Új privát üzeneted érkezett!

Megjött anyósom a kezébe nyomtam tökit... amíg ügyködök a gépen, de nemnagyon tetszik neki a dolog ahogy hallom...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


na megyek mielőtt kiordítja a tüdejét... :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


...még annyi,hogy Ilba a postát ürítettem, de balga módon csak a lekicsinyített képeket hoztam át ide.... a nagyokat majd küldöm, ígérem... :oops:


...ma ráadásul fel kellett volna adni a keresztelős meghívókat is de még kész sincsenek... a nyomtatónk is most vacakol....

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 

 
 

Mamac,
mondod, hogy Áron olyan szép amikor alszik. Fogódzkodj meg jó erősen: ébren sem csúnyább egy szemernyit sem! :D

Szombaton Pestlőrincen, a szeptemberfeszten leszünk kint páran, gyertek el!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mancs!

Nem tudtam, honnan volt ismerős a szép kitüntetésed. Azt rájöttem, hogy a présszerszámát valszeg még én terveztem a Vésnöknél (ott gyártják ezeket az izéket, én meg akkor ott dolgoztam).

Szóval vedd úgy, hogy ezt egy kicsit tőlem is kaptad. Így már jobb?
:lol:

Antivagyok

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Gabuska most jöttünk meg a tesco őrületből. Már voltatok lennt?

Kép
vanília
 
 


Antivagyok,
ez komoly?!?! :lol: :lol: :lol: De jó! Köszönöm Neked ezt a szép kitüntetést!!!!! :lol: :lol: :lol:

Szóval akkor ki mikor jön holnap fesztelni? És vasárnap?
Mi ma fél 7-re megyünk, de csak kettesben, Petikére anyós vigyáz addig. Holnap viszont már hozzuk őt is!

Kép
mancs
 
 


Sziasztok!
Meg volt az első napom az oviban. :wink: Szupi volt,nagyon gyorsan eltelt az a 4 óra.Domi déli alvásnál kicsit pityerget anya után de gyorsan elaludt.

Jumam!
Boldog Szülinapot Neked! :)
Kép

Mancs!
Gratula a kitüntetéshez :lol: ,klassz a Petike dzsekije! :wink:

Mindenkinek cupp.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Vanília,
igen, voltunk. :(

Mancsi,
mi 2 körül megyünk, addig amíg Livi bírja. Viszünk uzsit is neki, ha minden jól megy 6-ig maradunk. Sztem a játszóháznál leszünk főleg.

Mamacka,
mikor lesz a keresztelő?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


de jó, hogy bekukkeroltam :D
ezek a képek nagyon szupik

én is mindig probálom Zsófi szemét lefényképezni, de mindig homályos :cry:
gondolom egy jobb fényképező is kell hozzá

Jucus,
nagyom birom az Imi humorát :lol:

Zsófi ma alig eszik :(
adagolom neki a tápszert, az is jobb mint a semmi, nem igaz?
Vagy lehet, hogy a főztöm nem ízlik neki :lol: :lol:
Nem baj, nem sértődöm meg :lol: :lol:

Mancs,
nagyon szupi a kitüntetésed :lol:
én egy kiváló dolgozó jelvényt szerettem volna lefényképezni csak nem találom :lol:

A Polusba be van zárva a DM, átépítés miatt.
A C&A -t átrendezték.
Árkádban sokkal nagyobb választék van. Messze van sajnos.
De azért nem annyira, hogy ne tudjunk elmenni :lol:
Tényleg annyi mindent kell vennem

Kép

Kép
sajtine
 
 


Gabus, Vanília, mi az a Tesco őrület???
Mi most jöttünk haza a sétából. Útközben elveszett Szonja bölcsességfoga :D Végig azt kutatta!
Kép

És mi is szoktunk fürdeni. Igaz nálunk nincs maci, de van csap, ami biztonságot ad és jókat lehet vele játszani :D
Kép

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sajtine, vegyél egy közelebbi képet és nagyítsd ki csak a kívánt részt! Így pl:
Kép

Kép Kép
natasa1975
 
 


A Nagy Testvér figyel :D :D :D

Kép Kép
natasa1975
 
 


Nagyon aranyos! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Gabuska
Íme a meghívó:
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


ja csak olvasni nem lehet...

szóval szept 17

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Hali!

