Új privát üzeneted érkezett!

Zsebi!
Én először a 11. héten éreztem a kicsiket, de akkor még nem tudtam biztosan, hogy ők azok.
A 13-14. héttől viszont már rendszeresen éreztem a kaparászásukat, főleg ebéd előtt. Már akkor is nagyon kajásak voltak a drágáim.
(Amúgy mellső és hátsó falon voltak.) 18-19. héttől viszont már kézzel is lehetett érezni, persze csak ha ők is úgy akarták.
Szóval már nem kell sokat várnod!

Együtt szopi gyorsan és röviden: mg lehet oldani egyedül is. Nálunk csak az elején volt kicsit nehézkes, mert elég nehezen tudtak rácuppanni (a cumi kicsit bezavart), de nem adtuk fel. Most már nagyon profik, csak iszonyat nehéz őket megtartani a párnán.
Az elején még törökülésben ültem, így a térdem is tartotta a szopipárnát, de így viszonylag magasra kell őket tenni.
Most simán ülök a kanapán és a szopipárnát kiékelem plussz két párnával, így nem gurulnak le.
Kezdetben folyton fájt a hátan, mert két babánál nem tudsz kényelmesen ülni és hátradölni, de mindent meg lehet szokni.

Csak addig nehéz, amig felpakolod őket a párnára és rácuppannak a cicire, utána már csak gyönyörködni kell bennük.
Nekem saját készítésü szopipárnám van, de már most van ötletem a tökéletesítésére az ikres szopihoz.
Ha gondolod és igényt tartasz rá, akkor "rátok hagyom" a tökéletesített példányt. Addigra nekünk már úgysem kell.

Norka!
Először is anyukádnak jobbulást kívánok!
Remélem még kitart a tejcsid. Te mindent megtettél, úgyhogy próbáld meg nem paráztatni magad.
A csapból is az anyatejes táplálás fontossága folyik, de nincs mindenkinek olyan szerencséje, hogy csak szoptasson fél évig.
Ezt el kell fogadni. Nekem is nehezen ment. A tápszer nem ellenség, hanem segítség. Ne parázz ezen, mert hiába őrlődsz, akkor sem tudsz változtatni.
Te fejtél, Bogi szopizott és még fog is, amíg csak tud. Ez a lényeg. Szépen fejlődik és tündéri. Azért drukkolok, hogy ezúttal anyukádnak ne legyen igaza!
Mi is folyamatosan adjuk a tápszeres pótlást. Igaz 7 hetes koruk óta nem kellett emelni a tápi mennyiségén, úgyhogy most már fölényben van az anyatej.

Unique!
Látom a talis képeken, hogy Laura nagyon jól elvolt Mátéval.
Úgyhogy ezeket a képeket nem mutatom meg a srácoknak, mert még a végén féltékenyek lesznek!

No, megyek, mert leragad a szemem...

Kép
stella9
 
 


Erika!
Igen itt én csinálom a babáson gondoltam lássunk már itt is hogy kivel mi is van. :)

Smakey!
Júli 23-án derült ki hogy sikerült a 4. lombikom de érdekes. :)
Örülök és üdv a csapatban.
Itt mindig mindenki örül sőt kötelező a pcoak és uh képek felpakolászása.
Ennél ha lehet mondani még nagyobb élmény amikor mész két hét múlva és az apró kezek lábak is ott lesznek egyszerűen egy csoda az egész. Én elsírtam magam...

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Stella!
Köszönöm szépen hogy leírtad a tapaszalatodat. A szopi párát is köszönöm előre is. Aranyos vagy. :)
Fú akkor már tényleg nem kell sokat várnom. Néha érzek érdekes doglokat a pocakomban lent de szeritnem ez nem a babák csinálják.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

 
 

Sziasztok!

Mindenkinek köszönjük a megjelenést és az ajándékokat.
Reméljük jól éreztétek magatokat. :twisted:
És aki nem volt ott, Nekik pedig a jó kívánságokat.

Üdv Larapapa
larapapa
 
 


Kriszta!

