Új privát üzeneted érkezett!

sziasztok,
csak gyorsan, teszek fel képeket. aztán megyek, mert jön az első éjszakai evés:):):)

Kép

anyával, csak nem szeretem, ha így magához szorít

Kép

órákig képes vagyok térdelni:):)

Kép

pancsolni szeretek

Kép

bátyussal is

Kép

rosszaságon törjük a fejünket

Kép

na megyek felfedezni:):)

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Jézusom zsepy mekkora lett enci baba el sem hiszem!nem rég szültél most meg itt térdelget meg minden!váoooo!ledöbentem!:)
Fogytál??képzi pont ugyanilyen a mi babafürdetö ülésünk is:)

joéjt mindenkinek puszancs

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok, szép hétvégét :D :D

Titi!
Nagyon boldog névnapot kívánok neked :lol:
Kép

(nem volt virágos kép a gépben....így hát kerestem egy olyat, amit én fotóztam :lol: )

Zseppy!
Nagyon tündérek a gyerkőcök! És tényleg milyen nagyra nőtt Enci baba! Hihetetlen! :lol:

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 

 
 

Sziasztok!

Titi
Nagyon Boldog Névnapot! 1154776900.76.htm

Zseppy
Hatalmasat nőtt ez a lány.
Nagyon aranyosak ketten a tesóval.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


sziasztok!

Titi névnapod alkalmábol nagyon sok boldogságot kivánok! Kép

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Titi,
Boldog Névnapot!!


Kép
csné
 
 


Szia!
Nagyon szép a pocid.
Nem tudod véletlenül, hogy rajtam kívül ki van a legközelebb a szüléshez?

Dune 37. hét
dune
 
 


Rimar pocis képeire válaszoltam.

Dune 37. hét
dune
 
 


Szia Dune!

Leghamarabb Ancsi(régiancsi) és Cuppicica fog szülni.
Én még csak a 33 hetet kezdem.
Hol fogsz szülni? Első baba, fiú vagy lány?

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Én a Szent Imrében fogok szülni. Ez az 1. babám. A nemét szeretnénk ha meglepi lenne.

Dune 37. hét
dune
 
 


Neked az 1. babád?
Fiú lesz vagy lány?
Rendben megy a terhességed?

Dune 37. hét
dune
 
 


Szép vasárnapot!

Lányok, mi ez a pangás? Titi hová tűntél???

Szia Dune!
Üdvözlet a "centit vágók" táborában :lol:
Én is a 37. hetet kezdem a jövő héten, úgyhogy szinte bármikor érkezhet a kis lurek :lol:

Előző oldalakon van táblázat, abból megtudhatod, kik a topic "tagjai", valamint ki mikorra várja a bébit.

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Dune

Nekem a 2. baba. Van egy 2.5 éves kisfiam és most is fiú lesz.
Eddig hála az égnek minden rendben van, nem volt semmi gond, remélem már nem is lesz.

Nálad mi a helyzet, hogy viseled a pocakosságot?
Várod már a szülést vagy félsz tőle?

Ancsi
Mi a helyzet azóta nem volt fájás?

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Jó reggelt lányok!

Tegnap nem tudtam jönni, egész nap tettünk-vettünk, ma délután meg vendégeink jönnek, úgyhogy megyek megint készülgetni hozzá.

Lányok, nagyon drágák vagytok, köszönöm a köszöntést!!!

Duna, üdv közöttünk! Látom, Ancsi már válaszolt, hisz ő van legközelebb a szüléshez!

Zseppy, hihetetlen, mekkora már a nagylány, nagyon cuki! Tényleg, jó sokat fogytál!

Virág, voltál dokinál? Tudom, hogy nem haza jösz dokihoz, csak azért írtam, hogy ne tűnj el, hogy nagyon várjuk utána a választ!!!

Képzeljétek, visszaírt az a hölgy, akinek ugyancsak ilyen problémával műtötték a gyermekét, és kiderült, hogy tavaly meghalt. Tiszta lelkibeteg voltam az este. De ellátott sok jó tanáccsal, és kaptam egy nagyon jó orvos elérhetőséget a Sote I-en, úgyhogy ha nem változik az UH eredmény, akkor szeptemberben felkeresem őt.

Egy taláncsot kérnénk tőletek. Szerintetek hogy tud ez működni? Ha megszületik a pici, és előtte már lebeszéltem a dokival, hogyha gond van, ő műtse, akkor azoknak, akik elviszik a babát a Gyermekklinikára, mondanom kell, hogy ki fogja műteni? Egyszerűen nem tudom elképzelni, hogy lehetséges az, hogy olyanhoz kerüljön, akit esetleg kinéztünk, vagy akivel már lebeszéltük az esetleges műtétet?!

Ne haragudjatok, hogy folyton ezzel terhellek benneteket, csak annyira tanácstalan vagyok, és szeretnék minél jobban felkészülni az esetleges problémákra. Emiatt csatlakoztam egy másik topikhoz is, ott vannak Sote-ban szülők is, igyekszem gyűjteni az információkat!

Puszi mindenkinek, további szép hétvégét!

