Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Nem tüntem el csak nem engedett be a babaszobára a rendszer :(
Bár nem sok időm volt,de azért írtam volna pár sort.Most is gyorsan írok és megyek is a postára,majd a suliba.Milcsi még alszik,de már mindjárt indulni kéne és még etetni és öltöztetni kell.

Ildikó!
Mi jót csináltok?Mentek jövőhéten tücsökzenére?Nekeünk a babaúszás csak szeptember közepén vagy végén kezdődik.Ti nem jöttök el kipróbálni valamikor?
Lányom miért nem lehetne....!?Hát ez jó kérdés.Sajnos senki nem garantálja hogy lány lesz,a másik dolog pedig hogy még nem is bizti hogy lesz tesója a Milcsinek.Még sokminden lehet,de most úgy érzem nagyon messze van még,ha lesz egyáltalán.
Inkább privibe írok erről bővebben.Oké? :wink:
Milán szülinapjára még nem készülök.Vagyis már gondolkozok hogy mit kéne neki venni és azt is tudom hogy kap valami szép figurás tortát is,de ajándék még nincs meg és nem is tudom hogy mit vegyek aminek örülne és lekötné.Valakinek van valami ötlete????Várom a tippeket :roll:
Te mit veszel Dávidnak?

Nóra!
Utólag is BOLDOG SZÜLINAPOT!
Nagyon ügyes vagy hogy ennyi mindent elteszel.Szeretitek a lekvárt vagy csak úgy elteszek,esetleg eladod?
Oviba jó hogy segítesz.Bár még a Milán nem ovis,de nálunk nem a szülők csinálják a tararítást stb.Nálatok miért így van ha megkérdezhetem?
Most kezte a sulit a lányod?Építkezésel hogy áltok?

Anett!
Jó nyaralást nektek(ha hazaérsz akkor látod már csak)Kislányod jobban van már?
Nagyon szépek a képeken.Gondolom élőbe mégszebbek :D Ja és persze ha profi a fotós is

Andi!
Jó hogy írsz teis :lol: Mi Szoboszlón 26-án voltunk(szombat)23-án mentünk nyaralni és átugrottunk oda is.Tavaly ott voltunk augusztus 11-től 5 napot.Nagyon jó volt!Lőrinc milyen nagyfiú lett és édes ahogy mosolyog és fürdik!Milán is nagyon élvezte a strandot.Imád fürödni és szereti a vizet.

Kriszta!
Jók a képek amiket az Ildi csinált nálatok.Szép a kert és a tó is :)
Ketrinnel mi van?Nem lett semmi utóhatása a kutyaharapásnak?

Na megyek csajok mert már a postán kéne lennem.
Még teszek fel képeket a nyaralásról ha engedi.Puszi mindenkinek!

Betti
raczbetti
 
 


Kép
Augusztus 20-án volt mikor mentünk a vidámparkba

Kép
Abádszalókon a Tiszánál van a Milán és a barátja

Kép
Szálláshelyünkön mikor felébredt :)

Kép
Egerbe a várnál

Kép
Ezis a várnál.Milán mindent kipróbált :)

Kép
Hortobágyon

Kép
Strandoltunk

Kép
Milánka

Kép
Ez már itthon van.Milán pakol

Ennyi képet tudok most feltenni.
Puszi

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Én már megint kóros alváshiánnyal küszködöm..... Most is azt várom ébred-e a Dóri. Éjjel kivételesen jól aludt 2x ébredt és 2-3-4 órát aludt közte... Erre én mit csinálok???? Álmatlanul fetrengek az ágyban.... Vagyis baromi álmos, fáradt, kimerült voltam, csak nem tudtam elaludni....

Írnék még, de Párom elaludt és már többször felébredt, pedig próbálok halk lenni.... Bocsi! :( :(

Holnap lehet megyünk pecázni! Vasárnap estig... Utána jövök...

Puszika, Dóri és Jutka
jatka
 
 

 
 

Sziasztok!

Ildikó!
Nem is vettem észre hogy tegnap egyszerre írtunk :D Jó bulizást nektek és írj ha megjöttetek.

Jatka!
Sikerült pihened kicsit?Dóri jól alszik?Pampers pontok gyűlnek vagy már meg is van mind?

Többiek merre vannak?

Szilvi?????????Rég hallottam rólad :cry:

Puszi mindenkinek.Megyek,mert lehet megyünk börzére és készülök.Mennék is meg nem is.Ki akarok ma mozdulni,de nincs kedvem és erőm elindulni :evil: :roll: Hát komplet vagyok én :?: :roll:

Jó hétvégét!

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok Lányok!

Hú, ne haragudjatok, most láttam, hogy már mindenki beindúlt!Semmi időm nem volt , lehet, hogy még mindig nem tudok gőzerővel jönni. Bár ilyen eddig sem volt. Na mindegy , jövök ahogy tudok.
Próbálok visszaolvasgatni is , mert még csak végigfutottam.

[b]Szülinaposoknak, névnaposoknak gratulálok![/b]
Ildi! Nagyon örülök, hogy kislányod lesz, így bejönni!Hogy vagytok?

Betti! Remélem ti is jól vagytok!Most már sűrűbben jövök.

Nóra! Úgy láttam a régi vagy! Ez nagyon jó! Itt vannak az oszloposok,hurrá!

Velünk a munkán kívül nem történik különösebb, bár azért voltunk egy-két helyen. Majd teszek fel képeket!

Most megyek mert megjött a kis családom .Puszi mindenkinek!
Sziasztok
Szilvi
nsyl
 
 


Sziasztok!

Nem is én lennék,ha nem ilyenkor.....:):):)

Eddig varrtam meg pakoltam össze a srácoknak reggelre.

Oviba varrtam terítőket,ágytakarót,stb,Kristófnak zsákot...

Délután vendégségben voltunk Pomázon.Apa végre megihatott egy sört a vezetést meg rám bízta :D

A vendégség jó volt,csak a Viktor sajnos lázas lett.Persze gyógyszer semmi,max Algopyrin volt.3-4 éve,amikor Tamara kicsi volt,már 2 éves kortól lehetett adni,most viszont az van rajta,hogy 30 kg alatt nem agható.
Felhívtam a Lakos doktort,hogy mi legyen:elmenjek egy patikát keresni vagy adhatok Algopyrint?Azt mondta:inkább keressek patikát...
Így végül Panadolt kapott,le is ment a láza.

Ildi!
Milyen volt a buli?Itthon vagytok már?
Igen,az ovihoz kell az igazolás,de majd megoldom hétfőn délután.

Betti!
Tök jók a képek!Ilyen egri nekünk is van :)
Tamara már másodikos.
Az ovi külön téma...
Építkezés lassan halad,alapot kéne betonozni,de semmi időnk nem volt a héten.

Szilvi!
Jó,hogy jelentkeztél!
Ti voltatok már oviban vagy csak holnaptól?


Többiek?

Megyek valamennyit aludni,mert reggel korán kelés!

Puszi!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok...,csak este már nem éreztem jól magam(kicsit görcsölt a hasam,és úgy éreztem,hogy nem mozog a baba :cry: ),így csak olvasásra jutott időm,amúgy is későn értünk haza nagyon. :shock: (Aztán beindult szerencsére,jó tett neki,hogy vízszintbe helyeztem magam és simikéztem)

Nagyon jó volt a "buli",végül is csak a Zsoltiét tartottuk meg,ma van anyósom névnapja,holnap meg a szülinapja,asszem nálunk elkezdődnek a szülinapi bulik,a legtöbb őszre esik,és a Zsolti augusztus végi dátumával megkezdi a sort.....

