Új privát üzeneted érkezett!

Látom, van más gyönyörű ikerbaba is. Nagyon szépek vagytok. Két csodaszép kislány.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Még szerencse, hogy 2 lábam van, mindkettőn 1-1 babám ül. :lol:
Ki se látok tőlük, úgyhogy nem vállalom a felelősséget a helyesírási hibákért!!!!! :lol:
Edit:nagyon örülök, hogy hazamehettetek és hogy beköszöntél!!!!! :P

Ja tegnap a fiam, rácuppant a kádtöltő csaptelepre!!!! :lol:
Majd még jövők, nem bírom tartani a frontot, erősebbek ketten..... :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Nekünk ez volt a meghívonkon 1 Bon Bon dal részlete:
"Mint egy álom , ez is úgy kezdődött el,
Valótlan volt minden.
Nekünk találkozni kellett tudom jól,
Te lettél a kincsem.

S ha van pár gond,
Majd megoldjuk ketten.
Egyedül nem megy,
Minden egyszerű, ha Rólad szól,
S boldog az élet,
Mást nem kérek, nekem így jó!

Rabod vagyok rég,
Mindíg Te kellesz,
Veled olyan gyorsan múlnak a percek,
A rabod vagyok rég,
És ugye nem engedsz szabadon el!"

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

 
 

Edit!

Nagyo-nagyon örülök Nektek! Sokat gondoltam Rátok!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Csajok köszi a köszöntéseket!!!!!
Julcsi köszi az idézetet, majd felírom magamnak van 1 ilyen füzetecském is!!!!!
Hogy miért nem láttok a tegnapi vicces elaltatásból képet??????
Mert rajta van a habtestem!!!! :shock: Nem akarlak megrémiszteni titeket, még a végén rosszat álmodtok, nem venném a szívemre!!!! :wink:
Most megyek a csajjal esküvői képeket nézegetni, meglátta hogy leveszem,- abba ragasztottam bele 1 meghívót- így most azzal nyúz hogy azt akarja megnézni!!!!!! :lol:
Régi szép idők!!!!!!
Julcsi:hova mentek?????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Képzeljétek, eladtam az utazóágyunkat, mert csak egy volt belőle, de azt sem használtuk. Ma délelőtt jöttek érte, és persze kérdezték, hogy miért adom el. Mondtam, hogy eleve egy van, nekem meg két gyerekem, meg amúgy is csak itt porosodik. Erre azt mondta a pasi, hogy tudja, hogy ketten vannak, mert ő utánam nézett az iwiw-en. Kicsit fura volt. Szaglásznak utánam az interneten. :lol:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Ma jó napom van, olyan igazi dillós. :oops:
Majdnem kidobtak a vateráról. Írtam egy eladónak, és kértem, hogy adja meg az elérhetőségét, mert szeretnék tőle ezt-azt kérdezni. Odaírtam az e-mail címem, hogy arra küldje. Erre a vatera kitörölte és küldött egy levelet, hogy ne szegjem meg a szabályokat, nem lehet e-mail címet feltenni. De gáz, úgy égett a fejem, mintha valami bűncselekményt követtem volna el. Igaz ilyen szabályzatokat nem szoktam elolvasni. :oops:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Hú, én is írnék ilyen jó kis idézeteket, de nekünk nem volt a meghívónkon. :D

Julcsi!
Hova utaztok? De jó lesz!!!!

Barbi!
Ja-ja, ikrek. Az eleje elég kemény volt, bár itt volt anyukám 2 hónapig. Aztán, mikor egyedül maradtam, akkor megint gáz volt kb. 1 hét. Most viszont már tök jó, néha ugyan kifáradok, de gondolom mindannyian így vagyunk ezzel. Persze ehhez az is kell, hogy két jó babám van. Egy szavam sem lehet rájuk. :wink:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sziasztok!

Móni,
igen jó az észrevételed,a két nagy gyerekemmel pontosan ugyanarra a napra voltam kiírva,5 év különbséggel,júl.24-re.Áki 26-án Rebi 27-én született.A két picinél pedig Zsolti dec.18-ra,Hanna dec.19-re volt kiírva.Zsolti dec.17-én,Hanna dec.20-án született.Úgy látszik nálam az október vége és a március vége volt a termékeny hónap. :lol:

Küldök akkor néhány képet.

Kép

Kép

Kép

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Márti, kirázott a hideg, tök szép volt az idézet.

Andi, én meg hosszú hajkurászás után tegnap vettem még egyet. Mért nem mondtad, hogy eladod??? Megvettem volna.

