Új privát üzeneted érkezett!

Nem baj!Nm vagy hülye!Azért vagyunk hogy segítsünk.
Egyébként mondta a bnőm hogy amikor terhes volt nagyon sokat romlott az emlékezőképessége. :roll:
breni
 
 


Hello Lányok!

Angel, nagyon drukk, én úgy érzem sikerülnie kell!! :D :D

Breni! Beindult rendesen? Mikor kezditek meg a meddőségi kezelést?

Monyoka, nagyon jó hogy írsz, sztem egy vérvizsgálat nem ártana, és abból sok mindent meg lehet tudni!!

Szép napot mindenkinek, velem semmi extra, azért nem is írok!

Puszi!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzska!Szia!
Veled mi újság?
Nem mondanám meddőségi kivizsgálásnak,ez olyan csúnya szó.Nem is érzem annak magam sem a páromat.Hinni akarok ebbe még egy kicsit. :wink:
Esküvő után én elmegyek egy hormonvizsgálatra,utána kiderül.
breni
 
 

 
 

Ja beindult rendesen,vagyis hát ez sem olyan már mint régen.
breni
 
 


Sziasztok!

Velem sincs semmi extra baba projekt témában. Viszont ha minden jól megy, hétvégén átköltözhetünk végre a hálószobánkba, bepakolhatunk a gardróbunkba és fürödhetünk a vadi új fürdőszobánkban, nagy kádban! Tegnap lett kész, még szárad a sziló, de már minden a helyén van. Ma reggel már ott mostam fogat. :)
Ma délután veszek egy bazi nagy szőnyeget a nappaliba, mert végre kipakolhatjuk a "sokmindenszart" onnan és csak egy kanapé marad, meg a tévéállvány, meg sok-sok növény! Tuti jó lesz!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Breni, mi az hogy nem olyan mint régen?
neked is eléggi cifra ciklusaid vanna mint nekem...egy hormontükör sok mindent elárul...akár esküvő előtt is levetehtik a vért aztán mire meglesz az esküvő talán az eredméyn is..nem kapkodják ám el!!

Kamilla, haladunk egymás mellett..... :D :D :D

zsuzska80
Szombathely
 
 


LEHET.DE HOVA KELL MENNI?MEDDŐSÉGI KÖZPONTBA?ODA MÁR MEG VAN A BEUTALÓM HOGY MEHETEK BÁRMIKOR.AZ CSAK EGY VÉRVÉTEL?AZT TÉNYLEG KIBÍROM.:)KÖSZIKE
SAJNOS CIFRA,MIÓTA NEM SZEDEM A GYOGYIT ÍGY JÖTT MEG 48,43,34,33,37,32,35,31,46,36 ÉS 34 NAPRA.jÓ MI?MINT A GOLYA FOS4 :lol:
A NEM OLYAN MINT RÉGEN ANNYIT JELENT HOGY NINCS MEG 6 NAPIG ÉS KEVESEBB IS.
breni
 
 


Breni! :lol: :lol:
Tedd meg a lottón a számokat, lehet nyersz velük:)

én amire emlékszem mióta tudatosan csináljuk: 29,30,33,33, szóval nekem sem valami rózsás..

én elmentem nőgyógyihoz, oszt lecsapoltak, aztán lassan meglesz az eredmény is...

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzska szerintem a 29-30-33 nem olyan vészes. Végülis a nagyjából havi rendszeresség meg van.

Breni. A vérvétellel még szerintem nem kell meddőségi központba menni. Sima labor is megteszi. SZTK. De szerintem most ne ezzel foglalkozz hanem készüljetek az esküvőre, hogy minden olyan legyen, ahogyan megálmodtátok. Azon az egy hónapon már nem múlik semmi.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Zsuzska!:)

Kamilla!Attól még szép lesz esküvő,mert én elmegyek egy vérvételre.Ezen nem múlik.Nem is gondolom hogy van köze a két dolognak egymáshoz.Már minden el van intézve az esküvő körül.Hál istennek.
Sztk?nem tudom.A körzeti orvost megkérdezem hétfőn úgy is megyek beadatni az injekciót.
breni
 
 


Sztem sem függ össze a kettő, az esküvőig hamar elmegy az idő, utána meglesz az eredmény, és pikk-pakk már jön is a babó...

Én is megyek esküvőre, jövő szombaton, én leszek a tanu....

zsuzska80
Szombathely
 
 


Reni!

Csináltam magamnak egy diagramot a ciklusnapjaidból és tényleg Mont Blanc. Azon az egy hónapon már tényleg nem múlik, meglesz az esküvő és mint vadi új férj és feleség kezditek meg a vizsgálatokat. De én igazából azért szorítok, hogy el se jussatok odáig.

Kamilla!

Kész a kéró? Irígy-irígy. (Mondjuk nem tom mit irígykedek, nekem is kész van egy ideje :roll: ) És a nagy kádat felavatjátok estére? vagy ez már a másik topikba tartozik? :oops:
Képek??? Már mint a házról. (Fujj, de kétértelmű vagyok ma.:shock: :D)

Ancsa! Anita! Pihi! Móni! Hol vagytok?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Zsuzska!Kinek leszel a tanuja?
Vica!Ja képek a felavatásról!!!!!!! :lol: Jól hangzik.
Kamilla!Tényleg szeretnénk képeket látni a házról.
breni
 
 


Barátnőmnek leszek a tanuja, már van szép ruhám...majd küldök képeket...akit érdekel...

Kamilla!!!a ma esti kádfelavatásról a storyt várjuk a másik topicba: :) :) :)

zsuzska80
Szombathely
 
 


Tegnap csináltam egy pár képet a fürdőről, mert nagyon állat lett! Hát nem otthon hagytam a gépet? Na majd holnap. A többi szobáról majd jövő héten, de azok nem túl érdekesek, mert még nincs túl sok bútor.

Hát nem is tudom. A forró fürdő nem túl jó a pasiknak. Lehet, hogy egyedül fogom felavatni. Mármint nem úgy értem...........!!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!!!

Drága Vica!!!!

Köszönöm,hogy hiányolsz,jól esik ám!!!!Köszi jól vagyunk,olvasgatlak benneteket,de most nincs nagy kedvem írni.Majd eljön az ideje,de figyellek ám benneteket!!!!(REgi ma lenne 4 hetes)Ezek a napok szörnyűek.Próbálom elfoglalni magamat napközben,tegnap Zoli babánál voltam,Apa jött értem este,aztán 10-kor értünk haza.Ott ragadtunk.Lángost sütöttünk!!!Nagyon fini lett!!

Örülök,hogy jól vagytok,és az a fránya fejfájás remélem már nincs.

Angel!!!
Nagyon sokat gondolok ma rád,ezer drukk!!!

És mindenkinek akinek kell,küldöm a drukjaimat!!!!

Millió puszi mindenkinek!!!!
csanita
 
 


Kamilla!
Nem kell forrónak lenni,egyébként is a hangulat lesz forró nem a víz.:)
breni
 
 


Anita!

Nagyon sokszor gondolok rátok, és mindig csodállak Titeket a hihetetlen erőtökért. Az idő majd csak enyhít valamelyest ezen a szörnyű fájdalmon. Tudom ezzel tele a padlás, de nem lehet szavakkal kifejezni jobban.
Jó, hogy lefoglalod magad, biztosan jót tesz. Ha maradt egy kicsi a lángosból, küldesz? :wink:

Kamilla!

Akkor holnap telerakjuk képekkel az oldalt, mert én is hozok egy-kettőt. Apa megcsinálta a bárpulthoz az új székeket, meg a fürdőszobában végre lett ajtó a szekrényeken. Meg hozok egy pocakképet is.

Reni!
Igazad van, nem kell ott ázttni magukat a forró vizben, elég egy gyors tus, majd... :oops:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


NEKEM IS VANNAK KÉPEIM,DE SAJNOS TÚL NAGYOK.CSAK E-MAIL-BE TUDOK KÜLDENI.SAJNA.

CSANITA!SZIA!MOST MÉG OTTHON VAGY?LESZ HOL DOLGOZNOD,EGY KICSIT MAJD AZ IS BIZTOS JÓ LESZ.A LÁNGOSBÓL ÉN IS KÉREK.:)
breni
 
 


Sziasztok Lányok!

Angel!

Nagyon drukkolok a picúrjaidnak!! Azóta már ott laknak a pocidban.

Küldtem fotót néhányótoknak, akiknek eszembe jutott a címe.

Kamilla!

Kérünk fotót a szép fürdőről, noés jöhet a felavatási sztori is. :oops: :lol:

Zsuzska!

Engem érdekel a ruhád!!! Kérek fotót!!!

Vica!

Tőled is kérem a fotókat!!!

Anita!

Csodállak én is az erőtökért. Megértem, hogy nincs kedved írni. Majd idővel kicsit könnyebb lesz.


Bendi ma 9 hetes. Jövő héten kap oltást, kicsit aggódom. Rossz lesz, hogy megszúrják. Tegnap volt hivatalos mérés, 5680 gramm és 61 cm. Védőnéni megdícsérte, hogy milyen kommunikatív és milyen szép hosszú szempillákat növeszt. :lol: Dagadt a mellem nagyon. :shock:

Betti
betti73
 
 


Angel!

Bendike is "szerelemgyerek". Ne aggódjál, a gyerkőcök nem nézik, hogy van-e papír. :)

Betti
betti73
 
 


Betti!

Köszi a képet! Nagyon édes pofa Bendi baba! És azok a szempillák...nem semmik! A szeme tisztára a Tiéd.
Legyél is büszke Anyukája az ilyen szép nagy, és okos kifiúnak. :D

Angel!

Sokszor eszembe juttok! Kezem lában keresztbe van értetek!
Minél hamarabb várjuk a híreket!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Köszi Vica Bendi nevében is!! :D Dagad a mellem!!! :)

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!!!

Csak bekuk!!!

Én is kérek fotot ,mindenkitöl!!
Betti :( én nem kaptam Bendi kéoet !!!Hm

Kamilla!

Kérünk fotót a szép fürdőről :D

Angel!!!
Nagyon sokat gondolok !!!


Beukárol tudtok vmit???
Már hiányzik,remélem jol vagy!!!!

Puszi!!


Sziaztok!!!
Vendég
 


Sziasztok!

Betti! Köszi a Bendi képet. Nagyon cukipofa.
Na, hoztam egy csomó képet, nem tudom mennyit lehet egyszerre felrakni, de megpróbálkozom.

A kétablakos barack-szoba lesz a hálónk, a többi még üres lesz egyelőre. (Remélem nem sokáig)
A fürdőhöz asszem nem kell komment. És teszek fel egy képet a családunk két új tagjáról is. Most nyáron születtek. :)

A felavatás ma este lesz. Tegnap elaludtam mire a párom hazaért. De megígérte, hogy ma tutira együtt fogunk fürdeni. :)

Ja igen, a WC deszka még hiányzik.
Jól mutat a Beck's-es doboz a mosdó szélén, mi? (Nem azzal szoktunk öblögetni, nem kell megijedni. :)

Üdv
Kamilla

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


HŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰŰHAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!
KAMILLA EZ EGY ÁLOM.A FÜRDŐ NAGYON JÓ.BÁR AZ 5. KÉPEN MI AZ A FÉM VMI A FALON?MEG A KILÁTÁS IS CSUDA JÓ!HOL VAN EZ PONTOSAN?
breni
 
 


Az a fém izé a falon az egy törölközőtartó. Tudod, ilyen melegítős.
Hogy hol van pontosan, azt majd priviben.....

Köszi a Hűűűű-Hááááááá-t. :)

Angel jól van, kicsit fáj a hasa, de minden ok. Lett 8 fagyibaba is.
++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Gondolom most egy örökké valóságnak fog tűnni neki ez a két hét. De nagyon-nagyon remélem, hogy sikerül. Néztem a táblát a lombikos topicban, és azért vannak simán, akiknek az első sikerült.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla! Megértem :wink:
breni
 
 


Kamilla!

Ez egyszerüen gyönyörü ,GRATULLA nagyon szépek a szinek is :wink: ,és a kilátás csodaszép!!
Ma mindenképpen avassátok fel a "fürdökádat"!!:wink:

Szia!

Most rohanom ,kell holnap este benézek!!!!
Vendég
 


Sziasztok!!

Láttom itt a hétvége :D senki sehol :( !!
Holnap este uncsizni fogok ,ha estleg vki net közelbe lesz tessék jönni!!
Reni!!

Nekem jöhet foto mailemre :D !
Bár már ezerszer leirtam a mail cimem ,de most is ideirom .:
eda_@freemail.hu!!!

Sziasztok!!!

Kép
Vendég
 


Kamilla,
mennyi sarok van ebben a házban! :wink: :wink: :oops:
És a kád...szép nagy..."gyerekcsinálós"! :wink: :lol:
A kilátás is szuper...a szobák is...ejha!!!!!!! Ámulok bámulok.

Angyal,
holnap nem tudok jönni, de minden drukkom a tiéd....a TIÉTEK! :wink:
Tapadjatok gyerekek!!!!! :D
Hogy érzed magad???????

Állítólag holnaptól megint megdeglünk a melegtől. :roll:
Csak a fagyibabák lesznek biztonságban. :)

Betti,
Bendivel játszotok már? Ha igen, mivel, hogyan?
potter_76
 
 


SZiasztok! :)

Először is köszi mindenkinek a rengeteg drukkot! :) :)

Látom Kamilla tudósított! :)

Szóval átestünk a nagy műveleten! Apa bent lehetett, és láttuk a beültetendő két szerencsést mikrószkóp alatt, olyanok voltak, mint két kis szeder! :D Kaptunk uh képet is!
Lett 8 fagyibaba is, mert időközben még két sejtünk összetalálkozott, és olyan szépek voltak az embrikék, hogy mindegyik alkalmas volt fagyasztásra! :D

Aznap furán éreztem magam, főleg a hasam, de most már okés! Kaptam még egy seggbeszurit, azóta meg progikúp, MagneB6, folsav és orvosi rendelvényre minden nap két dl vörösbor! :lol:

14 nap múlva, azaz jövő utáni csütörtökön kell tesztet csinálnom, és annak függvényében mennek tovább a dolgok. Ha pozitív, akkor majd egy UH, ha negatív, akkor csatasorba állnak a fagyibabák! :)

PotterÁgiKeresztanyu :D
Ja, legalább a kis eszkimóbabák megússzák! :D
Petike még mindig jól bírja a meleget? Hasonfekvés megy már? :wink:

Kamilla,
kádavatás megvolt? :lol:
angel37
 
 


Na, ma mégis...gyors bekukk...
Anyósék sétáltatják Petit.

Petike bírja, csak a bőre lesz tőle pöttyös.
Hasonfekvést már egy darabig bírja, ügyesen emeli a fejét...de azért 5-10 perc múlva elkeseredik. :wink:
2 dl vörösbor? Nem kevesled? :wink:

Ági
potter_76
 
 


Szegény, most elképzeltem, ahogy 10 perc után nekikeseredik... :( :D

Kis Pöttyöske :) De az nem fáj v. viszket, ugye?

Most, hogy így mondod, majd rákérdezek, hogy nem lehetne-e egy üveggel? :mrgreen:
angel37
 
 


Sziasztok!!

Angel!!!!

Megy a drukk+++ jajj remélem hamar eljön az a 2 hét!!!A vörösbor nagyon fini :lol: !!De az mire jo :oops: ?

Sajna nélkülöznöm kell a b.netet szerdátol,pár napra :( !Kedden ,Szerdán szabin leszek,a sogornömékhez megyünk megbeszélni a dolgokat,megint keresztszülök leszünk( ö lesz a 2. keresztlányom,már van egy k.fiam)megkértek rá és nem illö visszamondani! Csütörtökön egész nap dolgozom (6-18-ig),mert tullóra kezdödik a boltba az áfaemelés miatt :( !!Jaj de haragszom aki kitalálta.:( :twisted:
Meg azon is gondolkodtam,pihentetnem kellenne ezt az egész babaprojekt dolgot,ugy érzem a "nagy akarás nem tesz jot"!!
Uj motom: 30 éves koromig ráérek szülni ,mivel csak egy gyermeket szeretnénk a párommal,és háátt csak összejön a 6 év alatt.
Tudom,most megint hülyének néztek ,de nagyon kivagyok megint :( :( !!
Hiszek benne ,hogy lehet gyerekünk "spontán".
Na eldugulok ,nem akarom a topic hangulatát tönkretenni!!


Sziaszok!!!!!!!!!!!



Mindenkinek megy a drukk++!!
Vendég
 


Editke,
hogy néznénk már hülyének! Ennyi erővel bármelyikünket! :wink:

Ha így gondolkodsz, hogy még bőven ráértek, az biztos jó, talán kicsit olyan, mintha vmi kötelességfélétől szabadulnál meg...(remélem senki nem érti félre!)
A 6 év rengeteg idő, lesz addig nem csak egy, meglátod! :D

A vörösbor ellazít, így jó hatással van a méh izomzatára (is), gondolom ezáltal segítheti a beágyazódást... :D
(Remélem nem írtam ordas baromságot! :shock: )
angel37
 
 


Szia Angel!!

Akor remélem használ a v.bor :wink: !!


Tudod én már ennyi csalodás után ,kivagyok picit pihentetnem kell a dolgot mert meghülyülök!Majd egyszer dokihoz is eljutunk ,de nem most(pedig szeptemberre terveztük,akor jár le a 2 év )de adok még egy kis idöd magunknak ezért lett ez a mottom most!! Szedem az E vitamint,majd kiderül ,nem görcsölök a dolgon, sokkal jobb ez igy!!
Megyek fürdeni egyet ,nagyon rámfér ez kis "ellazulás" a meleg fürdövizbe :lol: :lol:
Jo 7végét!!!Puszi!!!!
Vendég
 


Editke,
meg tudlak érteni... emékszem, mikor először írtam a topicra, ti már akkor is több, mint egy éve próbálkoztatok :(

Nem próbálod meg borkúrát? :wink: Sztem természetes ciklusban is megvan ugyanez a hatása! :)
angel37
 
 


Szia Angel!!

Nem is rosz ötlet :lol: :lol: !!
Ma már jobban vagyok :D :D ,szerintem tegnap picit kimerültem és azért voltam ilyen nagativ!!
Megyek nézni a Barátok közt "maratont" :D !!
Tegnap annyit föztem ,hogy ma egész nap sziesztázok,de joo!!:D :D


Beuka!!
Sokat gondolok rád,remélem jol vagy!!

Sziasztok!!!
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Csak bekukk! Látom sehol senki.

Angel!

Remélem, hogy a kis szedrecskék már bútoroznak odabent!!! :) Minden drukkom a Tiéd!!! Remélem, hogy használ a vörösbor.

Editke!

Neked is küldtem fotót, de most látom, hogy a _ kimaradt a címedből! Bocsi!! Küldök másikat!

Kamilla!

Nagyon szép a fürdő. Tényleg olyan gyerekcsinálós a kád. :)

Ági!

Játszás: szövegelés pelenkázás közben, mondókák, dalok, amikre nevetve reagál. Próbálja utánozni a szájmozgásom, magánhangzókat mondogatok neki. Aü, áá, gii, eü ilyeneket hallat a kis kópé. Színes dolgokat nézegetünk. Hasonfekvést még mindig nem szereti, de a fejét már emeli közben.

Apa tegnap elutazott. :( Kicsit zűrösre sikeredett a sok ellenőrzés miatt az útja (ezer ujjlenyomat, cipőlevétel, csomagátkutatás), még a csatlakozást is lekéste New Yorkban. Reméljük, hogy hazafelé nem jár így.

Betti
betti73
 
 



Sziasztok!

Csak egy gyors bekukk!

Megjöttünk. Bocsi az eltűnésemért, de lementünk sátorozni 3 napra a Balcsira, barátnőmék ott nyaraltak. És az egész adhoc jellegű volt, így megírni sem volt időm. Nagyon szuperül éreztük magunkat, kellett ez akis feltöltődés. Gyerekek is nagyon élvezték!Most már itthon vagyunk, ma anyuéktól is megjöttünk.

Egyébként semmi különös nincs velem, velünk.

moni
 
 



Sziasztok!!!

Megjöttem én is :D :D :D

ANGEL!!!! :D
Rengeteget gondoltam Rátok, minden nap, többször!!
Annyira örülök, hogy ilyen jó hírekre jöttem vissza!!!! Nagyon ügyesek vagytok 2 benn, és 8 fagyi!!! nem semmi!!!!
Tényleg hogy-hogy 2-t tetek visza? Ti kértétek így?
Egyáltalán nem perverz a 11 tagú család!! hisz Belőletek van!!!!!
Jaj nagyon nagyon nagyon sok tapasztó energiát küldök Nektek!!!!
Pihenj amennyit csak bírsz, és tartsd a vörösborkúrát! :)
(én még mindig állítom, hogy a mézespálinka segített nekem zebrásodni :)) Nagyon drukkolok!!!!!!

EDITKE! :D
Nagyon aranyos vagy, hoyg így aggódsz értünk. Nyaralni voltunk. NAgyon jó volt, és tök jól vagyunk mindnyájan! A bébi nagyon sokat mocorog, és egész jól bírjuk a diétát!
NEm csodálom, hogy kicsit besokaltál :( talán tényleg jobb lesz kicsit másra koncentrálni. Nem tudom mire, ötletem az nincs. Meg olyan marha könnyű ezt mondani, de tudom milyen nehéz betartani.
Arra még nem gondoltál, hogy munkahelyet váltasz? Ahogy látom eléggé kikészít az is. Vagy gondolom az azért nem oylan egyszerű igaz?

RENI! :D
Sajnálom, hogy megjött :( van ebben az emlékezetben valami, én is könynebben elfelejtek dolgokat, meg nem jutnak eszembe alapvető szavak :? :?

BETTI! :D
Sajnálom, hogy el kellett mennie a párodnak, ráadásul így...
Nagyon csábos lehet a kis Bendi a hosszzú szempilláival!! Kérekszépen én is képet!!! picibeus@freemail.hu

HAGA! :D
Örülök, hogy minden OK volt a kontrollon! Igazad, van, szerintem se várjatok fél évet!

VICA! :D
Aranyos vagy, hogy gondoltál ránk, köszönöm :) :)
Igen, az olyan jó érzés, hogy leeht érezni, hogy hol van a baba. A mi gyerköcünk haránt fekszik, néha nagyon jól ki lehet tapintani. Úgy felbiggyeszti a popóját, hogy ülve már nyomja a melleimet :D :D HOL A POCAKOS KÉP????

ANITA! :D
Örülök, hogy jól érereztétek magatokat, és kicsit kikapcsoltatok!!!
Még nem tudom mi lesz jövő héten, amint tudok valamit kereslek!!!

KAMILLA! :D
NAgyon szép a házikó!!!!

NA megyek, mert még el kell indítanom a mosógépet, meg vacsi.....

Jó éjt!

Bea
(MA 30!!!! :D )

Kép
Kép
beuka
 
 



MÓNI! :D
Az ilyen "spontánbulik" a legjobbak :) gondolom, hogy élvezték a gyerekek!
Neked már lehet lassan drukkolni, nem?

Kép
Kép
beuka
 
 



Beuka!
Fogalmazhatunk így is. Én már nem lovalom bele magam semmibe. Tudom, hogy lesz még babám, csak ki kell várni. És türelmes vagyok. ha most nem, akkor a köv. cikl.-ban, ha akkor sem, akkor majd utána. Nagyon hiszem, hogy LESZ!!!!!
Elárulod a mézespálesz kúra titkát? Mert csináltunk egy adagot még pár hónapja, de csak "van". Miylen gyakran ittad? :lol: :lol: :lol:

moni
 
 



Beuka!
Fogalmazhatunk így is. Én már nem lovalom bele magam semmibe. Tudom, hogy lesz még babám, csak ki kell várni. És türelmes vagyok. ha most nem, akkor a köv. cikl.-ban, ha akkor sem, akkor majd utána. Nagyon hiszem, hogy LESZ!!!!!
Elárulod a mézespálesz kúra titkát? Mert csináltunk egy adagot még pár hónapja, de csak "van". Miylen gyakran ittad? :lol: :lol: :lol:

moni
 
 


Sziasztok!

Druszám,
Itt is mennek a drukkok! :lol: (Hirtelenjében nagycsaládosok lettetek! :D )

Kamilla,
Nagyon szép lett a lakásotok! És micsoda kilátás! 8)
Elárulod, hogy mekkora a fürditek? (Mi éppen azon agyaltunk, h mekkora hely kell ahhoz, hogy zuhanykabin és egy sarokkád is elférjen... 8) )

Vica,
Hol az a pocakkép? :D

Betti,
Én nem kaptam Bendi-képeket... :(
Kaphatok? (pkata1977@freemail.hu)

Beuka,
Örülök, hogy jól bírod a diétát! :D

A többit elfelejtettem... :oops:
Majd holnap! :)

Pussz mindenkinek:
kata1977
Hatvan
 
 



JÓ REGGELT!

Kép

SZÉP NAPOT!

BEA

Kép
Kép
beuka
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Vége a 2 hét szabinak :(
Kb 1 órája csak visszaolvasok :) pedig huszon valahány levél és papír és egyéb elintézni való van az asztalomon, így 2 hét után :)
Sebaj, a munka az megvár, igaz?
Mi is voltunk 2 napot a Balcsin, kicsit pihentünk a 2 hét alatt, mert elég volt az otthoni tevés-vevésből. Én is otthon hagytam a fényképezőt, holnap, ha nem felejtem el, hozok képeket, a "maratoni" hosszúságú balatoni 2 napról :)

Pénteken megint elkezdődött ez az egy héttel hamarabb megjövős rózsaszínes mennyisége semmi valami :(
Ez volt múlt hónapban is, aztán megjött rendesen :( 30 napra.
Most azért nagyon reménykedem, hogy 27-én mégsem jön meg!!!!!
Most nem veszek előre tesztet, mert az eddig nem jött be!
Ki kellene bírnom, hogy várok legalább 1 hetet. Nem lehet mi? :)
Na majd meglátom!

Angel!
Én is gratulálok a nagy családhoz!!!! És drukkolok ezerrel, hogy befészkeljék magukat +++++++++++++++++++++++++++++

Beuka!
Jól láttam, hogy szülinapod volt? Vagy mi volt az a ma 30, amit írtál?
Ha szülinap, akkor:
Isten éltessen sokáig!!!
Ha valamit félrenéztem, akkor gááázzz :wink:

Pusz mindenkinek, köszi Bendiről a képet!

És jó, a lakástárlat vezetés is :) Én nem is tudom, de nekünk is ilyen kádunk van, de tapasztalatból mondom, hogy baromi kényelmetlen.
Lehet, hogy a párom méretei miatt? Na nem úgy értem :oops: , a magasságára gondoltam!!!!!!!!
sonjus
 
 


Beuka!
Na most látom a táblában, hogy nem szülinap volt! :)
De akkor mi?
sonjus
 
 


Megírtam egy giga hosszú szöveget mindenkinek tök hosszút, erre lefagyott a gép. ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁá

Sonjus!

Beu 30 hetes terhes. :D

Csak gyorsan felteszem a pocakképet, mielőtt megint befagy és felrobban az agyam. :twisted: :evil:
Nagyon friss. 1,5 órás. Még meleg. :lol:
Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?