Új privát üzeneted érkezett!

Paint:a képnél nyújtás és döntés vízszintes-függőlegesben megadod a %-os méretet és mentés másképp és kész!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Úgy látszik, ma megint nagyon ráérek. Bár a gyerekek már nagyon régóta alszanak, ezért ez a sok hsz. Lassan kelnek gondolom, evés, aztán zúzunk a boltba. Feltéve ha meg nem ered az eső, nagyon lóg a lába. Eddig délelőtt ahányszor kimentem, hogy megnézzem, esik-e, mindig elkezdett csöpögni.

Editékkel mi lehet? Remélem lassan jöhetnek haza a kórházból!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Na, majd most! Kép

Barbi
Kép
b_barbie
 
 

 
 

Sikerült!
Most keresek olyat, amin jobban látszik.
Azután jöhet a vonalzó.
(Mit nekem, csupán pár órája szarakodok ezzel az egy képpel!)

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi!

De megérte! :wink:

Márti képe

Kukucs
Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsuzsi:elfelejtettem írni, hogy nagyon szép a lánykád!!!!Most legalább közelről élesban lehet látni a szép kis pofiját, nme pelus alatt, nem 10 méterre van a hintába!!!!! :lol: Ügyes vagy tündéri a kiscsaj és jók a képek!!!!! :lol:

Barbi ahogy kiveszem szépséges a kicsi fiad, de lehet hogy velem van a gond:ALIG LÁTOM!!!!! :oops: Már csak az én kedvemért is keress másikat!!!!! :roll: :lol:

Zsandi:5 hónapos bulit tartanak biztos majd a csöppjeid most épp rápihennek!!!! :lol: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Tudom, alig látszik valami. Próbálom újra. Még jó, hogy ez a kisfiú egy angyal, eszik alszik. Így tud a béna anyja próbálkozni. Kép Kép

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi:így már sokkal jobb!!!!Most már bizton állíthatom hogy csoda szép ő is mint itt minden manó!!!!Miért lennél béna????Hiszen sikerült!!!!! :lol:
Tényleg Barbi ti merre laktok????

Na szóval az a két kép a fiunk meg a párom.Így szoktunk vele kukucskálni és nagyon szereti!!!!Az elején csak pelussal bújtattuk el , de ennek így nagyobb sikere van!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Barbi:és milyen tejpépet írt fel???HA-sat?????Mármint a doki!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Dunakeszin.
Azt nem tudom, hogy milyen a pép, mert a recepten nem lehet elolvasni (ahogy a dokik írnak), majd ma este kiváltom és megírom.
A tápszerünk a Ha Start.
Köszönöm a dícséretet, de tényleg minden baba nagyon szép!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Látod, Barbi milyen ügyes vagy, akkor már csak a vonaló van hátra. Szavadon fogunk ám! :wink: :)
Nagyon szép a kisfiad, és micsoda pocak!

A manóim felébredtek, ettek, és még a boltba is el tudtunk menni. Most meg játszanak ezerrel. Azért azt a bulit kihagynám, ha rosszalkodásból áll. :roll:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Márti, felrakom mégegyszer a két képet, most jó sorrendben, és akkor látszik a "kukucskálós folyamat", ha jól étem. :wink:

Kép

Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsandi:jól értetted a kukucskálást és köszi!!!! :wink:
Írigyellek ám a játszanak ezerrel-ért!!!!Zsombi nem bírja a magányt!!!!! :roll: Csak nagyon ritkán és rövid ideig!!!!

