Új privát üzeneted érkezett!

Dodus:)

A Szemerénél, a Falánk Fannival szemben majdnem van a Hajmeresztő szalon, én oda járok egy Judit nevű lányhoz. Nem tudom, hogy mikor dolgozik, de a másik műszak is ok, benne vannak a telefonkönyvben. A Judit egy kicsit olyan...brutális néha, de gyorsan, szépen, alaposan dolgozik. Csak nem olyan nyávogó cicababa, hanem egy nagy darab, erős csaj, és nem érdekli különösebben, mennyire nyávogsz gyantázás alatt :) Viszont eredmény tartós.
Csak jutnék én is el oda :)

Lányok:)

Segítséget kérek, illetve tanácsot! Teljesn kikészít, ahogy Hanna eszik! Még nem tud kanalzni, de szétkeni, paskolja, kiborítja, kiszórja a földre a kaját. Leginkább kézzel szereti a szájába tömni.
Ha olyanja van, megengedi, hogy etessem, vagy legalább fogjam a kanala végét, és így ügyeskedünk, de mostanában már azt sem megy.
Hogy kell megtanítani egy gyereket evőeszközzel enni??? Disznóól van körülötte, mert ha már elég volt, akkor letúrja az asztaláról. Ha katonázok, nem jó, neki egészben kell. Beleharap, és eldobja.

Mikor ér véget ez a korszak? Most 14 hónapos múlt, és szerintem már lassan ideje lenne ügyesebben ennie a kanállal..persze tudom, hogy ez midnen gyereknéál változó, de már szeretnék túllenni rajta...:(

Panka:)

A konyhám tulképp kész, csak a hozzá tartozó beépített szekrényt holnap hozza Zsolti. És majd ha az is be van rakva, akkor fényképezem le:)

Fény
fény
 
 


Sziasztok.

Senki nem tud segiteni az üdülési csekkel kapcsolatban?? :(

Ja és kérdeznék:úgy hallottam,hogy interneten is lehet kérni útlevélkészitéshez időpontot.Valaki esetleg tudja a pontos honlapcimet??

Lécci,lécci aki tud segitsen.

Köszi.

ancsi26
 
 


Szia Ancsi!

Az Okmányiroda honlapján tudsz időpontot kérni a neten, DE előtte be kell menned az Okmányirodába regisztráltatnod magad, ahol kapsz egy kódot, ami alapján tudsz boldogulni a neten. Mi a múlt héten csináltattunk a gyerekeknek, + én újíttattam a jogsim.

http://www.miskolc.hu/system//adatbazis ... jl_id=1365

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 

 
 

Helló!

Fény, mi azt csináltuk, hogyha Lóri kidobta az ennivalót, akkor nem kapott többet. Mostanában már nem dobja ki, legfeljebb véletlenül. És hogy meddig tart ez az időszak? Látod, Molli már a levest is egyedül eszi, pedig még csak 15 hós, Lóri meg még csak a második fogásokat tudja enni, pedig (ma) 20 hós. Úgyhogy, ki tudja? :D :twisted:

Ancsi, www.udulesicsekk.hu itt tudod megnézni. Vannak különféle kategóriák, amikben igényelheted a csekket. Ezeknek a pályázatoknak van határideje, de mindig kezdődik egy újabb. :D
Én is kértem a jogsim meghosszabításához időpontot, de ezért nem kellett bemenni regisztráltatni. Azt hiszem az időpontkéréshez nem kell a regisztráció. Itt lehet intézni: www.magyarorszag.hu

Puszi

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Gyöngyöske!

A lányok úgy informáltak, hogy te vagy az én emberem :lol:
Dr.Sándor Csabáról érdeklődöm.
Neked Ő az orvosod, ugye?
volna jó pár kérdésem.
Jajjjjj! Kérlek segíts ki a válaszaiddal!
Vigyázat! Sok lesz! :roll:

1. A gondozóorvosod is Ő volt?
2. Milyen gyakorisággal kellett hozzá járnod és hová? A magánrendelőjébe vagy a kórházba?
3. A magánr.ben csinál uh-ot, rákszűrést ? Mennyibe kerülnek ezek a vizsgálatok? Gondolom, hogy ott fix tarifák vannak.