A Halász Juditra keressetek rá a DC++-on. :oops:
larapapa
 
 


Sziasztok!
Ezer éve nem jelentkeztem!
Ha lehet rakok fel képet az én KISFIAMRÓL!!! Voltunk 4D uh-on és ott láthattam őt. A képen 16 hetes!
Kép

Kép
alinkat
 
 


Alinka!
Nagyon örülök, hogy jelentkeztél egyszerűen könnybe lábad a szemem hihetetlen milyen tündéri a babátok. Nagyon nagyon nagyon aranyos és mennyire jó ez a kép. Gyere sűrűbben várunk nagyon nagyon sok szeretettel.
Betettelek a táblába írd meg hozzá hány éves vagy, mi volt az ok amiért lombikoztatok és a szülés várható időpontját.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebi!
Köszönöm a szép szavakat. Nekem ő a legszebb baba a világon. :D
Örömmel olvastam, hogy jól vagytok, bár sajnálom a harmadik babát nagyon! Vigyázz nagyon magatokra kérlek!

ti hallottatok valamit arról,hogy a támogatott lombikok számát le akarják csökkenteni?? Hogy lesz akkor nekünk kistesó?? :shock:

Zsebi! A táblához: 28 év, ismeretlen eredetű meddőség, szülés: január 31.

Kép
alinkat
 
 


Alinkat!
én nem hallottam a csökkentésről, de mondjuk mostanában nem is vagyok annyit benne a lombik témában mint pár hónappal ezelőtt. De a Kaális fórumot olvasom ott nem írtak a lányok ilyenekről szóval gondolom nem nagyon lehet ez még felkapva. Remélejük azért nem csökkentik inkább a gyógyszereket kéne támogatni hogy akik még azt sem tudják kifizetni ők is lehetőséghez jussanak.

Lehet ezek után már spontán sikerülni fog ezen még nem gondolkodtál?

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Alinkat!
Még azt akartam megkérdezni hogy hol voltatok 4D-n? mennyibe került? és mit adtak nektek? Mennyi ideig tartott? jaj minden érdekel.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok

Alinkat
Gratulálok nagyon de nagyon a pici babátokhoz, gyönyőrű egy emberke. A sírás kerülget hogy nekem kell még egy babucika.
Lehet hogy hülyén hangzik és telhetetlen vagyok, de ha meglátok egy terhesnőt, főleg akiről tudom hogy már a 2. vagy 3. babáját várja elszorúl a szívem hogy nekem is kell még legalább egy kistesó. De ahogy olvasom neked ismeretlen eredetű a meddőség, vagyis szerintem te - ti még nagyon nagyon reménykedhettek abban hogy a kistesó spontán is megérkezhet. Sajnos én ezt nem remélhetem.
Na mindegy
Gratulálok nektek nagyon de nagyon aranyos a kisfiatok. Hogy fogják hívni?

Zsebi
nagyon de nagyon vigyázz magatokra

Szép napokat mindenkinek

Erika
erika13
 
 


Zsebi!

Mi a 13. kerület Kárpát u. 9-ben voltunk. www.4dultrahang.hu
(neked az újpestről közel van :wink: )
Az egész vizsgálat 20 perc, és olyan 15 percnyi felvételt kapsz. Az árak fennt vannak az oldalon és nagyon hamar kapsz időpontot.
Nekem töviről hegyire megnézték manócskát és így már nem is izgulok az afp miatt.

Erről a lombik csökkenésről a lombikbaba.hu-n olvastam azoktól a lányoktól, akik nemrég a törvénymódosítást is kijárták a parlamentben.

Erika! Köszönöm a gratulációt! Manócskát Emilnek fogják hívni. [/url]

Kép
alinkat
 
 


Samyke és Alinkat!
Gyönyörü UH felvételek a leendő bébikről! Csak igy tovább!
Erika!
Jól ismerem ezt az érzést, pedig már 2 gyerekem van! De olthatatlanul vágyom már a harmadikra!
Holnap megyünk Krizsához.
Zsebi drága!
Látom a kérdéseidet már meg is válaszolták az ikres mamik. Bár sok sok durva dolog van itt és készülőben még, azért persze gyerekenként jár az a pénz. Nemsokára Te is érezni fogod a kis mocorgást, és nagyon lehet, hogy ez már az, csak nem tudod. Ne felejtsd el, hogy már a 8. HÉTEN MOZOGNAK!
Kata!
Hivd fel azt a számot, amit Zsebike irt, és kérd a doktornőt, ő majd mondja, melyik nap menj el. Nem kell beutaló.
Unique kedves!
Jobbulást kivánok! Megkaptam ám az SMS-t, csak mostanában a Satkukac Kisasszony teljesen igénybe vesz. Laurád viszont életben is olyan figyelmes, mint a képeken. És hogy milyen nyugodt baba! Emese ekkora korában sem volt el igy a kezemben, mindig mozogni akart. Kár hogy olyan gyorsan elmentetek, keveset beszélgettünk. Érdekes, egészen másnak képzeltelek.