KépKép
titi_27
 
 


Titi,
Boldogságos névnapot Neked:):):)

Nem terhelsz (legalábbis engem) egyáltalán. Teljesen normálisan viselkedz. Én még csodálkozom is, hogy higgadt tudsz maradni. Én nagyon aggódos kismama voltam most 2x.
Szerintem is próbálj meg beszélni azzal a dokival. Sőt szerintem ne várd meg a szeptembert, hátha megnyugtat, ha beszélsz vele. Szerintem kérdezz rá, hogy mi van akkor, ha nem ott szülsz és mi van akkor, ha ott szülsz. Tényleg saját tapasztalatból mondom, hogy számodra lenne megnyugtató, ha végig vele lehetnél.

Bufo,
örülök, hogy rendeződött köztetek a viszony. Hugicáméknál, mint kiderült az elmúlt évek során mindig volt valaki. Persze férje állítja, hogy csak barátság volt mindig és még most is csak az. Csak az a durva, hogy Hugicám mellett (meg gyerekek mellett) telefonálgatnak, hogy így szeretlek úgy szeretlek:(:(:( Most már szerencsére elfogadta Hugi a helyzetet, úgyhogy szerintem jobb lesz neki.

Úristen, tényleg olyan furi, hogy már ennyien a finisben vagytok.

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


sziasztok!

dune gratulálok a babádhoz és üdv köztünk!jo csapatra találtál:)

titi!sajnos én nem tudom hogy mennek ezek a dolgok de szerintem érdeklödd meg a dokidnál!én még mindig opritimista vagyok és nem lesz a babádnak semmi baja és felesleges lesz majd minden!
tudom hogy tudod hogy itt megyek dokihoz!csak azért irtam hogy most nem magyarba hogy egyböl tudok utánna hozzátok jönni!holnap jelentkezem be hozzá mert a hétvégén vártam(nem vártam) a mensim!de se hire se hamva igy holnap kérek idöpontot!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


bufo írta:Dune


Nálad mi a helyzet, hogy viseled a pocakosságot?
Várod már a szülést vagy félsz tőle?


Szió! A pocakságot jól viselem. Hál' istennek nincsen semmi gond.
A szülést meg várom. Nem félek tőle.

Dune 37. hét
dune
 
 


Titi!

Olvasgattalak titeket és nagyon szorítok,hogy minden rendben legyen a kisbabáddal. Talán csak annyit tudnék vigasztalásként elmondani,hogy az első férjem is így született,akkor még nem volt ultrahang,tehát csak a szülés után derült ki a probléma,megműtötték rögtön,és soha nem volt semmi gondja ezzel kapcsolatban a jövőben,sportoló lett. Pedig ez 30 éve történt és akkor még koránt sem volt ilyen fejlett az orvostudomány. Úgyhogy bízom benne,hogy nem lesz szükség beavatkozásra,de ha mégis,akkor légy optimista.Egyébként nagyon szuper,hogy ennyi probléma,rendellenesség észlelhető a vizsgálatokból,viszont az is tuti,hogy rengeteg stresszt okoz a kismamiknak,hogy végigizgulják,hogy vajon az 1000-ik vizsgálati eredmény is jó legyen. Félre ne értsetek,nagyon fontosnak tartom,hogy minden lehetséges vizsgálatot elvégezzenek és minél pontosabban tudjanak diagnosztizálni minden felmerülő problémát,csak hát a laikus kismamák meg rághatják a kefét,hogy vajon a határérték közeli x érték,meg a két hét múlva következő y vizsgálat erdménye... Mert én elsőre is aggódós kismama voltam és gondolom másodszor sem lesz másképp. Minden esetre azt kivánom,hogy legyen az ggodalom fölösleges,a baba pedig egészséges. :)

Jó éjt lányok

Kép

Kép
anubias
 
 


Anubias, nagyon köszönöm a bíztató sorokat! Tényleg bízom benne, hogy így lesz, és nem lesz semmi gond. Ha pedig mégis, akkor sikeresen meg lehet műteni a bébikét.

Mindenesetre teljesen meghatódok a folyamatos botorítástól, és a sok segítő szándéktól. Még egyszer nagyon köszönöm!!!

KépKép
titi_27
 
 


Régiancsi:

Van kép a pocidról?

Dune 37. hét
dune
 
 


Dune, ha visszább nézel, az előző lapokon találsz poci fotókat!

KépKép
titi_27
 
 


Titi:

Megvan köszi!

Régiancsi:

Visszábbnézve a hozzászólásokat, láttam egy képet a pocidról. Nagyon szép pocid van.

Dune 37. hét
dune
 
 


Sziasztok!

Titi
Végül, hogy döntöttél elmégy a 28. héten uh-ra?
Szerintem is mindenképpen keresd meg azt a dokit akit ajánlottak, egyeztesd le vele előre ha tényleg szükség van rá akkor ott legyen.
Ne keseredj el, bár tudom ez most nehéz, de hidd el minden jól fog alakulni.
Nem terhelsz minket ne aggódj, azért vagyunk, hogy megoróbáljunk segíteni egymásnak. Bátran mondd el mi bánt, attól is kicsit jobban érzi magát az ember.

Virág
Mikor mégy dokihoz, kaptál már időpontot?

Jaj lányok én kezdek nagyon terhes lenni, már egyre kevesebb erőm van olyan szinten rendben tartani alakást ahogy eddig. Ráadásul Dávid is nyúz egész nap. Mióta ilyen rossz idő van, méginkább mert be vagyunk zárva a lakásba.
Egy jó dolog van átrendeztük a szobáját szombaton és azóta külön alszik a saját ágyába éjszaka, igaz egyszer be kell menni hozzá megsimizni, de így is nagyon örülök. Remélem ez már így is marad. :D

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok! Már meg is érkeztünk. Hála az égnek nekünk még jó időnk volt. Ellenben a Bromotól érkezésünk másnapján megjött 32 napra. De nem bántam, mert legalább hamarabb telik az idő. Megjegyzem, tavaly ugyanígy júli 30-án jött meg utoljára és terhes is lettem. Remélem a történelem megint ismétli önmagát és most fog sikerülni. De azért a továbbiakat máshogy képzelem, őt már nem szeretném elveszteni.