Mi Komlóskára megyünk, a hegyekben van. A férjeméknek van ott családi nyaralójuk, eredeti, igazi parasztház(oké nem zsupfedeles), csak felújított, fullextrás(Wc, fürdő,stb.). De a táj és a levegő nagyon jó. Falunapok lesznek és ott lesznek anyósék is (ez egy kicsit aggaszt), meg még páran. De legalább egy kis változatosság, meg kikapcsolódás. Ott szándékszom képetekt csináltatni magamról, hátha lesz egy-két nem annyira gáz kép.
Addig is rakok fel képeket.
Kép

Livi és Apa


Kép

Dorka és Anya

KépKép
kgiulia
 
 


Timi Hanna milyen kis hófehérke hozzátok képest! Hogy tetszett neki a víz?

KépKép
kgiulia
 
 


Timi, Julcsi! De jó képek! Nagyon szépek vagytok mindannyian!!!

Pont Apa kérdezte, hogy a fórumon nem hirdettem-e meg. Bevallom, eszembe sem jutott. :oops: Pedig nyugodt szívvel adtam volna Neked is, mert tényleg alig használtuk, tök új állapotban volt.

Andi
Kép
zsandi
 
 


SZiasztok!

Hűűűű mennyit írtatok:) Persze ha ráérek s itt frissítgetem az oldalt hogyh átha ír vki akkor még véletlenül sem:)

Megjegyeztem:)

Szemműtét: +-os vagy --os volt a szemetek? Mennyibe kerül ez a műtét?

Köszi:)

Márti, ne takargasd magad, ha megyünk talira, úgyis látni fogunk :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

És úgyis én vagyok itt a legkövérebb:) Szal nekem van jogom szégyenkezni:):):):)

Tescós játék: Nekünk van bocink is meg pillangónk is, ezeket még Bence korában vettük, de nagyon imádom:) Majd lefotózom:)

Katáról nem nagyon tudok mit írni, olyan jó gyerek:)

Na majd még jövök:)

Jah, taliban én is benne vagyok ,de nekem leghamarabb agusztus vége a jó:)

Pusz

Zsu és a törpök....

3 gyerek anyukája :)

Különcségeink: mosható pelus, hordozás, természetesség :)

Rendelj tõlem Lizann Mei tai-t!

www.mamami.hu
zsuzsófi
 
 


Huuuuuuuuuuuu mindkét manóm alszik....tök jó!!!!

Timi:Márti vagyok, de nem gond hallgatok mindenre!!!!! :lol: :lol:

Lebukott kicsi fiam, most megfigyeltem, hogy hátra felé tolatva közlekedik!!!!Édes pofa!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Bocsi,Márti,tudom,de vmi megzavarhatott éppen,ezért történt az elkersztelés!Már megbeszéltük,hogy úgy hívnak,mint a lányomat,csak mi a Hannát használjuk.Igaz ez is változó,mert Rebi lányom mindig Mártizza a hugát.

Hanna is barnult sokat,de azért még nem napoztattuk.A lábai szép barnák,a dokinénink meg is jegyezte,hogy az egész júliust víz mellett töltöttük,mert az én hófehér kislánykám lebarnult.

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Sziasztok

Ma sem volt jobb napunk, Szandi nagyon nyűgös. Tegnap este adtam neki Camomillát, így legalább éjszaka nem ébredt fel.
Egész délelőtt szenvedet, 2-kor aludt el. Nem is akarom felébreszteni, pedig már ennie kellene.
Én teljesen nyomott vagyok ettől az időtől.

De látom nincs nagy forgalom! Mindenhol fent vannak a babák?

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Timi, Julcsi nagyon jók a képek!!
Márti igazán felrakhatnád a tegnapi fotókat!!
Találkozóban én is benne vagyok!

KépKép
zsuzsi78
 
 


Kicsi lányom fél 2 óta alszik!!!! :shock: Kicsi fiam azóta 45 percet szundizott, de mióta benyomta a gyümit csuda jó kedve lett!!!!!Lebontotta alulról a kiságyból a pelenkázóról a plédet, betakarta magát, mikor levettem róla vigyorgott mint a tejbetök!!!!
Úgyhogy nem unatkozom, köszi Zsuzsi a dalokat!!! :lol: Sajnálom hogy ilyen nyűgi a Szandi, remélem hamar túl lesz a fogzáson!!!!Mi van az orr váladék lelettel??????
Megyünk a tescoba, majd este jövök!!!!
Akkor találjunk ki 1 időpontot ami mindenkinek jó aki jönni szeretne!!!!!Sajnos Zsandiék nem jönnek, addig hátha meggondolja magát!!!!!! :( :lol: :( :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!
Dorinám egy órát visított. Nagyon durva az ínye. Annyira át akarja törni már a fogacskája. Ha áttöri akkor már megkönynebbül?

Zsuszsi, camomillát többször is adhatsz.

Timi, sejtettem, hogy barnult, de ti olyan jó barnák vagytok, és hozzátok képest hófehérke. Amúgy tök jók ezek a születési dátumok. Amikor olvastam, a hideg is kirázott. Olyan misztikus.

Zsu, asszem a rövidlátás az minuszos. De nem vagyok benne biztos. Messzire nem láttam jól. Én már nagyon régen csináltattam, 4-5 éve.

Márti, a párodnak hol csinálták?

KépKép
kgiulia
 
 


Visszaolvastalak Benneteket, de hogy leírjam a történteket, kellene 1 óra. Remélem, este még be tudok nézni. Jól vagyunk, még nem 100 %-os a gyógyulás, de 1-2 nap, és teljesen rendben leszünk.

Annyira megviseltek a történtek, hogy ma még egy Barnitól kapott puszin is bőgtem.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok!

Ez a Beba tápszer csomós lett. Az mitől van? Lehet, hogy nem volt elég meleg a víz, amivel összekevertem? Norci még nem evett belőle. Majd most fog. Szerintem nem olyan keserű mint a Milupa. Nekem jobban ízlik. :wink: Majd meglátjuk neki hogy ízlik.

gwini
 
 


Gwini: az AR-es tápszernek melegebb víz kell, tovább kell összerázni és legalább 2-es cumi. Az 1-el nagyon lassan megy. Én kb. 30 perccel előbb megszoktam csinálni, hogy feloldódjon és kihűljön rendesen.
Szerintem is jobb az íze. :wink:
Ugye te még szoptatsz is? Akkor mindenképp a cicit ad előbb, mert ez a tápszer szerintem édesebb, mint az anyatej. Nehogy ne kelljen neki a cici.
A kaki is könnyebben fog jönni és bukni is kevesebbet fog.

KépKép
zsuzsi78
 
 


Edit: örülök neki hogy már jól vagytok.
Nagyon aggódtunk ám értetek.

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi!

Előbb mindig szoptatom. Köszi. :lol:

gwini
 
 


A párom is rövidlátó volt, itt a XII.ker.-ben csinálták és a kettő szemre össz.187000.-Ft -ot fizettünk.De szerencsére 3 részletben!!!!
Jól eláztunk míg bepakoltunk a kocsiba!!!!! :lol:

Julcsi:szegény Dorina!!!!! :(

Edit:elhiszem hogy kivagy, én biztos nem bírtam volna ki!!!!!!Bár ez így nem igaz mert az anyák sokmindent kibírnak, csak ha a baj elhárult utána szabad csak összeomlani!!!!! :roll:

Zsuzsi:mi van az orrváladék mintával????????????????????????????????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Edit!
Örülök, hogy már jobban vagytok! Elhiszem, hogy nagyon kivagy, de gondolj arra, hogy most már túl vagytok a nehezén szerencsére. Szeretgesd meg őt/őket a nevemben is! :wink:

Gwini!
Régen hallotunk rólad!
Amikor szóba került, hogy mi is áttérünk az AR-es tápszerre, nekem a védőnő azt mondta, hogy legalább 10-15 perccel előbb csináljam meg, mert annyi kell, amíg feloldódik. Vagy fél órával. Akkor kicsit meg is ilyedtem, mert az én babáimat nem nagyon lehetett kiszámítani, hogy mikor ébrednek (most sem mindig), viszont ébredés után azonnal követelték a kaját. Aztán mégsem próbáltuk ki. Szóval, szerintem normális, hogy csomós, várj vele kicsit. De gondolom azóta már túl is vagytok az evésen.
Én mindig Bebát adtam nekik, szerintem is elég tűrhető az íze, viszont annál büdösebb. Vagyis én nagyon ki voltam akadva a tápszerezés kezdetén, hogy hogy lehet ilyen szaga annak, amit adok a gyerekeimnek. Most már nem érzem olyan borzasztónak, nem is értem. Lehet csak megszoktam.

Márti, hogy sikerült a bevásárlás. Ti sem úsztátok meg az esőt ezek szerint. 4-en mentetek? Hogy bírták a gyerekek?

Zsuzsi!
Én is köszönöm a dalokat mégegyszer! Tényleg, van eredmény?

Julcsi!
Sajnálom Dorinádat, remélem hamar túl lesz rajta, és a többivel már nem szenved ennyit.

Andi
Kép
zsandi
 
 


rosszul tudtam, csak holnap lesz meg az eredmény!

Andi: eleinte én is nagyon büdinek találtam a tápszert, de ez az AR-esnek nincs rossz szaga.

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsombit itthon hagytuk, még szerencseó, így nem ázott el!!!! :lol: Ha nem muszáj nem szeretem cipelni, főleg ahogy mi vásárolunk így is hárman 4 felé megyünk, őrület.Szonika persze a tesco közepén ismét eldobta az agyát, mert nem abba a babás sorba álltunk amibe ő akarta, na de elhajtott minket a kasszás!!Erre hasra vágta magát, egy banya rosszallóan nézett, de aztán én is rá mert volt vagy 50 éves és cicitartó nélkül valami kombinéban volt....képzelhetietek!!!!! :shock:
Férjemtől kaptam 3 szál vörös rózsát, és a Burgerben vacsiztunk, jó volt, de hol van még a nap vége......... :lol: !!!!
Minden fogzós anyukájának és csemetéjének kitartást, Edit nyugodj meg most már csak jó dolgok jöhetnek :wink: !!!!!!
És különben is mit szaglásszátok a tápszert?????? :shock: Őrület!!!!Ők se szaglásszák a ti kajátokat!!!!!! :lol:
Szerintem mára ennyi, mert fürdetés, meg babaaltatás lesz most műsoron!!!! :wink:
Joccakát mindenkinek!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Andi, tegnap nem voltunk itthon. Elmentünk kirándulni Esztergomba. Nagyon jó volt, Nóri szinte átaludta az egészet.
Már túl vagyunk a tápszeren, jó lett, megette. :lol:

gwini
 
 


Csajok!

Megpróbálom összefoglalni, mi is történt velünk. Azt még írtam, hogy szombaton kapott Virág 2 antibiotikum injekciót. Az esti után kb. 6 órától éjfélig úgy üvöltött, mint a sakál. Mindeközben egy kortyot nem volt hajlandó sem enni, sem inni. Ringattam fél éjszakán át, tologattam, hordozóban hintáztattam, de Ő csak visított. Éjfélkor felhívtam a dokit, és elvittem hozzá a babát. Adott neki egy Algopyrin injekciót, hogy az majd kiüti. Hát nem ütötte ki. Még egy órát sírt, majd elszenderedett. Két óra múlva újra üvöltve ébredt. Már tudtam, hogy kórház lesz a vége. Reggel négykor összecsomagoltam, és teljes menetfelszereléssel mentünk be.
Azonnal vérvétel, branülön keresztül infúzió, ill. vénásan gyógyszer. Nem szeretném részletezni a vénakeresést, de kb. 5 szúrást kapott, mire találtak használható vénát. Még a fejébe is szúrtak.
Kb. 2 napig csak teát fogadott el, majd lassan elkezdett tápszert is enni. A láza 3 nap után lement.
Csináltak neki hasi ultrahangot is, negatív lett. Ja, a kiütések szombat reggelre már bőrvérzés gyanúsak voltak. A vérvételből megállapították, hogy nem az, mert akkor a trombocita száma magas lenne. A vírus okozta az egész testre kiterjedő kiütéseket.
Viszont nagyon vashiányos, 9-30 közötti értékek a jók, neki 4,5!!! Ezért volt olyan rossz az étvágya az utóbbi időben.
Hát minden jó, ha jó a vége! Én elmondani nem tudom, mit éltem át ebben a pár napban. Volt, hogy zokogtam, volt, hogy csak hullottak a könnyeim, volt, hogy üvölteni tudtam volna. Én nem tudom, hogy akinek tényleg gyógyíthatatlan a gyermeke, hogyan bírja ki ép ésszel.
Ez egy vidéki kis kórház, de szarból várat próbálnak építeni. A nővérek mindig segítettek, maximálisan odafigyeltek ránk. Két alapszabály volt. Az egyik, hogy alvó gyermeket nem ébresztenek fel, ha nem létkérdés a vizsgálat. A másik, hogy ha a beteg gyerek eszik, semmi nem zavarhatja meg. Sem vizsgálat, sem gyógyszerezés, sem vizit ..stb.
Apa maximálisan megállta a helyét, Barnit ugyanúgy ellátta, mint én. Mindenkinek elmondta kicsi fiam, hogy Anya és Virág hol vannak. Mikor beszéltem Velük telefonon, majd megszakadt a szívem utánuk.

Köszönöm az aggódást részetekről, nagyon jól esett. Remélem, soha nem lesz részetek ilyen dologban. Mindent elolvastam, de ha nem haragszotok, nem reagálok, inkább csak bekapcsolódnék.

Jó éjt!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit, nem is tudok mit írni. Nagyon rossz lehetett ez a pár nap! csakl annyit tudok kivánni, hog yminél hamarabb épüljetek fel. Mindannyian. A kórház hozzáállása pedig szimpi. Legalább az ott dolgozók partnerek voltak és segítettek. Nehéz lesz, de próbáljatok meg minél hamarabb túl lenni az egészen. És gartula párodnak a helytállásért. Büszke lehetsz rá. Puszi neked, és a bátor kislányodnak is. Persze a fiuknak is.

Mi most indulunk hétfőtől megint leszek. olyan koki vagyok, alig látok ki a fejemből. De nem baj, utazunk.

Vigyázztaok magatokra és egymásra. Senkivel ne történjen semmi rossz, csupa jót olvassak ám mire hazajövök. Sok puszika mindenkinek.
A csavargók. :lol:

KépKép
kgiulia
 
 


Julcsi:már megint csak most integetünk!!!! :lol: Mindíg ilyen korán mentek, de érezzétek nagyon jól magatokat!!!!! :wink:

Igaza van Editnek összetehetjük a két kezünket, hogy egészségesek a babóink.Most ez a szörnyű epizód becsúszott Editéknél, de remélem hamar kiheverik, és másnak nem lesz ilyen megrázó élménye!!!!!!
És Barni hogy viselte, nem sírt utánnad?????
Lehet, hogy most rájön majd, hogy hiányzott neki a tesókája és milyen picike még vigyázni kell rá!!!!???? :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Olyan sz@rul érzem magam , tegnap este etettem a Zsombit és nagyon balhézott, meg sokat büfizett, néztem én a cumit, de nem láttam hogy gyorsabban jönne.Erre mikor mostam el akkor láttam hogy el van repedve!!!!!! :evil: Úgy sajnáltam szegényt, a hülye anyja ilyeneket nem vesz észre!!!!! :roll:
Úgyhogy mehetünk MAM2-öt venni!!!! :lol: Van valakinek avent varázsitatója, kipróbáltátok, tapasztalat?????Olyat szeretnék venni a gyümiléhez, láttam hogy van 6 hónapos kortól abból már lehet hogy tudna inni nem??????Edit, nem tudod véletlenül????
Na mi van mindenki alszik?????Vagy a babók hancúroznak????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok Lányok!

Bocsika, h így rátok török! Nézegettem a képeket, és nagyon csudaszépek a Babóitok! :) Sok boldogságot mindenkinek!

Igazábol annyit akartam, h b_barbie! Írtam neked egy mélt! :)

Kép

Kép
nancsika
 
 


Jó reggelt!
Kicsit lustizhattam, az én angyalkám 1/4 10-ig aludt. Imádom.
Tegnap már nem tudtam jönni mert maszírozáson voltunk. Ugyanis az én toxémiám miatt az Ádámnak elég súlyos izomletapadás van a nyakában és a lábában. Úgyhogy most járunk a "kínzásra", szegény annyira utálja.

Edit, mi még nem ismerjük egymást. De meg kell mondjam, sírva olvastam amit írtál. Ugyanis az Ádám kis élete kórházban indult el (ez jó hülyeség, hiszen mindenkié), úgy gondoltam, hogy 2 és fél hétig volt bent, hol egyik hol másik kórházban. Én meg csak zokogtam és álltam mellette. Tudom mit éreztél. Nektek legalább annyi szerencsétek volt, hogy kedvesek voltak az ápolónők, velünk úgy bántak, mint a kutyával! Gyógyuljatok hamar, bár ez még jó kis idő lesz, mire teljesen kiheveritek.

Márti, gyertyafényes volt a Burger? :lol:
Ne aggódj, a mi idei évfordulónk úton két kórház között volt. Én az egyikben az Ádám a másikban.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok!

Márti! Nekünk volt Aventos szelepes varászitatónk, de Barni nem tudott inni belőle, mert nagyon kellett szívni, hogy átjöjjön a szelepen a lötyi. Nagyobbként sem kedvelte, Virágnál meg sem próbáltam. Örülök, hogy végre eszik az én kincsem, és jól van. Este viszem kontrollra. Macskahangot még nem hallottam Tőle, de már izeg-mozog, gőgicsél, de még ereje nem az igazi.

Barnika egyszer volt benn, de sírva vitték haza, így nem jött be többször. Lefoglalták Mamáék, kishaverok, Apa ...stb. Este mindig beszéltünk, tele volt élménnyel, csak néha pityeredett el. Csütörtökön bevitte Apa a bölcsibe, én mentem érte, sírva ugrott a nyakamba és Virágot követelte. Azóta le sem tudom vakarni Magamról. Nem is akarom. Véletlenül derült ki, hogy azért még be lehet ám vinni bölcsibe néha Őket, ha már nagyon unatkoznak, az egyik bölcsis néni ott lesz. Egy napot éltünk a lehetőséggel, a többit elintézték Apáék. Büszke is vagyok rájuk nagyon!

Barbi! Üdv nálunk. A babáink majdnem egyidősek, Virág márc. 21-én született. Ádám nagyon szép kis baba, sajnálom a viszontagságos kezdést. Átérzem fájdalmadat, bár a mi problémánk kisebb volt. Azért felháborító a kórházak hozzáállása, pedig az emberség ingyen van.

Julcsi! Érezzétek magatokat nagyon jól, írok majd privit.


Hiányoztatok!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit:te(ti ) is nagyon hiányoztatok ám, és a legrosszabb a bizonytalanság volt, bár sejtettük, hogy bent tartottak titeket és ha tudsz majd jelentkezel, de nagyon aggódtunk!!!!! :cry:

Barbi:gyertyafény nem volt csak nyugi, mert Szonóka egyből lerohant tesókájához a mamáékhoz, meg már farkaséhesek voltunk nap végére, úgyhogy romantikára nem is gondoltunk!!!! :lol: Azért most teljesen más az életünk, mint mikor csak ketten voltunk, de így sokkal-sokkal jobb, mégha csak a Burger jut ünneplés gyanánt akkor is!!!!!! :wink:

Na velünk is mi történt, kint voltunk az udvaron, jöttek nővéremék, mert múltkor itt hagytak 1 műanyag kancsót, mennek nyaralni és beugrottak érte.Kint álltunk a kapuba, bolond Somának(1 nagy kutya) ledobták a labdát, ő meg úgy rohant, hogy fellökte a Szonót , szegénykém meg beütötte a fejét a betonba!!!!!Bent néztem meg hogy vérzett is neki 1 picit, kb fél centis kis sebe lett!!!!Hívtam is a páromat, meg nővéremet, de azt mondták, hogy szerintük nincs gond, ha agyrázkódása lenne akkor hányna meg rosszul lenne!!!!!!Úgy sajnáltam szegényt vele együtt sírtam, meg a Somába bele is rúgtam.Imádom azt a dög kutyát, de utálom hogy ilyen figyelmetlen és nem vigyáz a SZonóra(tudom ezt nem várhatom el tőle de akkor is :evil: )

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti
biztosan nem lesz semmi gond, de azért figyeld. Ha hányni kezd, vagy fáj a feje akkor orvos. De nem hiszem, ezek a szegény gyerekek annyiszor megütik magukat amíg felnőnek! Néha azon csodálkozom, hogy egyáltalán értelmes felnőttek lesznek, ennyi sérülés után.
(Én pl. az öcsém fejét a szőnyegpadlóba vertem bele. Én lehettem 2 és fél éves, ő meg 7-8 hónapos. Elvette a játékomat!!!!! Szerintem lett is maradandó agykárosodása :D :D :D . Persze csak viccelek. Ha ezt olvasná, kapnék!)

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Na mi van csajok????Mindenki eltűnt????? :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok

Szandi ma megint negatív rekordokat dönt, előző kajánál 80 ml evett. És szinte az egészet visszabukta. :cry: Csak tudnám miből él. Most kéne ennie, de alszik.
Megjöttek a leletek, idézem „nagyon csúnya bakteriális vírus”!! És mivel folytan lenyeli, ettől bukik. Ha nem múlik az orrcsepptől hétfőn beszélünk a folytatásról.

Teljesen ki vagyok! Hogy lehet ennyire hülye a saját dokink. :twisted: Ezerszer mondtam neki, hogy valami nincs rendbe és hogy a bukásba is van takony. De még csak bele se nézett az orrába.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Edit: nagyon örülök, hogy már jobban van Virág. Büszke lehetsz magadra és a fiukra, hogy ilyen ügyesen megoldottatok mindent. Küldök egy nagy ölelést az egész családnak.

Márti: én is állandóan estem keltem (még most is :lol: ), Szonikának biztos nem lesz semmi baja.

KépKép
zsuzsi78
 
 


Nincs sok időm mindkét gyerek éber üzemmódban van!
DE Zsuzsi rúgd ki azt a félnótás dokidat!!!!!!Ez felháborító, hogy ilyet nem vesz észre, és meg sem nézi!!!!! :evil:
Kicsi fiam is 80-at evett , de előtte kapott 1 kis sárgarépát!!!! :lol: Tegnap óta kóstolja!!!!!! :lol:
Szonikám amúgy áltában is összetud csuklani :shock: , de most ténykeg nagyon beverte a buksiját!!!! :( Köszi a nyugtatást!!!! :lol: :wink: Tudom ebcsont beforr=legalább Soma is gyorsan felgyógyul a segbe billentésből!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Julcsi!
Ugyan már biztos szuperu érzitek magatokat a kiruccanáson, de azért jó szórakozást/pihenést/falunapozást kívánok Nektek! Aztán várjuk ám a képeket!

Márti!
Nem szaglászom a tápszer, csak úgy megcsapta az orrom. :wink:
Szonó rendben van?

Edit!
Szörnyű volt még olvasni is, amin keresztülmentetek! Most már csak jobb lehet! Én, amikor a babáim kórházban voltak, még az orrszívásukra sem mertem bemenni. A folyosóról hallgattam a sírásukat, miközben próbáltam nem összecsúszni. A branülnek meg a látványától is rosszul voltam, nekünk a fejükben volt. Bár valóban nem zavarta őket, csak amikor be- és kivették.
Mi újság azóta Virággal? Már eszik rendesen? Elmúltak a szájában a foltok?
Örülök, hogy legalább a személyzet rendesen viszonyult hozzátok!

Zsuzsi!
Hát azért ez nagyon durva! Mármint a dokitok. Már az is gáz, hogy nem vette észre, ráadásul szóltál is neki. Teljesen ki vagyok akadva.
Látsz valami javulást a csepptől? Vagy még korai? Gyógymanók mennek kicsi Szandidnak!

Barbi!
Nem semmi Ádámod van! 1/4 10-ig aludni. :shock: Az enyémek ilyet talán sosem fognak.
Milyen tornára jártok? Dévényes?

Az én gyerekeimet valaki kicserélte. Egyenlőre ma még nem sikerült rájuk ismernem. Eddig kb. fél-fél órát aludtak, azt is felváltva, a többi idő nagy részét meg visítással töltik. Már jó pár órája elfogyott a türelmem, de azért még megpróbálok kihúzni ép ésszel egy órát, akkor talán Apa is hazaért.
Most azon gondolkozom, hogy ilyen jó kis zenei aláfestét mellett, mint a kiabálás, nekiállok vasalni, akkor üssem már ki magam teljesen. :?

Andi
Kép
zsandi
 
 


Ja, azt el is felejtettem írni, hogy ma délután Flóra, miközben eszeveszettül üvöltött (azóta sem sikerült kitalálni, hogy miért), hátról hasra fordult. Szerintem csak azért csinálta, hogy akkor már oka is legyen sírni, merthogy nem szeret hason lenni.
Aztán végső elkeseredésemben kitaláltam, hogy adok neki enni. Felvettem, és vittem magammal tápszer csinálni. Erre persze csendben volt, és mikor a vizet öntöttem az üvegjébe, elkezdett hangosan nevetni. Hááát, nem tudom mi volt olyan vicces. Talán az, hogy sikerült anyát teljesen kiakasztani. Persze ettől nekem is jókedvem lett egy időre. Amúgy imádom őket!!!!!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Na vettünk MAM-os csőrös poharat vagy mit, én tudok belőle inni :shock: , majd holnap kipróbálom Zsombin is!!!!!Csak azért próbáltam ki mert Szoninak is valami vacakot vettünk, inni se tudott belőle, meg kitakarítani sem tudtuk!!!!Először babylove-sat akartunk venni, de 1 nőci figyelmeztetett, hogy abból ő sem tudott inni!!!!!! :shock:
Majd még jövök....

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Talán most már utolérem magam. Takarítás, mosás, főzés ...

Márti! Sajnálom Szonit, de tényleg ne izgulj, ha baj lenne, már jelentkezett volna. MAM-os szelepes poharat vettetek vagy szelep nélkülit? Mit adsz Zsombinak belőle? Gyümilé kitakarítható belőle? Majd számolj ám be, tetszett e a kiskrapeknak!

Zsuzsi! Milyen az a bakteriális vírus? Most baktérium vagy vírus? Baktériumra nem kellene antibiotikum? Vírusra elég az orrcsepp? (Én nyákoldóra gondolok még) Orrcsepp után szívatod is Szandi orrát? A dokit tényleg ki kellene rúgni.

Én is most készülök, hogy szóljak a miénknek a mulasztásáért. Ugyanis mindig panaszkodtam, hogy Virág nem eszik és nagyon fehér is. Elintézte a meleggel csak, ahelyett, hogy vashiányra gyanakodott volna. Ugye milyen elkeseredett tud lenni az ember, ha nem eszik a gyerek? Virág remélem most már rendeződik, két napja szépen eszik már.

Andi! Ma az én babám is extra nyűgös volt, aludni nem is akart. Ráfogtam a gyógyszerelvonási tünetekre. Most meg már 7 óta alszik, kínomban már korán megfürdettem. Azért rendeződött a napotok?

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Szóval bementünk a C&A-ba is a lyánynak bugyit venni, persze nem tudtam ellenállni:Zsombinak vettünk 1 Bodyt 590-ért és 1 rugit 990-ért!!!!! :lol:
Aztán ugye ki kellett fizetni a parlkolójegyet és úgy szoktuk, hogy Szonó dugja be és ő veszi ki is a jegyet.Most fizetni is kellett mert túl léptük az 1 órát, ha én egyszer elkezdek vásárolni.....gondolom ismerős a történet!!!!Beszálltunk a kocsiba, kicsit megugráltattuk apát:kértünk kiflit ami hátul volt a csomagtartóba....és kérdezem apát, hogy hol a jegy?????? :shock: Elkezdte keresni, persze először rajtam, de én csak kifizettem nem én vettem el....kiszállt a kocsiból, egyre türelmetlenebb lett(és olyan vicces volt!!!! :lol: ).Már épp javasolni akartam hogy kutassa át a gyereket, mikor ő is erre az elhatározásra jutott......és meglett :lol: apa szavaival élve origamit hajtogatott belőle a poronty DE MEGLETT!!!!!Én úgy nevettem, kirobbant belőlem a röhögés, de mindhárman olyan felszabadultan kacagtunk, hogy nagyon!!!!! :lol: :P :) Aztán megyümk a kapuhoz, gondolhatjátok, hogy az a vacak nem akarta elfogadni azt írta ki hogy hibás jegy!!!! :shock: Visszafogtam magam, apa meghajtogatta kicsit na és akkor kiengedett, most még jobban nevettünk, már láttam magam előtt, hogy ott maradunk örökre...... :lol: jaj de jó volt.....Zsombit nem vittük, anyósék vigyáztak rá de annyit tököltünk, hogy mire haza értünk már éhesnek tűnt a lelkem, vagy csak hiányoztunk neki, mert tök jókat dumálgatott nekünk, nem akarta egyből megenni a rozsdás szöget!!!!!Úgyhogy most itt tartunk....Zsombi vacsizott, kiscsaj lent van.Mondanom sem kell királylány minden babára rátapadt, úgykellett megdumálni hogy menjünk tovább!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok,

Fúúú de sokat írtatok megint 8)

Mi a különbség a szelepes meg a nem szelepes csőrös pohár között? Melyik a jobb? Én múltkor vettem egyet, de ezt nem néztem rajta, csak hogy nem csöpöghet.

Mi tegnap nagyon eláztunk a Margit-szigeten, még jó hogy a Gergőnek vittünk takarót, meg hát a babakocsi is ügye védte. De amíg én bekötöttem a kocsiba, addig a hátam totál vizes lett a zuhogó esőtől.

Képzeljétek szuper hírem van, egyre többet alszunk!!! Tegnap előtt 7 után keltünk, ma csak 6.20-kor de hát ez is szuper, hiszen már szinte átalusszuk az egész éjszakát és mégiscsak más világosben ébredni, mint sötétben.

Edit
Nagyon örülök, hogy túl vagytok a nehezén, gondoltam egy csomót rátok.

bmo
Annyira jók ezek a családi szituk amikor eggyütt nevet mindenki :lol: , a kívülállók pedig furcsán nézhetnek rátok.

Ma nekünk is sírósabb napunk volt. Honnét lehet tudni, ha valakinek elkezd nőni a foga? Vagy nekünk az még túl korai lenne? :roll:


Na jó éjt,

Gabek

Kép

Kép
gabek
 
 


Gabek:nem értek a csőrös poharakhoz :oops: , ez szelepes, majd beszámolok róla.
Gratula a hosszú alvásért!!!! :lol: Zsombi nagyon változó, mondjuk a lefekvés sem fix időpont.Felkelni mostanában 4:40 és 7 között szokott, de inkább a korai időpontot választja!!!! :wink:
Nem korai a fognövés, unokatesóm fia foggal született :shock: .Nyáladzik, idegesen felsír, esetleg hőemelkedés, vagy hasmenés.Nagyon rág mindent, meg az ínyje megduzzad.De az is lehet , hogy nem viseli meg ennyire és egyszer csak kinő a fogacskája.

Zsuzsi:én sem értettem ezt a bakteriális vírust :oops: , csak nem akarok ám okoskodni én nem vagyok valami nagy guru a betegségekben!!!!! :lol:

Edit:azt elfelejtettem mondani, hogy azért az nagyon jó, hogy kiderült a vashiány, legalább ez a dolog rendeződik. :lol:
Nekem Szoninak a régi doktornénink-akit szerettem, nem úgy mint ezt a dokit :evil: , akkor még nem itt laktunk-írt fel vasat nem vett vért, de én valahogy bíztam benne!!!!!

Ki hova megy a 7végén?????Mi szerintem sehova, de én így is imádom azt amikor nem 7köznap van!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok

Szóval én vagyok a gyagya :oops: , a Szandinak bakteriális fertőzése van. Csak elkezdtem utána nézni és a vírusokról is olvastam és teljesen megzavarodtam.
Egyelőre orrcseppet kapott, ha nem javult akkor kap mást. Ez a doki nem híve az antibiotikumoknak csak végső esetben ad.

KépKép
zsuzsi78
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?