Új privát üzeneted érkezett!

Vanília,
köszi a nyarat! :P Szüleidnél készültek a fotók?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


pont 4 órája senki nem írt egy szót sem? Kénytelen leszek megtörni a sormintát..

Kép Kép
coolasa
 
 


Halihó!

Timi a címem p.mariann@drotnet.hu. Mi öt óra felé mentünk le. Áduszt betettem a hintába éa akkora volt a szél, hogy az üres babakocsit elfújta. Na akkor mondom menjünk haza míg a nyakunkba nem esik valami tölgyfa szerű. :?

Gabus a képek otthon készültek. Nekem sajna nincs a tíz tetején kertem, csak két virágládám a konyha ablakban. :lol: Jó, hogy tuti tudtok vásárolni a csúcs szupi Sparban. :lol: Mi lett a telcsiddel?

Jó éjt!

Kép
vanília
 
 

 
 

Sziasztok
Gyönyörűek a fotók! Nagyon élvezem nézni ezeket a régi képeket... :)


...el sem hiszem, hogy ezt leírtam.... ugyanis az egész lakást elborítják a képek és már kezdek begolyózni.... úgy érzem semmi remény, hogy valamiféle renddé álljon össze a káosz.... már napok óta ezen dolgozom de egyre rosszabb... :(


...tényleg ki vagyok... :( ki vagyok? :( :)

megyek is majd ha túlélem jelentkezem...

Natasa
a kicsi képről alig ismertelek fel az iwiwen, de jujjj de szép menyasszony voltál!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamac,
milyen képeket rendezgetsz? :shock: Drukk!

Vanília,
nemtom mi lett a telóval. Délelőtt egyszer csak kikapcsolt, azóta se kép, se hang. Nagyon gáz, mert a telefonszámok, amik benne vannak nincsenek meg máshol, kérhetem el újra e-mailben kábé 150 embertől. :evil: :evil: :evil:
Csúcsszupi spárban 6 kiflit vettünk össz...

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jó estét kívánok!

Mi a fene, du senki nem írt....

Ilba, te is egyre kevesebbet írsz...csak nem Beni miatt??? :wink: :lol:

Sajtine,
képek?????

Mancs,
a Maconkát ismerjük köszike. Én ugyan még ott nem voltam, csak Dezső. Nem fogott semmit.... De azt már láttam én is, hogy szép hely....

Gyerekek, én az itteni tali képeket elküldtem nektek? Nem emlékszem... :oops:
És bevallom arra sem, hogy mástól kaptam-e olyat, ami itt készült....most megnéztem, de nincs elmentve olyan amit ne én csináltam volna akkor....Ha volt esetleg Marciról kép, azt elküldenétek valamikor mailen? Köszönöm szépen... :roll:

Vanília,
a dobozodat viszem, ha lesz csütörtökön tali...

Basszus már mindjárt itt a szeptember....!!!! Ez a nyár télleg úgy múlt el, hogy ihaj....én is nyarat akarok....!!! Jön az ősz, a sok ruha a gyerekre jó kis ordítások, hisztik közepette....hej....de nem várom....meg jön a hüje hideg is....azt is hogy úúúúúútálom.....na jó nem nyavajgok, menjünk inkább talizni amíg lehet!!!

Jumam,
ez a táncház még meggondolandó. Marci itt a kerületben viszem mejd ilyen játszóházszerű valamibe szeptember közepétől, de egyszer-egyszer szívesen elmegyünk mi is ilyen táncházba! :)


Na megyek, mert nincs már korán, és ma Marci is úgy aludt mint a......melyik állat nem alszik jól?.....a nyúl esetleg...? Nem jut eszebe már ez sem. teljesen leépülök....jóccakát....

Na még két kép:

Én a vizilovakkal vagyok!!!!
Kép

Bomba robbant a szobában....(még most is így néz ki... :oops: )
Kép

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Sziasztok!