Mostanában én is ritkábban tudok jönni, Pörike kisajátitott :D De azért igyekszem követni mindenkit.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Sziasztok

Melcsi
Úgy irigyellek, hogy Ti már ma ott jártatok a kedvenc dokinknál. Remélem nagyon hogy azért valahogy vissza jut a fülébe, hogy mennyien oda vannak érte.

Mindenkinek szép álmokat

Erika
erika13
 
 


Erika!
Hát én nem mertem elmondani Neki, pedig már a nyelvemen volt az UH közben. De ott volt az asszisztens, aki nem Harcimokuska volt, ezért nem mondtam. De majd lesz talán alkalmam, ugyanis kezdünk! Szept.7-én Suprefact indul.
Olyan nagyon vágyom rá, hogy ujra babát várhassak! Pörit látva nagyon kivánok még legalább 1 ugyanilyet, de a legjobb az lenne, ha ikrek sikerülnének. Akkor én nagyon lenyugodnék.
Kivánom, hogy sikerüljön megpuhitani a párodat, próbálj azzal érvelni, hogy milyen rossz lenne a kicsi fiadnak testvér nélkül felnőnie (ezt bizony én láttam a fiamon). A legértékesebb dolog, amit adhattok Neki, 1 testvér, semmi pénz vagy érték nem pótolja. A párod még nem öreg, az én férjem már 46 éves, de még ábrándozik 2-3 gyerekről (szerencsére tőlem). Én ezért is vágyom ikrekre. Az egyetlen, amihez igazán értek és teljes odaadással csinálom, az a gyerek"nevelés", szóval jöhetne bármennyi.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Sziasztok

Melcsi
gratulálok a kezdéshez, és a párodhoz. Én is imádtam terehess lenni bármilyen rossz is volt néha, de így most több mint fél év távlatából vissza nézve nagyon de nagyon jó volt. Mondjuk én már a műtő asztalról vissza mentem volna Krizsához kistesóért. Mert mikor megláttam az én - mi kis bogárkánkat hát kész lette. Én sajnos már mondtam neki mindent, azt is hogy rossz egyedül meg mindent, de eddig nem igazán hatott, de még kitartok úgyis csak leghamarabb januárban mennénk vissza, úgyhogy nagyon de nagyon reménykedem, hogy megváltozik a véleménye mert én nagyon szeretnék még legalább 1 babát de ha ikrek lennének azt méginkább.
Én már csak azért is szeretnék ikreket - lehet hogy ez így most csúnyán hangzik de akkor sokáig itthon tudnék maradni velük, és én szerintem ez nagyon fontos lenne nekik és persze nekem is. Mert szerintem ha csak ő marad meg fog őrülni az én szeretet imádatomtól pedig én nem szeretnék olyan fiús anyuka lenni aki majomszeretettel imádja egyszem fiacskáját. Nekem már csak ezért szükségem lenne még kistesóra v. kistesókra.

Sziasztok

Erika
erika13
 
 


Alinkat! nagyon jó fotó!! Gratulálok!

Én hallottam arról hogy csak 3 támogatott lombik lenne, de az teljesen támogatott lenne!
Szerintem mivel nekünk nem volt ilyen senkinek igy megint ujraindul a számlálás, remélem.

Erika! én nem szerettem terhes lenni, söt nagyon rossz élmény volt, ezért nem is mertem nem sokkal ezelőttig kistestvérre gondolni. Állandóan feküdni, félni hogy lesz-e gond és amit hetekig a kórházban lelkileg átéltem, nekem szörnyen lassan telt el az a 8 hónap

Karmen
karmen
 
 


Kata!

mi ujság? eltüntél! Sikerült beszélned a doktornővel?