Ja, a vonalzómat is rögtön kijavítom.

Titi, neked utólag nagyon sok boldog névnapot kívánok. Légyszi, ha van időd a táblában javítsd ki a cn-emet 9-re és a ciklusnapomat 32-34 napra, köszi szépen.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Bufo, tökéletesen megértem a "terhességed"! Én még csak a 27. héten járok, de igazán kezdek már erőtlen és gyenge lenni. Aludni is nehezen alszom, reggelre ma is elaludtam a derekam, nagyon fájt! Biztos a nagy poci miatt van.

Még mindig nem tudom, elmegyek-e a Szent Imrébe UH-ra, de nagyon affelé tendálok, hogy igen. Szerintem jövő héten megejtem a dolgot. Hátha... Annyira szeretném! Írtam ma annak a dokinak e-mailt, hátha válaszol, és felvilágosít a teendőimről. Jó felkészülten várni a nagy napot.

Kitartást Bufokám a további időhöz, biztos, hogy nem egyszerű, főleg egy gyerkőccel! De az nyugtasson, hogy már nem sok van hátra, lassan el kezdhetsz csomagolni! :)

Ancsi, hogy vagyunk? Te bírod még?

Anita, javítom a táblát, és reménykedjünk, hogy következő hónapban már a kismamák közé tehetlek át! Nagyon drukkolok! És köszönöm a jókívánságokat!

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok lányok :)

Huhh, olyan sötét fellegek gyülekeznek a fejünk felett, mintha a Függetlenség Napja c. film forgatásán lennénk....ijesztő :roll:
Ma még mindig esett az eső.
De végre hűvös van, erre vágytam:)

Kipikopi, a bokám megint olyan karcsú, mint lánykoromban :lol:
Szerintem a nagy meleg terhelte meg a szervezetemet, nem működött jól a kiválasztás, izzadás, azért gyűlt bennem a víz.
Szülésig maradhatna ilyen az idő... :)

Titi, köszönöm kérdésed, jól bírom (pláne a fentiek miatt :) ), teli vagyok energiával.
Érdekes módon kb. én is 27-28. héten jutottam el arra a szintre, hogy húú, de nagyon terhesnek érzem saját magam...mostanra azért ez tetőzik. Nehéz a cipőt bekötni, zoknit húzni....eddig a meleg miatt ezeket sem kellett... :lol:
Bár nem panaszkodom, aludni mindig tudok, a mozgásra sem ébredek fel (inkább csak akkor, ha Bálint hajnal háromkor enni akar :) ).
Mostanában - kb. két-három napja - fáj a derekam is, amolyan mensiszerűen, mint mensi megjövetele előtt két nappal.

Zseppy,
sajnálom, ami a hugoddal történik, szörnyű lehet egyedül maradni két kisgyerekkel. Az a szerencse, hogy ott álltok mellette, így azért könnyebb átvészelni az első időket.
A pszichológus tudott neki segíteni?

Titi!
Szerintem is nyugodtan elmehetsz előbb UH-ra, legalább megnyugszol, ha mégis van gyomortelődés. Nem kell még hetekig a körmödet rágni idegességedben.
Ha pedig valami gond van, akkor célszerű tényleg beszélni egy orvossal, akihez a műtéttel kapcsolatosan fordulhatsz.
Szerintem szülészt is nyugodtan válthatsz ebben az esetben, mert a leglényegesebb dolog, hogy szülés után közvetlenül együtt legyetek, csak akkor megy minden rendben, te is akkor leszel nyugodt!!!

Anita!
Neked pedig nagyon szurkolok, hogy úgy legyen minden, ahogy szeretnéd.....hajrá a zebrás tesztért!!!! :lol: :lol: :lol:
Hoztál képeket mutiba?

Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Anita

Nagyon szurkolok, hogy újra sikerüljön a baba és ne legyen semmi baj. Tessék szorgosan gyakorolni! :D

Ancsi
Vére itt kisütött a nap, de nincs dög meleg. Ezt szeretem, mert ki lehet mozdulni a lakásból és még sem szenvedek.
Nagyon jó, hogy már nem dagad a lábad, biztos a nagy meleg is rásegített.
Irigyellek az energiádért nekem sajnos fogytán van. Remélem ettől kevesebb már nem lesz.
Hogy érzed magad, a táskát már összepekoltad?

Titi
Nem tudom mikor készítsem össze a táskát. Dávidnál a 35. héten már nagyából összeraktam, de itt állt több mint 5 hétig. Most nem akarom ennyi ideig kerülgetni.
Próbálok kitartani, de estére már nyűgösebb vagyok és nincs se kedvem se tütelmem a földön valö négykézlábazáshoz, hajolgatni és pakolni a sok szétszórt játékot, hogy ne essek hasra benne.
Bár biztos mindenki így van vele akinek a nagy pocak mellet van egy örökmozgó gyerkőce.
Hogy vagy? Csuklást éreztél valamikor?
Az alvás sajnos nem lesz jobb ahogy telik az idő, még ezután jön az állandó pisilni járás éjszaka, úgyhogy kitartást.

