Új privát üzeneted érkezett!

PotterÁgi! :)

Aha! :lol:

Otthon végül nem mondtam semmit, csak benyomtam a hűtőbe a cuccot, és közöltem, hogy ezt most berakom, ne nyúljanak hozzá, és lehetőleg ne mozgassák. Nem váltottam ki különösebb érdeklődést, Apu csak annyit kérdezett, hogy "miért, robban?" :D

A villanyosokat nem mostanában tesztelgetik, hogy hogy bírják az ajtónyitogatást? Mintha ezt láttam volna a tv-ben...
A bkv oldalon ez van:
"a Nagykörúton szeptember 3-áig továbbra is folyamatosan végzik a keresztsodronyok cseréjét, a felsovezeték rendszer beszabályozását."
Lehet, hogy addig no Combo? :roll:

Hogy viselné Petike a fülvédőt? Biztos édes lenne benne! :D

Haga,
szia! :)
angel37
 
 


Sziasztok!

Sikerült végigolvasnom a termést!

Sztárfotókat én is kérekmindenkitől! Beutól, Kamillától, meg Anitától is! kom@isiscom.hu

Most anyuéktól írok, 2 hétig itt nyaralunk!

Velem semmi különös, szombaton az EB-n voltunk, tegnap meg a gyerekek szülinapját ünnepeltük.

Picimaci!
Neked hogyan gyógyították meg az endod?

moni
 
 


PotterÁgi! Részvétem a villamos miatt :(

Lenne egy kérdésem a kismamikhoz. Mikor szokott jönni a gyakori pisilés "mint terhességi tünet?" Szóval az a helyzet, hogy egész nap pisilnem kell, de csak úgy érzem mintha, mert közben meg csak pár csepp jön. Most kezdjek el reménykedni, vagy essek kétségbe, mert csúnyán felfáztam? Vagy lehet, hogy csak pszichés az egész? Pedig már jópár hónap eltelt úgy, hogy nem képzeltem be magamnak semmilyen terhességi tünetet. LŐJETEK LE!!!!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 

 
 

Kamilla!

Sztem most a legjobb amit tehetsz, hogy azonnal megiszol egy liter vizet (nem üdítőt, VIZET) mert mehet párhozamosan is a 2 dolog: terhesség és felfázás. Emlékezz, nekem milyen csúnya vége lett az 5. héten.
És meg még 2 litert igyál meg.
Meg holnap is víz, víz, víz. ha terhes vagy, akkor se árt, ha meg felfáztál, akkor ez ment meg. gyogyit úgyse szedhetsz.
Egyébként nekem csak most kezdődött a pisilés. Eddig nem is értettem, hogy miért kéne sűrűbben menni, hisz a méh még nem akkora, hogy nyomná. Nekem már nyomja, ugyanis elég nagy, bár még nem látszik, csak jól ki lehet tapintani.

DRUKK-DRUKK!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Csíp is? Gondolom nem, mert írtad volna...

Sztem a terhességi sokpisilés is máshogy (más időben) jelentkezhet mindenkinél, nem?

Hű, ez biztató! :)
angel37
 
 


KAMILLA!HŰHA.ÉN NAGYON DRUKKOLOK.
BÁR LÁTOM MÉG VAN 4 NAPOD.
breni
 
 


Aha, igaza lehet Vicának, hogy valszeg azért pisilnek sokat a terhes nők, mert nyomja a gyerek a hugyhólyagot, dehát ez nekem még nem lehet (merthogy terhes sem nagyon vagyok) úgyhogy marad a felfázás. Szerencsére nem érzem rosszul magam és nem is csíp csak olyan rossz érzés, hogy pisilnék és nem jön. Oké. Iszok egy csomót, akkor legalább jön majd valami.
Elég gáz, hogy ilyeneket leírok. Bocsi. Ne is figyeljetek ide.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Naná, hogy ezért! :D

De ugye nem vagyunk tökegyformák belülről, a méh pedig megduzzadhat beágyazódás után, ami adott esetben épp elég egy gyakrabbi pisiléshez! :)
angel37
 
 


Hát, Breni, az kész csoda lenne, ha még 4 napig húznám (az elmúlt hónapok statisztikáiból kiindulva). Köszi a drukkokat. :) Többieknek is.
Na eldugulok mára.

Vica Hajrá UH! Most már egészen gyerek kinézete van, nem? Úgyértem meg van mindene, csak még nagyon picike. Nem?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla!

