Új privát üzeneted érkezett!

Zölddisznó!
Senki sem támadt rád.
Ahogy te is, más is leírta a véleményét, merthogy mi ezt itt így szoktuk.
Van pro és kontra, de semmi vita, mint ahogy Anita is írta!
Próbáljuk megőrizni ezt! Légyszi

Köszi
sonjus
 
 


A gynevachoz annyit szeretnék hozzászólni, hogy most hirtelen iszonyú hírverés támadt körülötte. Segíthet, ha másban nem, akkor abban, hogy ne legyen semmilyen fertőzés, gyulladás.

És most lehet, hogy sokan nem fognak neki örülni, de sztem biztos nem akkora csodaszer, és nem fog mindenkinek azonmód babát hozni, és lesz majd egy csomó csalódott nő, aki most elrohan felíratni, végigcsinálja a kúrát, és mégse lesz meg a várt eredmény.

Sokan próbáltunk itt már sokfélét, a gynevac is vkinek be fog jönni, vkinek nem. Aki bezebrásodik a kezelés után, az esküdni fog rá.

Én azt mondom, hogy bátran adassa be magának, aki úgy véli, hogy segíthet, mert egy lehetőség, és mindig kell valami, amiben éppen hiszünk, hogy na majd ez! És így legyen! :)

Én drukkolok Mindenkinek, aki beadatja! :) Látom vagytok itt szép számmal! :wink:

2-3 sikertelen lombik után lehet, hogy én is beadatom... :D

Lassan indulok, közeleg a szúrás! :D
angel37
 
 


Angel!

A gondolataimat írtad le, köszi. :D
Holnap majd meséljetek milyen volt a tali... és a szúrás.
:lol: :lol: :lol:


Nem volt ez vita, csak nem egyező vélemények. Mindenki úgy dönt ahogy akar. A cickát is mindenki itta, aztán senki se lett babás tőle. Hátha ettől legalább néhányan azok lesznek.

Sonjus!

Igazad van.
:oops:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 

 
 

Sziasztok!

Vica!

Küldtem mailt. :D

Kép
lara26
 
 


Sziasztok!!!!
Kép
Úgy hiányoztatok!!!!

Én 2004 novemberében léptem be ebbe a topicba, és rögtön megtetszett. Szerintem van itt valami ami tökre összetartja az ide csatlakozókat. Nagyon szeretem én is ezt a topicot!
Szerintem EZ A LEGJOBB topic :)
(nem vagyok ám egoista, Én-nel kezdem a mondatot + halálra dícsérem a topicunkat :)
NA jó, volt hogy én is elmentem pár hónapra innen, de utólag bevallom akkor sokan nem voltatok itt a most jelenlévők között, és volt "egy-két" tényező, ami nagyon zavart.
Sőt, mostanában azon is gondolkodtam, hogy nem írok ide annyiszor, mert mi már úgy néz ki sínen vagyunk, és nem akarom senkinek fájdítani ezzel a szívét.
De aztán láttam, hogy MINDENKi olyan kedves hozzám, érdeklődtetek, hogy mi van velem -EZ NAGYON JÓL ESETT, KÖSZÖNÖM SZÉPEN!!!!!!!!!!!!!!!!!! - és gondoltam maradok :) :)

Húú annyi mindent akarok írni, alig győztem visszaolvasni, nagyon termékenyek voltatok a héten (REMÉLEM MÁSBAN IS :lol: :lol: )

ANITA! :)
Köszönöm szépen, hogy tájékoztattad a lányokat!!!

Nos tegnap este hazaengedtek, a 6 vérvételből 5 eredményt már tegnap este tudtam, sajna az egyik magasabb lett a kelleténél, de nem olyan vészes, a többi jó. A vacsora utánit nem tudom még, mert a szuri után leléptünk :) (na jó aláírtam egy papírt)
Kedden megyek vissza beszélni a okival, megkapom a zárójelentést, és megbeszéljük, hogy hogyan tovább.
Egyébként már egy hete megy a diéta. Nem panaszkodom, tulajdonképpen a cukron kívül mindent lehet enni, csak marha keveset. Ehetek gyümit is, csak az kiszorítja az étrendből a táplóbb kajákat. Naponta 5-6 × kell enni, és meg van, hogy hány g szénhidrát lehet benne. Kicsit számolgatni kell, de majd belejövök.

A kórház nem volt olyan vészes. Sok kismami volt, viszont melémfektettek egy abortuszost :x :x
minden reggel és este halgattak szívhangot, sokat mozgott a béby, sokat pihentem, úgyhogy egész elviselhető volt. Csak a derekam fájdult meg az ottani ágytól, meg Pepe (leendő apuka :)) hiányzott nagyon.

Sokat nőtt a pocim, kezd annyira húzódni, hogy viszket folyamatosan, hiába kenem, és kibuggyant a babom is.
Pepe folyamatosan azt sorolgatja, hogy olyan, mint egy svájcisapka, meg, hogy most már lehet fogasnak használni...
Na szóval nagyvonalakban ennyi (te jó ég, mi lett volna még, ha bővebben írok :wink: )

Látom jó kis témák voltak a héten!
Valaki szerintem a Gynevac gyártó cég beépített embere! :wink: :wink:
NAgyon nagyon drukkolok mindenkinek, aki beadatja, (és természetesen aki nem annak is) hogy a lehető leghamarabb meghozza a várt eredményt!!!!!!!!!!

nem szabadultok meg tőlem ilyen könynen ám :)

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Szia Drága Beukám!! :D :D :D :D

Jaj de örülök,neked!!
Nem dobsz fel egy poci fotot??Már szép nagy lehet :) !!
Egy kicsit vagyok csak ,mert a párom ma itthon van és vele is köne egy pici foglalkoznom :lol: !!

Sziasztok
Vendég
 


No már itt is vagyok! :D

Először is hozok egy táblát, hogy képben legyeünk, jól elvagyok itt magamban, de azért remélem benéz más is! :)

Kép

Néhány megjegyzés a táblához:
Angel!
Szerinted akkor ciklusnapnak mit állítsak be Neked? Kérlek ne haragudj, hogy az életkort még nem állítottam át Neked, későn jutott eszembe. Majd pótolom!

Reni! :)
Beírjam az esküvő időpontját?

LÁnyok!
Mi lenne, ha beszúrnék egy oszlopot, amiben benne lenne mindenkinek a szülinapja? Persz csak akinek publikus :)
beuka
 
 



Jaj Editke!
Most látom, csak hogy Te is itt vagy!
Szia!!!!! Nyugodtan foglalkozz a pároddal, én megértem :)
Én is Vele lennék most (mármint az enyémmel :D ), csak sajna nincs itthon :(
Hogy vagy ma? Köszönöm, hogy drukkoltál! Olyan keveset írsz mindig magadról! :(


Kép
Kép
beuka
 
 


Beu!!

Nem tudok magamrol többet irni,mert nem történt semmi különös!
Most jött a szerelö(kötik a "digi tv"-t ,a párom a sráccal épp a tetön van!!

Szegénykém melléd meg abortuszos csajt tettek :evil: a korházba!!Legalább külön szobába tehetnék öket!!

Nincs rajtunk kivül senki??Pedig a srandoláshoz hideg van ma!!
Tessék jelentkezni!!
Vendég
 



Móni! :)
Köszönöm, hoyg gondoltál ránk! :) Nagyon örülök neki, hogy ilyen jól állsz megint a dolgokhoz!!! Mostmár biztos meglesz az eredménye! Csak így tovább!!!!

Sonja! :)
köszönöm Neked is az aggódást! Kitartást a munkához! A főnökök már csak ilyenek :( ezért vanank sajnos, hogy bosszantsanak (bocsi főnökök :lol: )

Vica! :)
Gratulálok a jó véreredményhez!!! Csak így tovább! Én úgy voltam ezzel a babanézéssel, hogy addig nem akartam, hogy a párom bejöjjön, amíg hüvelyi UH-val néz a doki. VAlahogy azt kellemetlenek éreztem volna hogy azt lássa, hogy "belémnyúl" a doki. meg akkor mér alig látott volna valamit. KÉsőbb jött csak be.
Mindezek ellenére nagyon szép dolog tőled, hogy gondoltál rá, hogy inkább vársz még néhány napot, csak Ő is láthassa.
Tessék ám rettegni, mert hamarosan lehet, hogy én is meglátogatlak! (de ez még nagyon kétséges :))

Angel! :)
Nagyon örülök, hogy az UH-n minden rendben volt!!! 11-én lesz az köv.! Remélem még délután jössz a hírekkel, mert este már elutazunk! Nagyon izgulok értetek, és nagyon nagyon drukkolok!
Igen ez olyan megnyugtató, amikor megtudja az ember, hoyg nem HÍV+, meg Hepás. Valahol tudod, hogy nem lehetsz az, de ezért mégis megnyugtat. :)
Ott volt a szuri a hűtőben a mh-en? Nem kérdeztek rá, hogy mi az? VAgy álcázta magát? :) Kitartás a szurikhoz!!!!!!

Pihi! :)
Úgy sajnálom, hogy megjött, pedig ahogy olvastalak nagyon reménykedtem! Mi van a hányással? Jobban vagy?

Lara! :)
Mi volt szerdán a dokinál? Lett eredmény? Vagy írtad is, csak én voltam figyelmetlen?

Bettii! :)
Neked volt epidurál szülésnél? Nem is emlékeztem rá! Hogy hogy? Te döntöttél így? vagy már előre tudtad?
Mi volt tegnap a 6 (vagy 7) hetes kontrollon?

gondolom már így is jó hosszú amit írtam, úgyhogy egy következő hsz.ban folytatom :)

Kép
Kép
beuka
 
 



Editke! :)
Ilyenkor hétvégén olyan nehezen indul be a topic, van aki sajna csak a mh-én tud netezni hétközben.
Aki viszont otthonról is, az bizti pihen, vagy éppen ....
ja nincs ma túl jó idő, bár nálunk most kisütött a nap.
mi is gondolkodtunk a digit-en, de végül a UPC mellett maradtunk.
NE engedd ám, hogy leessen a párod a tetőről!!! :)

Kép
Kép
beuka
 
 


ÁÁÁ nem tud onnan leesni,"lépcsöház" tudod az joo nagy tetö!!!
Nekünk jo a digi is ,nem olyan drága :lol: ,ráadásul 1 évig ingyenes csak a parabolát kell fizetni!!
Vendég
 


Sajna lépnem kell, legyél jo :) !!
Jo7végét!!


Nem tum mikor leszek legközelebb"hétfön 12 ezek",talán kedden benézek!!A tesomék pont hétfön jönnek haza a tengerpartról ,és nem tudok vele beszélni,hogy milyen volt :cry:

Szia-szia!!
Vendég
 



Kamilla!!! :)
De jó, hoyg megjöttél! Bár gondolom Nektek nem olyan jó, hoyg véget ért a nyaralalás :( picibeus@freemail.hu várom a képeket :)
voltatok sokat kirándulni? Remélem hármasban jöttetek már haza :wink:

BANYA!!!!!! :)
NAGYON NAGYON GRATULÁLOK KAMILLÁHOZ!!!!!
Ha lesz egy kis időd meséld el, hogy mi volt, miért bújt ki hamarabb, és hogy mi történt, és ami a legfontosabb, rakjál föl képeket, ha tudsz!!!!!!!!

Ági! :)
Tök jó, hogy bevállalod, a szurik beadását!!!
Húú ne is mond a nutellát :( ímádom. múlt hétvégén megláttam a 3 kg-os (vagy 5, már a fene se tudja) változatot a tescoban. Azt hittem emgszakad a szívem :( na jó nem ilyen tragikus azért ám a helyzet :)
annyira csodállak téged, ahogy elvagy Petivel! Mindig tele vagy poénokkal, meg vidámsággal, egyáltalán nem tűnsz lestrapáltnak! hogy csinálod? Nagyon ügyes lehetett a Peti a szurikor!

Zsu! :)
Sajnálom a fogorvost :( Olyan rossz kdved van mostanában :( mi a baj?

Búboskemence! :)
Köszönöm szépen, hogy drukkoltál nekünk, és üdv közöttünk :)

Reni! :)
Hétfőn tesztelsz, vagy félreértettem valamit? ha igen, akkor nagyon nagyon drukkolok!!! Meg persze egyébként is :)

NOLINA!!!!! :)
Mi van Veletek? A héten mész AFP-re??? Miért nem jelentkezel????

beuka
 
 


Editke!
Nektek is további jó hétvégét!
Szia
beuka
 
 


Sziasztok!!!!!

Apa nézi a Forma 1-et,közben persze szunyókál!!! :lol: n Még vagyok egy kicsit!!!

Drága Beu!!!

Nagyon örültem ám mikot tegnap írtál,és hogy hazamehettetek,annak meg pláne!!!!Remélem a tali azért össze jön!!!Úgy örülnék neki,ha tudnánk találkozni,de ha nem tudsz jönni,akkor megyünk mi.Oké???
csanita
 
 


Sziasztok! :D

Anita!
Nalunk is kedvenc a Forma1!Apa kinek szurkol?

Beuka!
Orulok hogy minden rendben es hogy haza engedtek!!!! :D
Poci fotot tenyleg tehetnel fel!!!!
Tablaba nem kene masik oszlop szerintem,mert az eletkorhoz is be lehetne irni!Ki hogy dont rola!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Beuka!
En meg annyit kerhetnek hogy atirnad hogy a 21.cn-on vagyok????

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Sziasztok!!!

Beu :)
Jó hogy írtál! Jól olvastam, hogy már utaztok is?
Ezt a diétát meddig kell tartani? Vagy úgy van, hogy nemsoká megnézik a cukrot, és ha rendben, akkor nem kell tovább?

4.cn-en vagyok, de nekem tökéletes, ha leraksz a tábla aljára cn nélkül, és majd ha meglesz a beültetés, kezdhetünk visszaszámolni! :wink:

A pénteki tali jól sikerült! :)
Petike tündéri! :D :D :D

Potterdoktornéni beadta ez első szurimat! Úgy izgultam!!! Tegnap viszont már magamnak adtam be (még jobban izgultam! :shock:), ő csak figyelte! De sikerült! :lol:
Alig várom a ma estét, hogy szúrhassak! :mrgreen:

:) Itten nyilvánosan is nagyon köszönöm a segítséget! :)

Most ennyi voltam, jó hétvégét Mindenkinek! :)
angel37
 
 



Sziasztok! :)

Anita! :)
Írtam mélt, remélem, még el tudod olvasni :)

Ancsa! :)
Javítalak, persze, nem tudom mikor számolhattam el.
Most biztos a F1-et nézitek! Marci is szereti?
Csináltam pocis képet, de nem szeretném ide felrakni, mert bikiniben csináltam. Akit érdekel, annak küldök :)

Angel! :)
NA most jól lebuktál!!! Tudsz otthonról is Netezni!!!
Örülök, hogy benéztél, nem bántani akarlak :)
Nagyon ügyes vagy, hogy már így megy a szuri!!!! Jól értem, hoyg már egyedül csinálod?
Már én is nagyon várom hogy szúrhassak :lol: :lol: :lol: (nálunk más jelentésben használatos ez a szó :lol: :lol: :lol: )
Tényleg, nem tudtátok lefényképezni Petit? Olyan kíváncsi vagyok rá!
Pénteken éjjel indulunk nyaralni, igen, sajnos nem leszek itthon, amikor elkezded a vizaszámlálást, de nagyon nagyon fogok drukkolni!!!!!!

További jó hétvégét mindenkinek!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Beuka!!

Jöhet a pocisfoto:D !!
A párom is a f1 et nézzi engem meg az örületbe kerget ,nem szeretem :evil: !!Minjá vége lesz :lol: :lol: !!
Szia Angel!
Kár hogy elkerültük egymást!!


Sziasztok!!
Vendég
 


Beu!!

De "fej" nélkülit tehetnél fel ide is :lol: !!
Csak hogy hadd irigykedjünk a poci miatt:D :D
NA NEM MEGSÉRTÖDNI :wink: !!
Ha iden ako :bocsánat :oops: !
Vendég
 


Gyors bekuk :D !!

De látom mindenki lelépett!
Beu!
A mail cimem: eda_@freemail.hu "ha elfelejtetted volna :wink: !!

Kedden jövök!!

Puszi!
sziasztok!!

"gyorsan elment a hétvége :cry: "
Vendég
 


Jó estét :)

Angel! :)
A diétát a szülés után még 6 hétig kell kb tartani, utána valószínűleg nem lesz magas a cukor, de ezt akkor majd megnézik.
Addig 2 hetente kell kontrollra járnom majd, és gondolom szülés előtt még jobban odafigyelnek, mert a legnagyobb gondot a köldökzsinór elvágásánál okozhat.

Editke! :)
Inkább nem teszem föl :) persze nem sértődtem meg :)
kitartást holnapra! Aranyos kis medve vagy :wink:
bizony gyorsan elment a hétvége. de én úgy döntöttem holnap nem megyek dolgozni :) No de nem fájdítom a szíved.

Kép
Kép
beuka
 
 


Beu,
Nem otthonról írtam! :wink: Most sem! :)

Ma teljesen egyedül beszúrtam mindkettőt! :D :D
(Nem olyan értelemben, ahogy ti használjátok! :) )

Köldökzsinór elvágásnál okozhat gondot? Jesszus, hol az összefüggés? :shock:

Editke,
úgy látszik, megint kerültük egymást! :(

További kellemes maradék vasárnapot Mindenkinek!
angel37
 
 



Angel!
Értem! Pedig már kezdtem örülni, hogy otthonról is fogsz tudni Netezni.
komolyan nagyon bátor vagy szurikkal! Én néha megszúrom az újjam a cukormérés miatt, de azt is alig merem :)
Hogy mi az összefüggés, nos, ha magzat hozzászokik a magas cukorhoz, annál több inzulint termel, és ha "megszakad a kapcsolat" közötünk, hirtelen inzulintúlkínálata lesz, ami eltünteti a véréből a cukrot, és kérosodhat az agya. No de ez az egyik legrosszab lehetőség, erre ne is gondoljunk :)
Egyébként lehet még óriásbéni is, ami belőlem (jelenleg 54 kg vagyok) nem tudom hogy bújna ki :)
Most akkor péntekig megy a szuri, aztán UH, ugye? És ott eldöntik, hogy mikor legyen punkció?

Na eldugulok mára,
ja nem,

Ancsa!
Mondd el légyszi az e-mail címedet, elfelejtettem följegyezni :( Ne haragudj :(

Na mostmár tényleg jó éjt!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Sziasztok!

Beuka!
marcianyu@freemail.hu a cimem,varom nagyon a kepet :D !!!!!!
Szereti Marci is a Forma 1-et,nagy Merci drukker!! :D :roll:
Az adatot szerintem en adtam meg rosszul,ugy hogy en kerek BOCSANATot! :oops:

Angel!
Akkor mar csak kb.10 nap,ugye???????????????????
Annnnyira nagyon szoritok hogy sikeruljon!!!!!!!!!!!!!

Editke!
Azert neha van idod pihenni is??Olyan sokat dolgozol! :(

Kép
Kép
ancsa81
 
 


sziasztok!

Beuka, akkor sajnos most még negatívabb leszek, mint szoktam....

ma vagyok elvileg a 33. napon, de se mensi, se poz teszt!
Ezt utálom a legjobban!!! én lehetek ilyen szerencsétlen, még meg sem jön...szörnyű elegem van belőlem..... múlt péntekre kértem SZTK-ba időpontot, hogy legalább legyen beutalóm vérvételre, de aztán azt is lemondták...nekem nincs szerencsém...

most egy darabig nem jövök, mert ez az egész dolog az agyamra megy... légyszi rakj a tábla aljára, de azt sem bánnám ha kivennél....

puszi mindenkinek...

zsuzska80
Szombathely
 
 


Szép jó reggelt lányok!

Az előbb írtam egy csomót, erre eltűnt, na most kezdhetem megint :evil:

Beszedtem az összes clostit, na persze csak annyit amennyit a doki mondott :) és ma fel is hívom, hogy mikor szeretne látni :) na meg a "hatalmas" tüszőimet :D UH-n.
Én nagyon nagyon várom már, hogy lássam, hogy jobbak az eredmények mint előző hónapban. Nekem ez most nagyon fontos lenne, hogy a fejlődést lássam, mert különben elveszítem a bizalmamat. Szerintem jó, hogy vannak itt olyanok, akik már bebabásodtak, mert így látom, hogy van remény, mert másnak is sikerül, így nekem/nekünk is fog!!!

Beuka!
Jó, hogy már otthon vagy, de már mész is :) Nem lehet könnyű betartani a diétát!

Angel!
Nagyon ügyi vagy, hogy magadnak be tudod adni a szurit! Ez már nagyon izgi! Visszaszámlálás!!!! Drukkolok ezerrel!!!!

Az én párom is F1-es és engem is megfertőzött! :)

Ancsa!
Látom, te Kistarcsán laksz, nem lehetett semmi arrafelé az F1 miatt! Forgalom, zaj stb.
Keveset írsz magadról! Mi újság? Látom 8-9 nap a tesztig, szerinted hogy álltok?

Reni, Kamilla! Veletek mizu?
sonjus
 
 


Zsuzska!
Ne add fel kérlek! Bár engem is baromira idegesített, mikor azt éreztem megjön, aztán mégsem, aztán mégis, és inkább arra vártam, hogy mostmár jöjjön meg, mert elegem van!
Lehet, ott van az a babóca! Legyél kicsit türelmes és ne mondj ilyeneket, hogy neked nincs szerencséd!!!! Tudod az ember 2 dolgot tud magához vonzani, amit nagyon akar és amit nagyon nem!
Szerencsésebb vagy mint sokan mások, az biztos! Egészséges vagy és fiatal és szép és okos és ügyes!! :) Ezt mondogasd inkább, ez jobban feldob majd! :)
sonjus
 
 



Sziasztok, Jó reggelt!!!

Zsu! :)
KÉrlek ne add fel! Tudom milyen rossz most Neked, de próbálj meg valami pozotívat is keresni, ami történik Veled. Természetesen ha ragaszkodsz hozzá, kiveszlek, de nem szívesen! Egyenlő ott hagylak, lehet, hogy túl korai volt a teszt, nem? Mikor csináltad?
A vérvételt, meg ne add föl ilyen könynen! Próbáld meg újra!!
Nagyon drukkolok, hogy talpra állj!

Ancsa! :)
Akkor küldök majd ma képeket! Marci annyira édes azon a képen!!!

Szonja! :)
Drukkolok, hogy láthad a javulást! De kérlek ne mondj ilyet, hogy elveszíted a bizalmadat, mert előfordulhat, hogy nem látsz javulást. NEm kell akkor sem kétségbe esni. Én kb 7-8 cuklust szedtem végig clostival, és rajtam nem segített. Van akin segít, van, akinek nem jön be. Azért szorítok, hogy Neked bejöjjön!!!

Vica! :)
Ma mész dokihoz? Tudod már, hogy kb mikorra várható a béby?

Kamilla! :)
Nemsokára kiderül, hogy mennyire volt jó a légkör (meg miegymás...) Krétán! Nagyon nagyon drukkolok!!!!

Kép

Szép napot!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Jó reggelt Csajszik!

Látom volt termés a hét végén. :)

Angel!

Írigyellek, hogy láttad Petikét!!! :twisted:

Izgi lehet a szuri dolog, én nagyon félnék magamnak beadni, de gondolom, hogy az ügy érdekében mindent elkövet az ember. Annnnnnyira drukkolok!!!!!!!!!!

Beuka!

Vigyázz magadra és ne gondolj ilyen rosszra!! Irgum-burgum! Folyamatos ellenőrzés alatt állsz.

Nekem a császár miatt volt epidurál. Nem akart kibújni a kis kópé, ezért lett császár a vége.

Zsuzska!

Ne legyél elkeseredve!!! Kérlek!!

Betti
betti73
 
 


Ja, és a kontrollon minden rendben volt. Seb szép, méh a régi méret! :)

Betti
betti73
 
 


Sziasztok! :)

Beu :)
aha értem... hát reméljük addigra beáll ez a cukor, és nem kell ilyen csúnyaságoktól tartani!

Látom a koromat is feljavítottad! :roll: :lol:

Ancsa :)
ha minden a legoptimálisabban halad, akkor még 10 nap kb. a transzferig! :wink:

Sonjus,
köszi! :)
ÉS drukk a tüszőcskékhez!

Zsuzska,
nem tudom, mit mondjak, tudom szar ez a helyzet, és ez ember csak hallja u.azokat az okosságokat...
Mindenesetre várunk vissza, ha jobban vagy, vagy ha lesz kedved írni! :)

Betti,
Köszi!
Petikét biztos hamarosan te is látni fogod! :wink:
gratula a kontrollhoz! :)

Egyáltalán nem olyan durva, tényleg ez a szurizás! Elég pici és vékony a tű! A tollas cucc meg rém egyszerű (csak ez első beüzemeléstől tartottam egy kicsit), jó kis találmány! :) Mondjuk ennyi pénzért lehet is! :roll:
angel37
 
 


Sziasztok!
Meg volt az első injekció,nem volt valami kellemes,de kibírtam.
Beuka!Beírhatod az esküvő napját 09.23.
Ja és én benne vagyok a szülinapos dologba is 05.29.
Nekem még nem kellett tesztelnem,félreértettél valamit.Injekción voltam.

Mi is Forma 1 rajongók vagyunk,mi a pirosaknak drukkolunk.Bár tegnap megszívták.
breni
 
 


A szülinapos dologhoz én is csatt 01.20.

Hívtam a doki bácsit, és csütörtökön megyek UH-ra :)
sonjus
 
 


Reni,
éljen ez első szuri! :wink:
És gratula a kitűzött esküvőhöz! :)

Sonjus,
hurrá! :)

Mi ez a szülinapos dolog? :shock:
angel37
 
 


Sziasztok!

Termeltetek ám a hétvégén!

Beu!
Jó, hogy megjöttél, drukk, hogy helyrejöjjön az a cukor! Én is kérek fotót! :)
Dokibácsihoz holnap megyek, akkor leszek pont 12 hetes. :D
(Basszus, annyira rohan az idő...)
Apa már az első UH-n is bent volt (7+2) és nem zavarta (vagy nem mondta), a doki is ügyes bolt, mert mellém állította Apát és így lényegében nem látta, hogy "belém nyúlkál". :?
Szülinap:11.15

Angel!
De jó, hogy már jól megy a szúrás! :D Irígy-irígy Pati baba miatt.:wink:

Sonjus!
Drukkk a Clostys szépséges tüszőcskékhez!

Betti!
Örülök, hogy minden rendben volt a kontrollon. Ilyenkor csak az anyukát nézik, vagy a babát is?

Zsu!
Ne keseredj neki nagyon! Elhiszem hogy nagyon szar, különösen azok után, hogy ilyen jól fogtad fel az egészet, de meg fog jönni hamarosan és mehetsz vérvételre!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Reni!

Neked is drukk a szurihoz!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Engem is lehet irigyelni, mert én is láttam Petikét! :) Hát sajna nincs kép róla, de tényleg nagyon kis cukorfalat.

Beu! Jó, hogy itt vagy újra. Köszi a drukkot, rám fér. Kicsit izgulok, mert jó lenne, ha sikerülne, de most valahogy úgy érzem, hogy akkor sem fogok elkeseredni, ha nem jön össze. Ez kicsit furán hangzik, de amióta tudom, hogy szervi akadályai nincsenek a babának, azóta már nem is izgulok annyira, mert tudom, hogy egyszer majd csak sikerül.

Angel! Gratula a saját szuribeadáshoz! Azért egy kicsit én is hős vagyok, hogy végignéztem ájulás nélkül!

Vica várom már nagyon a holnapi eredményeket, meg ha lehet, akkor egy fotót is a kis Alienről.

Én Kimi-fan vagyok, de olyan szerencsétlen balfék szegényke, hogy mindig történik valami vele. :(

Zsuzska, azért, ha nem bánod én még drukkolok neked. Sose lehet tudni! Nekem mindig Vica lebeg a szemem előtt és akkor újra erőre kapok!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Ja, nekem inkább ne írjátok be a szülinapomat. Majd, ha már nem kell incognitoban lennem, akkor lehet. (Remélem hamarosan!)

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Kamilla,
bizony neked is jár akkor a gratula! :D
Ennyire nem bírod?

Drukk a szorgalmasan előre lépkedő gólyádnak!
Úgy látom gyerek van a csomagban, nem tampon! :wink:

Én vagyok az egyetlen, akit nem érdekel az autóverseny? Arra is marha nehezen jöttem rá, mi az az F1 :oops:

Vica,
köszi! :)
Neked holnap UH? Ez a múltkori elmaradt?
Várom én is a híreket! :)
angel37
 
 


Sziasztok csajok!!!!

Próbáltam vissza olvasni,de nem nagyon ment,nagyon sokat írtok.És előre is bocsi,ha valakit kihagyok,de szita agyam van.

Kamilla!!
Megkaptad a képeket amiket küldtem???És mennek a drukok neked!!!

Zsuzska!!!
Nem szabad feladni,bár tudom min mész keresztül!!!

Vica!!!
Látom szépen haladtoka a hetekkel,várom a híreket a doki után,akár sms-ben is!!!

Reni!!!
Ügyes vagy,remélem használ ez a gyógyszer!!!

Angel!!!
TE egy hős vagy!!!!!Midjárt itt a beültetés!!!!Aztán....

Sonja!!!
Újra closty???Remélem beválik!!!Nekem nem jött be.

Beu!!!

Mélt megkaptam,majd válaszolok is,mielőtt elutaznátok.Hát úgy néz ki nem Balatonozunk a héten.Nagoyn szar időt mondanak hétvégére is.Na ez már sok.Tegnap fáztam a lakásba,jó mi???DE Apa meg melegített!!!
Majd szeretnék a táblába vissza kerülni,csak még jőjjön meg normálisan meg minden...Mert nem adjuk fel,jövőre mi is babázunk!!!!Ugye csajok???

Ancsa!!!
Apa a pirosaknak drukkol de ez nem az Ő hétvégéje volt.

Szerdán lesz a 3.házassági évfordulónk.Kicsit szomorúan.

Továbi szép napot mindenkinek,ebbe a csúny hideg időben.

Puszi mindenkinek.

Anita
csanita
 
 


köszi csajok a vigasztalást, de reggel egyszerűen bocsékul voltam, és tényleg igaza van Sonjusnak vannak akik sokkal rosszubbul vannak mint én...

Csanita, nekem Te adsz erőt mindig!!!belőled merítek erőt!!

Mindenkinek nagyon köszönöm, de most nagyon világvége hangulatom van!!! ígérem és tudom, hogy jobban leszek, de most szar...

zsuzska80
Szombathely
 
 


Zsuzska!
Ne szomorkodj légyszi! Írok neked egy viccet, hátha mosolyt csalhatok az arcodra!

Szőke nő a lottózóban kérdezi:
- Ezt a játékot hogy kell játszani?
- Öt számot kell eltalálni!
- Igen? És milyen messziről?

Szőke vagyok én is, de ezeket imádom :)
sonjus
 
 


Sziasztok :)
Vendég
 


HAGA!HELLÓ!!!!!!!!!!!!!!
breni
 
 


Szia Haga!

Mizujs veled?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Hello BRENI :)

Gratula az esküvőhöz :)
nekünk 09.11-én lesz a 2éves évfordulónk :shock:
öregem, hogy elrepült az idő :roll:


Szia Vica-kismama :lol:
hogy vagytok? a holnapi Uh-ról tehetnél majd fel sztárfotót :lol:
telik az idő, mi? nemrég teszteltél... :D

Én holnap megyek a 6hetes kontrollra, bár már lassan 7hetes. Be vagyok tojva. Már volt 2hete egy mensim. De péntek óta barnázok, néha görcs, és fájdalom.
Vendég
 


Hello lányok,

Angyal, Kamilla,
köszi Petike reklámozását. :lol:

Kamilla,
lelkiismeretfiurdalásom van amiatt, amit akkor válaszoltam, mikor kérdezted, milyen érzés volt először mellre tenni Petit? Mert az igaz, hogy akkor szar volt, hogy nem sikerült, de amikor legelőször sikerült HELYESEN mellre tenni, hogy szívni is tudjon valamit, akkor bizony sírtam örömömben. Azóta is szuper érzés...naponta 5xkb 40 perc tök közel hozzá. :wink:

Angyal,
ennyire feldob a szuri? :lol: :lol: :lol:
Ügyes vagy, hogy már megy.

Bpi csajok,
nem tudjátok mikor állítják vissza az új viliket a forgalomba? Mert a régiek az ablakunk előtt gördülnek a telephelyre, és vissza hajnal 4-kor. 2-3 percenként egy robaj, ami Petinek még sok, így pontban 4kor kel már 4 napja... :shock:
Asszem nem kompatibilisek teljesen a felsővezetékek... Vagy veszek Petinek egy fülvédőt...olyan téli szőrös mikiegerest. :D

Beu,
azért nem vagyok lestrapált, mert Peti hagy aludni este is és nappal is. De lehet, hogy ennek most vége, bár nem ő tehet róla... :(
Remélem a te babód nem lesz a szó szoros értelmében "cukorfalat". :wink:

Zsuzska,
kitartás!!! Holnap megint máshogy látod. Házidoki is adhat beutalót vérvételre.

Most rohannom kell, legközelebb írok a többieknek is.
potter_76
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?