Életemben ma sütöttem először zserbó szeletet és olyan jól sikerült, hogy na! A Gabi 4 szeletet benyomott és itt visongott, hogy milyen fincsi!!! Na azt hiszem ennél nagyobb elismerés nem is kéne. Egy finnyás gyereknek ízlik!
Gabi aszongya ma: Anyaaa, a Dani nadon büdöd! Nézem, az orrát befogta a kezével... :lol: Úgy betojt a Dancika, hogy hátánál ki is jött... és tényleg nadon büdöd volt! :twisted:

olvasok, aztán hátha marad még időm írni.

Kép
sasha
 
 


Mamac, nagyon szép a meghívó! Nem tudom miért, de olyan mint egy mandulavirág. Olyan bájos és gyengéd. Mondjuk, nem okoztál meglepetést, tudtam, hogy Mamackás lesz :wink:

Szonjával nem lehet már bírni ilyenkor :( Érdekes fürdés után már minden frankó és vidám baba meg kurjongat. Most viszont sikít, de elégedetlenül nekem meg hasogat a fejem :?

Lányok, jár valaki Ringató foglalkozásokra? (www.ringato.hu)
Én tervezem (sok minden nálam csak pusztán terv marad :roll: ), mert sok jót hallottam róla és én mint azt már írtam nem nagyon tudok gyerekdalokat. Meg a hangom,....
Szonjnak ritmusosan szoktam verset mondani és azokat nagyon szereti. Most meg mutattam neki pár dalt a gépről és megbolondult értük,...nagyokat csapkodott meg sikongatott. Lehet szeretné a ringatós foglalkozásokat is.
Esetleg próbáljátok ki ti is: www.egyszervolt.hu
/Már említette vki ezt az oldalt régebben./

Készen vagyok Szonja pulcsijának a felével :lol:

N

Kép Kép
natasa1975
 
 


Na itt volt a barátnőm, tök jót beszélgettünk és kaptam Tőle egy nagyon szép ajándékot (fényképkönyvet). Tök jól megcsináltatta, azokból a képekből, amiket a Hírleveleim mellé szoktam csatolni, ja és persze tele van idézetekkel is ezekből az e-mailekből.

Mancs kicsi a világ. Apa egész büszke volt magára, egyébként nagyon szarul van, issza a Neocitránt, remélem Petrának nem lesz semmi baja.

Natasa mennyi idő alatt is készítetted el a pulcsit?! Tök ugyi vagy, hogy van időd Szonja mellett még erre is?

Sasha gratulálok a sütihez, azért én is leteszteltem volna :lol:

Mamacka gyönyörű a meghívó!

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Vuka, nagyon szép lehet a fényképkönyv. Nagyon ötletes a barátnőd!
Háááááát, amikor este Szonja már alszik én meg félálomban TV-t nézek,..olyankor szoktam kötögetni is :wink: Még nem kész, kell még a 2 ujja, de a nagyrészemár kész. Igaz kötöttem én már úgy is, hogy csak össze kellett varrni mégis csak 2 év múlva lett meg :oops: Ha ezzel is így járok, akor max Szonja játékbabája viseli majd :D
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa,
egyszervoltot még Ilba ajánlotta pár hónapja, Livi is meg van veszve érte! Van egy Zeneovi nevű cd, az egyszervoltos dalok közül rajta van a Hol jártál báránykám?, meg a Tavaszi szél, többek között. Gyerekek éneklik, baromi jó! Zoli magának is beteszi néha. :oops: :lol: Ha legközelebb lesz tali, elviszem egy újraírható cn.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


mármint újraírható cd-n.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabuska, cin-cin (ami a vakvak barátja...)

Kép Kép
coolasa
 
 


Voltunk kint a feszten, megnéztük a Török Ádámot. Petikét itthon hagytuk. Kibírtam a koncertet, sőt, még tapsoltam is nekik! :twisted: Sztem tutijó lesz a 7vége, sokminden van, árusok hada, kifőzdék, sütödék, körhinták, sok színpad. De a gatyót fel lehet kötni pénzügyileg. Egy menet a körhintákon 5-600 ft. Sült csirkecomb 600, 1 pálcika saslik 950 :shock: Gyrost láttam 6-700-ért, de nem tudom, milyen, mekkora. 600 a kürtőskalács, 0,5-ös ice tea 350 és még sorolhatnám :shock: Van pelenkázó is, a játszósátornál, ahol gyermekmegőrző is van.