Ilyet nehogy meghalljak mégegyszer, hogy ne is figyeljünk oda. Irgum-burgum! :) Én is mit össze kinlódok, hogy mikor nő már a hsam. (most kisebb mint 4 hetesen) :)

Szóval isznyi-isznyi, aztán pénteken +-at tesztelni. Oké? :wink:

Igen, a gyerek kész van, már csak nőnie kell. :D

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Zsuzska!!!!

Annyira édes vagy!!!!!Belőlem merítesz erőt????Biztos jó ez???DE küldök neked sok-sok energiát,és remélem már kicsit jobb a kedved.Nem szabad feladni,lesz babátok,csak még valamiért várat magára.Tudod,most,hogy ezen a szörnyűségen keresztül mentünk,rá jöttem sok-sok dologra.Nem tudom az élet,hogy lehet ennyire kegyetlen,hogy ennyi szenvedést adott nekünk.DE hiszem hogy jövőre nekünk is lesz babánk,akármi áron is,és nektek is eljön az idő,nem írom,hogy legyél türelmes,mert gondolom azt már sokszor hallottad.Nekem is televolt a hócipőm mikor ilyenekkel traktáltak.De csak előre szabad nézni,menni és menni és harcolni azért ami nekünk a legdrágább kincs az életben egy BABA.
csanita
 
 


Kamilla,
nekem akkor kellett már sokszor pisilnem, amikor poz. lett a teszt. Soxor keveset. De asszem nem azért, mert nyomja a baba...ilyenkor még csak mikroszkópikus méretei vannak, hanem hormonális...vagy vérbőség? Vmi ilyesmi, már nem emléxem pontosan...de nekem hamar elmúlt, és csak a terhesség legvégén jött vissza, amikor már tényleg a bébi nyomta. Ha felfáztál, szerintem is csípne. De be is beszélheted magadnak...de csaknem. :wink:

Angyal,
mi az a no Combo? Szept. 3....? Na, addig kibírjuk...
Apukád :lol: .
Ha Peti nem viselné jól...nos, én pl jól vielem a füldugót. :lol:

Vica,
még jobb is, hogy most mentek...tök jó lesz...már kisbabaformájú! :D
A múlt héten én is aszittem, hogy apukád visz el... :lol: :lol:
potter_76
 
 


PotterÁgi,
ööö, hogy ez alapján sztem szept 3-ig lehet, hogy nem fog járni az új villanyos! :? Ja, tényleg nem Combo, hanem ombino! :oops: :D

Egy volt pasimtól én is kaptam füldugót (sokat rugdostam, hogy horkol), de egyszer belepróbáltam a fülembe és úgy döntöttem, hogy na ezt nem :shock:

Vica,
drukk a holnapi UH-hoz, várjuk a fotót! :)

Kamilla,
drukk, hogy a pisilés azt jelentse, amit! :wink: :D

Most húznom kell, további kellemes napot Mindenkinek! :)
Petikének és Anyukájának pedig csöndet egész éjszakára! :)
angel37
 
 


ombino=Combino :evil:
angel37
 
 


Moni

az endo nekem a petefészkekben volt ezeket laporoszkópia alatt tették rendbe,illetve az 1 petevezetőm nem volt átjárható,igy oldották,és összenövéseim is voltak,amit szintén orvosoltak.
hát most rendbe lennék,bár kiújúlhat,amit remélem nem tett meg.jövőhéten megyek hüv.UH.ra,majd kiderül.Remélem minden jó lesz,és lesznek érett petéim is. :P

reményteli picimacsi
picimacsi
 
 



Sziasztok!

Betti! :)
Gratula a kontrollhoz!

Breni! :)
NAgyon ügyes és bátor vagy a szurival! Mikor kell ak övetkezőt? Bocsánat a tesztelés félreértése miatt :( :oops: :oops:

Szonja! :)
Drukk a csütörtöki UH-hoz.

Vica! :)
Küldöm a képet :) Remélem holnap Te is tudsz felrakni a bébiről! Hátha már megmutatja a nemét (nálunk ilyenkor derült ki :)) Persze csak ha tudni akarjátok, tényleg akarjátok tudni? Húú én annyira vártam, hogy elteljen a 12 hét!

Angel! :)
A szülinapos dolog: aki szeretné, beírom a táblába a születésnapját :)

Kamilla! :)
Nagyon nagyon tetszik a hozáállásod! Tényleg nagyon drukkolok!!!
Természetesen akkor nem írom be a szülinapodat. De hátha nemsokára...
NEkem is elég korán jelentkezett a pisilési inger! Nem feltétlenül az az oka, hogy a baba (vagy inkább a növekvő méh) nyomja, az majd később lesz. Ilyenkor még amiatt lehet, hogy megnő a testnedvek mennyisége, és fokozódik a veseműködés.
Szerintem jó jel, hoyg gyakran kell pisilned. De mindenesetre igyál tényleg sokat!!!
DRUKK!

Anita! :)
Így van!!!! Jövőre Ti is babáztok!!!!!! Nagyon jól mondod!!!!! :)
Sajnálom a Balcsit. Valóban nagyon vacak idő van hozzá. Viszont állatkert, vagy valami sétálós, nézegetős kirándulás?

Haga! :)
Szia! Jó rég voltál már! Akkor Ti előttünk egy héttel esküdtetek! :) :) :) MAjd meséld el mi volt a kontrollon.

Ági! :)
hogy érted, hoyg vége a nyuginak :?: :? :( a villamosok miatt? cukorfalat :D :wink:

Móni! :)
De jó, akkor két hét nyaralás a szüleidnél! Hátha az idő is jobbra fordul.

Nem semmi ez a nyár. Először az volt a probléma, hogy nem akart jó idő lenni. MEg is mondták, hogy össz-vissz 2 hét lesz kánikula július végén, és aug. elején.
No ehez képest a július tök kánikula volt, akkor a melegtől szenvedtünk, most meg szinte hideg van. Igaz munka közben jobb zet elviselni, de aki most nyaral itthon, annak nem lehet valami kellemes.


Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka :D
Szia!

És Ti is 2éve esküdtetek?
Én a szülinapos dologban benne lennék: 78-03-27
A kontrollról majd csak 1-2hét múlva tudok beszámolni. A doki után megyek is egyből haza. Csak azért maradtam itt hétvége óta anyukáméknál, hogy a dokihoz el tudjak menni. Én ugyanis 100km-rel messzebb lakok a férjecskémmel. Picit húzós így a dokihoz járás, de ez van :roll:

Taliztam a barátnőmmel, a 24.hét környékén jár. Azt hittem túl vagyok már a baba elvesztésén, de ahogy megláttam, hogy milyen nagy pocija van már, előtörtek az emlékeim. Én 2héttel jártam előtte. A könnyeimmel küszködtem, de mire a közelükbe értem, lenyeltem. De vhogy végig olyan szar volt, hogy neki ott gömbölyödik a hasa, nekem meg... :cry:
Vendég
 


Sziasztok Lányok!

Én a "már megint megjött" topikban szoktam írni, de most átnéztem ide is.
Nekem is most az a helyzet, hogy 9-én kellene megjönnie, de remélem nem fog.
Tisztára olyan jeleim vannak, mint amikor meg kell jönnie. Fáj a hasam, fáj nagyon a mellem és nehéz, én is sűrün szoktam pisilni, meg egy pár napja hányingerem van reggel. Nem tudom, hogy hova tegyem a dolgot, ugyanis már csináltam zesztet, igaz elég korán és negatív lett, meg ezen kívül semmi más jelem nincs. 9-én ha nem jön meg, akkor 10-én tesztelek megint.
Szerintetek ez mi?????????
kb. 25-én volt pé-m és július 11-én jött meg az előző mensim.

Reménykedhetek, hogy van egy kis pocaklakó a hasamban????

Egyébként magamról: 32 éves vagyok, 8 éves házas és 2 hónapja próbálkozunk.

Baba
baby baba
 
 


szia baba :D

a mensi előtti tünetek olyyanok, mint a terhességé.
reménykedj, és várj még a teszttel
Vendég
 


Sziasztok!

Beuka!
Megkaptam,koszonom!!!!! :D Szep,formas pocakod van,es jo nagy mar! :D
Bokot koszonom! :oops:
En is akkor a szulinaphoz:09.13.

