Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Koszonom a drukkokat!
Magat a HSG-t nem reszleteznem hogy milyen volt!
Az eredmeny:
Jobb oldalon tuba uterina nem telitodik!A bal oldali tuba kifejezetten gracilis 1-2mm atmeroju!Bal oldalon keves kontrasztanyag kijutott a hasuregbe is!
Egyszoval:POCSEK!
Most 'kicsit"magam alatt vagyok!
Kép

A hatterbol szoritok nagyon mindenkinek!
Sziasztok![/i]

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa drága,
eszemben voltál már tegnap este is, ma is gondoltam rád!

Szegénykém, nagyon magad alatt vagy :(

A jobb oldalt értem :( :(

De a balon az mit jelent, hogy gracilis? Ott átjárható vagy, nem?

Doki mit mondott, hogyan tovább? Mit javasol?

Icipici biztatásul, bár tudom, nem vigasztal: az én eredményem sokkal szarabb volt! :roll:
angel37
 
 


Ancsa!

Sajnálom! De ezektől még lehet baba!? Nem értek ehhez. Biztos van erre is valami megoldás!!!!!!!!!!

Kép
lara26
 
 

 
 


Sziasztok!! :D

Móni! :)
Mit néznek nálad hétfőn UH-N
Köszönöm szépen a megnyugtatást a szüléssel kapcsolatban! Hidd el nagyon sok erőt ad ez nekem! Igazából lehet, hoyg az a baj, hogy én ebbe még tényleg nem is gondoltam bele, hogy azért vannak a fájások, hogy segítsenek a bébinek világra jönni. Akkor meg az a minimum, hogy szó nélkül kibírom, hisz akkor gondolom neki sem lehet túl kellemes. Megpróbálom megszerezni ezt a könyevt, ha nem sikerül, majd jelentkezem nálad! :) Köszi a tippet! MEgpróbálok addig is a lazulásra gyúrni :)

Nos én nagyon sokáig (asszem 8 éves koromig) szoptam az ujjam, meg is lett a következménye, a felső fogsorom jóval kijebb van, mint az alsó :( magyarul kapafogaim vannak :(. (legalábbis én gondolom attól lehet).

Vica! :)
Remélem, hogy simán fog menni :wink: Te hol fogsz szülni?
Vagy ma?

Inci! :)
Gratula a keresztelőhöz, és a 8 foghoz!!!! NAgyon édes Marci baba!!! MÁr nem is baba, kész kisfiú!!!!

Angel! :)
Húú nagyon remélem, hogy majd fejvesztve rohansz a Kaáliba vérvételre csütörtökön!!!!
tapasztó energia++++++++++++++++++++++++

Ancsa!
Annyira sajnálom!!!! :( :( :cry:
Elhiszem, hogy most magad alatt vagy! Biztos lesz rá megoldás! Fel a fejjel! Mi nagyon drukkolunk Nektek!!!!!

Tegnap bementem elköszönni a munkahelyemtől, a kolléganőimtől (és más osztályoktól együtt) kaptam egy kétkötetes könyvet, nem tudom hallott-e már valaki róla, "A suttogó titkai I, II, a csecsemő gondozása, és nevelése, illetve a kisgyermek nevelése". Kíváncsi leszek milyen könyv. Olyan fura volt elköszönni. De sokkal jobb itthon lenni :)
Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Szia Beu!

Vagyok ma, délig.

Az előbb írtam egy regényt, erre lefagyott megint a gépem, grrrrrrrr :evil: :evil: :evil: :evil:

Ancsa!

Nagyon sajnálom az eredmény, még este is eszembe jutottál, hog yugyan hogy sikerült? A dokid mit mondott, mi lesz most? Lesz átfújás? Vagy lapar? Esetleg lombik?

Beu!
Rossz lehetett ott hagyni a munkahelyet, de azért biztos sokkal jobb otthon. Főleg, hogy alig pár hét vana szülésig. :D
Nekem is megvan akönyv, amit Móni írt, még Anyu idejéből való. oops:
De tényleg hasznos. Van benne terhes torna is.
Én valószínű, Szolnokon szülök, de ez még változhat. Baba barát a kórház, és egy hajszállal talán jobb mint a többi. te hol szülsz?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok csajok!!!

Drága Ancsa!!! :cry:

Fel a fejjel!!!És most hogyan tovább???Mit mond a doki???

Beu!!!

DE jó,hogy elköszöntél!!!Akkor most már csak Botondra tessék koncentrálni!!!Mikor mész a korházba???

Vicus!!!

Jól vagytok Nyuszikával???

Még Apa alszik,későn feküdt le,addig vagyok aztán robogunk anyósékhoz!!!
csanita
 
 



Sziasztok!

Vica! :)
Szegénykém, sz.r lehet szombaton dolgozni :( igen, már tényleg csak pár hét van hátra, ma reggel azzal kezdtünk, hogy végre komolyan átgondoluk, hogy mi lesz a babaszobával. Jövő héten ezerrel belevágunk a fal "díszítésébe" utána jöhetnek a bútorok.
Te, én azon gondolkodtam, hogy hogyan fogsz Netezni novembertől, ha már nem fogsz dolgozni? Itt hagysz bennünket? Ugye nem! :cry:
A könyvet megpróbálom megszerezni én is.
Én Baján fogok szülni, lehet kérni baba-mama szobát, jó lenne, legalább elleshetnék pár fortélyt (te jó ég ezt hogy kell írni :shock: :shock: ), no meg csak együtt lehetnénk. MEg nagyon jó orvosok vannak ott. Igaz van fogadott orvosom, de fő a biztonság :), minél több szakember vesz körül, annál jobb.

Anita! :)
Szia!!!! Most akartam épp hozzáfogni NEked mélt írni, mire hazaértek ott lesz a postaládádban :) :)
MEddig lesztek? CSak ma, vagy csak villámlátogatás?
Így van, most már csak Botondra koncentrlálok!
Szept. 4-én kell befeküdnöm, de jövő hétfőn még találkozom a nőgyógyászommal, majd még átbeszéljük.

Kép
Kép
beuka
 
 


Beu!!

Csak villám látogatás lesz,de még itthon lebzselünk.Most reggeliztünk.De már megyek is,várom a levelet!!!

Lehet este még bekukkantok!!!

Puszi
csanita
 
 



Szép jó reggelt, vagyis délelőttöt :) :)

Tegnap látom már senki nem nézett be :(

Móni! :)
A Neten nem találtam meg a könyvet, megpróbálom még majd könyvtárban, esetleg antikváriumban, bár felénk elég kevés van bebőlük :?
Jól emlékszem, hogy Te szemüevges vagy? Csak azért kérdezem, hogy ez számít-e a szülésnél. (én kontaktlencsét hordok 3-as én 4,5-es)

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 



Beu!
Igen, szemüveges vagyok. De nekem nem iylen gyenge a szemem. Igazából a kitolásnál fontos ez. Ha valakinek nagyon magas a dioptriája, akkor császárral engedik cska szülni a retinaleválás miatt.
Ami fontos, hogy amikor préselsz csukd be a szemdet mindenképpen! Ez nagyon-nagyon fontos!!! :!: :!: Meert láttam tiszta vérágas, bevérzett szemű kismamát!!! Én csak akkor nyitottam ki amikor kibújt Viki feje, de akkor is csak egy pillanatra. Martinnál egyáltalán nem nyitottam ki, csak mikor teljesen kicsusszant!

moni
 
 


Sziasztok!

Bocsika,hogy íde tolakodom :oops: én másik topikba írok,de szoktam olvasgatni másokat is.
Most is ezt tettem,mert érdekelne 1-2 dolog.Itt az oldal elején olvastam
ANCSÁT,aki ost volt hsg.-én. :(
Rám most vár ez a vizsgálat és érdekelne,hogy aki át esett már ezen,annak ilyen volt? :shock:
Én is tartok ettől,gondolom más is így volt vele :(


Ancsa!
Sajnálom :( Ha elmondanád a vizsgálat miből áll és mennyi ídeig tart,azt köszi előre is.


Jó éjszakát!

Odry
odry
 
 


Jobb reggelt!

Ancsa! :(
Sajnálom!
Mit mondott a doki? A bal oldalit én sem értem!

Angel!
+++++++++++++++++++++++++++++++++

Beus!
Jó gyerekszoba csinálást!
És persze pihenj sokat!
Már jövőhét hétfőn mész is? Hűha :)

Vica!
Ne dolgozz hétvégén! :)

Lara!
Hogy vagy? Miújság?

Móni!
Ezt a szembecsukós trükköt még nem hallottam.
Nekem is volt barátnőm, akinek nagyon csúnya volt a szeme szülés után, és szerintem a szemüvege is elég erős, de nem császározták!?

Odry!
Csak azt tudom leírni, amit erről a témáról eddig is, hogy nekem hamar ment, pici kellemetlen szúró fájdalommal, de ki lehet bírni persze!

Bár vettem egy tesztet, nem csináltam meg, mert a mensim tutira szórakozik velem :) . Megfogadtam, hogy nem veszek és csinálok előre tesztet, szerintem ezt meghallotta és most arra kíváncsi, hogy meddig bírom, így, hogy ott van a teszt a szekrényben! :) Van egy kis émelygésem is néha-néha, de nem akkor mikor felkelek! Ez persze sok mindentől lehet!
Egész hétvégén alig volt valami, de mégis volt valami kis mensi.
Ma reggelre meg az az igazi mensis görcs is megérkezett, de a mennyisége még mindig olyan éppenhogy.
Pénteken volt egy hete, hogy elkezdett szórakozni velem!
Hiába fenyegetem :) nem hagyja abba!
Ezt a hetet még megvárom, aztán, ha nem akar rendesen megjönni megcsinálom a tesztet!
Hátha...
sonjus
 
 



Sziasztok!

Móni! :)
Köszönöm a tippet!!!

Sonjus! :)
Az a bizonyos émelygés egyáltalán nem csak reggel jelentkezik!!!
:wink:

Angel! :)
Tapasztó drukk!!!++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Beu!
Én nem tudom most hol tartok, lehet, hogy a 31. napon!?
Merthogy még úgy igazából nem jött meg!
A táblába lehet, hogy egy nagy kérdőjelet kellene tenni!?
Tickert sem csinálok, mert nem tudom most mi van!
sonjus
 
 


Sziasztok!!

Megvagyok én is csak picit irogattam a Gynevac topicba.

Beuka!!

Jaj de irigyellek babaszoba rendezés :) :) !!

Ancsa! :(
Sajnálom!
Mit mondott a doki?

Angel!!!

++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++ :!: :!: :!:

Vica!!!

Jól vagytok Nyuszikával??? :D :D

Szerintettek mit vegyek keresztelöre, a Barbinak az anyukája már vett neki fülbevalot
:cry: ,valami mást kell kitalálnom, pénteken lesz a keresztelö tegnap telefonáltak,persze egész héten tulloráznom kell most kapkodhatok egész nap(mert csak ma vagyok sz.napos) :cry:
Ráadásul a vörösbor is elfogyott a hétvégén azt is bekéne szereznem!!Brrr minden összejött!!
Vendég
 


Sziasztok!

Ancsa! Nagyon sajnálom az eredményt. Nagyon rossz volt a beavatkozás? De legalább már meg van az oka annak, hogy nem jön a baba. Laparral lehet, hogy fel lehet oldani az elzáródást.

Angel. Hétvégén nem voltam, de gondolatátvitellel teleportáltam a drukkokat. Remélem használtak.
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
ez a mai. Úgy izgulok! És annyira drukkolok!

Sonjus, nem értem mi van veled, de remélem, hogy JÓ OKA VAN annak, hogy csak picit vérezgetsz. Neked is mennek a drukkok, amíg még nem jön meg rendesen. +++++++++++++++++++++++

Vica! Remélem nem megint fát vágsz!

Beu!
Én is szoptam az ujjam, nagyon sokáig. Tök ciki volt. Már sulis voltam. Alsós. Mindig volt a jobb hüvelyk ujjamon egy piros volt (a fogam nyoma) és kérdezték a sulitársaim, hogy mi az és meg nem mertem megmondani. Aztán azért szoktam le, hogy elmúljon. :)
De a fogam nem nőtt előre, úgyhogy nem biztos, hogy összefügg a két dolog, bár kiskoromban nekem is azt mondta anyukám, hogy ne szopjam az ujjam, mert előre fognak állni a fogaim.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Ancsa!Sajnálom.Biztos van vmi megoldás!!!!!Bízz benne.Drukkolok nagyon.
Incike!Nagyon aranyos a kisfiad.:)

Ma megkaptam a 4.szurit.
Sajnos ma is megyek temetésre és pénteken is.Szörnyű.De nem akarom elrontani a hangulatot,bár nem valami jó így sem.Olyan pocsék az idő is.Legalábbis itt.:(
breni
 
 


Sziasztok!

Hülye munka miatt a héten nem nagyon fogok tudni jönni :( :roll:

Köszönöm a tapidrukkokat Mindegyikteknek! :) :) :)

Továbbra sincs fogalmam se, hogy mi történik bennem, vagy hogy történik-e egyáltalán valami :?: De még 3 nap és kiderül! :shock:

Sonjus,
viszontdrukk! :wink:
angel37
 
 


ANGEL!DRUKK-DRUKK-DRUKK.......................
breni
 
 


Sziasztok!

Vica!

Ha jól emlékszem te fogyasztottál almaecetet.
Te hogyan iszod, ittad ( ízesítésre gondolok) az almaecetet?
Annyit tudok róla, hogy csökkenti a koleszterin szintet és fogyasz is. Mást nem tudok róla.
Köszi a help-et.

Kép
lara26
 
 


Hello Csajok,

Ancsa,
sajnálom az eredményt. Gracilis=vékony. Mit mondott a dokid? Hogy a kontrasztanyag kijutott a hasüregbe az okés, mert ugye a petevezető egy lukas cső.

Beu,
megkaptam a privit, válaszoltam is, de elszállt a net a küldés előtt. :x Igyekszem pótolni.
20-as dioptriáig nincs nagy gáz.
Barátnőm még gimiben is szopizta az ujját, és nagyon szép fogai vannak.

Móni,
kérdezted, hogy milyen pénzt kaptam Peti után. Ugye májusra végig megkaptam a táppénzt, plusz még a gyest (vagy ez a gyed?), és az egyszeri támogatásokat. Mivel ezeket nem a születés napjától, hanem a szülihónap elsejétől adják. Peti másfél órával május vége előtt született, így kaptam mindenfélét májusra. De ne kérdezd miket, mert nem néztem utána. :)

Angyal,
már csak 3at kell aludni, de király!!!! Szorítunk! (Szerintem Peti is, mert sokat van ökölben a keze. :D )

Ági
potter_76
 
 


Sziasztok Csajok!

Angel!


DRUKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK!!!!!

Zürös volt a múlt hét, régen jártam itt.

Bendi kapott oltást, nagyon ügyes volt, csak egy nagy nyögést adott ki magából a szúrás pillanatában, aztán el is aludt. Nem is sírt!! :) Büszke vagyok rá!!! :D

Nekem begyulladt az egyik körmömnél, pénteken a sebészeten kötöttem ki, kaptam érzéstelenítést, de mindent éreztem, majd leestem az ágyról. Doki közölte, hogy esetleg egy napig ne szoptassak!! :shock: Majdnem megkérdeztem, hogy esetleg vajaskenyeret adjak a gyereknek?? Házidoki előtte mondta, hogy nem okoz gondot az érzéstelenítő a szoptatás miatt. Ági, neked mi a véleményed?? Tiszta frászban voltam emiatt.

Apa szerencsésen megérkezett, csak a csomagja késett egy napot. :lol: Azt mondta, hogy soha többet nem akar Amerikába menni.

Móni!

Nem akarom, hogy ujjszopós legyen a gyermek, egyelőre az ökleit eszegeti szépen. Cumit nem tudja még szopni. Cumit el lehet tünteni, de a kezét soha.

Betti
betti73
 
 


Betti,
nyugodtan szoptathatsz. Az edába is ugyanilyen érzéstelenítőt adnak. Ja, ha gyulladt a szövet, akkor nem hat a szuri...sajnálom, hogy majd leestél az asztalról. Ha kétséged van, vagy csak dumálni szertnél, hívj nyugodtan telefonon.
Mi a cumival akkorát szívtunk. Az elején bejött, de pár nap múlva nem viccelek, 5 percenként kellett a szájába adni, mert bömbölt, ha kiesett. Ezek után alig vártam, hogy megtalálja az ujját.
potter_76
 
 


Beu!!!! :)

Holnap postára dobom a csomagot!!!!Megnézzem neked itt a könyvet????
Én is szoptam az ujjamat!!! :cry:

Jövő héttől már dolgozom. :lol:
csanita
 
 


Beu,
küldtem választ.
potter_76
 
 


Sziasztok!

ma délelőtt vásárolni voltunk Apával, mert szombaton esküvőre megyünk, és nincs olyan alakalmi nacim, ami rájönne a pocakomra. :P
Úgyhogy kaptam egy csini gatyót, meg egy felsőt. A felsőt le se vettem, most is az van rajtam, nagyon tetszik. :D

Ancsa!
Végül is ezen legalább el lehet indulni, nem? A doki mit ajánlott? Lapar? Azért ne tünj el!!!!

Lara!
Az almaecetet úgy ajánlotta az ismerősöm, hogy egy kanál almaecet+1 kanál méz egy pohár vízbe. De mivel hideg vízben marha "jól" oldódik a méz, így hamar leszoktam róla, és csak natúr vízzel ittam. Lehet hogy elsőre borzalmas az íze, de én annyira megszerettem 1-2 hét alatt, hogy utána szomjoltásra is azt használtam. Azon kívül, amit írtál, még arra jó, hogy rendberak valami finom folyamatokat a női szerveteben és nemcsak segí teherbeesni, de azt is elősegíti, hogy megmaradjon a baba. Sztem nekem ez is közrejátszott. Jól vagy?

Kamilla!
Ma úgy volt, hogy befejezzük a favágást, de esett, így csak vásárolni voltunk. :D

Beu!
Én szivesen elküldöm neked a könyvet. Engem nem fogott meg annyira, hogy ne tudnám nélkülözni egy ideig. Elég lesz, ha szülés után viszzaküldöd, mert mégiscsak az Anyumé. Írj címet priviben, és elküldöm. :)

Betti!
Gratula a kis hős Bendinek! Még csak nem is sírt...kis fakír. :D
Jó fej lehet a doki, mit gondolt, majd töltött káposztát adsz neki???

Ági!
A keze megtalálása óta nem is cumizik Peti? Jól vagytok?

Angel!
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
(úgyis tudod mire ) :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Ja, dicsekszek már egy kicsit. Meglett a Dow-szűrés eredménye (vérvétel volt) és 1:4456 az esélyem rá. 1:250 felett már jó, tehát totál negatív. Tudtam, hogy az lesz, de azért mégiscsak megnyugtató.
:D

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!

Még szép, hogy dicsekszel hiszen ez nekünk is örömet okoz!!
Én először csak vízzel higítva ittam (1 kanál ecet), de nagyon undi íze volt olyan mint a bornak. Másodszorra már tettem bele cukrot, harmadszorra mézet. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Szóval nekem mézzel elviselhetőbb az íze. :lol: :lol: :lol: :lol:
Amúgy jól vagyok, dolgozok csak olyan lassan telnek a napok.Jó lenne már hasra gyúrni :!: :roll: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
lara26
 
 



Sziasztok!

Editke! :)
Végül sikerült kitaláni valamit a keresztelőre?

Kamilla! :)
Újjszopás :) :wink:

Angel! :)
Szomorúan hallom, hogy nem lesz időd a héten. Pedig csütörtökön itt fogom a körmömet rágni egész nap! Reggel csinálod meg a tesztet, és utána remélhetőleg rohansz a kaáliba vérvételre? Nem tudsz majd valakinek dobni egy SMS-t?

Ági! :)
Akkor nyugodt vagyok a dioptriáimmal kapcsolatban :) NEm semmi az ujjszopás gimis korban.
köszönöm a választ! Sajnos ez elég erős érv. Pedig még mindig nagyon gondolkodunk rajta. MA megkérdeztem a dokimat is, Ő is megcsinálná.

Betti! :)
Gratulálok, Bendi nagyon ügyes!!!
Sajnálom a gyulladást!! :( :( nem lehetett kellemes!

Anita! :)
Köszönöm, már alig várom!!! Ja és a könyvet is, akkor lehet, hogy Vicától kölcsönkérem :)

Vica! :)
Köszönöm afelajánlást, megírom majd a címemet! Gratulálok az eredményhez!!!! Akkor Te már 16.heti AFP-re nem is mész?

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 



Voltam ma dokinál.
Közölte velem, hogy nincs az a tipikus kismama alkatom, nincs rajtam egy deka súlyfelesleg sem, no meg nem vagyok egy langaléta (Ezt már én gondoltam hozzá) mellesleg, nagyon szép a pocakom. Már majdnem zavarba jöttem.
Na de lényeg, hogy gyermek méretei a 30/31. hétnek megfelelőek (attól félt kicsit, hogy a cukor miatt túlzottan fejlődik).
A fejkörfogata 273 mm, a haskörfogata pedig már 276 mm.
Győzött tehát a pocak, megelőzte a fejet :lol: :lol:
JA és a lényeg, hogy nem jövő hétfőn kell kórházba mennem, hanem pénteken, de bemegyek reggel, és még aznap megcsinálják a profilt, és este már jöhetek is haza.
Úgy örülök!!!!!

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Vica!
Holnap mar a 15.hetben leszel! :D Orulok en is hogy jo lett az eredmenyetek! :D (de ez nem is lehet maskepp!!!!!!! :wink: )

Beuka!
Akkor szerencsere megusztad a befekvest!Az az egy nap is hosszu lesz gondolom!

Lara!
Kitartas!!!!!!!!!!!!Kell menned majd valamilyen vizsgalatra?

Betti!
Tenyleg nagyon ugyes volt Bendi! :D A tobbi szurit is viselje majd ilyen ugyesen!Te mar jobban vagy?

Reni!
Remelem nektek is bevalik a szuri! :D
A temeteseket sajnalom,nem lehet konnyu! :(

Editke!
Nekem is gondolkodnom kene lassan ajandek ugyben! :? Talaltal valamit?

Angel,Sonjus!
Nagyon sok DRUKK nektek!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Odry!
Remelem meg benezel!
Sajnalom hogy neked is sor kerul erre!
Mondanam hogy ne felj tole,de ez ugy sem nyugtatna meg!Az ismeretlen dolgoktol mindig fel az ember!DE ETTOL NEM KELL!!!
Normalis helyzetben(nalam nem az volt) 10percnel tovabb nem tart!A fajdalom meg faj de elviselhetoen!!!
Nekem nem egy helyen csinaltak a dolgokat ezert irom hogy nekem nem volt egyszeru!Fent a nogyogyaszati mutoben betette a doki a muszert!Igazabol ez a fajdalmas resze a dolognak!Egy tuszurast lehet erezni,csak mivel 'oda" szurjak ezert kellemetlen!Utana lecibaltak az 5.emeletrol az elsore!Minden bukkanot megereztem!A rontgenben meg ebbe a muszerbe nyomja a be az orvos a kontrasztanyagot,amit egy monitoron keresztul kovet!Ez egy pillanatra fajt csak!
Ha egy jo tanacsot elfogadsz?!Vigyel betetet!!!En elfelejtettem es nagyon vereztem utana ugy hogy kicsit kellemetlen volt a korhazi betet!Roviden ennyi!De ha lenne kerdesed irj nyugodtan!Es az eredmenyt oszd meg velunk!Szoritok hogy minden rendben legyen! :D

Rolam:
Nem tunok el :twisted: !Nem szabadultok tolem olyan konnyen! :lol: Csak kicsit osszekapartam magam! :D
Nagyon nagyon koszonom a biztato szavakat!!!!!!!Aranyosak vagytok!Sokat segitett nekem!!!
Valoszinunek tartja az orvos hogy a csaszar utan valami osszenovesek lettek nalam,amit a mutet utani lazam is bizonyithat!Laparoszkopiat javasol!Erre nem tudom hogy mikor fog sor kerulni,mert jovoheten kezdjuk az ovodat,es most is nehez volt megoldani Marci felugyeletet!Pedig ez csak egy nap volt!Erre a mutetre joban kell keszulni mert nem tudni hogy hany napig kell bent lennem!
Most mar inkabb befejezem!Hosszura sikerultem! :oops: Bocsanat,nem akarok untatni senkit a dolgaimmal!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Jó reggelt!

Ancsa!
Ne hülyéskedj már, nem untatsz senkit, sőt nagyon is érdekel minket, hogy mi lesz veled! Remélem meg tudod csináltatni a lapart és az rendbehoz mindent! drukkkkk

Mindenkinek drukkkk, aki úgy érzi jól jöhet :)

A nekem szántakat köszi, de ahogy a tickeren is látszik, csak eldöntötte, hogy megjön!
Pedig már annyira bíztam benne, hogy ez csak szivatás és még a héten használnom kell a tesztet.
No sebaj, legközelebb legalább nem kell venni :) mert van otthon!
sonjus
 
 


SZiasztok!

Ez az idő teljesen kikészít! Mindjárt elalszok. Csak ásítozok folyamatosan.

Tegnap olyan fura érzésem volt este mint pé-kor szokott lenni. Rá is ugrottam apára.......(de biztos nem pé volt, mert az már megvolt egy héttel ezelőtt, ha meg mégis, akkor ikreim lesznek. :) )

Sonjus! Sajnálom a dolgot. Jó lett volna már egy zebra.

Lassan indulnak a gólyák Afrikába, nem? (Ez szívás!)

Ancsa! A HSG nálam is úgy volt, hogy fent az emeleten berakták azt az izét és lent a röntgenben nyomták a folyadékot. Aztán megint vissza az emeletre, mert ott volt a kórterem is. (Hát igen. Ezt megoldhatnák egy helyen is)

Én is vettem almaecetet még régebben, de még mindig tele van az üveg. Nem bírom rászánni magam.

Na megyek, alszom egyet. :)

Ja, ma reggel 37,15 voltam. Az elég jó, nem?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Az éjszaka megjött :cry:

Ez a menet ennyi volt :(
angel37
 
 


Jaj, ne!!!! Ez nem lehet! De még nem is lett volna itt az ideje!
Úgy sajnálom! Ez most már bizti?
Tudom, most nagyon szomorú vagy, de légyszi légyszi ne keseredj el teljesen! Van egy csomó eszkimód a hűtőben és TUDOD MOST JÖN A MÁSODIK, AMIRE GYÚRTÁL!!!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Angel!

Basszus!!!!!!!!!! :x :x :x :x
Ezt a szemétséget! De Te is azt mondtad még az elején, hogy a 2. tutira sikerülni fog! Így is lesz!
Nagyon szorítok, és sok erőt kívánok!++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++++++++
++++++++++++++++++++++++++++!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


SZIASZTOK!

Angel!A francba,ez nem lehet igaz.Nagyon sajnálom.:(

Vica!Dicsekedj csak,mi örülünk veled,ezt te is tudod. :)
breni
 
 


Sziasztok

LInda vagyok Lengyelorszagbol.

Mar ot honapja probalkozunk es meg mindig semmi.
Az erdekes az, hogy amikor ovulaciokor vagyunk egyutt, utana egy nappal elkezd fajdogalni a hasam egy hetig, neha par napig es ket hetre ra megjon. Ha viszont nem talaljuk el az ovulaciot, akkor semmi hasfajas es ket hetre ra megjon. Volt mar valakinek ilyen problemaja? Felek, hogy valami baj lehet. Az orvosom azt mondja, hogy fel ev az meg nem sok ido, de akkor mi ez a fajdalom? Mintha a szervezet azon dolgozna, hogy kilokje a kiskatonakat.

Aki esetleg ilyen problemaval talalkozott elmeselne?

Koszonom szepen
melinda0606
 
 


Melinda!

Ilyen problémáról még nem hallottam, de 6 hó után nyugodtan menj el dokihoz. Én is akkor mentem és nem vacakolt, hogy miért ilyen korán.
Nem sok idő tényleg, de lehet hogy már most lehetne segíteni valahogy.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Hat igen, azt hiszem tenyleg elmegyek a jovo honapban

Koszi szepen

Neked mi volt a problemad?
melinda0606
 
 


Angel! :(
NODE MAJD A KÖVETKEZŐ!!!! NE ADD FEL!!!!!! LÉCCCCIIII!!!!!
Ott vannak a fagyibabák és rátok várnak!!!!!!

Kamilla!
Ha rajtam múlik én nyakonragadok egy gólyát és háziállatkát nevelek belőle, csak ne menjen még Afrikába.
sonjus
 
 


Melinda!

Nem tudom mi volt a bajom, mert nem mentem el komolyabb kivizsgálásra. A 6. hónapban nem volt PÉ-m, aztán arra kaptam Clostyt, emg később homeos bogyókat, meg még később almaecetet, szóval volt minden. De egyszerűen nem voltam erre érett. Szerintem.
Aztán mikor rendbetettem a lelkem (hosszú idő volt nagyon), akkor jött is Nyuszi. :D 20 hónap után.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sonjus,Kamilla!

nem féltek, hogy Afrikából néger-babát hoznak nektek a gólyák? :P :lol: :lol:
Fujj, rossz vicc... :oops:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!
Félreértettél, én nem nem engedem elmenni! :lol: Inkább kiteleltetem nálunk!
sonjus
 
 


Hat az tenyleg hosszu ido volt.

De orulok, hogy most mar minden rendben :)
melinda0606
 
 


Sonjus!

Az más. :P
Akkor legfeljebb a szomszédék babaájával keveri össze a tiéteket. :D
na jó, nem homorizálok, ilyenen, biztos úton van már az a gólya mert még a költözés előtt hozni akar mindenkinek babócát.
:D

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Ami még lemaradt reggel:

Beu!
Én is nagyon büszke vagyok Rád, hogy 30 hetesen sincs súlyfeleleged!!! Nem semmi csaj vagy! :D
A címedet várom! :wink:

Ancsa!
Tökre örültem hogy végre ilyen hosszút írtál. Nehogy már elnézést kérj ezért!!! Nagyon kíváncsi vagyok mindig , hogy hogy alakul a sprsod és szeretnék minél hamarabb együtt örülni veled Marci kistesójának!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok Lányok!

Angel!

:( :( :( Szomorú vagyok, de nagyon drukkolok a kis eszkimóknak!!!

Ancsa!

Nem untatsz senkit!!! Nagyon drukkolok, hogy rendbejöjjél és meglátod, hamarosan jön a kistesó.

Beu!

Jó, hogy csak később kell bemenni a kórházba.

Ági!

Köszi szépen, megnyugtattál. :) Már sokszor akartalak hívni, meg is fogom tenni. :)

Sonjus!

Sajnálom! :(

Kamilla!

Egy "ráugrás" sosem árthat!!! :wink:

Betti
betti73
 
 


Angyal,
nagyon sajnálom... :( :( :(
potter_76
 
 


Angel :(
Nagyon szorítottam értetek, sajnálom. DE ott vannak a fagyibabák! Biztosan köztük van a győztes is!

Buboskemence
buboskemence
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?