Még jövök ebéd után, de most megyünk a játszóra a többnapos bezártság után.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok lányok!

Képzeljétek, visszaírt a Verebélyi doktor az I. gyermekklinikáról, és azt mondta, nem szükséges ezért orvost és kórházat váltanom, attól nyugodtan átvihetjük a babát hozzájuk, és természetesen készséggel áll rendelkezésünkre! Annyira örülök!!!!!!!! Akkor viszont, ha nem gond a dokimnak és a kórháznak, akkor ott maradok, és majd a férjem elkíséri a babát születése után. Azt írta még az orvos, hogy ha kiengednek a kórházból, akkor részemre is tudnak biztosítani helyet az anyaszobában. Lányok, ez annyira bíztató!!! Amúgy sem lehetnék közvetlenül a baba mellett, mert a Sote I a Baross utcában van, az I Gyermekklinika pedig a Bókay utcában... szóval itt is lenne távolság. :(

Lányok, hogy álltok az alvással? Nekem eddig teljesen jól működött az, hogy oldalt feküdtem, és a lábam közé tettem egy nagy párnát. Sajnos 3 napja ez megváltozott, már így sem jó, begörcsöl a derekam, fáj a hasam, zsibbad a lábam. Sehogy sem jó. Éjszaka már kivándoroltam a nappaliba a másik ágyra, így tudtam fél órácskát aludni. :(

Jövő hét szerdára vettünk ki egy nap szabit a párommal, végülis elmegyek UH-ra. Hátha csoda történne, és akkor hamarabb megnyugodhatnék.

Ancsi, nagyon örülök, hogy jól vagytok! Lehet, hogy tényleg a nagy meleg okozta a dagadásod is! És hogy állsz a készülődéssel? Összepakoltad már a bőröndöt? Tudom, van még egy hónapod, de én tutira be volnék sózva már ilyenkor!

KépKép
titi_27
 
 


Szép napot lányok :)

Zsuzsa,
hát azért, ha vigasztal, én sem vagyok mindig energiával teli, ugyanis néha én is nyűgös és türelmetlen vagyok Bálinttal, persze nálunk is van esténként négykézlábas játékpakolás, autók és dínók százai szanaszét a földön, és előfordul, hogy "segítek" neki összepakolni.....helyette :roll:

Titi,
Az nagyszerű, hogy az orvos ilyen készséges, de ha elviszik a babát szülés után és neked csak akkor biztosítanak helyet, ha 5 nap!! után hazaengednek, akkor mi lesz a mindennapos - sőt, mindenórás - szopizással? Hogy fogod viselni, hogy nem lehetsz mellette????
Én ezért mondtam, hogy az lenne a legjobb, ha eleve ott szülnél - ha van rá mód - ahol a bébit szükség esetén műtik!

Már egy hónapom sincs hátra, hanem csak nagyjából 2 hét!!:)
Én is be vagyok ám sózva, sőt már a szülésről álmodok minden éjjel, most pl. arra ébredtem, hogy elfolyt a magzatvíz....persze a valóságban nem, de olyan valóságosnak tűnt, hogy utána elaludni sem tudtam :lol:
A pakkom már készen áll, megvettem minden szükségeset, már csak a mindennapi tisztasági csomagot kell hozzápakolni és lehet indulni :)

Holnap megyek UH-ra, végre súlyt is becsülnek majd, és kiderül, mennyire vagyok már nyitva!
Ha visszajöttem, majd beszámolok!

Mindenkinek szép napot,
pussz,
Ancsi

KépKép
KépKép
régiancsi
 
 


Titi!
Én nagyon szurkolok nektek.Maradj optimista,mert tudod,hogy ha lehangolt vagy azt a kisbabád is megérzi.Olyan jó olvasni titeket,ahogy erről az öröteli várakozásról írtok,ami a szülést megelőzi. Szinte olyan,mintha nekem is most lett volna,annyira felelevenedik bennem ez az érzés.Olyan csodálatos dolog ez,hogy az ember fél-fél,de ahogy közeleg a sülés,sokkal jobban várja mindenki végre,hogy a kezében tarthassa a kisbabáját,mint amennyire fél a fájdalomtól. Na persze a végén a sok kényelmetlenség is rásegít,hogy úgy érzi a mama,végre meg akarna szabadulni a nagy pocaktól,meg az ormótlanság érzésétől.Hát irígy vagyok ám :D jó nektek,hogy eljutottatok idáig. Hajrá csajok!

Kép

Kép
anubias
 
 


Most látom nem jelent meg a délutáni írásom. :(
Most viszont nincs időm újra írni, mert megyek altatni.

Mindenkinek további szép estét!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Titi,
ez viszont nagyon jó hír!!!!!!!!!!! Én pont erre gondoltam, hogy ettől tedd függővé a dolgot.:):):)

Ancsi,
nagyon, nagyon szorítok értetek.

Ma beszéltem Cupival. Mindenkit puszil. még egyben vannak:):):) és nagyon jól érzik magukat...

na megyek csicsiba.

ui: ma meglátogatott 15 hónap után mensi. egyébként most az esténk borzalmas volt, de majd holnap megírom hogy mi volt.

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Jó reggelt csajszik!

Na, megint egy jó kis éjszakán vagyok túl. Alig aludtam, jöttem-mentem egyik szobából a másikba, sehol nem volt jó. Rettenetesen fáj a hátam! :(

Zseppy, mensi? :) Gondolom, jó fura lehet ismét. El sem hiszem, hogy több, mint fél éve nem jött meg. Valahogy nem is hiányzik. :) Borzalmas este? Remélem semmi gond, majd írd meg, ha tudsz jönni.

Bufo, kitartás!!!

Anubias, akkor ezek szerint nálatok nem jön a gólya?! :( De próbálkoztok?

Ancsi, mint ahogy írtam, ha a Sote-n szülnék, akkor sem lennék a baba mellett közvetlenül sajnos. De a dokim azt mondta, ha így lesz a jövő... amit nagyon remélek, hogy mégsem, akkor szülés másnapján, ha minden rendben van, ő mindenképp ki fog engedni a babához. Amúgy szegénykét úgy sem lehetne etetni természetes úton, kb műtét után még egy hétig. Úgyhogy addig marad a tejcsi fejése, és még nem tudom, gondolom, lefagyasztom. Ha pedig már rendbe jön, akkor úgyis közel leszünk egymáshoz. Szóval, egyelőre olyan szépen kezd kialakulni minden. Csak a dokim is úgy gondolja, hogy jó lesz így. Azért kicsit pozitívabban látnám a világot, ha mégis tudnék a Szent Imrében szülni. Ezek szerint sajnos nem lennék előlrébb, ha máshol szülnék.

Amúgy úgy döntöttem, hogy jövő szerdán megyünk UH-ra. Szóval, nagyon izgulok, és reményekkel vagyok teli.

Hoztam végre néhány képet Nektek.

26. heti pocifotó

Kép

Ilyen voltam tegnap. (Számomra elég ijesztőnek tűnik.)

Kép

És néhány fotó a házikónkról. Képzeljétek, végre készen van a színezés!!! :)

Kép

Kép

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Szasztok lányok!

Titi! Nagyon szép,boldog kismami vagy,tök jók a képek.Bocs,én még nem írtam,mert irogatok a" most kezdünk próbálkozni "topic-ba is,hogy velem mi a helyzet. Jelenleg nem próbálkozhatok,mert a parlagfű allergiámra szedett gyógyszer mellett nem javasolják a dokik,így ki kell várnom a kora őszt és akkor hajrá.Remélem hamar összejön és nekem is újra lesznek pocakos fényképeim. :)
Nagyon örülök,hogy ilyen jól sikerül összeegyeztetned a dolgaidat és nyugodtan indulhatsz majd szülni,mert már tudod,hogy mi és hol fog történni veletek.Azért az UH-ra nagyon kiváncsi vagyok.
Én most a rossz időnek szurkolk,mert az eső leveri a polleneket,így nem olyan erős az allrgiám,és remélem minél előbb véget is ér,mert már annyira várom,hogy legyen egy két csíkos tesztem. :)

Kép

Kép
anubias
 
 


sziasztok csajok!

titi nagyon aranyos vagy kismaminak!a házatok meg fantasztikus!na ugye mégse cseszték el!kár volt félni!
szülj ott ahol te jonak érzed és ha tényleg ilyen rendes a doki hogy ki is enged a babához akkor nem lehet gond belöle hogy hol lesz a baba és hol te!de én még mindig azt mondom nem lesz itt semmi baj!

szia anubias!üdv köztünk!sok sikert a babaprojekthez!

anita remélem mostmár valora vállik az álmod!

ancsi várom a beszámolod az uh-rol

ági már nem jön közénk?:(láttam másik topcba ir:(

én most nem megyek dokihoz mert igen görcsöl a hasam és nem akarom hogy pont akkor legyen meg mikor a dokihoz kéne menni!igy most megvárom a mensit!és ha elmult akkor kérek idöpontot!ez az egyhét már nem osszt nem szorozz!

puszi mindenkinek!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág, látod, én már csak ilyen izgulós vagyok. Minden miatt izgulok, hátha így van ez a babánál is, és minden rendben lesz.

A fenébe, akkor megint nem jutsz el dokihoz?! :( Pedig már olyan jó volna tudni, mi lehet.

Ági itthagyott minket?! :( Mesit is láttam máshol, lehet, hogy ő sem fog már közénk jönni?! De gondolom, jó azért másokkal együtt izgulni, emlékszem annak idején... Azért örülök neki Virág, hogy Te még itt vagy! A lányok pedig majd csak benéznek valamikor. Az igazság az, hogy mindenki úgy hiányzik, aki nem jön. Oné is és Juci is tök ritkán ír!

Anubias, akkor mennek a drukkok a próbálkozáshoz, ami nemsokára itt lesz. A párom is allergiás, úgyhogy részvétem miatta! El tudom képzelni, milyen szar lehet.

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Titi
Nagyon csini vagy!
Látod szépen alakulnak a dolgok . Nagyon rendes a dokidtól, hogy ilyen hamar a baba után enged. Látod én bele sem gondoltam, hogy nem lehet majd egyből szoptatni a műtét után, így viszont télnyleg mindegy hogy hol szülsz, fejni bárhol ehet. Bár én nagyon hiszek benne, hogy nem is lesz szükség erre.
Szép lett a házatok, tetszik. Remélem megnyugodtál, hogy nem rontották el.
Közeleg a telihold lehet, hogy ez is beleszól a rosszul alvásba.

Zseppy
Mensi és már lassan el is felejtettem, hogy ilyen is van. Nem hiányzik.Gondolom te is megvoltál nélküle.
Mi történt az éjszaka?
Ha ez megnyugtat akkor Dávid sem aludt jól 4-től fél 6-ig fenn volt, aztán meg majdnem 8-kor kelt fel. Ez nagyon szokatlan tőle, mert fél 7 a max alvás egyébként.

Virág
Na akkor szorítok, hogy megjöjjön végre ennyi idő után. Aztán irány a dokihoz !

Anubias
Üdv köztünk és mielőbbi kétcsíkos tesztet kívánok!

Ma voltam dokinál minden ok. Méhszáj zárt az uh szerint is minden rendben. Két hét múlva kezdem a CTG-re járást.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Sziasztok lányok,

Vagyok ám, és minden este olvaslak titeket. Mindig mindent tudok és izgulok mindenkiért! Csak nehéz irni...
De ezt szerintem tudjátok és érzitek! DE ETTŐL MÉG SZERETLEK ÁM TITEKET!!! :lol:

Titi,
szerintem gyönyörű a pocid! Csodás kismami vagy! :) Pont olyan amilyennek kell lenned. Csini vagy, szép vagy, és egyre óriásibb lesz a pocid!
A babucidért nagyon drukkolok, hogy minden rendben legyen szerdán az ultrahangon. Megérdemelnéd ám, hogy végre igyon ez a kis manci :D
Nagyon szép lett a házatok! Elfogadnám!

Virág,
csak nem mensis görcsök??? 108 nap után igen csak itt lenne az ideje!!! Aztán meg rádférne már egy bébi! Nem is értelek, hogy birod idegekkel! Olyan ügyes vagy!

Ancsi,
már csak 2 hét??!! Istenem, mindjárt jössz a jóhírekkel :D :D :D Mennyire becsülték a drágát???

Jucival tudom ám, hogy mi van! A telken van folyamatosan kinn, és ott nem jut a géphez. Talán még 1-2 hét és újra itt lesz!

Én speciel Koda miatt vagyok ideges! Remélem minden rendben van vele, nagyon eltűnt :( Vajon sikerült eljutnia a választott orvoshoz?

Megyek, mert Vivim ma volt fogorvosnál, meggyötörte a dokinő és fáj neki. Babusgatom kicsit :)

Millió puszi nektek!
Ági
csné
 
 


Sziasztok!

Bocsi,hogy eddig nem írtam, de mindig volt valami. Ráadásul az internet is szünetelt nálunk néhány napig, aztán meg hirtelen jó lett.
Képzeljétek a hétvégén falunap volt nálunk, és indultam a főzőversenyen egy ismerőssel. Végül mii nyertük meg az aranyfakanál díjjat, és így mi kaptuk a vándorkupát, ami azt jelenti, hogy ebben az évben én lettem a község legjobb szakácsa a levessel.
Tárkonyos csirkeragu levest csináltam (az ismerősöm meg Beatrix aprópecsenyét), mert mindenkinek csirkéből kellet főzni valamit. Végül a legjobb csirkeétel díjját is megnyertük. Na jó nem dicsekedni akartam, de úgy örültem neki.
Nagyon jó volt, igaz estére rendesen elfáradtam. Amúgy velünk minden rendben, igaz a hasam már sűrűn keményedik,főleg mikor le kell hajolnom valami miatt. Ami ugye elég sűrűn van, mivel a játékokat nálunk is el kell valakinek pakolni

Titi!
Örülök, hogy kezd nálatok minden rendeződni, és nagyon várom már az Uh eredményét. Hidd el minden rendben lesz.
A házatok Isteni lett. Nagyon tetszik, hogy két szín is van benne. Látod kár volt izgulni miatta.
Az alvás nálam is kezd kényelmetlen lenni, de kibírjuk, nem igaz?

Virág!
Remélem akkor minnél előbb megjön, és tényleg mehetsz a dokihoz.

Ancsi!
Huha már nincs sok hátra. Nagyon várom már én is a kis jövevényt.

Bufo!
Már bepakoltál? neked is lassan itt a nagy nap. Dávid kivel lesz, amikor a kórházban leszel?

Zseppy!
Nagyon édes a kislányod, és nagyon ügyes, hogy már majdnem feláll. A mensit sajnálom, én se várom, mert megvagyok nélküle.

Anubias!
Üdv köztünk, és minnél előbbi két csíkot kívánok neked.



A többiek merre lehetnek?
Koda!
Tényleg megkaptad a csomagot, mert nem jeleztél vissza. Még múlthéten feladtam. Remélem azóta már megérkezett.
Mi van veletek?

Sajnos mennem kell, és nem is leszek már a héten, mert holnap lemegyünk Siófokra, és csak vasárnap jövünk vissza.
Addig írjatok sokat, és nagyon vigyázzatok magatokra.
Sok puszi: Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Jó reggelt a koránkelőknek!

Én már 6 óta bent vagyok a melóhelyemen és titeket olvasgatlak munka helyett :) .Mindenkinek köszi a kedves fogadtatást és a dreukkolást. :wink: Most csak beugrottam,de este otthonról majd én is írok(belekotyogok a beszélgetésetekbe)
A kismamáknak kitartást a szülésig,a várakozóknak meg a tesztelésig(amin csakis 2 csík lehet) :D
Szép napot lányok:
Eszter

Kép

Kép
anubias
 
 


Sziasztok!

Eszeter: Üdv köztünk.:)
Mit dolgozol?

Titi: Boldog névnaot, utólag is.:)
Tetszenek a házról a képek nagyon.:) És persze a pocid is már nagyon szép!!!

Annyira várom már, hogy a babóval lehessek..:) De ez még 4 hónap..mikor hallom, hogy vkinek megszületett megint elfog a vágy, de eljön a mi időnk is.:)

Pusssz mindenkinek.

Kép

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok!

Oné, Ági, de jó, hogy előkerültetek.

Ági, tudom, hogy nehéz lehet, vagyis gondolom. Hál' Istennek nekem még nem kellett eddig ilyet átélnem, én - mint azt többször is mondtam - tutira nem tudnám ilyen nagy lelkierővel viselni, ahogy azt Te és Mesi teszitek. Nagyon erősek vagytok lányok! Talán ez a lelkierő ad majd további bátorítást és kitartást Nektek. Munkahely? Mi újság odabent?

Oné, gratulálok a díjért!!! De ügyi vagy! Akkor ennek örömére nem írnád meg nekem a receptet? Én imádom a tárkonyos ragulevest, de még sosem csináltam, fogalmam sincs, hogy kell. :(
Jó pihit Siófokon, bár az időtök nem lesz a legszuperebb, de biztos jó kis kikapcsolódás lesz.

Virág, megjött már?

Sziszi, már csak 4 hónap Neked is?! Tyűha, hogy elszalad az idő!

Alvás... hát, Oné, Neked legyen igazad, hogy kibírjuk! (Persze mást nem tehetünk.) Gondolkodom rajta, hogy veszek szoptatós párnát, azzal talán könnyebb lesz. Mert egy párna a lábam között, másik a hasam alatt, egy a fejem alatt, és még így sem jó. Ma talán kicsit többet aludtam, de így is görcs húzza a derekam. Gondoltam, bejelentkezem kismama masszázsra, de olyan szerencsétlen vagyok, hogy senki nem veszi fel a telefont! :(

Koda, tényleg, merre vagy? Ugye minden rendben van Veletek?

KépKép
titi_27
 
 


Kép

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Sziasztok!

Itt vagyok ám én is, rendszeresen olvaslak titeket, csak nem akarlak a saját bajaimmal nyaggatni, hogy "már megint nem sikerült", mikor ti most sokkal izgalmasabb és szebb dolog előtt álltok.

Titi!
Klassz a pocid. A ház meg egyenesen gyönyörű.

Oné!
Gratula a főzőversenyhez!

Koda tényleg jól eltűnt.

Virág!
Veled mi újság?

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


sziasztok!

titi nagyon aranyos vagy hogy örülsz neki hogy itt vagyok!pedig mostanába kezdek el gondolkozni mit is keresek én még itt?hisz 2006os már ugysem leszek,még esélyt sem látok babára akkor minek jövök?nem illek ide!de annyira jo veletek beszélgetni és együtt várni a ti kisbabátokat!

ági mi is szeretünk nagyon!!!!

tücsi de irj nyugodtan mi meghallgatunk!ez a topic már rég nem arrol szol hogy 2006 anem szerintem a barátságrol!

velem semmi különös nincs mensi még sehol pedig a hasam már nagyon görcsöl tegnap este azt hittem vakbelem lesz!de aztán elmult pár perc mulva!
most megyek pakolgatni,mert megint rámjött a roham és átrendeztük férjemmel az egész lakást!ugyhogy pakolgathatok!meg hát meghozta a báűrpultot abba is be kell pakolnom!

oné jo pihit nektek!

koda merre van?ugye nincs baj?nem tudja valaki telon elérni?

rimar hol vagy?te is már nagyon rég irtál!

puszi mindenkinek este még benézek melo után!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Szia Virág!

Énis örülök neki, hogy velünk vagy.:)
És őszintén drukkolok, hogy neked is összejöjjön..remélem hamarabb, mint gondolnád.:)

Hogy sikerült az átrendezés?? Rakj fel képeket, ha van kedved.:)

Sziszike.
sziszike1000
 
 


Na,eltunt amit eddig irtam.

Titi!

Tenyleg nagyon szep kismama vagy es meglatod hogy minden rendben lesz a jovo heti ultrahangon.
Es a hazikotok is nagyon szep. :D

One,

gratula a fozoversenyhez,kerjuk a receptet! :lol:

Tobbieknek bocs hogy nem irok kulon.

Elegge magam alatt vagyok,fel embernek erzem most magam a ferjem nelkul.Tudom bele kell torodnom,csakhat faj a szivem.Mar azon is filozom,hogy a szulesre inkabb ne jojjon haza,hanem utana par hettel,amikor mar tudjuk vinnisetalni,stb...mert az ugy nem jo,ha en korhazban vagyok,o meg nem lehet velem.A szulesnel ugyis a hugom lenne.
Remelem hamarosan visszarazodom a megszokott maganyos letembe es nem siratom az egereket,Zumikenek se tesz jot gondolom.

AMugy tegnap voltam dokinal,gyarapodik....en is...erre a doki megjegyzi,hogy jo lenne ha ebben a honapban nem hiznek semmit.Hat az erdekes lenne,egy doki se ajanlja ezt.Jelenleg oktober vegere vagyok kiirva,persze ez nem jelent semmit.Be van fordulva,de ez meg valtozhat a doki szerint mert meg van helye mozogni. :lol:

A hugommal mar kineztuk vegre a kisagyat,babakocsit,hordozot...megvenni meg nem vettuk meg.
Kozbern haladok az epitesszel is,most mar csak meg kell csinalni a rendes terveket es beadni...es utana jon a kivitelezok versenyeztetese.
A haziko kicsit megnott,de szerintem ekkora kell,hogy kenyelmesen elferjunk.

