Új privát üzeneted érkezett!

es hatulrol is :twisted: :twisted: :twisted:

Kép
babszi
 
 


A ket elozo kepen termeszetesen nem a leendo sogorom van!!! :twisted: :twisted: :twisted: Ot egyelore nem ismerem, de elkepzeléesem mar van :twisted: :twisted: :twisted:
Elozo oldal kepet is nezd meg! :twisted: :twisted: :twisted:
babszi
 
 


hááát babszi ez elég muris esküvő lesz, a fickónak itt-ott kibukkan a férfiassága miközben a menyasszony beletekeredik a fátylába a nagy szélben...hihihi :twisted: na jó nem leszek genya...

odry ne izgulj a hsg miatt, tényleg muszály, hogy megcsinálják..de azért nagyon gondolunk ám majd rád :oops:
és gratula a nagymamához..., nagyon vicces, és szerinted értette, hogy mi ez a beülti? :shock:

lola, mindjárt itt a tesztelés ideje? de jó neked :D
most akkor biztosan 'ezerrel ebben van a lelked' :arrow: tarts ám ki..

gyöngyi, nagon jó, hogy nem mentetek le a rakpartra, ráadásul neked jobb ha kimaradsz a stresszhelyzetekből...jajj a picike nehogy rosszul érezze magát odabent :oops:

sziósztok

legyekmami mi van véled? már nem is írsz nekünk szépeket?
kicsiboris
 
 

 
 

Sziasztok!

Nagyon jót nevettem :lol:


Kicsiboris!
Nem szenilis,vagy gyagya a mami :D csak nem mai csirke.
Elmondtam,hogy mi a kettő közt a különbség,talán eg is értette.
Egyébként IMÁDOM,nekem Ő a mindenem,a férjem útán :wink:

Babszi!
Szeretnék légy lenni a falon azon az esküvön :lol:
Itt lesz kis hazánkban?
Mennyi ídős terhes a sógórnőd?
Remélem magácska jól van,lenyugodott!?

Odry
odry
 
 


Sziasztok!
Babszi a picur miatt egy darabig biztos nem fogunk menni, majd a TV-ben megnézzük.
Odry én az Elevittől éhes voltam elég sűrűn, de nem attól hanem a hormond gyógyszerektől megnőtt egy picit a pocim. De ez sulyban nem volt sok. Igaz a terhesség alatt is csak 3 kg-nál tartok.
HSG-től ne félj. Mindenki másként éli át. Valaki meg sem érzi. Itt én kivétel voltam.
Nagyon szorítunk neked.
bgyöngyi
 
 


KisBoris! Legy nyugodtan genya :twisted: En ugysem lehetek :twisted:

Odry!
Akkor mar 7, 7 es fel honapos terhes lesz, vagyis nagy hasa lesz mar. Es menyasszonyi ruhaban, nagy hassal, skot szoknyas volegennyel... Bizony, magyar faluban tartjak a 100!!! fos eskuvot. Egy ember van a vilagon, akit nagyon nem szeretek (hozzateszem, most hogy felhivott ket jo szoval is kenyerre tudott kenni!), es az a sogornom. Ezert nevetem ki ezt az egeszet. EN nem tartanek igy eskuvot, az 1000%! Allitolag a skot vagy nemet (nem tudjuk, mert a nemzetisege folyton valtozik) anyosa erolteti az ilyen nagy magyar, skot hagyomanyokra epulo lagzit. SZEGEEEEEENY!!!! :twisted:

Gyongyi!
Persze, a picivel nem is mennek en se ki tuziojatekra, de a kerdes lenyege, hogy megijedtetek-e annyira, hogy egy eletre elmenjen a kedvetek tole.
babszi
 
 


Odry!
Hsg altatasban lesz, vagy csak az 5 perces?
babszi
 
 


bocsi odry a nagyi miatt :oops: remélem nem bántottalak meg..
és el is hiszem, hogy érti, ahogy elmondtan neki :lol:
kiderült már, hogy hétfő vagy csütörtök-e a hsg-s :roll: napod?

babszi, okkés akkor még genyázok egy kicsit..szóval gáz ez az egész...én is megvárnám a baba születését a lagzival..
de ha ott lennék, úgy megpörgetném a vőlegényt, hogy tényleg kivillanjon a..mint a fotón hihihi :oops:
kicsiboris
 
 


jaj és elfelejtettem, hogy aki szeret egy kicsit rám is gondoljon
pénteken kapom a második szurit, az elsőtől 3 napig nyomtam az ágyat :cry:
kicsiboris
 
 


Babszi! Nem.
bgyöngyi
 
 


Kicsiboris!
Dehogy haragszom :shock:

Csajok!
E hét csütörtökön derül ki,hogy mikor csinálja a doki.Az bizti,hogy hétfön, meg csütörtöki napon van hsg itt a klinikán.
Sima röngenes,se altatás,se fájdalom csillapító.
Vagy én vegyek be sutyiba? :roll:

Babszi!
Nekünk is 'falusi" lagzink volt anyósóm miatt,de Ő legalább oda valósi.
Akkor ez egy vicces lakodalom lesz :shock:
Sátoros- falusi,nyugati ruha stb... :lol: nem fokozom.
Most a Viasat3-as csatornán jó ez a VIDIÓTÁK című müsor.Esetleg Te is küldhetnél felvételt,én megnézném :lol:

Odry
odry
 
 


Odry!
A mienk 300 fos lagzi volt, de nem gyerekkel!!! Nekem 9 koszoruslanyom volt...
Szerintem nem erdemes bevenni semmit, de legyen nalad pl. algopirin, vagy no-spa, vagy amit en szeretek- algoflex M. Ha nagyon gaz van, ad gyorsan algopirin injekciot, szoval NAGY gaz nincs! Elore nem erdemes bevenni. Olyan lesz, hogy akkor fogod erezni, mikor a katetert felteszi, de azt az inszemnel is csinalja, az nem faj nagyon. Amikor tolti at az anyagot, akkor erzed meg a petevezetoknel, es valoban menzis gorcs lesz. Megmondom ahogy van, fajni fog, de kb. fel ora, es semmi. En bekaptam a gyogyszert, es lefektettek annyi idore, amig osszeszedtem magam, de utana nem rossz. Nem tartos fajdalom! Pihenj utana, ha hazamesz. Es talan jobb kocsival menni, mint tomegkozlekedve.

KisBoris!
Gondolni fogok rad, es izgulni fogok erted! Erted? :)
Biztos, hogy csinalok fenykepet - ha mar egyszer raszanom magam, es elmegyek az eskuvore. A hapi csak angolul tud - elovehetem az angoltudasomat. Ha tudok, ha nem, biztos mondjak majd, hogy nem beszelek jol. Mindegy, ezen nem idegesitem magam.

Most ugy kisutott a nap, hogy olyan jo lett a kedvem! Beszereztem 4 tok jo CD-t. Ketto filmzenes, a harmadikon reklamok zeneje van, a negyedik a Fiesta CD-je. Tok jok!!!


Mindenki!!!!
Tegyetek mar fel menyasszonyis kepet! Annyira kivancsi vagyok ratok! Mindenkire!!!
babszi
 
 


Babszi!

Köszi az infót.Bár én nekem nem tettek még fel katéter,szerintem inszemnél sem. :shock:
Én teszek fel képet,ha Te is!!!! :?:
odry
 
 


Akartam képet tenni fel,de nem bírok,mert olyan nagyok,hogy eggyik sem stimmel.
Nincs itthon a kedvesem és én nagyon béna vagyok :oops:
Esetleg tudok valamit tenni,hogy lekicsinyitsem?
Segítség!!!

:lol:
odry
 
 


Odry!
Azert nem tudok segiteni, mert ez meg nekem is uj, de majd ha kiokoskodom irom - bar addig hatszor is hazaer a parod :)
Ha nem kateterrel ment inszemnel az anyag, akkor megis hogyan??????????????
babszi
 
 


sziasztol csajszik, van egy program amit le tudtok tölteni (csak a downloadra kell klikkelni), ingyenes és le lehet benne venni a képek méretét az IMAGE/RESIZE/RESAMPLE menüben (be lehet itt írni a pixelméretet).

innen tölthetitek le:
http://www.tucows.com/start_dl/194967_75076_595/dlp/

remélem sikerül majd :lol:
kicsiboris
 
 


Irfan view a progi neve :D
kicsiboris
 
 


Koszi KisBoris az infot, megnezem majd. Talaltam olyan kepet, ami nem olyan nagy :) Te is tolts am fel kepet!!!! Es mindenkit kerek ra!
babszi
 
 


Kép
babszi
 
 


Persze az eskuvo nem most volt :) 6 ev alatt nagyon sokat valtoztunk :) Parom is kikerekedett mar :) De hat ez van.
KisBoris, vegul megis a te programod kellett am! Nagyon koszi, es varom a kepeket!!!
babszi
 
 


babszika, milyen édesek vagytok így kettecskén :P
nagyon ari ez a kép, és nagyon örülök az ötletednek, mert így látjuk egymást és nem 'csak úgy a nagyvilághálóra írogatunk :lol:
szupi vagy! de tényleg! (és ti is '30-asok vagytok? mert ezt sem tudom ám, mi a párommal mindketten most leszünk 35-ök...sajna.... :roll: )
és persze, hogy küldök, de nekünk régen volt az egybekelésünk és azóta változtunk, én misszröfike lettem a párom megpocakúr :oops: ...otthon tudom felrakni majdan este-felé :wink:
kicsiboris
 
 


...jajj és nagyon szívesen a progit! legalább valamiben én is hozzájárultam a tuti-szuper ötletecskédnek :lol:
kicsiboris
 
 


KisBoris!
Koszonom szavaidat :) Mi is valtoztunk am, nem is kicsit!!! Mi mind a ketten 30-ak leszunk ev vegeig. Nagyon varom a kepeket!!!
babszi
 
 


babszi
jól van majd küldöm a képet, de a többieket is noszogassuk, mert elfelejtik a kis huncutok a végén :wink:
hol volt az esküvőtök?
de jó nektek, még csak most lesztek 30-ak,
mi már vének vagyunk...ezért már nagyon 'kéne a gyermekáldás..
ti hány babát szeretnétek?
pont azon gondolkodtam, milyen jó lenne ikreket (kétpetéjű) szülni,
mert nem menne el úgy az idő....

odry, bár nekem nem volt még inszemem, de olvastam, hallottam, hogy végülis egy katéter-szerű műanyagcsövön vezetik fel a srácokat, ez persze nagyon vékony, hogy a méhnyakon át tudjon férni, de te is biztos tudod ezt, csak a katéter szó olyan 'ilyesztően
hat egy kicsikét..
kicsiboris
 
 


KisBoris!
Bizony noszogatni kell mindenkit, aki ebbe a topicba ir, mert valoban huncutul hajlamosak a feledekenysegre :)
A mi eskuvonk videken, Kalocsa kornyeken volt. 300 vendeg volt, de abbol csak 50 volt a mi reszunkrol. A tobbi a paromek miatt volt hivva, mert ott ez a szokas. Kepzelheted, meg az is meg volt szabva, hogy hanyadik szomszedig kell vendegeket hivni, hanyadik unokatestverig szuloi illetve a mi reszunkrol... Ezert nem Pesten volt a lagzi - nehez lett volna ennyi embert elszallasolni.
Jaj, ez az eletkor engem is frusztral. Mi elvileg harmat is szeretnenk, de amig egyet sem szultem, addig nem tudom vallalhatok-e, vagy akarok-e tobbet vallalni. Szerintem idealis a harmas szam, csak gyozzem megszulni oket. :) Sajnos 18 evesen nem tudtam az iskolakkal kapcsolatban donteni (mi szeretnek lenni...stb), igy elcsesztem 3 evet egy maganegyetemen. Na, azt a 3 evet nagyon sajnalom most. Akkor "csak" 26-27 lennek, es nem idegeseitene a gyerek-tema.
Nem hiszed / hiszitek el, de minden rokonom, baratom, ismerosom es a kornyezetemben is mindenki vagy babas, vagy lebabasodott. Igy le kell nyugodjak, hiszen nincs mas elottem - most mar en kovetkezem :)
Remelhetoleg.
babszi
 
 


Babszi...háááát, jó nagy esküvőcske lehetett a tietek :lol: mi csak 37-en voltunk, szerény volt az esküvő mert előtte már 8 éve együttéltünk és nem akartunk nagy lagzit, de ha hamarabb házasodtunk volna össze, biztosan én is ilyen lagzit kerekítettem volna mint amilyen nektek volt :P
tuti, mi leszünk a következők, már alig várom, hogy tologathassam az én egyetlen icuri-picuri-babukámat a gyönyörűséges babakocsijában (persze ha lesz rá lóvé...)...
és nálam is ugyanez a helyzet, hogy mindenki szinte anyuka körülöttem, de már szinte nincs is kedvem ezekkel a barátnőkkel és
családtagokkal találkozni...
kicsiboris
 
 


Csá Csajok!!!

Nagyon tuti volt ez az ötlet BABSZI!
Nagyon szépek vagytok!
Szerintem mindenki kerekedik,ha bekötik a fejét. :lol:

Babszi!
Letöltötte a programot.Hogyan tovább?A párom csak holnap éjszaka jön haza,így talán a segítségeddel hamarabb tudok képet fel tenni.
:oops: Tényleg nem tudtam,hogy katéter....én mindig abban a hitben voltam,hogy azt csak vízelet problémánál kapják.Hú ez szörnyű.Amikor volt a mütétem,akkor volt bent egy nő,aki nem tudott pisilni a mütétje útán.Kapott katéter,na innen gondolta.Bocsi!
odry
 
 


Odry!
Kivalasztod a program elinditasa utan a kepet, majd a menusorban image/resize. Ekkor kapsz egy uj ablakot. Jobb oldalon van olyan, hogy half, azt ha megnyomod, akkor a pixel valtozik. Ide csak 600*600-as johet, tehat addig half-olod, mig alacsonyabb szam nem jon ki :) Utana Ok. Egyre ugyelj meg, hogy ide csak jpeg-ben tehetsz kepet, tehat igy legyen elmentve a keped. Jovok am meg vissza, nezem sikerult-e!!!!
babszi
 
 


hát itten vagyunk az én kedvesemmel :lol:

halihó lányok!

várjuk ám a lépeket!! Kép
kicsiboris
 
 


Nagyon csinosak vagytok a kepen KisBoris!!! Ez nem nyari eskuvo volt? Csak a ruhabol gondolom, mert hosszu ujja van. Nagyon szep ruha, tok elegans! Es nagyon helyes a parod!

Varjuk a kepeket tovabbra is!!!!!!!!!!!!!!!!!
babszi
 
 


Sziasztok!

Nagyon sajnálom,de én ehez hülye vagyok :oops:
A képet kitudom jelölni,de ez a kicsinyítés... El sem tudom indítani a programot.
Nekünk nincsennek ilyen beállított képeink.Illetve van,de arról nem tudok képet feltenni,mert az a fótósnál van.Olyank vannak,amit a barátok és a család csinált.
Csak meg kell várnom a párom és ha lesz kedve,akkor felteszi Ő!
Addig is szívesen nézem a többiekét. :oops:
Esetleg menyecskeruhás képet tesztek fel?

Kisboris!
Nagyon bájosak vagytok!Nekem is az egyszerű tetszik,csak én az alkatom miatt nem vehette fel ilyen egyenes szabású ruhát.Na majd látod :shock:

Ma megyek a dokihoz és kiderül,hogy mikor kell bemennem hsgre.
Majd jövök!
odry
 
 


Ja, Nyíthatnánk egy - 'ilyen menyasszony voltam" topikot :lol:
odry
 
 


LOLA :!:


Szét izgulom az agyamat :!: :shock:
Nagyon szorítok :!:
odry
 
 


babszika drága :lol:
nagyon-nagyon jól esetek kedveske szavaid! köszönöm szépen.
és majdan hamarosan remélem mindenkitől láthatunk UH képeket iciri-piciri babucikkal :lol: :lol: :lol:

odry nem küldenéd el nekem a képet ímélben? én lekicsinyítem és visszaküldöm neked :!: :arrow:
ha gondolod szívesen megteszem :D
a címem diana_k@freemail.hu

húúú tényleg lola, mi újság, itten mindenki ideges....írjál szép híreket nekünk :P

és hol vagytok/hogy vagytok lányok? Legyekmami, Sapé, Zsazsóka, gyöngyike... :?:
kicsiboris
 
 


Tenyleg Odry!
Ez az e-mail-es megoldas eszembe se jutott! Akar en is nagyon szivesen megcsinalom!!!!

Haho mindenki! Merre bujtok? 8)
babszi
 
 


Köszi Kisboris!
Már keresem és küldöm is.
De nekem az sem baj,ha Te teszed ide fel.ne kelljen ide-oda rakni.Legfeljebb aláírod,hogy én vagyok.
Ahogy Neked jó!

Akkor keresem!!!
odry
 
 


Szerinzem mindenki megijedt,ettől a fénykép felrakástól :lol:
VICC volt


Elküldtem KISBORISNAK a képeket és lehet,hogy Ő felteszi :wink:

Kisboris!
A menyecskeruhás képet véletlen 2 szer küldtem el de elég 1-szer feltenni. Gondolom Te is gondoltad :oops: :lol:

odry
 
 


Sziasztok!
Itten vagyok ám! Lányok nagyon csinosak vagytok a képeken.
Ha nem gond én nem raknék fel ide képet magamról,m ert ki tudja...
De ha irtok emil címet akkor küldök nektek, de lehet hogy csak otthonról majd, mert azt hiszem a benti gépemen nincs esküvői kép.
Tényleg Lola jelentkezz, hogy mi újság!!!
bgyöngyi
 
 


Voltam Orvosnál.
Jővőhét szerda reggel vénásan vesznek le vért :shock:
Majd felvesznek az osztályra,de ha meg van a véreredményem,akkor haza mehetek.Állítólag kicsit szarul leszek. :(
Majd másnap reggel bemegyek hsg és mehetek aznap du.-án haza!?

Na mit szóltok?Nektek is volt vérvétel?Olyan bonyodalmas... :cry:
Nagyon unom már,de ezen túl leszek és előre,megint
odry
 
 


Szia Gyöngyi!

Én szívesen meg néznélek!
Odry75@freemail.hu várom a képeket!!

Most tényleg :!: én is 'beszari" vagyok.
Mi lenne,ha tényleg emailben küldenénk képeket!?

KICSIBORIS!
Állítsd le a kép küldést!Bocsi,de aztán ki tudja.Az én párom amúgy is nem szereti az ilyet..
Te legalább már láttál!


Én is küldök EMAILBEN képet,mindenkinek!

Bocsi!!! :oops:
odry
 
 


Ezt nem ertem igazabol. Ez csak egy kep. Aki ezt az oldalt nezegeti, annak van ilyen problemaja. Csak ugy nem fognak ide benezni azok, akiket a tema nem erint. Ha pedig erint, akkor mit szegyeljunk rajta?
Ha pedig nem vagyunk "szepek" rajta, akkor is mi vagyunk. En 100 kepbol 99-et cenzurazok, es ezzel oruletbe kergetem a csaladom, de akkor is. Ne legyetek ilyenek!!!
Igazam van, KiBoris?????????

Azert megadom az emil cimet, nehogy kimaradjak pont en a jobol, ha megsem gyoztelek meg titeket.

ildi76@freemail.hu
babszi
 
 


apropo!
az emil cimet sokkal jobban felve adtam meg!!! Arra barki barmit kuldhet - kaptam mar olyan leveleket!!!........
babszi
 
 


Jó estét!

Tényleg nagyon el vagytok tünve,LÁNYOK! :shock:
Sapé!

Lola!
Zsazsóka!


Nagyon rég írt ide:
Wandrea!
Legyekmami!
Cyprus!
Fleur!


Ági! Nyaral az tudom :roll:

Jó volna tudni mi van veletek :shock:
odry
 
 


helló csajok!nagyon arik vagytok hogy ennyit emlegettek.szuperek a képek!aki bátor,és felteszi, miért ne.
engem láthattatok anno, az ásó kapa nagyharang c. műsorban, mert beneveztem.anyukám, meg bepánikolt, hogy babonás, ha menyasszonyi ruha van rajtam, így hát aznap volt az esküvő!rendhagyó volt!
ja!a teszt negatív sajna. erre már nem tudok mit mondani,ennél többet már nem tehetnek értem a dokik,tegnap egész nap bőgtem, alig alszom valamit,éjszakákat felvagyok.mi lesz ha sorra nem sikerül?????????a mhelyemen sok szaros ügy, egy k.ügyfél feljelentett,stb. a kis keresztfiamat tegnap újra műteni kellett, most már jobban van, szétizgultuk az agyunkat.páromnak a mhely, sz'al mélypont.
azé reménykedem holnap újra kell tesztelni.
ráadásul tiszta allergia vagyok!!!
lola29
 
 


Lola!
Nagyon sajnálom,hogy ennyi minden van körülötted :(
Azt meg végkép felejsd el,hogy a többi nem sikerül :!:
Tessék összeszedni magadat,mert nem szabad így neki indulni a dolgoknak.
Nekem is volt ílyen érzésem a mostani sikertelenség útán,de nehezen is erőt vettem magamon,mert kell :wink:
Nem akarok,más hülyeséget írni,mert úgye vannak 'szólások", amivel lehetne erőt önteni a másikba,de igazából Neked kell túl lenni a csalódáson és újra kezdeni.
Kívánom,hogy így legyen!
Ölelés 1000-el!!!


Odry
odry
 
 


Sziasztok!
Lola sajnálom, hogy nem sikerült. Ma teszteltél amugy?
És olyat, hogy biztos egyiksem sikerül ezt felejtsd el!! Mert fog sikerülni.
Odry, Babszi megkaptátok a képet?
bgyöngyi
 
 


Szia Gyöngyi !

Megkaptam és én is küldtem Neked!!!
Annyira érdekes,Te és Kisboris olyan ismerős.Van a baráti társaságban egy pár és ott a feleség,olyan mintha testvérek lennétek.
Köszi a képeket és szívesen veszem,azokat is amiket majd még eztán küldől el :wink:
odry
 
 


Drága Lola!

Elfelejtettem írni,hogy én nem láttam azt a müsort.
Esetleg,ha lennél kedves képet küldeni? :oops:
Részletessebben is leírhatnád ezt a sztorit,ha van kedved!?
Engem nagyon kiváncsivá tettél!Mikor is volt ez?Hogy jött ez az ötlet?
Már pár sorral feljebb megadtam az email címemet,ha nem akarnál ide képet küldeni.Cserébe én is küldök :wink:

Odry
odry
 
 


Sziasztok!

itten itten bocsánat... :oops: annyi a dolog a melóban fuj, a ma megint megjöttben is vagyok, pedig még nem is.... 8)

Nagyon szépek vagytok a képeken akiét látom nekem nincsen esküvői, nmert még lány vagyok :P . de majd beköszönő fotónak felteszek egyet ha végre rájövök a mikéntjére....:)

Ma vagyok a 28. napon egyenlőre kuss van odalent, annyira de annyira vicces lenne, ha kezelések előtt (jövő hónapban várhatóak a hormonvizsgálatok, meg a pct, mert gyanús a dokinak hogy valami elállja a fiúk utját) sikerülne....:)

egyébként ebben a hónapban VOLT peteérésem holott 4 hónapja nem volt...Várom a csodát szeretettel...deha nem akkor sem lesz semmi baj....majd akkor köv. hónap. Azért is vicces lenne mert kitűztűk az eskövő időpntját május 19-re, én meg ha most terhes vagyok akkor akkor szülnék nagyjából... :wink:

MINDENKINEK SZORÍTOK!!!!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Lola!
Csatlakozom mindenben Odry-hoz. Tudod, hogy vannak elcsepelt mondatok - kar puffogtatni oket. Igy is, ugy is tovabb kell menni. Ezt még nekem is meg kellett tennem ebben a honapban. Nehez volt, de meg kellett lennie. Nagyon melletted vagyunk!
Ird meg azt a tortenetet, mert kifurja az oldalunkat a kivancsisag!
Ja, es varjuk a kepedet ezerrel!!!

Gyongyi!
Megkaptam a kepet rolatok! :) Majdnem minden volegeny a korszakalra eskuszik :) Az en parom is korszakallas - szoktam cukkolni, hogy lyukas a tukre, amibe borotvalkozik; de megvallom tetszik. A lagzira sok csaladi! rabeszelesnek engedve nem volt korszakalla. En nem bantam volna.
Nem tudom lattad-e, de ugyanolyan volt a fulbevalonk. A lanc is hozza passzolt, csak az enyem 2 soros volt :) Jot mosolyogtam ezen.
Egyebkent nagyon szepek voltatok, de most - pocakosan - biztos még szebb vagy :)

Legyekmami!
En nem hiszem, hogy egyik honapban van peteeres, masikban nincs. Ha van, hát van. Ha nincs, akkor orvoshoz kell menni, es lesz. Mibol gondolod, hogy nem volt???? Az LH tesztrol irtam neked korabban par sort, olvasd el, hatha segit!
Nagyon varjuk a te kepedet is!!!

Odry!
A leveledre itt valaszolok most, ha nem banod :) Most jol vagyok lelkileg; lenyugodtam. Jon megint a remenykedes ezerrel. Vegulis legalabb dupla akkora az esely, mint egyebkent. Hatha sikerult.
Nagyon koszi leveled!!! :)
babszi
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?