Ma szuper napom volt! :P
Itt volt a Húgom, megvettük az esküvőre a nászajándékot (Timi, ti mit vettetek?), elintéztem ezt-azt, éééés vettem Beninek 2 pár cipőt. Csak körbe akartam nézni árilag, mert ma nem ment rá a cipő a lábára, erre a Baby Box-ban akció volt, 2 pár Falcon cipőt adtak 6990Ft-ért. :wink:
Ilyenek:
Kép Kép

És így feszítünk benne:
Kép

Aztán délután még volt 1 nagy séta is, bedrájvoltunk a Mekibe is és a hazafelé úton elmajszoltuk a sajtbucikat. :lol:

És a napot egy 200-as vacsival zártuk. :shock:

Szuperek az ilyen volt :arrow: lett képek, na de hogy én lenni színesbőrű, fekás és egzotikus??? :shock: :shock: :shock:

Köntösös Petra és Peti (P&P :D ) nagyon cukik!

Tali: lehet, hogy utálni fogtok, de ha olyan idő lesz, mint ma, én nem merem Benit pokrócra letenni …

Natasa,
Hogy ízlett az áfonyás alma? Ruci bírta? :lol:
Szonja nagyon hasonlít Rád!

Mancs,
Szerintem ezeken a nyaralós képeken már állati jó formában vagy!
Ezt a zsiráfos rugit hol vettétek? Még mindig tetszik nagyon.
Petikét viszont én nem ismerném fel, ő nagyon sokat változott. Tök nagycsávós már, főleg ebben a kapucniban. :D

Bubek,
Amit az éjszakákról írsz, azt szó szerint én is írhattam volna.
Én tutira küldtem Neked képeket! Kitörölted???!!! :evil: :evil: :evil:
Én a vizilovakkal vagyok: :D :D :D
Benit néha követni sem tudom már … :roll:

Sajtine,
Na, Zsófi is kezd igazi hölgy lenni, nagyon jó neki a csatt!
Még durván másfél órád van a képekkel! :twisted:

Timi,
Neeeeem, nem szeretném, ha Beninek is ilyen haja lenne! Én utálom, ezért rövid.
Húgomnak teljesen göndör, szőkenégerezték kicsinek. :evil:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba, szőkenéger, naugye, nem mondtunk semmi újat, de elnézést, ha szívbemarkoló volt a jellemzés. Figyelemelterelési célból gyorsan meg is kérdezem, hogy mi az a 200-as vacsi? Ft? Cal? Ebben a cipőben Beni sokkal idősebbnek tűnik, rengeteg minden múlik az öltözeten, pl egy 1 éves gyerek is picinek tűnik kezeslábasban, pedig abból egész nagy méreteket is gyártanak, és fordítva.

Kép Kép
coolasa
 
 


Coolasa,
nem, nem markoltatok a szívembe, de nekem ezt még senki nem mondta. De bóknak veszem, ok? :lol:

200as vacsi az annyi mint 200MILILITER!!!!
(Ez semmi különös, csak ugye nálunk ... :wink: )

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Parancsot teljesítek a következő kép nyilvánossá tételével:
Kép

(Merhogy külön, de egy időben készült, osztan összeraktam. :lol:)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ja, L.-nek nem ilyen kicsi az ágya, nem vagyunk mink gyerekkínzók, csak így szeret alunnnni. Bezzeg Beni tudja a tutit!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Találjátok ki, kit találtam az iwiw-en: Simon Ági (Moflymaci), Kecskemét. Fénykép stimmel. :shock:

Na, 1 éjszakára elég 1 csapás, lefekszem.

Jó éjt mindenkinek, babucák aludjatok! :D

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


szóval a képek :lol:

Apartman ( két egymás melletti volt a mienk a földszinten)
Kép

kaptunk járókát is (Zsófi Bencével) (Zsófi unokatesói: Bence 8, Bálint 5)

Kép

apartman medanszijé
Zofi a rákjával :lol:
Kép

Bálint scooter-ozik
Kép

Zofi köntöse (Gabi--> Obi nincs kenobi :lol: )
Kép

Aquapark

arany keresés. Ha találtunk volna :lol: akkor lemérik és nemtudom mi van :lol: :lol: :lol: :lol:
Kép

Kép

Zofi kicsi kocsija ( lehetett bérelni személyi ellenében)
Kép
Kép

Kagylósziget (hajóval mentünk)
Kép

ezeket fogtuk (többek között)
Kép
Kép

Tengerpart

ezt ettem
Kép

sógorom ette:
Kép

élő rákot is fogtunk
Kép

Zofi és a tenger
Kép
Kép
Kép

Zsófi igazi kókuszt eszik :D
Kép

Bálint hálóval próbálja meg kordában tartani az ifjúságot :lol:
Kép

unokatesók :P
Kép


igen igen megcsináltam ( nagy meló volt :lol: :lol: :lol: )