Valaki tud valami aandáról???????

katyerina
 
 


Sziasztok

Karmen
a terhesség alatt én is állandóan rettegtem valamitől, eleinte állandóan azt néztem, hogy nem e vérzek, aztán jött a szivem, később a diétázás, majd az inzulin, és a 34.héten hogy nem 100%-os a CTG, ugyanekkor hogy az áramlás a gyerek és a lepény között annyira rossz volt, hogy az orvosom már haza sem engedett, azt mondta jó lenne még 2 hétig együtt maradni, sikerült ebből 3-at csinálni (napi 3 CTG, 1 UH-áramlás + 1 infúzió = 3 héten keresztül, (a és szegénynek az utolsó kb 2-3 hétben már csak a végtagjai között volt magzatvíz- de azt mondták hogy ez elég, ) mikor a nagy tanács úgy döntött hogy akkor most szétválasztanak)
De én már ott a műtőágyról is rögtön vissza mentem volna kistesóért. Mert mikor megmutatták a bogárkámat nekem akkor minden szenvedés eltünt, pedig ezután jött mégcsak az a "szép fájdalommentes" 5 nap. Na ezt nem kívánom senkinek. De én ezt még akár 100x is végig csinálnám.

Sziasztok

Erika
erika13
 
 


Karmen!
Miért kelle feküdnöd, mi volt a baj?
Erika!
Az az 5 nap milyen furcsa tud lenni! Amikor a miómámat nem tudták kivenni, császáros vágást csináltak, ami begyulladt, gennyes lett, szóval rettenetes volt a gyógyulás, még 1 hónap mulva is szörnyü fájdalmaim voltak. erre készültem a császárnál. Ehhez képest az 1-2. nap valóban fájt, aztán ugy jöttem haza a 6.napon, mintha nem is vágtak volna fel. Pöri hihetetlen energiákat adott, és a dokim becsövezett az előzmények hallatán 4 napra, amivel teljesen kitisztultam. Ez a seb teljesen más volt.
Te kérdezted a másikon a miómát?
Kifelé nő az enyém is, csak ha beindul, akár ki is pakolhatják az embert, mert nagyon csunya vérzést tud okozni. Ezért számit minden hónap.
Csak duruzsolj a párodnak, a megfelelő módon és időben, ne add fel!
Az enyém nagyon akar még gyerekeket, élete értelmét látja bennük.

Unique kedves!
Mára én is elkaptam valami virust, ügyeletre kellett mennem, mert feldagadt a képem és nagyon fáj az egész fejem, piros a torkom.
Remélem Te már jobban vagy! Még őrzöm inkább a takarót, nehogy elkapjatok valami bacit!

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Sziasztok

Melcsi
a miómát szerencsére nem én kérdeztem, szerencsére még nem találkoztam vele, csak cisztával.
Nekem a császár után az az 5 nap az elég kemény volt. Feküdni nagyon jó volt, és ha már áltam az is, ülni is tudam simán, de fekvésből felkelni hát az iszonyat. És mikor megkérdeztem egy dokit, nem a sajátomat hogy ez meddig tart furcsán rámnézet és elég érdekeset válaszolt. De több anyuka is mondta, hogy csak 5 nap ilyen szörnyű és igazuk is volt mintha elvágták volna. Nekem a 2 dolog beintításával voltak gondjaim, és így közölték hogy még 1 nap aztán infúzió, de szerencsére sikerült, igazhogy addig éjszakákon át is a folyosót jártam és dupla és tripla adag kanalast kértem az ügy érdekében, de szerencsémre sikerült.
Na mindegy még egy párszor végig csinálnám a dolgot mert a végeredmény számít.

Sziasztok

Mindenkinek szép napokat

Erika
erika13
 
 


Sziasztok,

Jó olvasni Benneteket! Sajna többre nincs még nagyon lehetőségem, még mindig nem gyógyultam ki 100%-ban :( Köszönhető ez részben annak is, hogy mostanság Laura éjjel nem valami jó alvó. Nem is gondolná az ember, milyen sokat számítanak egy betegségnél az átalvott éjszakák! És a sok pihi! Na nekem egyikből sem sok jut mostanság. Gyógyszert meg ugye semmit nem szedhetek a szopi miatt. Illetve homeopátiásakat igen. Pénteken még ott tartottam, hogy homloküreggyulladás lesz belőle, annyira nem akart kijönni a nátha. :( Most már szép lassan elindult, de olyan nagyon döcögve :( :(

Kedves Melcsi :)
Jobbulást kívánok! A takaró nem sürgős! :) Gyógyulj meg! Jobban vagy már?

Almodo :)
Kinél szülsz a Szent Imrében? Én is ott szültem, csak jót tudok róla mondani.

Puszi

KépKép
unique
 
 


Sziasztok Csajok!

Bocsi, de csak most jutottam net-közelbe.

