Új privát üzeneted érkezett!

Alszik kint, erre jött a szél. Tettem a fejére egy pelust.
Ez lett belőle :D
Kép Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Hali!

Mamacka!
Én itt voltam és néztem a képeket, mindet megcsodáltam!!!! sok kedvencem lett, de a habos szívecskés lett a befutó! Nagyon megható!
Nem írtam, mert épp Geribabát szoptattam! Most ágyikóban játszik, illetve nyafog, gabi meg mosakszik... hihi... fogja a fogmosó bögrét, a hajfestő ecsetemet és azzal mossa a lábát... Danci alszik...

Voltunk 4 hónapos oltáson. Nagyon jól viselte, egy kis kiabálás volt, utána jól megnézte magának a dokinénit és egy nagyot biggyesztett neki! :lol: mázsálás eredménye: 8 kg. Havi 1 kg, az nem olyan rossz.. de persze ez azért van, mert amit megeszik a felét visszabukja, nem baj, legalább a kutya is védett lesz valamelyest... Kevin már ha etetés van, direktbe idejön hozzánk és várja az áldást és felnyalja :lol: Tiszta dili kutya!

megyek dogom van

Kép
sasha
 
 


ilba
Igen csak felújítás után szeretném... de nemtudom mi lesz belőle... ugyanis nincs túl sok pénzünk... mondhatni alig van... meg segítségünk se sok... sajnos... :(

...most amúgy hirtelen felindulásból hazajöttümnk anyumékhoz... megint itt alszunk Óbudán! :) ...már nem merem mondani, hogy esetleg találkozhatnánk... vagy nem is otthon vagytok?...


Sasha
A habos szíves nekem is nagyon tetszik... lehet csinálok belőle egy nagyítást... :) a fürdőnkbe...


....már olyan jó lenne ott tartani... annyi tervünk van az átalakításra... persze minmális költségvetéssel és sok önerővel! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 

 
 

Gabuska! Mikor lesz séta?

Kép
vanília
 
 


Vanília,
Livi alszik. Nemtom. Figyi, küldd már el lécci a mobilszámodat ide: h.gabuci@freemail.hu

Mamacka,
nekem a füge faleveles tetszik a legjobban, de az összes többi is 10-es!

Ilba! Talit akarunk! :!: :!: :!:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Na erre Ádusz is kifeküdt. :cry: Nem jön össze sehogy sem. Bár hintázi :lol: tuti el kell menni.

Kép
vanília
 
 


Párbeszéd a tüzijáték illetékesei között, zanzásítva:
- Nem szólatatok, hogy vihar lesz!
- Nem kérdeztétek...

Információáramlás a 21. században, magyar módra.

Így nézzük a kedvenc mesénket közelről...
Kép

... és messzebbről
Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Nem nézi ám közelről, csak időnként odaszalad és rámutat a képernyőre. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Bencének boldog fél éves szülnapot kívánunk!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Lányok!

e-maileket is küldtem, de azért itt is szólok, hogy ma estére is nagy vihart mondanak, maradjatok otthon, ha lehet!


(Hír Tv-n mondták az 5 órás hírekben.)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Sziasztok újra!

Mamacka:

Nagyon szép képeket készitette!
A fügefaleveles csúúúúúúúúúúcs!!!
Nagyon jó kis husiban van Áron!
Nekem az a képsorozat tetszik ahol beszélget :D

Gabi:

Köszi az időjárás jelzést!!!!
Végülis sétáltatok?

Eszti:
Boldog hófordulót a nagyfiú BENCÉNEK!!!

Ilba:

Jó a pelusos kép :D

Kép

Kép
novum
 
 


halihó!

Timi mondta:

Gabi:

Köszi az időjárás jelzést!!!!
Végülis sétáltatok?

Na erre én is kíváncs lennék. :lol:

Kép
vanília
 
 


Hali!

Bencebaba!
Boldog feledik szülinapot még vagy 200x! :wink:

Mamacka!
Előbb-utóbb ti is a saját kis fészketekben fogtok lakni. Tudom azt gondolod, én könnyen beszélek... hiszen már benne lakunk, de 2 évet vártunk erre, meg még egy kicsit. Eladtuk a lakást amit anyukámék nekünk adtak, aztán 2 évet lehúztunk anyóséknál 9 nm-en 4-en, ebből 1 évig intéztük a házat és újítottuk ahogy tudtuk!!!! Sajnos nem sikerült teljesen felújítani, természetesen pénzhiány miatt. pl a hajópadlót nem sikerült felcsiszoltatni és lakkoztatni, így a kis repedésekből pl hangyák jönnek... :? A kertet sem sikerült elrendezni, az első kocsibeálló helyét is folyamatosan csináljuk, úgy hogy van rá lóvénk.

közben dolgom volt...

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!
Mamac, csúcsak a képek! Áron már olyan pasis igaz, eddig sem lehetett vona lányként eladni.
Gaubs, köszi a hírt! Mi voltunk kinn sétálni de csak kézben, mert kb 5 perc és esni kezdett. Most persze süt a nap :evil: A lényeg, hogy szonja nagyon nem értette miért nem babakocsizunk :roll:
Ez egyébként melyik rajzfilm? Csak annyit látok, hogy Minimax :)
Eszti, boldog feledik szülinapot a nagyfiadnak :wink:
Ilba köszi, akkor tudom már én miért nem látok kaprot :? Akkor most minden megörökítesz, ugye?

No, ma szerződtünk :wink: Szonja is kellő komolysággal vette az akadályokat és várta, hogy a felnőttek végezzék a dolgukat :)

Teszek fel egy nem túl látványos képet a rezidenciánkról. Azóta már kész az erkély kerítése is.
Meg egy másik képet apa+lánya. No comment!
Kép

Kép

Kép Kép
natasa1975
 
 


Timi, Vanília
végülis igen. Fél kettőkor lementünk, 3/4-ed órája voktunk lent, mikor láttam a felhőket, felkaptam Livit (Vaníliáék mögött a dombnál voltunk) és hazasiettünk. A kapukulcsot tettem a zárba, mikor elkezdett zuhogni. Szó szerint! Elfordítottam a kulcsot és már szakadt is egy másodperc alatt. Utána meg elaludt 1/4-ed négykor, 6-kor ébredt, amikor meg a 2. adag jött a zuhiból.

Natasa,
Nody kalandjai játékvárosban. A sztoriból persze semmit nem ért még (vagy ki tudja... :roll:), de a gifurák tetszenek neki nagyon. Meg az Apu és én-t szereti és a Minimaxos főcím-figurákat.
Baromi jó a "rezidenciátok"! Meg a szerelmes pár is! Ennyi alapján, amennyi látszik a férjedből, akár Zoli is lehetne! :shock: :D

Szerencsére nem jött be az előrejelzés! 8)

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


gifurák = figurák :oops:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, ez a romantikázás apával minden reggel zajlik! Bocsi, de a párom nem díjazná ha a képe a topikra kerülne vagy egyáltalán a net-re. Én meg ezt igyekszem tiszteletben tartani. (Megjegyzem a wiw-re tett fel képeket.)
Hurrá, csak minket zavart be az eső :twisted:

N

Kép Kép
natasa1975
 
 


Szépjó estét kívánok!

Mi nem mentünk sétálni, mert elaludtunk. Gyerekek, azt képzeljétek, hogy fél3h-tól fél6h-ig aludtunk Marcival. Ill. én csak olyan 1/44h-től, de akkor is. Nem is uzsiztunk. De tök jót durmoltunk.

Képzeljétek nálunk kettős szivárvány volt most az előbb. De nagyon szép. Ilyen e (ezt a konyhaablakból fényképeztem):
Kép

Kullancs helye:
szépen gyógyul, már nem olyan duzzadt, és egyre kisebb is. Dokihoz nem mentem, mert ki kellett volna mennem Budaörsre (még oda tertozom), az meg most kicsit messze lett volna Marcival reggel 8h-ra...

Ilba,
De jó hogy írtál Wolgáról!!! Már épp eszemben volt, hogy fel kéne hívni, hogy mi lehet velük. De örülök, hogy jól vannak!!!
A rizst én is javallom, nálunk is bejött, és tényleg sokkal jobban lehet pépesíteni. Valahogy más mint a krumpli, igazat szólt Sasha.

Mamacka,
már a múltkor is akartam írni, csak persze már megint a rövid agyammal jól elfelejtettem. Azt, hogy fde jó hogy újra itt vagy!!! :D

Ezek a képek...!!!!! Annyira jó őket nézegetni!!!
Jó lenne, ha én is így tudnék fotózni, ahogy ti! Egyszerűen lenyűgöző ahogy egy ilyen csöpp kis ember ennyire sokszínű tud lenni. Hihetetlen, mennyire el vannak találva ezek a képek! Télleg nagyon tetszenek! :roll: :D
Drukkolok a lakáshoz, hogy minden jól menjen!

Eszti,
Ha találtok valami jó helyet (esetleg tó közelében), akkor szóljál nekem is lécci! Komolyan! Bár maradnék a kerületben is, de itt sajna nem lesz olyan ház, amit mi szeretnénk.

Natasa,
én küldtem mailt képekkel??? Mit nem mondasz??? Biztos én küldtem? De ha télleg én küldtem, akkor szívesen! :wink:

Vanília,
Ádám egy tündérke!! Marci egy hónapja álldogál, de még nem rohangálunk utána mint Gabiék Livi után, csak ha mászik.... :lol:
Az lesz majd az igazi!!!!

Dia,
megtaláltam a rózsaszín kanalat is, amjd a köv. talira vissszük.
Voltunk megint a Corába, még nem hoztak úrja a ruciból, sajnos. :cry:


Tali,
akkor mikor lesz? Jövő héten is szar idő lesz? (nem néztem a met.hu-t)

Tücsimami, ti nem vagytok még? Már hiányzol!!!! Meg Görgő is!!!

Na mennem kell, mert vacsi van....Pusszancs!

Kép Kép

Kép
----------------
B&M
bubek
 
 


Sziasztok,

Marci baba, neked is boldog hófordulót! Milyen nagy zsivány már ő is!!! :) Irigy a sok alvásra. Ez a szivárvány nagyon szép. Ilyet még nem is láttam.

Köszi a sok köszöntést, aranyosak vagytok! :)

Natasa, én még nem is jelöltelek a wiwen. Milyen néven keresselek? Vagy ha te tudod, te is bejelölhetsz. Meg akivel még nem vagyunk ismerősök, csak kéne. :)
Hol is van ez a ház? (jól emlékszem, hogy Gödöllő, vagy keverem valamivel?) Mekkora?

Bubek, szólok én, dehát a közelben tó is, meg még egyebek is.....hááááááát. Esetleg a Naplás tó, XVII. ker., arról Coolasa tudna mesélni.

Benyó imádja a répás rizst, amit csináltam neki, bevágott egy egész üveggel. :shock: Iszonyú zabás, le sem merem írni, hogy mennyiket eszik, úgy, hogy közben a szopit sem csökkenti. Napi 200 ml gyümi és 200 ml főzi.

Ilba, a rizslisztet nem tudom, hogy, szerintem pont úgy, mintha rizs lenne, szóval az arány maradhat, de lehet, hogy van rajta valami recept. Illetve a Barátok köztös csajos gyerekkönyvben van rizsnyákos recept. De én a rizst simán le tudtam botmixerrel turmixolni, totál sima lett, egy kis darab sem maradt benne. De jól megfőztem, sokkal jobban, mint magunknak.

Holnap megyek a munkahelyemre Gyedet intézni. Remélem sikerül.

Rajtam kitört a szénanátha, akkorákat tüsszögök, mint a fene, Bence meg csak néz, hogy jéééé, anya megbuggyant. :wink:

Puszi
Vendég
 


Natasa,
tudom én, hogy mi az ábra, nincs is ezzel semmi gond, csak tudod milyen vagyok, szeretek piszkálódni. :oops:
De komolyan gondoltam, hogy "Ennyi alapján, amennyi látszik a férjedből, akár Zoli is lehetne!", mert tök ugyanilyen a haja, meg az egész fejformája. :wink: Nézd csak!

Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Eszti, Veresegyház. 140nm garázzsal + 700nm fás telek :wink: Ja itt van tó is 3, mondjuk én még egyet sem láttam belőle :oops:
Örülök, hogy Bence ilyen kis torkos. Szerintem rendezhetnek egy evésreklámozó bemutatót a nemevő gyerekeknek :D Szonja is simán megeszi a magáét majd szopizik is rendesen + most már vizet is iszogat. Én is botmixerrel esek neki mindennek, de nem volt még problémám. Mondjuk mint azt már írtam én rizzsel még nem próbálkoztam. A napokban a spenót lesz majd a :?:
Gabus, értem én :lol: Remélem most nem kezdesz el Zolis jegyeket keresni Szonján :o :D
Bubek én nem látom miért vagy elégedetlen a saját képeiddel? Marci gyereknek nagy puszi a 8 hónaphoz. Kész kis kópé és mekkorát tud nevetni!
Kormiról tud vki vmit? Ők is most voltak fél évesek!

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sziasztok!
Ilba!
Jól van na,tudom,tudom,hogy nem is sovány Domi de mindig aggódom valamiért! :oops: :wink:
Benis kép. :lol:

Bubek!
Itt is volt szivárvány,de a Tiétek szebb volt. :wink: Ruci :evil: ha lesz légyi vegyél!Köszike. :lol:
Kanál:Tiétek lehet ajcsiba. :lol: :lol:

Natasa!
Nagyon szép helyen laktok,irigy a kertért! :wink: Love kép magáért beszél..... :lol:

Gabi!
Beszéltem a bútoros fiúkkal.A gardrób ajtókat cseréltetem le plusz Dominak csinálnak 2 beépített szekrényt 310 ezerért. :evil: :roll: Kicsit húzós :evil: de csak az anyagköltség 170eft. :roll:

Marcika!
Boldog hófordulót kivánunk Neked is! :wink:
Kép

Mindenkinek pussz!
UI:A trécselőknek üzenem,ma nem küldök képeket! :twisted: :twisted:

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Bubek
Aranyos vagy!

kullancs... Szerintem bent maradhatott valami... de az nem gond! Az a lényeg, hogy amikor kiszeded ne maceráld a fenekét! :)
Amúgy ha kicsi volt akkor nem valószínű, hogy fertőz ugyanis a kullancsnak három fázisa van amíg teljesen kifejlődik... minden fejlődési fázislépéshez vérre van szüksége, így életében háromszor szív csak vért... minden alkalommal nagyobb lesz... annál nagyobb a fertőzés esélye minnél nagyobb hiszen az azt jelenti, hogy előtted már egyszer vagy kétszer más volt valamilyen sesetleg fertőzést hordozó állatban és így átviheti beléd is.
Azt kell nézni, hogy körülötte csíkban(nagy ívű kör) vagy kis körben pirosodik-e a bőr, izületeid fájnak-e stb.


Sasha
Persze... tudom türelmesebbnek kell lenni, csak az a rosz, hogy tudom ez messze nem a végleges (legalábbis remélem :roll: )...


Natasa
Képzeld egy csomószor lánynak nézik! :)
Nem semmi házikó! :)
Hol van és mekkora?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Natasa
Közben már látom.... és mennyiért vettétek?

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Dia,
a Tomastandos fiúkra gondolsz? Ha igen, akkor csak megerősíteni tudlak a döntésedben! Időben elkészültek, bármikor hívhattuk őket telefonon, ha valamit kérdezni akartunk (és fel is vették, ami a többieknek, pl. burolók, vízvezetékszerelő nem mindig sikerült... :evil: ), nem csináltak nagy koszt a lebontásnál meg a beépítésnél sem, frankó lett a bútor is, szóval hajrá!

Natasa,
annyira azért nem vagyok elvetemült! :lol: :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


...megyek... kitúrt a férj! :(


jó éjjt!!!!

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Gabi!
Igen,rájuk gondoltam.Most megnyugodtam,hogy ennyi pénzért legalább rendesek.Köszike. :wink: Holnap jönnek,de sajna csak 3 hét múlva lesz bútor :cry: de csak kibirom addig. :lol: Pussz

Kép
Kép
lldicsi
 
 


Dia,
viszonyításképpen: nekünk a teljes gardrób + konyhaszekrény pulttal + spejzszekrény 500 volt.

Milyen fából csináltatjátok?

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Mamacka!

Jó ötlet kinagyítani és kirakni!:)

Natasa!
Nagyon szép házatok és kertetek van és a paraméterekért meg külön irigy vagyok :wink: Szép nagy ház szép naaagy kerttel! Ez már majdnem kiérdemli a birtok nevet! Szonja Birtok... jó név lenne!:) Enyim párom se szereti ha mutogatom, de néha azért van olyan kép amin szerepel... ő főleeg a puhos hasát nem szereti közzé tenni :twisted:
Hát ház ügyben én is remélem, hogy nem a végleges helyen lakunk, de annyi hitelt vettünk fel rá, hogy csak a csodában bízhatok, hogy el fogunk majdan egyszer költözni innét... Tudod én nem szívesen hagyon itt Budapestet és a déli régiót...itt nőttem fel, ide húz a szívem.

Gabus!
Jéé , tényleg hasonlít a fejformájuk a pasiknak...

na megyek alukálni, vagyis még tv nézés lesz kicsit...

Kép
sasha
 
 


Sziasztok!

Ma szerencsére itt nem volt vihar. Viszont valami nem stimmel, egyszer dupla hosszú ujjú volt Benin, egyszer rövid body. Össze-vissza ingadozott a hőmérséklet. :shock:

Voltunk vásárolni, megyünk esküvőre, vettem neki rucit rá. Már csak magamnak kéne valami...
DM-ben a Hipp gyümölcslevek most 199Ft-ért vannak. Akit érdekel.

:?: A Sinlac az tápszer? Lehet recept nélkül kapni? :oops:

Képzeljétek Beni a járókában körbesétál. :shock:

Mamac,
meddig vagytok itt? Nekem oké a tali!
Ha sok pénzem, időm lenne és értenék hozzá, komolyan mondom menedzselnélek Benneteket! Annyira ügyesek vagytok a férjeddel!

Gabi,
Mondj egy helyszín és időpont javaslatot! Annyira kaka az idő. :(

Natasa,
Szuper az Apukás kép!!!!!! Tényleg van benne egy kis Azuram. :D
És hatalmas gratula a házhoz! Nagyon szép és szuper a kert is!
Mikor is megyünk hozzátok? :lol:

Bubek,
irigykedem nagyon Marci alvókájára. Bár ma Beni is jól aludt napközben.
Jó a szivárványos kép! Na meg a Marcis is.

Eszti,
Fent van a neten ez a könyv valahol? Ma vettem rizslisztet, de nem tudom mit kezdjek vele.

Ebben jön az esküvőre:
Kép

Kukucs:
Kép

Látjátok? Még mindig nincsen fogam. :shock:
Kép

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Ilba,
megnéztem a belinkelt oldalt, hát, ez a hét esélytelen. :(
Csak az eső miatt. Mer az nem baj, ha nincs meleg. Ugye, Natasa? :lol: :wink:

Ruci királyság!

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Ilba, a synlacot csak receptre adják, mert elvileg csak tejérzékenyeknek írják fel, de gondolom a dokid ír fel, ha szeretnél.
Nem tudom, hogy fent van-e a könyv, de ma megkérdezek valakit, aki már csinált ilyet, és beírom majd, jó?
Csini fiad lesz, de mondjuk ő mindig csini.

Natasa, szóval Veres, az szuper. Meg a ház is, tetszik a méret is, meg úgy egyáltalán, a nagy kert, az ősfák, meg minden. Onnan mivel lehet bejönni az autón kívül?
Vendég
 


Eszti, értem a kérdést :wink: Veresről autóval, vonattal (Nyugatiba), busszal lehet Pestre jönni. Repülős lehetőség még nincs :P
BENCE, boldog névnapot Neked!!!!!!

Csajok, elméletileg majd októberben költözünk. Szóval ha lesz nagy meleg akkor is vagy legalább annyi, hogy kinn is lehessünk akkor lehet jönni :)

Mamac, érdekesek az emberek. Szonját csupa rózsaszinben (ritkán van így öltöztetve, de megesik) is van, hogy lefiúzzák :lol:

Ilba, tuti a szerkó! Azért most koncentrálj már a te rucidra is! És arról is tegyél fel képet (amint rajtad van).

Sasha, értem én hogy lokálpatriota vagy :D Én is az voltam, de azóta változtak a dolgok és most már inkább világpolgárnak érzem magam :oops: Rájöttem, hogy ha vannak körülöttem akiket szeretek és szeretnek akkor én már otthon érzem magam :wink:
Ami meg a ház méreteit illeti,....ez a max, amit még takarítani vállalok :roll: Mondtam az uramnak, ha nagyobbat akar, akkor bejáronőt is vegyünk vele. Amúgy meg két gyerekre terveztünk (egy már tuti :D ) és persze a dolgozó, mert mind a kettőnknek fontos lenne főleg amikor apa itthonról melózik és ellepi a nappalit a sok kacat. Egyébként kinevettek, de leg és legjobban a konyhának örülök :oops: :oops:

No, csörgök egyet a dokinknak hátha tudunk ma 6 hós láttam-ra menni. Kíváncsi vagyok Szonja van e már több mint 8 kg?!

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 



Natasa!

Tudod, én még a lakást is elég nehezen adtam el, amiben felnőttem... Sőt, még a lányszobámat is nagyon nehezen rendeztem át, és változtattam meg. annyi emlékem fűződött még a falak színéhez is :wink: Mindegy, mert az előrelépéshez szügséges volt.
Egyébként ha azt tudom, hogy ennyire nem fogok tudni kimozdulni innen a kertből a 3 gyerekkel, akkor lehet én is bevállalok egy bp körgyűrűjében valahol egy vidéki kisvárost... de nem szaladok a dolgok elébe, nemsokára muszáj lesz, mert ovi-bölcsi kezdés miatt kelleni fog... 1 év múlva nyilatkozom újra :wink:

Ilba!
Beni nagyon kis huncutka és biztos nagyon jól fog állni rajta az a szép ruha!

pusza
sasha
 
 


Sasha, vannak körülöttem hasonlóan vélekedő barátok. Mármint akik nem tudnak elszakadni a megszokottól, megszeretett otthonuktól. szerintem az első alkalom a legnehezebb. Mondjuk én könnyen beszélek, mert én mindig változtattam valamit a szobámban is, hogy ne legyen egy idő után uncsi. Meg aztán nekem az első alkalom a gimi után volt, akkor költöztem el otthonról és mentem/jöttem külföldre. Mára már egy csomó város van, OK 3, melyek után olykor-olykor honvágyam van.
N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Lányok!

Döbbenet éjszakánk volt. :shock:
Beni fél3-ig már 5x ébredt. Jövök ki a Panadolért (még soha nem kapott), megyek vissza, térdel, szájában a fejvédő és kurjongatva játszik. :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
Na, most sem adtam neki, egyértelmű volt, hogy itt semmi nem fáj, egyszerűen nem álmos.
Fél 4-kor átvittem Andrásnak, hogy csináljon vele, amit akar, én alszom.
Fél 5-kor visszahozta, gyerek majd kiugrott a bőréből, berregett, térdepelt, kutyázott, persze mindezt hálózsákban.
Nagy nehezen 5 után elaludt mellettem, visszacsempéztem az ágyába, erre fél 9-kor arra kelek, hogy megint térdel és énekel. :shock:
Gyors magam mellé kaptam és majdnem 10-ig aludtunk.
Ekkor valamit érezhetett, hogy picurkát kivagyok, mert SZOPOTT!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock: :shock:
Igen, fényes nappal, reggel 10-kor!
Kb. fél éve volt ilyen utoljára.
Most szenved állva a járókában.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Jó reggelt!

Nekünk is fura éjjelünk volt, L. többször felült az ágyban, körülnézett, de rögtön vissza is feküdt. Végül negyed tízkor keltünk fel.

Eszti,
Sinlacot lehet venni recept nélkül is, én vettem egyszer. 3-4000 ft között van, receptre meg ha jól emlékszem 1700 körül. Dokibácsit nem értem el és sos kellett, úgyhogy vettem recept nélkül, gyógyszertáros nő hülyének nézett. :lol:


Kép

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Hajrá Fradi! :D

:?: Ha a gyerek már áll, akkor senkinek nem játszik már el a járókában?
Semmi nem érdekli, csak feláll és körbejár.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sasha, Natasa
eszembe jutott, ahogy olvastalak Titeket, amikor a nagyszüleim házát eladták. Nagypapám meghalt és a Mamám nem akart egyedül maradni a házban, odaköltözött Keresztanyámékhoz. kb. 9-10 éves voltam. Addig minden nyaramat ott töltöttem, jobban szerettem ott lenni, mint otthon (azé otthon is szerettem, de ez mégiscsak vidék). Nem is merték nekem és a tesómnak megmondani, hogy el akarják adni, csak mikor már eladták. Életem egyik legszörnyűbb élménye. Főleg, mikor a saját szememmel is láttam, hogy más lakik benne, meg hogy egy picit át is alakították. Apu évekig nem is tudott abba az utcába bemenni, ott nőtt fel, neki mégjobban fájt.

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Eszti,
előre is köszi!

Natasa,
neted ugye lesz???

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Nagyobb gyerkőcös Anyucik!

Ti már átálltatok a napi 1 alvásra?
Vagy hogy alszotok?

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Hali!

Natasa!

Én Firenzébe mennék vissza még egy kicsikét...:) Csak 3 hónapot tölttem olaszban, de sose feledem. Szoba átrendezés nálam is volt, meg változtatás, meg miegymás, de ez egy hosszú történet...
Szóval anyukámék vettek egy szántóföldet Gyömrő külterületén. Nagyon sokat mászkáltak ki, veteményes miatt, meg miegymásért! Aztán felhúztak rá egy kis vityillót. Aztán egy télen többször betörtek. Aztán vettek kutyát oda az egyik nyáron, amikor nem szólt másról a nyár, minthogy anyumék állandóan kint voltak... szinte. A télen minden áldott nap kimentek, hogy a kutyának kiolvasszák a vizét, meg enni adjanak neki. A következő tavasszal már a vetés kezdetekor fogták magukat és kiköltöztek! Én kb 16 éves voltam akkor. Szuper nyaram volt:)))))))))))))))))))))))) Anyám kb 2-3 naponta jött és hozott pénzt, meg kaját, meg miegymás. Arany élet! Aztán eléggé lelaktam a lakást. Aztán hivatalosan is összejöttem a párommal (addig csak titkos volt, de mindenki tudta) és beköltöztem hozzá, ő 3 emelettel lejjebb lakott, tehát nem mentem messzire. Aztán kimentünk olaszba és ott elhatároztuk, hogy akkor felújítjuk és elkezdjük saját közös életünket teljesen egyedül. De a sok rezsit nem bírtuk, ezért egyik havert odavettük, mint albérlő... a szombámba!!!! És onnantól kezdve nem mehettem be oda úgy, hogy ne tudjam, hogy ideiglenesen az már másé és mivel fizet érte, ezért az engedélye nélkül nem mehetek be. Szóval ez volt a szar benne. Aztán megszületett a Gabi és láttuk, ez így nem mehet. Eladtuk neki. Egyébként tárgyakhoz nem kötődöm, de abban a lakásban nagyon sok emlékem maradt! Gondolj bele! 16 évesen egyedül laktam ott és azt csináltam amit akartam, semmiféle gondom-bajom nem volt, hiszen anyukámék fizették, etettek és pénzeltek! Bulik bulik hátán, haverok akkor jöttek-mentek amikor én akartam, és én is akkor jöttem-mentem amikor akartam és azt csináltam amit akartam és akkor amikor én akartam és nem más. Ezek fényében ne csodálkozz, ha kötődtem ahhoz a lakáshoz. Se azelőtt és azután sem volt ilyen (valakihez mindig alkalmazkodni kell(ett), anyámék, utána anyósék, majd a párom, aztán a gyerekek). Szóval ezért! Azzal, hogy kiadtam a szobámat, eladtam a lakást ezzel végérvényesen véget ért számomra az a korszak és talán azt sajnálom kicsit. Tudod én nem voltam felkészülve a gyerekre mégl A párom akarta inkább, de most már hálás vagyok neki, és amikor kiderült, hogy terhes vagyok fülig ért a szám, de ami volt előtte azt nagyon szerettem.


Gabus!
Megértem apukádat! De neki mégszörnyűbb lehetett, hiszen az ok amiért el kellett adni egy haláleset, méghozzá az apukája halála. Azt azért még fájóbb lehetett, mint egy egyszerű előrelépés (panelből-kertesbe) miatti.
Livi a kis fradista!:)

Kép
sasha
 
 


Ilba
Húzós lehetett az éjjszakátok! :(

Áron is bulizik mostanság éjjel is háromszor kelt de nekem már ez is több a sokknál! :)

Csak ma leszünk már itt...
Arra gondoltam, hogy megnéznénk a Tímár utcai játszóteret. Viszont öcsém nemsokára elüldöz a géptől utánna már csak a telefon marad értekezni... mindig az a baj, hogy én szépen eltervezem uram hazajön és felrúg minden tervet... :( most töki alszik de ha felkel akkor gyorsan felkerekednénk mielött férjuram hazajön! :)

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


...ennyi volt megjött az öcsém így nekem mennem kell... :(

Kép
Kép
Kép
mamacka
 
 


Mamac,
ha Öcsi még odaenged ...
Beni most aludt el, szerintem fél2 körül ebédelünk, utána nekünk jó egészen kb. 4 óráig.

Kép
Kép
Kép
ilba
 
 


Sziasztok, most röviden, mert Szonja rástartolt a szőnyegevésre!
Hivatalos adatai: 70cm és 8 kg. A dokink elégedett volt azzal amit eszik, ahogy eszik, amit csinál. Ott is előadta a beszélő meg nevető tudományát :D Ráadásul kiderült, hogy a dokinknak sok ekkora 1 évese van. Nem csodálom akkor, hogy Szonját mindig leóriásozza :lol: Minden esetre kiadta parancsba, hogy kezdjek el neki kosaras pasikat keresni :)

Ilba, lesz netünk. Ez alapkövetelmény volt, mert én függő vagyok a páromnak meg a melójáhos nélkülözhetettlen. Szóval, nem szabadultok meg tőlem :!:

Ja, mióta Szonja rendesen vacsizik már nem ébred éjfél előtt, de utána szintén 2x, 3x. A doki erre csak annyit mondott, hogy majd eljön az az idő, amikor aludni fog. Nem gondoltam, hogy van egy tuti tipp, ami minden gyerekre alkalmazható, de nem bánnék már egy nyugisabb éjszakát. Bár, ahogy itt a hsz-et olvasom, sokan vagyunk hasonló cipőben :roll:

N.

Kép Kép
natasa1975
 
 


Sasha,
ja-ja. Bár nem rögtön a papám halála után adták el, két év múlva.

Ilba,
Livi kb. 1 hete csak ebéd után alszik. Bár, aki 9-kor kel... Ma pl. negyed 10-kor. :lol:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Natasa,
mi is megerősítjük a dokidat: 1 évesen 7,6 kg és 74 centi. :wink:

Kép

Kép
gabuska
Budapest
 
 


Gabus, ha beegondolok szinte mindneki akkora vagy magasabb mint a szülei. Én pl apukámtól is magasabb vagyok pedig ő sem pici. Szóval,...Szonja még tőlünk is magasabb lehet. Már csak azt szeretném tudni mekkora lesz akkor az unokám? :roll:
Szonjánál megpróbálom ismét a hálózsákot, mert egyszerűen 2 percig nem marad rajta a takaró és este még meleg van, de hajnalra már hűvösebb. Arról nem beszélve, hogy dupla pulcsiban télen sem lehet aludni. Főleg ha külön szobába kerül, nme lesz karnyújtásnyira, hogy mindig takargassam. Kicsit izgulok, mert azért hagytuk el a zsákot, mert utálta, hogy nem tud benne rugdalódzni :?
Gabus, lesz ma vihar?
N

Kép Kép
natasa1975
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?