Új privát üzeneted érkezett!


Bocs, hogy másnek nem írok. :oops:

Angel!
Ez nagyon szuper hír! Hajrá! Remélem sikeresen osztódnakmind, és akkor lesznek fagyibabák is! Jaj de jó! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

moni
 
 


Móni,
köszönöm! :D :D

Tegnap összeadtam, 83e-nél járunk! :wink:
angel37
 
 


Szia Angel!

Nagyon szoritok, hogy sikerüljön.

Üdv:

Tamara
gizmixxx
 
 

 
 

Angyal,
szuperszuper!!! :D Tök fel vagyok dobódva! :D Petike is gratulál, bár most éppen hason fekve kesereg. (Nem szeret hason, de muszáj hátra és nyakra is edzenie, ha jó pasi akar maradni. :wink: )
Dejó, büszke vagyok magamra is, hogy volt részem benne. Lehetnék én az egyik embrió képzeletbeli keresztanyja? :lol: Mondjuk az egyik fagyibabáé! :lol:
Apa már elhiszi, hogy kevés szernek is lehet sok hatása? :D
Peti feladta a kesergést, megadóan piheg a hasán. 8)
potter_76
 
 


PotterÁgi,
jaj de paraszt vagyok! Már magam is akartam írni, hogy ismét megköszönjük a közreműködést! Tényleg! Nagyon örülök, hogy te adtad be az elsőt!!! :) Nélküled lehet, hogy most nem tartanánk itt! :wink:
Te lehetsz a virtuális keresztanya, ha lesz eredmény! :D
Már most 9 zigóta virtuális keresztamamájának érzeheted magad! :lol: És természetesen, ha lesz fagyibaba, azoké is! :)

Petike gratulációit is köszönjük! :D
Egy jó pasi nem kesereg sokáig! :D Petike szuperül csinálja! :D

Jaaa, az a placebos megjegyzés persze szóba se került azóta! :roll:
angel37
 
 


Gizmix,
nagyon köszi! :)

Komolyan, minden drukk segít! :D

Júj, ma nagyon szétszórt vagyok, kérlek nézzétek el! :oops: :oops:

Asszem mentem is, kellemes estét mindenkinek! :)

Perverz dolog azt gondolni, hogy pillanatnyilag van egy 11 tagú családom??? :oops: :mrgreen:
angel37
 
 


Most van egy kis idöm,gondoltam benézek ,Angel sokat gondoltam rád:D !!
:D :D :D :D :D :D :D
JAJ DE JÓ HÍr ! ! ! ! !HURRÁ-HURRÁ-HURRÁ!!!!!!!!!!!
Megy a drukk a "tapadásért"!!!!


Sziasztok!
Kép Kép Kép Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Angel ,nagyon nagyon drukk!!!!!!!!!!!!!!!!!!Sikerülni fog!!!

Sietek nagyon, csak gratulálni szerettem volna neked!
Vendég
 


Jó reggelt Lányok!!!!!!!!!!!!
breni
 
 


angel en is nagyon szoritok a hatterbol.

tobbieknek drukhegyek.sikerulni fog.

Kép
monyoka
 
 


Szia Monyoka!!

Olyan rég voltál :cry: ,veled mi van??
Mesélj!!
Teljessen kihallt a topic,mindenki nyaral :cry: !
Tényleg Hajnyval mi van,tud rola vki???
Pont én beszélek amikor megint csak bekuk,mert rohanok dolgozni :cry: ,áááá semmi kedvem!!!

Sziasztok!

Kép
Vendég
 


Sziasztok!

Editke,
köszönöm! :) :D
Jöhet a drukk minden mennyiségben a tapihoz! :D

Zsani,
köszönöm neked is! :)

Monyóka,
neked is köszi! :)
És örülök, hogy előkerültél, rég voltál...
De ne szaladj el, írjál már pár sort magadról!!!
angel37
 
 


Jaj, ma is figyelmetlén vagyok :oops:

Reni, nálad mi van??? :wink:
angel37
 
 


MONYÓKA!GYERE MESÉLJ!TÉNYLEG RÉG VOLTÁL.
ANGEL!SEMMI.MOST PER PILLANAT FÁJ A HASAM,DE SEMMI.MA NEM VOLTAM MÉG ROSSZUL.SZERINTEM MEG FOG JÖNNI.
breni
 
 


Reni,
kár, hogy így érzed, de persze attól még lehet máshogy! :)
angel37
 
 


ANGEL!NEM TUDOM.MOST ÚGY ÉRZEM HOGY ÚGY FÁJ A HASAM MINT MIKOR MEGSZOKOTT JÖNNI.DE ÚGYIS KIDERÜL MAX.1 ÓRÁN BELÜL.ÁLTALÁBAN ÍGY SZOKOTT.ELKEZD FÁJNI A HASAM ÉS MEG IS JÖN.NA MINDEGY.NEM IS BÁNOM,MERT 5 NAPJA ANTIBIOTIKUMOT SZEDEK A PATTIKRA A LEGERŐSSEBBET.NAGYON CSÚNYA AZ ARCOM.AZ ESKÜVŐRE MUSZÁJ ELMÚLNIA.HA MEGJÖN UTÁNA PEDIG NO SZEX :).VAGYIS VÉDEKEZNÜNK KELL.:(
breni
 
 


Reni!

Miért kell védekeznetek?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Reni?
Ez a roaccután? (tudom, nem így kell írni)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


MERT 21 NAPRA KAPTAM AZ ANTIBIOTIKUMOT.BÁR MOST OLVASTAM HOGY NEM ÁRTALMAS TERHESSÉG ALATT.KINEK KELL HINNI NEM TUDOM.MINDEGY IS.A VÉDEKEZÉS NÁLUNK ANNYIT JELENT HOGY MEGSZAKÍTJUK MAJD.
breni
 
 


Reni!

Ja, így már értem. Már azt hittem valami baj van.
Mensi kerülget?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


KAMILLA!RULID 300MG-OS,3 DOBOZZAL ÉS ECSETELŐT IS KAPTAM.SZÁRÍTJA KEMÉNYEN LEFELE A PATTIKAT,EGYÉBKÉNT JÓ.
breni
 
 


Akkor tényleg jobb, ha most inkább nem esel teherbe. Voltán már egyébként hormonvizsgálaton? Mert azt hiszem a magas tesztoszterontól is lehetnek pattik, ami ugye teherbe esés szempontjából sem túl jó. Ja, de ezt már egyszer itt kitárgyaltuk azt hiszem. Bocsi.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!Világéletembe szenvedtem a pattanásoktól,de addig míg szedtem a fogamzásgátlót nem volt rajtam,abbahagytam és megint lett 1-2,nem vészes.De most az utóbbi 1 hónapban nagyon sok lett az államon.Nem voltam még hormonon.De gynevacot kapom.Lehet csak valami nőgyógyászati gyulladás,de a szuri azon segít.Én most nagyon bízok ezekben.Mert bízni akarok.
breni
 
 


Reni,
letelt az egy óra! és még semmi, ugye? :)

Saját téma :oops: :
Közben én is betelefonáltam ismét, és holnap 11-re kell mennem! :) Osztódik szépen mind a 9 !!! :D :D :D
angel37
 
 


Angel!Semmi,bár nem voltam a WC-be,de már a hasam sem fáj.:)
Ez nagyon jó hír megint.Így szeretem mikor ilyen jó híreket olvasok. :wink:
breni
 
 


HAJRÁ AZ EGÉSZ NAGY CSALÁDODNAK!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Hello Csajok,

Angyal,
milyen volt nagycsaládosként felébredni? :D :D :wink: :?:
Ne viccelj, hogy nem tartanátok itt nélkülem, akkor más mutatta volna meg.
Miért nem biztos a frigo? Csak akkor fagyasztják őket, ha nem sikerül a teherbeesés? Addig is kell, különben túlkorosak lesznek és kipurcannak, nem...?
Vagy hogy kell értelmezni, hogy "ha lesznek fagyibabák"? Az a transzfer?
Értetlen vagyok... :oops:

Breni,
a dokid mondta, hogy kell a Rulid mellett védekezni? Meddig fogod szedni?

Monyó,
66.CD??? Terhes vagy?

Keditke,
ki nyaral? Annak dejó dejó!
HAjni nem volt ezer éve. De azt sem tudom, hogy mi lett a kivizsgálása eredménye...ha volt neki...
potter_76
 
 


PotterÁgi,
izgalmas volt! Ez volt az első dolog, ami ma eszembe jutott! :lol:

Holnap megkapjuk (ha jól értettem) a beültetendőket, és akkor le is fagyasztják a többit, aki arra alkalmas! :)

Mondta a biológus, hogy holnapra változhat a dolgok állása... lehet, hogy nem mindenki fog szabályosan osztódni, és akkor őbelőlük nem lehet fagyibaba se.

Beültetés=transzfer, hivatalos nevén embriótranszfer (ET) :wink:

Kamilla,
köszi! :) :D

Reni,
akkor nálad is jó hírek alakulnak! :)
Tesztet tervezel, vagy már eleged van belőle?
angel37
 
 


ET :)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Helló Csajok!

Angel!

Gratulálok a szépen osztódó gyereksereghez! :) Minden rendben lesz meglátod!!! Rókáim hamarosan megérkeznek hozzád. :lol:

Ági!

Bendi sem szeret hason lenni, nyafog közben. :)

Monyóka!

Tényleg régen voltál!!! Mi van veled?

Betti
betti73
 
 


:lol: :lol:
Remélem nem úgy fognak kinézni :shock: Kis ufónevelde! :mrgreen:
angel37
 
 


Betti,
Puszi Bendikének :D

Akartam is írni, hogy ma érkezett vmi csomagféle, de hát ez még tuti nem lehetett az! :shock:


Ja, írtam már, hogy beültetés előtt megnézhetjük őket? :D
angel37
 
 


Megjött úgy néz ki,de nem bánkódom,erre számítottam(bár a 20.napon is együtt voltunk és ma 34.nap van,elvileg jókor)Na mindegy.
Potter!21 napig szedem,most tartok a 5.-nél.Mondta hogy védekezzünk,de a papiron az van feltüntetve,hogy nincs róla tudomásuk hogy bármi veszélyt okozna terhesség alatt.
breni
 
 


Reni,
basszus :( De mi az, hogy úgy néz ki? Pecsét?

Az jó, ha nem bánkódsz! :)
angel37
 
 


még csak egy folt volt a tisztaságin
de úgyis beindul estére
hál istennek nekem nem szokott másfajta pecsételésem lenni,megjön és kész
breni
 
 


Reni!

Affene! Sajnálom. :cry:
Nekem is így volt mindig. Ha volt folt, akkor pár óra és beindult.

Ági!

És milyen érzés 9szeres virtuális keresztmaminak lenni?

Angel!

Ez nagyon szuper! Komolyan mondom, jobban izgulok, mintha velem csinálnák. :shock: :lol:

Betti!
Csak nehogy ne birja el a csomagjainkat a postás, mert én is küldtem rókákat! :D

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


VICA!NE SAJNÁLD.MAJD LESZ EZ MÁSKÉPP IS.:)
NEM BAJ AZ HA NEM HÁNYOM ÖSSZE-VISSZA MAGAM AZ ESKÜVÖMÖN :) (BOCS LÁNYOK,DE EZ KIKIVÁNKOZOTT BELŐLEM :lol: )
breni
 
 


Reni!

Igazad van, az a nap csak a Tiéd és a férjedé lesz! Ne szóljön közbe semmi hányinger. Meg így nyugodtan ihatsz a pezsgőből is. :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


NA UGYE,NEM CSAK ÉN GONDOLOM ÍGY.
MEG ÉN ÉRZEM BELÜL HOGY A BABUCI MEGSZERETNÉ VÁRNI HOGY FÉRJ ÉS FELESÉG LEGYÜNK,MERT CSAK A HIVATALOS.
MEG EGYÉBKÉNT A VICCET FÉLRE TÉVE A BŐRÖMNEK TÉNYLEG SZÜKSÉGE VAN A GYÓGYSZERRE.
VICUSKA!HOGY VAGY?POCAKOD?ÉS A BENT LAKÓ?HIHETETLEN HOGY MÁR A 13.HÉTEN VAN!!!!!!!!
breni
 
 


Vicatündér! :)
Köszi! :D
Izguljunk együtt! :wink: A macera része úgyis az enyém, na meg az eredmény is! :lol:

Reni,
biztos ismered már ennyire magad, de hátha mégse indul be!

Ne idegeljetek, hogy a baba csak hivatalos férj-feleséghez jön!!! :shock:
angel37
 
 


ISMEREM,ÉS IDÁIG NEM OKOZOTT CSALÓDÁST,MÁRMINT ILYEN TÉREN.DE JOBB ÍGY.
CSAK VICC VOLT ÉS EGYÉBKÉNT IS AZ ÉN BABÁMRÓL VOLT SZÓ. :D
A TIÉD MÁR KÉSZÜL :P
breni
 
 


:D :D

Na ja, igényesek ezek a babák, mi? Valaki az új lakásra vár, vki nyaraláson akar összejönni, vki meg ugye hivatalos! :lol:

Remélem az én kölkeim megelégszenek az úszómedencével (= lombik) :mrgreen:
angel37
 
 


Sziasztok!

Szerintetek lehet esély a terhességre még, ha már 4-5 napja megy fel a hőm, és még csak a 16. napon vagyok. A ovulációt jelző mércém szerint elvileg csak holnaptól várhatom a kedvező napot, az LH tesz 2 napja negatív, és csak a 11. és 15. napon voltunk együtt??? Azt olvastam itt valamelyik topicban, hogy ha már fenn a hőgörbe, akkor vagy van már baba, vagy már nem is lehet ebben a ciklusban. Igaz ez?

Lehet hogy a clostylbegit előrehozza az ovulációt???

Tud valaki tanácsot adni?

Kösz: Kata
szdkata1
 
 


Angel!

Dehát ti is azok vagytok nem? Vagy nagyon csúnyán félreértettem valamit?:shock:
Reni!

Köszi jól vagyunk mindketten, a fejfájást leszámítva. De ma már csak kicsit fájt. Nincs erre valami házi gyógymód? Úgyértem nem-gyógyszer. Babácskát azt hiszem meg tudom határozni, hogy hol lapul a hasamban. Reggel az oldalán volt, kb a petefészeknél, délben meg megmutattam az apukájának is (behívtam a szobába, hogy "Gyere, nézzük meg, hol a gyerek" Ő meg csak nézett nagy szemekkel:shock: ) és akkor a méhem közepénél volt lent. Most délután egy kicsit fentebb mászott. Olyan érdekes. Biztos ő az, hiszen nem a méhem érzem, hanem egy tenyérnyi kidudorodást.
Egy kicsit már nőtt a pocak, majd holnap hozok képet.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Kata!

A hőgörbéhez nem értek, de nekem a Closty 12. napra hozta előre a PÉ-t (14 helyett) viszont az azt követő fázist megnyújtotta és 30-32 napra jött meg. Szóval nem értem, hogy lehetett ez, mert ha 12. napon volt Pé, akkor a 26. napon, de legkésőbb a 28.-on meg kellett volna jönnie. Ehelyett szívatott kiborulásig.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Mi neeem! :D

Csak élettársi nyilatkozatot tettünk közjegyző előtt a program miatt! :wink:

Kata,
a Closty peteérést csinál, ahol meg van, ott esetleg csinál kettőt! SZtem az tolhatja bármerre a ciklust, ahogy Vicával is történt!

Az LH csúcs után kb 36 órával reped meg a tüsző!

A hőgörbe pé után indul el felfelé. Ha normál ciklusod van, akkor elvileg az emelkedett fázisban az esély a teherbeesésre kb nulla, mert addigra a petesejt már nem él.
angel37
 
 


Csajok,
most lassan indulok, netre majd valszeg csak szombaton tudok jönni!

Jók legyetek! :)
angel37
 
 


koszi csajok az erdeklodest,jol vagyok.
azert nem nagyon irkalok mert kicsit elegem lett.belefaradtam a folytonos remenykedesbe.
en ugy gondolom hogy nalnk valami problema van amihez orvoshoz kellene fordulni de a parommeg nem akar.
most varok.majd lesz valahogy.
az azert jo hogy a ciklusom bealt 38 napra(a vonalzom nem jo)
25 e korul szokott pe-m lenni.
hat ennyi.

Kép
monyoka
 
 


Vica!Próbáld meg a homeopátia készítményeit.Menj be egy gyógyszertárba,ott segítenek,rengeteg készítmény van amit terheseknek ajánlanak ez nem gyógyszer,de mégis segít.Kis golyócskák.
breni
 
 


Reni!

Köszi! Hogy ez nem jutott eszembe! Pedig én is szedtem évekig az allergiámra. De hülye vagyok! :oops:
Köszi!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?