Új privát üzeneted érkezett!

Vica! :lol:

Amilyen nagy galibába kerültél olyan ügyesen vetted az akadályt :!: :!: :lol:
Ja Nem csak te vagy óriási, hanem Mákszem is :!: :!: :!: :lol:

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!! :D

Gondoltam takaritás elött benézek de sehol senki :( !!
Tudom hétvége van !

Csanita!!

Most aztán küldtem böven esküvös fotot :D :wink: !!

Angel!

11 az nagyon jó!!!
ÓRIÁSI GRATULA!!!!!!!!!!!!!
De örülök!!!!!!!!!
Hétfőtől szorítunk erősen a kis petikéknek, hogy jól sikeüljön a randi :wink:

Na jo lépek én is !!
Mindenkinek jo7végét!!!

Puszika!!

Sziasztok!!
Vendég
 


Halihó!
Hát egy kicsit feladtam a dolgot, hétfőn UH, aztán majd meglátjuk.
Kaptam egy újabb doki ajánlatot, állítólag nagy "gyerek csináló"?!
Lehet hétfőn felhívom.
Olyan kedvetlen vagyok baba ügyben, lehet jót tenne egy kis szünet!?

Zsuzska!
Volt vérvételem, több is, de mást nem szedek a clostin kívül.

Angel!
Ezerrel drukkolok hétfőre!!!!!


Mindenkinek minden jót a hétvégére!

Pusz
sonjus
 
 

 
 

Sziasztok!
Nem voltatok ezen a hétvégén termékenyek!
Hol van mindenki?
Megkaptam a 2 szurit,fájt.
Szombat óta rosszul vagyok szédülök,hányinger,gyomrom is rossz,és pisilek egyfolytába.De szerintem már megint csak szívat.
Angel!Drukk mára!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Sunjus!Neked is drukk az UH-hoz.
breni
 
 


Szia Reni!!

Megy drukk +++++++++++++!!!A roszullét az lehet jo jel is:) hányadik cn-en vagy??

Én itt voltam a hétvégén ,de senki sehol :cry: ,mindenki nyaral:D


Most vagyok egy kicsit,de szerintem ma bekell mennünk Kanizsára várárolni "lidl"-be ,hiába van itt plusz nálunk elég gáz !!
Vendég
 


Sonjus!!

Na felhivtad a dokit,,?Én már régota kedvetlen vagyok baba ügyben,de még is hiszek a csodába!!Nálam lassan már 2 éve várat magára ,ahoz képest nagyon jol birom :D :Majd eljön az én idöm is!!

Angel!!

Megy a drukk neked is +++ :D
Vendég
 


Na én lépek!!

Kép
Vendég
 


Keditke!A 32.napon vagyok!!!!!!!!!!!!

Beuka!Írd már át a ciklus hosszt 31-végtelenig,de ne így írd be azért hanem 31-.
Köszike
breni
 
 


Huuu Breni az jo, remélem 9 hőnapig nem is jön meg :wink: :wink: :wink: !!Drukk,+++
Gondolom höt nem mérsz ugye,,?
Azt mondtam lépek igaz :lol: de alig birom bezárni az oldalt :D !!!
Vendég
 



Sziasztok!

Hát eléggé pang a topic mostanában! Remélem hamarosan egy zebra, vagy több feldobja!

Breni!
Ez jó jel! Hajrá!

Angel!
Szorítok! Remélem minden kis petikét le tudnak szívni, mindegyik megtermékenyül, és jólosztódik, és lehetnek fagyibabák! ÚÚÚÚÚÚÚÚgy szorítok! Mostanában te jársz mindig a fejemben!

Hallgatókkal mizujs?

moni
 
 


Hello Moni!

Hogy telik a szabadság? Majd a héten akkor talizunk, bocsi, de annyi minden történik....
hívlak, jó?? neked mikor lenne jó??

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!

Hogy telt a hétvége, ha be se néztetek?

Angel!

Sokat gonoloik árd! Drukk-drukk!!!

Reni!

Neked is drukk, de azért ne éld bele magad, ne fájjon annyira, ha mégsem.De mondom, én drukkolok rendültetlenül! :wink:

Fú, a hétvégén szét akart hasadni a fejem, lehet hogy érzékeny leszek az időváltozásra? Utálom, sose voltam ilyen. :x

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 



Zsuzska!
Nem tudom. Ma talán. Esetleg holnap. Szerdán sógoromékhoz megyünk, csüt. strand, péntelen Balcsi.

moni
 
 


Moni, ma nekem nem jó, akkor holnap összefuthatnánk...szerda nekem sem jó....
akkor holnap délután taliunk a városban jó?? mongjuk elég sok lesz holnap a melo, de megpróblok szabadulni...

zsuzska80
Szombathely
 
 


nem tudok írni bocsika!!!!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Jó napot Mindenkinek!

Régen voltam megint, jó sokat kellett olvasnom. :)

Angel!

Egész hétvégén te jártál a fejemben!!! Nagyon szorítok a sejtecskéknek!!!! :)

Ja és küldök neked is szívesen újságos csomagot, hamár a rókás csomag nem ért célba! :shock:

Kamilla!

Neked is küldök szívesen! :) VAn még néhány példány.

Editke!

Még nem küldtem fotót senkinek, majd igyexem nagyon.

Velünk semmi különös nincs. Bendike nő, mint a gomba, már majdnem 5 és fél kiló. :D Apa szombaton elutazik egy hétre az USA-ba, kicsit aggódom a repülőút miatt. :cry: Meg hiányozni is fog nagyon.

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!
Nálunk kisebb csoda történt, ugyanis voltam UH-n és van a jobb oldalon egy 21 mm tüszőm, a balon egy 17 mm is, a dokibácsi felírt egy szurit (Choragon), ill. dupla adagot, amit be is adtak :) és azt mondta, hogy most akkor munkára, mert 12 óra múlva elvileg repedés lesz.
Szóval ma, holnap "munka" van itthon :D
Úgy örülök neki!
Bocsi, hogy csak magamról írok, de ez nagyon izgi.
A párom pedig egy tündér, eljött velem, és mivel nem volt 2 gyógyszertárban sem, mondta, hogy addig megyünk, míg nem lesz! :)

Reni!
32. nap?! Ez jól hangzik! Drukkolok ++++++

Keditke!
A fentiek miatt nem hívtam a másik dokit :) és nagyon jó lenne, ha már nem is kellene!

Angel!
Még mindig drukkolok, remélem holnap be tudok nézni, és írsz!!!

A héten még szabin vagyok, így keveset tudok lenni.

Pusz mindenkinek
sonjus
 
 


Sonjus!Ez nagyon jó hír.Akkor hajrá,kapd el apát!!!!!!!!!!
Múltkor a 36.napon jött meg.:(
breni
 
 


Hello Csajok,
én sem tudtam jönni az elmúlt 6 napban, vendégség vendégség hátán, aztán apa ágynak dőlt, aztán megint vendégség.
Peti állta a sarat, néha közbe kellett lépnem, ha túlpörgették. :) Amúgy vigyorgós volt nonstop.

Részletekben átfutottam az írásokat, de már nem emlékszem, hogy vki kérdezett-e tőlem...bocs...ha igen, akkor léci írjátok le megint.

Breni,
a végtelen cikl.nap jól hangzik. :wink:

Betti,
apa lesz a pilóta, vagy utas lesz? Férjem is megy nemsokára Ázsiába...ilyenkor én is fosok az úttól. De csak mióta Peti belépett a képbe.
Na, Bendi megint nem hazudtolta meg magát, mindjárt lehagyja Petit súlyban. :D

Kata,
randi okés.
Fülvédő. :D

Beu,
már nagggyon kevés van hátra!!!! :D

Kamilla,
afenébe!
Kismamaújság nálam is van tonnaszám (kaptam)...de nem nagyon olvasgattam, hááát, szóval kritikával kell olvasni. :roll: Adok, ha kell, igazából kidobásra vár.

Vica,
Máxem nagyon fotogén. :wink: Gratulálok!
potter_76
 
 


Vica!Egyáltalán nem élem bele magam mivel nem is számítok rá hogy terhes lehetnék,de azért reménykedem egy kicsit.Nem leszek szomorú a 20.napon voltunk utoljára együtt.Nem hinném hogy pont beletrafáltunk volna.
Sajnálom hogy megérzed az időjárást.Ha nagyobb lesz a hasad meg biztos még jobban megfogod.Nem?
Potter!Vendégség?Jól hangzik.Mi volt a baja apának?
breni
 
 


Reni!
Ne haragudj, nem akartalak megbántani, mindig előbb jár a szám, mint az eszem. Persze mindenki reménykedik, hiszen ha ha nem akarnánk mindannyian gyereket, nem reménykednénk. Csak azért mondtam, mert a múltkor is sokára jött meg.
Szóval szorítok, hogy még vagy 9 hónapig ne jöjjön meg. :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Angel :)
mennek a drukk hegyek, majd tudósíts :)

Breni :)
kecsegtetőek a tüneteid, remélem most már ez AZ lesz :)

Sonjus :)
jó "munkálkodást" mára és holnapra :lol: :wink:

Vica :)
aranyos a kis Mákszemetek :D
csak így tovább :)

Potter-family :)
Petike nagyon ari lehet, főleg a nonstop vigyorral :D
villamos kontra fülvédő :lol:

Kontroll megvolt, minden okés. Mensi után belevágunk... :oops:
a doki fél évet mondott, mondván hogy a lelket nem szabad a mielőbbi terhességgel gyógyítani, mert akkor csak csupa idegeskedés lesz az egész. de fél év szünet után is ugyanúgy idegeskednénk. legalábbis így gondolom. Ha amúgy minden oké, akkor minek várni csak a lelkiek miatt?
Vendég
 


Nem bántottál meg.Lehet úgy írtam,de tényleg nem mondtál semmi olyat.Csak leírtam hogy tényleg nem számolok most babával.Csak nem tudom mitől vagyok akkor rosszul?
breni
 
 


Haga!De jó hogy minden rendben van.Ti érzitek hogy mikor jön el a pillanat.Szerintem.
breni
 
 


sziasztok!!

Milyen pangás van :cry: !!
Holnaptol már én is kevesebet leszek, vége a sz.napoknak :cry: !Kezdödik a munka!

Haga!

De jó hogy minden rendben van. :D

Betti!!

:D Nagyon várom a sztárfotot :wink: !!

Sonjus!!
Ez nagyon jó hír.Akkor hajrá,kapd el apát!! :D :D :D


Angel!
Még mindig drukkolok,
:D várom hogy irj!!

Beuka!
Remélem jol vagy,sokat gondolok rád :) !!


Vica!

Nekem is nagyon fáj a fejem ha front van,kitartás!!

Sziasztok
Vendég
 


SZIASZTOK!
SONJUS!NA??????????
ÉN MA IS NAGYON ROSSZUL ÉRZEM MAGAM.DE MÁR EGY KICSIT ELEGEM VAN BELŐLE.:(
breni
 
 


Akkor a tegnap elfelejtett írások:

Inci!
Marcellnek sok boldog névnapot kívánok!!!

Sonja!
Giga-mega drukkok a csoda-tüszőkhöz! Mikor írtad, hogy kisebb csoda történt, én már egyből másra gonoltam, az le se esett, hogy még a 18. napon vagy. :oops:
Drukk-drukk!

Lara!
Hogy vagy?

Beu!
Sokszor eszembe jut, hogy mi lehet veletek!

Ági!
Köszi a dics-dicst. :D Petit nem viseli meg az időváltozás?

Betti!
Gratula a hatalmas Bendi babához! Apa mennyi időre utazik el?

Hajniról nem tud valaki valamit?

Pihi?
Elveszett topik-társak, tessék jelentkezni.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Üdv Csajok! :)

Köszönöm a drukkokat, nagy édesek vagytok, segített is! :)

Megvolt a tüszőpunkció, 13 petesejtem lett :D , apa is jól teljesített :D Ma 11-12 között kiderül, hányan termékenyültek meg, nagyon izgulok!!! :shock:

Utána nagyon fájt a hasam, de Cataflammal túléltem, ma más egész tűrhető!

Sonjus,
dupla Choragont kaptam én is, szombat éjjel fél2-kor! :wink:
Csak azért írom, hogy tuti nem repesztett 12 órán belül, mert akkor nagyon kiszúrtak volna velem, mert nem húzták volna a leszívásig! Úgy tudom az inkább 36 óra! De az akcióval, persze, előzzétek be! :wink:

Bocsánat, hogy nem írok mindenkinek egyenként :oops: :oops:
angel37
 
 


ANGEL!
JAJ DE JÓ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
AKKOR GYERE UTÁNA ÚJSÁGOLNI.OKÉ?????????????
SIESS.DE UGYE EZ BIZTOS SIKER?
breni
 
 


Reni :)

Ááá, attól sajnos még messze vagyunk! :wink:
De azt bátran állíthatom, hogy egész jó esélyekkel vágunk neki! :D A megtapadás lesz majd a lényeg...

Neked most drukkolni kell? Bocs kicsit lemaradtam... hogy a rosszullét mire vonatkozik, de rémljük a zebra csinálja! :)
angel37
 
 


Szia Angel!

Nagyon sokat gondolok Rád, még ha nem is írok túl sokat mostanában.

Folyamatos drukkok mennek. És telefonálnak hogy mizu, vagy be kell menni? Mikor kapod vissza őket?

Figyu, ha esetleg ez most nem sikerülne (remélem, hogy FOG!!!), akkor a fagyibabák előtt is kell ez a sok szurka-piszka vagy csak egyszerűen középidőben visszahelyeznek párat? Ez csak elméleti kérdés, mert remélhetőleg nem lesz szükség második fordulóra.

Pussz!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Angel!

Az összes drukkom, ami van (bocsi mindenkitől) most a Tiéd!

Kezem lábam keresztbe van!!! Hú de izgi, tökjótökjótökjó!

Mikor lesz a transzfer?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


ANGEL!
ÉRTELEK,AZÉRT AZ ÖSSZES DRUKKOM A TIÉD MOST.JAJ DE IZGI.
ÉN ÚGY ÉRZEM MOST SIKERÜL NEKTEK.
33 NAPON VAGYOK.
breni
 
 


Tapis cuccot is kapsz, vagy az a természetre van bízva?

Hú, bombázunk itt kérdésekkel rendesen!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Angel!!!!

Mennek a drukkjaim,nagyon jók ezek az eredmények,csak így tovább.
Hétvégén pihentünk,voltunk Kehidakustányba,mindenkinek csak ajállom,nagyon szép és jó hely.Jó volt kimozdulni.

Bocsi,hogy nem írok mindenkinek külön!!!

Puszi mindenkinek!!!
csanita
 
 


Vica, Kamilla, Anita köszi! :) :)

Transzfer holnap v. holnapután, gondolom a mai hírek függvényében! :wink: Kb egy óra múlva telefonálhatok! :shock:

Mától nyomom a napi 3X2 progeszteronos kúpot, ez lehet a tapacs! :)

A fagyis cikusban nincs ez a stimu, asszem az természetes ciklusban megy! És az nem is számít bele a törvény által engedett 5 alkalomba, és nem is kell vele várni, hanem mehet a lombikos ciklus után egyből!

Reni,
neked drukk! :)
angel37
 
 


Sziasztok, jó napot mindenkinek!

Volna egy kérdésem az ov teszttel kapcsolatban nem tudom ki hazsnálta már közületek...

Magamról röviden: 9 hónapja várjuk a babát, most voltam orvosnál, aki az addig szépen vezetett hőgörbém ( három hónap) + 1 hó OV teszt alapjánmegállapította, hgy nincs peteérésem és a következő ciklusban kezdjük a hormonvizsgálatokat meg a clostit.

De ebben a hónapban (jelesül tegnap a 17. napon megdöbbenésemre abszolut pozitvat jelzett a ov teszt. gyorsan nekiláttunk ugye...:) ma meg ugyanaabban az időben negativ...létezik hogy pont elcsiptem??? ezt az egyet csináltam ebben a hónapban nemistom mér alapon.... :lol:

tehát ezek szerint volt?? mennyire megbizhatóak ezek?? és ma mér negativ?? mert lezajlott???

na több okos kérdésem nincs várom szeretve válaszaitokat...:)

sok sikert mindenkinek!
Vendég
 


Szia!

Az ov. teszt szerintem elég megbízható, mert LH szintet mér, ami az ovuláció előtt a legmagasabb. (normál esetben) Azzal szerintem nincs semmi gond, hogy egyik nap pozitív másik nap negatív, sőt, az a jó! Van akinek egész ciklus alatt pozitívat jelez. Na, ott már valami hormonális gond lehet. És a 17. napon az még reális is.

Én már sokszor használtam és elég jól jelezte a pé-t. Hát terhes sajna nem lettem tőle, de hőmérővel egybevetve stimmeltek az eredmények. Az a baj, hogy "bazi drága" és ha valakinek nem kiszámítható a pé-je, akkor a gatyája rámegy a tesztelésre.

Sok sikert és mielőbbi babásodást kívánok!

Kamilla

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Szia Angel!

Bocsi de csak most járok először itt. Mi történt veled????
Légyszi írd le!!!!!!!!!!!!!! :roll: :roll: :roll:

Üdv:

Gizmi
gizmixxx
 
 


ANGEL!HOL VAGY MÁR????????????????
GYERE A HÍREKKEL LÉGYSZÍVES!!!!!!
breni
 
 


Sziasztok Csajok!

Angel!

Van már valami hír???? Annyira izgulok érted! :) Szuper, hogy 13 pete lett.

Bocsi, hogy a többieknek nem írok.

Betti
betti73
 
 


Hello Csajok,

Vica,
Petinek sztem nem nagyon tűnik fel az időjárásváltozás, vagy nagyon jól viseli. Aranyos nagyon, már egyre többet kommunikál, elkezdett a tárgyak után kapadozni, fogni, sikongatni, énekelgetni. Egyre nagyobb dumás. Keveset sír, akkor is majdnem mindig tudom, mi a baja, így könnyű megvígasztalni. A bőre elég érzékeny, olyan már, mint egy smirgli...sztem egy cerkát is meg tudnék rajta hegyezni. :D

Legyekmami,
szuper. Főleg hogy utána meg negatív lett. Szexeljetek ma is, azt mondják az okosok, hogy 36 óra múlva reped meg a tüsző. :wink:

Angyal,
na, meddig várjak még a gép előtt? :wink:

Peti már 2 és fél hónapos! :D
potter_76
 
 


Na itt vagyok! És köszönöm a drukkokat: Betti, Reni, Ági! :) :) :)

Van 9 db megtermékenyült petesejtünk! :D :D :D
Holnapután transzfer! :)

PotterÁgi,
Nahát ez a Petike! :lol: Hááát, ha a világ legjobb pasija még nagy dumás is, akkor hullani fognak körülötte a nők! :D

Legyekmami,
üdv itt! :)
Így van, 36 óra, ahogy Potter mondja, úgyhogy ez a jó idő a cselekvésre! :)

Szia Gizmix :)
asszem pedig írtam a hőmérősbe is! :wink:
Lombikhoz megvolt a stimu, és most ennek eredményeképp lett a 13 pete, amiket tegnap szívtak le, és ebből 9 megtermékenyült, holnapután ültetnek vissza kettőt! :) :)
angel37
 
 


Jaaaj, de jó!

És milyen volt az a leszívás? Fájt?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


ANGEL! :D :D :D :D :D :D :D
JAJ DE JÓ HÍR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!HURRÁ-HURRÁ-HURRÁ!!!!!!!!!!!
JÓK VOLTAK A DRUKKOK.
breni
 
 


Angel!

Ez nagyszerűűűűűűűűűűűűűűű!!!!!! Annyira drukkolok, hogy minden rendben legyen.

Betti
betti73
 
 


Köszönöm Mindenkinek! :) :) :)

Kamilla,
elaltattak (azt mondta az altatóorvos, hogy 8 perc lesz), így nem fájt, de utána csillagokat láttam! :shock: Komolyan csak féloldalasan tudtam ülni, de úgyse volt jó, estére billentett úgy-ahogy helyre 2 Cataflam. Most se tökély, de már emberi módon mozgok! :D
angel37
 
 


Angel!

Ez óriási! Holnap utánra még az ismerőseimtől is begyűjtöm az összes drukkot és küldöm neked, vagyis nektek! Dejódejódejó!!!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Angyal,
és most pihensz? NAgyon izgalmas!!!!! Nem szeretnél 9es ikreket? :lol: Dejó, te már tök hamar látod a kis csemetéket!!! Puszilom a szerencsés kettőt! :D Többiek mennek a frigóba? Apa hogy van? A beültetés nem fájdalmas, ugye?

Betti,
Feneketlen Bendinek boldog szülihónapot! Kap fincsi oltást is nemsokára?
:roll:
potter_76
 
 


Vica,
tündér vagy! :D

Csoda, hogy nem stimulálódtam túl a drukkoktól! :lol:

PotterÁgi,
Dolgozom! :wink: Vagyis dolgoznék, de olyan izgatott vagyok, hogy eddig sok hasznosat nem csináltam ma, és persze már megint a fórum előtt verem a billentyűket! :roll:

9-es ikrek? Hááát, ha kutya lennék, boldogan! :mrgreen:

Állítólag beültetés előtt megnézhetjük őket! :D Az nem fáj, olyasmi, mint egy vizsgálat! Bár az én méhszájamnál sose lehet tudni :roll: Igen, ha a többiek szépen osztódnak, akkor frigó! :)

Apa? Büszke magára! :lol: Azért megjegyeztem, hogy némileg az én sejtjeim is kellettek az eredményhez... :roll:
angel37
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?