Látom, Larapapa már megköszönte mindenkinek (szerintem :P -t akart írni, csak félrekattintott ), aki ott volt Andor gyerek szülinapján a részvételt és az ajándékokat, de én is szeretném még 1* megköszönni. Nagyon-nagyon jól esett, hogy ott voltatok és elnézést kérek, hogy nem tudtam mindenkivel beszélgetni, de hát ez volt az első zsúr amit rendeztem. :oops: Idővel biztos belejövök :lol: Remélem azért jól éreztétek magatokat!
És természetesen köszönjük a jókívánságokat is, amik a neten keresztül záporoztak felénk.

Holnap visszük Andort a kórházba erre az altatásos hólyagtükrözésre. Van egy új műtéti eljárás, befecskendeznek valami anyagot a húgyvezetékbe és ez meggátolja a pisi visszafolyását. Ezt is megcsinálják holnap, remélem ez lesz az utolsó műtétje a fiatalúrnak.

Ha minden igaz, október-novemberben visszamegyek dolgozni, októberben visszaköltözünk Bp-re és akkor már több lehetőségem lesz netezni. Olyan rossz, hogy el vagyok zárva tőletek. És ha majd megint fent lakunk, sokkal több talit tudunk szervezni :wink:

Mindenkit puszilok:
Lara

Lara

KépKép
lara77
 
 


Sziasztok

Szép jó reggelt mindenkinek, sokkal szebbet mint az időjárás

Erika
erika13
 
 


Erika!
Enged meg hogy névnapod alkalmából nagyon nagyon sok boldogságot kívánjak. :)

Kép

Lányok!
Képzeljétek ez a hét sem telt eseménytelenül. Vasárnap elkezdetm hányi és ment a hasam borzalmas volt nem szűnt egy napig hát de még egy pohár tea sem maradt bennem féltem hogy a babáknak nehogy baja legyen hát hívtam a dokimat hogy mi a helyzet. Mondta mindenképp Kórház és infuzió. Hétfőn bementem és ma jöhettem haza ma már jobban érzem magam de még érzem hogy nem kerek a gyomrom.
A kórházzal kapcsolatban semmi negatívum nem ért mindenki kedes volt és átérezték a helyzetemet.

Viszont minden rosszban van valami jó az ügyeletes orvos nagyon lelkes volt az uh alatt és megnéztük a kicsiknek mindenüket (gerinc szájak, fülek, szemek, orrok, kezek..... stb.) az egyiknek megint járt keze lába szája a másik alukált. :)

Katyerina!
Adával én szoktam SMS-ezni a héten volt uh-n jól vannak mind a három baba egyformán fejlődik jövő héten varják össze a méhszáját. Amúgy sokat kell feküdnie ezért ritkán van a gép előtt.

Puszilok mindenkit remélem minden babával és kismamával minden rendben.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok

Mégegyszer mindenkinek köszönöm a jókivánságokat.

Zseboroszlán
örülök, hogy még mindig tetszik a doki és a kórház is.
Nagyon nagyon vigyázz magatokra.
Tudsz képet közzé tenni?
Biztos nagyon nagyon aranyosak!

Mindenkinek szép napokat

Erika
erika13
 
 


Erika!
Képet sajnos most sem kaptam igazából nem kértem mert a vizsgálatnak a méréses részét szegény doki nem tudta befejezni mert kidobtam a tacsot szóval így még az sem jutott eszembe kérjek képet pedig biztos kaptam volna. Remélem leközelebb kapok mert aztán már nem fognak ketten egy képernyőre ráférni. :(

A doki meg egyszerűen hihetetlen csak mondom a nevem és tudja mi a helyzet velem szóval hozza azt amire én vágytam egy dokival kapcsolatban. A másik topokon írták hogy rájuk se nézett rám mindig rám nézett megkérdezte hogy vagyok stb. A vérzésre is mindig emlékszik magától nem is kell kérdeznem. Szóval köszönöm a segítséget és egyáltalán nem várja el a hálapénzt.

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok

Zseboroszlán
Igen mint már írtam én rám is a 3 + 6 nap alatt minden nap (kivétel hétvégét- de az első szombatomon és akkor is bejött) megnézett, szerintem ha valamiért hétköznap nem jön be annak oka van, de szerintem akkor is tájékozódik a betegeiről. És szerintem egyáltalán legalábbis nekem nem fontos, hogy velem kezdje a napot. És nem pénzéhez, nem mond árat, ill. mikor a HSG-t csinálta akkor én előtte megkérdeztem, és azt mondta, hogy állam fizeti. Úgyhogy én ezért is ajánlottam neked, mert szerintem nagyon de nagyon rendes, nem pénzéhes, és a szaktudása igen igen magas!
Nagyon nagyon vigyázz magatokra!

Sziasztok

Erika
erika13
 
 


Sziasztok

Szép Jó Reggelt Mindenkinek

Erika
erika13
 
 


Olyan rossz hogy ilyen kihalóban van a topik. Alig ír ide mostanság valaki. Kismamik hol vagytok????????

Én megmutatom a pocakomat hogy hogy is néz ki a 14 héten. :)

Megkaptam az első kismamai nacimat szülinapomra és blúzomat nagyon nagyon boldog vagyok. Most kezdek feloldodni és élvezni a helyzetemet. BArnázás teljesen megszünt ismét igazuk volt az orvosoknak hogy a progi miatt volt, de már semmi pótálst nem kapok így minden ok. :) Bodlog vagyok. :)

Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok

Zseboroszlán
nagyon de nagyon helyes pocid van.
Növeszd jó nagyra és jó sokáig.
Ha megkérdezhetem, hogy a doki neked mit mondott, meddig maradjatok együtt ha lehetséges? (nekem volt egy szobatársam akit nagy megelégedettségére, mert már nagyon de nagyon kérte az orvosát hogy császározza meg mert már olyan nehéz volt számára az édes teher a 38. héten születtek meg a fiai)
Hát nem valami értelmesen fogalmaztam meg, na mindegy, remélem, hogy azért érted hogy mit szeretnék kérdezni.
nagyon nagyon vigyázz magatokra!!!!!!!!!!!!!

Erika
erika13
 
 


Erika!
Persze értem. Abban maradtunk Gimessel hogy a 33. hétig minimum egyben kell lenni de én megdumáltam odabent velük hogy valentin nap előtt nem szabad kibújni az úgy a 35-36 hét ha jól számoltam hirtelen az már úgy jól hangzik ikreknél. Én mindent megteszek hogy minél tovább maradjanak.
Az biztos hogy a 38. hét az már nagyon szép és biztos hogy nagyon nehéz votl neki kicsi már akkor a hely fáj minden és különben is az ember már oly türelmetlen. De ha azt mondankák a babák érdekében bírjam még akkor a fogamat is összeszorítom és bírni fogom. :) :) :)

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Sziasztok

Hát akkor Nagyon Boldog Szülinapot, gondolom ennyire boldog mint most még nem voltál. Nagyon szép szülinapi ajándékot kaptál a sorstól, és perce a rucik is biztos nagyon jók (egy tipp: kertész gatyót ne akarj, én azt vettem de már félidőnél megbántam, mert hát télvíz idején elég nehézkes benne az öltözködés néhány helyzetben - jobb a 2 részes, remélem, hogy azért még szükségem lesz rá).
És akkor jövőre Nagyon Boldog Valentin Napot kívánok nektek előre is!

És nagyon örülök neki hogy már jól vagy, nagyon nagyon vigyázz magatokra.

Erika
erika13
 
 


Zsebike!

Nagyon szép a pocakod.

Én olvasgatlak benneteket. Sajnos én nem tudok miről beszámolni. Mi csak szorgosan várjuk a sorszámcsökkenést.

A gynevacos szurit kapom, és bízom a csodában.

Hát ennyi. Sokszor, szinte mindennap emlegetlek benneteket.

Nagyon vigyázz magadra és a babákra.

Mi lesz a nevük, ha nem titok? Ha babonás vagy, ne írd meg. Nem haragszom meg.

Puszi

Timi
latimi
 
 


Zsebike!

A rucid nagyon csinos. A fejed is rajta lehetne a fotón.

Timi
latimi
 
 


Sziasztok

Biztos már untatlak titeket a gyerek kaja kérdéssel, de azt szeretném kérdezni, hogy a pici fiam 1 hete múlt 7 hónapos adhatok e neki tápszerből készült tejberizst(őrölt), mert a bolti tejbepapikat anyagilag már nem bírjuk mert csak azt és a gyümölcsöket eszi, rendes kaját az istenértsem eszi meg sehogyansem - hiába próbálkozom bárhogyan is. Ill. tud e valaki ilyen kicsiknek babakeksz receptet (tojásmenteset) mert hát ez is elég drága 1 dobozzal.

A válaszokat előre is nagyon köszönöm.

Erika
erika13
 
 


Zsebi!

Én is olvaslak ám benneteket, rendszeresen benézek ide, hogy tudjam, minden rendben veletek :lol: . Annyira örülük, hogy minden jól alakul, a babók szépen fejlődnek, és a pocakod is kezd növögetni :lol: . Nagyon vigyázz magatokra! De meglátod, nem lesz semmi gond, csak pihenj minél többet. És próbálj minél kevesebb plusz súlyt felszedni magadra - szerintem így sokkal könnyebb a végén. Legalábbis nekem ez a tapasztalatom, ma töltöm a 38. hetet, és igazából még semmi komoly nyűgöm nincs, nem érzem nehéznek a pocakom, nem is túl nagy, aludni is viszonylag jól tudok vele... persze 2 babóval sokkal nehezebb lesz, de talán éppen ezért még fontosabb a súlygyarapodásra figyelni!

Puszi, Almodo :lol: :lol: :lol:
almodo
 
 


Sziasztok Lányok!
Bocs hogy nem jöttem, sajnos kórházba kerültem a fülemmel, fültőmirigy-gyulladásom volt. Vénás injekciókat kaptam, meg 1 nagy kötést a fejemre(dunszt), de már jól vagyok, hazaengedtek, itthon folytatom a gyógyszerszedést.
Zsebike!
Gyönyörü pocakod van! Csak igy tovább!
Erika!
Én szoktam adni rizst Emesének, rendesen megfőzöm, kiveszek Neki, és hozzáöntöm a tápit mikor már nem forró. Tehetsz bele gyümölcsöt is, pici cukrot. Ja és turmixold le.

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Sziasztok

Melcsi
köszi szépen a tippet, remélem már sokkal jobban érzed magad

Erika
erika13
 
 


Erika :)
úgy csináld, ami egyszerűbb.
Tejpépet lehet simán rizsliszttel is csinálni. A rizslisztet feleszed a tűzre minimális vízzel, ha elkezd sűrűsödni, akkor le a tűzről és mehet bele a tápszer, és cukor, ha gondolod, vagy gyümölcspép.
Ha rizst főzöl, és azt turmixolod, akkor az több kosszal jár.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Sziasztok

Icsilya
neked is nagyon köszi szépen

Erika

Mindenkinek szép álmokat
erika13
 
 


Erika!
A tesóm babája tejérzékeny ezért neki mindig keres anyu valami különleges receptet megkérdem van-e kekszes amiben nincs tojás. Azt még nem ehet ugye azért nem lehet benne?

Almodo!
Szobáról pocakról nem kapunk képet?
Köszönöm a jó tanácsokat igyekszem megfogadni általában igyekszem esete már nem bezabálni főleg mióta kórházban voltam de ma bűnöztem ettem tortát, de még mindig nem híztam egy kilot sem szóval ilyen szempontból jól állok egyenlőre.
Neked már nincs sok hátra én olyan izgatott vagyok hogy mikor jössz a jó hírrel. Minél előbb tájékoztass minket hisz nagyon drukkolunk neked.

Melcsi!
Remélem már tényleg jobban vagy akkor most nekünk kijutott a kórházból. :cry: Pöri hogy bírta nélküled?

Latimi!
A párom nem szeret így "szerepelni", de talán majd a köv. talira el tudok én is menni és talán elkísér. Mert mindig kérdezi melyik lányzóval mi van, de szégyenlős. :oops:
Nem tudod az új számotokat azért már biztos csökkent rendesen nem?
Nem tudjuk még a konkrét neveket vannak már elképzelések de még semmi fix, ha már tudom mindenképp megírom. A párom egyenlőre nem szeretné tudni hogy legyen a végén is meglepi hogy milyen neműek lesznek, de hát majd még a 16. heti uh-ig eldöntheti ha egyáltalán ők meg szeretnék mutatni magukat.

Nóri!
Ti hogy vagytok? Anyukád?

Reno!
Vajon ti még meddig nyaraltok? :?: :?: :?

Erika!
Kertész nacit örököltem. A héten ebbe mentem én is és hát amikor el kellett menni wc-re nyilvános helyen szenvedtem is vele a kardigánt ami felül volt nem tudtam hova tenni meg vigyázni hogy semmihez ne érjek hozzá és még a gatya pántjai se érjenek le, de amúgy meg kényelmes.
Írd nyugodtan bármivel a véleményed és mindenki más mert ti már tapasztalatból tudjátok hogy mi hogy van.

Szeretnék kérdezni mindenkitől hogy a 70X140-es kiságyat lehet csak heverővé alakítani 60X120-asból ti láttatok már ilyet? Most ezen méricskézünk osztunk szorzunk mi lenne a legjobb és a leggazdaságosabb és mi fér el. :lol:

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Kép Kép

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Zsebike drága!
Sajnos a 60x120-as méretet felesleges bőviteni a szélessége miatt, ezért nem kapható csak fix. (Butorboltunk van, ezért tudom).
Pörike remekül megvolt a férfiakkal, amig távol voltam. Nem sirt egyáltalán, és nem is keresett, csak amikor telefonon beszéltünk, folyton a telcsi hátulját vizsgálta, hogy hol is lehetek. A kajáját csak 1x tévesztették el, tápit kevertek tejpép helyett, de a fiam rögötn rájött a tévedésre az állaga miatt, és kicserélték. A férjem mestere lett a pelenkázásnak, és fel is hivta a figyelmemet, hogy bezzeg nála 1 percig sem volt kakiban a gyerek :roll:
Megtanultak táncolni és labdát guritani. Volt ideje ugyebár, bébiételt adott a gyerekemnek, a házimunka meg megvárt engem :evil:

Icsilya!
Én ugy kerestem korábban azt a rizslisztet, de nem láttam sehol! Persze hogy nincs olyan pepecs!

[url=http://lilypie.com]KépKép[/url
melcsi1967
 
 


Zsebi :)
60*120asból nicsn olyan, ami ifjúsággi ággyál alakítható.
de 2 évig a 120*60as tuti jó, mert a kispasik pesten és anyunál is olyanban alszanak, és még simán jó nekik.

Melcsi :)
én a sima kaisersben vettem anno, (inter)sparban is biztos kapható, no meg a bioboltokban - ott még barnarizsliszt is szokott lenni.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


no, meg gyorsan küldtem el :D

szóval van az ikeának uge a sniglar ágya, az 7990 ft+ 3000 a matrac, aztán van egy asszem ugyanúgy sniglar nevű gyerekheverője, az is 10e alatt.
átalakítható 70*140es meg 30-40 körül kezdődik.... szóval ikeással még mindig jobban jársz akkor is, ha 2 ágyat veszel.

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 



Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Zsebikém : Boldog születésnapot :P Nagyon szép pocakod van ! És már a 14. hetet is betöltötted :shock: szalad az idő :lol:
Örülök, hogy minden rendben van veletek, én is járok néha-néha errefelé, de igazából semmi nem történik.

Na, azért talán annyi, hogy 35 napra megjött a vetélés utáni 2. mensi :wink:

Erika : utólag, de nagyon boldog névnapot kívánok !

Orsi : neked megjött már ???!
mniki
 
 


Niki :)
jah... persze :D
már a nem tudom hanyadik napon vagyok - múlt hét szerdán jött meg, ha emlékeim nm csalnak :D) -

nagyon off.... ma elvették a forgalmim. ami azért érvágás, mert a párom pesten....
hülye reg. matrica hiányzott a szélvédőmről, mert eltörtem és cseréltek a számla meg persze nem volt nálam, hogy azért nincs.... remélem záros határidőn belül visszakapom. Így ma anyura vagyok utalva, majd Vele megyünk a pasikért a bölcsibe.
hogy én milyen ideges lettem hirtelen....

Zsebi :)
boldog szülinapot így utólag Nektek!!!

Orsi
KépKépKép
icsilya
 
 


Köszönöm a jó kívánságokat.

Orsi!
Köszönöm az ággyal való felvilágosítást is. :)
Igazából láttunk egy 70X140-es kiságyat átalakíthatót 25 ezerért és ekkor kezdtünk el gondolkodni hogy talán ez jobban megérné és akkor kb 8 éves korukig le lenne a gond. Nem tudom olyan tanácstalan vagyok sokszor annyira sok mindent lehet kapni és nem tudni mit is kéne hogy is kéne hogy aztán később se bánjuk meg.

Fúúúúúúúúúúúúúúúúú kellemetlen lehetett hogy elvették a forgalmit. Reméljük mihamarabb visszakapjátok. Azért ez mekkora hülyeség. :(

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet: