Új privát üzeneted érkezett!

Tudom, sok vagyok már, de:

Márti, csináltál végül spenótot?

Zsuzsi, boldog hófordulót! Öregszetek! :lol: Pöttyök?

Olyan sok szép kölök van itt!
Én is dobok egy-egy képet.



Kép Livi áll


Kép Dorka meg ül

KépKép
kgiulia
 
 


Nem csináltam még spenótot, de valaki homályosítson már fel, hogy van még friss, vagy csak fagyasztott????És azt hogy kell?
Anyám :shock: Julcsi, hogy miket tudnak a gyönyörű lánykáid!!!!Nem semmi!!! :roll: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Julcsi, nagyon szépek a csajok. És milyen ügyesek!
Én már meg sem kérdezem, hogy mit mikor kezdtek csinálni, úgy tűnik az Ádám késésben lesz egy kicsit.

Márti, szerintem van még friss sóska, legalábbis az én kertemben késő őszig van.
De azt valaki elmesélhetné nekem, hogy mikortól lehet sóskát és spenótot adni, és hogy csináljam?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 

 
 

Sziasztok!

Julcsi, szenzációsak a lányaid!!!! Látom azért őket is meg lehet különböztetni, mégha egyneműek is! Baromi ügyesek, majd talizunk, mi itt fekve nyomjuk majd, ti meg robogtok hozzánk képest, pedig csak 1 hónap a különbség.

Rillisz!
Tök jókat írtak a lányok, aztán tessék megfogadni! A képet tényleg várjuk, ha nem megy, nyugodtan küld, felteszem szívesen! Csíkot nem akarsz csinálni? Akkor nyomon tudnánk követni, hogy hol tartatok.

Sóska tuti van még friss, mert az én kertemben is van. Spenótról nem tudok nyilatkozni, de gondolom az is hasonló. De a boltban is csak egy ideig lehet frisset kapni, utána már csak fagyasztott van, az pedig szörnyű, szerintem.

Barbi!
Igen, elvileg már nem kell mennie Apának a házhoz, mert ott végzet. Ma is hazajött már. Viszont még a mosdót meg kell csinálnia, vagy itthon, vagy a munkahelyét. De azt már csak kibírjuk valahogy. :) Szombaton meg legénybúcsúra megy. Igaz, csak este, nem tudom, hogy hánykor. Még soha nem volt olyan, hogy éjjel egyedül lettem volna a gyerekekkel. Bár gondolom azért vmikor éjjel hazajön, meg amúgy is alvás van olyankor, de azért biztos fura lesz.
Kérünk majd képet a konyhádról, ha elkészült! Biztos szép lett. Egyébként az jutott eszembe, hogy milyen ügyesen tudsz már képet felrakni!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Barbi:ezt mondta a Julcsi:Márti, leveles zöldésgeket spenót, sóska, káposzta, sali első rottyantós víz kiönt és új vízbe kell megfőzni. Sóska, spenót megpuci, jól megfőzni. Azért kell jól megfőzni (legalábbis sztem), mert szálas és hiába turmiszkolom ( ) sokáig kicsit szálasos. De azért nem kell sz..rrá főzni. A maradékot rakd el fagyóba. Csajoknak nagyon bejönnek!
Szóval így!!!! :lol:
És:4-6 hónapos kortól
Ételek állaga: félfolyós, csomómentes pürék szitán áttörve, reszelt gyümölcsök
Ajánlott ételek, italok:
- burgonya, sárgarépa, zöldborsó, zöldbab, paradicsom, saláta, cukkíni, spenót + anyatej v. fõzõlé, 1 kk hidegen sajtolt növényi olaj
- alma, banán, narancs, õszibarack, körte, sütõtök, meggy, gesztenye, mandarin

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Most visszaolvastam, de a férjem persze hogy most akar ide ülni:)

És anyu is most közölte, hogy holnap van az utolsó nap itthon internet, mert elsejével lemondta. Most a párom is hétfőn már felmegy Pestre, én meg itthon leszek egy hétig internet nélkül:( Nem baj leg. lesz időm rendesen összepakolni mindent:)

Úgyhogy fájó szívvel elköszönök tőletek, legközelebb már az új lakásból jelentkezem, ha bekötik a netet:)

Megadom a mobilszámom, kérlek majd a taliról értesítsetek leg. sms-ben oké? 70/77-403-04

Puszillak benneteket:)

ZSu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


SZiasztok!