Vasárnap még a Kincsem Parkba is ellátogattunk,oda lányok menjetek el!!! Mi rég voltunk arra,de annyira jól megcsinálták azóta,hogy az ihaj...Lehet lovagolni,golfozni,teniszezni,van egy csuda nagy és jól felszerelt játszótér....éttermek,hotel,uszoda,állatokstb...rengeteg ló!
Majd remélem a képek helyettem beszélnek,igaz nem olcsó,de manapság mindenért fizetni kell,és néha muszály elmenni.....

Majd teszek fel képet,de most el kell rohannom ajándékot venni!

Betti!
Tényleg egyszerre írhattunk,mert én nem is láttam az írásod előttem :oops:

A babaúszás dolog érdekelne,majd lehet,hogy később kérdezek egy pár dolgot...

Ajándék???Én is bajban vagyok egyelőre,azért kérdeztem,hátha tudtok mondani valami jó ötletet,de majd kitaláljuk együtt...

Hú,nagyon jók a képek! Látszik Milcsikén,hogy élvezi a nyaralást.

Jutka!
Szegényke!Sajnálom,hogy ilyen nehezen alakul az alvásotok! :(

Na, fogtatok valamit? Hol voltatok?

Szilvi!
Örülök,hogy visszatért a te kedved is ,gyere sűrűbben!

Jól vagyunk köszike a tegnapit kivéve,elég jól viselem...

Várom a képeket ,biztos Viki is sokat nőtt a nyáron.

Nóra!
Nem is te lennél,ha ilyenkor még nem lennél fent..... :D

Úgy látom jól alakulnak a dolgok az ovival,de nyugodtan szólj,áll még az ajánlatom,amit msn-en beszéltünk :wink:

Viktornak mennek a gyógytündérek,remélem semmi komoly!!!

Nálunk is ezért ragaszkodott a Zsolti,hogy minél hamarabb legyen jogsim :roll: :D dehát nem lehet,hogy mindig csak mi igyunk,nem igaz? Kép

Na megyek,de később még jövök!!!!

Puszika! És kitartás az iskolásoknak már nem sok van hátra! :D

Nme bírtam ki,hogy ne tegyek fel egy pár képet,de ennyivel nem usszátok meg.
Kép
Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ildi, vigyázz magatokra, pihenj sokat!
A fényképek nagyon jók, tényleg szuper lehetett a Kincsem Park!

Nóri, húú, tényleg jó sokáig fent voltál! De meg is értelek, mióta Lőrinc megvan nekünk, mi is minden este 8-kor fektetjük, és magunkra, háztatrásra csak ezután van idő, így mi is sokszor éjfélig is fent vagyunk....
Viktornak jobbulást! Hogy van most?

Jutka, hogy alakul Dóri alvása?

Betti, vettetek valamit a börzén?

Most mennem kell, mindjárt ebédelünk.
Puszi, Andi és Lőrinc
idna
 
 


Sziasztok!
Jöttem egy gyors bejeletkezésre :D

Nagyon fáradt vagyok,de írok pár sort.

Mindenkinek köszi a dicséretet(képek miatt :wink: )

Szilvi!
Jó hogy írtál.Ha van időd gyere többet és képeket kérnénk szépen.Viki bizti sokat nőlt.Várta már az ovit?

Ildikó!
Szupik a képek a Kincsem Parkról.Ja és persze a Dávid is gyönyörű.Na és majd a kiscsajod..Kis rózsaszín ruci :P
Ajándékal még énis hadilábon állok.Sehol semmi és a nyakamon a szülinap.Nálunk is sűrű a szülinap és névnap aug-októberig :?
Babaúszásról ha van kérdésed szívesen írok... :wink:

Nóra!
Nem semmi vagy te.Mindig a munka és a rohanás.Nem is tudom hogy bírod.Mindent csinálsz,de tényleg!
Gratulálok a vezetéshez :wink:
Fiad remélem jobban van már és csak átment rajta valami nyavaja.Jobbulást neki.

Andi!
Végülis nem mentünk börzére,mert apa dolgozott,mi meg nem akartunk úgy menni.Mentem is volna meg nem is.Nem is baj,mert egy csomó pénzt megspóroltam.Nemsokára itt a kismamabörze és arra tuti megyünk :twisted:

Jatka!
Merre vagytok?Alszotok már?

Mindjárt megyek énis aludni.Befejeztem a mai napot.
Puszi mindenkinek és jó éjt.

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Gondoltam amíg elhintáztatom a Csajomat, addig írok ide.....Erre Apa nem befogott melózni. :(:(:(

De itt vagyok!

Folyt.köv. az előző hsz.
Tegnap este újra eljátszottam az előzőben leírtakat. Több, mint 3 órát szundizott Dóri elaltatás után (mellesleg megjegyzem régen fél óra múlva ébredt és közel sem volt bizti, hogy vissza tudom ciciztetni!) és én megint nem tudtam aludni..... Már lehet be kéne vetnem vmi csodaszert, hogy ki tudjam kapcsolni az agytekervényeimet, mert ez már a súlyos kategória, amit én művelek. (Bár volt egy jó film a tévében. :lol: Régen esélyem sem volt 1 filmet végig nézni, moszt má azéééé.....) Eccerűen nem bírok elaludni, mert állandóan agyalok vmin..... Ja és hiába próbálok KEDVES BIZTATÁSOKRA napközben pihizni....Na szerintetek????

Rémes!!!!!!!!!!! :? :? :? :? :? :?

MINDENKINEK KÖSZÖNÖM AZ EGGGGGYÜTTTTTTÉRZÉST AZÉRT!!!! :lol: :lol: :lol: :lol:

Nóra!
Még mindig iríííííííííííííííííííííííígylem az energiádat! A kreativitásról már nem is beszélek!!!!!!!!!!!!!! Mehetek majd leckéket venni Hozzád??? :lol: :lol: :lol:

Betti!
Jól elkerültük egymást.......Még nem alszunk! Vagyis én nem! :lol: :lol:
Nem tudok választani, hogy melyik képen teccik a legjobban Milán! :oops: :oops: MIND TECCCCCIK!!!!!!!!! :oops:
Mi még csak a pontgyűjtésnél tartunk... :cry: :cry: Dóri nem fogyaszt annyi pelust, hogy be tugggyam küldeni a peluskódokat. :( De látom már Nektek megjött! :lol: Teccik a Milánnak? Ciciztek még? Képzeld! Ki akartam próbálni amúltkor a pizzareceptedet, de nem mentettem le gépre....erre nem volt netünk!!!! :evil: :evil:

Ildi!
Hát nem voltunk pecázni! Pénteken este persze még nem volt szállás foglalva (én még reménykedtem, hogy mégis megyünk), de szombaton már olyan későre készültem össze a csajjal, hogy el se akart Apa indulni. Mellesleg egész napra nem tudom hová akart volna menni egy állandóan mászni akaró gyerekkel! :oops: Vasárnap elindultunk időben, de mindhárom közeli tó dugig volt mire mi oda értünk.... Meg szemetelt is az eső, így lefújtuk! Persze volt még jópár okunk, de azt nem részletezném....
Amúgy jó, hogy kérdezted az ajándék dolgot, mert eddig eszembe sem jutott, hogy ideje lenne készülni a Babe első szülinapjára! Persze menthetetlenül szentimentális vagyok, mert úgy el tudnák képzelni 1 nagy bulit! Ismerek pár Dórival egyidős törpét és esetleg egy közös party.... De nem hiszem, hogy lesz belőle vmi.