Bubek, de C&A-s a gatyókám :D

Vanília,
nem szedi ki a csatott, de amíg betesszük kész rémregény :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


ja és egy kép lemaradt

Bence Zsófival
Kép

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sajtiné,
akkor a köntös csak majdnem. :lol:

Ügyes vagy, hogy megbírkóztál a képekkel, simogathatsz! (Ofőm mondta, mikor valaki jól válaszolt matek órán. Hogy megsimogathatja magának a fejecskéjét. Na. Mosmá ezt is tudjátok! :twisted: )

Zsófi kölcsönzött autója, Zsófi és a tengerpart, Zsófi és az igazi kókusz, Zsófi és az unokatesók királyság! Részemről az ezt ettem én és az ezt ette a sógorom felvételeket kihagyhattad volna, de mindegy! :twisted:

Hajrá hajcsattosok!!!!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sajtiné!

Most komolyan elkezdett korogni a gyomrom. A sógorod ette c. kép megtette a magáét... kagyló nyami, meg rák is nyami. Ha polip volt benne azt kihagynám, az rágós... vagy csak rosszul lett elkészítve?! A képek nagyon szuperek! Te mertél adni kókuszt Zsófinak. Én nem mertem a Daninak, túl kemény.

Gabus!
Jó a 2&1 kép, édi Livi ahogy a sarokba bújt.

na megyek tovább tentélni.

Kép
sasha
 
 


Gabi, az hagyján, hogy fent van SÁ, de ismerősei között van Kandász Andrea, a tv2-es riporter :?: :?: :?: :roll:

Sajtine, szuper jó képek, de jóóóó ez a homokos part. :) Imádom.
Vuka, Mancs, Bubek, szintén szupcsi képek! Mancs, köszi az elérhetőséget!

Mééééééég nyarat!!!!!!

Nálunk meg iszonyú jó éjszakák vannak, reggel 7-ig egyfolytában, nem is értem.

Nem nagyon tudok jönni, mert a héten még minden nap mentünk bandázni, ma sem lesz ez másképp, és hát remélem hogy holnap sem. :)

Puszi
Vendég
 


Halihó!

Teljesen kész vagyok, ha ma 15-ször nem ébredtem, akkor egyszer sem, az egész már azzal kezdődött, hogy be sem akart aludni. Pedig mostanában egész tűrhetőek voltak az éjszakák (max. 2-3 kelés, de az is csak azért, hogy visszategyem a cumit). Lehet, hogy a foga bántotta szegénykémet, de katasztrófa volt a mai éjszaka. Most meg még alszik, pedig fél 8-kor mindig óramű pontossággal kel a reggeli szopi miatt. Én is csak azért vagyok fent, mert apjuk felkeltett, hogy munkába megy és rakjak neki ebédet. :evil: Nagy létére még mindig nem tudja ezt megcsinálni, én meg aludhattam volna, most meg itt dekkolok és várok a kisasszonyra, hogy felkeljen.

Sajtine nagyon jók a képek, tök jó a beszámoló.
Amin Zsófi kókuszt eszik, arról hirtelen a Reszkessetek betörők jutott eszembe, amikor a kissrác borotválkozna. :lol:

Na megyek vízszintesbe helyezem magam és pihizek.

É&P&G
Kép
Kép
vuka
 
 


Jó regget!

Hát, csajok valami nagy fordulatnak kellene történnie ma az időjárásban ahhor, hogy holnapra jó idő legyen. Most momentán hideg van. :cry:
Nem tudom gyereket mibe altassam hehogy megfázzon éjszaka. Takaró egy percig sincs rajta.

Sajtiné a Zsófi a parton kalapban a kedvencem. A kagyló tényleg kimaradhatott volna. Nem bírom a herkentyűket. :lol: De jók a képek.

Ilba azon a képen tényleg úgy néz ki beni mint egy másfél éves legalább. Gratula a jó vacsihoz. Hát látod egész nap menni kell a gyerekkel és jól eszik, vagy tesó tette meg a jó hatását? Hol van a bolt ahol a cipőt vettétek? Nekünk is kell venni sajna a tavaszi kocsicipő igencsak kicsi és már lépked a manó. :o Kép

Kép
vanília
 
 


Ilba, persze, hogy bók volt, én majdnem kizárólag csak feka énekeseket hallgatok, majd téged is jól megénekeltetlek csütörtökön! (ha lesz egyáltalán hol....brühiiii, tényleg hideg van) Vagy ha azt inkább nem akarod, kosarazni csak tudsz! Vagy legalább sprintelni olimpián, na?

Gabus, te aztán nagyon ráérhetsz, hogy simonágikat nézegetsz a neten. Keress rá másokra! Itt vagyok pl én. Jó, tudom, hogy már rámkerestél, de akkor mégegyszer. Jobb, mint simonágit nézegetni. (Ugye?). Amúgy roppantul nem bizalomgerjesztő a hölgy. A kezére értem.
Amúgy Gabus, végtelenül megörvendezteted a szívünket, hogy betekintés engedsz múltad sötét bugyraiba is, úgy mint matekóra. Csak így tovább.

Esztipeszti, a hírességek meg celebek gyakran teszik azt, hogy ha valaki bejelöli őket, visszajelölik csuklómozdulatból, mert ugye őket mindenki ismeri. Az én ismerőseim 1/5-e is olyan, akiről az adatlapjából látom, hogy pl azonos egyetemre jártunk, de én ott ismertebb voltam, és hogy ne bántsak meg senkit, visszajelölök. Esetleg ha semmilyen kapcsolódási pontot nem látok a profilunk alapján, rákérdezek. (Én, mint celeb, értitek..)

Sajtiné, nyarat hoztál a képekkel a szutyok időbe, ezért hálásak vagyunk. A tényérok vonatkozásában Gabus táborát gyarapítom, előbb ennék esztergapadot, mint a fényképalanyokat.

Vanília, ti lavorban tároljátok egyszem fiatokat? Nahát, pedig azt gondoltam, nekem vannak itt egyedül alternatív nevelési elveim a sötét dohos pincével...

Kép Kép
coolasa
 
 


Jó reggelt!

Simon ágit úgy találtam meg, hogy egy ugyanezzel a vezetéknévvel rendelkező ismerősömre rákerestem, ő is kijött. Na. :twisted:

Eszti,
sztem onnan ismerheti a Kandászt, hogy forgattak az Istiben, tudod a szüléses sorozathoz (Szülőszoba talán a címe), és oda is odapofátlankodhatott...

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Jumam, nem volt Kistarcsával kapcsolatban semmi olyan (szánva) a hsz-emben, hogy az a világ végén van, vagy ilyesmi. A világ végén ugyanis az a hely van, ahol én lakom. Szóval bicikliztünk arra egyszer, és azt láttam, hogy roppant takaros házak vannak ott is, meg Nagytarcsán is, így teljes a sztori.

Natasa, 5000 éve könyörögtem neked térdenállva vmi egyszerűbb halreceptért, de te visszatartod azóta is az infót, mint ipari titok. Szeretném közölni veled, hogy családunk azóta étlenszomjan vár szakácsművészetedre, így a te belátásodra bízom, vátoztatsz-e nemtörődöm attitűdödön, mellyel csontvázzá soványítottál egy rendes jóravaló családot, nokipapa sincs több, mint 100 kiló, egész kilátszanak a bordái, és hát Nokika, naná, hogy nem hízik rendesen. Eddig ugyan tartottam a hátam a gyerekrvosnál, de ma megyünk mérésre, és akkor beárullak!

Kép Kép
coolasa
 
 


Sziasztok, nem vesztem ám el! :D :P

Mi azt hiszem kihagyjuk a holnapi találkát, bár ha kaka idő lesz, szerintem ti sem mentek. Tanácsadásra kell mennünk, meg egy csomó intéznivalóm van lakással kapcsolatban.

Jumam:
tényleg nagyon fiatalnak nézel ki, én irigy. Megy manapság a könyvkiadás :?: :?: Milyen könyveket adtok ki? Szépirodalmat, szakkönyveket?

Mamac:
szokás szerint hoztad a formádat képeket illetően. Szuperek :) :)
És szerintem is fogytál, nekem is az volt az első gondolatom, amikor megláttalak.

Coolasa és a többiek:
bizony én is láttam már csúnya babát. Konkrétan az enyémet 1 hónapos korában. Egyik napról a másikra kihullott a haja a feje tetején, az arcán meg hatalmas ekcéma szerű kiütések lettek. Teljesen el voltam kenődve. Nem tartott sokáig, de azt gondoltam, nem elég hogy fáj a hasa, üvölt, hány, bukik, de ráadásul még csúnya is :oops: Bizony még bőgtem is :lol: Így nézett ki:
Kép

Sajtine:
nagyon jók a nyaralós fotók. Tavaly mi is Bibionen voltunk :)

Ilba:
mi az a BabyBox? te könnyen ráadod a kötős cipőt? Én már csak tépőzárasat adok rá, mert mire a kötőst meg tudom rajta kötni, idegroncs leszek.

alvás:
valamelyik nap óránként keltünk, és a köztes időszakban sem aludt, csak kínlódott. apát már kikergettük a nappaliba :twisted: tiszta zizi vagyok, már tegnap rendes volt csak 3x ébredt. Ahhoz képest, hogy 1 hónapos kora óta 1x ébredt 2-3 között, utána már csak reggel 7 körül, akkor meg már én is keltem vele.

kezdődik a sulim szeptemberben. :cry: na apa nem sok segítséget ad. sőt konkrétabban a ő gyerekére nem fog bébiszitter vigyázni, én meg oldjam meg ahogy tudom :evil: Ráadásul változtattak és az eddigi kétheti oktatás helyett már hetente van.
Szóval mindig van valami problémám :oops:

Nekem is vannak ilyen volt, ilyen lett képeim nézzétek csak:

megszületett:
Kép
tízperces:
Kép
egynapos:
Kép
egyhetes:
Kép
most:
Kép
Vendég
 


Tücsi, először az 1hetes Görgőcskében ismertem rá a ma 8hónapos 1hetes 4napos Görgőcskére... elképesztő, milyen volt a kis keze a 10 perces képen a lap alján, mint a kertünkben a fák levelei nyáron hideg időben, amikor összepöndörödnek, mert semmi kedvük kibontakozni...

Kép Kép
coolasa
 
 


Coolasa, dobjál egy e-mail címet, köszi!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus:
kíváncsi vagyok hogy ez a ronda, bolond tyúk most épp hol hülyíti a jónépet. :twisted: :twisted:
Vendég
 


Tücsimami,
engem épp az iwiw-en boldogít az üzeneteivel :shock: Eskü, nem jelöltem ismerősnek! :twisted:

Köszöntsük körünkben barátnőjét, aki olvas minket és ha Ágiról írunk, rögtön szól neki. Mellesleg sztem ő maga olvassa.

De aztért szia Ágibarátnő!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Coolasa:
szerintem azért volt ilyen a keze, mert 6 nappal túlhordtam, nagyon ki volt ázva, meg a körme is tök hosszú volt.
Vendég
 


Aki megkapta az üzimet és tudja Coolasa címét, küggye tovább legyen szíves! Köszönöm!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


miket üzenget?
akkor én most megragadom az alkalmat és leírom, hogy ÚTÁLOM :twisted: :twisted:
egy kis szenya hazug pcsa :evil: :evil: remélem ez jól esik neki :twisted: amúgy is valszeg mazo, mert nem az lenne, ha nem igyekezne ennyire, hogy ilyen sok ember megutálja :twisted:
Vendég
 


Gabus, én megkaptam az üzidet, és leírom coolasa címét, privátban ment is.

Kép Kép
coolasa
 
 


sikíts, ha nem érkzett meg, mert nem vagyok róla meggyőződve.. amúgy a wiwes profilomban is találsz egyet a sok működő közül..

Kép Kép
coolasa
 
 


csajok, ez nem normális. mit gondol ez a nő? miután nálunk lebukott, azonnal ment a születéshetére, ott is csinálta a feszkót, és még ilyeneket mer írni Gabusnak.
szóljunk már Kolmolnak, ő úgyis kecskeméti, személyesen kellene rendbetenni ezt a nőcit :twisted:
Vendég
 


coolasa,
:oops: :oops: :oops: :oops: bocsi!

