Új privát üzeneted érkezett!

Felhívtam a rendelőt és már írják is a receptet,érte kell mennem vagy most vagy délután.De fogalma nem volt az aszisztensnek hogy mi ez,betűznöm kellett.Bár a doki biztos tudja.
breni
 
 


Tétri Mónika! Téged kihagytalak véletlenül! :oops: Neked is üdv kösztünk!

Reni, én az egész fejemmel így vagyok sajnos. Nem vészes most, de jövő hét után megyek lézeres kezelésre. Egy lány ajánlotta, akinek nagyon durva volt az arca és most semmi. Már 2 éve csinálták neki 4 alkalommal és szép az arca azóta is.
pihi
 
 


Figyu lányok! Csak a Vicának dobtam át a képeket, de szívesen küldök másnak is, aki kér.

Dobjatok mail-t a kamilla306@freemail.hu-ra és akkor küldöm.

Feleslegesen senkit nem akarok traktálni vele.

Kép

Kép
kamilla306
 
 

 
 

Zsuzska, ugye egy kicsit jobb kedved van már!?????


MA már péntek!!!!! Még ha dolgozni is kell, sajnos!!! :P :P
pihi
 
 


Mostmár valaki mondja meg, hogy mit nem csinálok jól ezzel a tickerrel! az aláírásomhoz kell bemásolnom, vagy nem? Vagy nem jót másolok? Dehát azt írja felette, hogy ez kell a fórumokhoz és mailekhez!
Segítsék! :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
pihi
 
 


Pihi!Mi ez a lézeres kezelés?
Moni!Nem történt semmi,én azonnal észrevettem hogy van ez a topic,csak vártam hogy írjanak.
breni
 
 


Pihi!
Azt másold be ami úgy kezdődik, hogy URL!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


A BBC Code nevűt kell bemásolni!!!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Reni, hétfőn priviben leírom Neked pontosan amit a kis könyvecskében írnak erről a lézeres kezelésről. Most hülyeséget nem akarok írni. De nem hámlasztás.
pihi
 
 


Pihi!Oké.Köszike
breni
 
 


Nahát, utólag is betette!:) Tök jó!

Köszönöm csajok!
pihi
 
 


Sziasztok Kislányok!

Üdv. minden újnak!!! Jó, hogy gyarapodunk. :)

Angel, Kamilla!

Gyertek-gyertek!!! Várunk titeket! Ágit te is jöhetnél!

Vica!

Várhatod a postást, tegnap postáztam néhány dolgot.

Most már mindenki megszurkáltatja magát?? :)

Ma megyek 6 hetes (pontosabban 7 hetes :D) kontrollra, remélem, hogy minden OK lesz.

Betti
betti73
 
 


Betti!

Nagyon nagyon köszönöm! Majd valahogy meghálálom! :D
Drukk a 6-7 hetes kontrollhoz!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Kamilla!
Jók a képek :) köszi
sonjus
 
 


Üdv Csajok!

Kamilla,
akkor du lesmszzük!
Kérek képet! :)

Betti,
a meghívás megvan, köszönjük! :D Összehozzuk! :wink:

A postázásról jut eszembe: a rókák még mindig nem érkeztek meg! :lol:

Vica,
a tali csak szurival megy! :lol: (Kamilla még nem tudja! :wink: )

A tájékoztató papír meglepett rendesen, u.ezt kapják prosztatarákos betegek is! :shock:

Sonjus,
a tollas injekcióba már bele van töltve a szer, amikor megveszed!
A gynevac sajna nem ilyen.
angel37
 
 


Kamilla, köszönöm a képeket! Feketehajúnak képzeltelek! :lol:
pihi
 
 


Zsuzska, jut eszembe: Mensis jelek vannak? Mi a helyzet ezen a téren? Hiszen látom, hogy holnap tesztelned kell?! :wink:
pihi
 
 


Angel!
Azt hittem van valami ilyen ketyere, de mindegy, akkor marad a doki :(
sonjus
 
 


Sajnos nincs... asszem csak bizonyos szurik léteznek ilyen formában.
angel37
 
 


Pihi!
Ha jól látom, mi egyszerre :oops: szóval tudod! :)
Hajrá, hátha így összedolgozunk :wink:
sonjus
 
 


Oké, majd egy pillanatra gondoljunk a másikra!!! :lol: :lol: :lol:

Majd tesztelünk egyszerre egy zebrát, oks? :wink:
pihi
 
 


Sonjus, két kutyusotok van? Nekünk is!
pihi
 
 


Ó, ezek a jelek jók! :D
Azért azt nem merem megígérni, hogy közben eszembe fogsz jutni, de utána biztos :lol:
sonjus
 
 


Én több csíkos zebrát szeretnék látni, nem egy csíkosat!
Gondolom Pihi ezzel te is így vagy, és a többiek is!
sonjus
 
 


És még a ticker háttere is ugyanolyan !!!!!!!!!!!!!!
Ennek akkor most össze kell jönnie! :D
sonjus
 
 


Drukkolok a 2 csíkos zebrához!!!!!!!!!!!!!!!