Lanyok,nem tud nekem valaki egy gyereksebeszt ajanlani a gyermekklinikan??Mert Picurkat korbe kell metelni,marmitn a kis futyijet ,de az Istvan korhazban nem csinaljak....nem tudom hol es ki csinalja.Es kinek van ebben gyakorlata?????

Na,mara ennyit,megyek sajnalom meg egy kicsit magam...olyan rossz most parokat latni egyutt. :cry:

Puszi mindenkinek!
momo35
 
 


Sziasztok!

Miért találnak meg a rosszindulatú nénikék?
Ma megint beszóltak a kisfiamnak, azt hittem le se szálok és visszaszólok..
Buszról szálltunk le szóltam Zsotinak gyere..mire a banya: szájon váglak, ha nem szállsz le, takarodj...
Annyira mérges voltam, hogy mondhat ilyet és miért találják meg mindig az én gyerekemet, amikor ő olyan jó gyerek..
bosszankodtam hazáig, aztán mondtam Zsoltinak, hogyha bántani meg ott vágom én is szájon, ne félj!!
Mérges vagyok.:((((

Pussszz.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok lányok!

Sziszike! Könyvelő vagyok,ami nem indokolja a hajnali kelést,viszont egy kis üzemet könyvelek,és ott 6-kor indul az élet és 3-kor mindenki hazamegy. Régen 8-tól 5-ig voltam,és nagyon rossz volt egyedül bent maradni olyan sokáig. Most nehéz a korai kelés,viszont van délutánom. Év közben tudom vinni a gyereket edzésre,van időm minden nap főzni...Bár ha terhes leszek,nem szeretnék 4 40-kor kelni,mint most. DE ez majd úgy is alakul!

Virág!Hogy érezheted,hogy nem tartozol ebbe a topicba,hiszen a hozzászólásokból látszik,hogy itt mindannyian mennyire összetartóak vagytok,aggódtok egymásért,igazi baráti társaság. Akkor én meg mit keresek itt. Hiszen én végképp nem az idén szülő mamik csapatába illek. Biztos engem is ez a jó csapat és a szuper hangulat vonzott közétek és köszi,hogy ilyen kedvesen fogadtok. Amúgy véletlenül csöppentem ide,mert a "most kezdünk próbálkozni" topicból kezdenm el ide is írni,hiszen Ágival(csné) annyi közös pont van az életünkbe,hogy szinte hihetetlen.
Ági! Remélem jobban vagy,gyorsan szalad az idő és nemsokára ti is újra próbálkoztok majd,amihez sok sikert és addíg is nagyon sok lelki erőt kivánok neked. :)
Titi!Nem akarok szemtelen lenni,csak látom,hogy összefoglaltad egy szép kis táblzatba a lányokat,ki hogyan is áll.Ha már így befogadtatok,nem kéreszkedhetnék be a próbálkozók sorába? Persze csak ha nem veszitek tolakodásnak. :oops: Ha jöhetek,akkor szivesen megírom én is a szükséges adatokat.Ha nem,akkor sem haragszom meg,hiszen ti egy összeszokott kis csapat vagytok.

Kép

Kép
anubias
 
 


Oné
Gratulálok a szép eredményhez! Nagyon ügyes vagy. A receptet pedig természetesen kérjük ezek után.
Jó nyaralást nektek!

Sziszi
Ne húzd fel magad az ilyen hülye embereken. A sajnálatos az, hogy ezt igen nehéz megmagyarázni egy kicsi gyereknek, hogy miért viselkedik így egy felnőtt ember.

Momo
Sajnálom, hogy rossz a hangulatod, de megértem. Fel a fejjel, és gondolj az előtted álló feladatokra.
Gyereksebész ügyben nem bíztatlak sok jóval. Nálunk csak altatásban végzik a körülmetélést és nem sok helyen. Az a baj itt nem szokás és inkább próbálnak lebeszélni róla. Lehet, hogy nektek könnyebb dolgotok lesz a vallás miatt és így elvégzik. A telki magánkórházban viszont jó pénzért megcsinálják. Mi is szerettük volna, de amig a szivén nincs teljesen beforrva a rés addig nem lehet altatni így nem vállalják sehol.

Anubias
Természetesen szívesen látunk, és gyere minnél gyakrabban. A táblázatba miért ne kerülhetnél be. Titi szokta naprakészen csinálni. Nézd meg a többieknek milyen adatok vannak és írd le te is a tiédet és biztos vagyok benne, hogy Titi be fog írni.
4.40 kelésért nem irigyellek, minden elismerésem érte.

Virág
Miért ne lennél jó helyen közöttünk. Nehogy elhagyj minket csak azért, mert nem sikerült a 2006-os időpontot tartani.

Mesi
Sajnálom, hogy így érzed, és ezért nem jössz. Nagyon örülnénk neki ha újra itt lennél. Nyugodtan megírhatod mi bánt és mi történik veletek, hátha sikerül egy kicsit jobb kedvre deríteni.Mi öntünk beléd erőt csak jelentkezz!:)

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: