Új privát üzeneted érkezett!

Szia Nóra!

Jó hogy jelentkeztél. :D
Nálunk is sok a meló és sosincs vége :?

Juditoknak BOLDOG NÉVNAPOT!!!! Kép

Jó éjt megyek aludni!!!!

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Ildi, Betti, Nóra!
Nagyon szépen köszönjük a köszöntést! A Szivikém nevében is írom! :D

Személy szerint én padlón voltam a múlt héten...azért sem jelentkeztem.... Meg eltört a szemüvegem is, pedig csak megtöröltem, de nem bírta a kiképzést. Persze tartalék sehol! :lol: Meg voltunk vendégségben is, ahol nemcsak mi, de a Dóri is nagyon jól érezte magát! Most meg az Anyuéknál vagyunk "vidéken". De az Öcsém gépe sem vmi szuper....kb. negyed órája próbálok ide bejutni..... :lol: :lol: :lol:

De a köszöntést mindenképpen szerettem volna megköszönni, amíg alszik Dóri.

Kisasszonykám jól van. Élvezi, hogy le-fel tud mászkálni a sarokgarnitúrán! És már több, mint 10 kg a 75 centijéhez....áááá... Be is durrant újra a kezem és most nem akar múlni bármit csinálok vele....

Puszika, Dorci és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok Lányok!

Ne haragudjatok, hogy eltűntem, de elég sok lett mostanában a munka, még az én autóm is ki van adva folyamatosan, sőt még be is kellett fektetni 2 autóba. Na meg persze mi is kihasználjuk ezt a kánikulát és megyünk, ha van szabadidő.

JUDITOK! Boldog névnapot kívánunk!
Nagyon édes a kis Dorci, igazi reklámbaba!

Nóra! Örülök a vizsgáidhoz és gratulálok Neked!

ILdi, Betti! Voltatok mostanában az usziban?

Mit szóltok a viharhoz? Ez már kellett!

Remélem mindenki jól van , puszi Nektek!
Szilvi
nsyl
 
 

 
 

Sziasztok!
Látom már napok óta semmi mocorgás mindenki nyaral?

Szilvi!
Bocsi de még csak most néztem vissza hsz-at. Igazából nem tudom kire hasonlít a lányom szinte mindenkiből van benne még az unokatesómra és a hugomra is hasonlít, kicsinek tiszta apja volt most már nem olyan könnyű, köszi a dícséretet.

Ildi!
Mi van veletek Dávid meggyógyult már?
Remélem jól vagytok?
Ketrin ma jön haza Akaliból most sütöm neki a meggyespitét.
Kevin már nagyon várja haza, nekem is nagyon hiányzik pedig minden nap beszéltünk de az mégsem olyan.

Talán az elkövetkező napokban többbet tudok jönni mert 2 hétig szabin leszek.
Az időt jól kifogtam péntekig esőt mondanak :x

Jutka!
A szemüvegem nekem is mindig a legrosszabbkor tört el.

Remélem írtok!
Kriszti

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


KRISZTI! NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK NEKED!

Puszi
Szilvi, Viki
nsyl
 
 


Sziasztok!

Szilvi, köszönöm!

Még mindig nyaraltok vagy nem jó a gépetek hahó hol van mindenki?

Remélem senki nem beteg!

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Még megvagyunk :D Nem tüntünk el csak sok a dolgunk és rohanás van mindig.Gondoltam úgysem ír senki ezért van mikor be se nézzek napokig.
Szóval tartozok Jatkának a pizza receptel és még kinek is?Pótolom ezeket és a strandos képeket is ide.
Remélem lesz időm!!!

Tegnapi napom is elég zsuffolt volt.Képzeljétek 2x dagastottam pizza tésztát.Összesen 8 pizzát csináltam,mert annyi vendégünk lett :lol: Buli volt.....

Sajna a kocsink nem jó mert folyik a vízcső és kell új alkatrész.
Ezek vannak velünk.

Többiekel mi van?Ildit,Szilvit tudom.TÖBBIEK?

Puszi mindenkinek!

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Csajok!
Ennyire nem kéne kihalnunk.... :(:(:(:(

Hol a "topic lelke"? ILDIKÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Még jó, hogy icipici életjelet kaptunk Rólatok, mert már kezdtem rémeket látni! Még azt sem tudjuk, hogy sógorunk vagy sógornőnk lesz.... Vagy még Ti sem? :lol:

Vagy lehet mindenki annyira magára van utalva az egész családi, háztartási és minden egyéb feladattal, mint én és nem ér rá jönni?!?!?!?!?! Ja és néha padlón is van, mint én....

Na jó, nem reklamálok! :oops: Bár szeretnénk menni uszodába, Tücsökzenére és játszótéri talira is, de semmi.... :oops: :(:(:(

Dóri jól van, alvásügyben nem akarok semmit sem elkiabálni...úgyhogy inkább nem mondok semmit! :D :D :D Várjuk ki a végét! Bár nagyon érdekelne, hogy van-e Vkinek éjszaka ágyban kolbászolós csemetéje? Hogy fog így a Szivikém eccer a kiságyba kerülni?!?!?! Vagy addigra már ki is növi???? :lol: :lol: :lol:
Egyébként még mindig nem értem, hogy tud egy 10 kilós gyerek ilyen örökmozgó lenni.... Már a doki is mondta, hogy a súlya ellenére sokat mocorog, de akkor sem értem....

Kistesó projektet Apa lefújta.... Majd talán később....Talán....

Hát ezt is meg kellett emésztenem.....

Na ennyit rólunk!

Puszikázunk Minden Lógóst!

Dóra és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!

Ennyi idő után,már olyan nehéz írni.........de úgy döntöttem,hogy nem hagyom meghalni a topikunkat,ha már megnyitottam, :cry: ha kell egyedül is irogatok bele. :oops:

HA nem is tudok jönni egyelőre rendszeresen,de be fogok kukkantani.

Ildikó Kép
ilgya1
 
 


Szia Ildikó!

Igazad van a topical kapcsolatban :) Veled tartok énis.Az a helyzet hogy tényleg nehéz így írogatni és nincs is kinek.Minek írjam le a dolgaim,ha elküldhetem privibe is .Nem? :roll:

Igyekszem énis jönni,de holnap reggel elutazunk és csak vasárnap este jövünk haza :twisted:

Majd írok OKÉP? 8)

Mi van veletek?Dávidkád?KPicurod hogy bírja?Aktív baba?
Tetszettek a cuccok amiket vittél tőlünk.... :?:

Majd még beszélünk,de mennem kell pihizni,mert reggel indulás :D

Puszi

Betti&Milán Kép
raczbetti
 
 


Szia Betti!

Benned bíztam! :wink:

Nagyon édi Milán a képen.Milyen csini a rucija! És ki ez a helyes kislány?

Nagyon szupik a cuccok,majd írj,ha jön valami.Sonka is fini volt,már el is fogyott. Szupi helyen laktok,lehet,hogy később nekünk is több közünk lesz Péterihez,de ez még titok. :wink:

Jó pihit nektek hétvégére,mi sem leszünk,Krisztiékhez megyünk Tatabányára.Ti hova mentek?

Csütörtökön: védőnő,és háziorvos.
Pénteken: 4D
Szombaton: Dokim magánrendelő és utána utazás. Mi is vasárnapig maradunk.

Magunkról most nem irok,ha úgyse leszel,majd valamikor benézek.

Sok puszika:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Megvagyunk mi,csak épp....
Nekem azért nincs kedvem írni,mert hetek óta azt olvasom a többiektől is,hogy minek...


Ildi!
Nem tudtam pl azt sem,hogy te miért nem vagy ilyen sokáig..Régen velem is priviben leveleztél meg msn-en mennyit,ott sem vagy.

Nem igazán szemrehányás ez bocsi,csk nem is tudjátok miért nem írunk...Néha "élőben" könnyebb lenne elmondani,mint itt,amikor azt sem tudom ki olvassa el és mikor.

Mindenki!

Sokszor lenne is kedvem leírni a dolgokat,de arra már nincs energiám,hogy még külön reagáljak is mindenkinek...

Jatkával tartom a kapcsolatot msn-en,telefonon,sőt taliztunk is már.Voltak nálunk családostul,nagyon jó volt.

Szintén Ildi!
Neked meséltem anno,hogy szeretek ide írni,de szükségem van a személyes élményekre is.Amikor hetente találkoztunk,könnyebb volt...Talán,ha újraindul a Tücsökzene


Más...

Elkezdtük az építkezést,bár még csak kisebb munkák vannak,idén valószínű már csak az alapig jutunk...
Vezetek is sűrűn,én vagyok az anyagbeszerző,rohanok egész nap,amikor a fiúk dolgoznak.

Próbálunk közben ide-oda eljutni is,ha már a nyaralás nem jött össze.Ez sikerült is,voltunk a vasúttörténeti parkban,Egerben,strandon.

És a legutóbbi,amit még mindnyájan sokáig csak kiheverni prőbálunk:a tűzijáték.
Benn voltunk sajnos,pont a Battyányi téren...Komoly bajunk nem lett,csak hát a lelki oldal.

Közben 2 hét múlva suli és óvoda kezdődik egyszerre,az sem egyszerű.

Hát röviden ennyi.

Nem akarok tényleg senkit mesérteni,talán ezért nem is írok inkább.Sokszor nem vagyok a toppon.Talán,ha megjön az ősz és belerázódunk egy kicsit a mindennapokba jobb lesz.

Remélem nem haragszotok nagyon!!!

Mindenkit puszilok:

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Nóra!
Látom te még mindig nem szoktál le az éjszakai bagolykodásról :D szerencsére!

Örülök,hogy hallok rólatok is.

Mi rengeteget utaztunk a nyáron,és nem mindig volt időm irogatni,aztán hogy ti sem irtatok,így én sem.....(Tudom,hogy ez hűlye felfogás,de olyan feleslegesnek tűnt)

Balatoni nyaralásunk:
http://davidbaba.b13.hu/

Azóta már megint voltunk Tápión és a Tiszán is,szóval nem tudom magam utolérni még az írásban sem. Én is abban reménykedem,hogy majd ősszel könnyebb lesz az életem.


Sajnálom,hogy így alakult a Tűzijáték,remélem gyorsan elfelejtitek ezt az egész szörnyűséget. Nem csoda,hogy megvisel lekileg,én nem voltam ott,de azóta is sokat gondolok,azokra akik megsérültek,sőt azt a kislányt és a fiatalembert sajnálom a legjobban,a családjuk se gondolta voln,a sztem,hogy elmennek egy tűzijátékra és nem mennek haza többé. :cry:

Mikor lesz a tücsökzene? Első szerdán igaz?6-án? :roll: Tényleg jó volt.

Örülök,hogy sikerült összefutni a Jatkáékkal,biztos jó volt. Kár ,hogy kimaradtunk.......

Most mennem kell,de még benézek később.....ILdikó
Kép

Kicsit megkésve:
Ketrinnek!Bettinek! Sok boldog szülinapot kívánunk! Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok!

De jó, hogy van hír Rólatok! :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

Kivételesen hamarabb keltem, mint a Szivi! :lol: :lol:

Mi is sokat vagyunk úton. Vagyis egy pörgős embernek bizti kevés volna, de magunkhoz képest csúcsot döntöttünk! :D Hétvégén is megyünk Maconkára, ha az idő engedi! Vettem a Páromnak egy pecabotot és azt akarja felavatni! :D Már az előző hétvégén akarta, de ilyenkor van Anyuméknál a nagy családi ebéd, így el kellett tolnunk! :D Talán túléli! :lol: :lol: :lol:

Dórival tegnap voltunk a védőnőnél. 76 cm és 10250 g. Elég komoly! Már nem találom nehéznek a 11,7 kilós babakocsit betenni az autóba! :lol: :lol: :lol: Hiába, megedződik az ember! Nálunk sajna nem tudják mikor kezdődik

Akartam kérdezni:
Lehetnek már szerintetek rémálmai egy 10,5 hós babának?
Csukát merre szerzitek be?

Ildi!
Tényleg nem tudjátok, hogy a Baby fiú vagy lány? Neveket már kitaláltátok?

Betti!
Mekkora már Milán? Ciciztek még? Hogy áll a darabos kajszival?

Pussszkó, Dóra és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!
Látom jól lemaradtam..
Szolgáltatót váltottunk, ezért május végétől nem volt Internetünk, tegnap kötötték be újra.
A nagy hír nálunk, várjuk a harmadik bébit, most 12 hetes. Ábit nagy nehezen felvették a Brunszvikba, ma lesz a szülői az oviban. NYaralni még nem voltunk, most megyünk a szüleimhez haza néhány napra, aztán Egerbe, aztán a BAlatonra néhány napra, úgyhogy szept. közepéig jövünk megyünk.
Örülök, hogy jól vagytok, már akik mostanság írtak, mert őszintén nm olvastam végig a több hónapos elmaradásomat.
Most futok fektetni, sziasztok:
Judit
judi
 
 


Sziasztok!

Bocsi,most csak 1 perc,mert bejutni ide is 1 óra volt.

Judi!

Először is gratulálok!!!!!
Találkoztunk a Brunszvikban!!!!!!!!!!!!!Bár nem ismertelek meg.Melyik csoportba fogtok járni?Mi a sünibe.Nekünk kellett átmenni a másik terembe.Nem ti cseréltetek a barátnőmmel?Valami rémlik.

Válaszolj,ha tudsz!


Többiektől bocsi,megpróbálok még írni,csak éppen 25 kg szilva magozásának a közepén vagyok.


Puszi!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Judi!

Gratulálok!!!!!!!!!!!!

Kép

Gyere sűrűbben ,ha tudsz!



Jatka!
Rémálmok????????????Ezen én is sokat tűnődtem,de ha nem éri őket napközben valami trauma,nem gondolnám....De ki tudja?Fogacskái kint vannak?

Nagyon szépen fejlődik a pici lány!

Dávid első cipőjét az Árkádba vettem( EGy Sieszta szandit.)
Csaknem elindult Doresz?

Nem tudjuk még a nemét pocakbabának,holnap megyek 4d.-re.
Nevekkel hadilábon állunk. Ami nekem tetszik,az neki nem és fordítva is igaz,most arra várunk,hogy kiderüljön a neme,aztán meglátjuk....

Puszi:Ildikó
ilgya1
 
 


Szia Nóra!

Nem láttalak az előbb.Jó munkát nektek!

Jól nézhet ki már a spejzotok! :wink:
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Dóri altatás zajlik, persze hintában.... :D :D :D
Párom uncsitesója pont azt ecsetelte ma, hogy haggggyam Dórit 2 hétig sírva elaludni és az milyen jó lesz a gyereknek, mert jobban fog aludni...... :? :? :?

Nincs hozzá erőm.....én baromi büszke vagyok így is arra mennyit haladtunk a kezdetektől....

El is aludt! Holnap jövök, ha esni fog! :D

Puszika, Dorka és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!

Dóri altatás zajlik, persze hintában.... :D :D :D
Párom uncsitesója pont azt ecsetelte ma, hogy haggggyam Dórit 2 hétig sírva elaludni és az milyen jó lesz a gyereknek, mert jobban fog aludni...... :? :? :?

Nincs hozzá erőm.....én baromi büszke vagyok így is arra mennyit haladtunk a kezdetektől....

El is aludt! Holnap jövök, ha esni fog! :D

Puszika, Dorka és Jutka
jatka
 
 


Bocsika....kétszer küldtem el véletlen....
Vagyis béna voltam..... :lol: :lol: :lol: :lol:
jatka
 
 


Jatka!

Én is hallottam már erről a módszerről,biztos sokaknál beválik,de én nem tudtam alkalmazni a Dávidnál.
Olyan drasztikusnak tűnt,és igazából máshol azt olvastam ,hogy szegény gyerek már azért nem sír,mert tudja,hogy nem számíthat senkire,pedig lehet,hogy csak beszorult a lába és azért sírt.De senki nem nézte meg,hogy mi van????
Persze mindenki úgy csinálja,ahogy akarja és ahogy jó neki,én maximálisan ki szeretem használni a vele töltött időt,mert ez gyorsan eltelik és észre se vesszük. Én biztos vissza fogom sírni,sőt már most rosszul vagyok,hogy nemrég született és már a második szülinapjára készülünk. :oops:


Meg kivülállóknak amúgy is könnyű osztani az észt. Én mindig kiosztottam a hugomat,hogy így kéne csinálni,meg úgy, mikor született a fia,aztán jött a nagy pofára esés,mikor megszületett a Dávid. :oops: :oops: :oops:

Puszi:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Lassan térek vissza,ami azt jelenti,mindig csak kieveseket tudok írni.

Most épp sül a szilvalekvár :)

Ildi!
Ma voltál a 4D-n,igaz?
Na ééééés,mi van?

Visszaolvastam,hogy elutaztok.
Ne hagyjál ilyen kétségek között minket :lol: :lol: :lol:


Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Kérem a tippeket :D
Kép Kép Kép
ilgya1
 
 


Szia!


Nem éééééér!
Legalább valami árulkodó képet tettél volna fel!!!!!!

Bár,nem is tudom,elég csajos arca van :D :P :D :P

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Nóra!

Talált,sűllyedt! Kiscsajom lesz!!!! Kép ha minden jól megy!

Ez már mond valamit?
Kép
ilgya1
 
 


Ildi!

DE JÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
SÓGORNŐNK LESZ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Puszkó, Dorci és Jutka
jatka
 
 


Ildi!

Hurrrrrrrrrrráááááááááááááááááááááá!

Ha jól sejtem,titokban erre vágytál nagyon,igaz?
Örülök,hogy sikerült :D :D :D



Ja,még akartam írni,csak akkoriban nem nagyon jutottam ide:múlt héten csütörtökön,a piacon,az Eötvös utcában én álltam előtted,nekem kellett tolatni vissza,mert jöttek szembe.Tessék vigyázni,mert már közlekedek :D
Ha tolatok,akkor meg főleg menekülj :D :D :D

Gratulálok a csajszikádhoz!!!!!!!!!!!!!!!!
Van már neve?

Sok puszika:

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Nóra,Jutka!
Köszike,hogy velem örültök. Kép

Nóra,ne má tényleg te voltál? Észre se vettem,én viszont annyira figyelem az utat (Na nem mindig)hogy nem szoktam senkit észrevenni,aztán mondják,hogy mit bambáskodok????Láttak itt meg ott???Most is így jártam,nálam megszokott,hogy ilyen bamba vagyok!!!!Ne hari!

Név még kétséges,de már vannak kedvesebbek,de még mindig nem egyezik az izlésünk. :roll:

Most indulunk a nődokihoz magánrendelésre,aztán megyünk tovább a Krisztiéhez :D majd onnan jelentkezem,de ha nem engedik :twisted: :twisted: :twisted: akkor vasárnap este jövök.

Tsókolok mindenkit:Idlikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ildi!
GRATULÁLUNK!!!
TUDTAM HOGY LÁNY LESZ!!!
Tudtam , hogy bejön, ez a legjobb amikor összejön amire az ember vágyik!

Utolagosan is köszi Ketrin nevében a köszöntést!


Jutka!

Nem hiszem , hogy ha hagyod sírni Doreszt akkor neki jobb lesz csak azt fogja érezni ,hogy nem törődik vele senki és nem számíthat senkire ha neki valami baja van. Lehet, hogy csak egy kis cirógatásra van szüksége, vagy az kell neki hogy ott tudjon maga mellett.
A hugomnál ez bevált nálam nem, addig volt csöndben amíg esetleg a cumisüvegben volt tej amikor még úgy aludt, ha esetleg elaludt mire kifogyott akkor nem volt gond , de ha nem cirógattam míg elnem aludt.
Semmi értelme kényszeríteni hogy egyedül aludjon nekem már 12 és 7 évesek de még ma sem teljesen egyedül alszanak.
Nekem most kezdenek egyedül aludni eddig mindig bent maradtam a szobájukban és megvártam míg elalszanak, most meg égve hagyom a villanyt és kijövök, talán most már lehet mondani hogy egyedül alszanak.
Mindenkinek másképp válnak be a dolgok én nem tudtam volna elviselni ha sírnak.

Nóra!
Sulikezdés!
Hát igen mi is megkezdjük idén már a Kevin is, most még várja és lelkes. Ketrin is eléggé bár az Egri Csillagokat már nagyon unja nem igen köti le de becsületesen olvassa.
Nálunk 1-én kezdenek , 31-én évnyitó.
Én nyomom a melót ezerrel.
A héten kezdtem előtte két hétig szabiztam és végre volt időm elolvasni egy könyvet.

Na megyek mert itt vannak az Ildikóék.
A Dávid zabálni való a gyerekeim pesztrálják, mi pletyózunk,a fiúk meg pecáznak! :P

Puszi mindenkinek: Kriszti

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Ildi!
Nem engedem!! :twisted: :P

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Itthon vagyunk.Megérkeztünk a nyaralásból és benézztem.Örülök hogy írtatok és sokan vagyunk megint :D

Nóra!

Megértem a helyzeted és elhiszem hogy kell a személyes tali is.
Suli :evil:

Ildikó!

Köszi az utólagos köszöntést :wink: Új cuccok lesznek szerintem a héten.Írok majd.Oké? :wink:

GRATULÁLOK A KISLÁNYHOZ!!!!!!!!!!!!!!!!!Írígykedek ám :cry: :cry: :cry:
Talán nekem sosem lesz,de pedig nagyon szeretnék ám :D .Sokfelé voltunk nyaralni.A szállásunk Abádszalókon volt,de elmentünk,Egerbe,Hortobágyra,Hajdúszoboszlóra és hazafelé Jászberénybe is strandoltunk :D
Köszi a dicséretet Milán nevében.A kislány aki vele van az a férjem huga.
Jó hogy multkor erre jöttetek :P

Jatka!
Milán 8.5kg :D Darabos kaját nagyon szereti(már amit kap).Ti hogy álltok vele?Játékotok megjött már?

Megyek aludni,mert elalszok.

Puszi mindnkinek.Holnap többet írok!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Kedves Kriszti!

Nagyon jól éreztük magunkat nálatok,mint mindig. Olyan jól ki kapcsólodok. Köszönjük. A gyerekek is olyan aranyosak,és ahogy vitatkoztak a Dávidon.......tök arik!

Minden nagyon finom volt és köszönjük a vendéglátást!
Igaz ez a kis csalás nem volt szép dolog :twisted: de szuper volt a buli.Ja és a halat meg se köszöntem vagyis a Zsolti nevében köszi,hogy megpucoltad.

Majd küldöm a fényképeket!

Betti!
Üdv újra itthon!

Köszike neked is!De miért ne lehetne kislányod? :oops:

Jó sok helyen voltatok,biztos Milán baba élvezte. Készülsz már a szülinapjára? Mit néztél ki neki? :D
Jöhetnek a fényképek!!!

Várom az infot a cuccosról!


Jatka!!!!
Kedves!
Merre vagy?

Andi!Köszi!
ilgya1
 
 


NÓRA!

Kép

Isten éltessen sokáig!!!!

Sok boldogságot és hosszú életet kívánunk szülinapod alkalmából.

Puszil:Ildikó&Đavid&pocak
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Megint csak fél-üzemmódban vagyok,mert a változatosság kedvéért lekvárt főzök :D

Most őszibarack :)

Ildi,Jutka!
Köszi a köszöntést,arik vagytok!

Kriszta!
Nálunk 1-jén reggel lesz évnyitó,utána 3 óra tanítás.A héten osztják a könyveket,nekünk elvileg ma volt,de mivel az igazolás csak holnapra lesz meg (3 gyerek-ingyen tankönyv),majd csak akkor tudok érte menni.
Amúgy a dolgok nagy részét már megvettem.

Most ovilázban égek,tegnap voltunk bútorokért,mert tök üres termet kaptak szegények.Ma súroltuk őket,meg próbáltuk berendezni a termet.

Betti!

Mi is voltunk 5 éve Abádszalókon,akkor nagyon jó idő volt,sokat fürödtünk.Nem is nagyon mentünk máshova.
Kb2 hete viszont voltunk Egerben.Hú,nagyon élveztük mi is.:)

Bocsi csajok,de mennem kell,mert Apa kevergeti a lekvárt. :twisted:

Egész hetem csupa rohanás,de megpróbálok majd jönni.


Puszi!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Ildi! Olvastam az iwiwen, hogy lányod lesz, gondoltam benézek mi újság a társalgóba. Nagyon gratulálok a lánykához!

Na szóval: hogy miért is nem írogat az ember? Én például teljesen esélytelenek érzem, hogy rendszeresen tudjak írni. Igen legtöbbször nagyon magamra vagyok utalva a gyerekekkel + a állandóan dolgozó férjjel + a háztartás + a jó kedv megörzése. Na és a munka: ha leülök a gép elé az bizony leginkább munkát jelent. Pedig igenis jó olvasni, jó új ismerősöket szerezni.
Nem igérek most semmit, de igyekezni fogok, hogy részem legyen abba, hogy ez a topik megmaradjon.

Hát Tamit nem vették fel az oviba. Engem egy kicsit, Tamit nagyon bántja. Játszott a babáival és nagy büszkén hozta, hogy az ő lányait felveték az oviba. Leültünk beszélgetni, miért is jó, hogy szabadon együtt töltjük még a következő évet. Tíz perces érvelésem után közölte: azért az ő lányait csak felvették az oviba.
Úgyhogy a fene mindenbe, nincs azért az jól, hogy egy oviérett kisemberke el legyen utasítva, pedig alanyi jogon jár, épp csak nem kötelező 5 éves korig az óvoda.

Alvás: én bizony Tamikámnál megcsináltam az "aludj jól gyermekem" módszert. Szonját az első perctől úgy fektettem, hogy ne legyen gondunk - persze azért kicsi nála is volt. Nem a sírni hagyás a lényege, mindig bemegyünk hozzá, pont azért, hogy tudja: a közelébe vagyunk és nagyon szeretjük. Taminál 10 hónapos korába kezdtem el, 20 percenként ébredt fel addigra. Alig aludtam valamit, nappal feszült voltam ő pedig sírós. 3 nap alatt jutottunk túl a nehezén. Én azt mondom megérte.
Pár hónapja már Szonja sem ébred éjszaka /még szoptatom/. Nekem ez nagyon jó mert sok este éjfél utánig a gép előtt dolgozgatok és pár órát megszakítás nélkül aludni az nagy ajándék. Hozzá kell tennem egyedül nem biztos, hogy végig tudtam volna csinálni Tamival a módszert, de a férjemmel egymást támogattuk.

Mi nem nagyon nyaraltunk ezen a nyáron. Ha minden igaz csütötökön mennénk Hortátországba, de ez még azuram munkájától függ. Én egy kicsit már le is mondtam róla.

E hónap 21-én nyilt Vecsésen egy játszóház a Lőrinci úton. Még mi sem néztük meg de nagyon tervbe van. Felfedezzük és beszámolok majd milyen.

Sziasztok! Anett
kállai
 
 


Tamara és Szonja
Kép Kép
kállai
 
 


Sziasztok!

Nahát a férjemet elengedték, de Szonjuska úgy néz ki visszaesett abba a betegségbe, amivel két hete küzdünk, hasmanés és láz. Több nap után tegnap este újra belázasodott, és most is kezd melegedni. Az egész úgy kezdődött nála egy hónapja, hogy a szája belöl kisebesedett és hasmenése lett. Azután hamar elmúlt, de egy nap többször volt széklete és kb két hete csúcsosodott ki a lázas állapottal. Nem tudom mikor lesz már vége, de nagyon aggasztó.
Szóval valószínű a nyaralásnak annyi, bár ez leginkább a ma leadott vizelet eredményétől függ, amiért négyre megyek. anett

Kép
kállai
 
 


Sziasztok!

Szonja lelete teljesen negatív lett, így, ha minden igaz irány a tenger!
Addig remélem felpezsdül a forgalom és sok mindenkiről olvashatok, ha hazajöttünk. Tücsökzenére mi is szeretnénk menni a csajokkal, ott találkozhatunk.
Üdv: Szonja, Tami, Anett
Kép
Kép
kállai
 
 


Sziasztok!

Ildi!
Ne is kérdezd! Volt 2 olyan éjszakánk, hogy hojojojjjjjjjjjj!
Ma le tudtam tenni 1 órája, de már egyszer ébredt is....

Megpróbálok pihenni én is..... Holnap Anyóshoz megyünk. De igyekszem jönni ide isssszzzzzzz!

Puszika, Dorka és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!

Bocsika,hogy eltűntem,de tegnap Zsolti szülinapját ünnepeltük,egy kis előbulit tartottunk,majd hétvégén folyt. köv. Tápiószentmártonban :D

Nóra!
Már megint milyen lekvárt?????Ja látom.....ez igen.....
És van külön recepted mindegyikre,vagy egyformán kell az egészet? :oops:

Most ezt komolyan mondod,hogy nektek kell lesúrolni a padokat meg mindent az oviba? Most nem azért,mert így legalább lehet,hogy tényleg tiszta lesz,de akkor is..ez nekem furcsa....Most melyik ovi is ez?És van mivel berendezni? Vagy azt is nektek kell vinni?

Anett!
Köszike.és
Nagyon örülök,hogy "visszajöttél"

A lányok még mindig gyönyörűek, a fotósuk meg még mindig egy profi :wink: ...

Szegény Tami,azért sajnálom,főleg,ha előtte szépen felkészítetted,hogy mennyi csudajó dolog fog vele történni az oviba,nehéz lehet,ezt egy ekkorka csöppségnek ésszerűen felfogni.
Nem is értem ezt a rendszert,na mindegyj...már a Kristófnál is furcsa volt,hogy nem vették fel....,akkor nyitok új ovodákat és nem bezáratni kéne őket,szegény szülő fizet annyit,hogy ez a h... Önkormányzat fenn tudjon tartani még egy ovodát,ha kevés az ami van,arró nem is beszélve,hogy szerintem van elég munkanélküli ovónő,aki szívesen dolgozna,ha lenne hol.... :evil:

Majd számolj be a játszóházról!

Örülök,hogy nincs semmi komolyabb gond,akkor kívánok nektek jó pihit és várunk vissza a képekkel!!!

És utólagosan kívánunk Szonjának sok boldog születésnapot!
Kép

Jatka!
Lesz ez még így se..... :wink:
Sikerült a húsit megvenni?

Andi!
Én már most várlak vissza! :wink:

Szilvi!Betti!Anita!Erika! Judi!Titeket is!

Krisztit is! :roll: :wink: (ja a képek kimentek a fejemből,mindjárt teszek fel egy párat....és mond meg az uradnak,hogy akarom azt a török számot,izibe küldje át nekem!!!!!!)


A két fiú zenét hallgat,Ketrin Mp3-ján:
Kép
A megnagyobbított kerti tó: Annyira szép!!!!Élőben még szebb!!!
Kép
Gyí paci,paripa....
Kép

Bogrács:
Kép
Így szeretjük egymást:
Kép
És végül a nagylány,Ketrin a szülinapi tortával:
Kép

Puszi:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Igyekszem visszatérni közétek, és ezután gyakrabban jönni. Semmi különösebb oka nincs, hogy eddig nem írtam, csak valahogy az idő... (tudom, közhely :oops: ) Mindennap olvasom a hozzászólásokat (már amikor vannak), de valahogy az írásig sose jutottam el.

Mi augusztus elején voltunk 10 napot a Balatonon. Hát, sikerült kifognunk a lehető legrosszabb időt, de azért így is nagyon jól sikerült. Első-két nap tudtunk fürdeni a Balatonban, Lőrinc nagyon élvezte, utána jött az eső, szél, hideg. Különféle programokat szerveztünk, Lőrinc tök jól alkalmazkodott minden új dologhoz, sokfelé mentünk vele, meg aztán anyukámék is velünk voltak (nagycsaládos nyaralás volt), így telejesen kipihenve, feltöltődve jöttünk haza.

Az augusztus 20-i hétvégén otthon voltunk Anyukáméknál, Hajdúszoboszlón, és mivel akkor nagyon jó meleg volt, szombat-vasárnap is kint voltunk a strandon. Lőrincnek teljesen mindegy volt, hogy hideg vagy meleg vízbe vittük, csak pancsolhasson, nagyon tetszett neki. :D

Betti , ti mikor voltatok Szoboszlón? Nem is tudtam, hogy mentek. Merre voltatok ott, strandon, vagy máshol?

Ildi, még egyszer nagy-nagy gratula a kislány pocakbabádhoz! :D
Ugye, Te beadattad Dávidkának a bárányhimlő elleni oltást? Érdekelnének a tapasztalataid, volt valami utóhatása, pöttyök, láz, bármi? Egyik ismerősünknek mindkét kisfia most nyáron volt bárányhimlős, és bizony azt mondta, nagyon bánja, hogy nem adatta be az oltást, mert nagyon megszenvedtek vele. Meg aztán elég sok utánajárás után, hajlok arra, hogy én is beadassam Lőrincnek.
Nagyon arik a képek! :)

Nóri, engem is érdekel, hogy miket csináltok az oviban. Mindent a szülőknek kell vinni? Bútort is, játékot is?
És várjátok már? Hogy lesz a beszoktatás?

Anett, gyönyörű szépek a lányaid! Jó pihenést nektek a tengernél!
Sajnálom, hogy Tamit nem vették fel oviba! :? Elég furcsán működik itt Vecsésen ez az óvodai rendszer... :( pedig elég sok kisgyerek van, akinek szüksége, igénye lenne az ovira, és nem csak 5 éves kortól.

Jutka, éjszakákhoz kitartás! Szerintem minden babának és szüleinek más és más a jó, csináld úgy, ahogy Te a legjobbnak érzed! ;)

Még megpróbálok képeket feltölteni.
Puszi Mindenkinek,
Andi és Lőrinc
idna
 
 


És akkor néhány kép, ha sikerül....
Kép Tapolcán, a Tavasbarlangban

Kép

Kép Első vidámparki élmények


És ezek már Hajdúszoboszlón készültek: Kép

Kép
idna
 
 


Szia Andi!

Annyira örülök,hogy jöttél!!!!!
És itt is köszönjük !

Mi is akkor voltunk a Balatonon,mikor tök szar idő volt... :cry: fürdeni persze egy napot se bírtunk....

Igen,be adattam az oltást a Dávidnak,és az árán kivül semmilyen kellemetlen utóhatása nem volt,se pötyik,se láz,se rosszullét se semmi...
És nagyon reméykedem,hogy nem is lesz ezentúl se,mível ez nem életre szóló védettséget ad,hanem 5 vagy 6 évente újra kell oltatni. Éppen ezért oltattam be,amit te is írtál,mert most olyan csúnya szövödményei vannak,hogy hiába esel túl rajta gyerekkorban,de azt a látványt,egy édesanyának se kívánom,amit akkor a tv-ben láttam.(Még így is van esélye,hogy elkapják,de közel se olyan drasztikus a lefolyása)
Sajnos ez van,odáig jutottunk,hogy a környezeti károk hatására minden betegség,korokozó felerősödik,megváltozik, immunissá válik,gondoljatok csak a permetes szúnyog csípésére és az allergiára????Régen lehet,hogy hamar túlestél rajta gyerekkorban,aztán kész védett voltál egy életre,de ma már ilyen szempontból is más világot élünk...ha meg megtudom előzni az allergiát (legalábbis mindent megteszek,ami tőlem telik) akkor ezt miért ne előzzem meg? :oops:
Sőt azt halottam,hogy pár év múlva a kötelező védőoltások közé fog tartozni,mert nagyon elterjedt és gyorsan alakul ki a járvány!)

Én legalábbis így gondolkodom...

Várjuk a képeket!

Ildikó
ilgya1
 
 


Már látom!!!
Nagyon szuperek a képek! LŐri,mindig milyen kis vidám,kiegyensúlyozott baba,vagyis már nagylegény ő is.

Egész megférfiasodott!!!!Látszik,hogy ő is imádja a vízet. Ti jártatok uszni valahova?

Jöttök majd Tücsökzenére?

Ildikó
ilgya1
 
 


Szia Ildi!

Tücsökzenére szeretnénk menni, remélem összejön!

Nem jártunk úszni Lőrinccel, de nagyon imádja a vízet. Mi totyorásztunk a hideg vízben, ő meg csak ment bele. Mintha legalábbis meleg lett volna. :D

Én pont az ismerősünk kisebbik fiáról (Lőrinccel egyidős) láttam képeket a bárányhimlős betegség alatt, hááát valami borzalmasan nézett ki, egészen elrettentő volt! És még a szájában is volt!
Én is hallottam, hogy kötelezővé akarják tenni pár éven belül.
Viszont a védettségről én azt olvastam (azt hiszem a baranyhimlo.hu-n), hogy egy életre szól, és úgy emlékszem Lakos dr. is ezt mondta. Nektek nem?

Allergia: mi sajnos a férjemmel mindketten allergiásak vagyunk, szerencsére nem ételallergia, csak légúti, de én most pont jól benne vagyok, iszonyat! Nem tudom, Lőrinc elkerülheti-e, én mindent igyekszem megtenni, aztán csak reménykedek!
idna
 
 


Sziasztok!
Szuper!
Zajlik az Élet!
Csodásak a képek!

Ildi!
Köszike a képeket annyira szupik lettek én ezeket nem is láttam!
Már le is töltöttem :lol:

Nóra!

Nálunk ma volt tankönyvosztás, most per pillanat Kevint nem érdekli szinte rá sem nézett, de még úgyis lesz a kezében eleget :roll:

Sajnos a mai napunk nem volt valami szuper. Ketrin bejött velem melóba onnan mentünk a suliba gyalog mert nem akartam 2 buszmegállót menni, gondoltam úgyis aránylag jó idővan meghát nincs is messze a suli. Már nagyon megbántam mert, Ketrint az egyik háznál megharapta egy kutya. Kinyúlt a kerítésen pedig nem is mentünk közel és nem volt semmi előjele sem mert nem igazán ugattak. Szerencsére farmerkabát volt rajta és tompította a harapást. Egyből hívtam a dokinőt kijött megnézte, nem vészes , de azért egy tetanuszt kapott. Hála az égnek nem vészes a lelke talán jobban sérült mint a karja. Az egészben az volt a felháborító hogy a kutya gazdája alig akart kijönni és még majdnem ő volt felháborodva hogy elkértem az oltási könyvet.
Könyörgöm, ha 3 kutyája van és vadak miért nem csinál normális kerítést hogy az állat feje ne férjen ki. Most nem tudom bejelentsem-e az önkörmányzatnál (dokinő ajánlotta)

Na valami jó is: hétvégén megyünk a Római tóra (Tata után) 3 napos horgászatra. Kicsit céges mert a főnököm szervezte de már várom jó bulinak ígérkezik, remélem a gyerekek is fogják élvezni.

Ildi!

A számot betettem az msn-es mappába!
Mégegyszer köszi a képeket tényleg tök jók!!

Puszi mindenkinek:Kriszti

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Kriszti,
nem semmi ez a kutya harapásos történet! Ketrin már jól van lelkileg? Egyébként hol harapta meg a kutya, a karján valahol?
Az ilyen gazdák tényleg csinálhatnának egy normális kerítést! Ez még egy felnőttnek is ijesztő lehet, hát még egy gyereknek! :shock:

Csajok, ez az augusztusi őszi hideg rémes!

Iskolakezdőknek holnapra sok sikert! Új ovisok mikor kezdenek?

Puszi, Andi
idna
 
 


Sziasztok!

Na ma tényleg hulla vagyok,így csak pár szó:

Este 8-kor jöttünk el az oviból.De mostmár nagyon szépek vagyunk.
Jövő héttől jobb lesz már,több időm lesz,remélem.

Kriszti!
Tényleg szörnyű ez a kutya dolog!Kristóf is borzasztóan fél a kutyáktól,pedig még nem is volt rossz élménye.

Andi!
Köszi,mi kezdjük a sulit reggel:)
Írok majd privit is az ovi miatt,sok dolgot ide nem akarok.
Ovi különben hétfőn kezdődik.
Ja,és Ábel a másik csoportba jár,ma láttam a névsort.

A képek nagyon jók :)

Anett!
Jó nyaralást!Bár már csak akkor olvasod,ha hazajöttetek.

Ildi!
Végül nem voltam piacon,de gondolom te sem.Nem tudod a Lakos doki még szabin van?

Na megyek,mert még ezer a dolgom,ráadásul a Viktor is nehezen aludt el,most írás közben kellett bemennem hozzá.

Puszilok mindenkit!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

Kriszti!

Sajnálom szegény Ketrint,jó ,hogy nem történt komolyabb baja. Tudom,hogy ez is azért megviselte,főleg lelkileg az érzékeny kis lelkét,de reménykedjünk,hogy hamar elfelejti. :(

Aztán fel a fejjel!Ne törödj senkivel! :wink:

Nóra!
Én úgy tudom,hogy már nincs szabin szeptembertől a doktor úr,de jobb lesz,ha felhívod,hogy ne menj el potyára....Én mikor a védőnéninél voltam legutobb,nagy felújítások voltak a rendelőben,tisztára minden fel volt bombázva még a sulyomat se tudtuk megmérni :D

Az ovihoz kell igazolás,mi?

Kiszaladtam a piacra,de fölöslegesen....végül is szőlőt vettem,de függönyt nem sikerült,az összes ruhás,de legalábbis nagyrésze össze volt pakolva. Olyan szar idő volt!
De lehet,hogy jobb is,mert itthon bedobtak a postaládába egy szórólapot asszem Diego-s,és tök jó akciók vannak függönyre,lehet,hogy el is szaladok gyorsan a Dáviddal.

Aztán meg megyek a tortáért a Kinizsibe,mert este,megyünk Tápióra.Igazoltan leszek távol! :wink:

Puszika Mindenkinek!

Írjatok!Tegnap is feketepont jár a csapatnak velem az élen! :oops:

Ildikó
ilgya1
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?