Meg van az injekció :)
breni
 
 


na vagyok, de elég sok a melo!

Pihi nem érzek semmit...de sztem még van pár napom....

zsuzska80
Szombathely
 
 


Nahát, közben nem is szeretném ha rám gondolnál!!!!! :lol:

A kutyust nem ezzel kapcsolatban kérdeztem!:) Merre laktok kertes házban?

Reni, ez jó hír! :) Jó messze van még az a tesztelés!
pihi
 
 


Pihi!
Kertesház, Érd
sonjus
 
 


Reni!
Mikor adatod be a szurit?
sonjus
 
 


Ági!

Remélem olvasod a netet valamikor.
Köszi az SMS-t, de válaszolni nem tudok, mert fel kell tölteni a kártyám. 4 után nekem bármi jó bárhol. Beszéljétek meg Angellel és ha leléceltem innen hívlak titeket.

Na megyek vissza a nyamvadék értekezletre. (Most kajaszünet volt) Remélem 3-ra vége lesz. Na nem, akkor is eljövök.

Már alig várom, hogy lássam a picurit.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Pihi!Hétfőn reggel megyek és az aszisztens adja be,egy aranyos lány.Milyen tesztelés van messze?Nekem?
Sonjus!Hétfőn.:)
breni
 
 


Sonjus, mi Dunaharasztiban lakunk. Csak azért kérdeztem, mert keresünk egy olyan helyet, ahol a kutyusokkal együtt fürőzhetünk. Szeretnénk őket úszni látni! :lol:
De eddig nem találtunk semmit! Mindenhol ki van írva, hogy kutyát bevinni tilos, még a bányatavaknál is. :cry:
pihi
 
 


Reni: a tesztelés nekünk van messze, hogy írtad a drukkot a zebrához!


Már csak egy óra és mehetünk haza!!!!!!! :D
pihi
 
 


Sziasztok!!!!

Egy kicsit hüvi lett az idő nem???Vagy csak nekem???Na mindegy erre vártunk,de azért remélem nem viszi tulzásba.Jövő héten Balatonozni akarunk hétvégén.

Kamilla!!!

Köszi a képeket,nagyon jók!!!!!Megkaptad az esküvői képeket????

Én is gondolkozok a gynevacon,hogy beadatjuk,apa nincs ellene,sőt!!!Csak azt mindig azonos időbe kell beadni????
csanita
 
 


Pihi!!!

3 hete voltunk Harasztiba gondoltam rád!!!!!Legközelebb megkereslek!!!!Bár nem tudom merre laktok de fel kutatlak.

Ma előszőr álmodtam Regivel!!!!És azóta valahogy olyan jó a lelkemnek,mintha üzent volna valamit.Most már tudom,hogy velünk van és figyel minket és segít nekünk.
csanita
 
 


Sziasztok bemásolom ide is a gynevacos topicban írt infót:

Helló lányok!

Most jövök a nőgyógyászomtól. Megkérdeztem Tőle a gynevacot. Azt mondta, azért vonták be egy időre, mert 2 nőnél is halálos kimenetelű allergiás reakciót váltott ki. Most ugye újból forgalomba került. Hát???!!!
Mindenesetre én storno. Ha Ti mégis megpróbáljátok, akkor mindenképpen orvosnál adassátok be, mert ott tanán tudnak segíteni, ha neadjisten gáz van.
Az én dokisógorom és védőnőhúgom azt mondta, hogy ők nem adnák be.

Tiétek a döntés, remélem nem keltettem indokolatlan pánikot!

Pusza mindenkinek

Kép
zölddisznó
 
 


Szerintem,mint minden más gyógyszerre is lehet az ember allergiás.Én csak jókat hallottam róla,és a közvetlen környezetembe is volt aki beadatta magának és már van egy gyönyörű kislánya.De azért köszi az infót.De azért valami alapja lehet,hogy használ mert nagyon sok meddő házaspárom segített.Ha nagyon rossz lenne,biztos,hogy nem engedték volna megint forgalomba.

Na csajok,megint egy fejtörés!!!!
csanita
 
 


Anita! Úgy szeretném ha megkeresnél, de komolyan! Ha legközelebb jössz, szólj előtte!!!!!!!!!!!!! :) Talizhatnánk valamikor!

ezek szerint pozitív dolgot álmodtál?
pihi
 
 


Pihi!!!

Elküldenéd mélbe a telcsi számodat,mert nincs meg,valahová elkevertem.Ok???És akkor ha legközelebbmegyünk össze futhatnánk!!!!

Csajok mindenkinek nagyon kellemes hétvégét kívánok!!!!!Pihennjetek sokat!!!!

Puszi mindenkinek!!!!!
csanita
 
 


Ennyi erővel a Clostyt se lehetne használni, mert az meg egy csomó (nem 2 nőnél, hanem sztem több 100-nál) cisztákat okoz.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica! Azért van az ultrahangos utánkövetés, hogy ne alakulhasson ki cysta.

... azért a cysta-t és az örök vadászmezőket én nem hasonlítanám össze! :D

Kép
zölddisznó
 
 


Zöldi!

Igazából ha belegondolsz, hogy a Clostyt szeded mondjuk a ciklus 3. napjától 5 napig, az UH meg leghamarabb a 12. napon mutat valamit a cisztákból, amikor már rég megetted az összes bogyót, tehát ahatás megvolt, már csak az "eredmény" maradt. De mind1, nem akarok belemenni, meg felesleges is.

Persze, persze, nem akarom én egy kalap alá venni a 2 dolgot, de nekem az a "...már 2 nő belehalt..." olyan Blikk-szagú. Nem mondom, hogy nem igaz, de Anyum meg pl az Alopirynbe halt bele kis híján. Aztán mégis forgalmazzák.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!

Ha nincs kedved, tényleg ne "menjünk bele". Azt a véleményed, hogy felesleges, nem osztom.
A clostyl hatását tégleg a 12. napon szokták nézni, ugyanis ilyenkor látszik, hogy normális tüszőérést váltott-e ki. Ha igen, ok. Ha nem, az pedig orvosolható, hogy ne leszen belőle ciszta - viszonylag egyszerűen.
A Blikk-szagú kétnőbelehalt közül az egyik a dokim ismerőse volt.
...és ha tudnád, hány olyan gyógyszernek nevezett gyilkos kemikália van forgalomban, amitnek a mellékhatásaitól naponta ezrek halnak meg!?

Kép
zölddisznó
 
 


Na csak vissza néztem még!!!!

Osztom Vica véleményét!!!!Én szedtem clostyt,szép kis cistám lett tőle,"csak"10 cm-es,és megkelett műteni,és 20 hónapot vártunk a kislányunkra aki sajnos már nincs közöttünk.De aki ilyen sokat vár babára és küzd,szerintem mindent megtesz,hogy babája legyen,bármi áron is.És mi is küzdeni fogunk tovább,vagy így vagy úgy de szülők leszünk és lesz babaánk.És lehet a gynevac fog segíteni.
Ezt nem értem??Naponta ezrek halnak bele,mert vannak rossz gyógyszerek forgalomba.No commnet!!!

Szerintem se mennjünk bele,mert eddig semmi vita nem volt itt és nem is szeretném.
csanita
 
 


Pihi!
Nem tudom hol lehetne kutyust úsztatni, szegények itt Mo-on eléggé el vannak nyomva. Hollandiában a bevásárlóközpontba is bemehetnek.

Vica!
Te meg ilyenekkel ne is idegesítsd magad, hogy gynevac és társai :wink:
sonjus
 
 


Csanita!

Nem értem, miért támadsz egy általam tolmácsolt infó miatt, amit azért írtam be ide is, mert sokakat érdekel a téma. Én csak továbbadtam egy információt, az már a Ti dolgotok, hogy mérlegeljetek. Lehet, hogy ez Nálad, mint sokan másoknál, meg sem billenti a mérleg nyelvét rossz irányba, de lehet, hogy olyan is van, akit ez az adalék is érdekelt...

"Ezt nem értem??Naponta ezrek halnak bele,mert vannak rossz gyógyszerek forgalomba.No commnet!!!"
Ezt tényleg nem érted, vagy csak nem hiszed el, hogy a mellékhatások okozta halálozás pl. az USA-ban a 3. vezető halálok?!

MÉGEGYSZER LEÍROM, AZTÁN KISZÁLLOK: SENKIT NEM AKAROK BEFOLYÁSOLNI, CSAK TOVÁBBADTAM 3 ORVOS ÉS EGY VÉDŐNŐ VÉLEMÉNYÉT!!!

Puszi mindenkinek!

Kép
zölddisznó
 
 


Nem volt szándékomba támadni,csak a véleményemet írtam le mint Vica.
csanita
 
 


Őszintén kívánom, hogy segítsen nektek a gyarapodásban ez a készítmény, és minél előbb mamik lehessetek Ti is!

Kép
zölddisznó
 
 


U.I.:
Vita nem = veszekedés!
A vita előrébb viszi a dolgokat. Jól is néznénk ki, ha mindenki mindenben egyetértene...

Kép
zölddisznó
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?