Hat ezek a lanykak csudapofik :lol: Ok egypetejuek???Gyonyoruek :D Alig varom hogy ferjuram hazajojjon es megmutassam Neki a kepeiteket.Egyszeruen imadja oket nezegetni velem egyutt. :lol:

Barbie az Adam mindig ilyen tunderien jokedvu vagy csak a fotokon pozol,mert szuletett tehetseg. :D

Julcsi,koszi a tenyleg megnyugtato sortengereket.Jo volt olvasni,es igazad van nem figyelek oda a sok aggodalmaskodasra. :x
Igazsag szerint nalunk csak az anyosomek paraznak(akiket egyebkent nagyon szeretek)Csak rem idegesito hallgatni hogy milyen keveset hiztam es egyek mar tobbet.Kozben a doki ugy megdicsert pont a sulyom miatt is.Eredetileg 58 voltam,aztan az elso idoben a hanyinger miatt lefogytam 55 es 1/2-re es most 59 vagyok.Hat ez ha ugy nezzuk 1 kg hizas,ha mashogy nezzuk 4 kg,es gyonyoruen novekszik a pocim,meg a babak is.Kulonben eszemben sincs dietazni,tobbet eszem mint eddig,eleve gyakrabban,de azert megprobalok minel egeszsegesebbeket.Es persze nem akarok vizilova valtozni :x ,de szerintem az nem is normalis,hacsak valaki nem olyan tipus,de az mas.Es ki tudja en milyen tipus vagyok?Majd meglatjuk a vegen :lol:

Marti,Te meg mindig ugy meghatsz ezzel a hihetetlen nagy lelkesedeseddel es hogy bejossz majd meglatogatni.Szavadon foglak am :lol: Na,csak vicc volt :wink:

Zsandi,Az a nagy helyzet hogy meg nincs digitalis gepunk,most akarunk venni,a masik meg nagyobb helyzet hogy tok benak vagyunk mindketten muszakilag,mi mindent csak erzessel ill.veletlen ratalalassal szoktunk beallitani.(ertsd video,tv,DVD,)ugye mint tudjuk es mi igazan sokat is tapasztaljuk ez nem mindig nyero.
Nagyon szeretnek egy csikot is,de fogalmam sincs hogy honnan tudnam eloteremteni,ha adnal kis segitseget,nagyon megkoszonnem.
rillisz
 
 


Rillisz:menj rá valamelyikünk vonalzójára és ott meg tudod csinálni!!!!!Ha további segítség kell jelentkezz!!!!! :wink:
Persze hogy meglátogatlak, én nem viccelek, főleg nem ilyenekkel!!!!!! :shock: :roll: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok

Köszönjük a köszöntést.

Julcsi: tündériek a lányaid, és hihetetlen hogy már miket csinálnak.

Rillisz: nekem bár csak egy babám volt, nagyon sokat fájt az egyik oldalam. A dokki azt mondta a baba nyom ott valamit, ráadásul a lába mindig a vakbél sebemnél volt és azt rugdosta. És tényleg ha másképp feküdt egyből nem fájt. Nálad meg 3-an is vannak.
Mi megnézettük a Szandit és nincs nyitva a gyomorszája. Erre nincs magyarázat, hogy miért csinálja.

Márti: nagyon jók Szonika kiskori képei

Barbi: figyeld meg ha az Ádám rákap a mozgásra, mindenkit beelőz!

Pöttyök nem szaporodnak és a nővéreméknél is úgy tűnik vaklárma volt, ma már semmi baja a kislányának.

