno a discosok is használtak a ködgéphez. :lol: Meg sok sok minden eszembe jutott ami régen olyan fincsi volt és ma már nem lehet kapni.... :evil:

Sasha!
Én még szeptember 30.ig 30 éves vagyok. :wink:
Nem írtad milyen a zserbó recepted. :roll: Egybesütős vagy külön lapos sütős :?:

Eszti!
Én szivesen megkóstolnám a dédi sütijét ami tuti fincsi,de sajna délutános leszek így tali kilőve. :twisted:

Timi!
Az óriás somlói a bográcsszínpad mellett volt.Én már célirányosan mentem mert minden évben van. :lol: 450ft volt egy tálka,de akkora adag volt,hogy alig tudtuk elpusztítani(na jó,már nem volt sok hely a bendőben :twisted: ).Nagyon fincsi volt kandírozott narancshéjjal stb... :lol:

Cupp!Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Jaaaaaaj!
Kormi!
Nekem is hiányoztál ám nagyon! :wink: Jó,hogy újra itt vagy!puszi

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Nem értem, az a két év ilyen sokat számítana?! Vagy csak én nem foglalkoztam ilyenekkel... hehe, én a New K. után a tehcno felé húztam, utána funky, utána funkhause, (bár lehet, hogy az időrend nem stimmel!) aztán Bonanza, meg Ákos és végül mindenféle zenei stílust meg tudtam hallgatni és sokféle kedvencem lett.

Dia!
Valóban nem válaszoltam, pedig akartam, esküszöm! Egybesütős a recept és nagyon jó!

pusz

Kép
sasha
 
 


Dia, én szept 28ig vagyok 30...

Kép Kép
coolasa
 
 


Dia, olyan fincsi dolgokra gondoltál, mint pl. a szagos radír???? :)
Vendég
 


Na hello, helló!

ugyeugye, hogy tudtok ti válaszolni, ha az ember jó soxor kérdezi ugyanazt..... :twisted: :!: :!: :!:

Na akkor összegzem:
akinek jó holnap a népliget
Timi, Natasa, Eszti, Tücsökmami, Mancs, Coolasa (akinek most esetleg megint elnézzük, hogy korábban lelép... :evil: )
És Ilba, akinek nem 100%.

Akinek nem jó a holnap:
Gabi, Sasha, Dia, Jumam, Sajtine (Jucus, akinek nagyon szorítunk!!!!)

Vanília nem írt hogy mi van. Vuka sem. Kormi sem, de neki elnézzük, mert fáradt a szeme is, és még csak most jöttek haza. :wink:

Ki van még? Kiagytam valakit? Biztos... :oops: mindig kihagyok valakit... :oops: :oops: :oops:

Variációk egy témára:

1.
Akkor azt javallom, hogy akinek jó a holnap, azzal talizzunk a Népligetben. A planetárium szerintem egy mindenki által ismertebb hely, találkozzunk ott délben, vagy ha van jobb időpont javaslat, akkor akkor.

2.
Akinek meg nem jó a holnap, mit szólnátok egy másik talihoz szerdán is, mert szerdán még 25-26 fokot mond, és eső csak csüt-péntken lehetséges... Szervezek itt agyba főbe, aztán, lehet nincs is kedvetek ennyit talizni...

3.
Az egészet tegyük át szerdára a népligetbe, és akkor többünknek sokkal jobb lehet az időpont.


Még gyorsan egy visszajelzést küldjetek már lécci, hogy akkor mi is lenne a legjobb, ki mit is szeretne.

Ja: Gabi, én akartam már csak mindig elfelejtettem - ebben a nagy szervezkedésben.... - hogy a Patiszon, ha nem kell másnak én szívesen elfogadom majd....


Még a 80-as évekhez: Én Wham-rajongó voltam, de nagyon fanatikus, és Bruce Springsteen, de ő maradt kedvenc....

Na megyek, mert fürcsizünk!

Irjatok a tali ügyében lécci, hogy mindenki lássa, hogy ki mit szeretne!!!!

Köszííí!!!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Vuka nem ír, mert rokonlátogatóban volt mostanáig, most meg Shrek meg a TV-ben. :lol:

Azt üzeni, neki jó a holnap, mert csak baba-mama klub lenne, az meg hát nem ér fel veletek.

Pontosan mikor is lesz akkor az a micsoda??? (Ezt jólmegaszontam)

Üdv.: Antivagyok

U.I.: Petra most termelt egy akkora mennyiségű telefonkábelt, hogy a babanaplóban ki kell javítani a 7. hóra beírt súlyunkat. :lol:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Hoppácska,
Sandra volt a kedvencem. Gyűjtöttem a posztereit és még ma is megvan egy pár :lol:
A-HA, Duran-Duran,
Természetesen, Kajla Minog, Májkel Dzsexon, Dzsor Májkel, és a többiek :lol: :lol:
A Donald rágót azóta is hiányolom, mert jó nagy lufikat lehetett belőle fújni.

Mancsbá,
mintha a férjemet hallanám :lol:
Mindjárt kész vagyok---csak órák kérdése :lol: :lol: :lol: :lol:

Ja és mikor bejött a sky és a super chanel akkor felvettük videóra a klippeket és a reklámokat :lol:

Régi megboldogult leánykorom :cry: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Nekem is van régi szilveszteres hányos buli emlékezet foszlányom :lol: :lol:

Vannak videókazik amit Zsófi sose nézzen meg :lol: :lol: :lol:
Anyuci meg apuci kicsit be voltak csiccsantva, de egészen picikét :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Bubek,
szerda jó Pecsánál :lol: ( a kis önző Sajtine :lol: )

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sziasztok!
Bubek, én nem tudni hol a Planetárium. Mi megyünk csak mondjátok meg már, hogy hol kell P-ni ha az Üllői úton jövök a Hungária krt felől. No má!

Köhöm én már nyomom a 31-t. Anno az egyre fehéredő Jackót hallgattam meg a csúcsos csöcsű Madonnát. De ismertem az általatok említetteket is noha azt soha nem értettem, hogy mit lehet rajongani a NKontheB-ért. Nekem már akkor nyálasak voltak azok a pasik. Utána hallgattam egy kis hazait (jugó zenét) majd áttértem Alice Cooper-ra :lol: Nem gyenge, mi? Ma meg már jöhet minden a komolytól a Ramsetein-ig :wink:

Ma vendégeink voltak. annyira készültünk, hogy de elugrottunk Budára sütit venni :oops: Apa meg nem porszívózott mert, érkezés után Szonja aludt a vendégek csengetéséig. Aztán leteperte a tőle 1 hóval fiatalabb pasikát és kiszedte a cumiját. Onnantól a gyerek nem érdekelte csak a szülei.

Eszti én már láttam Dalit, igaz nem ezt és nem most, de nagyon jó. Egyik kedvenc! És nme fogod elhinni, de ezt a mákos szilvást én is megkóstolnám :!:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


TALI:
tegyük át szerdára a népligetbe, csak kérdés, hogy kiknek jó a szerda??
Az még egy körkérdés.
Köszi Bubek, hogy foglalkozol ezzel.

Kép

Kép
novum
 
 


Itt vagyok én is, Petike már szunyál, így gyorsan beugrok, felrakom a mai fesztes képeket.
Bebebeee, találkoztunk Coolasáékkal! :lol: :twisted:

Coolasa,
mi a pelenkázós elválás után indultunk haza. Kiskölök már elég nyűgi volt, de ezt láttad Te is. Melyik cukrászdába mentetek? Képeket küldöm e-mailben is.

Bubek,
akkor ha minden jól megy, mi megyünk holnap, olyan dél körül. Majd meglátom, hogy jön ki az alvás, meg a szopi. És remélem, apósom is itthon lesz, hogy el tudjon dobni minket. A Planetáriumot asszem megtalálom, (majd mondom apósnak, hogy ott tegyen ki) de egyáltalán nem ismerem a Népligetet, úgyhogy ne kavirnyásszatok el nagyon a Pl. mellől, mert ott fogok órákig bolyongani :lol: :roll: Ismervén k. jó tájékozódóképességemet :lol:

Voltunk ma az Árkádban is, vettünk Petikének 2 kantáros gatyót a C&A-ban. Egy kordbársonyt (béléses) meg egy micimacis farmer kertészt is. A H&M-től annyira nem voltam elájulva, pont az a méret ami nekünk kellene (68-74) nincs. Csak 56-os, meg 86-tól voltak ruhák. A C&A-ban viszont nagyon jók vannak!

Feszt: Győzikét láttuk, de nem az elejétől. Már nem olyan dagadt. Két kiskölökkel ugrándozott a színpadon és félplaybackelt. Elég ciki (mármint neki) egy alap cigány dal (Gyere táncolj cigánylány) még ennek a szövegét se tudja rendesen, pedig ezt én is tudom! :oops: És láttuk a Győzikét amikor mentek el. Vadiúj ezüst Merci Vito, lefeketített üveggel, Győzi-matricával :shock: A biztonsági őröknek úgy kellett hátrébb tolnia a tömeget. Ott állt a sok hülye és Gy-t éltette. Tapsoltak neki (mármint az autónak, amiben ült), meg éljenezték. Később megcsodálhattunk egy másik igen színvonalas előadást is: dr. univ. Komáromi István nyugalmazott rendőr dandártábornok koncertjét. :evil: Azt hittem Gy. koncertjénél és hangjánál már nincs lejjebb (és nincs szarabb) de itt rá kellett jönnöm, hogy van. Az univé. Botrányos! És ha hiszitek ha nem, itt is TÖMEG volt. Győzike koncertjén is jó nagy volt a tömeg, de ahogy befejezte, szétszéledt a jónép. Kultúrnép ez a magyar, én mondom! :evil: :twisted: :shock:

Kép
mancs
 
 


És akkor a mai nap termése:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Felhívom a figyelmeteket a második képen egyik személy arckifejezésére (nem akarok ujjal mutogatni) :twisted: :lol:

Kép
mancs
 
 


Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép
mancs
 
 


:oops: Így már jobb lesz :oops:
Kép

Kép
mancs
 
 


Halihó!

nekem jó a holnap és a szerda is. De úgy tízig ki kellene derülnie, hogy lesz-e holnap valami, mert lenne más progi is.


TÖBBIEK TESSÉK BUBEK (NÉNINEK) JELEZNI MI LEGYEN!!!! :lol:

Kép
vanília
 
 


Áronbaba, boldog hófordulót kívánok!

Kép
mancs
 
 


Nekem mindegy, egyedül a kedd nem jó, 10-re megyünk tanácsadásra. Ja nem, a szerda nem jó. Mbá nem lesz itthon. :cry:

Kép
mancs
 
 


Szóval: nekünk csak a holnap jó.
Az előbb fel kellett ugranom a gép elől, mert Petike felsírt :shock: Napok óta, menetrendszerűen kb. ilyen időtájt felsír :shock:

Kép
mancs
 
 


Bubek,
nekem a szerda lenne jó, de nyugodtan talizzatok hétfőn, ha a többségnek úgy jó! :wink:

Mancsi,
nem volt szükség rá, hogy felhívd a figyelmünket COOLASA arckifejezésére. :twisted: :twisted: :twisted: Rögtön kiszúrtam. :lol:
Édesek a kölkök!

Coolasa,
jó a hímzett (?) farmered! Vagy csak golyóstollal összefirkáltad?
Apropó farmer! Szerencsétlen Delhusssssza Dzsonit senki sem szerette? Nekem mindenem a farmerem. :lol:

Sajtiné,
Hofi után egy újabb jó pont! Sandra. :wink: Bár így utólag másképp látom, egy nyávogó nőszemély, de 11-12 évesen reszkettem érte. Melyik volt a kedvenc számod?

Ja, Debbie Gibson mond valakinek valamit? Érte is oda voltam!

Voltunk lent Livivel meg az autójával, taliztunk Szilvivel, később Vaníliával, meg összejött hirtelen egy csomó gyerek a házból. Találjátok ki, kivel balhézott össze Livicsek a kisautó birtoklásán? Neeeeem, nem a Szabó Pistikével a házból, akit alig ismer, hanem Szilvivel... :lol: Lökött nőszemély!
Mikor (ki tudja miért? :lol:) kiürült mellettünk a tér, még felnyaltuk az egész Táncsics Mihály utcát, volt is nagy tisztálkodás utána.

Kép

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Nekem a holnap jó!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ? tudtam!!!!! Mamacka!!!! EZER és ezer és ezer bocsánat..... :oops: :oops: :oops:

Mamacka, te nem tudsz esteleg jönni???

Kezd amúgy eléggé kusza lenni ez az egész tali ügy.... :oops: :?
Most akkor hogy csináljuk.
Javaslatom, még mindig az, hogy csináljunk hétfőn és szerdán is, és aki amikor tud, akkor jöjjön.

Natasa, és mindenki
Planetárium (a piros nyílnál):
Kép
és itt van nagyobb képen is:
http://www.planetarium.hu/map.gif

Tök jók a képek megint. Ká jó az amin Coolasa ....képet vág!!! :lol: :lol: :lol:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek,
jó ötlet! :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sajtiné…. Jaaaaaj, a sky és superchanel reklámok.. volt egy olyan, ahol azt a hengeres alakú jégkrémet reklámozták, calippo, vagy mi, és egy tengerparton pálmafák közt vonatkoztak jókedvű hawaii-dj-sunshine ruhás fiatalok…

Natasa, én is Dzsekót hallgattam, de ő manapság is tetszik…izé…

Bubek én sem tudom, hol a planetárium (meg persze azt se, honnan érdemes mennem az Örsről és mivel, de ezt már nem vallom be, mert szégyellem tájékozatlanságom, és inkább konzultálok a térképpel)

Eszti, Natasa, én bármit megkóstolnék, ami mákos.

Mancs, a nemtom milyen cukrászdába mentünk a Péceli út-Robogó u. sarkára, ami állítólag régen Csokicukrászda néven futott (rákoscsaba). (Mancs, ki az a dr prof Komáromi???)
(Az a biz. kép fektetve jobb volt…). Amúgy örülök, hogy fotóztatok, szerencse, hogy nem egy olyan hanyag páros vagytok, mint mi fényképezőügyileg. Többiek, azon a képen, ahol egy nőci magyaráz Petikének és Nokinak, az kissé zizi szitu volt, mert azt fejtegette, hogy Petike, mint kisfiú azért remeg és repes, hogy megérinthesse Nokit a kislányt….izéé…. pedig szerintünk csak azért, mert ő egy kisgyerek kengurúban… Szerintem csak túl sokat nézett a hölgyike brazil teleregényeket.
Mancs, a 2. képen épp Petikével szemezek, ugyanis ő vágott rám ilyen arcot, én csak viszonoztam, hihi. Ja, lécci áruld már el 1 tőmondatban, hogyan ismerkedtetek meg Mancsbával, mert mikor Nokipapának említettem, hogy rendőr-repteres páros vagytok, rögtön elkezdte fejtegetni, hogy biztos Mancsbáék gépe kényszerleszállást hajtott végre a Dunába, te meg kimentetted, és aztán erről filmet forgatott Hasselhoff…..áááááááááááááááááá..

Kép Kép
coolasa
 
 


Gabus, hímzett a farmer… méghogy golyóstollal kidekorálni, én, nem vagyok ilyen kreatív.
Debbie Gibson, hogyne, egy oszttársamnak ő volt a kedvence, és transzparenseket kellett gyártanunk az éltetésére….

Kép Kép
coolasa
 
 


Coolasa,
ez a Dunába kényszerleszállós történet nagyon német akciófilm szagú. :twisted: :twisted: :twisted:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Komolyan????? (Debbie-s téma) Mér, ki volt a gyerek, az osztály rettegett vezére?

Kaptok egy kis videót, Livicsek elmeséli apának, mi volt lent a sétánál
http://www.send2u.hu/get/?f=VlBYh9MRqgzxPVY82W4i

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, igen, ezeket Nokipapa is nagyon kedveli, sőt a Komisszár Rex-et is, bár az osztrák, és ott a kiskutyus miatt hajlandó elnézőbb lenni...

Kép Kép
coolasa
 
 


halihó!

ahogy mancs írta, igen színvonalas műsoroknak voltunk szemtanúi... a Coolasa által ismert Csáv úrék, a MaToCsáv jól nyomta, kicsit Boban Markovic, kicsit Besh o droM, szóval kis balkáni feeling. Persze a "jónép" nagy része még Győzikét kajtatta

jumam
Alphavill, Depeche, Duran-Duran is ment :) de ezek alapok, és igazából nekem a 10-es éveimben idősebb bátyám és unokatesóm közreműködésével váltak elérhetővé :)
(aztán elfajzottam: 13 évesen Beatrice, 15 évesen Monsters of rock- AC/DC, Metallica, Akela, Sex Action, - de ugye ezek már a 90-es évek, akkor már könnyű volt)

sorozatok: Derrick, Tetthely nagyon nyugati volt, de igazán menő a Korház a város szélén Blazsej doktorral :)

mindenesetre én még mindig huszonnal kezdem éveimet :oops:

Kép
Kép
mancsbá
 
 


coolasa

az egész úgy kezdődött, hogy mancs félrelépett...mármint a bokája kiment egy gödörben, amitől munkaképtelenné vált hetekre. Megismerkedésünk részleteit majd ő összefoglalja

Kép
Kép
mancsbá
 
 


coolasa

Örs-Népstadion metróval, aztán 1-es villamos Népligetig

ha holnap főzök mákos pacalt, küldhetek???

Kép
Kép
mancsbá
 
 


Gabus, nálunk nem volt rettegett vezér, operatagozatos osztályban már az is rém izgalmas, ha vki ismer ellenkező neműt az osztálytársain kívül... nem, csak hangadó volt ha debbiről volt szó, ezt a témát szívén viselte, nekem meg nem került semmibe, hogy őt ennyire boldognak lássam... Felhívnám figyelmeteket Paula Abdul-ra és Belinda Carlisle-ra is... Mikor 6 éve Moszkvában voltam, vettem az ottani gagyi-cd-piacon (meglepően nagy és legális, holott másolt) mc hammer cd-t. You can't touch this. mancs, meg tudom érteni a szilveszteri buli fergeteg hangulatát, én is jókat buliztam még nem is olyan rég erre a zenére. Tényleg, szerettek táncolni? Ha, esetleg, valamikor, blablabla volna időnk, szervezhetnénk egy babanetes lánytalit, amit iszogatással kezdenénk, ki mit, és egy nosztalgiadizsibe irányítanánk... persze csak ha vannak táncoslábú tagjai a csapatnak. Persze apukák sem akadály, dehogy, csak akkor ki vigyáz szemünk fényére?? :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Mancsbá.... mákospacal....ööööö, hát roppant csábítóan hangzik, nyami de befalnám, de tudod, miattam igazán ne fáradj...
Lányokfiúk, küldök valamit mélen, bár leginkább asszem Eszti fog neki örülni..

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok lányok!

Nekem a hétfő nem jó, a szerda meg attól függ, hogy mit mond holnap a fogorvos. Akkor lesz megint délelőtt és én csak akkorra tudok kísérőt szerezni magunk mellé (a rendelőbe Julcsit nem szívesen vinném be.) Viszont a Városliget nagyon jól esne :wink: ! De persze, ha tudok menni, akkor bárhova! Amint meg tudom, mikor kell visszamennem dokihoz, megírom.

Julcsi tegnap este 6kor megbeszélés nélkül elkezdte éjszakai alvását. Így éjfél után kapott csak tiszta pelust (fürdeni azért már nem vittem el :oops: ), és reggel kilencig, tarkítva néhány szopival, aludt.
Erre föl, ma mikor 6 körül nagyon nyüglődött, gyorsan megfürdettem, szopika, aztán gyorsan… ébren volt még kilencig. Ki érti ezeket a gyerkőcöket?

Sasha, miért nem megy a háromgyerekesdi? Talán szalad a lakás és a kert? Esetleg dél helyett 4 órakor van az ebéd? Vagy nem jut időd egy sort sem olvasni – nem is könyvből, hanem – újságból? Belep a mosni és vasalnivaló? Nem is értem mi ezen a probléma!!!

A párom ma este 8kor repülőre ült, hogy repülnek Bulgáriába. Fél 9re volt tervezve az indulás, háromnegyedkor mondtam a gyerekeknek, na, apáék most szállnak fel. Erre 9 előtt 5 perccel csörgött a telefonom, Zsolt volt. Visszafordították őket a kifutópályáról, mert vmi gond volt a repcsivel, a mérnökök átnézik mégyegszer és bővebb felvilágosítást nem tudnak adni. De legyenek nyugodtak!! Tiszta para, gondolom, mindenki besz@rt kellőképpen, de hülyéskedéssel próbálták eltussolni. Hallottam a háttérből. 9.37kor újra kigurultak, azóta még nem telefonált!!

Coolasa, Mancs, jó lehetett a mai minitalitok is, szépek vagytok a képeken a babákkal!
Dr.univ. nekem is ismerős, anno, mikor még anyukáméknál laktunk 12 éve, alattuk lakott. A mi szobánk alatt volt a „próbaterme”, akkor kezdte bontogatni a szárnyait. Hétvégén (mert akkor ráért, ugyanis még nem volt nyugalmazott), már hajnalban elkezdte a gyakorlást és komponálást (a dalok nagy része saját szerzemény!), ha meg buli volt nála – nem ritkán – akkor késő éjjelig hallgathattuk műveit :evil: . Mancs, te már tudod, miben volt részünk, a többiek sajnálhatják :lol: , hogy kimaradtak. Az ő neve azóta is gyakori kocsmatéma (most épp csak jupapának.)

Zsó reklamálta, hogy miért nem zsódajumam lett itt a nevem, most vagy megváltoztatom, vagy megkérlek titeket, hogy legyetek szívesek így gondolni rám. Lécci. Ha megváltoztatnám, abból csak kavar lenne.

Coolasa, lldicsi, hó végén közös szülinapi buli lesz?

Gabuska, Livi már egész profi, de a mikrofont még nem tartja teljesen jól!! Nagyon aranyos!

Mancsbá, Kórház a város szélén!!! Az milyen volt!! Azóta egyszer valahol ismételték a sorozatot, egész meghatódtam rajta.
Nekem azok a zenék nem a tízes éveimben voltak :cry:
Aztán jöttek a bluesok, itthonról Hobo sokáig, meg Piramis, LGT, most meg nagy Kaláka rajngó vagyok. Őket legalább lehet hallgatni élőben!(vajon meddig, 55 év körül vannak?)
jumam
 
 


Mbá, köszi, közben van egy alternatív útvonal: keresztúr(busz), köki(M), népliget

Kép Kép
coolasa
 
 


Coolasa, jó ötlet az az éjszakai tali, iszogatással!!! Majd egy év múlva kellene újra felvetni, mert az itteni nagyobb gyerekek nem arról híresek, hogy átaludják az éjszakát, ha meg felkelnek, cici kell, azt meg ne lehet otthonhagyni :cry: . A második generáció, gondolom, követi a hagyományokat :? :? :cry: !
jumam
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?