Barbi: és minden kaját te csinálsz at Ádámnak, vagy "bótit" is eszik?????Miket eszik már?????
Mesélj bővebben a fiacskádról, miket csinál már, hogy néz ki 1 napotok!!!!????Most jól kifaggatlak :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Már majdnem kész volt a vonalzó csak felébredt az Ádám, itthagytam a gépet és egy hülye vírus miatt újraindult. De tényleg nem nehéz!
Tehát, eszünk krumpli-alma, paradicsom, sárgarépa, tök. Őszibarack és alma. Mindent én főzök neki (nem eszünk boltit) és a védőnő nagy bánatára (nem igazán értünk egyet, szinte semmiben) az ebédjét nem keverem tápszerrel. Csak az a víz, amibe belefő az íz. Én úgy gondolom, hogy előbb-utóbb már nem fogunk tápszert enni, ne azt a főzeléket szokja meg, ami a táppal van ízesítve. Többet is eszik ebből, de az egy hónap alatt, amióta ezt esszük nem halt éhen.
Este 9 körül elalszik, (vacsira banánturmix a tápba) és reggel, 1/2 5, 1/2 6-kor kel. Eszik és visszaalszik. Utána 7-8körül ébred megint. Reggeli, bolti séta, és 10 körül szundi. Eddig csak fél, egy órát aludt délelőtt, de most pár napja 3-4 órákat. Aztán ebéd, később 1-2 óra alvás. 5-6 körül evés, utána egy kis gyümi, majd negyed hétkor ismét elalszik, de csak egy fél órára.
Hát így telik egy napunk. Bocsi, ha nagyon hosszú lett.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Szerintem se keverj bele a főzibe tápszert!!!!Ezt az őrültséget!!!!Az én védőnőm meg azt mondta, hogy a gyümikhez adjak krumplit!!!! :shock: Ja azt ha nagyobb lesz akkor meg majd harapja az almához a krumplit!!!! :lol: AZ egy dolog hogy a krumplihoz ugye mindent lehet adni, pl:almát, ahogy a fiad is szereti, de gyümihez inkább gyümit adok pl.banánt mert az laktat!De amíg nem evett banánt addig is jól lakott a gyümivel.Nem lettél hosszú!!! :wink: Ha visszaolvasol meglátod, hogy mi is szoktunk regényeket írni!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ha tudnád, hogy hány helyről hallottam, hogy a főzelékbe tápszert tesznek! Sőt, valaki azt mondta, hogy amibe fő, azt a levet öntsem le és tápszerrel higítsam. Erre én is megkérdeztem, hogy amibe belefő az íz, azt öntsem ki a csapba? Micsoda hülyeség.
Na de az is egy marhaság, hogy a gyümölcshöz a krumplit! Igazad van, nagykorában sem eszi majd együtt a kettőt!
De viszont az Ádám szokott ebédre krumplis almát kapni, és imádja. Sőt, ez a kedvenc. Most akkor mi van?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Megcsináltam a vonalzót, de hogy rakom be ide? E-mailt kaptam róla mindenféle kóddal.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


A főzihez lehet sok mindent adni:pl.krumlis alma, de délutáni gyümihez én nem adok krumplit csak hogy laktatóbb legyen.

Vonalzó:én a BBcode-ot másoltam be a profilomban az aláíráshoz!És kész! :lol: Én emailt nem kaptam, de biztos abban is az van.Asszem az a középső kód.

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ja, hogy a délutáni almába keverj krumplit? Akkor ez olyan mint a mi védőnőnk, az ebédbe a tápszert, hogy jobban puffasszon.
És, ha mondjuk almalét kap délután, abba is facsarj krumplit? Nagyon okos!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi!

Az aláírásodhoz másold be a középső kódsort a neved alá mondjuk. Akkor már működnie kell.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Azt a kódot másold, ami így néz ki:
KépKép

Szóval, az url-eset.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Jaj, betette a vonalóz, pedig csak a kódot akartam!
Szóval, akkor lehagyom egy részét:

[url=http://lilypie.com][img]http.............

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsuzsi, nem ér!!! Ekkora haja van Szandinak, már csattja is van. Én is akarok.

Andi, Bolodg hónapfordulót. Öregszetek ám ti is! Egy két hét és te is rohangálhatsz utánuk.

Barbie, láttam a képeket. Arik vagytok. Ja és üdvözlünk a Tesco-s játékok klubbjában. Az a napocska-virágocska onnan van, ugye? Nekem dokinéni mondta, hogy a főzővízhez tegyek tápport és kész az aromás tápszer. A főzővizet én sosem szoktam kidobni, mert egy csomó vitamin benne lehet. Pl a tejpéphez is azt szoktam használni. Nem tom melyik tejpépet írta fel a dokid. Nekünk nem tejpép van, hanem valami sürítőanyag. Ami viszont nagyon jó. Nincs igazán íze, mégis ha azt rakok a kajájukba olyan érdekes íze lesz. Azt lehet gyümibe, főzibe is rakni. Ez is változatosság, azért szeretem. Na meg, ha rosszabbul esznek és úgy gondolom kevés nekik a tápanyag, a gyümibe vagy gyümilébe rakok kicsit.

Márti, milyen szemműtétje volt a párodnak?

Mi a mai napon elmentünk a tegnap anyuéknál hagyott babakocsikért. Természetesen hazafele jövet megint eláztunk. Akartam képet feltenni és rájöttem, hogy tök rég fényképeztem. Általában pár perces vidiket csinálok. Képzeljétek, Dorinámnak látszik a foga. Remélem innen már csak napok és áttöri az ínyét. Nagyon böködi belülről.

KépKép
kgiulia
 
 


Julcsi:páromnak lézere látásjavító szemműtétje volt(ezért vagyunk legatyásodva), egyik szeme4,75-ös másik ötös volt és most mind akettőre 120%-osan lát!!!!! :shock: A földi halandók ugye csak 100%-osan.Szerintem jó befektetés volt, ő nagyon élvezi minden esetre!!!!! :lol: :lol: :lol:
Szorítok, hogy Dorinádnak most már hamar kibújjon a fogs, szerintem Zsombit is azt kínozhatja, mert szörnyen nyűgi, egyszer jó kedve van aztán balhézik!!!!! :(
Különben nekem is nagyon tetszett a Dorina név, de nálunk már van Dóra, Dorottya úgyhogy kilőttük ezt a lehetőséget, de aztán apa jól kitalálta a Szonját!!!!Na jó az én listámról választotta!!!!! :wink: A Zsombi név pedig egyértelmű volt, pedig régen úgy gondoltam ha fiam lesz csak Dominik lehet, de ebbe szerettem most bele!!!! :lol: Meg persze a fiamba!!!! :lol: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Márti!
Párod nagyon bátor volt, én nem tudom, meg merném-e műttetni a szememet. De ezek szerint nagyon megérte, szuper, hogy így helyrehozták, pedig nem is 1-2 dioptira volt.
Én sokáig Dórát vagy Lilit szerettem volna a kislányomnak, de a környezetünkben mindenkit így hívnak, így mi is kilőttük. Így lett Flóra és Petra, merthogy azért nem hittünk 100 %-ig az UH-knak. Fiúnévből a Márton és a Levente volt. Leventét nagyon szerettem volna, de hát Flóra nem növesztett kukit a végére sem. De persze így jó, ahogy van.

Julcsi!
Köszönjük neked is a köszöntést! Tényleg nagyon megy az idő. Néha azon gondolkozom, hogy most kéne megállítani, azt hiszem, visszasírjuk még, hogy ilyen picik voltak. Most már jobb, mint az elején, de még olyan kis pirinyók. Főleg, hogy valószínüleg nem is babázok már többet.
Jól kifogtátok azt az esőt mindkét nap.
Mi a neve annak sűrítőnek, amit használsz?
Én is szoktam vidiket csinálni, nem tudod, hogy lehetne idevarázsolni egyet-kettőt?
Azért várjuk ám a képeket!!!

Zsuzsi, Zsuzsófi, Gabek, merre vagytok? Dejóztok? :wink:

Barbi, sikerült összehozni a vonalzót?

Na, én is lépek, úgy látom mindannyian jobb elfoglaltságot találtatok! :D :wink:

Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Alszotok? Vagy altattok?
Igen Tescos a játék. Sehol nem kaptunk ilyen kisbabáknak valót. Azt szerettem volna, hogy borzasztó színes, csörgős-zörgős. Csak ez volt. Most olyan kendőt keresek, amit megtud fogni, színes. Tudjátok, mire gondolok. Egy pamut darab az egész.
És azt hiszem a vonalzó is sikerült! Hála nektek és a sok segítségnek. Köszönöm!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Sziasztok

Köszönjük a dicséreteket!

Barbi: nagyon szép kisfiad van.

Andi: boldog hófordulót!!

Márti: nagyon huncut a fiacskád! Látom ő is a kezét eszi. Csak nem fogtad, mégis diétára? :lol: :lol:

Juli: honnan lehet megállapítani, hogy a foga látszik? Nekem már lassan két hónapja nem tudják eldönteni, hogy a foga v. valami sérülés van az ínyén. Bár szerintem a foga az, különben nem folyna már ilyen korán a nyála.

Haj és fog: nálunk mindenki hajas volt és korán kezdett fogakat növeszteni, de szerintem közrejátszik a rengeteg vitamin amit szedtem a terhesség alatt. Végig szedtem az Elevitet, sőt a szoptatás alatt is. És kalciumot, mert féltem, hogy kilyukadnak a fogaim.

Szandi ma egész délután nyűgösködött. Alig aludt valamit. Persze ez a mi hibánk is, mert elmentünk Tescoba (talán pár percet aludt) utána hazajöttünk megetettük és irány anyós. Ott persze megint csak kb. 30 percet pihizet. Most meg bealudt a kajánál. Mai adagja 650 ml pedig átlag 800-at megeszik. Ráadásul minden kaja után jött a hasmenés tea nem kell neki. Hőemelkedés nem volt többször. Viszont tömi a kezét a szájába és néha ettől kezd üvölteni.
Ha ez tényleg a foga, remélem hamar kijön, mert nagyon rossz nézni, hogy szenved.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Na, mindannyian majdnem egyszerre írtunk! :lol:

Barbi!
Tényleg jó az a játék, mi is szeretjük. Itt meg tényleg nagy a Tesco-s játékok imádata. Egyébként mi vettünk ott ilyen rongyszerű valamit, nem tudom, hogy olyanra gondolsz-e. Egy kis anyag, aminek a közepére egy bohóc van varrva. De azóta sem láttam itt a környéken.
Látom, sikerült a vonalzó. Az első url elejére tenyél egy szögletes nyitva zárójelet, akkor nem fogja kiírni azokat a kódokat. Gondolom képet is raktál bele, de ahhoz lövésem sincs, hogy miért nem jeleníti meg. És is lekicsinyítettem már hozzá, de akkor sem.

Zsuzsi!
Köszönjük! :)
Akkor tuti a foga, ha kicsit látszik is, hasmenés is, hőemelkedés is. Talán tényleg hamar kibújik! Ja, és Julcsi, neketek is drukkolok hozzá!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsuzsi, köszönöm. De a Szandika is gyönyörű. És az a hajkorona! Szerintem az Ádámnak jó, ha egy éves korára lesz ekkora haja. Végül is egy fiúnál nem nagy gond, ha kopinyó. Nem? És majdnem egyidősek lennének az Ádámmal, ő 04. 20-ra volt kiírva. Csak sajnos egy hónappal előbb lett a császár.

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Andi, de aranyos vagy, hogy feltételezted, képet is raktam. De sajnos az sehogy sem jött össze.
Mindegy, még megpróbálom azt a zárójelet.
Olyan rongyra gondolok. Színes? Szeretik a manók? Hol vettétek?

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Barbi!

Azért gonoltam, hogy képet is raktál, mert fehér az eleje a vonalzódnak. Az enyém is ilyen volt, mikor képet is választotta, de nem jelenítette meg. Látom a zárójel sikerült. :lol:
Igen, nekünk egy piros és egy kék van. :roll: Szeretik, ezt szoktuk magunkkal vinni, ha megyünk valahova.
A Tesco-ban vettük, így néznek ki:

Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Ja, és csörög a fejük, mármint a bohócoké. :lol:

Na, most már tényleg lépek, mert holnap olyan leszek, mint a mosott kaki.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Folyton eszembe jutnak az Editék. :cry: Remélem Virág baba már jobban van, és az Edit sincs nagyon maga alatt. Remélem, eljutnak hozzá a pozitív energiáink!!

Különben a nővérem kisfiának is ugyan ez van. Tele a szája hólyagokkal és nem tud enni. Már péntek óta, de hiába szed gyógyszert alig javult. Lehet, hogy ez egy új vírus? :shock:

KépKép
zsuzsi78
 
 


Tegnap este olyan nyűgös volt Zsombi, nagy nehezen elaltattam még fürdés előtt, gondoltam ne ordítson már még 1 órát.Erre kaja után alig akart elaludni.AZtán meg állandóan azt gondoltam, hogy a foga miatt sír, már majdnem adtam chamomillát de aztán mindíg abba hagyta és akkor azt gondoltam hogy biztos csak fáradt ,és nem kapott.Végül fél 10 volt mire elaludt.Akkor is altatom a hintaszékben, lapult a drága mint sz@r a fűben , mondom a páromnak ,hogy fotózza már le, tuti elaludt meg ez olyan romantikus....erre fotózott vagy 20-at(nem olyan ügyi azért mint én hiába van sas szeme :lol: ), a szemem majd kifolyt a vakutól, azt szuperül lehetett látni a képen, hogy a gyerekem nagy szemekkel kamillázik(pislog az újak kedvéért) :lol: !!!!!Aztán meg bele bámult az arcomba, hogy mi ez a világosság!!!!!!Úgy nevettem a végére, hogy inkább beraktam az ágyába, még kicsit nyöszörgött, aztán elaludt.De a párom is úgy elájult, dumálok hozzá.....aztán nem válaszolt már :shock: !!!!! :lol: Gondoltam kijövök még "hozzátok", de már nem hozott ki a lábam :lol: !!!!!!
Úgy néz ki mégse megyünk a 7végén a Mórágyi dédihez, tényleg a béka segge alatt vagyunk anyagilag, a SZonit leviszik anyósék, de most befenyítettem hogy csak akkor mehet ha jó lesz, különben nem engedem. :lol: Ezért aludt el tegnap is villámgyorsan igaz akkor már fél 3 volt.Meg kicsit tartanék Zsombitól az úton mostanában nem alszik túl sokat napközben és 2-2.5 órás utat nem tudom hogy bírna!!!!! :roll:
Na szóval még nincs vége......hihihi a szemműtét:ha jól tévedek kb. 2 órás volt összesen, előtte is volt még vizsgálat, majd 1 kis xanaxszal leszedálták őket, gondolom, hogy ne rohanjanak el visítozva :lol: , meg fájdalom csillapítót is kaptak! akkor nem érzett semmit, meg másnap is hawaii volt, de harmadik napra fényérzékeny lett a szeme, meg idegentest érzése volt, így az egyik szobát besötétítette és ottkuporgott, persze Szoni nem hagyta unatkozni :lol: Aztán jobb lett és meg is szünt a kellemetlenség, de van olyan eljárás is ami egyáltalán nem jár ilyen emlékekkel!!!!De azt hiszem így is megérte, mert 20 évig rosszul látni, szemüveget viselni....az sem lehetett könnyű!!!! :( :lol:
Ma 4 éve házasodtunk össze, azt hiszem zsíroskenyérrel ünnepelünk!!!!! :lol: Na de mit ér a vagyon, szerintem mi is gazdagok vagyunk van két gyönyörű, huncut babónk, mi kell még?????Épp tegnap beszélt apa az esküvői fotósunkkal, hogy digitalizálni kéne a képeket, majd ősszel vagy télen megcsinálja mert most nem ér rá az esküvők miatt!!!!Majd megmutizom, hogy lyány koromban milyen szép voltam :lol: :lol: :lol: Aztán kérdezte mi van a SZonival, mi nagyon jóban maradtunk a zenésszel, a fotóssal , de leginkább a vőfélyünkkel, Roland volt is 1x bűvészkedni az egyik esküvőn, kár hogy nem indult be a dolog!!!! :( SZóval a keresztelőt a vőfélyünk videózta, a fotós pedig a fényképeket csinálta.És mondja a párom, hogy azóta már Zsombink is van, lelkesedett egyből, meg hogy milyen nagy megtiszteltetés lenne , ha az ő keresztelőjét is fotózhatná!!!! :lol: Na majd meglátjuk!!!!
Látjátok milyen rendes vagyok, legalább reggel már olvasgathattok!!!!! :lol:
Ja és ha valaki nézi az úszóebét, akkor a JAKABOS ZSUZSI a rokonom!!!!!!A nővérem férjének az unokahuga(tesójának a lánya).Igaz hogy tegnap nem jutott be a nem tudom hányszáz méteres vegyes döntőbe, de akkor is büszke vagyok rá, és még fog úszni!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Még 1 csajok:írtam a Timinek az iwiwen, és azt válaszolta, hogy már jó a gépe és majd beugrik hozzánk!!!!! :lol: :lol: :lol:

Remélem Edit is hamarosan jelentkezik!!!!! :(

Zsu, Gwini, Gabek??????? :roll:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Kicsi fiam fél 6kor kelt és esze ágában sem volt rögtön visszaaludni, most szunnyadt el háromnegyed 7-kor!!!!!Lassan rászokom a kávéra!!!! :lol:
CSajok!!!!Én tényleg szívesen látok mindenkit, ha gondoljátok, megbeszélhetnénk valamit, lehet 7 vége is és akkor az apukák is jöhetnének!!!Van 1 jó nagy ágyunk oda le lehet fektetni a manókat egymás mellé, sőt van még 1 kiságy lent anyósnál azt is felhozhatjuk!!!! :lol: Párom tud isteni túrótortát sütni(eredetileg pék-cukrász a szakmája), ha jó idő van kint lehetünk a kertben, mit mondjak még??????Gondoljátok át!!!!! :wink:
Mondtam már hogy ma vagyunk 4 éve házasok a párommal?????Ennek örömére elmegyünk kaját vásárolni du-án mert már kong a hűtő az ürességtől!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti!

Nagyon boldog házassági évfordulót kívánok Nektek!

Kép


Majd még jövök! :wink:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsuzsi!

Gratuláltam a kicsi lányod 3. hófordulójához? :oops: :oops: :oops:
Ha igen, ha nem, akkor most megteszem! (Még "csak" 4 napot késtem. :oops: )
Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsandi:köszikösziköszi :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok Lányok!

Na,ismét itt vagyok!Jó a gépem!!

Nálunk minden oké!Igaz Hanna baba nem igazán akar változatossan enni,de azért próbálkozom!Írhatnátok recepteket,hátha nagyobb sikerrel járok!Köszi előre is!

Kgiulia,
olvastam a mailt,remélem nem baj,ha itt válaszolok!
A Sinlacot nem keverem főzibe,csak a gyümihez adom,de abba se mindig.Igaz most nem igazán használom,mert Hanna nem igazán szereti.A másik gyerkőceim szerették akkor sokat használtam,de főzibe nem próbáltam még.

Nagyon szépek a gyerkőcök,majd rakok fel én is nyári képet!

Üdv.

Timi

Kép
Kép
Kép
ÁKI:1995.07.26.
timiban
 
 


Timi:üdv. újra köztünk, milyen "öreg" már a lánykád!!!!! :lol: :lol:
Igen kérünk ám képeket!!!!! :lol:

Na megvolt a reggeli lányos programunk, mondom a lánynak, hogy megyek borotválkozni, kézen fogott, hozta a borovahabomat és megsasolta mit csinálok!!!! :lol: Aztán bekentük magunkat testápolóval ,neki van külön babás, és még a bőrkeményedés gátló lábkrémet is "megkívánta"!!!!Őrület ez a kiscsaj!!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti!

Akkor tegnap este igazoltan voltál távol! :wink: Van ez így néha, hogy nyügisebbek a bababók!
Azt tudjátok már, hogy mikor lesz a keresztelő? Vagy még nincs kb. időpont?

Timi!
Örülök, hogy újra hallunk felőled, jól eltűntél. Na de hallottuk ám, hogy a géped a ludas.
Nekem is pont az tűnt fel, hogy már milyen nagy a lánykád. Nem is emlékeztem, hogy ennyivel idősebb nálunk.
Ha időd engedi, gyere gyakrabban. A képeket várjuk!
Mesélj majd Zsoltiról, Rebekáról, Ákosról is!

Nálunk ma tiszta "rendfelborulás" van. Flóra (a nagy alvó kislányom) 5-kor kelt, evett, azóta alszik. Marci (a nem olyan nagy alvó kisfiam) fél 8-kor :shock: kelt először, evett, és azóta is szórakoztatja anyukáját.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Márti!
Még azt akartam írni, hogy nincs mit csodálkozni Szonin, igazi kiscsaj! A fényképeken is látszik! :D

Andi
Kép
zsandi
 
 


A keresztelő időpontját még nem tudjuk, csak a pap mobilja van meg!!!! :shock: De én most ősszel szeretném még.Majd kialakul!!!!!

Én nem csodálkozom a csajomon, csak leírom, hogy jó kedvetek legyen és hogy tudjátok, hogy kb.2 év múlva mire számítsatok!!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Timi:most nézem, hogy neked a két kicsi meg a két nagy is majdnem ugyanakkor születtek, mármint hónapilag!!!???? :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szép jó reggelt!
Márti, nagyon boldog házassági évfordulót kívánok Nektek én is!

Tegnap annyira elvoltam foglalva ezzel a hülye képferlakással és a vonalzóval, hogy este kezdtem el nézegetni a manócskák képeit.
Most vettem észre (jobb később, mint soha), hogy az Andinak ikrei vannak. Hát nem semmi. Mesélj, nagyon nehéz volt az elején? Volt segítséged? Én a kórházban együtt feküdtem egy lánnyal, neki is ikrei lettek. Beszélünk telefonon, de teljesen kivan. Ők még csak 3hósak. De látom, Ti tegnap voltatok 5. Gratula. Most már könnyebb? Most én faggatlak Titeket! :D
(Igen, ilyen kendőre gondoltam, majd akkor megnézem a Tesco-ban. Köszi)
És egyébként is, mit kell tudnom rólatok? Mindenre kíváncsi vagyok!

Barbi
Kép
b_barbie
 
 


Hazajöhettünk a kórházból, jól vagyunk. Nemsokára jelentkezem, csak nagyon nagy a zűrzavar itthon még.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Timi, köszi a Sinlacot választ, azóta volt dokinéni, és rakom főzibe is. Nem rontja el. Örülök, hogy végre megint köztünk vagy! Hiányoztál ám! Képeket várjuk.

Márti,
Én nem tok olyan csili-vilit küldeni mint az Andi én "csak" ezt tudom adni:
"A házasság csak akkor adhat boldogságot, ha célunk egy és ugyanaz. Ha két ember egy úton találkozik s azt mondja egymásnak:
'Jer', menjünk együtt!'
'Jer' - és kezet adnak egymásnak."
Ez volt a mi esküvői meghívónkon, de sztem nagyon szép (tudom, elfogult vagyok). Kívánok nektek nagyon hosszú, boldog, néha csipkelődéses, de igazi veszekedésmentes éveket.
Én benne vagyok a taliba. Nagyon szívesen megismernélek titeket.
Ja, ha tegnap este a párod fényképezett vagy 20-at akkor mi miért nem kapunk egyet? :lol: (Na, már megint én beszélek! :D )
Szemműtét. Nekem is volt, azóta sincs vele semmi gond. Nekem olyannal csinálták, hogy egy hétig kb. idegentest érzésem volt. És egy napig pokolian fájt. Viszont a jó hír (neki is, én is ebbe kapaszkodtam akkor) nem kell többé szemüveg!!! Tesómat is megműtötték ezzel, mert én rábeszéltem. Pedig neki már 7 körüli dioptriája volt.

Andi, tuti a fron kavart be. Ez a hiretelen lehűlés. Képzeljétek ma fáztam éjjel.

Barbie, megy ez! Először a kép, aztán a vonalzó. Mondjuk ezzel vége is a varázslásnak, mert több csili-vilit nem lehet. (Hú, úgy látszik ez a szó nekem ma nagyon bejön!)

Zsuzsi, a gyerek ínyén úgy ahogy a fognak majd nőnie kell (irányban) előrször olyan volt, minta kis ovális-csík hólyag lett volna. Most meg van benne egy kis pici piros pötty, sztem olyan mint egy kis vérhólyag de nem az. Valszínű belülről már anygon nyomja neki és ahogy rág... Mert reggelre mindig felszívódik ez a kis piros pötty majd ahogy játszik idővel megint ott van. Na meg az egész helyén fel van dudorodva. Nem volt túl magyaros, de remélem érted. A homeost kipróbálhatod, ha arra gyanakszol, hogy a fogától szenved. Amiket leírsz Szandiról nagyon foggyanús. Van iylen ecsetelő azt is ki lehet próbálni. Az is szokott használni Dorkánál igaz, az elég rövidtávú. De tök vicces valóban lezsibbasztja a nyelvem, kipróbáltam. Na menek, mert jelenésem van. Ma itthon leszek, mert holnap hajnalban elutazunk és csak hétfőn jövünk haza. Már be vagyok zsongva, úgyhogy ma szándékozom kipakolni a fél lakást. :lol: :lol: :lol:

KépKép
kgiulia
 
 


Edit: de jó!!! Remélem jól vannak a gyerekek is, meg persze Te is!!

Márti: Boldog Házassági Évfordulót!

KépKép
zsuzsi78
 
 


Eidt, hál istennek otthon vagytok! Majd írsz, ha tudsz, a lényeg, hogy akkor tuti jobban vagytok. Ennek nagyon örülök. Rengeteget gondoltunk rátok.

KépKép
kgiulia
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?