Kipróbáltuk a Nutrilont. Hát a Szandi úgy üvöltött és köpködte, hogy csak na. Ferkó persze sehol. A síró gyerekkel kimentem, hogy megcsináljam a BEBA-t, de a cumit nem mostam el, gondolom ezért, de ettől is üvöltött. Már majdnem sírtam én is, amikor megláttam a répalevet. Beleöntöttem az üvegbe és végül azt ette meg.
Komolyan mondom én még ilyen üvöltést nem hallottam tőle. Azt hiszem, nem kísérletezek többet.

KépKép
zsuzsi78
 
 


én is rakok a Szandiról képet

Kép

Kép

KépKép
zsuzsi78
 
 


Most hogy nezegetem a vonalzos dolgokat(irto edesek,talan nem is remenytelen hogy sikerul megcsinalnunk majd holnap)eszembe jutott hogy meg nem irtam meg Nektek a tortenetunk elejet.
Szoval meg kell irjam,mert olyan szep es hihetetlen ahogy megtudtuk a babakat... :D
Svajcban voltunk Zurichben egy hosszu turnen es a zum Storchen(a golyahoz)nevu hotelban szallasoltak el minket. :D Ott derult ki hogy allapotos vagyok,es ez meg mind semmi,de a hotel elott allt egy pad,amire egy golyapar volt festve ahogyan a csorukkel belenyulnak a kis feszkukbe es mit gondoltok hany tojas volt a feszekben??????? Bizony harom :lol: :lol: :lol:
Elhataroztuk hogy ha minden jol megy jovore elmegyunk a hotelhez es lefotoztatjuk magunkat a gyerkocokkel.... :wink:
rillisz
 
 


Zsuzsi:szóval azt olvasom a lányod szeméből idézem"IMÁDLAK ANYA, MINDENT FRANKÓN CSINÁLSZ, csak 1 ilyen ügyes okos anyukának lehet ilyen ügyes okos gyönyörű kicsi lánya, ja és a bukásért ne haragudj nem direkt csinálom!!!Imádlak:a te Szandi babád" :lol:

Rillisz:én nem viziló vagyok hanem bálna, de ez még a Szonó előtt kezdődött, úgyhogy ha élesben találkozunk, tessék felkészülni, nehogy valaki megálljon a fejlődésben vagy rosszakat álmodjon nem venném a lelkemre!!!!!! :wink:

Zsu:miről kell értesíteni???HOgy hogyan sikerült????SZept.16.nálunk lesz.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Rillisz :ez tényleg jó sztori, eladhatnátok valami filmesnek, meggazdagodnátok és az életben nem lenne anyagi gondotok!!!!!!! :wink: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Nem is rossz otlet,majd probalkozunk :lol:
rillisz
 
 


Nem tudjatok mi lehet Edittel??
Ugy eltunt,csak nincs valami baj? :(
rillisz
 
 


Marti,
Ne felj,nagyon figyelunk majd a reakcioinkra,igerem. :lol:
A balna megiscsak csinosabb mint a vizilo,ugyhogy nem hiszem en hogy olyan nagyon kell aggodnod emiatt :lol: :wink:
rillisz
 
 


Zsu,
vigyázzatok magatokra addig is, és várjuk a jelentkezést az új lakásból. (Ne felejts el az első éjjel megszámolni a sarkokat. :wink: )

Rillisz,
szerencsére ő mindig ilyen mosolygós. Egy angyalkám van. (kivéve amikor ordít. :D ) De ha csak egy idegen is szól hozzá, azonnal elkezd nevetni. Kiegyensúlyozott gyerek, pedig én aztán tiszta dili vagyok. :roll:
Nagyon szép a történetetek.
Nálunk is szerepelt gólya. Az anyukámék a Tiszánál voltak és gólyát láttak. Az anyu tudta, hogy gyereket szeretnénk és felhívott, hogy a mi utcánkba küldte a gólyát. :D Egy hónap múlva megtudtuk, hogy jön Ádámkám.

Zsuzsi,
én is jártam így, hogy ordított és nem akart enni. Csak az Ádám az új cumisüvege miatt sírt. Nem tetszett neki a cumi formája.
Szandika ekkora hajjal született? Nagyon aranyos és ő is kis vigyori.

