Új privát üzeneted érkezett!

Ilba:
Gergő is ezt csinálja, csak ő nem a nyálával :evil: hanem amit kibukik, szerencsére manapság ez nem túl gyakran van.
Kb 6 hetesen vette fel a mai ábrázatát a gyerek, vagy lehet elcseréltük a tanácsadáson? :P

Coolasa:
tényleg jók a fotók :D apuci nem egy törékeny alkat :D
Vendég
 


Coolasa,
tök jók a képek! És végre Nokiról is egy igazi, közeli, mosolygós! Nagyon aranyos!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba,
a ZARA-ban kinéztem egy jó gatyókát magamnak :lol:
H&M-ben is volt 1-2 cucc amit megvennék :lol: (remélem fogok is :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )
Férjemmel voltam úgyhogy csak kutyafuttában. Majd elmegyek egyedül is.
A 2 baba boltban voltunk meg a játékszigeten.
Az a játék bolt egy nagy kalap szar.

Mondtam már, hogy a CORA-ban vannak Fischer-price játékok.
Pont azok amiket az interneten néztünk meg.
És nem is olyan durva az ára.
Volt egy gyerek WC ami nekem nagyon tetszett. Amerikában 6000 Ft. Itthon 9000. Ja és én is kértem árajánlatot a hazaszállításra 17000Ft :roll: . Aki adta az ajánlátot kicsit beverte a fejét szerintem :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 

 
 

Én is megyek esküvőre 9-én.
Egy nadrág kosztümben megyek. Artz Modellbe vettem 3 éve.

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sahtiné,
az Árkádban vannak már őszi-téli babaruhák? C&A-ban? A H&M-ben még nem voltam, az milyen? Ha vannak már vastag rucik, lehet, hogy elnézünk a 7végén.

Kép
mancs
 
 


Felháborító, amiket összeírkáltok. Mi már 9-kor fent voltunk! :twisted:

Mancs,
jelöld meg TE! :evil:

Coolasa,
már biztos tudod. :wink:
Piszkosul csini vagy! Nokinak meg édesek a tarkója felett visszakanyarodó fürtjei!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Beni felállt az asztalnál!!! Eddig túl magas volt neki ....
Megyek pakolni. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba gratula a szopihoz :!:

Coolasa tök jó, hogy ennyi képet tettél fel magatokról, olyan jó Nokit nézni. Jól láttam, hogy az egyik képen valami kék habtapi szerűségen ültök :?: :!: :idea:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Még valami Ági!
Ha már olyan szépen felültettél minket télen, engedtessék már meg nekünk, higy időnként fölemlegetjük. Mit képzelsz, behűlyítesz csomó embert, aztán mintha mi sem történt volna?!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ilba, újabb titkos jelnyelv: Mi az a H&M? Már a Honvédelmi Minisztérium is kiárusítást tart? Military Beni?

Hogyhogy „jók a képek”? Én élőben is ilyen szép vagyok, csak még szebb. (Mondjuk ezzel a dumával csak Gabust meg Sashát meg Timit szédíthetem, a többiek sajnos már láttak.)

Sajtiné, pont ezen kezdtem nehezebben szedni a levegőt, mikor azt nézegettem, mennyiért vállalják a hazapostázást. Mert én is Fisher Price-okon gyönyörködtem úgy 1 hónapja. A legcélravezetőbb persze az volna, ha élne kinn az usa-ban egy jóbarátom, aki megrendelné a saját nevére és feldobná postán… de csak lazább ismeretségeim vannak, velük meg nem vagyok olyan nexusban, hogy szívességet akarjak/merjek kérni, ráadásul valószínűleg nem is egyedi eset volna..

Gabus, igen, Nokinak hátul amolyan bundeszligás a frizurája, egy foltocskában jól megnőtt, de csak ott.

Ilba, mi? Felállt az asztalnál? Meg sem lepődök, ha holnap nem a rossz időjárás miatt nem tudtok a talira jönni, hanem mert Beninek kell ruhákat vásárolgatnod, mégsem mehet barna fűzős sportcipőben az érettségijére!

Vuka, habtapi… ezen mosolyogtam én is, az karate tatami, egymásba illesztős, és én is arra gondoltam, hogy ha valaki úgy magyarázza nekem anno, hogy a habtapi olyan, mint a tatami, csak kisebb darabokból áll, rögtön fogtam volna az adást…

Kép Kép
coolasa
 
 



Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba nem akarok beleszólni, de a végén a 3 ütögetés szerintem az volt, hogy "még egy rund sört és a barátaimnak is, kisanya" (utóbbi vagy te...)

Kép Kép
coolasa
 
 


Ilba,
tök jó, milyen elégedett arcot vág Beni! Belegondolok, mekkora öröm nekik, mikor először érik el az eddig meközelíthetetlen helyeket. Megzabálom!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


megközelíthetetlen

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Beírni a dátumot a babanaplóba!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabi Timi mikor tájt sétáltok?

Kép
vanília
 
 


Vanília,
fél három. indulás előtt írok ide, oks?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok,

Visszaolvastam kb. négy oldalt, most zsong a fejem rendesen, de holnap megint nem nagyon fogok géphez ülni, azt hiszem, így fokozatosan muszáj azért csökkentenem a lemaradást. Csak az a sz@r, hogy így mindig fáziskésésben vagyok, mert amire reagálnék már pont két napja nem téma. :(

Nyaralós és ilyen volt - ilyen lett képek szuperek!!! :D
Majd én is igyekszem feltenni valami ilyesmit.

És egy gyors híradó rólunk. Tegnapelőtt este véreztem egy kicsit, jól be is rezeltünk, tegnap doki, nincs baj, de pihenjek. (Még nem találtam ki, ezt hogy fogom kivitelezni. :? ) Plusz lenti határérték az AFP ezért hazafelé még útba ejtettük a Genetikai Tanácsadót. A lefagyasztott vérből megnéznek még egy hormont, akkor majd világosabb lesz, hogy fennáll-e kromoszóma rendellenesség veszélye, avagy nem. Csütörtökön kell mennem az eredményért. Ettől függ gondolom, hogy kell-e magzatvízből mintát venni. Nagyon nem szeretném. Ja és nagy valószínűséggel végre egy lány. :shock: :D :D :D A doki is kacarászott. Kérdezte, hogy ugye abból már van otthon egypár. Mennyi is? :D

Bogesz pár napja kész életveszély. Mindenhova felmászik, ahonnan jó nagyokat lehet zakózni. Bemászik az újságtartóba és ott üldögél, minden pillanatban azonos szinten meg vagyok győződve róla, hogy most fog hanyatt esni újságtartóstól. A játékai már egyáltalán nem érdeklik. Egy percre sem vehetem le róla a szemem, elég strapás, mit mondjak. Neki meg jó frusztráló lehet állandóan azt hallgatni, hogy nem szabad, gyere onnan, tedd le. :?

Még próbálkozom pár képpel, ha nem ébred fel addig.

Kép Kép
Viki 15,5 éves, Zsófi 12,5 éves
jucus733
 
 


Sziasztok, megvagyok én is, csak kevés az időm.
Jó sokat írtatok mióta nem voltam, kb fél órát olvastam.

Most is mennem kell, itt van a lányom egyik osztálytársa, és még ebédet kell csinálnom. (túrógombóc lesz)

Addig is kedvcsináló (emlék)képek a nyárról.

AzAdria:
Kép
Kép

És Julcsi két arca:
Kép
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 7630.3.jpg[/img]

És egy anyával:
Kép
jumam
 
 


Kép félórásan
Kép egy naposan Kép már otthon
Kép mostanában
Kép dédivel Kép Kép és a nagy-nagynénivel (hogy mondják a nagyi tesóját?)

Kép Kép
Viki 15,5 éves, Zsófi 12,5 éves
jucus733
 
 


Ilba,
Nagyon köszi mégegyszer a kertészbácsit. Már volt is itt, jókat mondott, majd küld ajánlatot. Itt dolgoznak, a fősuli kertjét csinálják. A miénk kisebb egy kicsit... :D

Kép Kép
Viki 15,5 éves, Zsófi 12,5 éves
jucus733
 
 


Vanília,
most indulunk! Spar környéke. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus Ok, megyünk mi is. :lol:

Kép
vanília
 
 


Voltunk lent az udvaron. Rápróbáltam Petikére az új dzsekijét, tök jól áll neki, de sikítófrászt kapott az öltöztetéstől :( Látom szomorú sorsunkat télen. Ez a rengeteg ruha, sok réteg... Lehetne mindig nyár...