Gabi,
el tudod majd nekem is passzolni ezt a cd-t? Akár holnap is elhozhatod, nagy helyet nem foglal, átírom, és ha vasárnap is kint lesztek, vissza is adom.

Az egyszervolton Petikével az animácók közül a Kárókatonát (ez a No.1. nála) a pinty és pontyot meg az elvitte a rókát szoktuk nézni. Csapkod örömében, úgy tetszik neki. A dalok közül a babazene 1-2 a favorit. Azt a cd-t is jó lenne megszerezni!

Vuka,
Antinak jobbulást kívánok!

Mamacka,
a meghívótok ISTENI!!!! Gönyörű!

Jó éjt, megyek nézem a Lostot.

Kép
mancs
 
 


Helló!

Na, arcom, mint Beni popija! :D
Mármint olyan pihe, puha. :wink:
És úgy néz ki álarc se kell holnap. 8)
Viszont képzeljétek, fizetés nélkül távoztam. :shock: Itthon vettem észre. :D De visszamentem. :lol:

Eztet meg én fotóztam. Őrízte Beni álmát. :wink:
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Jó estét!

Ma nem nagyon volt időm jelen lenni, befejeztem a takarítáat Ádusz bazi nagyot aludt délelőtt. Du. Tesco őrületes vásárlás, utánna Kispest Skála. Fürdés Fr. saláta készítés. Kész vagyok mára, pedig hegyekben a vasalni való. Ádusznak kikandikált a felső fogacskája. Van szenvedés miatta. A poén, hogy a melette lévő szemfog be van lilulva. Most vagy beverte, vagy nem talál ki és szájsebészet. Majd hétfőre kiderül. :cry:
Akartam cipőt venni neki, hát a 23-as sem ment rá a lábára akkora magas a lábfeje. Hol találok jó cipőt..... :x
Akkora a termés ma, alig tudtam visszaolvasni.

A festre mi is kinézünk a vandégekkel lehet holnap, de ha nem vasáranp bizti.

Mamacka nagyon szép a fénykép album amit prezentáltál nekünk. Áron babó nem csak alva szép. :o

Natasa édi a fürdős Szonja.

Novum cuki Szilvi haja, akkor most veszed a csatokat ezerrel? :lol:

Sasha gratula a sütihez, máskor is érdemes próbálkozni.

Dia most ki volt oviban te mint meló, vagy Domi beszokatás indult el?

TALI! Lesz hétfőn valami? Mondjuk szervezhettük volna szombatra is ennyi erővel. Tualajdon képpen nagyjából mindenki festel.

Az Árkád már rájöttem miért nem jó tali hely (nekem). Tuti a pénztárcám bánná. :wink:

Hú annyi mindent akartam, de most nem jutnak eszembe. :cry:

Jó éjt!

Kép
vanília
 
 


Ja igen JUMAM boldog szülinapot!

Ilba így megkésve névnapodra:
Kép

Kép
vanília
 
 


Mamac,
12 e-maiben mennek a képek, mert nagyok.
A képeid …. már nincsen jelző rá.
Mennyiért vállalsz keresztelő meghívókat?
András ledöbbent, hogy az öcséddel mennyire hasonlítotok egymásra.

Vuka,
Mostanában Beni sem marad meg a kocsiban. A titkos recept a +fél órához a kulcscsomóm (ezt hogy kell leírni?). Előszeretettel nyalogatja.
Ma kérdezték, hogy ugye nem első gyerek, mert első gyerek ilyet nem vehetne a szájába.

Jucus,
IGEN! Cseréljünk!
Jó, hogy jobb kedved van, hidd el babó is érzi és ő is tök jól van!

Antivagyok,
Jobbulást!

Mancs,
Mi ebéd után megyünk, kb. 2-fél3-ra tudunk kiérni. Remélem marad valaki úgy 6-ig, viszek uzsit is, ahhoz majd asszem segítség fog kelleni (aki csinálja a fesztivált)
Nem semmi árak! Asszem akkor előtte beebédelünk. Bár az a fíling … muszáj lesz venni valamit!
Kókusztekercs megvolt?

Dia,
Írj már részletesebben légyszi! Gyerekek milyenek voltak, miket csináltatok? Domi otthon volt? Kivel?

Natasa,
Ez a Ringató olyan, mint a Tücsökzene? Mert mi jövő héttől járunk oda.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mancsi,
vasárnap biztosan nem megyünk ki, újra írható cd-m meg 1 van per pill., de azt Ilba lecsapta a kezedről már. :roll:
De hétfőn úgyis veszek, átírom egyre és valahogy eljuttatom! Halász Dzsudi nem kőőő?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Nagy Testvér II.

Kép :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Nagy Testvér III. :D

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jelentem sikerült kiolvasnom a topik fenmaradó két teljes oldalát, meg még a 3.ból is pár üzit! Merthogy tegnap nem sikerült, és ha nem írok előbb, akkor még az is elmaradt volna.

Szóhoz se jutok!
Mamacka képek szuperek!

Na elfelejtettem mit szerettem volna még írni!

Jucus!

Boldog születésnapot kívánok!
Kép

Szonja, Beni és Livi szemecskéi így közelről még szebbek!!!

Mancs!
Gratulálok a kitüntetésedhez! Majd előkotrok egy hozzátápis táblázatot, amin rajta van, hogy mit mikor lehet bevezetni. Mármint ételt a szopin kívül. Azt hiszem nem fog porblémát okozni, az aktuális bevezethető ételek mindig csak 3-4 félét kínálnak:)

Dia!
Részleteket!!! Hogyan is telt az első munkás nap!

Na jó most már nem alszom vissza... nem is lenne hol:( pEDIG van ágy elég, sőt még egy pluszban is. De azon a Geri alszik, az én helyemre meg a Danci fészkelte be magát... kitúrtak! Ez vérlázító ám!
Na akkor inkább főzök egy kávét...

Kép
sasha
 
 


Basszuskulcs!

Teszem fel a kávét, erre nem kakaót teszek bele... azé még idejében rájöttem, hogy valami nem stimmel... :lol:
sasha
 
 


Sziasztok!
Tappancsoka után szemek :wink:
Ilba, nagyon profi képeket tudsz most csinálni!
Én is beillesztek egy táblácskát a kajákról ha sikerül. A másikat, azt jobban szeretem, de nem találom :cry: Lehet majd Sasha?!
Szonja nem volt rám tekintettel az éjjel. Bezzeg most alszik! No, nyitásra a bútorbolt előtt szeretnék lenni így lassan ébrednie kellene :lol:
Mancs, nem hangzik vmi jól ez az árkavalkád, de én inkább a kézműves sátrak előtt szoktam elérzékenyülni és kiüríteni a tárcám. Hm, azt hiszem a párom kezeli majd a kiadásokat :roll:

1157175208.51.doc

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Ja, a kajáknál szinte az összes táblázat tartalmaz "gyanús" elemeket. Pl adjunk e olyat, ami nem ezen az éghajlaton terem. Pl a banánról is lehet vitázni mert segíti az allergia kialakulását mégis egyik legelső alap kaja az alma, körte után,....
A borsót, zöldbabot, kukoricát már lehet adni az elején, de szigorúan paszírozva, hogy a héja ne kerüljön be a baba kajájába, mert az nehezen emészthető az az emészthetettlen. Stb, stb.! Mancs, nem pánikolni, továbbra sincs semmi boszorkányság az egészben :)

Gabus a CD felajánlást elfogadom. Nekem van írható CD-m. Hogyan tudom neked eljutattni? És én Kalákát is szeretnék, de ha jól tudom az Vaníliának van meg :roll:

Most megnézem a Tücsökzenét, mert én meg arról nem hallottam.
Sasha, ismerem ezt a dolgot,....én rendszeresen teszek a hűtőbe nem oda való dolgokat pl sót vagy a durvább változat a lepedő. Ez utóbbit csak egszer produkáltam :wink:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Ilba, én nem találom a Tücsökzenét az az találtam egyet www.tucsokzene.hu, de lehet te nem erre gondolsz. A Ringató valójában zenebölcsi csak az a sz.r, hogy minden helyszin elég messze van tőlünk :(

Vanília, nagyon szurkolok, hogy ne kelljen semmi szájsebészi beavatkozás! Én úgy tudom, hogy általában (!) a szemfog a szomszédos fogak kinnléte után keresi meg az útját és éppen emiatt elég fájdalmas, viszont elég későn jön elő.

Most lelövöm magam vagy kidobom a billentyűzetet, mert monologizálok itt nagyokat :oops:
N:

Kép Kép
natasa1975
 
 


Most nem tudok nagyon lereagálni dolgokat, mert Marci itt ül az ölemben, és néha belenyúl, majd inkább este....szóval annyit szeretnék kérdezni:

Akkor HÉTFŐN NEM LESZ TALI????? (eléggé úgy veszem le a hsz-okból... :cry: :( :roll: )
(mi ugye nem tudunk menni a fesztre....)

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek, nem tudom :roll: Én nem a tali helyet fesztezek meg ha jól tudom ott csak amolyan "esélyes, hogy összefutunk" dolog lesz, nem?

Én egyenlőre benne vagyok a hétfőbe ha szép az idő :!:
És ha megmondjátok, hogy a NÉPligetnél hol lehet parkolni :lol:
N

Kép Kép
natasa1975
 
 



Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá
Vettem 20 db könyvet az e-bayon, mint tegnap említettem, a teljes ceh 13000 ft, amit nem sajnálok rá, de ebből 3000 a könyvekért, a többi postaköltség... Ááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááááá

Kép Kép
coolasa
 
 


Hali!

Coolasa!
Nem tudsz elmenni a könyvekért személyesen? Pl Autóval, mert 20 db könyvnek nagyon szép súlya van, és sajna ezt a súly kell kifizetni a postázáskor... a postának.

Kép
sasha
 
 


Natasa,
ha a legközelebbi talira elviszem neked cd-n, akkor hazaviheted és akkor adod vissza, amikor akarod, át tudod írni magadnak, viszont ha Te adsz nekem cd-t, akkor csak ki tugggya mikor tudom odaadni. :wink:

Bubek,
hétfő nekünk nem jó. Ne hari! :)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Na, arról, hogy ki milyen anyuka. Tegnap első nap az iskolában, ¾ 12re kellett volna mennem érte (Bp.-re, Cinkotára járnak oviba, isibe).12kor telefonált az egyik osztálytárs anyuka-barátnő, hogy hol vagyok? Csak akkor néztem az órára, mert BABANETEZTEM!!!!!!!!!!
Majdnem otthagytam az iskolában a gyerekemet!!!!!

Mancs, nekem van egy bontatlan csomag barnarizsem Vegabond-naturland, arra az van írva, hogy 50-60 perc 3szoros vízben, kuktában pedig 30-40 perc. De szerintem a dobozos, előfőzött ugyanolyan jó, és hamar kész.
A hozzátápláláson tényleg nem kell annyira aggódni, úgyis a gyerkőc diktálja a feltételeket. Mindent fel kell kínálni neki és majd ő eldönti mi tetszik neki. Biztatásul: mindkét nagy gyerekem iszonyat válogatós volt, nehezen kezdtek rendes kajákaat enni, és mégis egészségesek. Zsó már kóstolgatja azt is amit eddig nem volt hajlandó de Dadának az étrendje elég sovány: hús csak rántott formában, rántott gomba, rizs, sült krumpli, húsleves csak tésztával esetleg répával, túrógombóc, pékáruk, gabonapehely, túrórudi, édességek. Gyümölcsből a barack, alma, banán, eper. Nagyjából ennyi. Zöldség nuku. És makacs, és nem hajlandó megkóstolni sem semmit. De mégis egészséges, igaz vékony, de tele van energiával. a zöldséget, gyümölcsöt, Kubu italokkal próbálom pótolni.

Most csak ennyi, majd még jövök, csak közben elkezdtem Mamacka honlapot nézegetni és úgy látom ezt nem lehet csak úgy röptiben!

Mamacka, fantasztikusan szépek a képek, és ti is rajta, most a májusi eseményeknél tartok, a menyasszonytáncnál. Ez egy igazi álomesküvő lehetett, olyan sírós, még a képeken is annyira átjön a meghatottságotok, az átszellemültségetek, hogy hihetetlen. Gyönyörűek vagytok, gyönyörű-pedig milyen egyszerű a templom, a pap mint valami próféta!! Hol van ez a templom? A fotós biztos valami barát, mert a képekben is rengeteg szeretet van!

Ja, és találtam egy ismerőst az egyik koccintós képen. Barackszínű kosztümben egy szemüveges néni, úgy tudom Edit. A lányom iskolájában napközis tanító néni, nagyon kedves, aranyos, lehet, hogy majd alkalomadtán foglak is titeket kérdezni tőle!!

Szóval most még honlapozok, babát altatok, visszaolvasok, valamikor jövök.
jumam
 
 


Sasha, a könyvek az usa-ból jönnek. De jó ötlet, mért is nem gondoltam erre, elszaladhatnék értük kocsival... :wink:

Kép Kép
coolasa
 
 


Jumam!

Ezért rossz babanet függőnek lenni. Az ember észre se veszi és elröpül az idő. Én ma hajnalban 5-7-ig lógtam itt, és csak akkor tünt fel, hogy már két órája olvasgatok, amikor majdnem lefordultam a székről... Aludtam utána fél 10-ig!!!

Coolasa!
Valószínűleg ezért kerülte el a figyelmemet az, hogy röpcsivel kéne a könyvekért menni... mert kissé korán volt 5 óra... Bár, ha 2, esetleg 3 éltű az a bizonyos kocsi... kit tudja?!

Meglepett a barátnőm azzal, hogy eljött hozzánk az unokaöccsével. Dia barátnőmet az általános iskola 2. osztálya óta ismerem és igen mások vagyunk. Egy dolog viszont érdekes. Volt olyan időszak, hogy hetekig, sőt volt, hogy egy évig nem is kerestük egymás, mégis a beszélgetés fonalát mindig azonnal fel tudtuk venni ott ahol abbahagytuk. Mostanában szintén ritkán találkozom vele és csak hébe-hóba telcsizünk egymásnak, mégis olyan érdekes, hogy sose éreztem azt, hogy eltávolodunk. Van olyan barátnőm is akivel eltávolodtunk egymástól, de az részemről tudatos volt, mert megsértődtem rá. Azóta issza a levét szegény rendesen, de nem sajnálom, pedig szeretettel gondolok rá.
Jót dumáltunk, elhozta az unokaöccsét Ámont, aki jövő hónapban lesz 1 éves és minden szombaton nálunk van. Reggel viszik a szüleik, este meg viszik. Érdekes, hogy ez náluk milyen jól bevált és mindannyian elégedettek. A barátnőm és a nagyi is és az anyukának is van egy szabad napja.

Ilyenkor kissé bosszúsan gondolok anyámra aki elvállalja ugyan a gyerkőcöket de mindig morog, hogy rásózom őket :twisted: Ahelyett, hogy örülne, hogy szétszedik az egész házat és felforgatják a kertet és nem lehet még az ebédet se megcsinálni. Még ilyen nagymamát! :twisted: De a lehetőséget sose hagyom ki :twisted:

Gabikám nézi az Aladdint, már megnézett két Micimackós dvd-t. Danci alszik apjával és úgy hallom, hogy Geri meg motoszkál... épp most próbálta felhívni a figyelmem pár köhintéssel, hogy ébren van.

Az egyik topikban (Gyermekek / magzatok kor szerint :arrow: ...Asztológia:Aszcendens számítás) megcsinálta a lányzó a gyerkőcök felületes horoszkópját és félelmetesen igazat írt a gyerkőcökről. Nem copizom be ide, a hozzászólásaiban leírta hogy Dániel 2004 december 19, Gábor 2002 október 9 és Gergő 2006 április 12, ha kíváncsiak vagytok akkor ott el lehet olvasni.

pusz

Kép
sasha
 
 


Ma meg majdnem odaégettem a rizst!!!!!!!! :evil: :twisted:

Mamac, küldöm priviben, mert e freemailről visszajött.

Mindenkinek köszönöm a jókívánságokat!!!!!!!!!!!!!!!!! :D
jumam
 
 


Juman
Ő anyósom öccsének a felesége... kedves tényleg.

Köszönjük a dícséretet, majd belepistultam mert szinte mindent magam csináltam kezdve az oltártól, a díszítésen át (hajnali kettőig) a marcipánokig, még a tortát is saját terv alapján csinálták, a meghívókat, köszönetajándékokat.... stb
Egy kicsit kidöglöttem az esküvő napjára szinte alig emlékszem, sokat sírtam mert nem minden úgy sikerült mint ahogy terveztem, de most már gyönyörűnek látom... :)

.... a kápolna Győr melett van az oltárasztal volt a diplomamunkám, az oltárképet harmadévben csináltam....

A pap nagyon jó fej, nagyon szeretjük tényleg olyan mint egy próféta a szívéből beszél és nem közhelyekkel dobálózik... ő fogja keresztelni manócskát, ugyanis ő harmadik kerületi, csak a mi kedvünkért utazott le Győr mellé....

A fotós érdekes kérdés.... egy kicsit megbántuk, hogy őt választottuk, mert bár valóban nagyon jó pillanatokat kapott el, sajnos a minőséggel voltak gondok és nekünk a fotókérdés központi! :wink:


...most csak bekukkantottam, ugyanis anyumék eljöttek unokázni és most nincs menekvés képpakolás ...na persze én egyből itt lebzselek, de most szégyenlem magam, megyek is...

pussz

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!
Tök jók a szemes fotók,lehetne olyat játszani ki kicsod. :lol: :lol:
Bár Benit és Livit kapásból felismertem volna. :wink:

ELADÓ:1db 2 személyes kanapé,ággyá kihúzható másfél személyes az ágy :lol: +ágynemű tartós.Irányár:15eft.

Sasha!
Imádom a zserbót! :lol: Olyat csináltál ami egyszerre sül a sütőben vagy olyat ahol a lapokat külön-külön kell sütni :?:

Ovi:ÉN voltam melózni.9re mentem kezdtem reggeliztetéssel.Aztán 3 tál legót elsikáltam majd megtisztítottam az ablakot és kimosattam a függönyt amit visszatettem a tiszta ablakra.(Ez az amit itthon nem csinálnék.Vagyis nem mennék a létra tetejére :roll: .)Aztán megebédeltettem,kiraktam az ágyakat és már el is repült az idő 1kor léptem le. :wink: Szóval nem egy megszakadós meló és ott még takarítani is jó.A gyerkőcök édesek voltak.Ugye a többség már ismert a májusi gyaksziról.Kérdezték,hogy:Dianéni miért nem hoztad a kisbabádat is el. :lol: Korábban volt rá példa,hogy amíg az irodában intéztem a dolgaimat beadtam Domit a csoportszobába.Ilyenkor mindenki vele akkart játszani,babusgatták amit ő kifejezetten élvezett. :lol: Hétfőn jön 6 új gyerkőc.Mivel ez vegyes csopi és májusban 6 nagycsopis ballagott el tőlünk.Fura volt amikor mondta az ovónő,hogy úgy készüljek ebből 3 sírós lesz.Először nem értettem mire gondol,majd kiderüt,hogy a sírósak otthonról jönnek a nem sírósak már bölcsisek voltak. :twisted: Tuti,hogy elfogom őket kapatni mert majd sajnálom őket stb :roll:
Domi:A keresztanyucijával volt itthon és anyóssal.Nagyon jól elvoltak egy pici sírástól eltekintve.Hétfőtől az apjával lesz mivel sikerült úgy megoldani,hogy pont váltjuk egymást.Így én is nyugottabb vagyok,hogy nem a nagyszülőkkel van.Aztán valószínű,hogy januártól bölcsis lesz és én is hosszabb munkaidőt tudok vállalni.

Most pedig várom,hogy felébredjen és megyünk fesztezni. :wink: Este jövök.Pusssz.Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


kicsod=kicsoda :lol:

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Mamac, akkor most a mi honlapunk miatt nem fogsz fényképeket rendezni :lol:

Fájogat a fogam... és csak hétfőn lesz a fogorvosom. Tegnap már egy gyerekorvos ismerős engedélyével, némi tétovázás után bevettem egy Algopirynt. Legyőzött a fájdalom (mármint a tétovázásomat.

Csak felületesen olvasgattam vissza, nem tudom mikor lesz időm rendesen. Ha néha eszembe jut vmi azokról amiket írtatok, iderohanok és leírom!
jumam
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?