Andi,
ugye, milyen kis ügyi vagyok? Nagyon megy már nekem. De a vonalzó elé még mindig nem tudok képet tenni. :?
Te mikor is mész a lánybúcsúba? Biztos nagyon jó lesz, kicsit kikapcsolódsz. :D

Márti,
köszönöm, megkaptam.
A sóskát csak sima vízben főzzem meg? És mivel ízesítsem? Azt tudom, hogy rántani, habarni nem szabad, de milyen íze van csak simán?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Zsuzsi, ez szuper hir Szandirol,ne aggodj biztosan hamarosan elmulik :D
El nem tudom kepzelni ha manocskak jol megnonek a hasamban,mi minden szervemrol fogom egeszen pontosan megtudni hogy hol helyezkedik el a sok kezecsketol,labacskatol. :D Nem baj ,mert mi zeneszek szegyenszemre a gimiben mar nem tanultunk biologiat,igy legalabb bepotolom hianyos tudasomat.
Most megyek olvasni,es kinevettek de A lathatatlan ember-t olvasom,es alig birom letenni.Gyerekkoromban sajnos ez is kimaradt,nem baj jobb keson... :lol: :wink:
Mindenkinek nyugodalmas szep ejszakat :D
rillisz
 
 


Muszaj reagalnom meg Barbi tortenetere,mert olyan szep az is.
En hiszek az ilyen csodakban :D Annyi sok szep dolog tortenik az emberrel,ami tobb mint a foldi let.Nem igaz? :D
Sok puszi mindenkinek :D
rillisz
 
 


Rillisz, jó éjszakát Neked. Nektek. :D

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Na hogy én is mondjak valami szépet.Nekem a Szonó az imádott nagypapám halála után 1 hónappal került a pocimba, biztos vagyok benne hogy ő küldte nekünk!!!! :lol: :wink:
Nyugodalmas jóéjszakát.
Barbi a sóskának édes íze van szerintem, vagy nem?????Vagy sós=próbáld ki , nyalj bele és meséld el, de zöldfűszereket már rakhatsz bele, nekem azt mondta a védőnő!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, én is hiszek benne, hogy a nagypapád küldte a Szonit. Mondjuk én minden ilyesmiben hiszek. Rám a nagymamám vigyáz odafentről. És az Ádám első sétáján a temetőbe vittem, hogy megmutassam a mamának. Nem messze van tőlünk a temető és átsétáltunk. Persze az anyu mondta, hogy felesleges, mert a mama már réges rég látta. :roll:

A sóskára visszatérve, oké, hogy rakhatok bele zöldfűszereket, de se tej, se tejföl... milyen szar íze lehet nélküle?
Mindegy, kipróbálom.
Holnap végre sütőtököt adok neki, már lehet kapni! :D

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi: én nem értek a fözéshez, de ha egy kis tápszerrel kevernéd, szerintem édes lenne. Vagy nagyon hülye ötlet?

Márti: köszönöm a forditást, én nem mindig látom ezt a Szandi szemében.

Rillisz: én most Harry Pottert olvasok, ez sem épp felnöteknek szól, de én imádom. :lol:

Szépek a történetek a gólyáról és a nagypapiról Én is hiszek ezekben a dolgokban.

Edit tényleg merre jársz? Virágnak még mindig fáj a pocija?

Mindenkinek jó éjszakát!

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi a HArry Pottert én is olvastam/olvasom előlről hátra, hátulról előre, angolul és magyarul:) Imádom:)

Márti:) Nem:) Arról szóljatok hogy lesz-e, hol és mikor:)
Én is akajok menni:)

Zsu

Jah a mail-címem is változni fog, ide írjatok:)

katicuska@vipmail.hu
schusy@gmail.com

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Zsu:Lesz! Szept.16 és nálunk, elküldöm a címememet :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Aranyosak vagytok, hogy hiányoltok! Apa Olaszországban, én meg egyedül vagyok a két gyerkőccel. Virág pocija még mindig fáj, meg fogzik is ezerrel. Szóval egy örökmozgó kissráccal és egy mindig nyűgös babával nem könnyű. Este is elolvastam a hozzászólásokat, mire írtam volna, Virág már fel is ébredt egy hasgörcsre. Altathattam vissza.
Most meg már túl vagyunk két éjszakai evésen, az első fél egykor, majd a második 1/2 6-kor. Na jó, ez már hajnali.