Tücsimami,
aggodalomra semmi ok, most is az a tanúlság, hogy én vagyok a hülye! Az egész levelezéssel nem akarlak fárasztani titeket, de ez jött ki belőle! :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


nem aggódok :P :P csak egyszerűen annyira irritál ez nőnek nevezett szörnyella, hogy kihozza belőlem az állatot :twisted: :D :evil:
Vendég
 


Most keltünk.

Visszaolvasok. :)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ne má, mindig kimaradok a jó kis szaftos mélezésekből... :evil:

Kép
sasha
 
 


Ilba! Csak mert kicsivel próbálod írni, attól még mindannyian el tudtuk olvasni azt az égbekiáltóan botrányos tényt, miszerint most keltetek!

Kép Kép
coolasa
 
 


:lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Gabi,
és Te nem akarsz a barátnője lenni?????? :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Még azt gyorsan megírom így reggeli közben, hogy ma éjjel "csak" másfél-2 óránként keltünk, ami a 40 percekhez képest ugye sokkal humánusabb.
8kor magam mellé tettem, 9kor éreztem, hogy ébredezik, cickóra vágtam és pár napon belül megint szopizott!!!!! Na, ne keljetek még fel, ez mind semmi, áttettem a balra és abból is!!!!!!!!!
Aztán 10ig csicsi volt, mert ugye nincsen hozzászokva ezekhez a reggeli szopikhoz, bizti kimerült :D , mikor megint cickóra vettem és fél órát(!) szopi, cumizott. Aztán felkeltünk. :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Halihó!

Bubek,
Arló nagyon-nagyon szép hely, szinte az egész gyerekkoromat ott töltöttem, nagyszüleimnek van ott háza. Szívesen felajánlanám, de nincs benne fürdőszoba (vödörrel leöntős angol wc van :lol:). És ebben az időben baromi hideg lenne, mivel fűteni se szoktuk. Míg nem laktunk a közelben, sokat voltunk kint, de mióta ott lakunk... Mármint a családom, szóval azóta kissé hanyagolva van. De ha gondolod, jövőre keresek Nektek ott kiadó házat! A képen láthatod, hogy vannak a tóparton is házikók, meg van 2-3 völgy, ahol van jópár ház, többek közt a miénk is. Onnan is 5 perc a tó, szóval lehet menni pecázni. Isteni a levegő, csend és nyugalom honol, lehet hegyet mászni, vannak őzikék az erdőszélen meg minden. Maconkán Mbá nemrég volt, ő fogott pár halacskát.

Vanília,
egy cipőben járunk :( Tök ideg vagyok, hogy mit adjak Petikére ebben a hüsiben éjjelre. Body, hálózsák eddig is volt, de mióta rájött, hogy hanyatt jobb aludni és meg is fordul, azóta kb. 2 percig van rajta takaró :shock: Egész éjjel meg nem őrködhetek fölötte, hogy takargassam! Viszont 28 réteg ruhát se akarok ráadni aludni, az sem egészséges.

:evil: Ha holnap is ilyen idő lesz, nem tudom, megyünk-e... Tegnap az Onyutha Juci totál esőfelhőket mutatott csüt.-re, napocska nélkül. Pokrócozás meg elég gáz lenne ilyen időben... :cry: :evil:

Bolondbumpyról: röhejes ez a "barátnőm olvassa és tájékoztat engem" duma :lol: Már jópárszor megírtam róla a véleményemet, úgyhogy tudjátok. Neki meg nem vagyok hajlandó mégegyszer megírni, mert úgy látszik, nem fogja fel ép ésszel :lol:

Kép
mancs
 
 


Megkaptuk tegnap az edzőtáboros fotódvd-t, íme néhány gyöngyszem:

ritkaság: kép rólam Nokival... nade az is milyen háttérrel, és mi történt volna, ha szól a fotós, hogy pislogjunk oda...

Kép

figyelünk az instrukciókra...
Kép

én is pisze te is pisze
Kép

jaj dejó, most tudtam meg, hogy Frédi és Béni egyenesági leszármazója vagyok!