Zsiráfos rugi: Nem tudom, ki kérdezte... A Minimanóból van, ott vannak ilyenek. Zsiráfos, párducmintás, zebramintás. Nagyon aranyosak! Amikor a barátnőmmel voltunk (tőle kaptuk a zsiráfosat) még kimondottan koraszülöttekre készült méret is volt, 44-es! Olyan cuki volt!

Jumam,
mint Kistarcsainak, nem merült fel Benned, hogy a helyi kórházban szülj? Mi sokat szoktunk keresztülmenni Kistarcsán, az autópályát elkerülendő. De Te nem utálsz miatta, ugye? :lol:

Kép
mancs
 
 


Jucus és Jumam nagyon jók a képek. Petra az ölemben ült miközben végignéztük a fotókat és majd kiugrott a bőréből, ennyire még nem örült képeknek, ill. a babáknak, meg akarta őket fogni. :lol:

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Halihó!

Jucus,
Bogi is jó sokat változott! Jól látom, hogy ő is szöszke lett? :D
A nagyi tesóját úgy mondják, hogy a nagyi tesója. :wink: :lol:

Vuka,
Petrának boldog 7. hónapos szülinapot!

Vanília,
remélem megússzuk mind a 4-en ezt a kis "viharos" játszózást! Ahogy mondtad, iszom a teát! :) Ádusz kidőlt végül? Mert Livi igen! Kézmosás, kakalikvidálás, ivás, be az ágyba és már horkolt is.

:wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Holnapi tali: mivel az időjárás csak akkor derül ki biztosra, sztem 10-11 körül már mindenki fogja látni, hogy elindul-e vagy sem, jelentkezzünk be mindannyian és ha mondjuk 2-en igen, 8-an nem, akkor halasztás. Csak lesz szeptemberben még egy kis jóidő! :roll: Mit szóltok?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!

Mi lesz holnap a talival?Elég vacak időt mondanak :(
Lassan,hogy itt a hideg idő gondolkodni kéne valami fedett helyről,mer ugye ősszel és télen is talizni kellene :!:

Coolasa:
Nagyon jó a nevetős Noki kép!És Te is nagyon jól nézel ki!

Ilba:
Nagyon jók a cipők!Nekünk is kéne venni,ha ilyen hamar itt a z ősz sajnos!Meg overállt,csizmát ,kesztyűt,sálat,brrrr belegondolni is borzasztó mire mindezt feladom Szilvire.

Sajtine:

Klasszak a képek!Majd mikor kint esik a hó akkor is rakd fel őket lécci! :D
Tetszett Zsófi úszógumija,nagyon a tengerhez illő volt!

Tücsimami:
Gergő annyira kis manó volt az újszülött képeken!Ahogy ránéztem olyan érzésem volt,hogy le se tenném egész nap csak hordozgatnám.

Jucus:
Drukkolok,hogy minden oké legyen!
Ásitó Bogi cuki!

Jumam:
Julcsi nagyon kiegyensúlyozott baba lehet!Legalábbis a képek alapján,igy látom!Derüsen néz a világba.


Ma bementünk a munkahelyemre.Szilvinek nagyon tetszett a csoportszoba.,rögtön birtokba vette a játékbabakocsit,aztán a pénztárgépet,babákat.Én pedig feltettem a kérdéseimet addig a főnőkségnek a gyes melletti munkával kapcsolatban.Megigérétk,hogy utána néznek és tájékoztatnak.
Hazafelé bementünk a Westendbe,vettünk könyvet a pályaválasztásról Fanninak,benéztünk a C&A-ba is Fanninak pulcsiért,de nem volt semmi érdekes.Kicsiknek már vannak jó kis cuccok,kabátok,harisnyák,zoknik.

Kép

Kép
novum
 
 


Húúúúúúú Vuka,tényleg:

PETRÁNAK BOLDOG HÓFORDULÓT!!!!

Kép

Kép
novum
 
 


Én is tényleg: Jucus, én is drukk, hogy minden oké legyen!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok!
Most nem nem névreszólóan, de írok pár sort.
Persze Petrának névreszólóan boldog hófordulót!

