Új privát üzeneted érkezett!

Ilba,
tudatosan. Mikor Zsozsó kicsi volt, körülöttünk sorra születtek a második, harmadik gyerekek, nekem meg csak nem jött a babázhatnékom. Tudtam, hogy nincs befejezve a gyerekezés, de kellett, hogy egy kicsit tudjak újra független lenni. Mármint a kicsitől. Aztán, mivel ez bevált, Julcsi és Dani között is így lett. Most már viszont jobban kell sietnünk, ha még negyedik is lesz :o
Nincs kizárva :oops:
jumam
 
 


És most nagyon jó az is, hogy Zsozsó elég sokat tud (és akar is) segíteni a babó körül.
jumam
 
 


Jumam:
ejha, micsoda nagy tervek :D nagyon szép porontyaid vannak.

Ilba:
Balatonfűzfő. Páromék családjának van ott egy nyaralónak csúfolt bódécska. A telek szép nagy, a feladat oda egy normális nyaraló építése. Hát a papáék már a veresi ház felépítése után szerintem nem fognak bele 60évesen. Amúgy klassz kis hely, és mivel Fűzfőn ugye ott a gyár, ezért vannak olcsóbb boltok is, meg piac is. Nagyon kultúrált strand stb.
Vendég
 

 
 

Ilba:
tej: hát.... nem is tudom, éjjel 3-4x szer kel, nappal is 3 óránként kajál, én úgy érzem kevesebb, de nem sír hogy éhes lenne, és ahogy írtam minden mást visszautasít. Persze a Balcsin evett naponta kb. 100 főzit. Most megint semmit. Ahogy látja a kanalat, már messziről rázza a fejét. Ha nem lennék rá ilyenkor pipa, össze vissza puszilgatnám olyan cukin csinálja, majd megzabálom. :)
Majd ha kinn lesz az összes foga, és már egyedül is tud enni, lehet hogy elkezdi, örökké mégsem ehet anyatejet :) :)

Nálatok hogy oszlik meg a tej és a hozzátápi aránya? Mi az amit szeret?
Vendég
 


Tücsimami,
aha, Fűzfő jó, én is ismerem.

Na, milyen jó volt a forgalom este. :wink:

Jóccakát!

(Beni fél 10óta már 2x nyűglődött, dobálta magát. :shock: Szerencsére most 2 perc cicizés segített)

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Tücsimami,
nagyon változó.
Ha rossz passzban van, szinte csak tejcs és erről a bűvös 700ról nem nagyon mozdulunk.
Azért mostanában a gyümölcs elég jól csúszik, de tej állagúra higítva. (banán, őszi, sárgabarack, szilva, ritkán alma) Ezekből be valami a botmixerbe, általában 2 fajta és Hipp gyümölcslével higítom (őszi, répa, alma). Ebből ma pl. 140 lement, de ez csúcsbeállítás volt. Ha 100 fölött eszik gyümit, akkor már nem adok tejet. Alatta még kap, hogy összességében úgy 150 körül legyen az uzsi.
Ebédre főzi. Hát nem szeret semmit. Talán-talán a spenótot megeszi. Főzit tejjel higítom, vagy ha almás akkor almalével. Egyébként totál kiszámíthatatlan. Egyik nap megesz valamiből 100 körül, másnap 3 falat után kiöklendezi. A krumplis cuccok nagyon nem mennek és a hús se nagyon ízlik neki. Általában itt is 150re kiegészítem tejjel.
Éjjel sokszor keveset szopik, reggel úgy 100-140 körül tejet kap, vacsira szintén valamivel többet és fürdés után még cici, de ilyenkor sem eszik már sokat.
Vízből 0-50 között iszik 1 nap.
Egy 9 hónaposhoz nagyon egyhangú és édeskevés, de én már ennek is nagyon örülök.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


szijjjasztooooooooooook :lol:

Sajti tsalád épségben hazaérkezett a messzi távolból.
Nagyon szupi volt minden.
2X3X esett az eső, de aztán mintha elvágták volna :D
Oda (Bibione) éjszaka mentünk. Zsófi végig aludta az utat. Reggel érkeztünk meg 8 körül és akkor kelt fel.
Hazafele nappal jöttünk és kicsit gázosabb volt :roll:
Volt egy jobb hátsó defektunk a magyar határ után (ma). Csúnya történet is lehetett volna 120 -al :lol:
De szerencsére a férjem gyakorlott pilóta és azonnal földre tette a gépet :lol: majd megállította :lol: :lol: :lol: (egyébként személy autónkról van szó :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: )

Szennyes ruha több tonna....
már előre félek a vasalástól :lol:

Ja! és nem fogjátok elhinni mit vettem italyban
HABTAPIT!!!!!!!!!
és nem fogjátok kitalálni milyet!!!!!!!!!!!!!!
igen, igen, igen SZÁMOSAT és BETŰSET!!!!
Mikor megláttam azt hittem sirva fakadok az örömtől :lol: :lol: :lol: :lol:
Sógornőmék persze egyből idiótának néztek ( :lol: )
De mondtam nekik, hogy milyen régóta keresem ezeket és nem akarták elhinni, hogy otthon hiánycikk :shock: :lol:

Majd jövök a bővebb információkkal és a képekkel :D
A képeket visszalestem :lol: nagyon cukik a bébik :D

Kép

Kép
sajtine
 
 


Sziasztok!
Coolasa, jó látni téged ismét itt :wink: Nem árultad el, hogy mit sportolsz 3x-i nekiFutás után?! És képeket a lebarnult családról!

Sajtine, gratula a tapihoz. Még szerencse, hogy az olaszok nem cirilül írnak :) Uhhh, ez a defektes dolog gáz, de örülok, hogy minden szerencsésen végződött. Várom a képeket, gondolom nem egyedül :wink:

Szia Jumam, helyes családod van!

Gabus, a cicát továbbra is csodálattal nézem bárhol legyen is. Livi meg olyan nagylány már!

Vanília, édes a fiacskád ahogy ott áll az ágy sarkában.

Novum, majd együtt mennek a csajaink pasit keresni :lol:

Most a teljesség igénye nélkül befejezem a hsz-t és megyek pakolászni, mert ma anyós vizit van. Azért dobok fel pár képet Szonjáról :wink:

Kép Kép

Kép

Kép Kép
natasa1975
 
 


Natasa, dede, elárultam mit sportolok sport helyett, csak a sorok közt olvasva: kétszersültet eszem kenyér helyett. Ez a frenetikus titok.

Képek:

tagadhatatlanul rokonok (a mi családunkban ugyebár csak az apa személye a biztos..)
Kép

cukrászdában Kép

ízléses hotelépület hunguest módra
Kép

superior erkély Kép

superior kilátás
Kép

na jó, ez is a superior kilátás
Kép

és az "egyéb" kategóriából pedig 3 alkotás: Kép

Kép

Kép

Kép Kép
coolasa
 
 


És akkor a beszámoló: Sopronban szúnyoghad szerencsére nem tépázta megrokkant idegrendszerünket, bár ha fák közé tévedtünk, rajtam és csak rajtam sztahanovistáskodott az a néhány meglévő példány. Szerintem szúnyogéknál akkor van főszezon, mikor én megjelenek valahol, és a szúnyog utazási irodák ilyenkor méregdrágán tudják eladni útjaikat exkluzív kuncsaftjaiknak lőVÉRek jeligére.

Azt a fotókból látjátok, hogy ezek a hegyomlásnyi típusú hotelek nem a leggusztábbak, viszont a hunguestekben parádés a büféebéd/vacsora, ki hogy veszi igénybe. Svédasztalról lehet választani többféle levest, főfogást, desszertet, és tényleg nem a nagyüzemi ízek köszönnek vissza, hanem a fincsi buké.

Amúgy ez a hét nagyon nyugisra sikeredett, Nokipapa, edzőtáborból frissen érkezve, nem forszírozta a túlélőtúrák véghezvitelét a hegyekben, ami tökéletesen találkozott az én, felhőtlen nyaralásról alkotott zavaros elképzeléseimmel, így Sopron egyéb részeiből viszonylag keveset pislantottunk meg, kivéve 2 napközbeni sétát.

Ja! Szerencsére 2. nap felfedeztük a szálló masszőrét, akihez 2 naponta jártunk audienciára. Megállapította, hogy a hátam borzasztó, ellenben a nyakam katasztrófális, és jó volna gyógytornára vagy masszázsra fordítanom életem elhanyagolhatóan rövidke hátralevő részét. Úgyhogy itthon keresünk majd masszázslehetőséget és/vagy gyógytornagyakorlatokat a neten. Nnnnya. Hát ennyi volt velünk, hiányoztatok, de most már kezdek helyrejönni.

Kép Kép
coolasa
 
 


Szép vasárnapot!

vasalni kéne, de inkább a net...öhöm. :lol: :lol:

Szia Jumam! Nagyon szép gyerekek! Kéne vonalzó neked is, hogy meg tudjuk jegyezni őket! :wink:
Én is egy kicsit nagyobb korkülönbségre szavazok. (Kb 3 év) Amikor már jobban megérti, hogy a tesó az tesó, és nem azért van, hogy őt kitúrja. Szóval azt hiszem, hogy akkor talán kevésbbé jön elő a féltékenység. VAgy ez nem így van? Ebben biztos van rálátásod, tapasztalatod. Tegyél fel róluk jó sok képet! Azokat szeretjük! :wink:

Sajtine, Coolasa, üdv itt újra, már hiányoztatok ti is. Meg a kacagások, amiket a hsz-eiteken szoktam. :wink:

Megjegyzem, Tücsökmami, én biz hiányoltalak valamikor a hét elején. Bizony-bizony.

Nagyon vagesz képek! Görgőt télleg meg kell zabálni.

Gabi,
Livi már tényleg nem baba, hanem kislány! Zabálni való kis huncutka!

Timi, hát az nem lenne jó ha bezárnák azt a bölcsit. :cry:
Húúú, ez a hátfájás. Kérd majd meg Tibimbót (tényleg mostanság mennyire nem ír ő sem....), hogy masszírozza esténként meg egy kicsit. :wink:

Ilba,
háááát nem semmi ez a kajálás....de a spenótot itt nálunk olyan jól ette!!!! Talán-talán, mi? Ne szerénykedjünk kérem, nagyon jól evett Beni amikor itt volt! Én láttam! :D

Jucus,
ez a 40 fok ez gáz! El tudom képzelni mennyire. De ez tök érdekes, mert én még nem is hallottam olyat, bár biztosan van ellenpéldája, - hogy anyuka beteg volt terhesség alatt, kezelik antibiotikummal, és a babónak lenne valami baja. Ezek olyan antibiotikumok gondolom, amiket lehet ilyenkor szedni. De azért vigyázz ám magatokra!!! És mikor mész megint ultrahangra. Most valamikor nem? Már annyira kiváncsiak vagyunk!!! Nem ám elmismásolni az infót!!! :D

Natasa,
Szonja milyen jó kis husi! Milyen gyömösz kis hurkái vannak azon a képen ahol ücsörög!! NAgyon cuki!
Én nem tudom, de nekem mindig olyan gyerekpuszilgathatnékom támad, amikor zézegetem ezeket a képeket!!! Az a baj, hogy MArci ilyenkor alszik, (mármint amikor megnézem a képeket) és így őt nem tudom most hirtelen puszilgatni.

Noki is mennyire cuki! Őt is egyszer már úgy megölelgetném.
Na ne gondoljátok, hogy most ennyire ömlengek itt, nem úgy van az ám, bármennyire is annak látszik. A nyálam nem is csorog....csak télleg ennyire jó nézegetni a képeket! :wink:

Most egy kcisit talán alábbhagyott Marci hőemelkedése, mert most már csak 37 napközben, és este 37,2 - 37,4. Ez is tiszta gáz. Ugye popóban mérem, de az hogy egy-másfél percig MArci egyhelyben maradjon....úgy hogy nem alszik....na ez azért a mutatvány!!!

Na jó most már megyek, télleg kell vasalni, búcsúzóul itt van egy két kép még...

Pakolunk ezerrel...
Kép

vajon mi van az asztalon? Biztos tök izgi dolgok... :wink:
Kép

Így tud már gugolni is...
Kép

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Ja amit még akartam,

jövő péntekre tök jó időt mond, napsütéssel, szél nélkül.
Mit szólnátok egy jövő pénteki népligeti talihoz? Legalább Jumamot is megismerjök, a gyerekekkel együtt.
Sasha, oda akár ti is elruccanhatnátok ám!!! :wink: Na???

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Juman
Isten hozott!
Nagyon szép gyerekek..... nem is olyan rosz ahhoz képest hogy telefon...
És nekik milyen, hogy ilyen nagy a korkülönbség? Tudnak még együtt játszani?


Tücsökmami
Jók a képek!

Gabuska
Nem semmi az aug 20 kép!!! :shock: :shock: :shock:



Natasa
Sajnos fogyásilag nem olyan jó a helyzet! :(
71 kilóval jöttem ki a kórházból... meghíztam 76-ra.... most 73 vagyok.... olyan 60-63-ra szeretnék lefogyni... :(
Nagyon jók a képek!
Jó kis husi a lányka! :) ilyen cickói vannak a fiamnak is! :lol:


Coolasa
Nagyon jók a képek! :)

Bubek
Hű de ügyesek vagytok! :)


sajtine
állítólag a tescoban van betűs habtapi.

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Jucus
Köszönjük...
A láz nagyon durva lehetett!
Pocaklakó, hogy van?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Ilyen volt:

Kép

ilyen lett
Kép




anya pedig ilyen volt:

Kép
Kép...de szép is volt az a nap....

és ilyen lett...
Kép





a mai változat pedig már nem publikus.... inkább nem büszkélkednék vele... :( :cry:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Akkor én is:

ilyen volt

Kép

ez meg az anyukája
Kép

és ilyenek lettek (kölcsöngyerekkel megspékelve)
Kép

Kép Kép
coolasa
 
 


...miből lesz a cserebogár...

anyja
Kép

aptya
Kép


...és az ősök... gyökereink...
Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Ilba,
bocs, hogy éjjel olyan hirtelen eltűntem, de Julcsi hívott szopizni, és közben a párom kikapcsolta a gépet, mondván, hogy akkor most már mindenki alszik.
kép, hogy arcom is legyen,
ez az idei formám:Kép
Kép
mínusz 10 kg a normál állapot.
jumam
 
 


van jó is abban, hogy ekkora a korkülönbség és rossz is.
Zsozsót annak idején nagyon nehéz volt itthon hagynom, az ablakból integetett sírva, bömbölt utána egy óráig, mikor elmentem vhová, Dani fel se vette.
Zsozsó sokkal féltékenyebb volt, Danira (persze ő az egykeségét veszítette el), mint Dani Julcsira. Sokmindenben példa Zsó, Dani előtt ebben is. Látta, hogy a nővére milyen szeretettel áll hozzá a picihez, és így könnyebb neki megérteni, hogy akkor ez nem ellenség. Az első héten volt kicsit vadabb, de akkor is velünk csak, aztán elmúlt. Szinte csak annyi volt mintha egy kiscicát hoztunk volna a házhoz.
És példa az undok viselkedésben is, mondjuk ennek nem örülök. Zsó már kamaszodik, nő s cicije stb., és ezzel iszonyatos hangulatváltozások járnak (ti talán még emlékeztek :lol: ). És sokszor undok ezt átveszi Dani is. Ja és a lyány emellett még iszonyatosan nehéz természetet is örökölt az apukájától.
Dani sokszor nem hagyja békén Zsót, direkt piszkálja, ebből sok veszekedés van. Ennek ellenére az a véleménye, hogy Zsó a legszebb lány a világon és sokszor ölelgeti és mondja is neki, hogy mennyire szereti! (Nagyon pasi máris!!)
De néha meg olyanok egymással mint az angyalok.
jumam
 
 


Ha jól figyeltem, az én lányom a legfiatalabb, én pedig a legidősebb.
Bocs ha még nem névreszólóan írom a válaszokat, még egy kicsit kapkodom a fejem.
Jövő pénteken Zsónak már évnyitó van, aztán 3 of. óra, aztán hozom haza, így nekem az most nem jó talira.
jumam
 
 


Juman
Tényleg nagyon fiatalnak nézel ki!!!!
Nem néznek a gyerekeid nővérének?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Julcsinak már csináltam vonalzót, de nem tudom hogy kell feltenni, emailen jött vmi HTML kód meg PHPBB kód. Próbáltam itt képként, de az nem jó. Valaki segítene???
Mamacka,
a fiatalság titka, a kisbaba :D :lol: :D :lol: !!!!
És mondhatni fiatal házas is vagyok, mert egy évvel ezelőtt házasodtunk össze a párommal. 15 év után. Már sokszor beszéltünk róla, de valahogy lépések nem történtek. Aztán egyszer (június közepén)jöttem haza az oviból reggel és megálltam a Polgármesteri Hivatalnál, felmentem az anyakönyvi osztályra és kértem időpontot. Aug 5-én meg is történt a nagy esemény. A párom kissé meglepődött mikor felhívtam és megkérdeztem ráér-e aug 5-én! De aztán nagyon örült!! Nem mondom, hogy nem volt sűrű a következő 6 hét, de végül jó buli lett.Julcsi szinte a nászút (családi nyaralás barátokkal Horvátországban) gyümölcse!
jumam
 
 


Azt írtam tegnap éjjel, az elején, hogy néha jövök, de lehet, hogy én is függő leszek????????
jumam
 
 


...Hát nem nehéz függővé válni! :)

A prilodba kell betenni a kódot!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


beraktam az aláíráshoz, de mintha semmi
jumam
 
 


csak a kód van ott, kép nuku
Segítséég!!
jumam
 
 


Melyik kódot tetted be?
Három jött ki nekem a végén és a másodikat kell betenni...

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


hurrá, sikerült! Köszönöm, csinálok a többieknek is.
jumam
 
 


hajrá!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamac, akárhogy is csűrömcsavarom a babanetet, nálam nem látszanak a ma feltett képeid, egy sem. Ez így nem maradhat! Többiek, nálatok minden nehézség nélkül? A hiba az én készülékemben van?

Kép Kép
coolasa
 
 


...nálam sem mindig látszik... a g-portállalmindig baj van...
jobb egér kép megjelenítése....



Ilyen volt:
Kép




ilyen lett
Kép





anya pedig ilyen volt:
Kép
Kép


...de szép is volt az a nap....

és ilyen lett...
Kép






a mai változat pedig már nem publikus.... inkább nem büszkélkednék vele... :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


...miből lesz a cserebogár...

anyja
Kép


aptya
Kép



...és az ősök... gyökereink...

Kép

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


...most jobb?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Aham, már látszik...kár lett volna.

Kép Kép
coolasa
 
 


Na ezt már szeretem... hehe:)

Jumam!
De jó, hogy jöttél, örülök, hogy írtál!:)

Mamacka!
Nagyon tetszenek a képeid! A ti gyerekkori fotóitok alapján megállapítom, hogy Áron az apukájára hasonlít, de ez mindig változik úgyis, hiszen az anyjából is van benne és a fejlődése során valamelyik felmenő mindig kiütközik a saját adottságai mellett.

coolasa!
De jó, hogy megjöttél, teccet az élménybeszámoló, mind a képanyag és a szöveg. És én se láttam a mamac fotókat.

Tücsökmami!
De jó, örülök, hogy te is megjöttél Görgőstűl!

Bubek!
Jovő hét pénteken első nap ovi azaz elsején... sajna nem megy, de kedves, hogy gondoltál ránk!

Gergő is fogzik. Legalábbis a dokinéni látott valamit az alsó ínyén, de én nem látok semmit, mindenesetre neki lehet igaza, mert tegnap este álmában bömbizett egy kicsit Gerike. Kénytelen voltam fájdalomcsillapítást alkalmazni, mert este 11-kor már hulla voltam, mert az a szemét ágy, már hajnali fél 6-kor kidobott!

Nem tudom mi van, levert vagyok és lusta és folyton zabálok és mindegy, hogy mit, csak édes legyen :evil: Ennyit a fogyókúrás terveimről :evil: Anyukámék most voltak itt épp lekváros tésztát faltam, erre még meg is jegyzi, hogy tán nem kéne, mert szülés óta megint híztam brühühü, igaza lehet.

megyek eszek még egy kis lekváros-kakaós tésztát.

Kép
sasha
 
 


Igen tiszta aptya!
...ez eddig sem volt vitás.... ha lesz időm beszkennelem a négy hós fotóját az apjának... arra nagyon hasonlít...


Hova tűnt mindenki?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Coolasa
most olvastam el a beszámolód! :) :) :D :D :D :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


egész nap itt lebzseltem a gép elött és sehol senki.... pedig ez ritka alkalmak egyike...

most viszont megjött öcsi.... pá szabadság... :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Sziasztok!

Én is itt vagyok. Tegnap este utolértem magam a babanaplóban netezés helyett. Ma nem volt időm olvasgatni, erre este és ma nagyon aktív a topic. Ma egész nap pörögtem mint a búgócsiga a lakás mégis romokban. :cry:
Ádusz háromszor kel éjjel és csak cicin alszik vissza. És vizet is kap, éjjel szomjas.

Ilba:

Általában 6 és 7 között eszik és utána alszunk reggelig.

Nálunk jó esetben ekkor van reggel. Sajnálom, hogy Beni ennyire nem eszik mást. Krumpli helyett nem próbáltál rizst adni neki?

Mamacka nagyon jók az esküvői képek. Szép vagy rajta. (most is :lol: )

Natasa azok a hurkák! Hát ekkorát nem láttam még!

A nyaralásról visszajötteknek üdvözlet!

Timi! Képek!

Kép Ilyen volt:

Kép Ő lett

Kép
vanília
 
 


Sziasztok!
Bocsi,hogy eltűntem 1 napra. :wink:
Pénteken Domi egész nap nem aludt,így úúúúúúúgy megtépázta az idegeimet,hogy este már nem volt erőm írogatni. :roll:
Aztán szombat reggel átcuccoltunk a barátnőmékhez Csepelre(ott is aludtunk),Tamás és a barátnőm férje kicsempézte itt a wc-t majd kanbulit tartottak éjjel 2ig. :lol: :lol:
Ma jöttünk haza van szép új budink :lol: és holnap jön a festő Domi szobáját csinálni(padló letétel,tapétázás).Szóval szépülünk.... :wink:

Tali:Lányok nem lehetne csütörtökön????Én már péntektől dolgozó ember leszek :cry: és annyira szeretnék ott lenni a talin!!!

Kriszta!
Üdv közöttünk!Gyönyörűek a gyerkőcök :wink: Látom volt aki leellenőrizett. :lol: :lol:

Mariann!
Tündéri Ádi,jó látni itt is képeket róla. :wink:Emleget ám Domi,hogy veled autóztunk. :lol:

Gabi!
Én a Pluszba,Pennybe és az Interspárba szoktam vásárolni.Te nem szoktál a Pluszba menni???Az sincs messzebb a spárnál. :roll:

Ilba!
Le mered írni mikor keltek fel????? :twisted: :twisted:

Üdv a visszatérő nyaralóknak! :wink:

Sajtine!
Tiszta volt a Tenger???Most jöttek haza Bibionéből egy barátnőm barátai akik fertőzést kaptak ott a Tengertől(elég súlyos),állítólag nagyon koszos volt. :roll:

Timi!
Tibi ropja a táncot Te pedig otthon? :shock: Hát miért nem mentél Te is kicsit rázni?Fanni már van olyan nagy csaj(szerintem igazán jól nevelt,megbízható),hogy biztos vigyázott volna Szilvikére.....!??? :wink:
Megkaptam a vizsga időpontot:Október 9. 9óra Brrrrr,tele a gatyám. :oops: :lol:

Mamacka!
Nagyon tuti a gyökereink kép. :wink:

Mindenkinek pussssz!Dia

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Sziasztok!

Jumam:

Üdv közöttünk!nagyon szépek a gyerekeid!
Meg kell nyugtassalak ,hogy nem Te vagy a legidősebb,hanem én!és nekem is van egy kamasz lányom,most lesz 14 éves,úgyhogy ismerem a kamaszproblémákat! :D Nálunk most a mindent és mindenkit kritizálok korszak megy.De a kistestvér gondozásába nagyon sokat segit ő is.
ja a kicsi 1 éves!

Ilba:
Vegyes csoport:van jó és rossz oldala is .Az jó,hogy a testvéreket nem kell szétválasztani egymástól ,egy csoportba járhatnak,a nagyobbak segitik a kisebbeket,a kicsik sok mindent tanulnak a nagyoktól,pl.:verseket,énekeket, játékokat.De a rosszat ugyanigy leutánozzák egymástól.Röviden ennyi.

Nálunk az alvás még mindig szörnyű,de hogy irtad az evést,megnyugtatlak,hogy hasonló Beniéhez.örülök,ha a bébiételes üveg felét bele tudom diktálni,mindegy,hogy bolti kaja vagy én készitem.Már nem tudok mit kitalálni,hogy mit csináljak,annyira nem eszik semmit.Néha fruttapura uzsonnára vagy tejpép,de tuti többet kéne ennie egy 1 éves gyereknek.A cicizés megy ezerrel,ilyenkor arra gondolok,hogy biztos éhes,de nem kell neki semmi.Na kipanaszkodtam magam!

Gabuska:
A Spar-ról hasonló a véleményünk!Múltkor minden volt csak kenyér nem :(

Sajtine:
Üdv újra itthon!
Szerencs,hogy nem történt bajotok a deffekt miatt!
Zsófi élvezte a tengert?Homokozott?

Natasa:
Milyen ügyesen ül már Szonja!Nagyon édesek a hurkái! :D

Coolasa:
Üdv újra köztünk!Akkor finomakat ehetettek!
Noki tisztára az apukája!
Milyen pici volt Noki is a nosztalgia képen!

Bubek:
Hátmasszirozás:Tibi sajna nem tud elszakadni a géptől,a billentyűket masszirozza! :D Különben a melegviz jót tett neki!Mármint a derekamnak!
Pakoló és guggoló Marci csuda aranyos!
Taki:jobb lenne csütin,mert pénteken már suli,könyvosztás meg ilyenek.

Mamacka:

A gyökereink kép nagyon szép!

Vanilia:
Köszi a képeket! :D

Dia:
Sajnos Fanni se volt itthon!De a szopizás miatt nem tudom éjszakára egyedül hagyni Szilvit.A lagzi meg Szigetszentmiklóson volt.Tibi félegyre ért haza,ő se mulatott sokáig!
A vizsgához drukkolok!Sokat kell rá tanulni?

Na most ennyi!Megyek fürdeni!

Kép

Kép
novum
 
 


Na ha már mindenki nosztalgiázik én is kicsit jó? :twisted:

Majd minyá...

Dia!
Fertőzést akárhol el lehet kapni, akár egy uszodában is... ha emberek fürdenek benne azoktól bármit... na nem mintha én nem ember volnék, de legalább nem pisilek bele.
Képzeljétek a játszótéren (barátnőm mesélte, rendesen felfordult a gyomra) az egyik nagymama meséli, (ismerem én is és sok vad dolgot el tudtam volna képzelni de ...) hogy ők bizony Agárdra (v. Gárdonyba) járnak minden hétvégén és ha neki pisilni, vagy szarni kell, azt beleengedi a tóba!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Szinte hencegve, hogy ő ezt meg meri tenni! Egy nagymama aki jól tartja magát, festi a haját és nem az a lerobbant fajta, szóval olyan akiről nem igazán tételeznéd fel. Szóval ebből kiindulva... nem csoda ha szabad vizeken elkapni akármit.

Na szóval az ilyen volt-lesz évenként... kissé sok kép jön, de olyan izgi ahogy változnak.

Gabi szülés után
Kép


Gabi 1 napos
Kép

Gabi fél éves
Kép

Gabi 1 éves
Kép

gabi 2 éves
Kép

Gabi 3 éves
Kép

Gabi most
Kép

Kép
sasha
 
 


Jó estét!
Most csak gyorsan mert nagyon fáradt vagyok, megyek fürcsi-fejni-aludni....

A tali tőlem lehet csütörtökön is, csak akkor egy picit rizikósabb az eső. Meg akkor csak 19 fokot mond. De megpróbálhatjuk, legfeljebb elviszek két napernyőt, azt ha esik behúzódunk alájuk. A kocsiban elfér... :) Végül is csak záport mond. Aztán, lehet nem is fog esni. Tök dinnyék ezek az időjósok. Ritkán jön be nekik amit mondanak. nézzétek meg ti is:
http://www.met.hu/omsz.php?almenu_id=we ... t=Budapest
Na? Akkor csütörtök jobb lenne másoknak is? én benne vagyok abban is! Szóval TALIZZUNK!!!!
Ja, és akkor Coolasa nem kéne egy óra múlva lelépni!!! Nincs kibúvó mostmár, mert Nokizni szeretnék egy kicsit! :wink:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Danci szüléskor

Kép

Dani 1 naposan
Kép

Dani fél évesen ( majdnem)
Kép

Danci 1 éves
Kép

Dani most
Kép

Geri születésekor (olyan gyorsan jött, hogy szülés alatt még a póló, melltartó is rajtam volt :lol: )
Kép

Geri 1 naposan
Kép

Geri most
Kép

Kép
sasha
 
 


Sasha, azt tudtad,hogy Dani kerek 1 évvel idősebb Marcinál? (és így Tücsökmami Görgőjénél is :) )
Tök jó! Akár együtt is lehet már 3 gyerkőc szülinapi zsúrja!!! :lol:

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Sasha,
amúgy a képek nagyon jók!!!! Ezeket is annyira jó nézegetni!!!

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Sasha,
amúgy a képek nagyon jók!!!! Ezeket is annyira jó nézegetni!!!(Most fejek...)

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Bubek!

Sajna az időjósok se tudják mindig, hogy most egy felhő mit tartogat. Jön a nagy sötét felhő és lehet belőle akár zivatar, mint 20án, vagy csak egy zápor, vagy elsiklik az adott város felett és máshol ereszti ki a gőzt... Érdemes lenne csütörtökön ezt a radarképet is megnézni. A kép alatt van az animáció gomb és ha azt megnézitek, talán látszik, hogy mennyire van bp felett akkor a felhőzet és mi várható...

Hát 21-én eljutottam egy-két helyre és végigolvastam az online Észlelési naplót, még az is segíthet valamelyest. Tudod ezek a fazonok biztos nem normálisak, egész nap és éjjel is a neten lógnak, miközben a fél szemük az eget lesi... :twisted:
http://www.metnet.hu/?q=radar# radarkép
http://www.metnet.hu/?q=obs észlelési napló

puszi

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Ma Zoli szüleinél voltunk, csak gondoltunk egyet és mentünk. Így ez a hétvége teles egészében a nagyszülőké volt. :)

Jumam,
azt nem tudom, hogy Te vagy-e a legidősebb, de Te nézel ki a legfiatalabbnak, az tutkesz!

Dia,
a Penny messze van nekünk gyalog, autónk meg nincs. A Plusban jópár éve próbálkozom, de nem nagyon tudok semmit venni. És úgy, mint a Spar, az is mégrosszabb lett az átépítés után tavaly. :evil: Nincs pelenka, nincs bébikaja, nincs mosószer, nincs normális üdítő, nincs ÉDESSÉG :lol:, zsepi, vécépapír stb. Pontosabban van, 2 féle, használhatatlan. Viszont van porszívó, papucs, a legutóbbi katalógus szerint már mosogatógép is :shock: .

Mamacka,
vagyishogy Többiek! Nézzétek meg Mamac képeit az iwiw-en, én tegnap előtt néztem, besz@rtok! Csodálatosak!

Jók ezek a régi-új képek! Áduszra például rá sem lehet ismerni az újszülött kori mivoltához képest!
Én nem teszek fel Liviről (vajh' miért? :lol:) , de teszek Zoliról és magamról. Biztosan odalesztek, meg persze vissza is! :twisted:

Livipapa ilyen volt:
Kép

Livimama ilyen volt:
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Bubek!

Tényleg! Eddig fel se tünt úgy igazán, hogy kerek egy év van közöttük! Tök jó!
Jójó, elhiszem, hogy jó nézegetni a képeket, nem kell annyiszor mondani :twisted:
már végeztél a fejéssel? itt vagy még?

Kép
sasha
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?