Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kamilla!Nem tudhattad.Anita biztos nem haragszik.
Betti!Szerintem a Gynevac-ról volt szó,itt a topicba egy páran be akarjuk adatni.
Angel!Boldog Szülinapot!!!!!!!!!!
breni
 
 


Sziasztok!

Kamilla, egyetértek a többiekkel. Kár, hogy már nem lehet törölni vagy javítani utólag a saját hozzászólásunkat, mint a régi rendszerben. Biztosan nem lesz jó elolvasni, de az teljesen érthető, hogy nem tudtad és miért is fordulna meg ilyen rettenetes dolog valakinek a fejében?? :( Nem fog Anita haragudni.

Na most aakor utánanézek, hogy mi a fene az a Gynevac?!!!
pihi
 
 


Kamilla!

Ne már! Nem tudhattad, senki se tudhatta, ilyenre nem lehet számítani. Anita is biztos megérti, hisz most jöttél haza.

Gynevac:csak doki irhatzja fel ugye,,??És ez magyar találmány,?én isnéztem tegnap a fokuszt :lol: :lol: !
Vendég
 

 
 

irhatzja=irhatja
huha irni is elfelejtek :oops: :oops:
Vendég
 


SZiasztok!

Betti, Kamilla, Editke, Reni,
köszönöm! :) :) :) :)

Kamilla,
üdv újra itthon!

Ne csináld, nem tudhattad, mi történt, sztem se fog Anita haragudni!

Láttam én is a gynevacos műsort. Majd 2-3 lombik után lehet, hogy én is beadatom... egyelőre elég a szuriadagom! :roll:
angel37
 
 


Sziasztok!

Kamilla ne butáskodj, nem tudattad, nem lehet mindig mindent visszaolvasni, én sem hiszem, hogy Anita megharagudna rád!
Remélem jól kipihented magad! Azért mesélj!

Kicsit fáj a buksim, gondolom ez a jó kis időváltozás teszi!
De legalább kapunk levegőt!

Ma megint elkezdtem szedni a clostit. Nem rajongok érte, de ha ez segít, éspedig úgy néz ki eddig, hogy igen, akkor ebben a hónapban már össze kell jönnie. :!: Legalábbis nagyon remélem :) rajta leszünk az ügyön!
Hétfőn telefonálok a dokibácsinak, mert mondta, ha beszedtem a gyógyszert szóljak, gondolom megnézi milyen változások vannak, persze csak jó irányba történhetnek!!! Már most izgulok :)
sonjus
 
 


Na oké, én beadatom ezt a szurit. Valaki hallott már ismerősétől esetleg sikerről a szuri után?
pihi
 
 


Sonjus! Szorítok Nektek!

Én nem láttam a Fókuszt! :( :( Meséljetek!!!!!
pihi
 
 


Pihi!

Itt minden le van írva róla, én it innen tudom, amit tudok róla:
www.gynevac.hu

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Pihi,
a Kaális topicon asszem olvastam ilyet!
Közvetlen ismerőstől nincs tapasztalat, de nálunk nincs probléma a teherbeeséssel sem.
angel37
 
 


Én is be akarom adatni,csak várom hogy a dokim visszajöjjön szabiról.Szerintem jövőhét lesz belőle.Vagy várjam meg a ciklus végét?Szerintetek?
breni
 
 


Köszönöm csajszik!

a honlapot már elolvastam, azután írtam, hogy beadatnám.

Angel, : "nálunk nincs probléma a teherbeeséssel sem." Ezt most nem értem! :o
pihi
 
 


És miért vonták ki a forgalomból egy időre???? Nagyon gyanakvó vagyok. Most olvasgattam egy két lapon, hogy nem ajánlja sok nőgyógyász.
pihi
 
 


Pihi,
Ja bocs! Bosszantó elütés volt :roll: , természetesen "náluk"!
angel37
 
 


Reni!
Nem kell megvárni a ciklus végét, bármikor be lehet adatni!

Pihi!
Nem is hallottam, hogy bevonták! Mi a gond vele?

Én már annyi mindenre rászántam magam, gyógyszer, műtét, talpmasszázs, hogy már azt sem fogom tudni melyik használt! :)
Gondolkodtam a gyinevac-on is, de már nekem is úgy tűnik túlzásba viszem a beavatkozásokat. :?:
Ha nem felejtem el, majd megkérdezem a dokim, mi erről a véleménye.
sonjus
 
 


Sziasztok csajok!!!!

Végre meg jött a friss idő!!!Most jól lehetett aludni éjjel.Én nagyon ramatyul aludtam,össze-vissza álmodtam minden félét.De persze Regina is benne volt.Holnap lesz 2 hete,hogy nincs velünk,még mindig olyan mintha néha álmodnék.Nem tudom írtam-e,ha igen bocsi.(nagyon szita az agyam)Megvolt a boncolás,meg fulladt a köldökzsinórtól,semmi szervi baja nem volt.De elengedtük,és most már fentről figyel minket,vigyáz ránk,mert tudom,hogy hall minket.Valamiért így kellett törtnnie,még nem tudom miért.

Drága Kamilla!!!!!!

Ilyen eszedbe ne jusson!!!!!És nem haragszom,hiszen miért is tenném!!!!Nem tudhattad,most jöttél vissza a nyaralásból.

Zafír beadatta a gynevacot,és sikerült is Dóri baba,lehet annak is köszönhető.Én is néztem tegnap a fókuszt,mi is beszéltünk róla,lehet majd kipróbálom,ha mejd eljött az idő.

Csajok,remélem nem haragszatok ha néha rólunk is mesélek,még ha nem is pozitív dolgokat írok.De majd el jön az az idő is.
csanita
 
 


Bevonták de nem azért mert nem jó,hanem mert sajnos magyarországon még nem elfogadott gyógyszer.Egész világba használják,nagyon jó eredményekkel,csak pont itt nem,ahol feltaláltákAz orvosok meg álltalába nem nagyon díjazzák ezeket a szereket,főleg ha nem ők ajállják.DE Én ismerek olyat aki kifejezetten mondta,hogy igen nyugodtan mehet.De a doktornő nagyon aranyos,fel lehet hívni telefonon és Ő is segít,fellehet nála iratni,meg be is adja,azt hiszem.Nagyon segítőkész.
csanita
 
 


Csanita!Szia!
Jó hogy itt vagy köztünk.

Sonjus!Tudom hogy be lehet adni,de ha most sikerül a baba,akkor minek?Vagy akkor is jó,megelőzzök vele egy pár rendelleneséget?
breni
 
 


Hát, ha jól értelmeztem a koraszülés és a vetélés megelőzésére is nagyon jó.
pihi
 
 


Anita! Mi nagyon örülönk hogy jössz. Pozitív dolgokat itt nagyon kevesen tudunk írni, úgyhogy ezen ne aggódj! Hamarosan lesz az is! Addig is azért vagyunk, hogy egymást bíztassuk, vigasztaljuk!!!!!


A francba, már megint rögtön szeretnék babát!!!!!! :oops:
pihi
 
 


Én nem láttam tegnap a fókuszt, de most asszem egy időre leállok mindenféle "beavatkozással", adtam magunknak pár hónap nyugit. Azért azt a linket majd elolvasom, hátha még szóbajöhet később.

Anita, nagyon erős vagy, tényleg, hogy így tudsz gondolni a történtekre. Nyugodtan írjál bármiről, sokszor már az is sokat segít, ha leírja valaki ami kavarog benne.

Kép

Kép
kamilla306
 
 


Na ez jó, hogy nálunk nincs pont!
Akkor hogy lehet hozzájutni?
A barátnőm gyógyszerész, mindjárt megkérdezem tőle!
sonjus
 
 


Anita!

Olyan jó, hogy tudsz néha jönni. Mindig megnyugszom, ha Te is itt vagy. Nagyon sokat gonolok Rátok, és tudom, hogy eljön hozzátok a boldogság. Regi pedig vigyáz majd rátok.
Örülök, hogy jössz, és várom mindig hogy írj. Sok puszi Nektek!

Angel!

Lehet, hgy nem is elütés volt, hanem Freudi elszólás? :wink:
valamit sejt a tudatalattid. :) Holnap után szuri? Jujj, úgy izgulok, mintha nekem adnák be...

Sonjus!

Mikor lesz UH? Hogy tudjam, mikorra kel gyűjtenem a drukkokat.

Képzeljétek (pletykálok egy kicsit) olyan büszke vagyok a topikunkra! Nálunk azt hiszem Eliza óta nem volt vezsekedés, és olyan jól megvagyunk. Most meg akár hová nézek be, mindenütt megy a parádé. A 2007-ben akarok szülni címűből is kiváltak (nem önszántukból) a kismamik, úgy mint a Kaális topikból.
A 2007 tavaszi babásoknál (ahová írtam pár hsz-t) pedig Kisördög kavarta fel a kedélyeket, mert úgy néz ki mégis abortusz lesz a vége.
Bocsi, ha nagyon lepcses szájú voltam, de tényleg nagyon jó, hogy itt vagyok, mert itt mindenkit szeretek!!!!!!! (lehet elolvadni... :D )

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Kisördögöt Én is olvastam tegnap,kicsit ki is akadtam.Multkor sem azért írtam neki,hogy megbántsam,de a mai világban ezer módja van a védekezésnek,és Ő pontosan tudta nagyon jól,hogy a párja nem akar babát.
Multkor a 2005-ös ősziek váltak szét,akkor kavarás volt.Én is mindenkit nagyon szeretk!!!!!!!Annyira jó fejek vagytok!!!!
OLvastam,hogy megszült Banya.
csanita
 
 


Na nem lettem okosabb, mert már nem dolgozik gyógyszertárban, de utána érdeklődik, ha van hírem, megírom
sonjus
 
 


Anita!

Hol olvastad??? Nagyon kíváncsi vagyok rájuk!!!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!!!

2006,nyári babák.Július 16-án szült meg,korábban jött 4 héttel azt hiszem.2420 gr és 46 cm.Július 25-én írta meg.
csanita
 
 


Hűha, elindult a szeretethullám :oops:
csókpuszi mindenkinek :lol:

Kisördögöt sajnálom :cry: reméltem, hogy erősebb lesz a baba iránti "vágya" vagy nem is tudom, talán azt reméltem, hogy ilyen lépésre nem szánja rá magát senki. Persze ez is a naívitásomnak köszönhető. Hú kirázott a hideg, hiszen írta nekem, hogy Uh-n látta is a babát. Na mindegy.

Az időjárástól lehetnek ingerültebbek az emberek?

Anita!
Tényleg jó, hogy jössz!!!! És hogy írsz!!!! És írhatsz bármit, mert mi mindenre kíváncsik vagyunk veled kapcsolatban!!!!

Vica!
Én úgy gondolom jövőhét péntekre rendel be UH-ra, de majd hétfőn megmondja! Köszi a gyűjtögetést előre is!
sonjus
 
 


Anita!

Örülök én is , hogy újra itt vagy és egyre többször jössz!!!!!

Szerintem ezek a topikok azért vannak, hogy segítsünk egymásnak! Nem pedig azért, hogy veszekedjünk! Ez is egy nagyon jó csapat!


Banya!

Gratulálok a babához!!

Vica!

Én kezdeném az elolvadást! :lol:
Van egy két kiló feleslegem. :D

Kép
lara26
 
 


Vica,
Herr Fraud nekem is eszembe jutott! :D
De probléma sajnos van! :roll: Viszont szerencsére nemsokára megkerüljük a veszélyes útszakaszt! :wink:

Ne is mondd az izgulást! :shock:

PotterÁgi,
merre vagy??? Tényleg számíthatok rád? :oops:


Kisördög?
Sajnálom, mert valszeg a pasija miatt döntött így, és ez innen már sehogy nem tökéletes. De a helyzet valóban megelőzhető lett volna...
És sztem kissé eltévesztette a topicot...

Banyának gratula! :)
(De hát még csak most esett teherbeeee :shock: , hogy megy az idő!)

Anita,
örülök, hogy egyre többet írogatsz! :)
angel37
 
 


Freud :evil:
angel37
 
 


Beuról hírek:

Jól vannak,diéta türhető,de elég egyhangú.Pénteken vesznek minden étkezés után vért és ha jó lesz az eredmény akkor mehet haza.Ha nem akkor módosítják a diétát,és bent kell maradnia.
csanita
 
 


Anita!

Köszönjük a híreket! Beunak sok drukk, hogy pénteken jöhessenek haza!

Mindjárt megnézem Banya híreit.

Igen, Kisörgög a pasi miatt döntött így, mert nagyon összevesztek, és az "apuka" kitálalalt, hogy neki nem kell a gyerek, inkább fizeti a gyerektartást, de nem akar együtt élni vele. Nekem az volt a legidegesítőbb, hogy előadta a boldog kismamát a másik topikban, erre a pasi egyetlen füttyszavára lemond arról a kis életről. Azért hogy megtartsa a párját. Hát tudjátok mikor kéne nekem egy ilyen pasi tovább...

Lara!
Egy két kiló az még nem felesleg. :D

Sonjus!
Akkor gondolok rád jövö pénteken. :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Beuról, ezek jó hírek, remélem a hét végét már otthon tölti.

Vica! Azt hiszem én is elgondolkodnék, hogy hozzám való-e a pasi!
sonjus
 
 


Lara, az 1-2 kiló az szerintem is csak tartalék az ínségesebb napokra! :lol: :lol:
Kisördöggel kapcsolatban: Most úgy gondolom, hogy mindenáron megtartottam volna pár nélkül is. de nem szabad ítélkeznünk. Nem látunk bele mások életébe.

Szerintem is nagyon jó kis csapatunk van. Ezért nem is bírom ki, hogy nem jövök! :)

Angel! Ez :wink: egy égi jel volt, hogy így írtad!
pihi
 
 


Anita!

Jó, hogy jössz néha, és az is jó, hogy kiírod magadból a gondolataidat. Ez nagyon sokat tud segíteni.

Banya!

Gratulálok! Majd megnézem a másik topicban a friss híreket.


Szeretem én is ezt a topikot nagyon, azért is maradtam itt. :) Próbálkoztam másik topikkal, de ott nem éreztem jól magam. Olvadozok én is. :lol:

Angel!

Ez az elszólás......... :lol: :twisted:

Beukának kitartás a diétához!!!!!!!

Vica!

Mikor mész UH-ra? Hamarosan aktuális a 12 hetes.

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Július 16-án, délután 14.35-kor, megszületett kislányunk, Szőnyi Kamilla. Amilyen egyszerű szülésünk volt, annyi komplikáció adódott az utána kövezkező két hétben, de úgy néz ki, lassan egyenesbe jövünk. A baba ugyan 36+1-re bújt ki, még így is koraszülöttnek számít, ráadásul elég kicsi súllyal, 2420 grammal jött a világra. Most már itthon vagyunk, alakul a helyzet, bár nem egyszerű...
A részletekkel még jövök, ha érdekel benneteket, és köszönöm, hogy gondoltatok rám!
Puszi

Kép
Kép
banya1
 
 


Banya, GRATULÁLOK!!!!!!! Erősödjetek és növögessetek sokat!!

A részletekkel várunk!
pihi
 
 


Banya!Gratula!!!!!!!!!!!!!!!!!! :lol:
breni
 
 


Sok boldogságot a kis Kamillához!
sonjus
 
 


Hello lányok,
szívesen beadom mindenkinek a gynevacot...ára egy nutella. :wink:

Angyal,
persze, péntek oké. Mikor kell, reggel, du, este? Nekem mind1. Telefonon megbeszéljük. Hívlak ma du/estefelé, amikor már nem dolgozol.
Megmutassam a diplomám, vagy elhiszed, hogy orvos vagyok? :wink:
Írd csak nyugodtan akár, hogy Frjad! :lol: Bocs... :D
Egerben a 90es évek elején a főtéren nyílt egy kis bódé, ahol fánkot kezdtek el árulni, ki volt írva, hogy "PIE". Pár nap múlva kiraktak egy kockás papírt, rajta filctollal: "PÁJ". Képzelem, miket mondhattak. :D

Anita,
nagyon örülök, ha jössz. Legalább tudjuk, hogy jól vagy, és nagyon erős is vagy! :)
A negatív dolgokat se tartsd vissza! Ha szeretnéd, írd ki magadból!

Betti,
kalkuláld bele léci, hogy lusta vagyok. :wink:
Ja, és már tudom nézni az emiljeim! :!: :!: :!:

Kamilla,
üdv itthon.

Inci,
Marci nincs ellátva visszpakoló funkcióval???! :D Nagyon szépek vagytok. :D

Peti tegnap volt 2 hónapos! :D
potter_76
 
 


Ja, nem. Tegnapelőtt. Na, király anyuka vagyok. :D

Pihi,
már kezdem elhinni. :wink: Beosonok a szobájába, és megnézem, amikor alszik...hogy tényleg megvan-e még. :D
potter_76
 
 


Betti!

Aranyos vagy, hogy így nyomon követsz. :D
Igen, holnap estére megyek Baba-nézőbe. Már úgy várom. Lehet, hogy így 11+2 naposan még egy kissé korai de később nem ért rá a doki se meg én se. De nem hiszem, hogy az a pár nap számít.
Másik topikba én is próbáltam irogatni, de dettó úgy voltam, mint Te.
Visszahúzott ide a szívem. :lol: :lol: :lol:

Banya!

Óriási gratula Nektek!!!
Várom én is a részleteket!!!

Ági!

A PIE nem pitét jelent angolul? Imádom, mikor próbálnak amerikázni, aztán valahogy "magyarosan" sül el. Miért kell utánozni egy végtelen buta országot?
Megnéznélek, mikor beosonsz Petihez. :wink:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


PotterÁgi,
Jajj, de jó! :D

Estére gondoltam, 6 órát kéne becélozni, és akkor a továbbiakban is ahhoz tartanám magam, mint a fogigátlónál!

Úgy terveztem mennék egy kicsit előbb, hogy ne csak egy villámszurka legyen, hanem megcsodálhassam a világ legjobb pasiját is! :lol: Későn nem akarok már ott kolonckodni, meg utána még el kell hagynom a várost.

Majd teszek magamra egy szép meglepetésmatricát! :lol:

Mennyi nutellát vigyek? :wink:

Páj! :roll:
angel37
 
 


Ja, jut eszembe!

Kamilla, nem csatlakozol? :) Mintha a nyaralás előtt lett volna róla szó... :wink:
angel37
 
 


Dehogynem! Tök jó lenne! De szurit nem kérek! (Még egyelőre)
Írjatok majd konkrétumot!

Kép

Kép
kamilla306
 
 


ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!!!!!

Ooooooooooolyan mérges vagyok!!!!!!!!!!!!!!!!

Apa most hívott, hogy nem tudunk menni holnpa dokihoz, mert neki be kell menni dolgozni, pedig aznapra pont ezért szabit vett ki. Teljesen értjető az ok, mert a kollégájának, aki helyette lett volna, kórházba kell vinni a kislányát, valami súlyos vesebetegség miatt. A másik kolléga meg 2 hétig nyaral a Balatonon, őt se akarja emiatt hazarángatni. Grrrrrrrrr. :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:
Olyan szar ez a tehetetlenség!!!!!!!!!!!!!!!!!

A p*csába, jövő kedden tudok csak menni, és azt se tudom még, hogy a doki akkor tud-e egyáltalán fogadni, mert csak akkor tudok vele beszélni, amikor rendel, az meg holnap estétől lesz (én lettem volna az első páciens). ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!

Most tiszta idegbaj vagyok. Máskor nem vettem volna ennyire a szivemre, de amúgy is hisztérika vagyok.
Na, nem rontom tovább a közhangulatot.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


OKés! :D

Ha 4-fél5 körül össze tudunk futni, az jóóó!

Szurit nem is adok, mert ki van számolva! :lol:
angel37
 
 


Vica,
ez engem is bosszantana nem kicsit...

Senki más nem tud elvinni? Te nem vezetsz?
angel37
 
 


Angel!

Dehogynem, vezetek én, de Vele akartam menni, hogy ő is lássa a gyerekét. És mindenképpen ott akar lenni ő is. Szar ügy. Megint várhatok majd' egy hetet. Na min1.

De jó lesz nektek, hogy taliztok! Majd hozzatok már képet is, jó?
Ha más nem, telefonosat. :wink: Nagyon érdekelne már a világ legjobb pasija! :D

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?