Új privát üzeneted érkezett!

Csajok!!!

Aki kért képet annak küldtem,sikítson aki nem kapta meg!!!!Akkor próbálkozom tovább.

Haga!!!

Testileg jól vagyok,várom,hogy meg jőjjön,ma kicsit feszül a hasam,olyan mintha meg akarna jönni,csak nagyon erőlködik.Lelkileg????Hát ezt nem részlezetem,de neked ezt nem is kell.
Itt egész jó idő van,hétágra süt a nap,csak fúj a szél.
csanita
 
 


Csanita!!!!!!!!!!! légyszi add meg az e-mail címed!!!!!!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Csanita!!!!!!!!!!! légyszi add meg az e-mail címed!!!!!!

zsuzska80
Szombathely
 
 

 
 

Anita,
köszi, megkaptam! :)
Szépek vagytok! :) :)

PotterÁgi,
A szúrkodás miatt nem fogom bánni, ha nem sikerül ez első! :mrgreen:

Petike David Copperfield babérjaira tör! :lol: Döntsd el, hogy támogatod-e, mert nem lehet elég korán kezdeni! :D

Milyen volt az éjszaka villanyos szempontjából?

Reni,
kolléganőd odaül a gépedhez és kitöröl dolgokat? :shock: Ez durva!

Zsani,
üdv itt! :)
angel37
 
 


csanita
 
 


ANGEL!CSAK VÉLETLEN VOLT.SZÓRAKOZTUNK ÉS ÍGY SIKERÜLT.
breni
 
 


Zsuzska!!!

Megkaptad a képeket????
csanita
 
 


nem kaptam meg Anita!!!

a ...sohn.com-ra küldted???

zsuzska80
Szombathely
 
 


Igen arra küldte,de most még egyszer meg próbáltam.
csanita
 
 


még mindig semmi, a freemail-em meg egyszerűen nem jön be...

a címben két "a" és kettő "s" van egymás mellett, jól írhattad??

Köszi a képeket, majd holnap jelentkezem, hogy végül is átjöttek-e!

Puszi!

ja és akkor én is küldök!

szia, mentem...

zsuzska80
Szombathely
 
 


Igen,úgy írtam,de írtam privit.Abba egy másik mél címmel.
csanita
 
 


Jó akkor holnap!!!!

Szia!!!
Jó pihenést.
csanita
 
 


Reni,
ja, az más! :)
angel37
 
 


Sziasztok!!

Bocsi,de megint csak gyors bekuk ! :cry:

Kamilla!Nekem nagyon tetszik a zöld szobátok. :D ,Ja és köszönöm a képeket,szépek vagytok a ,de jo lehetet kikapcsolodni most irigy vagyok .:)


Beu! :)

Gyönyörü pocid van :D !

Csanita!!
Én is kapok fotot??
Ha igen akor :eda_@freemail.hu -ra várom!!

Betti!
Van uj babás képed?Küldenél nekem,?Kiváncsi vagyok mekorát nöt:D!

Üdv az ujjaknak:)

Én tegnap ota barnázom,ami nekem fura,mert még korai lenne ,hogy megjöjjön 28 cn-en vagyok!Na mindegy ,ez a hónap se...

:cry: :cry: !!
Most rohanok,mert "chilis babot"kell ma föznöm!!Alig van idöm rátok ne haragudjatok :cry: !Pedig de jo is lenne egész nap olvasni és irni :lol: !!


Sziasztok! :D
Vendég
 



Sziaszok!

Gondoltam ma lesz időm délelőtt felrakni a táblát, de valahogy elmaradt, bocsánat! MA már nem rakok, majd holnap reggel.

Haga! :)
Igen mi is 2 éve esküdtünk :) csak mi 09.18-án. Nem csodálom, hogy a könnyeiddel küzködtél, amikor találkoztál a barátnőddel.
Drukk a dokihoz!

Ancsa! :)
Köszönöm a bókot :oops:

Kamilla! :)
Szerintem azt a melegítő párnát csak akkor használd, ha már megjön, és még mindig nagyon kell pisilni. De ez szóba se jöhet, igaz!?!? NAgyon drukkolok továbbra is!!!!!

Reni! :)
Minden hétfőn szuri! Nem semmi!

Anita! :)
Igazad van! Nincs igazság :(

Zsu! :)
Örülök, hogy sínen van a vévétel!! Biztos, hogy meg fog jönni? Lehet, hoyg ez a barna épp mást jelent? A tickereden a 3. napon vagy ma. Ez valós?

