Új privát üzeneted érkezett!

Tényleg Lányok, Loreena McKennith-et ismeritek?
Vendég
 


Tünde!
Hát persze, hogy ismerjük!! :) És szeretjük, bár kell hozzá egy megfelelő hangulat.

Szerintem is a rózsaszínűben!

Én csak egyszer mentem be ide a SOTE I.esre, de fölöslegesen. Aztán már csak figyelgettem magam, és heverésztem ha keményedett, és bíztam benne, hogy nem lesz semmi gáz. De nekem tényleg jó gyakran volt, folyamatosan szedtem is a Terbutalint (Manka lehet hogy Te is ezt kaptad). De az igazság az, hogy én annyira bíztam benne, hogy nem lesz ebből semmi baj, nem is vettem volna annyira komolyan a pihenést, ha Apukám nem dörrent rám rendszeresen.

Manka!
Húú, ez a csípés nem hangzik túl jól, de az is lehet, hogy mivel nem tudtad rögtön leütni, jó sok hangyasavat (vagy akármilyen állati savat) tudott beléd juttatni, ezért ekkora a duzzanat? De ez csak egy laikus megközelítés, nem vagyok bogárcsípésekben nagyon jártas de most Bendegúzéból tanulva, jobb ezeket komolyan venni. Nincsen közepe, ami gennyesedne, vagy ilyesmi, csak duzzadt és vörös?

Réka!
Köszi! :)

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti, de van közepe, pici gennyes góccal, alig nagyobb, mint egy gombostűfej. Én is arra gondoltam, hogy sokáig volt benne a fullánk, azért ekkora.

Tünde, azt hiszem én is Terbutalint szedtem, és én is huppantam le a babzsákra ha keményedett. Persze neked most nem ilyen egyszerű, mert ott van Zita, de azért próbálj pihizni.

Itt egy aranyos videó az ikrekről, szerintem ilyenkor Carol (John nővére) is úgy gondolja, hogy megérte a dupla munka.
http://s68.photobucket.com/albums/i30/c ... h=imgAnch1

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 

 
 

A videó végén látszik, hogy milyen jó kis játszószobájuk van, de a kedvenc helyük mégis a kutya alvókosara , ott ücsörögnek egész nap :lol: .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka, mennyit kupálódtak az ikrek a Mikulásos kép óta, nagyon helyesek!
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon örölök, h Bendegúz meggyógyult, a képeken látszik a szemén, h megviselte a betegség.
Viszont nagyot nőtt, jó hosszú lett!

Zita a csini ruháiban olyan mint egy kis királylány!
nekünk is LG intelligens mosógépünk van :lol:

Jack videóját nem tudom most megnézni, de jó, h az egyforintost nem nyelte le.
Fanni állandóan a cigi csikkekkel próbálkozott a strandon............

Ágostonról majd kérünk képeket!

Tüzijáték:

Mi minden évben kisgyerek korom óta kint voltunk, idén a nyaralásnak és a lányunknak köszönhetően nem mentünk volna ki-micsoda szerencse, h most ilyen kicsi.
Egyébként szánalmas és síralmas, ami a felelősségre vonással kapcsolatban történik-no comment.

Megjöttünk a nyaralásból, sok időm nincs visszaolvasni, mert nem elég, h mosni kell és kirámolni, hétfőn jön az ablakcserélő brigád, csütörtökön a radiátorcserélő, úgyhogy helyet kell csinálni nekik, plusz letakarni mindent, h ne legyen még több mocsok.

A nyaralás nagyon baba volt, Siófokon kivettünk egy házat, hétvégén lejött a sógornőm a barátnőjével, hétközben meg a barátainkkal voltunk.
Fanni még hatszor jobban aludt mint itthon, végre van két foga, rájöttünk, h az 50 perces hajókázást nem csípi(majd ha nagyobb lesz), ellenben az 5 perces komptól el volt ájulva.
A vízben órákig el tudott volna pancsolni.Kapott egy műanyag kisdömpert, ez most a Cini mellett a nagy kedvence, térdenjárás segítőként is funkcionál.
Sokat sétáltunk, kajáltunk, társasoztunk, kártyáztunk esténként, úgyhogy nem sokkal vagyok kipihentebb mint eddig, de nem baj :lol:

nem lehet elég korán kezdeni a züllést:
Kép

pancsi közben:
Kép [img]

hazafelé:
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 731.34.jpg[/img]


Holnap teszek majd fel képeket még, ha nem baj :lol:

KépKép
tibicsoki75
 
 


Timi, de jó, hogy te is meglettél, újra teljes a csapat!! Fanni milyen kis formás, belevaló kiscsaj!!

Tünde, tényleg sokat kupálódtak az ikrek, már alig várom, hogy lássam őket. Persze ez majd csak karácsonykor lesz. Arra is kiváncsi vagyok, hogy mit szólnak majd Jackhez és vice versa.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Sziasztok!

Timi!
Fanni tényleg nagyon formás kislány! És nagyon vagány a fejfedőiben!

Tünde!
Zita a királylányos ruhákban nagyon tetszik! Szerintem is a rózsaszín a jobb. Remélem Ágostonnak lesz majd egy huga, akit lehet majd ilyen ruhákba öltöztetni.

Manka!
Az éjszakáink ugyanolyanok, mint voltak. Amikor leértünk a Balatonra az első 2 éjszaka csak kétszer ébredt, de a többi éjjel már olyan volt, mint itthon.
Ha elköltöztünk már lesz Ágostonnak külön szobája és ott elkezdődik az alvástanítás. Szerintem nem is lesz olyan nehéz, de majd meglátjuk.
Amúgy kicserélném veled párjaink alvási szokásait. Az én férjem a legkisebb neszre is felébred. Ha nagyon mélyen aludna, akkor hagytam volna Ágostont sírni, de így egyikünk sem akarja, hogy ő kipihenten mehessen dolgozni. Neked pedig az lenne a jó, ha ő felébredne a sírásra, hogy átmehessen megnyugtatni Jacket.
Különben most beletörődtem, hogy ez így van, és így sokkal könnyebb.
Ti hogy álltok?

És akkor a képek:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Sziasztok!
Csak gyorsan beugrok, amíg Bendegúz alszik, aztán megyünk szülinapi buliba vele együtt.

Réka!
Ágoston milyen helyes a képeken! A fa mögül kukucskálós az egyik legjobb. És látszik, hogy milyen stabilan áll már, nem megy még egyedül? Bendegúz még úgy sem nagyon akar, ha fogjuk a kezét.
A kórház után nekünk is nagyon kemény éjszakáink voltak, sok felsírással, és még mindig előfordul párszor, de azt hiszem neki mocorog a foga is, olyan fájdalmasan sír fel.

Timi!
Jók a képek, Fanni is sokat nőtt! Nagyon jó kiscsaj!
Húú nem irigyellek a felfordulás miatt, de ha kész lesz olyan klassz lesz utána. Én is úgy örülök az új ablakainknak, amit Bendegúz születése előtt augusztusban csináltattunk meg tavaly!

Manka!
Hogy van a csípésed? Javult valamit? Bendegúzé is kis gennyes közepű volt, de nem volt duzzadt egyáltalán, viszont a környezetében kisebb kiütésszerű valamik jelentek meg pár nap után.

Rakok fel képet a Micimackós falról:

Kép

Tünde!
Hogy vagy ma? Nem éreztél frontot? Az én fejem nagyon érezte hajnalban. Meg Bendegúz is. Tök korán ébredt, aztán a mi ágyunkban visszaaludt még egy jót, és együtt durmoltunk 10ig. Így nekem is elmúlt a fejfájásom, ő meg tök jókedvűen ébredt. :D
És Te nem ismered Eleanor McEvoyt? na hát ő tényleg nagyon jó zenét csinál!

Ayse!
Ezen a "szőkének képzeltelek" mondatodon még gondolkoznom kell, vajon miből gondoltad... :twisted: :lol: :roll:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Márti!
Ne törd azt a kis barna fejed, megmondom!
Azért, mert a szőkék olyan kis kedvesek, aranyosak, szerények mint ahogy Te szoktál írni, ha lehet sztereotípiákban gondolkodni.
(nem lehet)

Manka!
Megnéztem a videót, annyira megható, hogy így szeretik egymást!
Máskor is csípett már meg darázs?
Én allergiás vagyok rá és nekem így néz ki, ahogy leírtad, vagy még ígyebbül.

ayse
 
 


Manka!
Képzeld el a Szüleim itt vannak a hétvégén, és ők mesélték, hogy valami ismerősüket is megcsípte valami dög bogár, és tök begyulladt neki, de a hónalji nyirokcsomói is beduzzadtak rendesen. Aztán nem tudom hogy gyógyult meg, de gyanítom valami antibiotikum segítségével. Sok lehet az ilyen fertőzött csípős rovar sajnos. :(

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Ayse!!
OK, nem töröm tovább. :lol: Húú, csak pirulok itt (kedves, aranyos, szerény). :oops: :D

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Réka, naaaagyooon jók a képek, a fa mögül kukucskálós meg egyszerűen csúcs. Jack sem áll még ilyen stabilan, esze ágában sincs elindulni se.

Félve írom, de a mi éjszakáink javulóban vannak (koppkoppkopp). Általában egyszer ébred 4-5 óra között, és pár korty víz után visszaalszik (de csak ha apa megy be), majd 6.15-7.30 körül ébred fel végleg akkor kap szopit. Annyira jó lenne, ha ennél már nem lenne rosszabb.
Biztosan fog segíteni a külön szoba, drukkolok majd nektek.

Márti, nagyon jó lett a Micimacis fal, biztosan Bendegúznak is tetszik.
A csípésem még mindig csúnya és dagadt, de már egyáltalán nem fáj, csak viszket.

Lányok, a ti manóitok is vándorolnak a kiságyban éjszaka? Akárhányszor bekukucskálok, Jack mindig más sarokban durmol összegömbölyödve. Ez azt jelenti, hogy nyugtalanul alszik? Ki tudja így pihenni magát?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Ayse, én szőke vagyok :lol: :lol: .
Éppen ez az, hogy engem már sokszor csípett meg darázs (volt egy olyan eset, hogy egyszerre 14 :!: ), de soha nem dagadt így be :? . Lehet, hogy tényleg valami fertőzött izével találkoztam.
Te mit szoktál rákenni/bevenni?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!

Nem csodálkozom, Téged is szőkének gondoltalak volna, de mi már találkoztunk is.

Nekem nem igazán van rá ellenszer (mármint a darázscsípésre, de a hajamra sem, annyira barna vagyok, hogy ezt nem lehet szőkíteni). Fenistil, boros, vizes borogatás és várok, hogy elmúljon, de ez napokba telik. Egyszer egy egész busz meredt 8 órán keresztül a kezemre (Ankara-Istanbul viszonylat), mert az első ülésen ültem középen és olyan hihetetlen volt a látvány.
Én is hallottam, hogy mostanában sok a lepermetezett "mérgező" darázs, méh.

ayse
 
 


Sziasztok!

Jellemző, egyszer teszem ki a lábam, és máris beindul a topic...

Timi, üdv itthon, de jó, hogy végre jelentkeztél!
Fannilány tök helyes, és UNO-val nem lehet zülleni! :wink:

Réka, Ágó fotók királyak, a kukucskálós képeken pedig igazi nőcsábász pillantása van!

Márti, jó lett a Bendegúz fal. Jól látom, Ti még tettétek le a kiságy fekvőrészét? Nem esik ki?
Én nem éreztem frontot, sőt, ma egyáltalán semmit se, kopp-kopp-kopp!!! Remélem ez így is marad januárig.
Eleanor McEvoyt nem ismerem, de majud rákeresek a neten.

Manka, lehet, hogy most lettél allergiás a darázscsípésre, az ilyen. Nem voltál, aztán egyszer csak az leszel. :cry:
Még nem gratulálok a tudodmire, nehogy elkiabáljuk, ok?

Ayse, az én hajszínem volt, amíg nem ismertél?
:lol:
Vendég
 


Tünde!
Én Téged barnának gondoltalak (mi boszik tartsunk össze).
De ne higyjétek ám, hogy így kategorizálok! Már csak azért sem, mert anyukám vörös!

ayse
 
 


Még egy videjó, úgy sincs semmi jó a tv-ben :D .
http://s52.photobucket.com/albums/g24/m ... h=imgAnch1

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Jajj, Lányok, olyan nehéz fiúnevet találni!
Nekem ma éppen az Ákos tetszik, de Apa hallani se akar róla. :(

Ayse, nem kategorizálás miatt kérdeztem. :D
Csak mindenkit megpróbálunk elképzelni valahogy. Én téged fekete, göndör hajúnak képzeltelek, és remélem, ezért nem haragszol meg, de vékonynak is. Bizti még a nemtom hány évvel ezelőtti éned kopogtatott a tudatalattimban. :)
Vendég
 


Tünde!

dehogy haragszom, sőt örülök.
Nem (csak) a múltat láttad, hanem a jövőt is! Én igazából sovi vagyok, csak most jól titkolom.

Az Ákos nálunk a második befutó volt. Áron ugye nem jön szóba? :wink: :lol:

ayse
 
 


Tünde, tényleg kemény dió ez a fiúnév választás, mi is nagyon sokat gondolkodtunk a Jack magyar nevén. Az Ákos amúgy nem rossz. A Sanyika teljesen kilőve?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Ayse, nálunk az Áron benne volt apa 10-es listájában.

Én elhatároztam, hogy a Jack szülinapjára újra a terhességem előtti 50 kilós önmagam leszek.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


A Sanyika, pláne ebben a hülyegyerekes formában, kilőve!!! :lol:

Ayse, háát: Bank Áron, bankáron-bankáros.... erre gondoltál?
Vendég
 


Manka, és hol tartasz?
Vendég
 


Manka!

Melyikre?
(és ha az ideire, akkor sikerülni fog?)

Tünde!

Naná, hogy erre gondoltam!

ayse
 
 


Most nem ér hangosan nevetni, de nekem a Félix is tetszik. Tudod, Ayse, mint a Félix King...
Persze ezzel megint egyedül vagyok a családban. Tesóm szerint a Félixek tényleg felesek agyilag. :(
Vendég
 


A Félixen én is el voltam gondolkodva. Második névnek nem lehet az Ákos?

ayse
 
 


Ma reggel pizsamában :!: :D 53.9kg voltam, szóval nem reménytelen. Igazából csak egy kicsit normálisabban kellene ennem, elhagyni a sok fagyit, és az esti nassolást, ha azt nézem, hogy mennyit és miket eszem, azon csodálkozom, hogy nincs rajtam sokkal több felesleg.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Bankáron :lol: . A Félix az egy jó név, volt egy általános iskolai szerelmem, akit Félixnek hívtak.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Ja, és mindig így írta alá a szerelmesleveleket: 1/2 X

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Ayse, ti szeretnétek majd Hármaskát?

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Tünde, légyszi tedd már fel a Kistesó ultrahangképét, a vonalzón alig látom.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Bocsi lányok ez az x behívott egy viccet:

Vizsgáznak a rendőrök. Bemegy az első, húz egy tételt, felolvassa:
-ÍV Béla (=IV. Béla)
Kiküldik, egyes. Jön a következő:
-Hatodik Lenin(V.I.Lenin).
Karó.
jöna harmadik:
-Marx.
Vizsgáztató:
-Kiváló, folytassa!
-Azt úgy kezdem, hogy átviszem az x-et a túloldalra...

Mégegyszer bocsi, csak ez az egyik kedvencem.
de asszem jobb lesz, ha megyek aludni....

ayse
 
 


Ayse :lol: :lol:.
Én is megyek aludni.
Jó éjt!

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!
Én teljes szívemből szeretnék Hármaskát.

A férjem nem annyira. Megkapta a fiút is. Meg nyomasztják az anyagiak. Mondjuk tanári fizetésből tényleg nem egy leányálom három gyerek. Ráadásul idén 43 éves, 60 mire ANdris érettségizik. Pont nyugdíjas lesz, amikor a legnagyobb összegeket kell majd pumpálni (egyetem, miegymás).

Abban bízom, hogy ha ANdris is kicsit nagyobb lesz, majd hiányozni fog neki a babaszag.

ayse
 
 


Manka!

Neked is jó éjt!

ayse
 
 


ÁGOSTONNAK NAGYON BOLDOG NÉVNAPOT KÍVÁNUNK!!!!

ayse
 
 


Sziasztok!
Hát én jól elmentem aludni este időben, de jól is tettem, mert Bendegúz éjfél és hajnali 3 között kb. ötször sírt fel, nem is ébredt fel, csak sírt. Én meg mindig kiugrottam az ágyból, és rohantam át. Aztán nem bírtam tovább adtam neki Cataflam cseppeket, meg jól bekentük még egyszer a fogát, és utána aludt reggel 7ig tök nyugodtan. Szegénynek biztos a foga fájt, mert este is bekentük Dentinoxszal az ínyét, ami este 9től éjfélig kitartott ezek szerint.
Reggel meg tök korán felkeltem, hogy le tudjak tusolni, hajat mosni, és Bendegúznak legalább még mára ebédet főzni, mert elzárják ma a gázt a házban kb. három napra, mert a bejövő gázvezetéket cserélik. Jó lesz, holnap mehetünk a Tesómhoz fürdeni. :( De legalább Bendegúz kipróbálja a jó nagy sarokkádját, úszhat egy jót. :lol:
Kész is lettem 7re, mert azt mondták kb. akkor elzárják, erre még 8kor is volt gáz. :evil: :evil: :evil:

Tünde!
Szerintem meg annyi jó fiúnév van, az egészen egyszerűek között is, nem kell annak Félixnek lenni feltétlenül. :lol: Tamás, Barnabás, Márton, Benedek, Máté nekem ezek mind tetszenek. Persze lehet ha még egy fiunk lesz egészen mást választok majd neki, de most ezek jutottak eszembe.

Most szólítanak a játszómedencéből, mennem kell. :lol:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Húú, igen!!

Ágostonnak mi is nagyon boldog névnapot kívánunk!!!

Basszus még mindig van gáz. Ezért keltem én hatkor???? :evil: :evil: :evil:

KépKép
KépKép
Márti
márti72
 
 


Ágostonnak! Kép

KépKépKép
angella0923
 
 


Sziasztok!

Márti, a névválasztás annyival bonyolódik, hogy a tanárom tavaly kiadott egy könyvet, a nevek jelentéséről, Sorsunk a nevünkben címmel. Én ezt is olvasgatom, és ha nem muszáj, nem választanék nehezen kezelhető gyereknevet. Pl Márton, Máté, elég marsikus nevek, és ugye Mars mégiscsak a háború istene volt... A Barnabás tetszik, de ők is elég nehezen kezelhetőek, és amúgy is, az előbb felsoroltak kb minden 3. gyerek nevei. A Tamás tetszik, majd említem apának, de az is csak úgy, hogy Tamás, Tomikázva már kevésbé.
Az gáz, hogy nincs gáz! :wink: Jajj, vagyis :cry: :cry: :cry: , csak tetszett a szófordulat!

Timi, várjuk a további képeket!

Ágostonnak boldog névnapot kívánunk!
Kép

Tegnap tesómék adtak egy csomó vadhúst, semmi kedvem nekiállni lehártyázni, tesóm szerint marha pepecs meló. :(

Manka, íme KisTöki, aki még olyan, mint egy ufó:

Kép Kép
Vendég
 


Boldog Névnapot Kívánunk Ágostonnak!!
Kép

Tünde, már kezd embergyerek formája lenni ennek a Manócskának. Emlékszem, én úgy szerettem ultrahangra menni és mozizni Jack pocakbeli életét.
A Tamás sem rossz név, nekem a Tomi is tetszik. Már nem emlékszem John teljes tizes listájára, de azek tuti, hogy benne voltak: Flórián, Fábián, Aladár, Emil, Noé, Áron.

Márti, remélem már nincs gáz :lol: , bocs, de vicces volt, hogy mérgelődtél, hogy még mindig van :D .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Ayse, mi sem megyünk holnap talizni, Cleo beteg, meg aztán apának szülinapja van, és csak délután megy dolgozni.

Eredetileg én is 3 gyerkőcöt szerettem volna, de ha a következő kislány lesz, lehet, hogy mi is "megállunk".

Szerintem Jacknek is mocorog a foga, olyan hirtelen, fájdalmasan sírt fel az előbb. Vagy lehet, hogy csak rosszat álmodott?
Lili szokott rosszat álmodni? Én emlékszem gyerekkoromban gyakran álmodtam farkassal, csontvázzal.

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


John-nak boldog szülinapot kívánok!

Nem tudom, ki kérdezte, de Zita is vándorol éjjel az ágyában, bejárja szinte az egészet.
Ma Apa egyszer elfelejtett ellenkezni az Ákosra. :D
Haladunk.
Vendég
 


Köszi Tünde :D .
Én kérdeztem a vándorlást.

És a Nagy Szülinapi Partival mi lesz??

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


NNNNa, elkezdődött a visszaszámlálás, 25 napom van, hogy 4 kilótól megszabaduljak :) .

Manka

Lilypie - Personal pictureLilypie First Birthday tickers
Lilypie - Personal pictureLilypie Kids Birthday tickers
manka7
 
 


Manka!

Az hatnaponta egy kiló!
Hajrá!!!
Apa szülinap :)
Cleo :(

Lili sokszor álmodik rosszat, olyankor átjön és köztünk alszik.
Gyerekkoromban annyira féltem a farkastól, hogy az Állatkertben nem mertem bemenni a farkasos részlegbe.

ayse
 
 


Manka, 4 kiló sok 25 nap alatt, nehogy legyengülj, vagy beteg legyél! A karácsony reálisabb cél lenne, de persze a Te dolgod!

Én már mondtam apának, hogy megyünk vmikor. Melyik hétvége legyen? Nekünk mindegy, akiknek dolgozik a férje, beszéljétek meg, Nektek mikor jó.
Vendég
 


Sziasztok!

Nagyon szépen köszönjük mindenkinek a névnapi jókívánságokat!

Manka!
Jack apukájának boldog szülinapot kívánok!

Többre sajnos most nincs időm.

KépKép
KépKép
oréka
 
 


Hahóóóóóóóóóóóóóó

Márti, szó szerint igazad volt: az új ablakok tényleg nagyon szépek lettek!!!
De azért el kell meséljem nektek, h nem csalódtam a híres magyar munka mentalitásban:
reggel 7-re mindenki lezuhanyozva, felöltözve, megreggelizve várta a munkásokat, he ne akkor kelljen mászkálni, na persze 10-re értek fel, mivel győri cég.A munkát csak 10:15 felé kezdték el.
Az egyik melós mondta, h csak a hétfő gáz, mert hétvégére hazamennek és nem érnek fel Győrből korábban-na ez nekem egy kicsit fura, de mid1.
Másik: a konyhába osztott ablakot kértünk, erre kitalálták, h nekik nem így adták le a rendelést holott ki volt fizetve.
Kicsit ugattunk nekik, úgyhogy a héten kicserélik. Először 1 hónap múlva akarták...............

Fannikát kivittem anyósomhoz, este 7-re jöttünk haza, de köszönhetően a késői kezdésnek még 1/2 8 kor is itt voltak a munkások. Apám levitte egy fél órára a gyereket a térre, utána vacsi, és 1/2 9- reggel 6-ig aludt, majd tejecske és most ébredt, úgyhogy megyek is.

Folyt köv a képekkel!


Ja és Fanni is vándorol éjszaka, de már nagyon régóta, így végig van fejvédőzve az ágy :lol:

KépKép
tibicsoki75
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?