Új privát üzeneted érkezett!

Cory!
Igazad van, lehet inkább a másik típus jobb, mert az újszülöttkortól használható, ergo tuti dönthetõ az ülése, ha pl. elalszik a gyerek. Nézd meg: Alpha-Omega a neve.

Most hallottam egy Römer márkanévrõl. Hol lehet utánanézni??? Engem pl. az ár érdekel.

Képzeljétek, most vezettem elõször úgy, hogy Donci is ott volt a kocsiban.!!!! Uis vettünk egy új kocsitKépKép (Részletre persze...) Ma reggel érkezett meg, így a régit mi használjuk Doncival most már. Igaz ez egy elég régi (13éves) Volvo, de akkor is a mienkKépKép Most már én is mobil lettem!!!! Ja és olyan fura, hogy szinte uazok a dolgok történnek velünk egyszerre itt a topicban. Ld. hosszú idõ után én is elkezdtem vezetni, mint itt sokan mások. Szóval gyerünk anyukák a volán mögé!

Puszi: Nyuszimanóék
nyuszimano
 
 


Sziasztok!

Márti
Gyógyuljatok!

Nyuszimanó
Donci milyen ügyes már!Kép

Henke
Gratulálunk a produkcióhoz!

Menta
Amikor kiakadok és úgy érzem, hogy hasznavehetetlen vagyok, ráadásul rossz anya és amúgy is miért nem térnek vissza a régi gondtalan idõk, stb... na akkor ráborítom apára az egészet, megbeszéljük. Pár napja voltam éppen így. Másnap még virágot is kaptam.Kép Ráadásul egybõl talira küldött a nagyfõnök.Kép

Peti nem bírja cérnával, úgyhogy sziasztok, szép napot, bocs, ha kihagytam valaki fontos dolgát.

Gorsi
gorsi
 
 


Sziasztok!

Nyuszimanó: nekünk 0-18kg-ig jó autós ülésünk van. Márkátlan, 12000-ért vettük. A römert most nézem Kép
Az RTL Klub honlapján ([url=http://www.rtlklub.hu" TARGET="_top]http://www.rtlklub.hu[/url]) az áruháznál van olyan, hogy bababolt, ott már megtalálod. Ott most nem lehet rendelni, de az árak nagyságrendeket mutatnak. Cam termékek a Megatoysban vagy a Mattiban kaphatók. Bár ott csak 0-18kg-igosat találtam. [url=http://www.megatoys.hu" TARGET="_top]http://www.megatoys.hu[/url]
Meg ezt találtam még, bár árakat itt nem találtam [url=http://www.auto2.hu/1tores/gyermeku/fo.htm" TARGET="_top]http://www.auto2.hu/1tores/gyermeku/fo.htm[/url]

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 

 
 

Sziasztok!

Andi, Henke, Nyuszimanó, vagy bárki más! Légyszi mondjátok már meg nekem, hogy az a joghurtos süti gyümölcsjoghurtból, vagy sima joghurtból van-e!!! Köszi!

Dzsili! Filozolfálgass csak nyugodtan, én nagyon szeretem az írásaid olvasgatni! Kép Nekem is olyan család az álmom, amilyenben te felnõttél: 3 gyerek és szeretet, békesség, összetartás. Olyan jó volt olvasni, hogy vannak még emberek, aki számára a családi fészek, a testvéri szeretet, stb. még értéket képviselnek...

BB: az egészben számomra az is borzasztó, hogy ezeknek a szereplõknek vannak szeretteik: szüleik, testvéreik, barátaik, stb. Képzeljétek, milyen kellemetlen lehet most nekik: ország-világ láthatja a hozzátartozójukat, ahogy zuhanyoznak, WC-znek, stb. Brrrrrrr. Kép

Bogancsi: játszószõnyeget mi a Pólusban vettünk, a Játékdzsungelben. Egy csomagban 10 db, kb. 30x30-as szõnyegdarab van, 2350,- Ft körüli áron. Szerintem két csomagot érdemes venni, de bármelyik nagyobb bababoltban lehet kapni.

Sziasztok: Laura
p_laura
 
 


Sziasztok!

Balunak boldog szülinapot!

.. megyek "vissza" aludni.. kicsit manótlanítottak, mielõtt teljesen bekattanok ...

.. lassan nekünk is autósülést kellene venni.. a nemnagy lányom kezd lelógni a mostaniról ...

.. az esti írásom tele volt hibával ... :-/

pussz
R.

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


... kicseréltem a képet a profilban ... Mostanában ilyen pózban alszik el (szopi közben...) ... Ha még nagyon ébren van, akkor a lábai nyújtva vannak . Képzelhetitek ...

R.

Csenge (2001.11.07.), Levente (2004.02.13.), Emese (2006.11.08.), Réka Zselyke (2009.03.11.)
rebi
 
 


Bogancsi!

A játszószõnyeget a Camponában vettük, a legnagyobbat. 26 kb. 30*30 db, az abc betûi vannak rajta és azok is kivehetõek, szóval késõbb is jó lesz. 3500 Ft volt.

Cory!

Tudod süti ügyben rám is számíthatsz, én kicsit közelebb vagyok, mint Andi!Kép

Autósülés: nekünk is márkátlan 0-tól 13 kilóig típús van, hát Vili sem igazán fog elférni benne, különösen nem télen nagykabátban!

Anyaság: amikor nem jövök rá, hogy miért sír Vili, akkor én is pocsék anyának szoktam magam érezni, de aztán rájövök, hogy sose hagyom sírni, egy peret nem tudnék még nélküle lenni, stb, akkor azért megnyugtat, meg hát apa is segít!
Már nosztalgiázok az újszülött koráról és aszem mégsem fog olyan nehezen rávenni a kedvesem a következõ projectre, csak hagyjon regenerálódni Kép

Holnap azt hiszem beviszem Vilóca babócát a munkahelyemre, van egy csomó vénlány, hát had irigykedjenek!

Nyuszimanó!

Hajrá a volán mögött, de azért óvatosan. Hogy saját kocsid lett, no azért írigy vagyok! Még mielõtt terhes lettem nekünk is volt ilyesmirõl szó, de most nincs napirenden.

Norci
Norci
 


Sziasztok!

Andi
BabaprojektKépKép
Nyugudt babára nincs sajan receptem:-)

Henke
És mikor költöztök??? Szadán kb kétnaponta megyek át, mikor anyuhoz megyek Õrbottyánba.
Az állatkorházhoz beforduló utcával szembe lakunk majdnem. Két perc gyalog tõlünkKép

Dzsili
Ha felébred megmérem, kíváncsi lettem én isKép nem mértem egy ideje, megpróbálok képet tenni róluk a profilomba.
Hasonló Mimi, mint NapocskaKép
Mászik, feláll, lépeget-holdkomppal szalad, kergeti VikitKép Viszont kb 2 hónapja egyedül felül. Foga meg egy sincs még, de kínozza is rendesen.
nem volt furcsa a fiúk után egy kislány? Apa nagyon szeretne egy kisfiút is- igaz már ott tart, hogy az sem baj ha lány lesz csak legyen- és nem tudom elképzelni magam most egy kicsi fiúvalKép

Menta
És elküldjük Õket egy kis holdsétára??????

Bogancsi
A tornával én is így vagyok. Volt egy öreg pici padunk itthon apa tavaly lecserélte egy nagyobbra, ezután megvettük a számítógépet és ott áll a sarokban a szép fehér kondigép, ujan, csinosanKép
De a nagy fikuszom jól mutat rajatKépKép Mimi elõl lett feltéve rá, mert megborítja
Hova jártok úszni? Mennyi idõs Tomi.
Bocsi hogy kérdezgetem a babák korait, de még nemvagyok igazán képben..
Nincs tévétek? Én is egyre többet gondolkozom rajta hogy ki kellene iktatni.

Laura
Ez az a játszószõnyeg ami olyan mint a puzzle?

Cory
A tortával látom elkéstem, de Balunak
Kép

Rebi
Megnéztem a képet! TündériKép

sziazstok
Hajni
0611viki
 
 


Bogancsi és Hajni kedvéért van új kép a profilomban! Vili az új játszószõnyegén!

Norci
norci
 
 


Sziasztok!

Na, végre itt van a táblázat. Azért vagyok ilyen lassú, mert a jánykám annyira lefoglal. Szuper érzékkel találja meg mindig a legveszélyesebb helyzeteket a lakásban, egyszerûen félelmetes, milyen gyors, és milyen bátor.Kép Ma a tükör elõtt álló cd-tartóra akart felmászni, fél lábbal már sikerült is nekiKép

Rebi,
Hanga is szokott hasonló helyzetben aludni.Kép

Márti,
gyógyuljatok! KépKépKép, sõtKépKépKépKép

GOrsi,
azok a gondtalan idõk nekem is eszembe szoktak ám jutni...Kép

Menta,
nem semmi az anyósod.Kép De azért fel a fejjel KépKépKép!

Bogancsi,
Hangának nagyon bejött a MILUPA Gyermekálom tejbedarapép gyümölcsökkel. Csak úgy falta.Kép

Jut eszembe, megkérdem majd a másik topikban is, de itt valszeg hamarabb jutok a válaszhoz: Szerintetek adhatok vaniliás krémtúrót Hangának?

Még egy dolog: nem tudtok olyan babakocsit, ami könnyû (!), viszont jó nagy a bevásárlókosara, esetleg átfordítható a tolókarja? Lábzsák is kéne mindenképpen hozzá. Vagy hol vannak olyan oldalak, ahol a kül. típusú babakocsikat meg lehet nézni?
Momentán nagyon tetszik a GRACO Voyager LX. VAn ezzel a típussal kapcsolatban valakinek tapasztalata?

Szóval a táblázat:

<pre>
Anyuka neve Gyerkõc neve Születési idõ Születési hely Lakóhely (város-kerület) Többi gyerkõc
Zsuzska(Mazsi) Bence 2001. június 16. Budapest, Schöpf-Merei Kórház Budapest, XIV. ker.
Sophi Robert 2001. június 18. Budapest, Szent Margit Kórház tesó(3 múlt)
Zsorka Zsófi 2001. június 20. Budapest, Szent István Kórház Budapest, Soroksár
Katus Peti 2001. június 30. Budapest, SOTE II. Üllõ
ÉvaIII Máté 2001. július 18. Budapest, SOTE II. Budapest, Óbuda
Goanna Andris 2001. július 25. Budapest, MÁV Kórház Budapest, XVIII. ker. Peti(1998)
Moni Viktória Kitti 2001. július 31. Szombathely
Andi3 Luca 2001. augusztus 16. Budapest, Kútvölgyi Kórház Kerepes Zsófi(3,5)
MancsiManó Dorka 2001. augusztus 17. Budapest, Szet István Kórház Budapest, Rákoshegy
JéJé Panna 2001. augusztus 30. Frigyes (7), Kamilla (4)
Cory Balu 2001. szeptember 12. Budapest, Szent Imre Kórház Budapest, XXII. ker.
Heni (Henke) Barnabás 2001. szeptember 21. Budapest, MÁV Kórház Budapest, X. ker.
Peni Benedek 2001. szeptember 23.
Remama Réka 2001. szeptember 25. Debrecen, Kenézy Kórház Debrecen
Momo Timi 2001. október 8. Budapest, Szent István Kórház Albertirsa
Ladányikata Peti 2001. október 17. Budapest, SOTE II. Budapest, XIX.ker.
Lara Hanga 2001. október 24. Szeged, Nõi Klinika Szeged
Ildianyu Lili 2001. október 28. Szeged Szeged
Orsi Sziszó 2001. október 29. Pécs Budapest
Norcsi Bánk 2001. november 1. Budapest, Schöpf-Merei Kórház Budapest, Kispest Annus(6), Julcsi(3)
Bencemama Bence 2001. november 1. Budapest, Kútvölgyi Kórház Diósd
Rebi Ildikó CSENGE 2001. november 7. Budapest, MÁV Kórház Budapest, II. ker.
Christi Bálint 2001. november 9. Nagykanizsa Nagykanizsa
Márti Ármin 2001. november 15. Budapest, MÁV Kórház Budapest, IX. ker.
BGabi Noémi 2001. november 18. Nyíregyháza Nyíregháza Flórián(2000.január 24.)
Tikk Hanna 2001. november 21. Budapest, Schöpf-Merei Kórház Budapest, XIX. ker.
Nyuszimanó Donát 2001. november 25. Helsinki
Bea Ajsa Soreya 2001. november 29. Budapest, MÁV Kórház Bicske
Laura Romola 2001. november 30. Budapest, Péterfy Kórház Budapest, XVI. ker.
Zsuzsi Dorottya 2001. november 30. Budapest, MÁV Kórház
Ágci Gábor 2001. december 4. Szeged Szeged
Kata Sári 2001. december 17. Budapest, Kútvölgyi Kórház Budapest, Gazdagrét Dani (2)
Zafi Réka 2001. december 18. Budapest, MÁV Kórház Budapest, Kõbánya
Bogancsi Tomi 2001. december 18. Budapest, MÁV Kórház Telki Zsófi (1986), Juli (1987) és Dani (1990)
Danimama Dani 2001. december 20. Vancouver, Kanada Kanada
BMárti PiciLaci 2001. december 23. Budapest, Szent Margit Kórház Budapest, III. ker.
Szila Hanga 2001. december 25. Budapest, Péterfy Kórház Budakalász
Sylvike Bence 2002. január 9. Budapest, SOTE I. Budapest, Kelenföld (XI.)
Pocaklakó(Andi) Liliána 2002. január 21. Cegléd Nagykõrös Dávid(3múlt)
Hajni Noémi 2002. január 21. Budapest, MÁV Kórház Gödöllõ Viktória (2)
Jucusmamus Soma 2002. január 22. Budapest, Budai Honvéd Kórház Budapest, Kelenföld
Dzsili Napsugár 2002. január 28. Budapest, Szent Imre Kórház Márk László (1992), Máté Richárd (1996)
Gorsi Peti 2002. február 1. Budapest, MÁV Kórház Budapest, IV. ker.
Menta Helena 2002. február 3. Budapest, MÁV Kórház Budapest, III. ker.
Jandora József (Kisjósti) 2002. február 15. Budapest, MÁV Kórház Budapest, Kelenföld
Szabó Borbála (Borcsa) Bátor 2002. február 25. Budapest, Kútvölgyi Kórház Budapest, XV. ker.
Kuga Balázs 2002. március 14. Budapest,
Virág Ráhel 2002. március 14. Budapest, MÁV Kórház Budapest, XV. ker. Ruben (5), Rebeka (4), Abigél (2)
Annamari Balázs 2002. március 20. Budapest, SOTE II. Budapest, VI. ker.
Andysj Madison Shannon 2002. március 22. Carrolton, TX USA San Jose, CA Fatime(8)
Jáhneszter(sztike) Anna Júlia 2002. március 25. Budapest, Schöpf-Merei Kórház Zugló Judit Réka (7)
Zkati Máté 2002. március 27. Budapest, MÁV Kórház Budapest, XV. ker. Gábor(14), Barbara(8)
Teno Bálint 2002. április 12. Budapest, BM Kórház Budapest, XVI. ker. Nóri (3)
bszilvi Peti 2002. május 1. Budapest, II. Nõi Klinika Budapest, XIII.ker.
Zsunya Peti 2002. május 8. Budapest, Szent János Kórház Budapest
Dojika Máté 2002. május 10. Budapest, Schöpf-Merei Kórház Budaörs
Borcsa Barbara Luca 2002. május 24. Budapest, HIETE Budapest, Kelenföld Réka Sarolta (1993)
Kanga-Zsebibaba Blanka Flóra 2002. május 27. Budapest, Szent István Kórház Budapest, VII. ker. Gergõ Tibor(3)
Kata007 Dóra 2002. május 29. Miskolc, Megyei Kórház Miskolc Anita(15), Daniella(7)
Norci Vili 2002. május 31. Budapest, Szent István Kórház Budapest, XI. ker.
Csics Peti 2002. augusztus 8. Budapest, SOTE I. Budapest, XIX. ker.
Évi Csongi 2001. Március
</pre>

Üdv
és szép napot mindenkinek!

Szila és Hanga
szila
 
 


Szila!

Szerintem adhatsz Hangának krémtúrót, én is szoktam adni Miminek, igaz nem minden nap, Hetente 1-2*.Viszont a petidannont (viki hívja így) is nagyon szereti, és az pont jó kis adagKép

Nekem volt LX-es Graco babakocsim, szép az biztos, nem is nehéz, de nekem olyan érzésen volt hogy szét akar esni. Pedig nem. Itt Gödöllõn elég sok a rossz út, és ide jobb nekem ez. Ahol jó az út-járda ott biztos jó a Graco is.Igaz nekem mindig is tetszett a 3 kerekû, és én arra cseréltem le. (azt hiszem a profilban ami van kép látszik a babkocsi)
pussz
Hajni
0611viki
 
 


Norci!
Igen erre gondoltamKép
De Vili nagyon édi!!!!

Tettem én is a lányokról képet a profilomba.

Hajni
0611viki
 


Sziasztok!

Menta, köszi!Kép
Szila,
szerintem olvasd el mi van rajta-"Mengyelej" táblázat! Nem lenne jobb, ha magad csinálnál túróból meg gyümölcsbõl (pici cukor)? Ami megmarad, meg befalod te.Kép Egyébként a védõnénit megkérdeztem tejtermék ügyben, ha tudtok valódit szerezzetek be, ne boltit. Nekünk mindegy, mi kb. félévig úgyis el vagyunk tiltva.

Nyuszimanó,
mi nekünk is Cosco van, nagyon jó. Cosco Alpha Omega. 54990,- volt az ára, nagy nehezen sikerült elõbányászni a blokkját. Ez újszülött kortól 36-ig jó. Ez a ledrágább modell azt hiszem.

A Tescoban, ha ki tudjátok fogni, a legolcsóbb ez a játszószõnyeg.

Most megyek, mert gyermekem rendületlenül PAKOL.

Ágci

u.i. az új profilokat mind megnéztem, tündériek a babucik!Kép

Kép
Ágci
 
 


Sziasztok!

Még mindig nem tudom, milyen torta lesz Kép

Norci: ígérem, ha nem megy, jelentkezem Kép

Szila: Balu 10 hónapos kora óta kap vaniliás krémtúrót, semmi baja Kép

Köszönjük a jókivánságokat Kép Úgy néz ki, Balu holnapig már nem ttanul meg gyeertyát fújni Kép

Ma voltunk védõnéninél. Ez a gyerek félelmetes. Fogyott! No nem sokat, de akkor is! 9600g és 74cm (legalább hosszában nõtt, bár ott össze szokott menni Kép) És a feje 45cm (legalább ebben hozza az elvárást havi 1 cm-t nõtt az elmúlt 1 évben Kép)

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors kérdésem lenne. Kérlek titeket segítsetek, ha tudtok.
Az egyik barátn&otilde;m két hete szült és kijött az aranyere.
Tudtok erre esetleg valami jó gyógymódot, mert szegény nagyon szenved vele.
Ha kérhetem a válaszokat a címemre küldjétek!
El&otilde;re is köszönöm

Szilvi

Mindjárt olvasok és reagálok is majd!
bszilvi
 
 


Sziasztok!

Megnéztem én is minden babócát.Kép Tök jó lenne összepakolni õket egy plédre egy fénykép erejéig. Mind nagyon édes!Kép

Hajni
Játszószõnyeg ügyben egy tanács: nekünk is betûs van, de egy négyzetben van kis és nagy betû is, ami nem jó, mert kiesik a sok darab. Így utólag biztosan olyat vennék, mint Norciék.

cory
Boldog szülinapot kívánunk Balunak!Kép Holnap elfelejtenénk.

Tegnap délután Peti extra nyügi volt. Nem tudtam semmivel sem lefoglalni, enni alig akart, pedig tátogott. Úgy másfél óra múlva esett le a tantusz, hogy a gyerek nem tejcsit akar enni, hanem valami mást. Ez számomra teljesen új volt. Megevett 3/4 üveg sütõtök-almát(az a kedvenc), ami rekord. Ami azt illeti, tök rosszul esett, hogy a tejjel már nem lakik jól, pedig lenne bõven. Persze tudom, hogy hülyeség ezt gondolni. Lányok, fix idõpontokhoz kötitek a nem anyatejes kajákat, vagy azt is össze-vissza, amikor megéhezik a babulek? Hogy kell ezt csinálni? Nálunk ui. nem állt be az evésrend. Igaz, ebben szerepe lehet annak is, hogy mivel nem lakik jól a tejcsivel, mostanában gyakrabban evett.

Peti megtalálta a játékdobozt, itt tartjuk az éppen nem használatos darabokat, hogy ne unja meg õket. Ahogy így elnézem, igazi kincsesládaként veti rá magát a kölyök.Kép

Minden depis és nem depis anyukának, továbbá a betegeskedõknek: KépKépKépKépKépKépKépKép
gorsi
 
 


Sziasztok!

GOrsi,
a nem anyatejes kajcit én fix idõponthoz kötöm (na, jó: plusz mínusz félóra azért elõ szokott fordulni ám). De. 10-kor tízórai, 14 órakor ebéd, aztán olyan este 7 - fél nyolc körül mostanában fõzelékezik (talán egy-két hete szokott rá, hogy fõzit eszik ilyenkor is, addig fél adag pépet evett ilyenkor). Na és ezeken a fix kajákon kívül még legalább 5 cici van napközben meg éjjel. Tuti, hogy a tejci már nem elég nekiKép, mert ha õ hagyja is abba a cicizést, akkor sem bírja tovább 1,5-2 óránál. Sõt, van hogy cicizés után próba cseresznye alapon még próbálok neki vmit adni, és simán elfogadja.
(az esti fixrõl annyit, hogy még mindig alszik Hanga, úgyhogy buli lesz esteKép)

Én is éppen most megyek játékdobozt pakolniKép.

Üdv
Szila
Szila
 


Sziasztok!

Köszönjük a gratulációkat!
Elnézést a múltkori dupla küldésért, kicsit fáradt voltam.

Lányok, akiknek sárkány a "kedves mamájuk": én mindig arra gondolok, amikor valamiért ki lennék akadva anyósomra, hogy mégiscsak õ szülte és nevelte fel a férjemet, és ezért csak hálás lehetek neki! Kép
Pedig néha õ is mond "jókat". Pl múltkor Barni nyüglõdött a kocsiban, és megkérdezte, nem lehet-e kivenni az ülésbõl. Mondom, semmiképpen. Erre õ: régen sem volt gyerekülés! Hát mondom, régen nem is élték túl a gyerekek a baleseteket! Kép

Ja, nekem az egyik legnagyobb félelmem az autóbaleset. A másik a világháború. A harmadik, hogy ránk zuhan egy repülõ. (Pont egy légifolyosó alatt lakunk.) Ne nevessetek ki... A gyerekkel kapcsolatosakat inkább le se írom (túl élénk a fantáziám).

Laura! SIMA (NATÚR) JOGHURT!!! Gyümölcsjoghurttal furi lenne...
Andi! Én kevés lisztet tettem bele! Így már oké! Kép

Engem az szomorít el leginkább a bigbratyóval kapcsolatban, hogy ennyire tartanak bennünket, nézõket. Megfelelõ porciókban adagolva vér, takony, veríték és egyéb nedvek, és csöndben vagyunk... Cirkuszt és kenyeret a népnek???

Andi, hát ez az Írország története... Hát ez nem biztos, hogy jólesne. Mondjuk sokat tud a pasi, de nagyon tömény. Neked inkább a Kovács Gábor-féle tetszene szerintem! Mondák és legendák! Kép Jövõ félévben megpróbálom, ha még lesz.
A Yeats viszont szuper, kedvenc tanárom tartja (Ferencz Gyõzõ). Ott is írezünk majd keményen.

Hajni! Szerintem december lesz belõle. Tényleg, miért kell januárig lefogynod?

Nyuszimanó! Kép Jó vezetést! Én egy 18 éves Asconát fogok gyötörni - vagy õ engem... Jé, tényleg, már nagykorú!

Megy az uram teniszezni. Kép

Én meg megyek Barnit lefektetni. Hosszú napja volt...

De olyan imádnivaló, majd legközelebb áradozok róla!

Sziasztok!
Henke
gesztenye
 
 


Laura!
Bocsi, reggel elfelejtettelek, és csak most értem haza. Henke megelõzött, de tényleg natúr joghurt kell a sütibe. Elképzeltem gyümölcsjoghurttal is...brrrr...
Puszi
Andi

Andi
andi3
 
 


Sziasztok!

BSzilvi: mail ment.

GOrsi: én úgy adtam, ahogy megéhezett, de most már egész jól beállt a rend. Este 7-kor vacsora van Kép

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sziasztok!

Hajni: a játszószõnyeg hasonló, mint Norci profiljában, ez is puzzle, csak betûk helyett állatfigurák vannak, szintén kivehetõk. (Nem mellékes körülmény, hogy a nejlontasak, amibe be van csomagolva, az cipzáros, tehát ha össze kell szedni és elpakolni, akkor van hova rakni.)

Cory: boldog elsõ szülinapot kívánok Balunak! Kép

Rebi: Csenge tündéri! Erre a lányra mondod te, hogy örökmozgó??? Kép

Hajni! De édesek a lányok!!! Én is úgy szeretnék már a testvérnél tartani! Kép

Norci! Vili itt mérges valamire (mármint a profilban)?

Mennem kell, sziasztok: Laura
p_laura
 
 


Henke! Ezek szerint ismered Kovács Gábort? Képzeld! Én 2 évig játszottam a zenekarában a Branban, úgyhogy kívülröl fújom a legendákat. Kép Ferencz Gyõzõt én is ismerem, tényleg jó fej! (Na nem csak a neve miatt. Kép )
Egyébként én is mindig azzal próbálom magam lecsítítani az anyósommal kapcsolatban, hogy mégiscsak õ nevelte fel nekem az én legdrágább emberemet!!!

Cory! Én is Boldog Szülinapot kívánok Balunak!!! (Már így elõre is!)

Andi3! Most már csak egy bugyuta kérdés: mit jelent az, hogy kispohár? Nem 2 dl, hanem csak 1, vagy 1.5 dl? olyan hülye vagyok....

Hajni! De jó neked, akkor már januártól próbálkozhattok? Sok sikert, a lefogyáshoz is!

Megvolt az almaszedés, végülis az autósülésben volt végig Helena, de tündér volt, végig almát nyalogatott és közben ránk nevetgélt nagyokat! Egyszer még megeszem!

Köszönöm a bíztató sorokat is! Már sokkal jobban vagyok, fõleg, hogy már egy órája itt netezek. Helena alszik és a férjem teniszezik. Idilli állapot! Kép
Na befejezem, mert kisregény lettem én is.
Menta

Szila! Szerintem is jobb természetesebb kajákat adni a gyerkõcöknek! Egyébként úgy van, hogy kb. 10 hónapos kortól lehet adni savanyított tejtermékeket (joghurt, kefír, túró, sajt) és 1 éves kortól tejet a babáknak. Ez annyiban változik, ha a szülõk valamelyike, netán mindkettõjük allergiás (asztma, ekcéma, szénanátha stb.), akkor érdemes a savanyított dolgokat 1 éves korig, a tejet pedig másfél éves korig kihúzni. Az az igazzság, hogy ezek nem feltétlenül órákon, napokon vagy heteken belül okoznak allergiát, hanem évek múlva is elõjöhetnek. Ráadásul fáradékonyság, étvágytalanság, haspuffadás, székletgondok, fülfájás és stb. nem specifikus jelei is lehetnek.

GOrsi! Helena még mindig nem fogad el semmit kivéve az alma- és körtecsutkát. He-he! Olyan édes, ahogy majszolgatja: Kép
menta
 
 


Sziasztok!

Laura!

A czipzáros tasak írigylésre méltó, csak ehhez a legnagyobb készlethez az pont nem volt, majd varrok egyet.

Nem mérges Vili, csak épp nem vigyorog. Neked annak tûnt?

Henke!

Nem az Örs környékén laktok? Mi ott örökké hallottuk a repcsiket, sosem féltem tõlük, de akik jöttek hozzánk mind elcsodálkoztak, egy idõ után én már észre sem vettem. Most meg a vonat mellett lakunk, sokszor járok a vasúti töltéshez sétálni, ott én is szoktam gondolkodni, hogy jajj, mi van ha kisiklik a vonat, meg ha valaki kidob valamit ránk a mozgó vonatból, inkább egyre kevesebbet járok arra.

Cory!
Oké.

Hajni!

Köszi a te csemetéid is, helyesek én is szeretnék még Kép és lányt is Kép
Ezt Vilivel is megbeszéltem, és kértem tõle, hogyha õ is szeretne testvért, akkor próbáljon meg egyedül elaludni, mert nem tudom annyit cipelni a gerincemre muszáj vigyáznom, de úgy tûnik megértette. Most már nem lehet cicin bealtatni, egyszerûen ha nem kell neki, akkor szabályosan játszik vele, két kézzel fogdossa, vagy üti, vagy a szájával húzigálja, így nem ment, viszont elég betenni az ágyba hasra és simizni a hátát és halkan szép álmokat kívánni!

Heni!

Barni tényleg nagyon édi, ahogy mindekire vigyorog Kép

Múltkor panaszkodtam, hogy apa most már bejár dolgozni és nem itthon melózik Kép , azért rájöttem hogy minden rosszban van v.mi jó is ugyanis reggel rendet rakok és az úgy marad estig, nincsenek a kávéspoharak szanaszét, vagy nem marad az étkezõ asztalon a mosatlan, stb. , ha felmosok nem mászkálja össze senki, szóval kicsit könnyebb rendet tartani Kép , de azért inkább lenne itthon.

Norci
norci
 
 


BALU!!!!!KépKépKépKépKép

"Boldog, boldog, boldog születésnapot! Kívánom, hogy legyen még sok ilyen szép napod!...."

Puszi: Nyuszimanó és Donci
nyuszimano
 
 


Norci! Így, jobban megnézve, nem, valóban nem tûnik mérgesnek. Inkább csak elmélyülten néz valamit. Kép

Szia: Laura
p_laura
 
 


Sziasztok!
Remelem, nem kiabalom el, de tegnap estetol ma reggel 6-ig aludt Dani.... igy haladunk (korabban 1/8-8 kozott ebredt - de nem vagyok telhetetlen Kép ).
Ma delutan pedig magatol (!) - cici nelkul - elaludt! Mondjuk szerintem nagyon almos lehetett (nagyon igenyli ezeket a du.-i alvasokat) probaltam cicire tenni, de csak forgolodott (mondjuk nem regen termelt be egy nagy barackot)majd otthagytam a szobaban es mire visszamentem aludt.
Par napja kuszik es neha felhuzza a terdet magaala; negykezlabra all - remelem, lassan elkezd maszni. Eddig mindenhova gurulva jutott el.

Cory! Boldog szulinapot Balunak! Kép Kép Kép Majd ird le feltetlenul, hogy telt az elso szulinap; vegul milyen torta volt es milyen ajandekokat kapott, mit szolt Balu hozza, hanyan voltatok stb.

Menta! orulok, hogy jobban vagy. Nekem is szoktak depis pillanataim lenni - "rossz gondolatokkal"....

Megneztem mindenkinek a profiljat! Tunderiek a babak! Kép Egytol egyig! Kép

Dzsili! En is nagyon szeretem olvasni a lelkizeseidet! Kép

GOrsi! Igen, mi is fix idoponthoz kotjuk a nem anyatejes kajakat (de tobbnyire az anyatejeset is) - de persze elofordul csuszas. Dani de. 11-kor eszik gyumit (tobbnyire barackot) du. 4 -kor fozit (krumpli + vmi) es neha este 7-8 kozott egy kis kortet (vagy egyeb gyumit). Ezeken kivul nalunk meg megmaradt a napi kb. 6x szopi.
Dani egyaltalan nem iszik - tobb dolgot kinaltam neki, de nem tetszik neki...

Danimama
danimama
 
 


Annyi mindent írtam és elszállt mint az agyam mindjárt!
Ma megkíméllek hát benneteket a regényem további fejezetétõl!

Rebi Norci
Gyerkõcök megtekintve, oooooolyan tüneményesek!KépKépKépKép

Hajni

Holnap majd bõvebben, lánykáid csoda szépek: Mimike nagyon ügyes!

Cory
Boldog születésnapot Balunak!
Kép

Dzsil és Napsugár
dzsili
 
 


Sziasztok!

Elõször is a legfontosabb, BALU BOLDOG SZÜLINAPOT!!!
Cory!
Képzeld mit találtam tegnap, amikor keresgéltem a babaneten! Nem tudom, milyen topic volt, de annyi volt a bejelentkezésed, hogy november 30-a óta nem jött meg, és, hogy nagyon örülsz, mert már nagyon vártátok a babát. Az írásod dátuma 2001 januári volt, most pedig már egy éves Balu! Szinte hihetetlen, hogy röpül az idõ! Remélem, már készül a torta!

Nyuszimanó!

Ha még aktuális a Brendon, írd meg nekem, hogy mi érdekel pontosan, hozzám elég közel van, el tudok menni megnézni bármikor!
Tõled is találtam egy nagyon aranyos bejelentkezést az archívumban, nem pontosan, de kb. ezt írtad: Képzeljétek, Donci már 5 grammot szopott, és &#8222;csak&#8221; azért ennyit, mert csak 5 percet engedélyezett a nõvér, hogy ne fáradjon ki annyira! Akkor, szerintem sokakkal együtt, nagyon együtt éreztem veled, örömödben és bánatodban. Most pedig itt van csodálatosan egészségesen és ügyesen ez a nagy fiú! Na jó, nem áradozom tovább, csak tényleg újraéltem az akkori érzéseimet.

Tikk!

Hanna, mint mindig gyönyörû! Remélem nem gond, írok majd neked magánba a súlyával kapcsolatban szeretnék egy-két dolgot kérdezni!

Most mennem kell, mert felébredt a csemete, ha tudok, jövök és folytatom,

Sziasztok

Szilvi és Petike
bszilvi
 
 


Cory!

Én is csak azért néztem be most, hogy BALUNAK BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT!!!!!!KépKépKépKépKépKép kívánjak/kívánjunk

Márti+Ármin
márti
 
 


Sziasztok!

BALUNAK NAGYON BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNUNK!!!

Menta! Hát innen voltál nekem ismerõs! KépKépKép Lehet, hogy láttalak egyszer-kétszer! A Jókaiban? K. G. tényleg olyan elviselhetetlen személyiség? Hú, de rég voltam Branon, talán 2 éve karácsonykor a Fonóban utoljára?
F. Gy.-t honnan ismered? Megpróbálok minden félévben felvenni tõle valamit, ami most azért ciki, mert jövõ órán meg fogja kérdezni, miért a Yeats-et választottuk. Mégsem mondhatom azt, hogy a tanár úr miatt!!!

Azt hiszem, ma nehéz napunk lesz Barnival, nagyon kis nyafka. Pedig ma is be kell mennünk, valami afrikanisztikát is fel kell vennem...

Pont dicsekedni akartam, hogy milyen édes és okos, de elég nehéz így, hogy közben nyavíkol. Érdekes, hogy nem történt nagy változás a mozgásában (nem kezdett el járni pl), de mégis napról napra ügyesedik, sokkal gyorsabb, magabiztosabb a mászása, bútor mellett járása, mindenen átmegy, nincs akadály!
Tegnap öltöztettem, kivette a pólót a kezembõl és az én fejemen akarta áthúzni! És közben nagyokat kacagott, tudta, hogy az kicsi nekem!

Most muszáj mennem, nem bírja tovább cérnával (ígyis két könyvet kiolvastam neki közben...)

Sziasztok, Cory, jó tortasütést!!!

Puszi,
Henke
gesztenye
 
 


Ui: Megnéztem a profilokat, minden baba gyönyörû!!!

Ui2: Létezik, hogy tegnap este a BB miatt nem tudtam kapcsolódni???
Henke
 


Sziasztok!

Balu Boldog szülinapot! Kép Kép Kép

Jön Norci az elsõbabás aggógó és még tudatlan kismama, szóval Vili kicsit köhécselt most reggel Kép , elvigyem orvoshoz? Ilyenkor egészséges rendelésre kell vinni, vagy a betegre? Ez utóbbitól kicsit félek, mert ki tudja mit szedhetünk ott össze. Azért is izgat ennyire, mert nekem iszonyatosan el kezdett fájni a torkom Kép , szóval aszem a melóhelyemre ma mégse megyünk büszkélkedni.

Este meg lementünk sétálni, akkor meg már nem árt zárt cipõt venni, próbáltam de úgy be van gyulladva a lábujjam, hogy alig bírtam menni egy kört, szerencsére jött apa és összeszedett minket Kép Kép Kép

Ez off vot, de muszáj panaszkodnom.

A Vilinek szóló gratulációt köszönöm, az mindig olyan jó érzés Kép

Az összes baba tényleg nagyon aranyos.

Norci
norci
 
 


Sziasztok!
A legfontosabb:
[color=#ff0000]
Kép

Mi amúgy jól vagyunk.
Rékát már így a második héten is annyira kimeríti a suli, hogy ha nem dugom kilencig ágyba, már csak nyafizni tud Kép.
Viszont lelkesen megy, és alig akar hazajönni. KépKép
Luca egyre ügyibb a hasrafordulásban, ügyesen kiveszi maga alól a karját, és tegnap már öt percet pihent is hason Kép. Elméletileg tudna akár hátára fordulni is, de ez eszébe se jut. Ha én fordítom meg, akkor is visszahengeredik.

Borcsa

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Sziasztok

Tudom, jól eltüntünk. De hát nõ a gyerkõc. Egyre többet van napközben ébren, ha meg alszik akkor ezer a dolog, de gondolom mindenkinél így van. Mire elolvasom a rengeteg hozzászólásotokat írni már nincs idõm.
Mi jól vagyunk. Máté már egész szépen ül egyedül, sõt már néha felülnie is sikerül. Fogacska még mindig kettõ.
Most már a szõnyegen érzi magát legjobban. A kiságyat játék szempotjából eléggé kinõttük.
Hétfõn ha lesz tali megpróbálunk eljutni. Lesz? Hol?
Jó lenne már találkozni veletek.
Az öltöztetés, pelenkázás iszonyú mostanában. Folyamatosan forog, felül.....stb.

BALUNAK BOLDOG SZÜLINAPOT!!!!!!!!!!!

Máténak én már kap gyerekjoghurtokat, gyümölcsös túrókrémet. Nagyon ízlik neki.
A fõzelékeket nagyon szelektálja, a sütõtök az igen, na meg talán a sárgarépa, de a többit nem nagyon szereti.


És persze most is felébredt, úgy hogy megyek

Sziasztok
zkati
zkati
 


Sziasztok!

Kicsit összevissza vagyok. Pók a falon szindróma. Lakást keresünk ezerrel. Menta! Ha látsz valami tök jó hírdetést séta közben nem küldenéd el nekem? Elõre is köszi.

Bszilvi! Email címem megváltozott beke@hdsnet.hu írj nyugodtan.Kép

Cory! Tünemény Balunak boldog szülinapot. Aztán mesélj hogy telt, torta ajándék ünnepség stb.Kép

Nyuszimanó! Örülök, hogy jól vagytok.

Rebi! Hanna szinte mindig ilyen pózban alszik el, én persze megigazítom, mert ha elzsibbad, akkor sírás van, de ahogy kihúzom a lábát, már tekeredik is vissza.Kép

Hanna jól van. Talán újra rájön, hogy milyen aranyos játékai vannak és leszokik végre a kábelekröl, telfonról, cipõkrémrõl, terítõrõl stb.Kép
Nem merem el se mondani, hogy amióta (2 napja) megvan a 8. foga is, alszik éjjel. Nem is akárhogyan reggel negyed 9-ig.Kép
Megkapta az elsõ cpõjét, mert állítólag jön a hideg, persze csak Szilárd szerint, mert kedd óta elvileg nagyon rossz idõ vanKép, de jobb felkészülni. Meg aztán az egyik lábacskáját nem jól tartja és ilyenkor ebben kell totyognia néha, de majd 1 hónap múlva kell újra megmutatni a doki néninek.
Olyan jó lenne már találkozni, de most hétfön megint nem vagyok PestenKép

puszi mindenkinek

Tikk
tikk
 
 


Sziasztok!

Menta! Nálam a nagy pohár a fél literes (ill. 4.5 dl), a kicsi az ennél kisebb. Én a nagyból szoktam egyet beletenni, általában ez van itthon.
Na neeeee! Amikor olvastalak, pont Bran szólt a háttérben. Kép Ilyenkor kicsit nosztalgiázom, ha már táncolni nme tudok járni. Pedig úgy hiányzik. Kép Nagyon szeretnék már menni...

Henke! Bibibíííí én idén is voltam Branon! Kép A Szent Patrik napon a Fonóban. Tartott egy kis elõadást is, de csak kb minden 10. szót tudtam elcsípni, így hamar elveszítettem a fonalat. Nem tudtam, hogy került hirtelen oda egy sárkány... Hol Luca után kellett másznom, hol Zsófit vadásztam le a színpadról, ahol a hangszereikkel ismerkedett és õ is olyan "kopogósat" akart táncolni.

Cory! Haladsz a tortával? Biztos nagyon finom lesz.

Most rohannom kell...
Pussz
Andi és nyûgösködõ Lucája

Andi
andi3
 
 


Nekem nem válaszol senki?

Norci
norci
 
 


Cory!

Köszönöm a választ, megkaptam.

Szila!

Kérlek a táblázatban írd át a nevemet nagybetûsre, mert így olyan &#8222;nemecsekes&#8221;! Köszi!

Martina!

Én is nagyon kíváncsi vagyok a gyerkõcödre, hol tudom megnézni? Nekem a profilodat nem nyitja meg, vagy máshol kell keresnem?

Márti!

Jobbulást neked is és Árminnak is! Valószínûleg nekem is valami ilyesmi volt inkább, de szerencsére nálunk a manó nem kapta el.

Bogancsi!

Irhatok neked magánba, a babaúszással kapcsolatban lennének kérdéseim?

Mit szólnátok hozzá, hogyha a joghurtos sütibõl rendeznénk egy versenyt és a következõ talira mindenki elhozná a saját szerzeményét és zsûriznénk? A gyõztesnek járó jutalmat majd még kitaláljuk!

Az új fényképeket még nem volt idõm megnézni, de hamarosan pótolom!
Most már teljes mértékben bejelenthetem, hogy hasról hanyatt tudunk fordulni! Hurrá!!!
Az normális, hogy csak az egyik irányba sikerül átfordulnia, a másik irányt késõbb megtanulja, vagy hogy lesz ez?

Azt tudom, hogy az itteni babák nagy többsége, hálistennek jó &#8222;kis husi&#8221;, de ha van valakinek tapasztalata kissúlyú, lassan gyarapodó babával, kérem, ossza meg velem!

Sziasztok

Szilvi és Petike
bszilvi
 
 


Norci Kép, ebben a forgalomban nem láttam a kérdést.
Szerintem ha csak köhécsel, de jókedvû, nincs hõemelkedése, láza, ne vidd dokihoz. (Ha meg tudod állni Kép) Egyél sok gyümit, és szopizzatok sokat, és figyeld árgus szemekkel. Valszeg csak egy kis megûlés - vagy egy kis szösz Kép - és elmúlik magától. Ha rosszabbodik, irány a doki. Esetleg hívd fel telefonon, hogy mi az õ véleménye.
Gyógyuljatok gyorsan!
Márti! Jobbulást nektek!
Tikk! Jó vadászatot!
BSzilvi! Versenyre fel!
Borcsa
UI: komoly küzdelemben lejjeb eresztettem Luca ágyát, mert azon kaptam, hogy fél lábát már kilógatja a rács felett...

Borcsa
KépKépKép
borsts
 
 


Sziasztok!

Elnezest, hogy igy ismeretlenul idetolakszom, kicsit odebbtaszigaltam a topicbeli hatartKép Eloszor is gratula mindegyikotoknek, vegigneztem az osszes kepet, amit profilokban, sajat topicicban talaltam, gyonyoruek a babakKép
Magamrol: Elso lanyomat most szultem, 31 evesen, Rekanak hivjak, 2002.06.06-an szuletett 50 cm-rel, es 3570 grammal.
A kerdesek, amiert zavarok:
- most harom honapos a lanykam, 62 cm es csak(?) 5,5 kg. A vedono es az orvos szerint pont jo ez a suly /ehhez a magassaghoz/, kicsit alacsony baba, dehat en se vagyok orias a magam 160 cm-vel. Viszont ahogy itt olvasgatlak-nezegetlek Benneteket, minden Baba oriasinak tunik Rekam mellett. Kerdesem, hogy van-e olyan koztetek, akinek babaja szinten ilyen pottom, vagy amikor Tietek ekkora magas volt, a sulya mekkora volt?
- olvastam, hogy tobb Baba is kuzdott kakiproblemaval. Az en lanykam a mai napig nagyokat nyogve /felnottnek is becsuletere valnaKép/, kitagult orrlukkal, elvorosodo fejjel produkal. Ez normalis szerintetek? Egy anyatejes babanal honnan lehet tudni, hogy pl. hasmenese van, szorulasa?

Bocsi, ha hosszu voltam, de (szerencsere) ezek a legnagyobb problemaim most, elsogyermekes anyakentKép
Koszi: Ildiko
afonya
 
 


Sziasztok!

Mégis bementünk a mh-re, errõl majd máskor, viszont ez a tömegközlekedés katasztrõfa!

Úgy tûnik Vilinek nincs baja, viszont én annál rosszabul vagyok, már lázam is van Kép és fáj a torkom és én nem bírom elviselni a fájdalmat, a szülés az más.
Most S.O.S segítséget kérek: én mit vehetek be szopi alatt és hogy lehet megelõzni, hogy Vili ne kapja el?

Plízz!

Norci
norci
 
 


Sziasztok!

Hajni:
Tomi 19-én lesz 9 hónapos, ma mértük: 8100 g, 79 cm Kép (bár nekem sokkal nehezebbnek tûnik)
úszni Budakeszire járunk.

norci:
köszönjük a külön nekünk feltett fotót!!!
Nemsokára lesz Tomiról is új kép, meg a honlapját is frissítem.

Szila:
nekem, mármint Tominak semmiféle tehén-tejterméket nem enged a doktornõ 1 éves korig. Igaz, a családban van néhány allergiás egyén. Azt mondják, talán így elkerüljük, hogy allergiás legyen. Hát, kibírjuk.

cory:
BOLDOG SZÜLINAPOT BALU ÚRNAK Kép Kép Kép (én sajnos nem tudok ilyen jópofa izgõ-mozgó izéket küldeni Kép )

Szilvi:
nyugodtan kérdezz (bogancsi@freemail.hu)

Ildikó:
üdv az osztályban Kép
A súly, méret miatt ne aggódj. Fõleg, ha a védõnõ és az orvos is ezt mondja. Kép
kaki: anyatejes babáknál 10 napig is teljesen normális, hogy nem kakil. Hasmenés esetén nyálkás, folyós és persze gyakori. Olyankor jöhet a reszelt alma. Szorulás esetén nálunk a kivárás mûködött, a csúcs 6 nap volt csak hál'Istennek.

Egész belejöttem a kocsi nélküli közlekedésbe és ügyintézésbe. Ma is voltam Pesten, anyunál leraktam Tomit, aztán irány a nagyváros. Sajna anyunál nincs járóka, így Tomi a földön van szõnyegen, ill. pokrócon, amirõl persze folyton lejön. És nála egy kicsit nagyobb a kosz, mint itthon, de hát edzõdnie kell az úrfinak Kép

puszi mindenkinek
bogancsi

bogancsi
Zsófi-Juli-Dani-Tomi :-)
bogancsi
 
 


Norci,
algopirint, panadolt nyugodtan vehetsz be, ne izgulj a babulek miatt, szoptasd nyugodtan.
Épp a múltkor olvastam, hogy nem baj, ha ilyen becsúszik.Kép
Gyógyulj meg hamar.
Ágci

Kép
Ágci
 
 


Sziasztok!

Cory, Balunak boldog szülinapot kívánunk!KépKépKépKépKépKépKépKép


Szila
Szila
 


Henke, Andi3! Kovács Gábor alapjában véve jó fej csak mondjuk úgy, hogy írtó nehéz természet. A táncház és a zenélés nekem is nagyon hiányzik, de nem lehetett volna összeegyeztetni a munkával most meg a babával. Egyébként mi a férjemmel úgy ismerkedtünk meg, hogy én zenéltem, õmeg járt táncolni. Romantikus, nem?

Márti! Hogy vagytok? Mondd, hogy már jobban!!!
Menta
menta
 
 


OFF
Ja, Henke! F. Gyõzõt onnan ismerem, hogy Gábor többször is meghívta õt és még másokat elõadást és beszélgetéseket tartani a koncertekre, ill. az ír napokra. Mondd azt, hogy egyszerûen elbûvölt.... Yeats. Kép
Menta
menta
 
 


Sziasztok!Itt még nem jartam,de a szoptatas topicbol talan ismerôs lehetek néhanyotoknak.Folyamatosan olvasgatlak titeket és lattam Ildikot aggodni leanya sulya miatt.Anno nekünk problémaink voltak a szopizassal,de batran allithatom,hogy a tejecske üzemel,cumisüveg férerakva.Hala nektek,fôleg Agcinak!Szoval azért irok most,mert én is aggodok kisfiam sulya miatt.Ô most 4 és fél honapos,61 cm és 5600 gramm. BSzilvi!Képzeld Riki csak két nappal idôsebb Peticicanal és,mint lattam az adottsagaik is hasonlok. Hat én is csak 160 centi vagyok és nagyon vékony tipus,talan ezért kissulyu a babuci is. Megprobalok képet rakni a profilomba,remélem sikerül!Üdv mindenkinek!EDIT
edith16
 
 


Sziasztok!

Köszönjük a jókívánságokat Kép

A torta végül túrótorta lett, azt már próbáltuk, és bevált Kép Végül nem tudta elfújni a gyertyáját Kép
A játékoknak nagyon örült, rögtön rámolni kezdte Kép Egy doboz Lego Explore-t kapott meg egy duplo autót a barátnõméktõl.

Holnap megyünk az egyetemre, drukkoljatok, hogy minden simán menjen Kép

BSzilvi: KépKépKép Nekem is nagyon furcsa Kép Ma reggel beraktam a Shreket a videóba 10-kor, mert egy éve délelõtt moziba mentünk volna Kép

Persze ma napközben nem volt netünk, úgyhogy a torta drukkokat csak este olvasom, de azért jól esik KépKép

Ildikó: üdv itt! Kép Az én csöpp fiam 3 hónaposan 5480g és 57,5cm volt. Õ 2900g-mal és 50cm-vel született. Most 9,6kg és 74 cm. Orvosok, védõnõk mindig el vannak tõle ájulva KépKép Szerintem ne aggódj ezen! Ha a doki azt mondja, ok, akkor ok. Ja, és a fiam akkortájt elég kerek volt. Most sem vékony.

Norci: jobbulást! És menj el dokihoz! Én 3 hetes Balu mellett is kaptam antibiotikumot és köptetõt, ami mellett lehet szoptatni. Balu soha nem kapta el azokat a betegségeket, amik rajtam kitörtek, akármit csináltam. Nem tudom miért, de ez történt Kép

zkati, és mindenki: Hétfõn tali a SZIP-ben, ha jó az idõ. (a jó idõ definició szerint (ajjaj, ez már a suli hatása Kép) az, mikor nem fagy be a fenekünk (nincs 10 fok alatt), nem esik az esõ és nem fújja el a fejünket a szél)

cory

cory + Liza 2006.03.11. + Zsoma 2003.08.31. + Balu 2001.09.12.
cory
Budapest
 
 


Sikerült a képet beraknom!!Ha nem baj,ezentul lehet,hogy s&ucirc;r&ucirc;bben latogatok erre.Sajna mi külföldön vagyunk,ezért talira nem tudunk menni.Pedig de jo is lenne beszélgetni magyar anyukakkal!Addig is marad az internet,ha beszélgettek velem is!Megnéztem a babucikat,nagyon édik egytôl egyig!Pusz:EDIT
edith16
 
 


Sziasztok!

CORY: BOLDOG SZÜLINAPOT BALUNAK!!!! Finom lett a tortád? jaj, úgy emlékszem, mikor chaten megbeszéltétek azt hiszem cscs-vel(ha jól emlékszem), hogy most már eleged van a várakozásból és elmentek mozizni, erre meg is szültél, úgy drukkoltunk nektek! Nagyon rohan az idõ!!! Kép

Bszilvi: aranyerekre különbözõ kúpokat, kenõcsöket vehet a barátnõd gyógyszertárban, a kúp jobb. De ha nem rég szült, nem lehet, hogy a gátsebe fáj még?

Márti: Hogy vagytok? Nekem elmúlt a fogfájásom, kedden megyek az új dokihoz konzultációra. Kiderült, a fülem a fogam miatt fáj. Vigyázzatok magatokra, gyógyuljatok!!!

Norci: amennyire csak lehet én elkerülöm a beteg rendelés, ha izonytalan vagyok, mindig felhívom a dokit és megkérdezem, hogy menjünk-e, vagy rögtön viszem az orr-fül-gégészetre a Budaiba, mert odajártunk és ott sosem néztek rám furán, ha a Dorkát "feleslegesen" vittem oda és vizsgálták meg. Ha este vagy bizonytalan, nyugodtan hívd fel az ügyeletet, ott tanácsot adnak.

Remélem jól válaszoltam és nem kevertem a hozzászólókat.

Off: nemrég láttam Szandit a tvben a második babájával, kissé csodálkoztam, mert az ifjú kismama ódákat mesélt az anyaságról, de emellett persze állandóan a koncertjét és a CD-jét reklámozta, elkezdett a pici baba sírni, borzasztóan fogta Szandi, nem ölelte át, nehogy a sminkje tönkre menjen, plusz gyorsan átadta apukának, akinél a baba rögtön megnyugodott..........Kép

Lányom állandóan megijeszt a nyított szem-alvásával! Régebben is írtam, hogy nyított szemmel tud aludni, ezt az apósomtól örökölte. Az elsõ hónapokban aludt így nagyon sûrûn, de most megint kezdte, ráadásul ilyenkor olyan kis ufós a tekintete, engem nagyon megijeszt, bár tudom, hogy semmi baja és valószínûleg álmodik, de mégis olyan fura... Mostmár, nemcsak a szemét hagyja nyitva, hanem közben "beszél" is. Ugye ez nem azt jelenti, hogy alvajáró lesz????? Szerintetek ezzel kapcsolatban hol érdeklõdhetek? Az apósom különben nem holdkóros, mesélte, hogy ha nagyon fáradt volt, akkor viselkedett így, másokat megrémísztve.
Gondolom Dorkánál a fogzás váltja ki ezt a jelenséget.

Üdv: Zsuzsi és Dorka
zsu26
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?