Sonjus!
Annyira nekunk nem zavaro,mert nem lakunk kozel a fouthoz!Viszont szeretem nagyon hallgatni ahogy megy a verseny!Tavaly kimentunk,de csak a keritesig!Jo lenne egyszer mar belulrol is latni!
Talaltam kepeket es egybol eszembe jutottal:
http://kep.mobil.eval.hu/pingu.gif
Kép

Kamilla!
Nagyon-nagyon drukkolok hogy jot jelentsen a sok pisi inger!!!!!!!!!!!!
EN IS:
Kép
Jovore mar nem a Mercinel lesz :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Haga!
Jo teged is latni! :D

Nekem is sokszor ti(Anita,Haga)adtok erot hogy tullepjek a nehez idoszakokon!NAGYON EROS CSAJSZIK VAGYTOK!!!!!!!!!!! :D :D :D

Agi!
Biztos nagyon idegesito lehet ez a hajnali ebreszto! :(
ES TESSEK NEKUNK IDE KEPET VARAZSOLNI VALAHOGY!!!!!!!!!!!!!!!!!
Mi is szeretnenk latni Peti babat!!!

Mindenkinek szerettem volna irni,de nem jegyzeteltem es mar nem fog az agyam :oops: !Ugy hogy puszi annak akit kihagytam!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szia Csanita!

Hát majdnem sírok!:) Nagyon jó volt olvasni a soraidat!!
Köszi az energiát megkaptam:)

Haga! neked is örülök hogy itt vagy!

Jövőre már mindenki babázik, tuti!!!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Sziasztok!

Ancsa! Köszi a képet a Kimiről. Olyan cuki! Én is azt hallottam, hogy a Ferrarihoz megy, de végülis nekem mindegy. Talán majd akkor több esélye lesz nyerni. Évek óta azzal kergetem az őrületbe a férjecskémet, hogy majd meglátja, hogy a Kimi egyszer még világbajnok lesz. Jó lenne ha már végre igazam lehetne, dehát asszem idén se lesz az. :(

A pisiléseimről csak röviden, mert nem akarom, hogy ez legyen egész nap a téma. Szóval tegnap este lefeküdtem és melegítő párnát tettem a hasamra. Ettől mintha jobb lett volna, de lehet hogy csak azért lett jobb, mert lefeküdtem. Mindenesetre reggelig tartott a nagy öröm, mert amióta reggel pisiltem, azóta megint visszajött az "érzés". Úgyhogy ma iszok sokat, várom a mensit, aztán ha megjön és nem múlik el a dolog, akkor elmegyek dokihoz. Azért jó lenne ha még pár napig nem jönne meg, mert nem akarok olyan nagyon rövid ciklusokat. A 26-al kiegyeznék.

Füldugó nekem is kéne. Egész éjjel koncerteztek a kutyák. Ráadásul az egyik rászokott, hogy a teraszunkon vonyít, ami pont a fejünknél van. :( Szeptember elején viszont költözünk a "végleges" hálószobánkba, az elég messze van a terasztól szerencsére.

Felrakok egy képet az igencsak bizarra sikeredett zöld szobánkról. (Nem ez lesz a mi hálószobánk, ezt a "bébi" nyerte meg. :) Végülis csak először volt ijesztő, mára már egészen megtetszett. :)

Vica! Várunk nagyon a hírekkel meg a fotóval! Kép

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Jó reggelt!

Beuka!Hétfőnként megyek szurira,reggel.
Csanita!Nagyon szép amit írtál.
Baby baba!Szurkolok,hogy már nem jöjjön meg.
breni
 
 


Kamilla!Nekem nagyon tetszik a zöld szobátok. :)
breni
 
 


Sziasztok!

Beu,
ám legyen! :D 07.30, jó odébb van még a következő! :D
Küldenél nekem is pocakos képet? :)

Kamilla,
OK, pisi-téma lezárva! :)
Azért drukk neked, de ha már megjön akkor legalább várjon még három napot!
Sztem jó ez a zöld! Nem is libafos! :lol:

Babybaba,
üdv itt! :)
Persze, hogy reménykedhetsz!
angel37
 
 


Angel!Mizu?
Többiek még alszanak???
breni
 
 


Anita, azt elfelejtettem, hogy annyi energiát küldtél, hogy meg is jött még tegnap. Igaz ilyen barnás valami még (bocsi) de majd beindul. ez gondolom a magas prolaktin szintre utal.

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzska, lehet alacsony progi szint is. De akkor most már tudsz menni vérvételre, nem? Szerintem adhat a körzeti is, ha gyorsan lemész hozzá 3. napon már mehetsz is.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Sziasztok!!!

Szét megy a fejem.

Zsuzska!!!

Küldten sok-sok energiát,de nem ahhoz gondoltam,hogy meg jőjjön.De ez is valami és tessék elmennivérvételre,kikell harcolni.Zafírék is próbálkoztam annó,1 évig és amikor elment vérvételre kiderült magas a prolaktin szintja és kapott Bromocriptint aztán jött is Dóri baba.Szóval gyerünk.

Ági.Betti!!!

Neketek mikor jött meg szülés után a menszesz???

Ancsa!!!
Édes vagy!!!!Muszály erősnek lenni,másképp nem megy.De vannak ám nehéz napok.
csanita
 
 


Haga!!!

Hogy vagy?????Ismerős amit írtál.Tegnap egyik barátaink bejelentették jön a baba.3-dik és ráadásul nem akarták,egyiket se tervezték.Ilyenkor kérdezem van igazság????Nincs....
csanita
 
 


Reni :)

Izgalmas várakozós időszakomat élem! :D Amiben aktívan részt veszek én is a magam szurkálásával! :mrgreen:

Gratula neked ez első gynevachoz! :wink:

Zsuzska,
nem biztos, hogy magas a prl szinted! Progi is lehetm ahogy Kamilla írja, de kettő vmennyire össze is függhet. De az is lehet, hogy rendben van mindkettő, nekem is mindig napokig pecsétel és okés a hormonom!
Franc abba a dokiba, legalább a vérvétel meglett volna... :?
angel37
 
 


jaja már sínen van a vérvétel....

köszike mindenkinek.... majd ha lesz info írok!!!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Angel csak abból gondolom, (a magas prl szintet) hogy nekem elég rendszertelen a ciklusom . De mikor Clostilt szedtem napra pontosan 29 napra megjött...azóta mindig megtoldódik 1-2 nappal, ez a ciklus most 33 naposra sikerült!

na mindegy majd lesz valami, mindig is volt!

zsuzska80
Szombathely
 
 


Aha... lehetséges, de ha így is van, azt elég jól lehet kezelni!

Remélem meglesz az a vérvétel hamarosan!

A Closty egyébként nem csinál semmit a prolaktinnal (asszem).
angel37
 
 


Kamilla!!!

Mátr tegnap is kérdeztem,hogy megkaptad-e aképeket amiket küldtem?????Mert nem írtad!!! :cry: :cry:
csanita
 
 



Zsuzska!
Jó, hogy sikerül vérvételes beutalót szerezned!!

Csajok, én senkitől nem kaptam senkitől képet... :cry: :cry: :cry:

moni
 
 


Én sem!:(
breni
 
 


Sziasztok Lányok :)

Anita :D
hát, köszönöm kérdeésed, megvagyok. Mostanában, vagyis péntek óta változékony a hangulatom, hol optimista, hol pesszimista vagyok. De bízok!!!
Az élet kegyetlen, és mindig azzal történik meg, aki mást, jobbat érdemelne :cry: :evil:
TE hogy vagy? Testileg, lelkileg? Tudom, ezek hülye kérdések, de úgy igazán nem is lehet okosat kérdezni ilyen helyzetekben. Csak tudd, hogy együtt érzek Veled!!!

Én ma megyek dokihoz. Már 7hetes kontroll. Nem is ez a baj, hanem miután megjött a mensim, rá 2hétre megint pecsételek, barnázgatok, néha fájdogál. Remélem, azért nincs nagy gáz, mert nem akarunk hónapokat várni a következő babával.


Errefelé olyan szélvihar féle van, csakúgy hajlonganak a nagy fák. Persze, részemről jobban örülök ennek, mint a múltkori kánikulának.

Mindenkinek szép napot azért!
Vendég
 


Jaaaaj, bocs -bocs bocs!

Csanita. Köszi a képeket megkaptam. Ne haragudj, hogy nem reagáltam. Nagyon szép pár vagytok.

Móni, neked meg küldöm a nyaralósokat.

Vica csak holnap fog írni?

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Anita, én is kérnék képeket! Tudod az energiához kell az is :lol: :lol: :lol:

Vica szabin van , holnap jön!

mizsu5@freemail.hu

köszike

Anita neked mi is az e-mailcímed? mert lehet nem jön át a freemail-esre, és akkor ott megadnám a cégeset vagy megvan???

zsuzska80
Szombathely
 
 


csajok :D :oops: :P

milyen munkahely az, ahonnan ennyit lehet netezni?
én is ilyet szeretnék, de egyenlőre semmilyet nem találtam :?
Vendég
 


Anita,
küldenél nekem is képet? Köszi! :)

angel.37@freemail.hu
angel37
 
 


Haga,
meglehet, hogy én leszek az első, akit leépítenek, de akkorse tudok nem netezni! :roll: :roll: Hiába lettünk befenyítve a múltkor :shock:

Júj, Vica, te ma nem is jössz??? :?
Akkor aztán várhatom a képes híreket...
No majd holnap! :)
angel37
 
 


Én is szeretnék képeket ha lehet bereir@freemail.hu
Bár most van vmi a freemail-lel de majd megnézem.
breni
 
 


Sziasztok!

Látom jól összeszokott kis csapat van itt, én új vagyok, csatlakozhatnék?

Mi két hónapja próbálkozunk a férjemmel, a napokban kellene újra megjöjjön, de nagyon szeretném ha elmaradna és látnék egy pozitív tesztet :) . Jajj, de boldog lennék!

Mivel első gyerek lenne, nagyon tájékozatlan vagyok, most egyelőre ott vagyok "elakadva", hogy egyáltalán lehet sejtésem arról, hogy esetleg megfogant a kisbabó, -mert még korai lenne tesztelnem, nem is szeretném annyira beleélni magam-, vagy pedig az első két hétben semmi tünet??

Köszi hogy befogadtok, Zsanett.
Vendég
 


Reni!
Az én már múlthéten elküldtem neked a képeimet. Azt sem kaptad meg?

Szia Zsanett. Üdv köztünk.
Tesztelni akkor érdemes legkorábban, amikor meg kéne hogy jöjjön. Addig szerintem tünet sem nagyon van.
Mikor kell megjönnie? Hány naposak a ciklusaid?
Kérdeznék még ezret, de nem akarlak egyből elárasztani. Majd szép apránként.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Szia Csajok,

Anita,
nekem még nem jött meg...igazából reménykedem, hogy pár hónapig nem jön meg. Nem mondta a dokid, hogy kb mikor fog? Gőzöm sincs.
:roll:
Ez a nem terveztük nem akartuk baba olyan izé...ilyenekben nem hiszek...oké, tán egy becsúszhat...de nem három...Ezzel az eróvel csak az inszemesek vagy a lombikosok próbálkoznak.

Angyal,
hű...má csak keveset kell aludni a transzferig! És ha összejön a bébi(k) elsőre, nem fogod sajnálni, hogy abba kell hagyni a szurikat?
:lol:
Képzeld, Peti feje laposodik (folyton a jobb oldalára hajtja a fejét alváskor), most ki van támasztva a bal oldalára...de nagy szabadulóművész! :wink:

Kamilla,
nem is kórházzöld. Egész jó. Olyan, mint egy rét, lehet rá majd festegetni a gyeröknek, ha szeretnéd.

Ancsa,
:) ...ne haragudj...de apa nem szeretné.

Betti,
végre megtaláltam Bendi portréit. :D :D :D Nagyon szépséges! :wink:

Vica,
várunk holnap!
potter_76
 
 


Szia Zsanett!

Üdv itt :D
Szerintem akkor érdemes tesztelni, amikor már pár napot késik, nehogy túl korai legyen. Van, akinek csak később mutatja ki. Barátnőmnek 3hét késésnél volt először pozitív... :shock:
A tünetek egyéntől függenek. Nekem anno a 6-7.hét táján jelentkeztek, de csak néha. Aztán erősebben és gyakrabban.
A barátnőm már akció után 1héttel rosszul volt. De van olyan is, akinek kutya baja, semmi tünete. Tehát egyénenként változó!
Csak nyugi :wink:
Ha még nem tudsz biztosat, vigyázz Magadra! semmi gyógyszer, káros anyag, fertőzésveszély kerülése, blablabla...
A folsav pedig ajánlott már a próbálkozástól fogva.
Minden jót kívánok :D

A többit Kamilla is kérdezte. Meg szerintem a többiek is fognak kiváncsiskodni.
Csak türelem :wink:

Sziasztok Mindenkinek!
Indulok a dokihoz, utána pedig haza utazok.
Legközelebb szeretnék jó hírekre jönni :wink: :lol:
Vendég
 


Szia Potter Ági :lol:

Hogy telt az iccaka? Villamosok még mindig...? :)

Aranyos lehet Peti baba, kár hogy nem teszel fel fotót róla.
Mivel támasztottad ki a fejecskéjét? :wink:
Belejöttél már az anyuka szerepbe? Biztos tök izgi lehet :D

na leléptem, pá lányok :(
Vendég
 


Csanita!Nagyon szépek vagytok.
Kamilla!De megkaptam,de a kolléganőm ideült a gépemhez és ki is törölte.:(
breni
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?