Új privát üzeneted érkezett!

Keditke!Erre küldtem.Az eda után mi van egy üres hely vagy egy csík,mert nem látszik.
breni
 
 


Sziasztok!

Sonjus! Sajnálom, hogy megjött. Hajrá vörösboros kúra! Nekem annyira nem jön be, de azért valahogy este Tv nézés közben lecsúszik szép lassan.
Egyébként pont így vagyok a szeptemberrel mint te. Megbeszéltük a dokival a HSG napján, hogy akkor most mindet bele, menjünk egy nyaralni, kapcsoljak ki, nyugi-pihi-sok szex és szeptemberben találkozunk. De minek menjek vissza hozzá szeptemberben, ha nem tud mit csinálni velem? Tök rendben vagyok minden szempontból. Nem kell Closty-t sem szednem, meg tüsző repit se, meg progi pótlót se. Akkor? Max egy meddőségi pszichológus lehetne segítség talán, de most szerintem ebben az évben mindenképpen egyedül szeretnék próbálkozni. Vagyishogy kettesben természetesen a párommal. :)
Egy esetben jöhetne szóba, hogy szeptemberben találkozzunk a dokimmal. Ha teherbe esnék. Remélem ő is így értette!!!!!

Vica! Írtam neked egy litániát. Csak győzzed elolvasni!

Angel!
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!
Akkor lépjünk a természetesség útjára :)
Én is úgy gondolom, hogy mivel a párom is és én is teljesen egészségesek vagyunk, semmi szervi bajunk nincs, úgyhogy össze fog jönni az!
Ez a szeptember lesz a mi hónapunk :)

Angel!
++++++++++++++++++++++++++++++++
mennyit kell még várni az eredményre? izgulok már nagyon!
sonjus
 
 

 
 

Éljen a májusi baby-boom!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Beu!

Akkor azt mondod, hogy lesz mit csinálnom itthon? Végül is nov végén hazamegyek, utána jönnek az ünnepek, csináljuk a kiságyat, pelenkázót, szobarendezés, és már itt is lesz a február. :)
Látom nagyon sok dologd lesz, azért csak ügyesen! :wink:

Kamilla, Sonjus!

Csatlakozom a májusi babáért szurkolókhoz!:wink:

Megyek litániát olvasni. :)

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Via! Jól időzítetted a dolgokat. Karácsonyra majd biztos kapsz egy rakat baba-holmit. Szerintem csak utána kezdjetek el vásárolgatni. :)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Vica! Jól időzítetted a dolgokat. Karácsonyra majd biztos kapsz egy rakat baba-holmit. Szerintem csak utána kezdjetek el vásárolgatni. :)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Azt hittem az elsőt nem küldi el. Későn vettem észre hogy rosszul írtam a neved. Bocsesz.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok Baba Várók!
Kérlek osszátok meg véleményeteket az én esetemmel: 4 hónapja próbálkozunk, babát szeretnénk, ciklusom rendszeres 28 napra pontos, de most 2 hetet késett. A peteérést követő napokban barna folyásom volt, ez lehet egy jele a terhességnek, mikor érdemes már tesztet is csinálni?Köszi válaszaitokat! :)
bellacska
 
 


Sziasztok Lányok!!!!

Olvaslak ám benneteket,mindent tudok!!!2 hét múlva megkezdődik a munka,de már várom.Aztán házakat nézegetünk,jó lenne a baba már oda tudna születni.Beszéltünk egy épittetővel,mutatott referenciákat,hát az egyikbe beleszerettünk egyből.Most osztunk-szorzunk.

Angel!!!

Drukkolok nagyon,és nagyon szép munka,még frigóba is raktatok!!!!Minden nap gondolok rátok!!!

Vica!!!

Hidd el,nem fogsz otthon unatkozni,az biztos,Ahogy Beu írta fogsz találni elfoglaltságot.És olyan hamar elrepül az idő,hogy hipp-hopp itt lesz a február.Aztán csak pislogsz.Jaj,ha Én ott lennék a közelben úgy,de úgy elfenekeltelek volna!!!! :lol: Fát hordani??? :cry:

Kamilla!!!
Gyönyörű a fürdőszoba és az a kilátás????Megírnád merre van??Családi ház???

Sonja!!! :cry: :cry:
Eljö a Ti időtök is!!!!

Reni!!!
MIndjárt itt az esküvő!!!!Tudom már ezerszer írtad,és olvastam is,de nem emlékszem hányadikán!!! :oops: Bocsi.

És mindenkire nagyon sokat gondolok,mindenkinek mennek a drukkjaim.

Millió puszi mindenkinek!!!
csanita
 
 


Szia Csanita!
Írtam pü-t.

Egyébként mit dolgozol? Régi helyedre mész vissza?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sonjus!Én is sajnálom hogy megjött.De nem is olyan rossz ötlet ez a májusi baba dömping.
Csanita!Semmi baj.Szeptember 23.-án lesz.Már mindjárt itt van.Már a virágok is meg vannak.Zöld orchidea csokrom lesz.:)
breni
 
 


Lányok! Lehet rosszul számolok, de ha szeptemberben összejön, akkor júniusi lesz nem?????

Csanita!
Szia, hogy vagy?
Mész vissza dolgozni? Az jó is meg nem is. Jó mert elfoglal, a ház vásárlás is lefoglalja az embert rendesen, már a tervezés is, de a visszaszokni, munkába járni, az nem könnyű.
Én csak 2 hét szabi után is nehezen jöttem :) korán kelni stb.
Most azt érzem, hogy az ember alvásigénye: csak még 5 perc :)

Bellácska!
Szerintem csinálj tesztet!

Reni!
Hű, már csak 1 hónap! :)
Zöld orchidea? az nagyon szép lesz :)
sonjus
 
 



Halihóóó!

Sonja! :)
Sajnálom, hogy megjött :( :( :(

Kamilla! :)
Akkor drukk, hogy szeptemberben AZÉRT menj a dokidhoz!!!

Vica! :)
NA látod! Máris mennyi mindent felsoroltál, hogy mennyi teendőtök lesz! Szerintem tuti kevés lesz nekünk ez a pár hónap itthon :lol: mármint még úgy "szabadon" utána non-stop csak a baba lesz :)
Igaza van Kamillának, tényleg jókor jön a karácsony :lol:
Én a szeptemberi szülinapomban bízom, hogy már mindenki aki ajándékot vesz, nem igazán nekem, hanem a babának veszi, vagy olyan dolgot hoz. Fúú de piszok számító vagyok :twisted: :twisted:

Bellácska! :)
Szia! Jól értem, hogy a 28 naphoz képest késett már 2 hetet?????
HA igen, akkor azonnal csinálj egy tesztet!

Anita! :)
Ugye nem haragszol rám nagyon :roll: :roll:

Bea


Kép
Kép
beuka
 
 



Anita!
Most látom, hogy írtál mélt! :oops: :oops:
Rögtön olvasom!

Kép
Kép
beuka
 
 


Bellacska, szerintem már nyugodtan tesztelhetsz. Tutira kimutatja, ha 2 hete késik. De ha már így megjelentél, akkor az eredményre is kiváncsiak vagyunk ám!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Drága Beu!!!!

Dehogy haragszom!!!!DE már válaszoltam is,és írtam annyi mindent,elárasztottalak egy csomó vásárólni valóval!!!

Sonja!!!

Vagyogatok köszi!!!Igen megyek vissza,de nem oda ahonnan eljöttem hanem egy új helyre,ugyhogy plussz még azt is szokni kell.9-re fogok járni,nem vészes.
csanita
 
 


Beuka! Már tavaly is szóba került, de most megint megállapítottam, hogy egy napon van a szülinapod a férjemével. :) Az enyém meg Breniével, (de azért ne írd be a tábliba)

Én is májusi vagyok. Akár honnan is közelítem meg a dolgot, a május egy jó hónap! :)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Anita!

Tényleg jó lett volna, ha ott vagy és elfenekelsz, mert akkor megúsztam volna azt a hasfájást.
Ma reggel viszont úgy hiszem, Nyuszi bebizonyította, hogy nem haragszik rám. Ugyanis reggel feküdtem az ágyban, ilyenkor mindig szánok rá 5-10 percet, hogy ahasamra tett kézzel szeretgetem nyuszit, és direkt megnéztem a hasam, hogy menniyre emelkedett már ki a medence-csontomhoz képest (pár napja mér 1cm-rel haladta meg, most már 2-vel :lol: ) és ahogy rátettem a kezem, elkezdett furán feszíteni, mintha hirtelen nagyon pisilnem kellett volna, hát Nyuszkó nyomakodott oda a kezem alá!!! Felemeltem a kezem és egy nagy kemény dudor volt ott!!!!!!!! Tök amorf alakja volt a pocakomnak! De nagyon érdekes és nagyon jó érzés volt! Szeretném, ha holnap reggel is játszana ilyet. :D :D :D
Ti mikortól kezdtetek el nézelődni babakocsi ésegyéb babaholmi ügyben?

Kamilla!
Önző módon én is nagyon számolok a Karácsonyra. Az se érdekel, ha én személy szerint nem kapok semmit, csak Nyuszi.
Mindjárt írok választ.

Bellacska!
Én is az azonnali tesztre szavazok! Sztem már most kimutatná, hisz nekem is a 28. nap délutánján egyértelmű volt a 2. csík.

Beu!
Te nem félsz anon-stob babázástól? Az elején biztos nagyon fárasztó és egyben csodálatos is, de sok anyuka bebezazul az otthon létbe. te hogy állsz ehhez?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!!!

Még be pótolhatom az elfenekelést!!!Apa felétek dolgozott,legközelebb elmegyek vele és lesz kapsz.(két nagy puszit) :lol:
Hú ÉN már az elejétől nézegettem,és volt egy elképzelésünk,ahhoz tartottuk magunkat.De úgy isten igazából a 30.hét után vettünk meg mindent.Szerintem azért a 34-hétre legyen kész minden,meg akkor már nincs annyi kedve az embernek vásárólgatni akkora pocakkal.De ha vissza gondolok volt mindig valami apróság amit megvettem.
csanita
 
 


Vica, nem jó MSN-em, sem az e-mailem, a telefonomat meg otthon hagytam, ráadásul töltön...

majd jelentkezem!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Anita!

Nagyon várom a fenekelést... :lol: ..vagy inkább a 2 puszit!
Mikor jönnél erre? Tök jó volna találkozni!
Tudom, még ráérek vásárloni, de nézelődni már nagyon szeretnék. Most kezdhetem a kismama-cuccokkal. :)

Angel!

Mizujs? Mit érzel?
A drukk hegyeimet megmozgattam, hogy mind ott legyen nálad időre! Befértek a házba? :lol:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Zsu!

:cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Majd gyere ha tudsz, bár az én gépemet is 2 óra alatt 4x kellett újraindítanom, mert befagyott. Asszem ebből újratelepítés lesz. :evil:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!!!

Így előre nem tudom,csak modta Apa merre volt és hú mondom ha ezt tudom akkor tuti mentem volna vele.De hát bizti lesz még arra munkája és akkor lecsapok.De előre szólok.
Nézegetni szabad Én ,mindig mindenhol nézegettem ahol csak voltak baba cuccok.Addig mérd fel a terepet,hol mit lehet és főleg mennyiért,mert hatalmas ár különbségek vannak.
csanita
 
 


Beu, Kamilla, Sonjus, Anita, Vica,
köszönöm a drukkokat Mindenkinek, aranyosak vagytok! :D

Beu,
de jó neked, hogy már sarkakat és csuklást érzel! :D :D :D El se tudom képzelni, milyen érzés lehet...

Sonjus,
sajnálom, hogy megérkezett ez a tapló miklósbácsi :( :(

Látom még egy embert belevittem az ivásba! :lol:

Vica,
u.azt érzem, amit tegnap, azaz semmit :?

Bellácska,
már két hetet késik??? :shock: Akkor mire vársz még? :lol: TESZT, MOST! :!:
angel37
 
 


PotterÁgi :)
mi van veletek? Kijöttetek már a takonyból?
Petike drága, hogy van?
angel37
 
 


Petike is májusi. :) Ő is jó gyerek. :)

Angel. A te Józsikáid is májusiak lesznek. :)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Hello csajok!
nagyon köszi mindannyiatoktól, a választ, annyi mindent lehet hallani a tesztekről manapság.

Reni!
Jól értem, hogy a Nagy Napra készűltök?
Gratulálok! Szuper lesz, nekünk egy éve volt, azt kivánom mindenki élje át azt a csodálatos napot és azt a sok kellemes érzést, amit csak ott tapasztal az ember!

...és már hazafele menet megveszem a tesztet!
bellacska
 
 


Bellácska!Üdv itt.
Nem is értem,hogy bírtad idáig?!Holnap várunk,remélem jó hírekkel.
Igen esküvőm lesz. :lol:
breni
 
 


Drukkolunk és holnap várunk vissza az eredménnyel.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Hello Csajok,

Angyal,
Petike jól van, néha le kell szívni az orrát...az annyira nem jön be neki. Köhécsel olyan magas, babahangon. Ha sokat köhög, akkor a végén felsóhajt: "Aaaaj" és szenvedó arcot vág hozzá. :wink:
A dokinéni azt mondta, hogy mivel én kaptam el hamarabb a vírust, én már termelek ellene immunsejteket, amik kipurcantják a betolakodókat. Petin meg nem tud elhatalmasodni a kór, mert a tejjel beszipkázza az én immunsejtjeimet, így beelőz a vírusnak. :D Jól ki van ez találva. :wink: És tényleg jobban bírja, mint én, kis Herkules. :lol:

Én tavaly augusztusban menstruáltam utóljára, és Peti májusi lett...bár ha rajta múlt volna, akkor júniusi lenne. :roll: (11 gülüm lett.) Mivel még a május vége előtt másfél órával született, ezért kaptam mamapénzt májusra is, így a kis Herkules hozott egy plusz százast a konyhára. :D

Na, Angyal pajtás, jó is egy májusig tartó terhesség, nem kell megdegleni a melegtől...majd csak külön -külön. :wink:

Most mennem kell. Fürcitájm.

Ági
potter_76
 
 



Sziasztok!!!

Ancsa!!!!!!!!!!!!!! :D
NAGYON drukkolok mára!!!!! Majd gyere és mesélj, ha túl vagy rajta!!!!!!!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++

Kamilla! :D
Igen, nekem is eszembe volt, hoyg együtt van a szülinapunk a pároddal. Remélem azt kapja szülinapjára, amire gondolok :) :wink: :wink:

Vica! :D
Most előszöris a szüléstől vagyok nagyon nagyon besz..va, szerintem ez elhalványítja félelmemet a non-stop babázástól. Attól is félek. Az egyedülléttől nem annyira, mert gondolom mindig lesz itt valaki ( :evil: aminek persze egy idő után nem annyira fogok örülni) és ahogy kitaaszodik úgyis megyünk majd, mind a meszes.

Bella! :D
Teszt???????????

Ági! :D
Orrszívás :( :( . MIelőbbi jobbulást neked, és el ne kapást Herkulesnek :). Már most nagyon költségérzékeny a lelkem, nagyon ügyes!!!!
TÉnyleg Ti nyitottatok neki számlát a babkötvénnyel? Írok Neked privit!

Kép

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 



Valami lett a tickeremmel :cry: :cry:

Angel!!! :D
Indítom a tapasztó drukkokat!!!!!!!!!!!+++++++++++++++++++++++++++

Kép
Kép
beuka
 
 


Halihó!

Ancsa!
drukkolok, hogy hamar túllegyél a dolgon, és minden renden legyen! Írd meg mi volt!!!!

Angel!
++++++++++++++++

Beu!
szerintem érthető, hogy be vagy ...... :) gondolom mindenki átéli ezt.

Vica!
Hogy vagy?

Ági!
Jó, hogy Peti rajtad keresztül gyógyul :) édes lehet, ahogy felsóhajt :)

Kamilla!
Nekem májusban van a névnapom! Az is jó, ugye? :)

Bellácska!
Mizu? Két csík? Remélem!!!!
sonjus
 
 



Tegnap olvastam egy újságban, hogy a sikertelen teherbeesésért igenis felelős a stressz, meg a megerőltetett munka/élettempó.
Az agyban olyan anyagok termelődnek ilyenkor, amik meggátolják, hogy egy nő terherbe essen.

Tudom, hoyg rohadt könnyű ezt mondani, de próbáljatok meg nem vagy leglábbis nem annyit stresszelni, többet kell kikapcsolódni stb..

Ezt magamon is sokszor végiggondoltam, de rájöttem, hogy ez egy rohadt ördögi kör.

Próbálsz nem idegeskedni, de nem jön össze a dolog, és egyre idegesebb, és csüggedtebb leszel...

Olyan rég volt már zebra! Olyan jó lenne!!
HAjrá a májusi babákért!!!!!!!!!!!!!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!
Gondoltam hogy hurrázni fogok ma nektek, de a második csík nagyon halványan jelentkezik, ezt már tényleg nem értem, de a jövő héten újra megcsinálom.
Tapasztalt már valaki ilyent?

Beuka!
Jó hogy Írtál a stressz és a teherbeesés lehetőségéről, szerintem nálam ez a gond, hiszen a munkám az nagyon idegtépő és én sem tudom könnyedén kezelni a helyzeteket mindig.
Valami jó tanács?
Szép napot mindenkinek! :? :?
bellacska
 
 


Ne aggódj! Ha ott a második csík, akkor akármilyen halvány, az babát jelez. Pár nap és erősödni fog ez tuti!

A munkahely szerintem nálam is nagyon közrejátszik. Főleg mostanában.

Beuka! A szüléstől ne félj, inkább határozd el, hogy Te igenis kemény csaj vagy és pick-pack megszülöd a babádat. Végülis tényleg van, akinek kifejezetten könnyen megy. Mér nem menne neked is könnyen? (Max nem így történik, de legalább nem paráztál előtte hónapokat. :)) Könnyen dumálok, mi? Majd meglátjuk én hogy fogok irogatni, ha odáig eljutok, mint most te.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


BELLÁCSKA!ÁLLÍTÓLAG A HALVÁNY CSÍK IS CSÍK.DE AZÉRT MÉG SZORÍTOK NEKED A TOVÁBBIAKBAN IS.
breni
 
 


Sziasztok!

PotterÁgi,
szegény kis aranyos..., de férfiasan viseli! :wink:
A természet tényleg okos dolgokat talál ki! :)

Nahát, Petike pénzügyes lesz! :lol:

Beu,
köszi a tapidrukkot! :)
Reméljük lesz belőlük vmi májusra! :) :)

Sonjus,
neked is köszi a sok +++-t! :)

Kamilla,
és persze neked is, mert tudom, hogy mai is van! :lol:

Bellácska,
igenbizony, a halovány csík is CSÍK! :)
angel37
 
 


Persze!
Tudod direkt nem írtam, kiváncsi voltam észreveszed-e. :) :) :)
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Lassan telik az idő, mi? Hogy bírod idegekkel? Próbálsz nem odafigyelni? (Csak mi nem hagyunk, mi?)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Egész jól bírom! :)
Nem igazán tudok nem odafigyelni, de sebaj, a külvilágot azért érzékelem! :wink:
Ja, ma már dolgozom!
angel37
 
 



Bella! :)
Halvány csík!!!! :D :D :D Ebben az irányban ritkán tévednek a tesztek! Pár nap múlva erősebb lesz!!!
Jó tanácsa stressz ellen??? NOs egy másik munkhely. Mintha az olyan egyszerű lenne, igaz? No meg ki garantálja, hogy ott jobb lesz. Mindenképpen a legfontosabb, hogy legalább a magánélet rendezett legyen, és valahogy meg kell próbálni a munkahelyi dolgokat "félvállról" venni, és nem tépelődni napokat.
Húú de marha könnyen beszélek, hisz én magam sem így csináltam :( :( De mostmár mindegy is, hisz nem dolgozom, és nincs is jogom itt papolni nektek a munkahelyekről. De Te se idegeskedj, hisz ott van az ahalvány csík!!!!

Kamilla! :)
A fent írtak Neked is szólnak. :) remélem hamar elmúlik nálatok ez a hajtás. Ez most szezonfüggő, vagy egyszerűen csak verseny van, és nincs mit tenni őrölni kell ezerrel? Remélem Te is hamarosan otthagyhatod a munkahelyedet!!!
Hidd el én mondogatom magamban, és el is határoztam, hoyg erős leszek a szülésnél meg minden, de tuti, hogy nem lesz olyan egyszerű, és szerintem még mindig jobb a kellemes csalódás, mint a "pofáraesés" :)

Angel! :)
Ejnye! Muszáj dolgoznod? :(


Kép
Kép
beuka
 
 


Nem lenne annyira muszáj, de bejöttem! :) Rövid nap! :lol:

Nincs előírva a fekvés! :wink: És sztem mostanra már eldőlt, hogy bevackolta-e magát valaki vagy sem! :wink:

Júj, a szüléssel kapcsoltban megértelek, félnék én is :roll:
angel37
 
 



Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk. Nme sok időm van, kicsit kellene takarítani!

Velünk semmi különös, amjd 7főn megyek Uhra. Tgenap megkaptam az utolsó előtti Gynevacot.

Angel!
Nagyon szorítok!

Bellacska!
Neked is!

Beuka!
Nem szabad félni a szüléstől! A szülés nem fáj! Csak méhösszehúzódások vannak, hopgy segítsenek a babának világra jönni! Nem a fájdalomra kell koncentrálni, hanem arra, hogy segítsél Botinak a kijutásban. Nekem egyik szülés sem fájt! Ezt ne aszó szoros értelemben értsd! Van egy könyv a címe: Szülőszoba tessék belépni! Elég régi könyv, talán könyvtárban megtalálod! Olvasd el! A fájdalommentes szülésről szóló részt! De ha nem sikerül megszerezned szólj, megpróbálom bescennelni! Nekem sokat segítetett anno Martinnál. Én nem féltem egyik szüléstől sem, sőt élveztem nagyon mind2t! Bármikor bárhányszor végigcsinálnám! Htaalmas élmény volt! Lazultnak kell lenni, ez nagyon fontos!

Vica!
Tessék vigyázni magatokra! Irgum burgum!!!!

Betti!
Valamit kérdeztél, talán az ujjszopásról? Megakadályozni max. cumival tudod. Nekem mind2 cumis volt, Martin könnyen, 2 évesen, Viki nehezebben, 3 évesen szokott le. Az ujjszopásról leszoktatni nem lehet. Férjem unokatesójának kisfia 9 éves lesz, és ha nagyon megfeledkezik magáról, fáradt, akkor néha-néha még most is beveszi az ujját...

Potter!
HA Peti júniusi mirét nem kaptad volna meg ezt a plusz pénzt?

moni
 
 


Lányok!
Na én ezt mostmár tényleg nem értem!
Megjött szerda éjjel, tegnap délután óta, meg megint szinte semmi!
EZ MOST MI?
Valami UFO lehetek? Nekem van egy olyan fura érzésem, amilyet még nem éreztem, hogy lehet, hogy terhes vagyok.
Hallottám már a megérzések erejéről, de nem merem elhinni, hogy ezt most nem csak bedumálom magamnak.
Meg kell várom a vasárnapot, mert igazából akkor lesz a 30. nap. Lehet, akkor megjön rendesen!?
sonjus
 
 



Sonjus!
Mást nem tudsz tenni, mint vársz!!!! Nekem is így volt az inszem után, hogy szerdán pár csepp, de szó szerint pár csepp. Aztán semmi. Este még be is vettem a progipótlásom. Éjjel semmi, aztán másnap reggel jött meg rendesen. Azt mondta az orvosom, lehet, hogy ha teszteltem volna szerda reggel, akkor + lett volna.

moni
 
 


egyre inkább azt érzem, hogy bedumálom magamnak a bébit :(
jobb is lesz, ha szemptemberben lekattanok a témáról!
sonjus
 
 


Sonjus!

Én is nagyon hiszek a megérzésekben! Ha a 30. napig nem lesz semmi, akkor csinálj egy tesztet!

Móni!
Holnap az UH-n mit néznek? Igérem nem hősködök többet. :wink:

Angel!
Azért csak lightosan! (Mondom ezt én ugye, a fahordás után :roll: )
6 nap múlva vérvétel lesz vagy teszt?

Betti!
Sztem nincs akkora baj az ujjszopással. Én is szopiztam, aztán egyszer csak elmaradt. Ha cumis lettem volna, akkor valóban tovább tartana. Akkor már inkább az ujjam. :)

Beu!
Sztem eza félelem a szüléstől olyasmi lehet, mint az, hogy az elején parázunk, hogy táényleg minden oké-e a babával, és megmarad-e. Lehet hogy valami hormontól van. Biztos mindn kismama fél/t tőle egy kicsit, de hidd el, hogy erős csajszi vagy,. minden simán fog menni. :wink:

Bella!
Milyen teszt volt? Én a helyedben holnap reggel csinálnék egyet. Mondjuk egy Rossmannos One Stepet. Az már tuti erős csíkot kell, hogy mutasson.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Régen jártam erre, de most itt vagyok.

Marci már 8 foggal büzkélkedhet.Megvolt a keresztelő is.
Mindenkinek szép babásodást és bebabásodást kívánunk.

Kép Kép Kép Kép
Kép Kép
Kép Kép

Mindenkit pusszantunk.
Marcell, Inci és Apa

Kép
Kép
incike
 
 


Móni,
köszi! :)

Abszolút igazad van a lazultsággal, de nekem még a beültetésnél se ment :oops:

Vica,
ó, nincs ezzel gond, alapból lustadisznóoroszlán vagyok! :mrgreen:

Teszt lesz, adtak a Kaáliban! Utána meg nyilván berontok vérvételre! :roll:

Inci,
hú, mekkora fiú már Marcell! :) És milyen édes! :)
angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?