Kép

...és mondja kolléga, hogy is volt az, mikor kisujja puszta megpöccintésével bánt el Csák Norisszal?
Kép

Kép Kép
coolasa
 
 


Sajtiné,
Jók a képek, én nem tudok választani, mind tök jó, de télllleg! :wink:
Herkentyűket én sem eszem, de így képről okés a dolog.

Gabi,
Az én ofőm meg mindig aszonta: „A lejtőn nem lehet megállni!” :D

Sasha,
3:53-kor Te mit csinálsz?????????????? :shock:

Vanília,
Baby Box gyerekcipő üzlet. Én a Kolosy téren voltam az Új Udvar bevásárló központban, de bizti van máshol is.

Coolasa,
Oké, inkább futok, mint éneklek. :lol:

Tücsimami,
Tépőzárasat próbáltam, de nem ment bele a rüsztje. Aszonta az eladó, hogy akkor ez a típus jó, amit vettem.
Én Görgőkét nem ismerném fel, még talán 1 hetesen sem. :oops:

Beni azt játsza most, hogy ül a járókában, kicsurgat egy adag nyálat és a kezével szétkeni. :D :shock: :D

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Csajok, ha esetleg 2x kapnátok meg tőlem uazt a levelet bocsi, de szaraxik az Outlookom. :evil:

Ilba,
gratula a szopihoz!!!!!!!!!

Gabi,
jelöld má' be azt a pitschát!!! :lol: :twisted: :lol: :twisted:

Kép
mancs
 
 


Gabus, mért kérted az emailcímem?? Nem jött semmi! Esetleg ha mégis küldesz valamit, légyszi nyomj a modemen át egy kis csokit is, ugyanis meglehetősen édességéhes vagyok.
Úgy emlékszem, te állapítottad meg múltkor Nokiról, hogy még csak most született, és már feszül az ínye... hát igen, de ez kb 3 hónapos kora óta. Nem sirdogál, úgyhogy lehet, hogy mégsem feszül neki (?) bár a doki szerint is, abból, ahogy megkocogtatta, meg hogy N. állandóan tömi a szájába a nevetséges méretű öklöcskéit.

Ja, azt nem is mondtam nektek a soproni hoteles masszőrös kaland fejtegetésénél, hogy a masszőrhölgy elképedt, milyen különböző a hátamon a 2 felem, mert hogy a jobb oldalam sokkal erősebb, látszik hogy jobbkezes vagyok.
Csak az a baj, hogy bal.

Kép Kép
coolasa
 
 


Coolasa,
naggyon csini vagy a fotókon!

Sajtiné,
tök jók a képek, én meg bírnám enni a herkentyűket :lol: Egyedül a rákot nem csipázom annyira, mert macerás a kicsomagolás :lol:

Kép
mancs
 
 


még egy képet elfelejtettem
(Már mondja, hogy hinta, hinta :lol: )
Kép

A tengeri herkentyűktől a férjemék is rosszul vannak :lol: :lol: :lol: :lol: Csak a sógorom és én voltunk ilyen bátrak.
Letéptem a rák fejét és azzal ilyesztegettem a férjemet:lol: :lol: :lol: :lol:

Ma mi is 10-ig aludtunk
:lol:

Este 3 X felébredtünk :roll:

Ilba,
szupi a kiscipő
Tegnap nézelődtünk az ÁRKÁD-ban. A H&M-be volt egy aranyos kiscsizma, de nem merrtem megvenni. Hátha azt mondja az ortopéd doki, hogy valami spéci cioő kell.
Egyébként 15-én megyünk vissza kontrollra.

Egyébként nem kaptunk fertőzést a nyaralás alatt. Nagyon szép tiszta volt a tenger, meg minden.

Kép

Kép
sajtine
 
 


Coolasa,
nagyon jó a sorozat :lol:
Frédi-Béni :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Zsófi megint anyás lett.
Állandóan rajtam lóg.
Ha a kezemben van amíg írok akkor meg rombol az asztalnál :lol: :lol: :lol:

Kép

Kép
sajtine
 
 


Hű Sajti és még mik voltak a H&M-ben? Én ma megyek. De nem csak oda. Az Árkád összes bótyát végigjárom. Esküvőre akarok valami rucit venni.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?