Editke! :)
Köszönöm a bókot :) :oops: sajnálom a barnát :( de még hátha! Majd csak ha tényleg megjön normálisan, addig bizakodjunk!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 



Voltam ma a zárójelentésemért.
Szeptember 4-én újra be kell feküdnöm, mert az utolsó két érték magas lett. :( most két hétig a dokim is szabin lesz, meg én sem leszek péntektől egy hetet.
NEm tudok mást tenni, csak tartom a diétát, és bizakodom, hogy lassan csak lekúsznak azok a fránya értékek.

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Visszaolvastam az utóbbi egy hét hozzászólásait, hogy kicsit "ismerjelek" meg benneteket, ügyesen ki is írtam a neveket :) . Annyira jó hangulat van itt, teljesen fel vagyok dobódva, hogy véletlenszerűen, elsőre rátok találtam.


Láttam vannak már babák is, csinos kismamák is, történtek nagyon szomorú dolgok is :cry: és vagyunk mi a leendő kismamák. :D

Mi két éve vagyunk házasok,27éves vagyok, mint írtam, 2 hónapja próbálkozunk. Csütörtökön kellene megjöjjön a mensim, hát gondolhatjatok mennyire drukkolok, hogy mégse.... Különben 28 naposak a ciklusaim, és a 2 napos módszert alkalmazzunk :) , nem számigálok, nem hőmérőzöm egyelőre, vizsgálatokon sem voltam, nem is igazán tudom mi mi az, mi lehet alacsony, vagy magas. Még legalább egy hónapig nem is szereték vele foglalkozni, remélem tart a türelmem. Folsavat szedek csupán.

Köszi , hogy befogadtatok, jól érzem itt magam.

Egy buta kérdés: hol tudom beállítani, hogy megjelenjen az a szép színes cucc amin látható a ciklusom, másoknak a terhesség, illetve a babák életkora?
Vendég
 


Szia Zsanett!

Üdv közöttünk!
Azt a számlálót az aláíráshoz kell bemásolni ami a profilodban van.

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!

Üdv Zsnaett kőztünk!

Haga!
Sz.tem egyértelmű a gombóca torkodban! Mindenki hasonlót érzene! Nekem a pocakos sógornőmet is szomorú látnom... Főleg úgy, hogy szenvedés neki a kismamaság...

Csanita!
Én nem kaptam képet... :(

Beu!
Csini, sugárzó kismami vagy!

Kamilla!
Most csak a webmailoldalon tudom megnézni a leveleimet anyuéknál, így a csatolt levelet nem látom. De majd otthon!

Betti!
Ha van új kép Bendiről szívesen megnézem!

Potter!
Petire is kíváncsi vagyok!

Zsuzska!
Tali mikor? Majd csörögj!

moni
 
 




Sziazstok, jó reggelt! :)

MÓNI! :)
Köszönöm!!! :oops: :oops: :oops:

Kép

EDITKE? ZSU! :)
Majd akkor raklak benneteket, ha már tényleg megjön. Addig még lehet szerménykedni!

Szép napot mindenkinek!!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka, engem lerakhatsz a tábla aljára mondjuk 1. cn-al, mivel ezt a barnázást nem tudom mire vélni...de talán ma már beindul...remélem..én ebben reménykedem.

Ja a szülinap 10.05

Anita nem jöttek át. Légyszi küld át Vicának és ő majd továbbküldi nekem. De mindjárt küldök én is , remélem azt megkapod....

zsuzska80
Szombathely
 
 


Kép

zsuzska80
Szombathely
 
 


Már megint szenvedek, remélem most már csak egyet hoz ki...na lássuk...

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!

Ja, olyan "mindenórásnak érzem magam". Reggel mértem egyet kiváncsiságból, még 37, úgyhogy szerintem még ma nem fog megjönni, de már nagyon érik a dolog. A derekam meg valósággal majd le szakad.

Beu! A melegítőpárnával mi a baj? Terhesen nem szabad? Én akkor szoktam használni, mikor megjön és fáj a hasam. Na meg most a felfázásomra. Sajnálom a kórházat. Remélem sikerül helyre rakni az "értékeidet".

Zsani! Szerintem a legjobb módszert alkalmazzátok. Biztos ami biztos alapon. Most egyébként mi is adtunk az élvezetnek nyaralás alatt. Szerintem még kicsit túl sűrűn is! Szóval csütörtök. Akkor benne vagy egy pénteki közös tesztelésbe? Bár szerintem én nem élem meg a pénteket, de ezt tűzem ki célnak.

Vica! Siess, tűkön ülök, hogy láthassam a kis Máxemedet!!!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!

Drágák vagytok, hogy így hiányoltok! :D :D :D Olyan jól esik!

Na, gyorsana képet, aztán jövök beszámolóval! Minden oké, amúgy! :D

Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Először is gratulálok a betöltött 12 héthez.

Ez annyira édes! Az a nagy kerek az a feje ugye? Kb. mekkora egy bébifej ennyi idősen?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Csajok!

Annyira hihetetlen, hogy Mákszemből ilyen óriási baba lett...
A dokibácsi a CRL-t nem mérte meg (fejétől a popsiig), de a BPD-t (buksi átmérő) igen: 23mm. Az egész baba fele ekkora volt 5 hete, mint most a kobakja! Hihetetlen!!!
És ahogy mozgott! Apával olvadoztunk a gyönyörűségtől...
Először szemből mutatta magát, megvan minden kis végtagja, még az ujjait is megszámoltuk. :D . És nagy-nagy örömömre egyértelműen látszott, hogy telítődve van a kis gyomra meg a hólyagja is. Tehát már iszik és pisil! (Ez azért fura, hogy valaki "belém pisil" :oops: )
Úgy örültem mert egy másik topikban Titi27-nek pont ez a problémája, hogy még a 24. heti UH-n sem volt gyomorűri telítődés. Az én babácskám meg már most teleitta magát. :D :D :D
Láttuk a szivecskéjét is, meg az egész arcát. Itt a doki megmérte a BPD-t ezután elszaladt a korongjáért az asztalhoz, hogy megnézze megfelel-e a világátlagnak (meg :D ) és utána megint UH-zott és pont elkaptuk, ahogy megforult és a képen látható pózt vette fel. Hát kész voltunk tőle...
Jajj, Csajok, annyira szeretném, ha minél hamarabb Mindenki átélhesse ezt!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Itt egy magyarázatos kép.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


jajj, a kép lemaradt :oops: :oops: :oops: :oops: :oops:
Kép

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Csanita!

Nem kaptam képet! Kérek szépen én is! :wink:

Kamilla!
Mennek a drukkjaim!!!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Beu,
jajj az a hülye cukor :( :(
Azért ha tartod a diétát, biztos rendezi a dolgokat!
Nagyon vigyázz majd a nyaraláson Magatokra! :)

Kamilla,
a 37 az nem rossz! :wink: Drukkolok Neked nagyon!

Vica,
gratulálok a teli babucihoz!!! :) :)
Jaaaj, olyan jó lehetett nektek!
Na most én irígy irígy! :lol:

Rólam:
tegnap ismét szúrtam! De már csak egyet! :)
És elkezdtem a Klion kúrát is, így tegnaptól no sex, ki tudja meddig... :?
angel37
 
 


Köszi a magyarázatot! :lol:
Annyit sikerült belőnöm (enélkül), hogy merre fekszik, és hol a feje! :oops:
angel37
 
 


Gratulálok az óriás bébihez.

Büszke vagyok azért magamra, mert én egyedül is be tudtam lőni, hogy merre hány méter. :) És nem volt pöcök a lába között?

Angel
Hú, tényleg szexelni sem szabad? Ezt nem tudtam. A fene.
Vagyishát szexelni lehet, nem? Csak nem úgy!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Jó reggelt!!

Zsuzska!!!

Meg kaptam a képeket köszi nagyon jók,és gyönyörű helyen voltatok.megint elküldtem a képeket.Nem tudom mi lehet,mert mindenki meg kapta akinek küldtem.Pedig ugyan arra a címre amit írtál.De ment Vicának is,majd Ő elküldi neked,lehet Ő ügyesebb.

Vica!!!

Köszi az sms-t,örültem nagyon.És tényleg hatalmasat nőtt a babátok,gratulálok.Csak így tovább.Küldtem képet.

Ma 3 éve,hogy Apa elvett feleségül.Megyünk vacsorázni.
csanita
 
 


Jó reggelt!

Vica!Nagyon örülök hogy jól vagytok.Nahyon édi a babád.
Beuka!Már csak 4 szuri van.Sajnálom,hogy megint be kell feküdnöd,de inkább mint hogy baj legyen.Babáért mindent :).
Zsanett!Drukk!!!
Angel!Miért kell a Klion kúra?

Tegnap elhoztuk az öltönyt,nagyon szép.Ma pedig megveszem a mídert vagy médert nem tudom hogy le kell mondani.Az ilyen fűző szerű melltartó.Nagyon szép.Ja az ára is. :roll:
breni
 
 


És mit lehet tenni, ha egy babának nem telítődik a gyomra?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla,
ja igen, elvileg máshogy szabad! :wink:
Mondjuk a peteleszívás előtt meg a 4-5 nap megtartóztatás miatt nem szabad, mert aznap engedik össze a sejtjeinket! :D
Beültetés után gondolom ismét nem ajánlott, és ha sikerrel járnánk, akkor tuti el leszek tiltva, na de ezzel kicsit előreszaladtam! :roll:

Reni,
fertőtlenítés a biztonság kedvéért, nehogy valami felkerüljön a hüvelyből a méhbe a beültetéskor! :)

Míder? Hja, a szépségért meg kell fizetni! :wink: Vagy ez nem egészen így mondják? :lol:

Anita,
boldog 3. évfordulót! :)

Csajok,
használt már vki Kliont? Normális az, hogy nem folyt ki semmi másnap sem? Bekészültem éjszakára betéttel, de semmi :shock:
Egyszer régen kaptam Betadine kúpot, na az folyt... és a színe! :shock:
angel37
 
 


Angel!1-2-szer én is kaptam nekem kifolyt de csak másnap,de egész nap.
Nem leszek tőle szebb,mert nem is fog látszani,csak ha apa lecibálja rólam a menyasszonyi ruhát. :wink:
breni
 
 


Na akkor Angel azt kívánom, hogy 9 hónap+6 hétig ne legyen szabad szexelnetek!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Anita!

Megkaptam, köszönöm szépen! Nagyon szépek vagytok, tényleg! És a ruhád is meseszép! :D

Kamilla!
Köszi. :D
Igazából el is felejtettem figyelni, hogy van-e pöcök, de én még azelőtt tudtam, hogy kislány lesz, mielőtt + lett volna a tesztem.
Aztán majd meglátjuk!
:wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Anita!

Megkaptam, köszönöm szépen! Nagyon szépek vagytok, tényleg! És a ruhád is meseszép! :D

Kamilla!
Köszi. :D
Igazából el is felejtettem figyelni, hogy van-e pöcök, de én még azelőtt tudtam, hogy kislány lesz, mielőtt + lett volna a tesztem.
Aztán majd meglátjuk!
:wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Akkor drukkoljunk, hogy Rózsika legyen és ne Józsika. :)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Angel!

Nekem volt már 2x klion kúrám. Nekem se folyt ki semmi.

Beu!

A fene azt a cukrot...hátha rendbejön a diétától. Drukk hozzá.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Tegnap regisztráltam, már befészkeltem magam egy másik topikba, de úgy gondoltam, hozzátok is csatlakozok.
Holnap leszünk 4 éves házasok. Már van egy kisfiam, Gergő, ő 22 hónapos lesz holnapután :) . Tavaly decemberben kezdtük a tesóprojektet. Most legutóbb nagyon sokat késett a mensim, de tegnap végre megjött. Május 10-én volt az előző :( . Volt már valakinek ilyen problémája? Ha igen, hogyan oldódott meg? Dokim nagyon félvállról vette a dolgomat, csak azt nézte, hogy nem vagyok-e terhes (sajnos nem), hála istennek szervi bajom nincs, de az nem érdekelte, hogy hormonálisan hogy állok. Azt mondta, hogy majd akkor beszéljünk a dologról, ha már 6 hónapja nincs mensi :shock: .
Most elkezdtem hőmérőzni, hogy lássam, egyáltalán van-e peteérésem + LH tesztet is akarok nézni. Nektek mi a véleményetek ezekről a módszerekről?

Üdv!

MiniLiza

miniliza
 
 
 


Sziasztok!

Vica!
Nagyon-nagyon GRATULALOK!!!Annnnyira edes! :D
En egy kicsit maskent latom a kepet ahogy te leirtad :oops:
Szerintem az a terde amihez a pocijat irtad,ahova meg a combijat az a bokaja!Felvan huzva a kis laba!(Legalabbis en igy latom :oops: )

Reni!
Akkor mar minden megvan az eskuvore?

Liza!
Nekem is volt ilyen es azert mert nem volt PE-m! :( Kaptam ra Clostylbegitet es igy mar volt!
En azt javasolnam neked hogy keress inkabb egy lelkiismeretes orvost!Nekem is nagyon sok idom elment egy ilyen orvosra! :(

Sonjus miert nem jelentkezik??????????????????

En tegnap voltam az orvosomnal!Ha megjon a mensim utana mennem kell HSG-re!ES MOST KICSIT BEVAGYOK SZ@RVA! :oops: Nem a fajdalomtol felek hanem attol a kiszolgaltatott helyzettol!Meg hogy ki fog vigyazni Marcira!Meg soha nem voltunk egy egesz napot kulon! :cry: Azt mondta hogy reggel bemegyek es ha jol alakul akkor este(???????)hazamehetek!
Csajok!Akinek volt,nektek is egesz nap bent kellett lenni?Fellehet kelni vagy fekudni kell?Mit vigyek magammal?Jajj annyi minden akartam kerdezni de ....!
Annyira sok minden tortenik most korulottem hogy azt sem tudom hogy hol all a fejem!
Elsejen kezdjuk az ovit es ettol is kivagyok nagyon! :cry: NEM AKAROM OT ELENGEDNI! :cry:
Na inkabb befejezem!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


EN IS SZERETNEK KEPEKET!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
marcianyu@freemail.hu

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Ancsa, én úgy tudom pár órát kell utána feküdni, amíg a bódító-injekciót kialszod. Utána lehet haza menni. Én már kb. 4-kor leléptem. (Asszem dél körül volt a HSG.) Mondjuk eddig mindenki másféle tapasztalatokról számolt be ezzel kapcs....

Szorítok a jó eredményhez! És ne izgulj!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok Csajok!

Alig tudok jönni, foglalkoztat nagyon Bendi. :lol: Aludni nem nagyon szeret, igényli, hogy foglalkozzunk vele. Sokat mosolyog és "énekel", ha énekelek neki.

Vica!

Gratulálok a szépséges babóhoz. :)

Kamilla!

Szerintem szép a zöld szobátok, nekünk a nappali zöld.

Ági!

Köszi a dícséretet Bendi nevében is.

Angel!

Már csak pár nap és összehozzák a sejteket. :)

Beu!

:( Sajnálom, hogy rossz lett a cukrod megint.

Ancsa!

Muszáj elengedni Marcit! Jól fogja magát érezni az oviban. Ne aggódj.

Mindenkinek küldök majd fotót ígérem. :)

Megyek mert éppen ordít a gyermek. :roll:

Betti
betti73
 
 


Vica,
akkor OK! :)
Bár már kezdem megszokni, hogy nálam minden máshogy működik! :?

Szóval akkor eddig igazolatlanul, de nunát hordozol a pocakodban? :D

Reni,
márpedig apa le fogja cibálni! :D És ki másnak is akarnál szép lenni, igaz? :wink:

Ancsa,
ne félj! :) És (most ne értsd félre, de) nagyon örülök, hogy végre erre is sor kerül!
Elvileg max. pár óra fekvés után mehetsz haza Marcihoz!

Tudod, nálam szarul alakult a dolog, és 3 nap lett, de még én is simán felálltam a macera után! Egy dolog, amiért nem nagyon kellett volna járkálnom, a lóadag seduxen, és éreztem is, hogy szédülök (nem kellemetlenül!), de sztem normál esetben nem nyomnak be ennyit!

Egyébként a kábítás kifejezetten jó hangulatot csinál! :lol:
Igaz, Kamilla? :wink:

Liza,
üdv itt! :)
angel37
 
 


Betti!

Köszi a gratulát. :)
Bendi baba olyan aranyos lehet, ahogy mosolyog, ha tudsz majd olyan képet küldjél. Oké? :wink:

Ancsa!
Hidd el, hogy marcinakis könnyebb úgy, ha Te is jó szívvel engeded el.
Nagy feleadat lesz neki beilleszkednie egy közösségbe, és ebben senki nem tud/fog neki segíteni. Ehhez pedig kell az ő lelki nyugalma is, amit Te tudsz neki biztosítani. Könnyen beszélek, hisz nincs még gyerekem (vagyis "kézzel fogható" nincs), de azt hiszem mindkettőtöknek könnyebb, ha nem kötöd magadhoz annyira. hisz neki is jó, ha társaságba kerül, majd okosodik, ügyesedik köztük. Kell neki is a hasonló korú társaság, jól fogja magát érezni. És délután már otthon lesz újra veled. :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?