Árkád /én szinte napi szinten ott vagyok, mert szinte mellette lakom/: már a C&A-ban es a H&M-ben is vannak melegebb cuccok. A HM-ben van párducmintás két részes melegítő! Nem egészen olyan mint a Minimanóban (3990 ha jól emlékszem).
Apropó, ha vki nagyon unja magát az Árkádban csak szóljon, lehet talizhatunk.

Ilba, gratu a szopihoz!
Sajtine, én beválalnám a kagylós kaját is :D Szupi helyen voltatok! A tengervíztől én sem félnék, az mégis csak sós, stb. Hmmm, az Art Model a kedvencem csak sajnos a méretmet külön kell rendelni, mert ha jól tudom 40-es a legnagyobb méret. Én meg eleve hosszra 42 szoktam lenni vékonyan (most inkább nem említem).
Coolasa, nem felejtettem el, de nehogy már miattam haljatok éhen!
Jucus, szurkolok, hogy ne legyen semmi baj és lehetőleg a magzatvízvétel is elmaradjon.

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Jucus:
Bogi HATALMAS hajat növesztett, csak én vettem észre? Nagyon nagylányos lett. Imádom!!!!
Vendég
 


Sziasztok egy kicsit bekukk...

Natasa pont azon gondolkodtam ma, hogy lehet írok, hogy nincs-e kedve valakinek Árkádolni, erre te is írod ... meg az Ilba is ott járt...
A H&M-ben nagyon aranyos cuccok vannak már anyósomat is próbáltam arrafelé orientálni! :lol:
Áronnak ott vettem egy nagyon jó hálózsákot! Zipzzár az oldalában és fordítva, nem marja szét a tokázmányt...

Jucus vigyázz magatokra...
Olyan széprólatok az első kép! :)


Ilba
Gratula a nagylegényhez


Én teljesen kivagyok, hogy semmire nincs időm, töki 5xkelt éjjszaka fényképek szerteszét a lakásban mi a fenének fotózunk annyit... :evil:

Megyek is mert enni kell adni az embörnek.... és ma is eltelt egy nap... :( :cry:



egy kicsit depis vagyok...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Most nyitotta ki szegény pasi az 50 milkós táskát :cry: Pedig drukkoltam neki.

Petrának boldog hófordulót kívánok!

Holnapra 14 fokot mondtak, úgyhogy valszeg mi kihagyjuk, hacsak vmi csoda nem történik az idővel. :cry: Szombaton viszont tutijó idő lesz (25 fok) eső semmi, úgyhogy megyünk ki a Szeptemberfesztre :lol: Remélem, lesz sok látnivaló és Petike is élvezni fogja.

Áruljátok már el, hogy a H&M-et hol találom az Árkádban? Emelet, földszint, mihez van közel? Mediahoz, Librihez, mihez? A C&A-t tudom hol van. A kedvenc üzletem ott a LUSH. Ritka eset, ha nem veszünk ott semmit :lol:

Jó éjt, megyek nézni a Feleségeket. Mbá hozott jégkrémet, így teljes lesz az élvezet :lol: :lol: :lol:

Kép
mancs
 
 


Jégkrémet ebben a zimában?! :shock: :shock: :shock:
Azé jó étvágyat! :wink:

Szeptemberfestre lehet, hogy mi is kimegyünk! Sasolok!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Halihó!

Gyermek alszik. Most.

mamacka ne hidd ám, hogy a depis vagyokot oly kicsi betűkkel írtad, hogy nem lehet elolvasni. Láttam ám. :lol: Nos bíztasson az, hogy egyszer tuti rend lesz. Míg a rendből egyszer tuti káosz. :cry:

gabus mi nem fagytunk ám át nagyon. Csak gyerek kukaca is hideg volt majdnem. De kidőlt és aludt másfél órát. :lol: Úgyhogy mi ha holnap nem süt a nap v.szeg nem megyünk. gyereknek még valami őszi cipőt kell vennem.

Most jelentkeztek be szombatra vendégek, így takarítanom kellene. Csak holnap nem lesz melegvíz. :o

Jucus XYZ HAJRÁ!! Mi veled vagyunk kitartás!

Mi az Árkádban az a H&M?

Perta Boldog hófordulót!

Gyerekek az az Ági a valaki szüléstörténetét lopó ági? :twisted:

A legújabb mutatvány feláll az ágy melett és integet anyának. Kép

Kép
vanília
 
 


A nagy depis ködben csücsülve el is felejtettem, hogy van minek örülni is...


Megkaptuk a kerületi önkormányzattól a pénzt a lakáshoz így indíthatjuk a banki dolgokat és szept vége felé már kezdhetjük a felújítást! juhéjjj

magyek mert jelenésem van....

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Vanília,
élvezd ki att az időt, amíg a vasalót ott hagyhatod, ahol most van! Nem tart már sokáig! :twisted:

Tudd meg, hogy köszönhetően neked, olyan fincsi zöld teát ittam a séta után!!! A szekrényben találtam, még soha nem ittam zöld teát, gondoltam itt az ideje kipróbálni. Nagyon fini vót! :D

Igen, ez az Ági az az Ági. Én meg kapok 10 perc múlva egy e-mailt tőle megint! Tudjátok, télen is nagyon gyors volt a barátnője reakcióideje.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mamac, ez szuper!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Vagyok. :D

Hol lesz a Szeptemberfest? Ez az ami a Ligetben van? Oda mi is mennénk ...

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mamac,
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Hali!

Voltam egész nap és olvastalak tikteket. Csak az volt a baj, hogy mindig 5-10 perces szabadidőm volt és az pontosan arra volt elég, hogy elolvassam a termést.

Babáknak boldog hófordulót!

Jucus!
Drukkolok, hogy minden okés legyen a továbbiakban is!

Most megyek mert még a gyerekek fent vannak, igaz, már megfürödve, pizsiben a nagy családi ágyban, de még tombolnak :x El kéne őket altatni, de abba én is bealszom...

Aztán meg jövök mint múlt éjjel hihi:) Merthogy valaki kérdezte mit kerestem itt hajnalban és hát az azé volt, mert este 9-kor én is elaludtam a kölkökkel, és a Geri akkor keltett és ha már fent voltam akkor beugrottam. Egyébként nem szoktam jönni, ha kómában közlekedem...

na megyek, mert kiszöktek a szobából... már itt vannak

Kép
sasha
 
 


Ilba
És ígérem képek is lesznek...már letöltöttem, csak a másik gépre... át kell ide fuvarozni...


mármegint felébredt...meg is zavarodok....szegényem ma egész nap kakált nem tudom mi baja lehet...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Nem tudom ki kérdezte (talán Coolasa? :D ):
http://www.dressing.hu/cikk.php?cikk_id=8
Ez van azóta az Árkádban, Mancs, a La Halle helyén. Fszt, ha a metrótól megyünk be, akkor a jobb oldalon.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mamacka,
ha jól emlékszem, említetted, hogy fogzás van folyamatban, akkor előferdül, hogy sokat kakálnak. Meg hígat. Meg kipirosodik a popesz.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Petra! Boldog 7 hónapos szülinapot!

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Mamac,
és törölni töröltél már? Én már küldhetem?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok.
Ma kivételesen hamarabb szabadultam a pulyáktól, mert vissza kell szokniuk a korábban fekvéshez, így 9kor szigorúan lámpaoltás van.

És tudjátok mit fogok most csinálni? Névreszólóan üzenni nektek. (elárulom, hogy mikor olvastam, jegyzeteltem, hogy kinek mit szeretnék, csak így megy, ti hogy csináljátok?)

Mancs,
én is jégkrémet eszem, carte d'or tiramisu, nagyon finom. Nálunk most nincs zimi, mert mitagadás befűtöttem egy kicsit.
Kistarcsai kórház azért nem fordult meg a fejemben mert, orvost kerestem akivel lehet "gyöngéden" szülni. Itt nem hallottam senkiről, hogy ezt díjazná.
Így jutottam BJhez, de mint tudjátok végül nélküle szültem úgy, ahogy jólesett. (azért az a jólesett, kicsit túlzás!!) Mindhárom gyerkőc másnál született, kerestem a legjobb megoldást. Amikor BJről először hallottam még nem is az Istvánban volt. De ettől függetlenül van vagy 5 ismerősöm aki ott szült, így ismertem a körülményeket.
Milyen érdekes, hogy az itteni gyerkőcök közül biztosjónéhány ugyanabban a szülőszobában látta meg a napvilágot (vagy a lámpafényt) Julcsi pl az alternatívban.
És az is lehet az oka, hogy a ktarcsai kórházra nem gondoltam, hogy 10 éve lakunk csak itt, én tősgyökeres bp-i vagyok és inkább abban tudok gondolkodni.

Ilba,
Beni nagyon nagyfiús a cipős képeken, ott akár 1,5 évesnek is gondolhatnánk, de a videón már korabelinek látszik. Gratula az álláshoz, asztalsarkokra vigyázni ezután!

Coolasa,
Tudom ám, hogy nem gondoltad, Ktarcsára, hogy világvége, azt csak én mondtam, csak annyit volt szó Kispestről mostanság, hogy úgy tűnt mindenki arra lakik, azért. Pont te vetted magadra, aki még jártál is erre.
Most meg Árkád beli boltokról, és találkáról írtatok, így látom, hogy vagytok néhányan errefelé is. (az Őrs az nekem már errefelé.)

Tücsökmami,
szépirodalom, mesék, igyekszünk igényes könyveket csinálni. A könyvszakma jelenleg nincs túl jó állapotban, nekünk is rengeteg adósságunk van, próbálunk hitelt felvenni, eladni amit lehet. Valahogy ki kell lábalni. Az a baj, hogy a kis kiadók ki vannak szolgáltatva a terjesztőknek, főleg a nagyoknak. Nagy a készlet, de keveset jelentenek le belőle (hogy eladták) Priviben elküldöm a honlapunkat.

Jucus,
drukkolok a babáért én is!! De amíg nincs biztos eredmény, ne izgulj, a hagyományos afp gyakorlatilag semmit sem ér (ezt szakember mondta nekem), és több olyan esetről is hallottam, hogy jó eredmény mellett született beteg baba, ahol pedig nem jó az érték, az majdnem mindig vaklárma. Csak a megbízhatóbb vizsgálaaatnak kell hinni!!
Bogi szerintem egyáltalán nem hasonlít mostani önmagához. Írtál még lányokról, hány van?

Novum, Julcsi tényleg nagyon békés baba, ő a legnyugisabb a három közül (eddig). Remélem így is marad és továbbra is anyakímélő gyerek lesz.

Bubek,
neked van igazad, nem táncház, hanem játszóház lenne jó a téli-taliknak. Bár az olyan helyen nem tudom mennyire örülnének nekünk, ahol a játszó gyerekek után kell fizetni, mondjuk egy 5-6 hónapos még nem nagyon használja az ottani játékokat! :roll:

Gabuska,
szia szakmabeli, ugye a te profilodban láttam, hogy tördelő vagy könyvkiadónál?
Megnéztem Livicsekről az albumot, nagyon aranyos, és jók a kísérőszövegek!!

Mamacka, ne depizz!!! Nem tudunk valamiben segíteni???
Péntekre már napsütést mondanak, attól biztos jobb kedved lesz!!
Addig is vedd előre a pozitív energiájú fotókat, hátha már az is segít!! Kiállítás lesz, vagy miért kellmost rendezni őket? Vagy csak, hogy legyen vmi rendszer?

Na, most megyek teregetni, mosogatni, aztán még visszanézek.
üdv
jumam
 
 


Petra, én is boldogot kívánok.

Ilba, jaaaa, a le halle-vel kapcsolatban még képben voltam, aha, szóval ott nyílt. Alig várom, hogy elfogyjanak a kölcsönrucijaink, vagy Noki mindet kinője, mert én még semmit nem vettem a lányomnak, mármint ruhadarabot, mert a meglévő kapott rucikból sem volt még minden rajta 1x. De csupa olyan gonosz barátnővel (2db) vagyok körülvéve, akinek a kislánya 1 évvel idősebb N-nál, és mindig ellátnak rucikkal. Hja, az élet kegyetlen.

Ma voltunk tanácsadáson, és a doktornő, aki, mint emlékeztek mindig lenézően fitymálja Noki súlyát, ma elégedetten csettintett nyelvével, hogyaszongya "hú, ez a Noémi mennyire megcombosodott, ez igen!". Igen, jól olvassátok. Kértem, hogy ezt adja írásba, mert szeretném bekeretezni és kitenni a falra, de ettől mereven elzárkózott. Hápé.

Kép Kép
coolasa
 
 


Mamacka ugye, ugye!!!!!!
jumam
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?