Rillisz! Csodaszép történetet írtál! Tüdőérlelőt én is kaptam. Végig koraszülés fenyegetett, ezért az elsőt a 28. héten, majd a másodikat a 32. héten adták. A jóisten vigyázott ránk, Virágot fél órával túlhordtam.
Az oldalam nekem is fájt sokat, állítólag nyúlnak a méhszalagok ill. a bal oldalon ahol elfordul a vastagbél, ott nagyon érzékeny lehet a baba mozgására.
A telefonszámokat nagyon-nagyon köszönöm. Várok még egy kicsit, mert pár napja egész jól beindult a kiscsaj mozgása.
Vigyázz magadra! Azért a kórházi fekvés nem hangzik túl jól, de ki kell bírni. Én is Virágnál végig a kórházi fektetésről rettegtem, mert ugyebár nekem van már egy elsőszülöttem, akit nem akartam hetekre itthon hagyni.

Julcsi! Hogy miket csinálnak a csajaid! Csodaszépek!!!

Márti! Spenótot még lehet kapni a piacon. Meg kell mosni, a szárait lecsipkedni, majd forró vízben megfonnyasztani. Az első levét le kell önteni. Külön krumplit megfőzni, összeturmixolni. Pipimájjal nagyon finom.

Na lépek, felébredt Barnus, később jövök.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Ma "csak" 5:40-kor kelt a kisbetyár, de én már olyan vagyok mint a mosott sz@r!!! :roll: De nagyon cseles voltam, mert magunk közé raktam , Szonó is korán kelt, ők ketten elmókázgattak és meg ott kummantottam az ágy szélén!!!! :lol: :wink:

Edit:köszi a spenótos tippet, anyósék holnap mennek piacra!Nem javul a pocakfájás????Doki mit mondott?????

Rillisz:lehet hogy a bálna csinosabb, de sokkal nagyobb mint a viziló!!!!! :lol: :wink:

Ha minden igaz szombaton találkozunk a Julcsiékkal!!!!!Úgy várom már!!!!! :D 8) :P :lol: :wink: Bár ha kicsi fiam holnap is ilyen korán kel , akkor lehet hogy főbe lövöm magam és akkor ugrott a tali!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szép jó reggelt!

Mi is fent vagyunk, vagyis voltunk. 6-kor keltünk, Marci már alszik, a Flóra is majdnem, úgyhogy megpróbálok és is még kicsit visszafeküdni. Vagy sikerül, vagy nem. :)

A sóska nem savanyú? :roll:
Mi most a paradicsommal probálkozunk, tegnap megették. Ezzel nincs is gond, a változás csak annyi, hogy most már nem sárgát buknak, hanem pirosat. :D Ha a gyerekeknek nem is, anyának kell a változatosság. :lol:

Ti tudtok olvasni? :roll: Hogy csináljátok? Nekem nincs időm rá. :cry: Max. este, de akkor meg már elalszom.
A Harry Potter nekem is etalon, mielőtt megszülettek a babák, elolastam gyorsan az újat, mert gondoltam, hogy utána már nem lesz rá lehetőség. Azóta is itt figyel egy-két könyv, amivel még a kórházra készültem, nem tudom, hogy mikor tudom őket kézbe venni.

Márti!
Nehogy főbe lődd magad! Mi lesz akkor a ruháimmal? :wink: Meg különben is, haladás a tegnapi 5 órához képest!

Mi most próbálkozunk az esti fürdés előrébb hozásával. Mindig 8-kor fürdettünk, most pár napja már 3/4 8-kor. Szerencsére nem kelnek emiatt előbb. Talán lassan elérünk a kitűzött 7 órához. Akkor 8-ra már aludnának, ez a cél.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Barbi!

Majd írd le légyszi, hogy friss sütőtökből hogy csinálsz kaját! Nem is tudtam, hogy lehet már kapni, akkor én is megpróbálkoznék vele, hogy ne mindig üvegeset kelljen adni.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsandi:majd előtte gyorsan írok végrendeletete, meg ráírom hogy melyik szatyor kié!!!!! :wink:
Zsombim ma rekord mennyiséget reggelizett 260-at :shock: , de aztán simán nyalogatott most a paradicsomomból!!!!Én nem tudom a ti babáitok, miket művelnek mikor ti esztek , de az a kistöpörtyű mindíg kinézi a számból a falatot és nyúl a kaja felé!!!!! :shock:
Én se láttam könyvet mostanában közelről!!!!Kb.2és fél éve!!!De amit múltkor vettünk, és apukám lenyúlt egyből :lol: azt elfogom olvasni, ha virrasztanom kell miatta akkor is.Rüdiger:A lélék nyelve a betegség!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Rillisz:az jutott eszembe(azon kívül hogy valaki írogathatna már valamit :roll: rajtam kívül irgum-burgum), hogy aszalt gyümit biztosan ehetsz!!!!!Az jó nasinak is!!!!Én mindíg jókat ettem, mikor meséltem a várandós viziten(mert kérdezték:nézték a szénhidrát-fehérje-zsír arányát) a bábámnak mindíg folyt a nyála!!!! :lol: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Rillisz!
Figyelj Márti tanácsaira! 4900 g-os babát szült. :wink:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Igaz én is, csak az enyémek külön voltak. :lol:
Na, látom jól kipihentem magam.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Jó reggelt:) Még ma tuti vagyok (kvi leszek, vajon a szolgáltató olvassa e a lemondó e-mailt, és tényleg kikapocslják-e ma a netet:)) Jó lenne ha nem:)

OKé Márti, csak nehogy elfelejtsem:) Telefonszámot is írjatok:)

Zsu

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Jó reggelt!

Andi, az anyu azt mondta, hogy főzzem meg a tököt vízben, mint a többi kajáját. De hát az nem sütőtök.
:? Úgyhogy fogalmam sincs, hogy csináljam. Valaki?

Zsuzsi,
nem rossz ötlet a tápszerrel keverés. Ugyanis az Andinak igaza van, a sóska magában savanyú. Ezért is kell bele cukor. De neki nem tömném tele cukorral, kipróbálom a tápszerrel. Vagy esetleg mézzel édesítsem?

Márti, és Zsombi mikor alszik el este, hogy ilyen korán kel?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Halál lassú a babanet.

Sütőtök receptek:

1. sütőtököt szétvágni, kimagozni, szeletekre vágva tepsiben megsütni. Tápszerrel turmixolva nagyon finom. Sütés sokáig tart, érdemes előző nap megsütni és hűtőbe tenni.
2. sütőtököt megfőzni kevés vízben, krumplival sűríteni vagy tápszerrel turmixolni. Gyors, de nem igazán ízletes.

Márti! Tegnap voltunk orvosnál, kapott görcsoldó szirupot a kiscsaj. A vastól fáj a poci, most egy kicsit szüneteltetem, majd 1 hét múlva minden kaja előtt egy cseppel próbálkozunk. Utána vérvétel. Javasolta, hogy vérvételkor nézessünk tejcukorallergiát is, akkor spec. tápszer kell. Ma jobban aludt kiscsillag a gyógyszertől.
Sajna a korán kelésért, ha valaki átérzi, akkor az én vagyok. Három hete se éjjelünk, se nappalunk.
A gyerekek nagyon szépek, jó széria volt. Tető OK?

Barbie: 1 éves korig nem lehet adni mézet a babáknak.

Megyek főzni, vasalni. Talán holnapra itthon lesz Apa, de nem biztos.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit, köszönöm.
Azt nem is tudtam, hogy nem szabad még nekik mézet adni. Mondjuk még nem is adtam, szerencsére.
Most kipróbáltam ezt a főzős verziót, mert már nincs idő a sütésre, ebédidő van. De délután sütök neki, meglátjuk. :roll:
Tartsál ki, már csak 1 nap.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Na őrület ez a babanet.Lementünk a mnókkal, jól be kellett öltöztetni őket, nem semmi szél van!!!!!

Edit:remélem akkor most már nem fog így szenvedni a lánykád!!!! :lol:
Tegnap befejezték a tetőt, remélem most már nem fogunk beázni!!!! :roll:
Biztos jön majd holnap a párod, addig is kitartás!!!!

Barbi:Zsombi este 8-9 körül eszik, de max. 9-10 órát tud kaja nélkül meglenni.Ez egy dolog, de hogy miért nem alszik vissza egyből?????Kb. 2 óra múlva alszik még 2 órát!!! :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Tényleg úgy működik a babanet, mint a csiga!

Márti küldi:
Sütőtök:
Megmossuk, négyfelé vágjuk, majd 200 fokos sütőben húsz-harminc perc alatt puhára sütjük Ettől kezdve ugyanúgy készül, mint a burgonya.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Köszönöm a recepteket. Holnapra inkább megsütöm, mert megfőzve se íze se bűze. Halványan emlékeztet csak a tökre ez az íz.

Márti,
az Ádám sem alszik vissza rögtön. Azok a régi szép idők, amikor még kaja után visszaaludt. :wink:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Talán végre magáhoztért a babanet. :D

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Ja, nem fogjátok elhinni.
Az asztalosunk belázasodott. Sosem lesz kész az a ku...a konyhaszekrény? :?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi!

Mélyen együttérzek! :?

Andi
Kép
zsandi
 
 


Igen most már gyorsabb!!!Most aludt 50 percet a szentem!!! :roll:
Nem baj jól lefárasztják egymást a banyával, aztán lenyomom őket!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Most volt itt a védőnő! Kérdezte, hogy hogy állunk a hozzátápival, mit esznek. Mondtam, hogy nagyjából még mindig ugyanazt, krumpli, sütőtök, sárgarépa. Salátát még mindig nem próbáltam ki. :oops:
Azt mondta, hogy rendben van ez így, majd kb. 2 hét múlva jön, addig egyék csak ezeket, majd akkor megbeszéljük, hogy mi jöhet még. Én meg azt hittem, hogy most majd már ehetünk, husit, zöld zöldségeket, parit, stb. De ezek szerint nem. Azt mondta, ne kapkodjuk el, korababák is voltunk, meg kis súlyúak is, nem kell sietni. Hááát, akkor nem sietünk. :? Rajtam igazán nem múlik.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Ja, és megnézta a BCG-jüket, meg az ínyüket. Az oltás rendben van, az ínyükre azt mondta, hogy kicsit duzzadt, de fog még nem látszik. Én a duzzadságot sem fedeztem fel eddig. :oops:

Andi
Kép
zsandi
 
 


És a pipicicit, hogy kell csinálni????Hogy kell megpárolni, hogy fincsi legyen????
Zsandi:nem tudom, akkor várjatok, de szerintem így sem kapkodtok el semmit!!!! :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


És nektek ebédre mennyit szoktak enni a babók????Én VIA pohárba rakom, és az elején bevágta az egészet de mostanában csak a felét, és azt is csak nyammogja!!!! :shock: :roll:
A gyümit viszont mind beszokta nyomni!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Igen, akkor várunk, azon a 2 héten már nem múlik semmi.
A húshoz lövésem sincs. Anyukám párolt nekünk husit, meg májat is főzött, és lefagyasztotta kis adagokban. Most itt figyelnek a hűtőben. Majd megkérdezem, hogy csinálta.

Az én gyerekeim nagy evők. Nálam is VIA-s pohár a mérce, azt szoktam tele rakni. Kb. 220 ml. Megeszik mindet, sőt néha még pluszban is. Gyümiből szintén. Ha üveges kaját adok nekik, abból is simán megy egy üveg/fő, lehet még tudnának többet is enni.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Andi, én sem próbáltam ki a salátát. Lehet, hogy finom, de szerintem a saláta az savanyúság, és nem főzelék. :oops:

Barbi
Kép
b_barbie
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?