Andi!
Hát igen jó pasika lett Lőrinc amióta nem láttuk! :oops: (Az Ildinek ne áruld el! :lol: :lol: ) Alvásban folyamatos javulás van, amire igen büszke vagyok! Lassan eljutunk majd a "tökéletesig" is! Bár nem hiszem, hogy Dórinál bevállnak a trükkök! :D

Kriszti!
Ketrin jól van????????????????

Anett!
Én már teljesen elfelejtettem, hogy ilyen gyönyörűségesen szép lánykáid vannak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: Tegyél fel majd 1-2 képet, ha erre jársz! :D:D

Remélem sokan jöttök majd Tücsizenére! (Persze azt is remélem, hogy mi tudunk menni! :lol: Alvás ugye......)

Puszika, Dóri és Jutka
jatka
 
 


Kedves Lőri és
(Lehet,hogy nem ma tartod,de a másikról elfeledkeztünk :wink: ) kedves Viktor!!! névnapotok alkalmából kívánunk sok boldogságot és minden jót,amit az élet adhat!!!
Kép

Ildikóék
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Tegnapra úrrá lett rajtam a kimerültség és nem tudtam már írni,így most gyorsan pótolom :)

Elkezdtük az ovit,sulit végre,némi nyugalom van itthon.Elég fura ez a csend...

Kristóf jól bírta az 1. napot,ma is szívesen ment.Remélem így lesz továbbra is :)

Tamara nehezen rázódik vissza.Tegnap még nem csináltak leckét a napköziben,itthon kellett.Nem sok volt,hamar megcsinálta,de nem lett jó.Szóltam neki,megbeszéltük mi a hiba,majd elmentem a CBA-ba.Este nézem a könyvét:nem javította ki.

Kriszti!
Tapasztalt Anyuka,segíts!!!!!!Mit csináljak,hogy egy picit kötelességtudóbb legyen????????????Tavaly még elnéztem jobban,de ez így nem lesz jóóóó!


Ja köszi mindenkinek,Viktor már jól van,bizti ideértek a gyógypuszikák!!!

Ildi!
Hát igen,vége az állandó ivászatnak :twisted: :twisted: :twisted:

Írt a Móni sms-t,hogy holnap kezdünk :D Neked is?

Bocsi,szól a telefon,majd még jövök.

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a köszöntést, bár tényleg igaz, hogy mi az augusztusi Lőrinc napot tartjuk. :wink: :)
Viszont Viktornak mi is nagyon boldog névnapot kívánunk Lőrinccel együtt!

Nóri, nagyon ügyes Kristóf, hogy ilyen jól bírta az első napot!!! Majd írsz, hogy hogy csináljátok a beszoktatást? Mennyit van oviban, ott is tudod hagyni már?

Jutka, köszönjük a dícséretet! Ildinek nem pletykálok... :wink: :D

Csajok, akkor mikor, hol és hogyan van ez a Tücsökzene? Bekapcsolódhatunk most is, nem baj, ha eddig nem jártunk?

Puszi Mindenkinek!
Andi
idna
 
 


Szia Andi!

Köszi!!!
Tényleges beszoktatás nincsen,már tegnap ott maradtak ebéd utánig.Azt mondták,így gyorsabb.Ez amúgy a Toldiban is így volt.

Tücsökzene holnap reggel 10-kor.Sztem jöhettek nyugodtan.Még tavasszal azt mondta a Móni,hogy meglátja mennyien leszünk és valószínűleg 2 csoport indul majd.De ezt csak holnap tudjuk megbeszélni,így jöjjön mindenki,ha tud.


Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Ja,Jutka!

Én se pletykáljam el,hogy az enyém fiaim is odáig vannak a csajodért? :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Boldog Névnapot kívánunk Viktorkának!Szilvi, Viki
nsyl
 
 


Na sziasztok!!!!!



Mit nem hallok én itt????? :D :roll: Ki vagyunk kosarazva?Nahát-nahát???

Na azért nem adjuk fel a harcot egykönnyen.....
Kép

És még ezt is neked küldjük: Kép
De béna,most mé nem veszi elő a virágot? :oops:
Na és ez? Kép

Andi!
Köszi, megpróbálok pihenni,csak mindig elfeledkezem magamról....
kettesével hoztam fel a csomagokat a csomagtartóból,és a lépcsőn is szinte rohantam,biztos ez nem tetszett a pocaknak :oops: de beláttam,hogy ez már nem megy nekem,és muszály rá vigyáznom...
Nem akarom,hogy valami baja legyen....

Jó az avatarod!!!

És tök jó lenne,ha jönnétek Tücsökzenére!!!Nóra már mindent elmondott előttem,csak azt tudom,hozzátenni,hogy kb. félórásak a foglalkozások és pénzbe kerül. (Most tökre elfelejtettem,hogy mennyi is,Nóra segiccsssss!!!)Mi bérletesek voltunk,így kedvezményt is kaptunk.

Betti!
Ti nem jöttök a Milánkával Tücsire?

Mi is köszi a bókokat,bezsebeltük....

Ezt az angol oldalt tegnap találtam,vannak játék ötletek rajta korcsoport szerint,majd innen lehet mazsolázni...
http://www.target.com/gp/browse.html/ref=in_br_browse-box/601-7423613-5093705?%5Fencoding=UTF8&node=16046861 vannak jó ötletek rajta,majd írj,ha találsz valami jót.

(Nóra,te mit is vettél a Viktornak? :? )

Jajj,de elrohant az idő,esküszöm folytatom,ha hazajöttem,....most megyek körmöshöz. Puszika

Jó lassú vagyok,még csak a Bettiig jutottam. :oops: :oops: :oops:
ilgya1
 
 


Sziasztok csajok!

Ne haragudjatok,de most nem írok külön snkinek,mert nincs erőm.Házimunkával is el vagyok maradva+teregetnem kell és ruhákat eltenni.Írok majd,de csak holnap.

[color=red][/red]VIKTORNAK BOLDOG NÉVNAPOT!!!!

Puszi jó éjt!

Betti
raczbetti
 
 


Drága Viktorom!

Nagyon Boldog Névnapot kívánunk!

Kép Dóri és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!

Na itt vagyok,igaz két nap csúszásban,de valahogy ideértem. :wink:
Dávid olyan hisztit levágott,mikor hazaértünk,mint még soha :oops: nem volt semmi se jó neki.....nem tudtam kideríteni mi a baja..szerintem túlpörögte magát és nagyon fáradt volt.Aztán nagy nehezen elaludt....de egy órát küzdöttem...

Később meg elmentünk a Metróba,erre ott derül ki,hogy 10 éven aluli gyereket nem engednek be,azt hittem rosszul leszek,teljesen kiment a fejemből.Hiába vitatkozott apa ott a recepcióssal,akkor se voltak hajlandók beengedni :oops: aztán végül a Dechatlon-ba kötöttünk ki, az Auchan mellett egy sportáruház,amúgy is meg akartuk már nézni régebb óta. Jó,mert tényleg minden van,ami a sportoláshoz kell,de sok mindennél el vannak szállva az árak,vannak olcsóbb,úgynevezett kék cuccok,de annak a minősége is silányabb. Na azért sikerült vennünk így is egy két dolgot :D Dávid kapott egy rögbi labdát,annyira tetszett neki,hogy belerugott és nem úgy gurult,mint egy igazi labda,ezen úgy elkezdett nevetni,hogy a vásárlók mind megálltak és nézték,ahogy belelrúg,aztán nevet,de hangosan és sokáig olyan igazi kacagással :lol: Már azon röhögtek,hogy a Dávid,hogy nevet.

Remélem ti is olyan jól éreztétek magatokat Cini Muzsikán,mint mi. Jó volt személyesen is találkozni veletek.(Jutka,Andi,Nóra)

Először meg se ismertelek titeket :oops: ,(Andi),inkább Lőri volt ismerősebb.
Doresz baba is ugyanolyan aranyos élőben,ahogy elképzeltem,igaz jobban húzta a szíve a Viktorkához,de reméljük később majd visszapártol :roll: :wink:

Szegény Viktor meg olyan kis barátságos volt,játszott volna a Dáviddal,de ő meg olyan kis magának való,nem igaz.Azt hiszi,hogy mindenki olyan,mint az uncsitesója,(aki elég sűrűn durváskodik vele,)aztán fél,ha már hozzáérnek. :oops: Remélem gyorsan kinővi,mert nem szeretném,ha ilyen maradna.

És tiszta hűlye vagyok,mert vittem ám fényképezőgépet,de teljesen kiment a fejemből,jó lett volna csinálni egy pár képet,nem?

Na sok puszit küldök Mindenkinek,és szép álmokat(főleg Jutkáéknak!!!!!! :wink: )

Ildikó

Írjatok!!!
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ildi, de te még mindig jobb voltál, mint én, mert én be se tettem a táskámba a fényképezőgépet, pedig akartam :!: :shock: Na mindegy, majd legközelebb!
Mi is nagyon élveztük a Cini-cini muzsikát, megyünk máskor is!

Lőrinc ma korán reggel hányt egy kicsit :( szerintem a tegnap késő délután megevett szőlő, ill. annak magja lehet a ludas a dologban. Azóta nem ismétlődött meg, nyűgös sem volt, játszott szépen.
Viszont a piacon, míg mi Nórival legalább fél órát trécseltünk, az alatt ő elaludt a babakocsiban :o ilyet se csinált már pici kora óta.

Nóri, egyébként mikor elindultunk haza, egyből fel is ébredt Lőrinc, úgyhogy sikerült ebéd után letennem, most alszik.

Puszi Mindenkinek!
Andi és Lőrinc
idna
 
 


Sziasztok!

Nálam is volt fényképezőgép :shock: :shock: :shock:

Na igen,Andi volt az 5. ismerős,akivel leálltam :)

Andi!
Még utána is vettünk ezt-azt :D
Többek között szőlőt is,így fel vagyok készülve...

Már hazahoztam Kristófot,az sem volt egyszerű...most pakoltak az árusok.

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Mi is jól éreztük magunkat!!!!!!!!!!!!!! :lol: :lol: :lol: És nagyon-nagyon örülünk, hogy megismerhettük Dávidot és Lőrincet, Andit meg Anyóspajtit is! :lol: :lol:

Én is szerettem volna fényképet csinálni, de Szivivel esélytelennek láttam, így nem is vittem! Bíztam benne, hogy lesz Vkinél! :lol: :lol: Na jól van, legközelebb rákérdezek, mert kivételesen eszembe is jutott! :oops: :oops:

Ildi!
Dóri is fel volt pörögve! Csak hittem, hogy majd szépen elalszik a hazaúton.... :( Sőt itthon is turbó volt! Hozta a formáját! KIFOGYHATATLAN ENERGIÁI VANNAK! :lol: :lol:
Ha többet talizunk Veletek, akkor Dóri bizti közelebb kerül a Vőlegénykéjéhez! :lol: Tudod! A kezdeti lámpaláz! :lol: :lol:
Meg amúgy is szeretnék Veled megbeszélni vmit! Kapcs. régi mélekhez....
Ja és külön köszike, hogy gondoltál ránk alvásügyben....Sajna ma még rosszabb éjszakánk volt, mint az előző! :(:(:(

Na jó megyek, mert helyet kéne találnom fentebb a sok cuccnak amit a Dóri kirámolt a konyhaszekrényből és nem bánnám, ha nem szórná, törné szét.... A múltkor is könyékig benne volt a kilós cukortartóban, mire észrevettem.... Ez most a dilije, hogy mindenbe belenyúl és kotor benne! (Apa sörébe is! :lol: ) Meg most már nemigen van olyan dobozom, szekrényem, fiókom amibe nem tud bejutni...:D:D:D

Húha! Ma mi is szőlőt ettünk...... :D :D

Pakolás lefújva....Felébredt...Tegnaptól megint max. 1 órát alszik napközben....:(:(:(:(

Puszika, Dóri és Jutka
jatka
 
 


Na elaludt végre...

Elég későn keltünk,így nem tudtam letenni délbe,pedig legkésőbb 1 kor aludni szokott,ma nem tudom mi volt vele :roll: ,de nem is nyűgősködött,nem volt álmos...na mindegyj,felborult még az a kis napirendünk is,ami az alváshoz kötödik :(

Lehet,hogy a játék miatt,ma temperáztunk először,és nagyon élvezte...
Íme az én kis művészem:
Kép
Kép
És a végeredmény:
Kép

Bizonyíték,hogy szereti a spenótot,ez csak bónusz!
Kép Kép


Betti!
Még a multkor lemaradtak a kérdéseim az uszásról,vagyis olyanokat kérdeznék,hogy mikor vannak a foglalkozások,és mennyiért,egyelőre. Ja és az oktatóról mi a véleményed? Jól tanít?

Nem jöttél szerdán!

Andi!
Reméljük, nincs semmi komolyabb Lőrinél ,és csak a szőlőtől hányt szegény....

Nóra!
Na ott az ovinál a parkolás tényleg gázos......

Méééér nem szóltatok,hogy mentek piacra???? :x habár biztos elvittétek a Kristófot és ott ragadtatok,igaz??? :roll: :P

Jutka!
Úgy örülök,hogy jól éreztétek magatokat....

(Most nem vicc,de engem is apa Szivinek hív :D igaz régebben még Szivike is voltam,régi szép idők..... )

Csak hűlyűltem,Dáviddal nem is könnyű haverkodni,látod Viktorral is mit művelt???? :oops:

Szóval jön a rámolós korszak????Nem tudod zárral kivédeni,vagy nem is akarod ? Vannak már ilyen jó kis bébi zárak,és akkor nem férkőzik a cuccoshoz a kis édeske...

Alváshoz meg továbbra is mennek a drukkok......egy kis energia bomba ez a csaj!!!!!!!

Hétvégén nem leszek. :roll:


Addig sok sok puszika nektek,legyetek jók!!!Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Bocsi, hogy így eltűntem,de ez a hét nagyon zűrős volt múlt hét folytatása. Na azért annyira nem volt rossz csak húzos.

Köszönöm az aggodalmakat Ketrin már jól van, a bal karját harapta meg a kutya de már nem is látszik. A tetanusztól 2 napig sántikált, de hétvégén elvoltunk horgászni, és volt izgalom rendesen.
A Főnököm szervezte céges buli volt a gyerekek élvezték a legjobban. Láttunk rókát is. :o

Nóra!
Kötelességtudás?!
Nálunk sem nagyon megy :oops:
Már most mondtam nekik az első héten de annyi minden volt szülői és egyéb progik, hogy estére kidőlnek mint a liszteszsák. Főleg a Kevin, tetszik neki a suli, de a lecke nem érdekli, megcsinálja de csak amikor épp kedve van hozzá.
Még túl jó az idő majd talán ha bejön az ősz akkor másabb lesz.

Ildi!

Dávid nagyon édes a lovon, igazi férfi :lol:
Egyébként jól vagytok? Szép a festmény én is kérek de szignósat :D :lol:

És most a képek:
Itt voltunk:
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 595.35.jpg[/img]
Naplemente:
Kép
És a gyerekek:
Kép
Kép
Kép
Kép

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


sziasztok!
Csak gyorsan bejelentkezem.Még nincs netünk,aa közeljövőben nem is lesz:( Nálunk minden okés,kisfiam lesz megint.Remélem mindenki jól van.
Puszi mindenkinek:Anita
anita23
 
 


Sziasztok!

Nem ígérek nagy dolgokat,de itt vagyok.
Látom megint nem írtam 3 napja :( ...mondjuk ti se nagyon :lol:

Szupi napunk volt,voltunk Veresegyházán,a medvefarmon.Nagyon élvezték a gyerekek is meg persze mi is.Főleg a macik mézzel való etetése volt érdekes.

Reszkessetek,mert képek is vannak,végre kicsinyítettem párat:
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép
Kép

Lehetett lovagolni is,Tamara vállalta csak...
Tök jó volt,mert nem csak köröztek,hanem különböző feladatokat is kellett csinálni,pl szétteni a kezüket és egyensúlyozni.
Kép

Anita!
Jó,hogy jelentkeztél.Ritkán jöttök haza?

Andi!
Mizújs,elutaztatok végül?Lőrinc?

Kriszti!
Remélem igazad van és később jobb lesz a helyzet.Állítólag a suliban nincs vele gond,szorgalmas.

Ildi!
Hát igen,csütörtökön csak ottragadtam a piacon :lol:
És ez így lesz mostmár minden héten...
Egyszer csak találkozunk.Csak jó korán gyere :P


Merre vagytok?Mindenki csavarog?

Jó éjt!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Anita!

Gratulálok a fiadhoz.(Bár nem biztos hogy olvasod)

Ildikó!

Sajna nem volt időm menni szerdán :(
Az uszás oktatásal és belépővel együtt 1500Ft(neked és a gyereknek)Tavaly úgy volt hogy fél 10től negyed 11-ig tartott.Szerintem most is úgy lesz.Nekem bejön az oktató.Nem az a fiatal csajszi(Noémi) oktat,hanem egy 40 körüli nő Éva.

Nagyon nincs miről írnom.
Nekünk állandó jövés menés van mostanába.Hétfő,kedd,szerda suli.Milán jobban viseli mint gondoltam.Bár mikor látja hogy pakolok és megyek már üvölt és csimpazkodik rám.
Sosincs annyi időm mint amit szeretnék :?

Remélem mindenkivel minden oké.

Holnap lehet nem jövök,mert fél 8kor jövök a suliból haza és apa elvisz valahova.Nem mondta hova,mert meglepi(házassági évfordulónk lesz)

Jó éjt mindenkinek!

Betti
raczbetti
 
 


Szia Nóra!

Most látom hogy egyszerre írtunk :) Nagyon szupik a képek.Látszik rajta hogy milyen jól éreztétek magatokat .
Nem is hallottam erről a medve parkról,de nagyon érdekel.Lehet egyszer mi is elmegyünk.Majd kérem az elérhetőseget.

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Végre idejutottam. Pénteken hiába próbálkoztam, egész nap nem volt babanet. Nálatok volt?

Csajok, hát nem a szőlőtől volt a csütörtök reggeli hányás, mert estére már 38,5 fokos láza volt Lőrincnek, kapott kúpot, de ennek ellenére is hajnal 4-kor már 39 fok volt. A doki szerint a mandulája gyulladt, de amúgy jó kedvű volt és étvágya is volt rendesen. Aztán péntek estére már láza se volt, ezért szombaton reggel csak haza utaztunk Anyukámékhoz, most is itt vagyunk, Hajdúszoboszlón. Szombat-vasárnap a hasa kezdett el menni, ami az állandó pelenkacsere ellenére is jól kicsípte a fenekét. :( És ami még nehezebb, hogy én próbálnám kicsit diétáztatni, ő meg enne.
De ma már úgy néz ki, hogy az is kezd rendbe jönni. Valószínűleg valami jó kis vírus lehetett! :twisted:

Anita, gratulálok az újabb kisfiúhoz! :)

Nóri, nagyon jók a képek! Tamara jó ügyes volt a lovaglásnál!
Mi is nem olyan rég voltunk a Medvefarmon.

Puszi Mindenkinek!
Majd jövök még!
Andi
idna
 
 


Sziasztok!!!

Nagyon jók a képek!!!!!Holnap jövök bővebben!!!!!

Egy kis beszámoló:
Mi hétvégén szokás szerint nem voltunk itthon.
Lent voltunk anyósoméknál az új telken,péntektől vasárnapig,sokat biliárdoztunk,pinpongoztunk és csocsoztunk.Dávid is nagyon élvezte.

Vasárnap kint voltunk itt Vecsésen a játszótéren ,volt egy rendezvény,nem voltatok?

A Miamanó előadását annyira élvezte és figyelte.
Kép
Ez volt a reakciója mikor megjelent boszi:(lebújt a pad mögé és a szája elé tette a kezét,mint aki megijed...... :D
Kép
Volt arcfestés:
Kép
Forgách Gábor és az Unique előadását végig tapsolták és táncolták a hugom kisfiával...
Kép
Kép
(A hugom és a kisfia van Dávid mellettt.)
Csak tapsoltak,tök édesek voltak.
Kép
Majd az oldalunkra teszek fel videókat is,mert most inkább csak videóztam.

Ma reggelre meg a kutyánk,széttépte az autósülésünket :oops: ,vagyis kiharapott belőle egy darabot,(mostanába ez a mániája a buta dögnek,a multkor az elektromos kapu kábelét tépte szét a r...t dög.:evil: )tegnap beraktuk a anyósék teraszára,erre nem kihuzta a rácson :( aztán ma délelőtt ülésért rohangáltunk...azért nem jöttem...aztán meg angol.....
Aztán sikerült venni egy nagyon jó kis Concorde Trimax-ot a Brendonba,ezt már úgyis kinéztem én a Dávidnak már régebben,és ez 12 éves korig jó,mert le lehet szedni a háttámla részt és akkor csak magasító,de van saját öve is,szóval az a veszély,hogy kicsatolja magát nem áll fenn.Keresek is egy képet róla:
Kép
Végül is egy sport babakocsit is kapott,egy BéBéConfort-ot.
A nagy kocsiját nagyon hamar eladtam,már csak ez a Graco Jogger van hátra....ezt még meg kell hirdetnem....
Ez meg olyan jó kis klassz könnyű és nagyon kicsi,ráadásul kuponakciós volt,44.990-ről volt leárazva 29.900.-ra. :D

Szóval igazoltan voltam távol....

Mindenkit sokszor ölelek:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Bocsika! Kissé el vagyok havazva! Hétvégén nagy vendégség volt nálunk, most meg megyek vásárolni, mert semmink sincs itthon!

Persze, csak ha felébred a Szivikém! :D:D

De holnap megyünk Tücsizenére!

Ha este lesz picike időm jövök még!

Puszi, Dóri és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!

Ildikó!

Nagyon jó a kép Dávidról amit feltettél.A pici babód is nagyon édes.(már milyen nagy)Már mindjárt itt a vége a terhességnek :o Pedig olyan mintha most lettél volna az elején.
Holnap mi lesz?El tudsz jönni vagy van kedved?Ha igen szeretettel várlak.
Szupi az autós ülés is.Ha csinálsz képet tegyél fel az új babakocsiról.

Csajok!
Merre vagytok?Mit csináltok?Milyen volt a tücsökzene?Képeket is tegyetek fel.

Holnap sok dolgom lesz,de ha tudok jövök.Ja képzeljétek a barátnőmék vettek ma egy Wolsvagen Borát.Nagyon szép!!!

Puszi mindenkinek!Jó éjt!

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Csajok, voltatok Cini-cini muzsikán? Milyen volt? Csináltatok fényképet? Jövő héten már mi is megyünk.

Még itt vagyunk anyukáméknál, Szoboszlón, majd vasárnap megyünk haza.
Délelőttjeim anyós látogatással telnek, aki semmit nem ért meg, amit mondok, és mindent próbál rámerőltetni. :shock: :evil: Ezért nem is megyek túl szívesen. Pedig mindig megfogadom, hogy kedves és türelmes leszek, de..... hát nem rajtam múlik szerintem.
Délután már itthon vannak anyukámék, velük jó, sokat beszélgetünk.
Lőrinc állapota érdekes. Vasárnap óta már nem megy a hasa, viszont azóta is naponta 5-6-szor van széklete, ami miatt eléggé aggódok! Egyébként jó kedvű, étvágya is lenne, semmi más baja nincs, csak ez...! Tegnap észrevettem, hogy kijött a 4. szemfoga is, ez a 16. foga, és arra is gondoltam, hogy esetleg ettől is lehet, de az eddigi 15 fogánál semmi komplikáció nem volt.
Volt már valakinél hasonló? Eléggé el vagyok keseredve és nagyon aggódom!

Írjatok! Nagyon eltűnt megint mindenki!

Puszi, Andi
idna
 
 


Sziasztok!


Nagyon rossz napom van :evil: :evil: :evil: tiszta ideg vagyok,már rég nem voltam ennyire "hűlye" :oops:
reggel voltam piacon,vettem függönyt csak meg kéne varrni
:oops: és azóta pakolok,pakolok,de nem látszik semmi,és ettől a falra mászok,de annyira,hogy már sírtam dühömben.......

Dávid se aludt még,csak szétpakol,elegem van..........
Pedig Betti hozzád akartam menni délután,de ha így maradok,inkább nem megyek.....
Áttehetjük máskorra??? :oops: hátha lesz még ilyen alkalom.....
Biztos nagyon szép a barátnőd autója!

Ja és amíg el nem felejtem,sok boldogságot kívánok házzasági évfordulotók alkalmából......
Kép
Hol voltatok?(mi volt a meglepi?)
Milyen suliba jársz???? :oops:

Andi!
Kitartás....... :D (anyós :? )
Szegény Lőri,akkor biztos a foga miatt van,vagy nem tudom......nekünk nem emlékszem hogy lett volna hasonló :( de ha jó kedélyű és nem fáj semmije,akkor talán nincs akkora gond......

Nekünk se volt babanet pénteken.......

Nóra!

Voltál piacon? :D
El is felejtettem a nagy rohanásban mondani,h.
nagyon jók a medvefarmos képek,várom a linket :wink:

Taminak nem hosszabb volt a haja?

Édesek a fiúk az egyenszerkóba...

Jutka!
Nagyon aranyos volt Doresz Tücsizenén........ahogy ismerkedni akart :D megzabáltam volna legszívesebben.

Nekem egyre kevésbé tetszikTücsizene)..... :cry: ma ilyen napom van úgy látszik....

Rég ketté kellene szedni a csapatot és kor szerint csoportosítani valamennyire :oops: mert egyre szétszórtabb a "műsor" és nem éri meg az árát..... :oops: a nagyobbak nem a feladatokra,hanem a kicsikre koncentrálnak.Vagy lehetne vegyes,de akkor legyen max. fő,mert ez így nem jó......Én ezt lejárom(bérlet),de ha nem változik,többet nem megyek.....


Kriszti!
Örülök,hogy írtál,és bocsika,hogy csak most reagálok,de mostanában tiszta gáz vagyok.......

Biztos jó lehetett a buli,a gyerekeken látszik,hogy élvezték,nagyon rendi a Csaba,hogy ilyen családi izéket szervez......

Anett!
Úgy el tűntetek,miután kijöttünk a boltól,hogy sehol nem láttalak...

Nyaralós képeket nem kapunk?

Szilvi!!!!
Hova tűntél??????

Anita!
Én is gratulálok!

Judi!
Mi újság van veletek? Nő már a pocid?

Kép

Így a végére kezdek lenyugodni,és Dávid is elaludt,talán fel tudnék végre mosni......
Majd jövök....

Ildikó

írjatok!!!
ilgya1
 
 


Sziasztok csajok!

Bocs hogy tegnap nem írtam,de nem volt időm,mert egész nap rohantam.
Korán reggel összepakoltam,felporszívóztam,felmosstam gyereket megetettem és felöltöztettem és jött is egy csomó cucc.10 órakor már úton voltam (Milánnal)Boltokba elvittük az árút+otp-be rohantam ,utánna haza ebédeltetni a Milánt+kiteregetni és 3ra mentem körmöshöz.Aztán vásárolni és rohanás anyósért és a Fatiméért utánna haza,mert jöttek bemutatózni.
Nagyon jó volt a bemutató.Sajnálom Ildikó hogy lemaradtál.
Szép ajándékokat kaptam és jó dolgokat vettem(majd 2-3 hét múlva jön)Már alig várom.

Ildikó!
Nekem is vannak ilyen napja,SŐT heteim is.Van mikor semmi se jó és nem látom a jó dolgokat.Milán is mindig pakol és nem haladok tőle.Van hogy napjába többször kell mindent a helyére tennem és elegem van mindenből.Házi robotgépnek érzem magam::: :x
Na a rohanást azt meg ki nem állhatom.Mindig ideges vagyok olyankor és föl tudnák robbanni.
Ha van kedved akkor gyere el mert majd fogok még bemutatót csinálni.Szerintem nagyon jó és praktikus is!!!!
Gimibe járok estin.Már tavaly végeztem,de halasztottam,mert tavaly nem tudtam volna a Milán miatt bejárni(2 óránként evett)Sajna annó nem volt lehetőségem tanulni(gimibe),csak szakmáim vannak és most meg szeretném befejezni a sulit.Utánna angolból le kéne tennem egy nyelvizsgát és lehet még megyek tovább.... :roll:
Házassági évfordulónk szupi volt.Apa elvitt Keresztúrra egy étterembe(Tabascoba) és nagyon fincsi kaját ettünk és koktélt is ittunk.Köszi a gratulációt :D

Andi!
Kitartást neked anyós miatt... :? Hát énis mindig megfogadom hogy türelmes leszek,de nem bírom sokáig... :oops:
Lőrinc jobban van már?Lehet igazad van és tényleg a foga miatt van ilyen állapotba.Ha jól emlékszem a védőnénink mondta hogy attól is lehet hasmenése és ilyen tünetei :roll:

Megyek öltözni és készülődök,mert sok a meló mára :?
Vasárnap kersztelőre megyünk és még tortát is kell rendelnem.

Többiek?Írjatok!

Puszi mindenkinek

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Csak írok gyorsan pár sort, mert hétvégén megint foglalt lesz a gép! :lol: :lol: :lol:

Hulla álmos vagyok megint! Eléggé fárasztó ez az éjszakázás... Főleg, hogy napközben nem tudok pihizni. :( Inkább nem ültem kocsiba sem...

Remélem Dóri jól van, mert ma mintha picit folyt volna az orra. De lehet csak képzelődöm.... :oops:

Betti!
Baromi ügyi vagy, hogy sulizol Milán mellett... Nekem sajna semmi esélyem erre..... :(:(:(

Ildi!
Ugye nem arra célzol, hogy mi zavartuk Dávidot? :lol: :lol: :lol: Azért nem volt semmi ahogy Dávidra mászott! :lol:

Csajok!
Kérhetnék én is P-szös jumbó vagy óriáscsomagos vonalkódokat a 4es méretben? :oops: Köszike!

Mennem kell, mert Dóri felébredt és képtelenség így írni. (Meg félek, hogy kitörli amit eddig sikerült! :lol: )

Puszkó, Dóri és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!

Bettti!
Én is sajnálom,hogy nem mentem el,de képzeld a Dávid 5 kor kelt fel,és akkor már nem indultam el...inkább áthívtam a hugomat,aztán segített rámolni,meg ma függönyt varrtunk,meg ablakot is pucoltunk.
De legközelebb el fogok az tutti.....

Nagyon ügyi vagy a sulival,le a kalappal....

Az uszással kapcsolatban még olyan kérdésem lenne,hogy mikor vannak a foglalkozások?Hétköznap vagy hétvégén? És ha kimarad pár hónap,akkor az gáz szerinted? Vagy mindegyik foglalkozás más típus vagy egy kurzus?Úgy értem bármikor be lehet kapcsólodni,vagy ugymond egy tanfolyam?És mikor kezdődik?

Jutka!
Bocsika,ha félreérthető voltam :oops: ,nem Doresz miatt.....dehogyis...amikor még nem voltatok már akkor is olyan sokan voltunk,hogy már nem a Mónira figyelnek a gyerekek....Nóra,mondj már valamit!Nincs igazam???Vikktor se csinálja már a feladatokat,és tavasszal már olyan ügyes volt.....

Az nagyon aranyos volt,ahogy rámászott a Dávidra.....ismerkedni próbált,dehát ezek a férfiak?????Látod milyenek......

Hallottam ám rólatok tegnap este,tracsizunk? tracsizunk??? :wink: :wink: :wink: :D

Többiek merre vagytok?

Nóra!
Lehet,hogy elmegyünk vasárnap Veresegyházra :D mézet azt viszünk. :wink:

Puszi:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Gyorsan írok,míg Apa fürdet :D
Látom,már megint elkanászodtam,a héten nem is írtam még :roll:

Ma betonozták az alapot,a fele lett kész kb.Elég lassan megy így,de gazdaságosabb jóval.Kiszámoltuk mixerbetonnal is,de sokkal többre jött ki.Nem nagy terület végül is...,de hát csak ketten csinálták.

Ma voltam Tamarával a Lakos doktornál,mert tegnap összefejeltek a Kristóffal.Tamarának a jobb arcán lett egy nagyon csúnya,lila dudor.Tegnap este még nem is volt olyan vészes,de ma,amikor hazajött a suliból,elég ronda volt,gondoltam lássa a doki is.
Azt mondta,hogy végül is,ha nincs más baja (szédülés,meg ilyesmi),akkor nem kell vele csinálni semmit.

Tegnap bementem Apáért a munkahelyére,aztán mentünk az Europarkba :)
Először mentem egyedül a gyorsforgalmin...


Betti!
Nekem is kéne suliba járnom,de úgy érzem az most nem menne.
Pedig ki is néztem egy gimit,ahol csak minden 2. héten szombaton kell bemenni.De lehet felesleges addig,amíg itthon nem tudok tanulni.
Irigylem az energiáidat :) :) :)

Andi!
Jó volt a Cinimuzsi,de képeket persze nem csináltunk :D
Nekünk voltak ilyen problémáink a fogacskákkal.Kristófnak minden fognál torokgyuszija volt,Tamarának meg ez a laza széklet,ami néha teljesen kimarta a popsiját.

Ildi!
Egyetértek Veled,tényleg nagyon sokan voltunk...Remélem lesz 2 csoport.
Jó az ülésetek :)Én is néztem ezt,de az a baj vele,hogy hiába írják,hogy 12 éves korig jó,ha 2 év múlva már túllóg a feje az ülés támláján.Viszont akkor még kicsi a gyerek ahhoz,hogy levedd és csak ülésmagasító legyen.Mi is szenvedtünk sokat a kocsiüléseken.
Majd kérünk képeket a macifarmról :D :D :D

Itt a link:
http://www.medveotthon.hu/


Puszilok mindenkit:

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Bocsi lemaradt:

Ildi!
Igen,hosszabb volt a Tamara haja,csak hát a tetvek...

Jön valaki a Búcsúba???!!!?????!!!!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Mi voltunk délelőtt a Dáviddal és sogórnőm lányával kint,amikor Bettiéktől jöttem vissza beugrottunk.Alig voltak,mármint emberek,és az árusok is pakoltak ki.
Átlagosan 400-500 ft a hinták.600 a dodzsem.
Az a nagy mintás lufi 1500 :x ezen kiakadtam......de a hinták is marha drágák........


Délután visszamegyünk apáékkal. Ki jön? :D

Puszi


Köszi a linket,tök szupi,mindenképp elmegyünk,ha nem fog esni.

Ja,így már értem Tami haját. :roll:
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Hú,de elfoglalt mindenki........

Nagyon szuper volt a Medvefarm!!!!!!

Nóra már szemléltette képekkel,úgyhogy én nem untatnálak ezzel.....,de ha van rá lehetőségetek,menjetek el,mert megéri....,a gyerekek különösen élvezik.....

Na azért egy képet mégiscsak dobok fel:(úgylátom megint csak magamnak :oops: ) Kép


Betti!
Most nem irok privit,lécci,ha olvasol,akkor rendelj már nekem léccike egy 5 l-es Arielt,oké?(fehér)

Milyen volt a keresztelő?

Többiek? merre vagytok?

Jó éjt:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Bocsi hogy így elmaradtam,de mit írtam és az Ildinek is mondtam nem mindig van energiám ideülni a géphez.Nagyon hosszú az a pár óra amit a suliba kell tökltenem és leszívja az energiám és agyilag is kész vagyok :evil: 13:40-20:15-ig vagyok általába suliba.Kivétel mikor mikor csak 18:35 ig :twisted:

Nóra!
Nem kell írígyelni az energiám,mert te sem panaszkodhatsz.Rengeteg dolgot csinálsz és nem győzök csodálkozni rajtad hogy bírod??????Nagyon szupi csaj vagy.Nagyon énse tanulok :oops: Mert sosincs elég időm,de most megfogadtam hogy fogok,mert egyszerre sok lesz.Mindig ezt mondom és a végén csak a vizsgák előtti napokra marad minden :oops: A lényeg,hogy eddig még mindig jól vizsgáztam :twisted:

Ildikó!
Nagyon szupi az új babakocsitok!A pocid is szépen növöget!!!!Jó volt hogy eljötetek a cuccokért és körül tudtatok nézzni hogy mik vannak.A keresztelő szuper volt.Annyi fincsi kaja volt és nem tudtam hogy mit egyek.Jól bekajáltunk.... :( Pedig már fogyózni kéne :evil:
Arilt rendelek neked,de nem tudom pontosan mikor jön...Tudod írtam hogy kintről hozzák....A lényeg hogy szólok és lesz valamikor.


Többiek??????
Jó éjt mindenkinek és szép napokat a héten.Remélem nem esik az eső,mert azt ki nem álhatom :evil:

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Megint ilyenkor persze... :twisted:

Hétvégén betonoztuk az alapot,én voltam a segéd,húúú a karom...
Azért pötyögök egy kicsit :lol:

Képzeljétek,végül mégsem mentünk Búcsúba...Szombat délelőtt még tökre készültem,hogy majd délután kimegyünk,aztán rám tört a pánik,hogy mégse,mert megint valami rossz történik a tömegben.Vagy valami bajunk lesz a hintákon.Tiszta hülye vagyok,nem?

Kristóf szombaton látott egy egeret a mosogatószekrényben...Úgy kerülhetett oda,hogy a mosogatógép a spejzban van (a konyhába nem fért)és luk van a falon a csöveknek (víz,csatorna).A spejzba meg a padlásról tudnak lemászni :evil: :evil: :evil:
Most egérfogó van mindenhol :)

Ildi!
Nem csak magadnak :( És én igenis vártam a képeket!Kíváncsi voltam nektek mi tetszett :)
Búcsú milyen volt?

Betti!
Suli után még van energiád írni :D
Elsőtől kezdted?Nekem 3-4.évet kellene,gondolom,4. félévkor hagytam abba...
Igen,a vendégség,húúú az nagy fogyókúra-gyilkos.Én sem tudom visszafogni magam :oops:
Itt épp most zuhogott az eső,tényleg abbahagyhatná már.De a hét második felére jó időt mondanak megint.

Na megyek!

Puszikálok mindenkit!Jó éjt!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Betti!
Ráér a mosópor,és köszi....

örülök,hogy jó volt a keresztelőn,ilyenkor megengedett a bűnőzés....

és a BNV-n vetettek valamit?

a vizsgák miatt ne izgulj,kifogod rázni a kisújjadból,hajrá,hajrá!!!!!

Nóra!

Nekem minden nagyon tetszett,le voltam nyűgőzve teljesen,amúgy is nagy állatimádó vagyok,és olyan jó,hogy van ilyesmi a közelben,tisztára Jurassic Park fillingem volt :D mert tényleg mi van,ha nincs áram? :D akkor simán kitudnak mászni azok a hatalmas méretű macik.....na jó csak vicc volt.

jól van akkor teszek fel képeket,de nem is tudom,hogy melyiket,mert olyan sokat csináltam.....(még kicsínyítek egy párat :D )
Csak mindig velünk van tele az oldal,nem akarok senkit untatni,biztos már elegetek van belőlem.

Dávidnak is el kezdett folyni az orra :( lehet,hogy kihagyjuk a szerdai Tücsizenét....

Nahát,te aztán tényleg mindent csinálsz.......méghogy betonozás???ne csodálkozz,ha izomlázad van,ez kemény fizikai munka :( mostmár aztán pihenjél is!!!

Jujjjj,egér?és síkított legalább egyet,én biztos kiugrottam volna az emeletről..... :D olyan szemtelenek ezek a rágcsálók.....jön a hideg és behúzodnak...persze megtetszett nekik a spejzotok,hiszen teli van mindenféle finomsággal... :wink:

Jó volt a búcsú,én most nem paráztam.végül is 3x voltunk kint....péntek délelőtt,majd a fiúkkal délután,aztán még hétfőn is kimentünk délelőtt,akkor legalább nem volt tömeg....de olyan jókat vettem...vettem egy fehér 0-ás és egy rózsaszín sapit :wink: olyan édesek.......lefényképezem,pillanat:
Kép
Ez pedig egy katicabogaras baba,na ezt se volt szívem otthagyni :D
Kép
Már kezdődik nálam,úgy látszik az örűlet.... :roll:

Egy pár kép a búcsúból:
Kép Kép Kép Kép Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Nem tudom,jövök-e még ma,ezért egy gyors hír:megvan az egerünk!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Ki jön Tücsökzenére (cini-muzsi)???

Most megyek varrni :roll:

Puszi!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Nóri, mi megyünk holnap Tücsökzenére, legalábbis ha végzünk addigra a bankban, de bízom benne, hogy igen.
Mit varrsz?

Ildi, megint nagyon jók a képek, és a sapik is cukik! :)
Dávidnak tetszettek ezek a forgós játékok? Lőrinc nyáron ült először ilyesmiben a nyaraláskor, és imádta. :D

Betti, tényleg jó hosszú ez az idő, amit suliban vagy! Ez minden nap van? :shock:
Kitartás!
Megértem, ha néha már nincs erőd ideülni! Nekem néha még suli nélkül sincs. :oops:


Jó éjt mindenkinek!
Andi
idna
 
 


Ja!
És Nóri, gratula az egérhez! :D
Hol sikerült elkapni? A spejzban?
idna
 
 


Szia Andi!

Kész vagyok a varrással :)Az oviban berendeztünk egy babaszobát és oda varrtam baldachint.

Holnap talizunk :D
Akartam írni délután,de éppen Jutkával okoskodtunk :lol: :lol: :lol:
Egérke drága a spejzban lerakott ragacsba sétált bele.Ez mindig beválik :)Már jó párat sikerült így fogni a padláson.

Jó éjt!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok és olvastalak benneteket,de nem nagyon bírok írni.Azét ráveszem magam.

Ildikó!
Persze rendelek mosóport...Hát nem kéne minden vendégségbe zabálni,de az a sok fincsi kaja...Nem bírtam ellenállni :evil:
A BNV-n a Milcsinek vettünk egy porszívót és egy golyós játékot.A porszívó már szülinapjára lesz :wink:
Köszi az biztatást a sulival kapcsolatba.Nagyon rendi vagy. :D
Nagyon jók a búcsús képek.Sajnálom hogy nem mentünk el,de egy részből jó is,mert nem költekeztünk :roll:
Látom már benne vagy a vásárlásba a kis hercegnőnek :P Nagyon szupi sapikat vásároltál és az az édi katica :lol:

Nóra!
Ez a fogyókúra ez örökös téma nálam sajnos :cry: Nem szeretnék 50 kg lenni,de azért jó lenne a szülés előtt súlyom visszanyerni,de így nem lehet.... :?
Suliba ez már az utolsó évem,vagyis májusba érettségi :o Már mindjárt itt van és még sehol se vagyok tudásilag :oops:
Gratulálok a hatásos egércsapdához.Majd kérnénk a receptet,hátha valamikor szükség lesz rá....
Remélem mindenre válaszoltam,de ha kimaradt valami pótolom.Sajna ilyenkor már nem megy annyira az emlékezés(ilyen nap után)

Andi!
Igen mind a 3 nap ilyen sokáig vagyok suliba.Mármint hétő,kedd és szerda :? Nekem sincs mindig kedvem menni,de majdcsak vége lesz és túl leszek ezen is.Bár azt mondják mindig,hogy nem kötelező ide járni és tanulni.Nincsenek tekintettel arra,hogy az embernek gyereke és munkahelye van.Mindent maximálisan kérnek... :evil: Kötelező bejárni stb....Ezzel nem értek teljesen egyet,de minegy.

Puszilok mindenkit.Engedelmetekel megyek aludni,mert reggel már úszásra is kell vinni a fiam.

Jó éjt!

Betti
raczbetti
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?