Ennyi lett volna.
Ha leszel olyan kedves és válaszolsz, előre is köszönöm neked!

Sziasztok!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Sziasztok.

Gyöngyöske,Dodus.

Köszi,hogy válaszoltatok.Majd csak boldogulok valahogy.

ancsi26
 
 


Sziasztok!

Már régen írtam, de azért olvaslak titeket!

Anita!
Én már sokat hallottam Sándor dokiról.A barátnőm nála szült, egy másik pedig évek óta hozzá jár. Nagyon elégedettek vele.
Rendelni a kórházban szokott reggel 8-tól, ha jól tudom.

Dodus!
Ez a Szilvi nevű fodrász egy alacsony szőke, vagy melírozott, hosszú hajú leány? És jó nagy szája van? Akkor tudom ki ő.

Ancsi!
Van valami fejlemény üdülési csekk ügyben?

Képzeljétek!A múlt héten én vigyáztam a keresztfiamra!NAgyon jó volt, csak egy kicsit izomlázam volt utána, mert rázni kellett egész idő alatt.
Mondtam is az anyjának, hogy nem is volt még ilyen pici baba a kezembe. Ezek szerint nem állt olyan rosszul a kezembe, ha rám merte bízni. Nekem legalábbis jól esett.
Megyek is hozzá a hét végén is.

Szóval most ennyi.
Puszi mindenkinek.Remélem a kis balasetesek már gyógyulnak!

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Kedves Betti!

Mi is voltunk ilyen lagziban, mi vettunk egy szép Hollóházi bonbontartót és ez volt az ajándék, ebbe akár még pénzt is tehetsz. :roll:

Melinda :cry:
adnilem
 
 


Sziasztok!

Jó ideje nem frissítettem a képeket. Most megtettem. :D
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=10356
Éva
neva
 
 


Szia Neva!!

Jók a képek!! Sok minden ismerős volt!
Holnap este 8-kor Kormorán koncert Mezőkövesden, utána tüzijáték! Már alig várom!
De gondolom Miskolcon is lesznek bőven programok.

Pussz, Ditta
ditta76
 
 


Sziasztok!
Ezer éve nem ültem gép elé. Mohácsról már rég hazajöttünk. Jövő héten lesz kész az AFPm rá egy hétre kell mennem a 19hetes ultrahangra. Jó gyorsan telik az idő főleg a második babával mert Hanna mellett nem lehet unatkozni. Hanna ma másfél éves és talán ma éreztem először a tesóbabát is. Hanna igy szólitja .
Mindenkinek kellemes időtöltést!
A taliban mi is benne lennénk.
Kép [img]

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Ditta!
Mi is oda megyünk! :lol:
Egy Kormorán koncertet semmilyen program nem tud űberelni :lol:
Ha felismersz szólj rám azonnal.
Éva
neva
 
 


Neva!!

jaj, de jó! Mindenképp figyellek! De azért te is megszólíthatsz!
Mi megyünk gyerekestől, hugomék, anyu stb.....
Majd figyellek, Laurát biztos megismerem, ha téged nem is.... (de téged is!)

Puszi, Ditta
ditta76
 
 


Sziasztok!

Rég jártam erre :(
AZért időnként olvasgatok.
Itt Encsen most megy a tűzijáték, azon reménykedem, hogy Rebeka nem kel fel 8) Sajna elég hangos = közel vagyunk. Persze itt annyira nincsenek is távolságok.

Ditta, Neva
Egyilyen Kormorán koncertre én is befizettem volna :) Kár, hogy ide nem jöttek :oops:

Panka
Köszönjük a köszöntést :)

Mi is sok boldogságot kivánunk az elmúlt ünneplősöknek

Kép

Fény
Na hogy alakul az étkezés?
Én azt olvastam, hogy a gyereket hagyni kell úgy enni, ahogy jól esik neki :oops: :oops: Assuem a Picik és Kicsik könyvben.
Mondjuk az ételdobálás ebbeakategóriába már nem fér bele.
Rebeka már régóta nagyon ügyesen eszik kanállal, villával is. De előfordul, hogy inkább a kezével akarja. Mert épp gyorsabnak találja, vagy mittudomén :) :lol: De olyankor hagyom.....

Lesz végülis tali? Nekünk csak aug lett volna jó!

Most állitólag jön megint a lehülés. Hát nagyon furcsa ez az idő :(

http://www.eghajlatvaltozas.hu/ ezt az oldalt ismeritek? Érdekes lehet....

delice
 
 


NINI azt irja a gép, hogy júli 3-án küldtem az üzenetet :) az előbbit :lol:
Ha esetleg megváltozna itt megmarad: http://kepfeltoltes.hu/060820/monitor_w ... es.hu_.jpg

És ha már úgyis itt vagyok, légyszi nyomjatok egy szavazatot Rebekára itt: http://www.babaholmi.hu/index.php?todo= ... orszam=275 persze csak ha tetszik :)
Köszönjük szépen!

Puszi Mindenkinek, megyek telefonozni :)

delice
 
 


Halihó! Nem valami nagy itt a forgalom :(
Közben tettem fel újabb képeket, végre volt egy kis időm frissiteni.
http://kep.tar.hu/csernatony/50349483/24938577#2

delice
 
 


Delice! Boldog születésnapot kívánunk Hannának! :D

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


DELICE
ISTEN ELTESSE REBEKAT!!!!
Sok puszi nektek!

SOS!!!
LAnyok keresek 21-22-es szandicipot Angelikanak. Siestabol 22-es kell, Asso-bol talan eleg a 21-es. Erre a 2 honapra nem akarok tul nagy kiadasba bonyolodni.

Elore is koszi mindenkinek!

Angelika
angelika27
 
 


Delice!

Rebekának nagyon boldog születésnapot!

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok!

Dodus, Angelika, Zsu :)
Nektek is köszönjük szépen! Kép

Angelika
Irtam privit, de nem tudom, hogy megkaptad -e Kép
A lényeg, hogy szandicipőnk egyelőre még jó Rebekára. Egy edzőcipő van amit kinőtt. Ha esetleg érdekel, irj Kép

delice
 
 


Delice!

Boldog szülinapot Rebekának:)
Aranyosak a képek és már tud varrogatni? Nagyon kis ügyes csajszi:)

Étkezés, hát mintha javulna a helyzet, kézzel eszik leginkább, de bizonyos kajákat már egyáltalán nem szór el. Ha már a tele a pocak, akkor "meszel", és repül minden, mászik ki az asztalra az etetőszékből, és persze minden ragacsos a kismancsától. :)

Jobbat én sem tudok, mint hagyni, hagy alakuljon ki magától a dolog.

Lányok:)

A DM-ben van Ökopelenka, talán 42 forintra jön ki darabja, 1999 Ft. egy csomag Kipróbáltuk és teljesen jó, elégedett vagyok vele. Gondoltam, közre adom, mert mind annyira drága, ha meg olcsót veszel, annak meg a híg a leve. Szó szerint. No, ez olcsó is, és jó is, bátran ajánlom.

Kérdezem viszont, hogy a Pampers sleep and play pelusáról tudtok valamit? Én nem használom egyáltalán a pamperst, mert anno többször is kifolyt Gigi hátán a kaki-pisi, szerintem nem eléggé gumírozott hátul a derekán. De ezt az újat nem ismerem. És most nem is akartam kipróbálni, mert Giginek egész múlt héten hasmenése volt, lázzal, és bizony a tuti bevált Liberon is kifolyt :(
Van valakinek tapasztalata? Mármint az új pampersről...

Fény
fény
 
 


Fény

Köszi :)
sleep & play - mi már próbáltuk. Csak az volt a gondom vele, hogy 4eset vettem (akkor az volt a legnagyobb méret), és bár kg szerint jó lett volna, Rebekára kicsi volt. Vékonyabb, olyan kis csinos, viszont ha túl sok pisi van benne, akkorúgy "lóg" a gyerek lába közt. :) Kicsit más a mintája és nem gumis hátul. Folyékony-kakival kapcsolatban nem tudok nyilatkozni, ilyennel nagyon rég találkoztam, Rebeka még mindig nagyon szorulásos :( Igy ebből a szempontból nekünk bármelyik pelus jó...

delice
 
 


Sziasztok!
Ma voltam ultrahangon Hanna tesókája valszeg kisfiú lesz. AMúgy minden ok vele pár mmrel kisebb mint hanna volt ilyenkor REmélem nem lesz 4kg mint a nővére volt. Amúgy már a 19.hetet kezdjük és még nem hiztam egy kilót sem. Hannával 23kg lett a vége én már ennek is örülök jó lenne a felével megúszni. Mondjuk most Hál Istennek nem is kivánom az édességet.
Tali mikor lesz?
[img]
Mostanában ünneplőknek sok boldogságot kiván Hanna baba.
Amúgy most másfél éves a drága de már folyékonyan beszél és elég tisztán büszke vagyok rá.
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 618.86.jpg[/img]

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Végre sikerült feltenni a képet
Kép

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


SZiasztok!

Nincs kedvetek valamikor a népkerti játszótérre kijönni?
Én viszonylag rugalmas vagyok és szeretnénk még az utolsó hetet kihasználni.

Puszi, Marika

marika
 
 


Sziasztok!
Ezer éve nem jelentkeztünk már :(
Jól vagyunk,bár most sajnos mind a 3-an betegek vagyunk :(
Búzaszem!
Gratula a kicsi fiúhoz :) de jó neked már ugy beszél Hanna?Bius most lendült bele,bár inkább azt mondnám hogy utánoz minket :) És inkább még babanyelven beszél legtöbbször :)
Valamelyik nap beszéltem Béres Ágival.lesz megint börze :) Csak pont 10-én :( sajna nekünk nem jó,mert szerencsen akkor lesz a búcsú :) Pedig lenne 1-2 cuccos amit jó lenne eladni biusról.
na megyek mert bekakált :roll:
pusz

bea
beatron
 
 


Bea!
Tudsz valami bővebbet a börzéről? Mert nekünk is lenne már egy csomó dolog.
Vagy ha valakinek van vmi infója írja már meg. Előre is köszi.

Marika

marika
 
 


Sziasztok!

Nincs valakinek egy fölösleges meghívója az iwiw-re? Szivesen átvenném. Nem tudom kinek jár ilyen, és milyen alapon, de én sajna nem kaptam még.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok!

A segítségeteket szeretném kérni a szakdolgozatomhoz! A magán és állami óvodák összehasonlításáról írom az Általános Vállalkozási Főiskola nonprofit szakán. Ha valakinek lenne kedve és egy kis ideje, hogy egy kérdőívet kitöltsön, és visszaküldjön emailen, azzal nagyon sokat segítene! Kérésem csak annyi, hogy ha vállaljátok írjatok az email címemre, hogy most van ovis gyermeketek, vagy csak lesz a közeljövőben!

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdvözlök mindenkit:
Hajduné Bilász Ildi
bmano@invitel.hu
dikó1
 
 


Sziasztok Drágáim!

Csak egy kicsit tudok itt lenni!
Amint végre eszembe ötlött a jelszavam a ded jelezte létezését!
Sajna még mindig csak "szívességi" netező vagyok! Most éppen a barátnőmnél!

Köszönjük a fogadtatást! Köszönjük a jókívánságokat!

Blanka már óriás! kb. 5 kg. 2 hete volt 4700 gr. Mi vagyunk az igény szerinti szoptatás mintaképei! Hála Pankának! :) Ő tartja bennem a lelket, mivel jóakaró, okos rokonok nálunk is vannak! Teáztatnák a dedet!

Szóval jól vagyunk!
Születés történetet már fogalmazom! Amitn lesz rá érkezésem írom!

Millió pusza!
k

U.i.: A névnapi köszöntéseket is köszönöm! :)

U.i.: Nem bántam meg, hogy Pestre mentünk! Szuper volt!

bkriszta13
 
 


Sziasztok!
Érdeklődni szeretnék tőletek,hallottatok -e olyan pelenkáról aminek a neve bilire szoktató pelenka az unitesóm szerint az Intersparba lehet kapni olyat.Tudtok ti olyanról?
Válaszotokat előre is köszönöm.
Ivett[/b]
zlotika
 
 


Helló!

Szia Kriszta :) Jó, hogy benéztél :) Örülök, h jól vagytok!

Ivett :)
Igen, van ilyen, LIberó-tól, én is vettem Rebekának- próba szerencse. Nálunk nem vált be. Én asszem a DM-be vettem. Van külön lányoknak és fiúknak való!

delice
 
 


Sziasztok!

Egy kis reklám :)
Ma éjfélig lehet rendelni Angliából új lány-fiú ruhákat 0-14 éves korig, nézzetek be ide:
http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=136935

Ivett :)
Van a huggiesnak is, mi azt használtuk, én szerettem, lehet kapni minden hiperben, dmben.

panka
 
 


Helló! :D

A hidegfront jól felturbózta Lórit. Egész nap olyan nyűgi, semmi sem jó, verekszik, ha valami nem tetszik. :cry: Remélem holnapra "meggyógyul". Mert akkor én is kész leszek. :lol:

Aki járt már a volt Rutex udvarban lévő turkálóban (hétfőn 600, kedden 500, stb...), attól kérdezem, hogy hétfőn hány órára érdemes menni, mikor nyit? 7 vagy 8 óra? Köszi!

További szép estét mindenkinek! :D

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Helló!

Sehol senki? Mindenki ég az ovi/iskola kezdési lázban? :)

Most olvastam, hogy ha a www.spar.hu oldalon 10*13-as képet rendeltek, 20 db ingyen van és a transzfert sem kell kifizetni.

Turkálós infó???

Elmúlt a hidegfront, a gyerek is helyrejött. :lol: Másnak is van ilyen frontérzékeny gyerkőce??? :lol: :lol: :lol:

Megyek suvickolni, sziasztok!

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Kedves Miskolc-i Anyukák,Apukák,Kismamák!Mi is miskolciak vagyunk,van egy 2 éves KISFIAM,aki nagyon ARI!A Ti gyermekeitek is szépek!!!KÉRLEK titeket SZAVAZZATOK már a KISFIAMRA ,részt vesz egy Fotópályázaton és még sok SZAVAZAT kell ,hogy az 1.oldalra kerüljön!A rokonság és a barátok kevés,így SZÁMÍTUNK RÁTOK!Sajna egy gépről csak 1 SZAVAZAT lehet,lassan haladunk! Cím: www.tgv.hu!!! Ezen belül: Fotópályázat és a 2.oldalon van a KÉPE!Képének címe: ZSOLTIKA 2 évesen Görögországba-Sartin!!! MINDEN MISKOLCINAK AKI SZAVAZ RÁ NAGYON KÖSZÖNJÜK!!!
kné betty
 
 


Szia Dodus!

Én be-benézek, de írni mostanában olyan kevés időm van.
Turi nyitással kapcsolatban nem tudok segíteni, abban még nem voltam, de állítólag hétfőn reggel ölik egymást az emberek a ruhákért.

Ez a spar-os dolog szerinted nem csak akkor jár ha digit.kamerát veszel náluk?

Mi majd csak 11.-én kezdjük az ovit, nem is mondtam még nektek, hogy Beninek sárgarépa lesz a jele :) Már hétfőtől is mehetnénk 10-11-ig az udvarra játszani, de nincs aki vigyázzon Mollira:( Máshol is zárt cipőt kérnek bentinek?

Hétfőn MM-re jön valaki?

Puszi,

panka
 
 


Sziasztok!

Végre olvashatlak benneteket :lol:
10 napig a szüleimnél voltunk és ott olyan lassú a net ( betárcsázós), hogy nem akartam nagyon megterhelni a számlájukat a netfüggőségemmel :oops:

Delice!
Utólag is kívánok nagyon-nagyon sok boldog szülinapot a nagylánynak, Rebekának! :P

Búzaszem!
Gratulálok a fiúcskához! A neve körvonalazódik már, vagy esetleg meg is van? :D

Panka!
Áruld már el, mi az az MM?! Csak kapkodom a fejem, nem tudom mi az :oops: :oops: , pedig már többször is olvastam itt :roll: :lol:

Ovisoknak, isiseknek, hogyan telt az első nap? Gyerekek, hogy bírták?

Én, ha Bogim is úgy akarja, a következő tanévkezdésnél már újra aktív pedagógus leszek!Már nagyon várom. Nektek nem hiányzik a munkahelyetek?Mert én már teljesen kész vagyok itthon :( ( de ettől még persze imádom a lányomat!!! :P )

Jó hétvégét mindenkinek!
Sziasztok!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Halihó!

Panka, ezt én is hallottam! Csak el ne vigyen a tömeg. :lol: A honlapjuk szerint 8-kor nyit. Én megyek hétfőn. Még valaki???
A sparosat nem olvastam végig, csak a nagy betűket.
:lol: :lol:

Puszi

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Panka!
Nálunk az oviban nem határozták meg, hogy milyen legyen a cipő.
Bentre én szandit viszek, kintre meg edzőcipőt (vagy amiben reggelé viszem - gumicsizma, hótaposó stb.)

Dodus!
Melyik az a Rutex udvar? Én szívesen elmennék, de hova is??

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!

gani - Anita - Neked is köszi :) !!


MYVIPESEK! AKIK SZERETIK A DECOUPAGE-SZALVÉTATECHNIKÁT! Gyertek a myVIP Decoupage Klubba :D

delice
 
 


Sziasztok!

Panka, Emese!
Mi holnap kezdjük az ovit. Benti cipő Matyinak szandi, a kinti meg amiben megy. Elég készületlenül ért a dolog, pénteken jöttünk haza Horvátországból, így aztán tornacsomagunk nincs (se nadrág, se cipő), őszi cipő sincs, meg még ki tudja mi minden...

Panka!
MM most hol van és mikor? Mi mennénk, de hát elfelejtettem, pedig mondta Kriszta...

Anita!
Az MM a mazsola muzsika, 6 hónapostól 3 éves korig. Versek, mondókák, éneklés közösen a babákkal. Van valahol honlap is, de azt majd más...
Én most már visszafelé számolok, nemsokára megyek dolgozni. Hááát, annyira nem hiányzik :D !

Ditta!
Ati megy oviba? Vagy ezt már kérdeztem?

Neva!
Segítségre lenne szükségem! Küldenék egy emilt!

Dodus!
Számolj be milyen volt. nekem is szükségem lenne mindenfélére, főleg a gyerekeknek, de holnap az oviba megyünk ebben az időben. Rendeltél ebédet?

Davallia!
Gratulálok a kislányodnak :) !

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Betti!
Most már vagyok, úgyhogy jöhet az mail.
neva
 
 


Sziaztok!MISKOLCON lesz BABABŐRZE!!! SZENT-ANNA TEMPLOMNÁL a KOLPING-HÁZBAN /oldalt van/ 2006.09.10.-én : 9.00 órától 14.00 óráig!!! Használt baba ruhák,nyáriak,ősziek,téliek mindenféle méretben kedvező áron és egyéb Babadolgok a bútortól-tipegőig! INGYENES a BELÉPÉS és SOK SZERETETTEL VÁRUNK TITEKET a BABABŐRZÉN!!! Érdemes ellátogatni! :)
kné betty
 
 


Neva légyszi ha van kedved SZAVAZZ már a KISFIAMRA!Cím: www.tgv.hu!Fotópályázat és a 2.oldalon ZSOLTIKA 2 évesen Görögoban-Sartin! Előre is NAGYON KÖSZIKE!!!
kné betty
 
 


Helló!

Emese, a Rutex udvar a Szeles utcán van, ott, ahol a Hangár, vagy régen az Amfora. Így már biztos tudod! Hátha összefutunk holnap! :) Akartam már kérdezni, hogy bírod az éjszakázást? Hogy tudtad megszokni?

Betti, igen, rendeljük a kaját. Bár a zöldséges levesek elég egyhangú ízűek, mind hagymás, de Lórinak ízlik. Azért kipróbáljuk majd a sulis menzát, ha az is jó, akkor az lesz, mert jóval olcsóbb.

Betty, árulni is lehet a börzén? (Hülye kérdés :D )

Jó éjszakát!

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Hali :)

Betti :)
Hátha még nem késő :)
MM hétfő 9.45, a főutcán a civil házban, majdnem a Városháztérnél a Rossmannal szemben, az MKB bank, Capri cukrászda mellett. Be kell menni a kapualjba és jobbra sok-sok lépcsőn felmenni. :)

Nem tudjátok, hogy textilfilcet árul valamelyik hobbi bolt?

panka
 
 


Dodus!

Igen árulni is lehet. Mi is megyünk:) Idemásolom amit én találtam róla:
"Baba és gyermekholmi börze!

Szeptember 10-én ( vasárnap) 9 és 14 óra között
Miskolc, a Szent Anna téri templom plébániáján lévő KOLPING-házban
( Herman Ottó gimnáziumtól,Zrínyi gimnáziumtól, DOMUS-tól 1 percre)

Hozd el te is gyermeked kinőtt ruháit, játékait,
egyéb már nem használatos holmijait.

Bébi, gyermek, kismama ruhák és egyebek adás-vétele.

Belépés ingyenes.

Ha eladni szeretnél, asztalt tudsz foglalni korlátozott
számban: 06-30-3165023, vagy 06-30-4551157

Mindenkit szeretettel várunk!
Ági, Böbe"

Marika

marika
 
 


Betti!
Mi is ma kezdtük az ovit. Nagyon bátor volt Ádám, mert zokszó nélkül puszit adott és ment be a csoportba.
Nem sokára oda kell telefonálnom, hogy nincs e valamilyen gond vele.
Mi is így oldjuk meg a cipő dolgot.

Dodus!
Sajnos ma elmaradt a turi, a meleg egy kicsit elbágyasztott, meg reggel 1/2 8-ra vittük Ádáit az oviba.
Az éjszakázást nem nagyon csípem, de túlélhető. Ilyenkor este 7-től reggel 7-ig van munkaidő, de még szinte mindig tudtam bent aludni 2-3 órát. Nem mondom utána egész nap nyombi vagyok és csak kóválygok, csak ennyi rossz benne.

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!

Ovisok :)
Milyen volt az első nap? Mi majd holnap megyünk be az udvarra 10-11-ig játszani a többiekkel :)
A ruhát hogy oldjátok meg? Nekünk azt mondták, hogy abba vigyük reggel amibe bent lesz, hogy ne kelljen annyit öltözni, meg ugye az ok, hogy a zsákba teszek neki váltóruhát baleset esetére, de kintre akkor abba fog menni amiben bent van, vagy kintre is tegyek a zsákba egy váltás ruhát? Vagy csak én bonyolítom túl a dolgokat? :)
Kis műanyag fésűt hol lehet venni?

Ági :)
Rebekának boldog névnapot!

Anita :)
MM: http://mazsolamuzsika.uw.hu
Hol és mit tanítottál?

Dodus :)
Milyen volt a turi?

Emese :)
Nálunk azt mondta a vezetőovónő, hogy kérges, zárt orrú legyen, legjobb a siesta. Pedig szerintem nem határozhatnák meg, márkát meg aztán végképp nem mondhatnának. Na de mindegy. Veszek neki egy szandálcipőt, abba azért mégis jobban szellőzik a lába, mint egy teljesen zártban.

Davallia :)
Gratula Pandának :)

Betti :)
Nyaralás milyen volt?

Dodus :)
Én Norbis ebédet rendelek, nem mondom, hogy olcsó, de úgy mennek le a kilók, hogy észre sem veszem :) Már -7kg-nál tartok :)

Marika, Dodus :)
Nem akarok ellenreklámot csinálni a börzének, meg nem akarok senkit lebeszélni, mi is szoktunk menni árulni (most nem fogunk), de ne várjatok tőle túl sokat, ez nem a "nagybörze" hanem egy magánszervezés, nem nagyon van reklámozva, elég kevesen tudnak róla. Szerintem a Hermannos börzére jobban megéri menni (ha jól emlékszem októberben lesz), de ez csak az én véleményem :wink:

Puszi,

panka
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?