Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok lányok :)

Zsuzsa!
Köszönjünk az infót, nagyon nagyon szorítok Titiért, remélem semmi gond nem lesz, és minden a legnagyobb rendben alakul!!!!
A gyomrom is összeszorult, amikor olvastam a soraidat.... :cry:

Továbbítsd nekik jókívánságainkat és hogy vele vagyunk, fogjuk kezét és szorítunk értük!!! :) :)

Juci!

Megpróbálok néhány kérdésre válaszolni - én, mint tapasztalt anyuka :lol: :lol: - persze mindenki másképp csinálja.... :lol:

Szerintem az 56-os bébiruhákból nagyon minimális kell, - sőt, hogy kell-e egyáltalán, attól függ milyen nagy bébiként fog világra jönni - szóval, ha veszel is, kevés kell, mert 2-3 hét és máris kinőtte...utána jöhetnek a nagyobb rugik, 62-esből azért több kell.
Egy biztos, nem szabad sok mini ruhát venni, mert olyan gyorsan kinövi majd, hogy ott marad vadiújan, hogy rá sem adtad egyszer sem...

Gondolom ennél határozottabb számokra vagy kíváncsi.... :oops:

Nekem nagyjából 4-5 56-os ruci van, 6-8 62-es.
Mivel kicsi Dudor-bébi októberi lesz, inkább hosszúujjú body ajánlatos, egy-két rövidujjú is, mert lesznek melegebb napok, vagy épp a lakásban lesz jó idő és azért praktikus ha melegebb rugi alá rövidujjú kerül.

A hálózsák....
Őszintén szólva én Bálintnál sem használtam hálózsákot, valószínűleg most sem fogok...nem tudom miért nem. Talán, hogy szabadon mozoghasson, ne legyen korlát a zsák.
Volt neki is könnyű kis pizsi-rugija, rá egy puha takaró (évszaktól függően) télen pedig bárányszőrt raktam textilpelus alá -a kiságyba, bébi alá - állítólag nyugtatóan hat a babákra.
Valóban végig is aludta az éjszakát, kb 6 hónapos korától.
Hogy mit adj a hálózsák alá?
Hát évszaktól függ ez is, de semmiképp ne öltöztetsd túl, mert akkor nyugtalanul fog aludni.

Egyébként ezekben a kérdésekben maximálisan jó tanácsokkal kell, hogy ellásson a védőnő, amikor kimegy látogatóba, ha megszületik majd Dudorkátok :)
Persze szépen majd te is rá fogsz jönni, mikor milyen ruhát adj rá, mert a babától is függ, mennyire lesz melegigényes, vagy épp inkább a hűvösebbet fogja szeretni...

Elolvastam, amit írtam....hát lehet nem lettél okosabb :oops: :oops:


Ma Állatkertbe megyünk, Bálint várja nagyon...
később jelentkezek majd!

Pusszantás mindenkinek,
szép napot,
Ancsi :D

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

1 másodperces bejelentkezés a munkahelyemről....


Titiről köszönjük a híreket, szorítok nekeik, hogy minél tovább bent tudjon maradni a pocakban. Mert ha műteni kell, akkor legyen rős, nagy baba, hogy gyorsan gyógyuljon.


Eszter!
El is felejtettelek köszönteni! Nagyon örülünk neked, és jöjjön hamar a kis utánpótlás.:)
Tudod nálunk nem az a baj, hogy nem örülnének a babának, hanem az, hogy 5 hetesen mélyaltatásban megműtöttek, mert azt hitték méhenkívüli terhesség. Aztán 1 hét múlva varratszedésnél meglátták, hogy a méhen belül van.........A műtét miatt mondák azt, amit..........De én nem engedek az igazamból, egészséges gyerkőcünk lesz és kész!

Juci!
Üdv itthon!

Ági!
Sikerült valamit kinyomozni, esetleg beszéltél orvossal? Meg van már a zárójelentés? Annyit gondoltam rád!

Mindenkinek köszönöm a biztatást! Sajna nincs időm mindenkinek írni, mert akkor lebukom:-)

Később próbálok jönni........

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Nemsokára indulunk anyukámékhoz és csak vasárnap jövünk vissza. Ez lesz az utolsó hosszú utam utánna már nem megyünk sehová. Onnan is tudom követni az eseményeket. Ha Titiről van valami újabb hír akkor azt jelzem.
Mindenkinek további szép napot!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 

 
 

Sziasztok,

Koda,
ne is engedj az anyósodéknak! Minden rendben lesz a babával, és 7 hónap múlva csodálatos gyermeketek fog születni!!! :)

Zsuzsa,
mindenképp add át Titinek, hogy vele vagyunk és nagyon szorítunk. Szegény, nagyon nehéz lehet most neki! :( Nem is tudom, hogy mennyire lehet arra felkészülni, hogy még meg se született a gyermeke és műteni fogják...
Pusziljuk őt nagyon sokszor!!!

Juci,
bocsi, egyenlőre elmarad a találka, mert nagyon összesűrűsödtek a tennivalók... :(
Örülök, hogy itthon vagy! Végre pihenj is kicsit!
Rugi kérdésre: én vettem pár 56-ost Vivinek, de egyik se volt jó rá :D ÉN a helyedbe olyan picit talán egyet ha vennék, amibe hazahozod a kórházból... Inkább 62-est vegyél többet, de abból is inkább otthonra kényelmes pamutot. Szerintem.
Én hálózsákoztam Vivivel. Szerettem is! A frotirt is és a vastagat is. Csak egy bodyt adtam sokszor alá, és a hálószákba jól tudott mozogni!
Ezen a képen már 1 éves, de még az átmászást is megoldotta a mi ágyunkba hálózsákban! :)
Kép

Ancsi,
te jó ég, a 38. héten tartasz??? Még 2 hét ezek szerint! :)
Az adataid szuperek, és a bébi is jó nagy már! :) Mostmár tesség vigyázni magadra, ha már eddig benn tudott maradni! :)

Virág,
csodálatos a fiad!!! Sajnos a lányom már túl "öreg" hozzá :roll:

Velem semmi.
Sajnos tegnap csináltam egy nem egyértelmű negatívat.. ?! Ott volt az a halvány második csík is... :(
Ma bementem a máv-ba, de a doki pont ment műteni, úgyhogy nem vártam 1 órát rá... Majd csütörtökön bemegyek hozzá a rendelőbe (remélem).
Szerintetek vérből jobban kimutatható a HCG? Mármint az, hogy mennyi van és hogy az gáz-e???

puszi mindenkinek,
Ági
csné
 
 


Sziasztok!

Hú de lassú most ez az oldal.Biztos jó sokan olvasgatjuk.Már azt hittem,be se tudok lépni.Most nem írok mindenkinek külön,mert összerogyok a fáradtságtól,de tök jó volt elolvasgatni titeket.Külön örülök ,hogy Ági is írt.Nagyon drukkolok neked,nagyon jó volna már tudni valami eredményt.Én bízom benne,hogy a halvány még belefér.Titire is rengeteget gondolok.Olyan jó neketek,nagy pocakos mamáknak,irigyellek ám titeket. :) Ruci ügyben már nem mernék nyilatkozni,olyan régen vettem babarucit,de azt biztosan tudom,hogy az 56-os nem fért rá.
Mindenkinek sok puszi és jó éjt.
Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok lányok!

Csak gyorsan egy búcsúpuszi mindenkinek, ennyit engedtem magamnak. Egész nap feküdtem, most gyors hajmosás+zuhi, és összekészültem. Reggel befekszem a Sote I-re. Meglátjuk, mi lesz, eddig biztos az 1 hét, de lehet, hogy végig bent kell maradnom, attól függ leszívják-e a magzatvizet, vagy nem. Hétvégére elvileg kiderül. Igyekszem sokat feküdni, hogy ne nyíljon tovább a méhszáj. Jaj, Istenem, csak legyünk már közelebb a célhoz!

Bufokám, köszi, hogy hozod a híreket, ígérem, amint tudok bővebbet, jelentkezem.

Lányok, nagyon köszönöm a sok jókívánságot, ígérem, erős leszek, és mindent megteszek az egészségért!

Ha gondoljátok, a számom: 30/9897-931.

Sok puszi mindenkinek, és jó egészséget!

Remélem, mire visszatérek, aki még nem pocakos, az is az lesz! :)

KépKép
titi_27
 
 


sziasztok!gyors bejelentkezek!én jol vagyok minden oké csak hát a héten nem nagyon tudok jönni mert vasárnap vendégek jönnek és nagytakaritás van ezerrel4

titi!sok sok erőt és kitartást kivánok!minden rendbe lesz!puszi!

mindenkinek joéjszakát puszi

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Titi!
Mindenki veled, vletek Van!!!!!!!!!!!!!!!!

Ági!
CSAK a vérvizsgálat tudja kimutatni, hogy mennyi a hcg a szervezetedben. Fél nap alatt megvan az eredmény. Ha már 100 alá megy, jó úton jársz.
De ne ijedj meg, hogy még ott van a halvány csík. Ez akkor is ott lenne még kb. 3-4 hétig, ha magától megy el a baba. A hcg igen lassan csökken le. És hogy ennyire halvány, az nagyon jó!
Nem vettek még vért tőled? Hetente kéne nézni neked a hcg szintedet.

Juci!
Jó Balcsizást! Vigyázz a nappal :)
és tényleg inkább 62-es rucit vegyél, de abból se túlsokat:) gyorsan nőnek!:)

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Sziasztok!

Már rég voltam, de látom nem hiányoltatok. Na mindegy semmi különös nincs velem. Csak vagyok. Olvaslak benneteket, mert nem volt mit írni. Mostanában nem sok jó történik itt. Lehetne már valami jó hír is.

Koda: Remélem nálad minden rendben és szépen fejlődik a babád.

Titi! Nagyon szorítok, hogy minden rendbe jöjjön. Pihenj sokat.

Ági. Neked is ezt kivánom, szorítok a hcg miatt.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


sziasztok!

Anita te nem nyaralni voltál?Én azért nem irtam neked!vagy lemaradtam hogy visszajöttél?akkor sorry!mi van veled?

titi gondolok rád sokat!kitartás minden oké lesz!

ági nem számit az a halvány!nem lesz ott gond ne aggodj!
amugy a fiam gondolkodását vesszük akkor nem is öreg hozzá a lányod:))tavaly pl.egész nyáron egy 15éves csajba volt szerelmes!:oops: ugyhogy még vivinek is van esélye :lol:

kicsijuci üdv ujra a fedélzeten!és jo pihit balcsin!

koda mikor is mész az uh-ra?

oné se jött vissza aznap este :(

anuibas köszi a hiányolást:)

puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Légyszi adjatok tanácsot,mert tök rossz a kedvem. :cry:

Előzmények:3 hónapja hagytam abba a bogyót,először 27,másodszor 29 napos ciklusom volt.Nagyon örültem,mert ősztől ha indul a babaprojekt,úgy éreztem sima az út.
Erre most voltam vécén és picit vérzek.Olyan minha meg akarna jönni,úgy is érzem magam.Pedig most kellene peteérésemnek lenni,nem pedig menstuálni.Most mi lesz? Az első 2 hónapban volt peteérésem is,éreztem is és pont mindkétszer ultrahangon is jártam.nagyon el vagyok keseredve,mert nem tudom,mi az oka. :cry: Légyszi adjatok valami tanácsot. :cry:

Puszi
Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Megint én.Azóta kicsit megnyugodtam,mert utánaolvastam a neten.Én úgy tudtam ez csak akkor normális,ha valaki gyógyszert szed,de most olyat találtam,hogy pont a peteérés miatt,a petefészekből kilökődő petesejt is okozhatja és élettani folyamat.Hát én nagyon remélem,hogy így van.Amúgy azóta semmi,csak egyszer volt ez a pár csepp piros vér.
Az nagyon gáz,hogy hazafelé vettem egy kismamaruhát? :oops:
Még jövök,csak most megyek,remélem mind írtok még ma.
Szép napot mindenkinek.
Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok lányok :)


Ma voltam megint NST-n, igazán síkvidéki eredmény született.
Dokim végre visszatért a szabiból, úgyhogy megvizsgált.
Méhszáj érték: 1110, rövidült a méhnyak.

Azt mondta, hogy ha addig nem indul be a szülés, akkor jövő héten be kell feküdnöm, mert most már tutira császár lesz - az előzmények miatt - és mindenféle vizsgálatot kell megcsinálni, és persze hogy "kéznél legyek" :lol:

Anubias,
hát, de ari vagy....vettél egy kismamarucit :lol:
Látod, milyen hamar megvan a megoldás, mire írtunk volna, te már utána is néztél :)

Titire nagyon sokat gondolok, remélem minden rendben lesz :)

Anita!
Én is úgy tudtam, hogy nyaralni mentetek.....hoztál fotókat??
Várjuk ám a beszámolót :)

Virág,
az iwiwen néztem a fotókat, nagyon jók :)
nekem is frissíteni kellene..

Most viszont néhány fotó a tegnapi állatkerti kirándulásról:
(Jászberényben voltunk)

ezt Bálint fotózta :lol:
Kép

ez én lennék :)
Kép

Bálint és apája (+ egy kislány) az állatsimogatóban:
Kép

még 1 Bálint apuci váll-lapjában és katonai sapijában:
Kép

pusszantás,
Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


sziasztok!

anubias én is megnéztem neten és gondoltam este megirom,de látom már te is utánna néztél!szerintem tök jo hogy ennyire szeretnéd a babát és már rucit is vettél:)

ancsi köszi hogy raktál fel kisszerelmeröl képet!nagyon aranyos kismami vagy és juhu már nemsokára mi is láthatjuk a babádat itt kint:)

képzeljétek a barátnöm ma volt dokinál és 2cmre ki van nyilva doki azt mondta hétvégéig tuti meglesz a baba ha nem akkor hétfön meginditja,de arra ugyse lesz szükség!ugy örülök a kisbabának végre babázhatok én is:)ugy várom mintha sajátom lenne...pedig nem is:(

irtam titinek és most irt vissza!ma zárva volt a méhszáj!én már ennek a kis sikernek is nagyon örülök!a többit majd bufonak irja!

most megyek pihizni mert nagyon fáj a hátam!joéjt puszi mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

ANcsi!

Hat akkor mar tenyleg nem sok van hatra!!!! :lol: Kisfiad nagyon edi!

ANubias!

Igen,peteereskor is lehet par csepp ver,sot majd beagyazodaskor is.Remelhetoleg az is hamarosan bekovetkezik! :D
Es miert is ne,miert ne vehetnel kismama cuccot!???

Juci!

Ha olvasod,ha visszaertel,jelentkezz,talizhatnank megegyet mielott meg megszulsz. :lol:

Titinek en is irni akarok smst,nem akarom zavarni...torodjon most csak magaval es a picivel.De az nagyon jo hir,hogy zarva van a mehszaja.


Ma voltam beszelgetni a szulesznovel,megmutatta az alternativ szuloszobat is,mert ha szabad akkor en ott szeretnek szulni...de majd elvalik.ANnyira fura volt szulesrol ,meg ilyenekrol beszelni. :oops: Es mig ott voltam,ket baba is szuletett,ugy sirtak...en meg majdnem elsirtam magam.

Ma vettunk a hugommal egy zenelo,mindent csinalo mobil dolgot,tudjatok amit a kisagyra kell ratenni..ez csillagokat vetit a mennyezetre,babasirasra bekapcsol,van altatodal,tobbfele zene,feny es termeszethangok is,koztuk tenger morajlasa...legalabb szokja majd a zajt.
Gondoltuk a hugommal hogy jovo heten megvesszuk a kisagyat,stb...osszeszereljuk es kiprobaljuk ezt.Biztos jot lehet ra aludni majd. :lol:

Nem is tudom mi lenne velem ha nem lenne mellettem a hugom.Sajna ket het mulva megy vissza dolgozni.

Na,tovabbi szep estet nektek!
momo35
 
 


Jó reggelt csajok!

Nagyon köszi a megnyugtatást,azóta nincs is semmi más tünet,úgyhogy tényleg csak ennyiről lehet szó.És nagyon jó,hogy megértitek a mama-ruci vételemet.Szerencsére apa is megértette,és nem nézett dinkának. :)

Ancsi!

Nagyon jól áll neked a terhesség,csak úgy ragyogsz a boldogságtól azon a képen.Ari a kis Bálintod,nekem is van egy. :lol: Miért kell császározni?

Virág!

Nagyon köszi,hogy te is utánanéztél nekem ennek a vérzés dolognak,tök jól esik.

Momo!

Ezt nem is tudtam,hogy a beágyazódásnál is lesz(lehet )ilyen tünet.Bár mikor Bálintkámmal lettem terhes,akkor is volt pár csepp,de az akkor,amikorra a mensit vártam,csak aztán nem jött meg.Egyébként én mióta szültem,mindig elsírom magam,ha babaszületést látok,filmen,vagy bárhol.Bizti jó lehet ez a játék,amit vettetek.Nagyon borsos volt az ára?Jól hangzik.Ha tudsz te is tegyél fel pár pocis képet. :wink:

Ági!

Voltál dokinál?Remélem jól vagy és minden jól alakul.Ja és a lányodnak tudnék ajánlani egy korban hozzáillő fiatalembert,persze csak ha Virág fia mégis öregnek találná. :lol:

Titi!

Szorítunk,és szeretünk!

Bufo!

Pihenj sokat és érezd jól magad.

Puszi mindenkinek:
Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Jó reggelt lányok :)

Örülök, hogy Titinek zárva a méhszája...bár valamit nem értek, ha már egyszer nyitva volt, akkor hogyan lett zárt?
Visszafelé is záródik nem csak nyílik???
Gondoltam, hogy én is írok neki sms-t, de nem akarom zavarni, inkább itt követem az eseményeket :)

Hú, képzeljétek, ma megint fogfájással ébredtem.... :cry:
Még a terhesség elején kiesett a tömésem az egyik fogamból, aztán várni akartam a kritikus 12. hétig, hogy addig semmiféle kezelés....elmúlt a fájás, semmi gond nem volt vele.
Mostanában megint kezdi, most meg a szülést akartam megvárni vele, de úgy érzem nem fog menni, ki kell húzatni, mert már nem használ a fél Algopyrin elrágcsálása sem :cry:

Anubias,
azért kell császározni, mert Bálintnál voltak komplikációk a szülésnél, magzati hypoxia, relatív téraránytalanság, idő előtti burokrepedés....reggel 5-kor kezdődött a szülés és sajna nem fért ki, megrekedt. Eldöntötték gyorsan - délután egy órakor - , hogy császár, mert nem fog kibújni.
A kiemelés sem ment könnyen, megkínlódtak a dokik - én is, mert mélyített EDA-ban műtöttek és éreztem, amit csináltak - , mire kihalászták szegény gyerkőcöt belőlem.
A dokim azt mondta, már azon filózott, hogy hosszában is vág, aztán egy erőteljes könyöközéssel valahogy kinyomták belőlem.
Sajnos a bordám is eltört, ami továbbig és jobban fájt, mint maga a császáros heg - kb. két hónapig. (néha még most is érzem)
Hát így történt, ezért nem eresztenek bele a spontán szülésbe, hanem egyből császár.
Persze a fentiek miatt vagyok ennyire berezelve még ettől is...

Virág,
szívesen a fotókat kis szerelmedről :lol:
Hű, a barátnőddel akkor együtt izgulsz....ha tudsz, majd rakj fel a pici babáról fotókat!

Momo,
az a forgó csodamasina nagyon tündéri lehet, de a leírásból ítélve drága is. Nem semmi, hogy babasírásra bekapcsol....és a zenék, hát jó lehet :)

Megyek csinálok reggelit a fiúkáimnak :)

pussz mindenkinek,
Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Ancsi!

Én pontosan úgy jártam a fogammal,mint te!Nekem is kiesett belőle a tömés,de nem mentem vele dokihoz,és mivel nem fájt,elhanyagoltam.Szülés előtt elkezdett fájni,de nem volt vészes.Bevallom a mai napig nem mentem el fogorvoshoz,mert most attól tartok,hogy az injekció nem tesz jót,mivel szoptatok.

Ugye megírjátok,ha megtudtok valamit Titiről?Nagyon remélem minden rendben lesz vele!

Még egy kérdés:

Szerintetek mennyit érdemes várni szülés után az újabb bébivel?A két gyerkőc között olyan nagy a korkülönbség,hogy ez eddig nem volt probléma.Szeretnék még egy babát(a férjem 3-at :D ),nem túl nagy korkülönbséggel,csak bizonytalan vagyok,hogy mennyit érdemes várni az újrakezdéssel.

Mona
monaszisza
 
 


Jó reggelt!
Gyorsan kitakarítottam így reggel.Ma vendégeim lesznek, 3 öcsém és az anyukájuk gyuláról, meg anyukám is ígérte hogy eljön.Úgyhogy ma főznöm kell.
Tegnap voltam védőnőnél.Eddig 8 kg-t híztam, hát...talán ez még belefér, nem?
Képzeljétek, volt ott egy roma nő, aki kint bagózott, és mondta a védőnő, hogy 4 hónapos terhes és ez lesz a 8. gyereke, de eddig mindet elvették tőle.Mind a 7 nevelőszülőknél van, egyszerűen nem foglalkozik velük és csak úgy otthonhagyja őket egyedül ő meg hetekre lelép.A legidősebb 13 a legkisebb másfél éves.Szörnyű, nem?És ott kérdezte a védőnőt, hogy "ezt is elveszik ugye?"Szar ilyet látni.Én meg azt se tudom, hogy védjem, óvjam, pedig még nincs is kint.
Na mindegy.Csak olyan rossz volt ilyet látni.

Megvettük a babakocsit.Naggyonn jó!Úgy örülök neki.Kis profi kocsi, átalakítható sportkocsivá, téliesíthető, van hozzá egy csomó minden.Egy mozdulattal össze tudom csukni meg vissza és nagyon könnyű és szinte egy ujjal manőverezhető.Néztünk a kikában is, de ott ilyen típusút 70ezertől láttunk, az meg sok.És csak 33ezer volt.Szerintem ez tök jó.
Minden mást is megvettünk, be van rendezve a gyerekszoba.Most az következik hogy szépen kimosom a cuccokat.
A férjem szépen megvetette a kiságyat és belefektette a macit és betakargatta
:D :D :D hát nem aranyos?Mentem utána, mondom, mit csinálsz?Erre ő: pszt!alszik! :D lökött.

rimar
rimar
 
 


sziasztok!

ancsi te hány éves vagy amugy?olyan fiatalnak nézel ki!20egynéhánynak!mondom én jot tesz neked a kismamaság!
hu ez a császár nem lehetett akkor valami felemelö érzés..én többet akkor nem is panaszkodok a császárra!
nekem is igy volt a fogammal és mikor bementem a korházzba tök fájt egyik éjjel kértem olyan fájdalom csillapitot amit kismama is bevehet!másnap behivott a nödoki hogy mi van a fogammal hivjanak e be egy fogdokit mert ha a fogam fáj nem tesz jot aszülésnek!de mivel abbamaradt nem kellett fogdoki sem!

anubias miért lennél dinka?szerintem tök aranyos vagy hogy már most ugy gondolkozol mintha terhes lennél!ennek meg lesz az eredménye!és két-három honap mulva fel is veheted azt a rucit!

momo hu de jo ennek kislurkonak:)ilyen mobilunk volt nekünk is de az nem tudott ennyi mindent!bizti tetszeni fog neki!

rimar!de aranyos férjed van:):)nekem az öcsém volt ilyen hogy mikor megvettük a babakocsit belerakta a plüssállatot és tologatta:))ez tényleg szupi ár egy mindenttudo babakocsira!mi anno 5éve 25ért vettük akkor most ez a 33semmiség szerintem!

csajok én sem azért irtam titinek hogy zavarjam,hanem hogy érezze hogy mindannyian mellette vagyunk és mivel a babanetet nem tudja olvasni igy smsbe irtam le neki!

jönnek sogornömék most este meg melo!majd utánna jövök!puszi mindenkinek szép délutánt!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Halihó :)
fiúkák alucikálnak, így tudok egy kicsit kontárkodni a neten :lol:

Virág :)
aranyos vagy, hogy így fiatalítasz....az életkorom nem titok, 32 múltam áprilisban :)
Egyébként tudom, hogy nem zavarásképp írtál Titinek, és biztos nem is zavartad, sőt örül, hogy mellette vagyunk mindnyájan :)
Azt hiszem ilyen helyzetben el is kél, hogy bátorítsuk, erőt adjunk neki, hiszen aggodalomból biztos nincs híján... :roll:

Mona!
Máris szülni szeretnél?? Ez igen :)
Hát nem tudom, én úgy voltam vele, hogy amíg pici totyogó és teljesértékű anyukára van szüksége Bálintnak, addig semmiképp nem akartam szülni, láttam már anyukákat két aprósággal, hát nem lehet könnyű.
A 4 évet ideálisnak tekintettem, mert azt hiszem, ha tavaly, ovikezdésre született volna kistesó, az dupla stressz lett volna neki, így mostanra hozzászokott az ovihoz és amíg oviban van, el tudom látni a picit, őt sem viseli meg, hogy "lepasszolom" az oviba és a kicsivel vagyok otthon. Ezt szerintem nagyon lelkére vette volna. Sőt, a babaápolásban még segíteni is tud, és úgy látom akar is :)
Aztán később mennyire lesz sok a 4 év, nem tudom.
Az is előny, ha 1-2 év a korkülönbség, hiszen szinte együtt nőnek fel, a nagyobbnak nem "dedósak" a kicsi játékai, stb.

Mona, múltkor kérdezted, hová járok UH-ra....még nem is válaszoltam. A Bugát Pál Kórházba járok dokihoz is és UH-ra is.
Jövő héten aztán be is költözök :roll:
Te is oda jártál, ugye? Kihez?

Rimar!
Jó készülődést és sikeres kajcsit délutánra :)

Zsuzsa!!
Mizujs veletek? JÓl telik a "szünidő"?
Titiről tudsz valamit? Mit mondanak a magzatvíz-leszívással kapcsolatban??

cuppantás :)
Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Ancsi!

Én Pap doktorhoz jártam,nála szültem.A rémhírekkel ellentétben nagyon rendes,én teljes mértékig meg volam vele elégedve.Magánrendelője ott van a terhesambulancián,így mindig ő csinálta nekem az uh-t.Te melyik dokihoz jársz?
Nem most rögtön szeretnék szülni,de nem szeretnék túl sokat várni,hiszen elmúltam 32.. :(

Mona
monaszisza
 
 


Sziasztok!

Visszavonhatatlanul kitört rajtam az allergia.Pedig úgy bíztam benne,hogy idén nem lesz ilyen rémes,de sajnos az.Nagyon szenvedek,de a szterodid tartalmú gyógyszereket nem veszem elő,mert ki tudja mennyi idő alatt ürül ki belőlem.Nagyon vágyok egy kiadós esőre,ami lemossa a polleneket a levegőből.

Rimar!

Biztos nagyon jó érzés,hogy ilyen a párod.Így is kell.De jó,hogy vásárolgatsz a babának.Biztos jó a kocsitok.Mármint a babakocsi. :)

Képzeljétek,ma délután olvasgattam a fórumon,és az egyik topicban azt olvastam,hogy egy 3.hónapban lévő mami elkeseredett,mert az addíg lapos hasa kerekedni kezdett és a férje az undorító jelzővel illette.Először akartam írni valamit neki,mert annyira felháborított ez a dolog,aztán inkább nem írtam,mert elég baj az neki,hogy ilyen rosszul választott.Ráadásul a lány el is volt keseredve,mert szerinte még nem is szabadna pocisodni.Hát nem tom,ki hogy volt,de én nagyon hamar pocit növesztettem,és szerencsére nem ért ilyen negatív reakció.Hogy lehet ilyen egy férj?!Na megyek hapcizni és orrot fújni. :cry:
Puszi
Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Ancsi: Nagyon szép pocid van. az én pocim egy picivel nagyobb.

Dune 37. hét
dune
 
 


Szép napot lányok :)

MIJEZANAGYPANGÁS????? :roll: :roll: :roll:

Bekukkantottam, gondoltam lesz rengeteg olvasnivaló....hm, hová tűnt mindenki???

Eszter!
Hát, nagyon szomorú, hogy egy három hónapos kismami pociját ilyen jelzővel illeti a bébi apukája.....azt hiszem, szívesen elbeszélgetnék vele!!!
Vajon el is hagyja majd, amikor majd még nagyobb pocakot növeszt, vagy esetleg hízik is???
Persze mindezt csak a közös gyermekért....
És akkor szegény lány meg van ijedve, hogy már pocisodik....
istenem, mi vár rá a terhessége alatt??
Nem túl sok boldogság várja, azt hiszem... :cry: :cry:

Hú, Eszter, ez az allergia szörnyű lehet.....és az is a legrosszabb, hogy egyre több ember szenved ettől....MIÉRT???
Párom is eléggé orrfújós ilyenkor, de különösebb panasza nincs, tehát orvosnál még nem járt emiatt. Az övé egy lájtosabb :) allergia.

Dune!
Köszönöm a dicséretet a pocimat illetően, ari vagy.
A tiédről láthatnánk esetleg? :)

Lányok,
jelentkezzetek!!!

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


sziasztok csajok!beneveztem Nimrodkát szépségversenyre!aki aranyosnak találja létszi szavazzon rá!köszike!pusz mindenkinek

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


de hülye vagyok annyira irom irom hogy cimet kihagytam

http://www.bastiano.hu

szépségverseny galéria lurko

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy nem jöttem vissza akkor este mikor ígértem, de nem jutottam géphez. Sajnos most sincs sok időm írni,de mindenképpen el akartam olvasni, hogy mi a helyzet veletek.
Titiről azóta nincs semmi hír?

Ancsi!
Én már azt hittem, hogy a melegfront miatt biztos megszületett a kis Barni. Remélem a mostani császárnál nem lesz gond. Jól meg kínoztak az első szülésnél.

Rimár!
De édes a párod, és milyen jó nektek, hogy már kész a babaszoba.
Mi még nem vettünk semmit, de azért nekem maradtak dolgok a Rezitől. Lassan azért nekünk is meg kell venni a hiányzó cuccokat.

Juci!
Mi is csak egy 56-os rucit vettünk, és abban hoztuk haza a Rezit, de még az is nagy volt rá, pedig nem volt kis baba, csak a méretek olyan változóak. Márkától is függ. A lányoknak meg igaza van, és nem érdemes a kicsiből sokat venni, mert tényleg hamar kinövik.
Főleg a bodyból nem vegyél sok 56- ost, mert a pelenka miatt sokkal kényelmesebb lesz neki a 62-es.
A hálózsák témához hozzászolva pedig az Ágival értek egyet. Mi is használtuk, és csak bodyt adtam alá, mert így szabadon rugdálhatot. Nekünk sokáig abban aludt.

Anubias!
Az esőt már én is várom. Szörnyű lehet az allergia, de ahogy a többiek is írták, kitartás, és néhány hónap múlva már tényleg babával a hasadban írsz nekünk.

Momo!
Engem is érdekene az a szuper zenélső játék amit vettetek. Ha van időd írd meg, honnan van.
Hogy áll a tervrajz? Mikor kezditek az építkezést?

Ági!
Szerintem se lesz gond. Azóta voltál a dokinál nem? Mit mondot?

Virág!
Megjött már? Le vagyok maradva. Mikor mész el a dokihoz?

Anita!
Örülök, hogy vagy újra, és mesélj a nyaralásról.

Ja, bocsi még én se meséltem róla, de a lényeg, hogy szuper volt. Majd teszek fel képet. Ja, és a receptet is leírom egyik este, mert hamar kész van a leves, és tényleg finom.

Amúgy képzeljétek 3 napja nagyon érzékeny a hasam. A köldököm mellett az egyik oldalon esténként úgy fáj, hogy nem lehet hozzáérni. Voltam a védődőnél, és azt mondta, hogy biztos meghúztam vagy megemeltem magam. Remélem elmúlik, és nem lesz gond. Mindenesetre jövőhéten megyünk a dokihoz.
Na azért csak sikerült írnom, de mostmár tényleg rohanok. Bocsi ha kihagytam valakit.

Bufo!
Várjuk a híreket Titiről.

Millió puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Merre vagytok?
Virág!

Szavaztam Nimródra. Ugye Komárom volt a neve mellett? Mert a képet azt megismertem.

Sziszike!
Bocsi,hogy kihagytalak az előbb. Mi van veletek? Nőt már a pocakod? Mikor lesz a porlasztás?

Majd holnap jövök megint!
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


szia oné!köszi a szavaztatot!igen komárom van a neve mellett de nem is nagyon lehet összekeverni mert nincs több nimrod:)

mensim még nem jött meg és mostmár kezdem reménykedni hogy nem is fog!most eldöntöttem várok elsejéig ha nem jön meg addig akkor letelik a 3honap az elözö orvoslátogatás ota!
várom a képeket!és pihizzél meg ne nagyon emelgess nehogy valami gond legyen belöle!

puszi mindenkinek joéjt

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok,

Bocsi, nem jöttem, de túl zsufoltak voltak a napok. Elmentünk szerdán Bécsbe a Vidámparkba Vivimmel! Gondolhatjátok hogy élvezte :)

A dokinál voltam tegnap. Uh-n nem látott semmit, de azt beszéltük meg a gyenge pozitív teszt miatt, hogy 2 hét múlva újra elmegyek hozzá! A vérvételt meg se említette... Én meg már megpróbálok nem ezzel foglalkozni!

Virág!
Szavaztam a kicsi fiadra!! :)
...és felraktam Vivimet is! :roll:
http://www.bastiano.hu/
Szóval az idősebbekre bukik a fiad??? Szép mondhatom!

Titiről tud valaki valami újat??? Remélem nem lesz semmi gond! Nagyon szorítok neki!

Gyöngyi,
vigyázz magadra! Ne emelgess, és pihenj! Semmi nem lehet annyira fontos, mint a babuca a hasidban!

Eszter,
megjelöltelek iwiw-en! :)
Elkezdted mérni a hődet??? Fáj a hasad? Olyat érzel, mint peteéréskor??
Amugy az összevisszaság miatt ne aggódj gyógyszer után, nekem a ciklusom kitolódott 36 naposra is... De attól még lehet ugyanugy bébike :)
Ja, és lehet hogy szükség lesz a korban hozzá illőre, mert lehet hogy Virág fia simán lepattintaná Vivit, de nem azért mert túl öreg, hanem mert túl fiatal... :mrgreen:

Anita,
neked hogy van a hőd? Méred?

Ancsi,
ezek szerint jövőhét... Húúúúúú, hogy elment az idő! :)
Nem irigyellek az elöző szülésedért! Sokan ilyenek miatt nem vállalnak másodikat!
Nagyon édi a pocid! Hát, még a fiad... :D

Ha valakit kihagytam volna akkor bocsi,
Vigyázzatok magatokra és sok puszi mindenkinek!
Ági
csné
 
 


Szép napot és hétvégét mindenkinek! :)

Ági!
De jó olvasni jókedvű soraidat... :) :)
Biztos jól éreztétek magatokat Bécsben, egyébként is gyönyörű és tiszta város, a Vidám Parkot még nem láttam, de szupi lehet! :)

A halvány pozitív teszt miatt ne aggódj, a hcg lassan ürül ki a szervezetből, két hét múlva már nyoma sem lesz.
Hogy érzed magad? Remélem már jobban, és előre nézel :)

Hát az anyaságot nem adják könnyen, én is különösen megszenvedtem érte, (két bébi elvesztése, a szülés körülményei, szoptatási nehézségek) de megérte!
Szülés után én is azt mondtam kapásból, hogy én soha többet, nincs az az isten, hogy én még egyszer szüljek....aztán eltelt három hónap és már akkor vágytam egy tejszagú babára... :)

Most azért bízok benne, hogy mivel egyből műtétre visznek, így talán a kiemelés is könnyebben megy és az érzéstelenítés is hatásosabb lesz, és valóban nem fogok érezni semmit!!!


Gyöngyi!
Örülök, hogy jól vagy, várjuk a képeket!! :)

Virág!
Szavaztam én is Nimródra!! :)

Megyek megkeresem Vivit is :)

még jövök... :lol:
Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Szép Jó Reggelt Mindenkinek!

Ancsi,
Igen, mostmár csak előre próbálok nézni. Néha még egy-egy pocak láttán elsírom magam, hogy nekem most nem lehetett... De hamar összeszedem magam. :oops:
Szerencsére jól vagyok, bár a hasam fáj. Nem tudom mitől, de olyan érzés mint amikor peteérésem volt az előző hónapokban. A dokinak említettem, de nem mondott rá semmit...

Én nem is tudtam, hogy te két babát is elvesztettél és ilyen volt mellette a szülésed! Le a kalappal előtted!!
Nekem annyira csodálatos volt a szülés, minden úgy ment ahogy kell (kb 12 órás vajúdással), hogy még a szülőágyon azt mondtam, hogy bármikor szülök másikat :D
Remélhetőleg most sokkal inkább odafigyel a doki nálad az érzéstelenítésre!
Úgy várom már hogy láthassam a pici babádat!!!
Ugye sietsz majd a képpel és a szülés élmenyeivel hozzánk?!?!

Eszter,
drukkolok az esőnek!!!

puszi mindenkinek!
Vigyázzatok mert megint rettenetesen meleg van!

Ági
csné
 
 


sziasztok!

ági kösz a szavazatot!én miost lehet elcsesztem valamit!vivi mellé miért vecsés van irva?vagy nem is ö az?na nehogymár!ennyire hülye nem lehetek!

ancsi neked is köszi a szavazatot!te nem akarod a kisszerelmem felrakni?rá is szavazok ám!

a lényege hogy memutassuk mindenkinek milyen szépek a gyerekeink!

barátnöm még nem szült meg:( de doki azt mondta neki ha elmegy a hétvégén a nyákdugo csak fekve mehet korházba mert annyi a magzatviz hogy kilöködhet a baba!én még reménykedem a hétvégi babába de ha nem jön akkor hétfön inditják neki:)

ancsi ne félj nem lesz most semmi gond mostmár felvannak készülve a dokik biztos!

puszi mindenkinek megyek sütni mert holnap jönnek vendégeim!

anita merre vagy?nem is irsz már nekünk?

mindenki ugy el eltünt!és nem mindenkinek van ám igazolása!igazolatlant fogtok kapni :lol:
szép napot

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


na de hülye vagyok vááá:)most találtam meg vivikét:)na sebaj jol járt a vecsési kiscsaj is:))

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Halihó lánykák :D

Mona,
megint olvasgattam az üziket, feljebb kifelejtettem a választ!
Pap doki sajna nekem egyáltalán nem szimpatikus, annyira távolságtartó és személytelen, szinte átnéz az emberen....persze, gondolom a saját betegeivel más....csak emberibb lenne, ha a többi kismamát is kismamának, vagy legalábbis embernek nézné...:)
Én Fehér dokihoz járok, Bálint is nála született.
Rendes, ari doki, na azért neki is vannak morcos napjai, amikor még levegőt sem merek venni :oops: , de általában azért poénos és jókedvű. Ja, és főorvos, ami nekem fontos volt, a sok problémámat illetően.

Ági!
Emlékszem én is így voltam, ha kismamát láttam.
Amikor az első bébimet elvesztettem (14.héten, az esküvőnk hetén..) több mint hat hónapig padlón voltam és én sajnos utáltam a kismamákat, hogy nekik miért lehet, nekem miért nem...
Na, de nem tépem a sebeket...

Persze, amint lehet, már jövök is a képekkel és élményekkel!

Virág!
Majd megnézem, hogyan lehet felrakni a kisszerelmed, és ha lesz egy kis időm én is benevezem egy kis szavazásra :)
Vivit én is kerestem, vecsésit találtam, de az nem ő volt....még keresgélek, hátha meglelem :)

Lányok,
tudtok valamit Titiről???

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Bocs, hogy nem jelentkeztem, de nem tudtam.

Titiről gyors infó:
Nem lesz vízleszívás, nem merik megcsinálni nehogy megrepedjen a burok mert az ,még korai lenne. Tüdőérlelő szurit kapott, magnéziumot kell szedni és így próbálják meg minnél tovább kihúzni.Nagyon sok pihenés pedig kötelező. Már nem mehet haza csak szülés után. Hétfőn magzati szív uh-ot csinálnak. Egyenlőre ennyi. Mást nem tudnak tenni.

Mindenkinek jó éjszakát!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Bufo!

Szegeny Titi,most mar imadkozzunk hogy minel tovabb maradjon bent a baba...meg sokat kell nonie.
Kuldok majd neki smst,de en se akarom nagyon zavarni szegenyt.

One!

Ezt a zenelo valamit a Westendben vettuk,lent van a bevasarlo kozpont vege fele jobb oldalt egy jatekbolt,ott.
A neve:vtech Lights and SOund mobile,15 ezer volt.
Csak az uzletben probaltuk ki,meg nincs felszerelve,mivel meg kisagy,semmi sincs.
Jovo heten szeretnem megvenni a kisagyat,babakocsit,stb..a ruhak megvannak.
Epitesz mar beadasra csinalja a terveket..remelem hamarosan meglesz.Bar nem olyan surgos,mivel tavasszal kezdenenk.Csak szeretnek mar arajanlatokat kerni a kivitelezoktol is+ez evben szerzodni hogy fix maradjon az ar.Bar nem lehet ezt konkretizalni,hiszen rengeteg fugg a nyilaszarok,burkolatok,stb aratol is..amik meg nincsenek eldontve.
Kicsit nehez volt megoldani,hogy minden ugy legyen ahogy mi szeretnenk+feng shui szempontbol is nagyjabol megfeleljen.
AZert biztosan eleg idegtepo lesz ez az epitkezes de azert varom mar. :D

ANcsi!

Mindjart a kezedben tarthatod picurkat...majd jelentkezz.Biztosan masabb lesz igy,elore tervezve..majd meglatod.

Virag!

Mi jot sutottel?En itt teljesen leszoktam a fozesrol,sutesrol.Mai vacsoram gorogdinnye,de ugy bekajaltam belole,hogy majd szetpukkadok.

Amugy semmi izgi velunk,ferjem hazaert KUwaitba tegnap....szenvedhet a hosegtol.
Ma takaritottam,nem megy mar olyan gyorsan mint regen,es a futotest es agy koze is beszorultam porszivozas kozben. :lol:

Tovabbi szep hetveget mindenkinek lanyok!
momo35
 
 


Sziasztok.
Gondoltam, bekukkantok.Iszonyú meleg van nálunk.Most szálltam le a szobabicigliről, jólesett egy kis mozgás.Sajna az elmúlt hetekben elhanygoltam.Ráadásul tegnap óta észrevettem, hogy pufi lett a lábam :( hogy a melegtől van-e vagy hogy nem mozogtam azt nem tudom.Nem nagyon dagadt fel, de azért pufi lett.Ez mostmár így marad?

Ancsi!
Úgy izgulok érted!Már alig várom a babádat :)

Titiről tud valaki valamit?
Na megyek visszaolvasok.

pihenjetek

rimar
rimar
 
 


Rimar!

Szerintem csak a melegtol dagadt be egy kicsit.Most hogy visszatert a kanikula en is szukebbnek erzem a papucsom.Majd elmulik.
De vettem egy vernyomas merot,biztos ami biztos alapon...masaallah eleg alacsony,tegnap este 90/60 alatt volt.
En is megyek most edzeni egy jot+joga,ez olyan jol esik.A vegen van egy relaxacios resz ahol beszelgethetsz a babaddal,szeretem. :)

Kicsijuci!

Ok,akkor majd keressel!Nekem 28 nem jo,akkor unnepeljuk a szulinapom,megyunk anyukammal,hugommal a gorog etterembe a Rakparton,de utana raerek.

Babaruci ugyben en kicsit atestem a lo tulso oldalara...hugommal ugy belelendultunk...nekem eleg sok 56os cuccom is van,mivel a hugomnal pont forditva volt amit irtatok...Bar 3 kgval szuletett es 53 cmvel,neki oriasiak voltak az 56os cuccok is...de szerintem ez tenyleg uzlet,marka fuggvenye.

Hat nekem nem akar senki semmit megvenni,jo nem is varom el toluk.
A babakocsit,kisagyat mar reg kineztem es ugy dontottem,hogy nem varok tovabb.Most meg a hugom raer eljonni velem,szeptembertol mar dolgozik.

Ugy szeretnek en is igazi babaszobat berendezni,dehat azt majd talan csak egy ev mulva inshaallah.Nem baj,lenyeg hogy minden rendben legyen.
Titirol en is csak annyit tudok amennyit Bufo irt.Ma kuldtem neki smst,nem akartam zavarni,csak irtam,hogyha esetleg szuksege van valamire,vagy tarsasagra,akkor kuldjon egy smst....dehat gondolom most csak magara es a babara koncentral,en is ezt tennem.

En ma ki se dugom az orrom,eddig a teraszon ultem a napernyo alatt,de most mar jon a legkondi..nagyon meleg van.Varom a huvosebb napokat mar!

Tenyleg ,ti most hogy szamoljatok terhessegeteket???Azzal szamoltok ami a legelejen volt,vagyis utolso menzesz elso napjatol szamitott 280 nap,vagy amit a doki mond az ultrahang alapjan???
Mert nekem eredendoen november 10 volt ez a datum,de ultrahang soha nem is mutatott ilyet,mindig oktober vege az idopont.Es en ezzel szamolok...ha esetleg ugy dont,hogy tovabb bent marad,akkor majd ujra kezdjuk a szamolast. :lol:

Na,nem untatlak tovabb titeket,szep napot! 8) 8) 8)
momo35
 
 


Sziasztok!

Mi jól vagyunk.:)
Porlasztást most kihagyjuk, megvárjuk, hogy mit hoz a sors, de olyan körülmények közt, azt hiszem még sem.:(

Ancsi: nálunk is pont 4 év van a gyerkőcök közt és nagyon jól jött ki. imádják egymást.:)
Zsoltit mindenb bevontam és nemis volt féltékenység látszólag, sőt megköszönte, hogy ilyen aranyos babát szültem neki.:)

Holnap 7:15re megyek vérvételre.
Szerdán meg dokihoz..

Pocim nincs nagy, de sztem, majd fog nőni hamarosan.:)
Voltunk a közlekedésiben, ahol egy nő mutatta, neki nagyobb van, hol rejtegetem...
7-8hónapban nő, majd nagyobbat-nálatok, hogy ment?
Edddig 2,5kilót szedtem fel.

Sziszike.

Bence:
url=http://pregnancy.baby-gaga.com/]Kép[/url]

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok! :)

Sziszike!
Végre te is itt vagy, már hiányoltalak!
Képzeld, valami van ezzel a babanetes privivel, mert e-mailben kaptam értesítést, hogy van privim - akkor vártam a címet, képet - és itt nem jelent meg... :roll: Elküldted akkor du??

Poci: nekem elég hamar kerekedett a pocakom, mostanra már óriási :D , de szerintem azért nem nagyon látszódik neked, mert vékony alkat vagy :) akinek egyébként is van hasikója, hamarabb dudorodik :)

Remélem nálunk is jó lesz ez a négy év különbség :) Kíváncsi vagyok.

Momo!
Vannak dokik, akik az UH alapján számolnak inkább, főleg az utolsó időkben függ attól, hogy mekkora a bébi, hány hetesnek felel meg.
Nálunk is volt egy-két ismerősöm, aki egy hónappal (!!!) később szült, mert átírták a kiírás időpontját....hát nem semmi.

A bokám nekem is bedagadt megint tegnap estére, borogatással aludtam, valamivel talán jobb lett, de érzem a puffadást most mindenhol, még a szám is olyan mintha szilikonoztattam volna :oops:

Zsuzsa!
Köszönjük az infót Titiről, szegénykém, hogy izgulhat...
Nagyon szorítok, hogy minél tovább benn tudjon maradni a bébike, sokat kell még erősödnie!
Én is izgultam emiatt a leszívás miatt, hogy merik megcsinálni, nehogy beinduljon a szülés, de gondolom mérlegelik, ha nagyon veszélyessé válik a mennyiség, muszáj megcsinálni.
NAGYON NAGYON SZORÍTOK ÉRTETEK TITI!!!!!


Lányok!
Voltatok tegnap a tüzijátékon???
Én csak a tévében láttam az eseményeket....huhhh, hát borzongató lehetett.

Szerdán megyek dokihoz, UH-ra, NST-re, meg lesz még vérvétel is...aztán költözök befelé :) annyira izgulok már az egész miatt....félek is, de már annyira várom, hogy megláthassam a kis Barnítónkat :)
Már egy oldalt sem tudok elolvasni a könyvben, annyira nem tudok semmire koncentrálni, csak az előttem álló eseményekre....tiszta gyagya vagyok.... :oops:

na, megyek, nem fárasztalak tovább benneteket :oops:

pusszantás,
Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok és figyelem az eseményeket. Remélem Titiékkel minden rendben lesz.
Köszi, hogy aggódtok és hiányoltok engem is.

Teljesen elborzadtam a tegnapi tüzijáték alatt történteken, most azt olvastam az indexen. Kicsit aggódtam is, mert a húgom is, fent lakik Pesten és tegnap este indult vissza a barátjával Siófokról, de már beszéltem vele, már megnyugtatott, hogy szerencsésen hazaértek, de azt mondta eszméletlen volt tegnap este. Na erről ennyit. Nálunk elmaradt a tüzijáték, itt már 20 órakor szakadt az eső, de nem így mint ott "nálatok".

A nyaralás viszont jól sikerült. Voltunk hajózni, de delfint nem láttunk, a gyerekek egy kicsit csalódottak voltak, de hamar túl lettek rajta. Bejártuk egész KRK szigetet , és csak 1 nap esett az eső, ami kicsit lehűtötte a levegőt, de még utána is tudtunk fürcsizni. Nagyon jól éreztük magunkat. Ha tudok otthonról teszek majd képeket. Most itt nincs nálam a gépen.

Most magamról. A múlt héten hétfőtől néztem csak a hőmet. Leírom mit gondoltok? Az LH teszt nem mutatot pé-t. Lehet a gyógyszer miatt, amit a a hormon szintemtre kaptam?
16.cn- től 36,1 , 35,9 , 36,0 , 36,0 , 36,2 , 36,5 , 36,6 , 36,4. Eddig ennyi. Véleményetek? Most nem éreztem a pé-t pedig mindig szokott fájni a hasam. Már teljesen kétségbe vagyok esve. Viszont ezt a nyákos dolgot éreztem a 11. napon és most a 21-en is.
Más helyzet nincs.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Nem vesztem ám el,csak sajnos annyi minden jött közbe.Pénteken elment otthon a net és hiába jelentettem be,még mindíg nem hárították el a problémát.Sebaj,gondoltam,mahd bentről meló alatt,de a tegnapi vihar miatt romokban minden.Eddíg se teló,se áram nem volt,tövestül kicsavart fár mindenütt.Én zöldözeveti melóhelyen dolgozom itt a XVII.ker-ben az erdőben.Komolyan horrorfilme illet ami fogadott befelé jövet.A kutyát is csak most találtam meg,mert félelmében elbújdosott.Az allergiám egész jó.
Juci!

Köszi a tippeket,az orrkrémet én is használom,a homeopátiás gyógyszereket tavaj próbáltam,de akkor most lehet,hogy megint nekifutok.Most én is a megelőzésre próbálom helyezni a hangsúlyt.Rengeteg vitamin,kálcium é s egy műtősmaszk+napszemcsi.Így egész jól vagyok.(A maszk azért az utcán nincs rajtam,csak abba takarítok,vagy megyek ki a kertbe)
Nagyon megdöbbentett a tegnapi áldozatok ténye és ez a tragédia.Rémes belegondolni.Mindenkire nagyon sokat gondolok,és ahogy tudok írok,Titiért imádkozom és mindenkinek drukkolok azért amire éppen készül.
Szép napot.
Eszter

Ui:Ja és annyira ügyi voltam,hogy semilyen szteroid tartalmú gyógyszert nem vettem be és kicsit fulladok ugyan néha,de az hörgőtágítóval tartható,csak antihisztamin és vitaminok ezerrel.Majd csak vége és jöhet a babó!!!! :D

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Osztom a véleményeket a tegnapi viharral kapcsolatban. Én szerettem volna elmenni, de a férjem azt mondta, csak nem gondolod, hogy 8. hós terhesen kicsi gyerekkel elmegyünk a tömegbe nyomorogni. Így itthon maradtunk. Bár az ablakból egész szépen lehet látni tőlünk a tüzijátékot, így beértük ennyivel.

Anita
A hőd megy fölfelé, reméljük ez jót jelent. Az, hogy most nem érezted a pét nem jeleni azt, hogy nem is volt. Kíváncsian várom mi lesz a vége. :D

Sziszike
Dáviddal a pocakom nekem is a 6. hónaptól kezdett el látványosan nőni. Most egy kicsit korábban kb 1 hónappal. Ha a baba jól van mindegy mekkora a pocak méreted.

Anubias
Kitartást az allergiádhoz. Már nem sok van és akkor neki lehet indulni a következő babának.

Ancsi
Mikor kell befeküdnöd a kh-ba?
Már van meghatározott nap amikor megcsinálják a csaszit?

Hát lányok kezdek türelmetlen lenni, pedig még 1 hónap van hátra. Már mindent beszereztem amire a kicsinek szerintem szüksége lesz. Az ágy is össze van szerelve. Már csak a rucikat kell kimosni, és a táskámat összepakolni. Pénteken megyek Ctg-re először.
Kilók terén még mindig 8-nál járok, most nem híztam semmit kb 3 hete. Az éjszakák egészen türhetőek, csak 1x kelek föl pisilni, de vissza is tudok aludni.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok!
Köszi bufo a bíztatást, de már lemondtam erről a hónapról. Pedig még a múlt hetet teljesen végig gyertyáztam. Minden másnap az esti film alatt elégettem egyet.
Az allergiám már nekem is előjött, ez kegyetlen. A szemem viszket, az orrom minden percben elcsöppen. Most megfogadtam nem szedek be semmi gyógyszert inkább végig kínlódom, mert tavaly is beszedtem vesztemre, és ez is oka lehetett a vetélésemnek. Hú, már lassan 1 éve, hogy elment a babám. Ez szőrnyű, úgy megy az idő.
Most meg megint cammog, és nem tudom, mi lesz. Nem bizakodom. Az LH teszt végig halvány volt, nem jelzett pé-t. A hőmből ítélve sem értek semmit, ennyire sose volt alacsony ( már amikor mértem). Na nem szomorkodom többet.
Jó lenne, ha valaki írna már valami jó hírt, mert elég siralmas most a helyzet.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Ancsi: elküldöm újra és egyeztetünk a többivel kapcsolatban.

Bufo: De jó! Már közel van a nagy nap..

Holnap megyek terheléses vérvételre.

Mennem kell, haza ért a családfő. :wink:

Pusssz.

Kép
sziszike1000
 
 


Jó estét!

El sem hiszem,van itthon net. :D Hogy én ennek mennyire örülök. A tegnapi eső nagyon jót tett az allergiámnak.(kár,hogy ennyi szomorú dolgot is okozott. :cry: )

Anita!

Megkérdezhetem,hogy te milyen allergiagyógyszert szedtél? És a terhességed alatt?Bocs,nem akarok fájó sebeket bolygatni,csak az óvatosság kedvéért kérdem.

Ancsi!

Van már időpontod?És most is ugyanúgy fognak érzésteleníteni,mint a múltkor?Vagy már tudják,hogy akkor mit baltáztak el?

Sziszike!

Két és fél kilót?Ezt hogy csinálod.Nem vagy semmi,ha majd ott tartok adhatnál recepteket arra,hogy maradsz így formában.Mondjuk én szerintem más alkat vagyok,mert rajtam a 3. hónapban meglátszott ,hogy terhes vagyok.Talán mert pici vagyok?!

Bufó!

Mekkora szerencse,hogy a férjed nem engedte ezt a tüzijátékosdit.

Momo!

Most lesz a szülinapod?Akkor előre is Boldog szülinapot neked.Az enyém novemberben van és remélem egy + teszttel lephetem majd meg magam. :wink:

Ági!

Nem tudtalak még visszajelölni az iwiw-en,mert valami gond van az oldallal és nem hagy belépni.De azért köszi.Bizti jó lehetett a vidámpark.Holnap szavazok Vividre.Mielőbbi teljes regenerálódást kivánok testileg és lelkileg is neked.

Virág!

Neked nagyon drukkolok ám.Mikor csinálsz tesztet?Holnap Nimródra is szavazok.

Titi!

Veled vagyunk,és kivánom,hogy minden jól süljön el és a kisbabád még sokáig növekedhessen a pocakodban.

Rimar!

Le a kalappal,hogy te ilyen sportos vagy ebben a melegben.Amúgy szerintem is csak a meleg okozza a lábdagadásodat.

Koda!

Remélem jól vagytok.Olyan régen írtál?Ha van egy kis időd,légyszi írj pár sort,mert sokat gondolunk ám rád. :)

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok! Jó reggelt!
A hőm leragadt 36,4-nél. Nem túl bíztató, de ma fáj a hasam, mint mikor meg akarna jönni.

Anubias. Tavaly úgyanígy sikerült terhes lennem mint hogy most van. Tavaly úgyanígy júli 30-án volt meg utoljára a mensim és az allegiám aug. 20-án ár tombolt, mivel nem láttam már a könnytől, elkeztem szedni a Zyrteket,de nem használt és adtak valami erősebbet, most nem tudom annak mi volt a neve. Nincs előttem a doboz. Mivel nem tudtam, hogy babás lettem közben, beszedtem. Akkor vált gyanússá, mikor nem jött meg. De a teszt is negatív lett így folytattam a gyógyszert. Mire világossá vált, hogy mégis baba van, addigra már elhalt és rá egy hétre el is vetéltem. :( Sajnos így volt. Most nem tudom mi lesz, félek, hogy most se sikerült, de most nem szedek be semmit, nehogy úgy járjak mint tavaly.

Most napra pontosan úgyanúgy jött meg júli 30-án. Nem tudom, játszik-e velem a sors, de mellette állandóan babák kísértenek. A legtöbb ügyfelem babával jön. És a tv-ben is folyamatosan babás műsorok vannak este. Szerintetek, ez valami jel? Vagy már teljesen belehülyülök a dologba.

Titiről tudtok valamit?
Többiek, hogy vagytok?

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Jó reggelt lányok!

Anita!

Nagyon sajnálom,ami veletek történt és tiszta szívből kivánom,hogy minden gond nélkül sikerüljön kihordanod egy egészséges kisbabát.Ki tudja,talán nemsokára együtt növesztjük a pocinkat.Én is leírok magamról pár sort.Nekem a kisfiam születése utáni évben jött ki az allergiám,ami az első években kezelhető volt,majd egyre sújosabb lett és végül asztmává alakult.Nekem is az aug 20 a vízválasztó,onnan jön a pokol.Az orvosok elég eltérően reagálnak erre. A tüdőgondozóban azt mondták,hogy a hormonváltozástól(terhesség)enyhülhet az allergia,de akár erősödhet is,ami szerintem az én esetemben kizárt,mert az azt jelentené,hogy kinyiffanok. :) Bár idén nem panaszkodok,mert úgy néz ki ,nem viselhetetlen.Talán pont az elevit segít.Te szeded?Én már minden gyógyszert kipróbáltam,de szó szerint,és sajna az enyhe időszakban hat a zyrtek,utána csak a szteroidok,de azt nem akarom használni,hiszen gyereket szeretnék,sőt,még fel is akarom nevelni.A dokik meg úgy írják fel,mintha gyógyteát javasolnának. :evil: A tüdődoki szerint egy évben 2 hónapom van,hogy terhes legyek és kockázatmentesen szüljek. Az allergológus és a nődoki szerint ez nem így van.Én minden esetre ahogy le tudom tenni a zyrteket,ami állítólag 1-2 hét alatt kiürül,kezdem a próbálkozást és addíg meg sem állok,amíg nem jön össze.Amúgy itt ezen az oldalon egy másik topicban olvastam,hogy egy kismama szteroidos orrspray-t használt a doki tanácsára.Ki tudja.Azért jobb,ha mi nem kockáztatunk.Teljesen megértelek és is úgy érzem,hogy ez a világ jó ideje a kisbabákról,terhességről és szülésről szól.Pedig valószinűleg csak mi vagyunk nagyon fogékonyak erre a témára.Én 3 éve várom azt a napot,hogy nekilássunk.Nagyon szerettünk volna tesót,de amikor befejezetem a sulit(mérlegképes könyvelő),3 év szakmai gyakorlatot kell szerznem,hogy regisztráljanak.A gyes is beleszámíthat ebbe a 3 évbe,de előképzettség híján,ráadásul előtte egész más területen dolgoztam,kicsit nehéz volna az elhelyezkedés a kicsivel.Ezért azt találtam ésszerű döntésnek,hogy ha előrelátó vagyok a családomnak is az az érdeke,hogy előtte belekóstoljak a szakmába.2007.májusban regisztrálhatok.Úgyhogy ha vége a parlagfűnek,indulhatunk.Ne tudjátok meg mennyi fájdalmat okoztam magamnak ezzel a döntésemmel,ami tudom,hogy helyes,mert sajna majd pénzt is kell keresni a gyerekek neveléséhez és apa fizuja nem lesz elég 4 emberre. :cry: Én kis híján belehaltam.Rengeteg kismamamagazint vettem,és bababoltokat néztem és egyszerűen annyira a hatalmába kerített ez a vágy,hogy tényleg nem lehetne fokozni. :) Úgyhogy én megértelek,mert az engem körülvevő világ egy rakás pocakos,kisbabás család,reklám,esti film és bababolt.Hát ez van.Nem tehetek róla.Ezért is tölt el akkora boldogsággal,hogy ti vagytok és megbeszélhetem veletek a vágyaimat,félelmeimet,mert apán kivül másnak nem mernék erről beszélni.

Ezért nagyon átérzem mindenki lelkét,aki kisbabát szeretne és kisbabát vár.Bocsi,de tisztára elérzékenyültem,hülye szentimentális liba vagyok. :lol:

Kép

Kép
anubias
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: