Új privát üzeneted érkezett!

Marika!

Az iwiw-en küldtem üzenetet. A kismama agyammal nem bírom megjegyezni, hogy melyik címeddel levelezel. (Gerda 2,5 éves vajon meddig hivatkozhatok még erre :D ???)
Sajnos Gábort pár hónapja rábeszéltem erre a munkára (szobai, szellemi tev.), azzal, hogy úgyis biztos lesz rossz idő, meg különben is segítek. Vagy meg is csinálom helyette. Sajnos könnyelmű igéret volt, úgy kell nekem.
A konyha egyébként még nincs kész, most kitaláltam, hogy kellene egy sarokülő asztallal... csak ugye pénzem nincs rá.

Ági!

Tudod az úgy van... Szóval a strand 10 percre van (na jó, +10 perc, míg bepakolok mindenkit a kocsiba) és mégis mi mindig addigra érünk ki, mire már be kellene jönni. Sajnos az utóbbi időben Matyi egyre tovább alszik, nem lesz könnyű szeptembereben visszaszokni.
Ez a sértődősdi nálunk is ilyen korban kezdődött, vagy még korábban, csak egy másik variáns. Rászólok, aztán néz nagy-nagy szemekkel úgy fél percig, majd következik a keserves sírás (sírás, hatalmas könnyekkel), vígasztalni nem lehet.
MM-ra szeptembertől járunk, ha már lesz megint ovi.l

Panka!
Elfelejtettem reggel: tali jó ötlet, én is benne vagyok. Csak most nyáron nem hiszem, hogy egyszerű lenne összeegyeztetni...

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Helló népek..
mi megint vidéken a nagyszülőknél vagyunk, mert apukám eltörte a srokcsontját, és egyelőre míg meg nem tanul mankózni rendesen, itt leszek vele. Anyu meg helyette dolgozik (van egy kis dobozüzemük).

Úgyhogy gigi megint jókat pancsol itt az udvarban..apa meg dolgozik miskolcon :(

Ági:)

Hanna már egy hónapja, hogy a következőt csinálja, ha rászólok, hogy valamit nem szabad: var. 1: elkezdtt ordítani var. 2. : fejreáll, és úgy ordít (keze-lába és a feje búbja a földön, popsi az égben)
3. megharap, 4. másba harap 5. leül és keservesen sír, 6. lefekszik a földre.

14 hónapos lesz pár hét múlva. Iszonyú tempóban fejlődnek. Tavaly ilyenkor még javában a szoptatással kínlódtam, két hónapos sem volt:)

És itt a nagyszülőknél abszolút nem alszik a kiságyba, csak a nagyon hajlandó, már egydül is megy neki, délután is 3 órát szundizik, de a rácsos ágyban ordít.

szóval nyugi, nem korai :)

Betti!

Nekem is hiányoztál ám, éppen akartam kérdezni, hogy erre vagy, csak oly keveset vagyok én is, nincs időm napközben.

az én konyhám is készül, de nem bírom időnként ezt a srácot elérni mobilon...pl. ma sem, pedig elvileg jött volna még egy-két dolgot pontosítani a párommal.
na mindegy...már alig várom, hogy kész legyen...

jó éjt mindenkinek
fény
fény
 
 


Sziasztok!

Zsuzsa :)
Igen - igen, fülbevalós képet kérünk :)

Anita :)
Hú, az már tényleg jó régen volt :)

Neva :)
Köszi az infót, teljesen hiányozni fog :)

Betti :)
Már én is épp hiányoltalak :D
Nurofen meg sem kottyant Beninek :( Most írt fel dokinéni egy kúpot, kíváncsi leszek legközelebb, hogy az lehúzza-e.
Azért ne dolgozzál túl sokat :)

Ági :)
Krisztáék jól vannak, ma jöhettek volna haza, csak holnap kéne venni vért Blankától a PKU-hoz, és itt Miskolcon nem veszik le csak annak aki itt szült :(
Na pont most hívott, hogy úgy néz ki, hogy ma mindenképpen jönniük kell, mert kell az ágy, csak nem tudja, hogy a vérvétel akkor hogy lesz.

Fény :)
Mi már le fogjuk cserélni Mollinak a kiságyat, állandóan a Beni ágyában lenne, szerintem már keskeny neki a kiságy.
Zsoltit amikor dolgozik nehéz elérni, nem hallja a gépektől a telefoncsörgést. Majd fotó ugye mutatsz a kész szekrényről?

Puszi mindenkinek,

panka
 
 

 
 

Panka:)

Mire cserélitek le? Mi is ezen gondolkozunk, bár az otthoni még jó neki, és azzal nincs semmi baja, csak itt nagyanyóéknál van egy 40! éves kiságy...kisebb, mint amiket most gyártanak, és tényleg nem érzi jól magát benne.

Csak attól félünk, heverőről még legurulna.
Visszahívott Zsolti, hát állítólag jövő hét végére kész lesz vele...de hétfőn fog még neki...majd kiderül.

Fény
fény
 
 


Sziasztok!

Kriszta drága!!!

Szeretettel köszöntjük az új jövevényt! Sok boldogságot! Sikerült az albérlet? Vagy Mályiba fogtok visszamenni? Kép

Holnap hajnalban lepattanunk 10 napra Székelyföldre, jaj, már nagyon várjuk! 5-kor akartunk indulni, de az iszonyat meleg miatt már 4-kor elindulunk! Éjfélig tuti, pakolok, aztán 3-kor kelek.... :D :D

Üdv. mindenkinek!

Ditta
ditta76
 
 


Ditta, jó utazást és kellemes nyaralást! :D

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Krisztáék ma hazajöhettek a kórházból. :)

Fény :)
Beninek ilyen ágya van, Molli is ilyet fog kapni. Mi már január óta úgy használjuk a kiságyat, hogy le van véve a rács a külső oldalon és eddig még nem esett le Molli (kopp-kopp). Beninek sem volt soha leesésgátlója és nála sem volt gond.

Ditta :)
De jó lesz nektek. Készítsetek jó sok fotót. Mi 2-kor indultunk Olaszországba és sokkal jobb volt mint nappal, gyerekek is aludtak így sokáig. Én nem feküdtem le aludni, rosszabb lett volna, ha alszok 1-2 órát.

Puszi,

panka
 
 


Ditta!
Jó nyaralást! :D
Mi pedig vasárnap indulunk ugyanoda :lol: . Már én is nagyon várom.
Hátha összefutunk Dittáékkal. :lol:
Laura nyaral anyukámnál. Úgy örülök, hogy végre ottmaradt. Ez volt az első. De már annyira hiányzik. Ma megyek érte. Addig van egy féligmeddig szabad délelőttöm. Bank, posta, bolt, mosás, vasalás, pakolás, takarítás...ennyi szellemi munka után már nagyon vágyom erre :lol:
Szép napot!
neva
 
 


Sziasztok Lányok!

Nem tudja véletlenül valaki, hogy a Vasasban mikor, mely napokon szokott lenni TURI?

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!

Neva!
Ez aztán a szabad délelőtt :D ! Jó nyaralást Nektek! Mennyi időre mentek?

Emese!
Én nem tudom. Tegnap az Arany Corvinban vettem Gerdának pár dolgot, jó hely. Gyerekruhák és könyvek vannak, a földszinten.

Ditta!
Most már nem látod, de jó utat :) !

Panka!
Nyaralásról képek? Mi majd augusztusban megyünk Horvátországba. Én is úgy tervezem, hogy éjfél körül indulunk. Most ez a balatoni út is elég nyűglődős volt, Matyi először a cementgyárnál kérdezte meg, hogy mikor érünk már oda :D . El se tudom képzelni, a háromszor annyi utat hogyan bírnák nappal!

Lányok!
Én nem tudom, hogy sikerült ilyen kánikulában, de annyira fáj a torkom. Éjszaka jó pár órát ébren töltöttem, nem bírtam aludni. Most már gyógyszert is szedek, pedig az nálam már...

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Kicsit megkésve, de mi is gratulálunk Krisztáéknak az új jövevényhez! Sok boldogságot, és jó egészséget!
Kép

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Helló!

Neva, Nektek is jó nyaralást kívánok! :lol:

Betti, jobbulást! :D

Marika, a múltkor kérdezted a tesót. Egyelőre nem lesz. :lol: Majd...

Panka, képeket, képeket! :D

Ma is jó meleg van. Tegnap kipróbáltuk a medencét, amit Lóri még gyereknapra kapott. Csak olyan nagy, hogy kompresszorral kell felfújni, nekünk meg nincs. Szóval szereztünk egyet. Lórinak nagyon tetszett, igaz dobott két olyan hátast benne, hogy ihaj, de azért jól szórakozott.


Szép napot!

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Először is nagyon sok boldogságot kivánok a kicsi lánynak és szüleinek.
Mi most Mohácson nyaralunk egy régi barátnőmnél Hannával. 6 óra volt az út, 6x hánytam az úton. Hanna végig aludta az egészet mivel este 9kor indultunk el mert még 2 másik gyerek is velünk utazott. Voltam ultrahangon most már elhiszem ,hogy lesz tesó januárban mert láttam ahogy a kezeivel befogja a fülét és rúgdos a lábával. 13hetes voltam .
Hanna amikor a pocakomat nézi mindig mondja hogy tesóbaba. Ezt ő találta ki mert én csak azt mondtam neki hogy ott van benne a kistesó és ne ugráljon rajta ha lehet.
Aug 2án megyünk haza. Addig is mindenkinek kellemes időtöltést ebben a kánikulában.

Kép

KépKép
búzaszem
 
 


Emese!
Most láttam a Superinfóban, hogy a Vasasban minden pénteken van turi, 6-12.30-ig. :D

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Hello mindenkinek!

Először is, ha még nem késő, Gratulálok Kriszáéknak! Sok-sok boldogságot a picúrhoz!

Kicsit régen írtam, de azért olvaslak titeket. Csak mostanában annyi minden történt. Jó is, rossz is.
Sajna a nagymamám egyre rosszebbul lett, és kedden éjszaka itt hagyott minket.Sajnos nem érhette meg, hogy dédnagymama legyen, pedig mi már nagyon készülünk rá, neki pedig ez volt minden vágya. Remélem azért majd lát minket.

És most a jó; csütörtök reggel megszületett a keresztfiam. 3300gramm, és kerek 50 centi. Nagyon édes baba. Délután már voltam is megnézni, és olyan szép volt a kis feje, meg a bőre. Egyáltalán nem volt lila, meg a feje sem volt deformált. A mellette lévő kislány, akivel egyszerre született, még tegnap is lilácska volt, meg egy picit ráncos is.
Na nem azért, mert az én keresztfiam, de tényleg nagyon szép baba.

Betti!
Mi is augusztusban megyünk horvátba. Az Isztriára megyünk 5-én.
Ti mikor, és melyik részre mentek?

Lányok! Hogy bírják a kicsik ezt a meleget? Nekem nincs nehéz dolgom, egyész nap megy a légkondi a munkahelyemen, az esték, meg az éjszakák nehezebbek egy kicsit.De el nem tudom képzelni, hogy egész nap a fülledt lakésban legyek, pedig majd megtudom.

Én is mehetek majd talira, ha lesz?? Igaz, még nincs saját babám, de szivesen megismernélek titeket személyesen is.

Na már megint jó sokat írtam, remélem nem untattalak titetket nagyon. Vigyázzatok magatokra, meg a gyerkőcökre!
Puszi.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


látom Dudus te is itt vagy!

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Betti!
Az Arany Corvinban én is szoktam Ádinak túrni, de most magamra kellene valami, mert nincs nyári vékony ruházatom, tele vagyok farmerrel, meg vastag kötött szoknyával, de már megsülök.

Dodus!
Köszi az infót!

Zsu!
Öszinte részvétem a nagymama halála miatt.
Sajnos nekem is 3 nagyszülő ment el a pici érkezése előtt, és még a szülés után is sirattam, hogy nem érhették meg.

A meleg kiakasztó, hiáb zuhanyzom hideg vízzel félóránként, egyszerűen levegőt venni is rossz. Mi a 10. emeleten lakunk minimum 30-31 fok van még éjszaka is. :roll:
Kár, hogy nem lehet a hőségből egy zsákkal eltenni télire, mert akkor biztos jól jönne.

Üdv: Emese
mse173
 
 


Helló!

Zsu, részvétem nagymamád miatt! Tetszenek a zenék? De jó lesz nektek az Isztrián!

Emese, szívesen! Nekem is nagyon kellene már pár felső, meg szoknya, de ebben a melegben nem bírom magam rávenni, hogy bevonszoljam magam a városba. :lol: :lol:
Bizony milyen jó lenne ez a meleg télen, főleg ha ősszel tényleg jól felemelik a gáz árát. :(

Lassan ébresztem Lórit. Délben is aludt, de jött a jégkrémes autó és felverte. :cry: (Utálom a tilinkolós kocsikat!) Ezért most délután is letettem egy kicsit, mert akkor este már nem bírunk vele. Aztán megyünk pancsizni a medencébe! :D

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Zsu!
Részvétem a nagymamád miatt!
Mi Észak-Dalmáciába megyünk, de csak 25-én, úgyhogy nem fogunk találkozni. De majd a talin igen!
A meleg az borzasztó. Ma hajnalban is felébredt Gerda és kiabált. Szegény egy szál pelenkában alszik, de még így is mindig nedves a bőre. Biztos jobb lenne pelenka nélkül, csak még éjszaka nem megy. Szerencsére Matyinak meg se kottyan ez a hőmérséklet. (Inkább a hideget tűri rosszabbul, de még mindig jobban, mint én.)

Emese!
Nálunk "csak" 28 fok van, de ez is sok.
Én ezt a turit nem ismertem, véletlenül tévedtem be.

Dodus!
Köszönöm! Szinte teljesen elmúlt, csodát tett az AB, én még ilyet nem tapasztaltam, hogy ilyen gyorsan elmúljon. Ebben biztos segített a meleg. Gerda is rekedt egy kicsit, remélem több nem lesz.

Ja, el is felejtettem: Gerda már hetek óta nem hord nappal pelust és csak akkor van baleset, ha fáradt vagy valami baja van. Igaz, kezdetben nem nagyon tetszett neki a dolog. Még most is előfordul néha, hogy hoz egy pelust, hogy adjam rá. De muszáj. Januárban legkésőbb megy oviba (én meg dolgozni), addigra már az alvást is bírnia kell valahogy.

Betti
KépKép
KépKép
kbetti
 
 


Hello mindenki!

Hogy én milyen hülye vagyok!!!!
Bocsánatot szeretnék kérni Dodustól, mert mindig rosszul írom a nevét. Pedig tudom, hogy hogy hívják.
Igazából tudom miért rontom el, de azt inkább nem mondom el, mert nem szeretném még inkább megbántani.
Szóval ezer bocs, remélem nem bántottalak meg!!

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Zsu, én észre sem vettem, hogy rosszul írtad. :lol: Úgyhogy ezen gyorsan tedd túl magad! Nem bántottál meg, úgyhogy minden oké! :D :D :D

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Betti!
Gratulálok, hogy Gerda ilyen ügyes!
Ádám már majdnem 3 éves volt, mikor összejött a nappali szobatisztaság, de gázos az alvásnál, mert az oviban nem engedik meg a pelust, és minden alvásnál bepisil.
Volt 2 hét, amikor a nappali alvásnál nem pisilt be, de most megint mindig bemegy.
Anyukám mondja, hogy nem adjak rá éjszakára sem pelust, hanem vigyem ki többször a WC-re pisilni,
mert náluk így nem pisilt be.
Kipróbáltam, éjfélkor kivittem, pisilt egy nagyot, majd hajnal 1-kor sírni kezdett, hogy bepisilt.
Ágyneműcsere, átöltözés. Gondoltam, hogy hajnal 3-kor majd kiviszem, erre 1/2 3-kor megint bepisilt.
Ilyenkor már olyan fáradt vagyok, hogy inkább ráadom a pelust, meg ágynemű sincs ennyi. Ezt már több éjszaka eljátszottuk, és nekem az az érzésem, hogy még nincs kész rá, és feleslegesen erőltetem.

Üdv: Emese
mse173
 
 


Hahó!

Hol van mindenki??

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Hahó!
Tanácsot szeretnék kérni: nem miskolci vagyok, de Mezőkövesden már nem lehet szülni. Az első gyerekemet a megyei kórházban szültem, és bár az orvosomtól odaáig voltam, és a nővérek is nagyon rendesek voltak, maga a kórház egy katasztrófa: a mosdó, a zuhanyozó, a WC, stb.
Még mindig ilyen állapotok uralkodnak?
És ha oda nem akkor hová? :?:

book
book
 
 


Book!
Én a Diósgyőriben szültem. Ott hárman voltunk egy szobában és volt hozzá egy zuhanyzós, mosdós wc-s fürdő.

Apa itthon van szabin így állandóan megyünk. Ő már nagyon unja, de én nagyon élvezem:)

Puszi, Marika

marika
 
 


Sziasztok!

Ismerős valaki horvát utazásba?
Itthonról annyi kunát akarunk vinni, hogy autópályára meg benzinre elég legyen. Szerintetek forintot, vagy eurót érdemes vinni?

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok!

Book!
Én is a Diósgyőriben szültem a 3. gyermekemet, (az első kettőt a Semmelweisben). Össze sem lehet hasonlítani. A Diósgyőri annyival jobb, szerintem. Kicsi, családiasabb, a nővérek és a csecsemősök csúcs kedvesek! Én alapítványi szobában voltam, ami egy ágyas, saját f.szobás, van benne: TV, hűtő, mikró és bármikor bárki bejöhet oda a szobába hozzád. Ez, nekem azért is volt jó, mert így a nagyobb gyerkőceim is bejöhettek és nézhették a Picit, aki mindig velem volt. Másrészt pedig azért, mert császárral szültem, és az első pár napban, amig nehezebb volt felülni, mindig volt ott segítségem, délelőtt anyukám, délután a férjem, és odaadták az ágyba a picit elvették büfiztetni stb.
Én nagyon meg voltam elégedve, csak ajánlani tudom ezt a kórházat.

Ilyen volt a szoba (egy része):
Kép

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Zsu!

Mi nemrég jöttunk haza Horvátországból.A forint semmire se jó ott , igazán az euró sem fizetőeszköz, nekik csak az ő kunájuk jó.Azt pedig legjobb ha van bankkkártyéd és ott váltod be mert jobban jársz.Az autópálya pedig meglehetősen drága.Szóval kunát és kártyát vigyél.

Melinda :lol:
adnilem
 
 



Melinda!

Köszi a választ. A barátnőm kint van, és ő azt tanácsolta, hogy ott váltsunk pénzt. Csak azt nem tudom, hogy ft-ot kunára, vagy eurót kunára.
Ez gondolom árfolyamtól is függhet.
Most ott tartunk, hogy viszünk mindenféle pénzt. Kártyát csak végszükség esetén akarok használni.
Az árak egyébként magasak? Azt tudom, hogy innivalót vinni kell. De mondjuk érdemes valami gyors kaját is vinni?

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Zsu!

Én szárazkaját vittem és nem bántam meg, mert minden drágább mint nálunk, viszont a pékárúik nagyon finomak azt ne hagyd ki még ha drága sem.Sztem inkább eurót kunára.Az autópály Splitig kb.200 kuna és ugyanennyi vissza.


Melinda :roll: :lol: :D
adnilem
 
 


Helló!

Lányok, az úszópelust hogy szoktátok használni? A múlt héten voltunk strandon, de nem igazán tudtam, hogy hogy is csináljuk. Mikor bementünk a vízbe, Lóri kapott úszópelust. De mikor kijött, csupa víz volt, ezért adtam rá rendest. Aztán mikor megint mentünk a vízbe, megint úszót. Más is így csinálja? Vagy én bonyolítom a dolgot? :lol:

Book, a megyei kórház semmit sem változott, a wc, a zuhanyzó most is olyan, vagy még rosszabb. :?

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Dodus
Igen, misi igyhasználjuk :) :)sőt van, hogy egycsomó vizet (!!)öntök kiaz úszópelusból,mert valahogybelemegy... :? Szóvalénse értem hogy van ez, meg hogy minek ez a felhajtás... De azért ráadom.

delice
 
 


misi = mi is :oops:

delice
 
 


Dodus, Ági!
Én is úgy használtam az úszópelust, hogy amikor kijött a vízből, levettem róla, mivel nedvesben nem maradhat. Egyébként az lene a lényege, hogy ki ne jöjjön belőle a pisi és a kaki (bár abban egyáltalán nem vagyok biztos, hogy a pisit tényleg bent is tartja). :lol:
Viszon én szoktam hagyni csupaszkodni Ádit a strandon, és nem adok rá feltétlenül másik pelust (vagy mostanában nadrágot).

Üdv: Emese
mse173
 
 


Ági, Emese! Akkor máS iS így csinálja. :D Köszi.

Ági, most már tudom mi az a blokfőte! Akkor te tudsz ilyenen játszani? :D Rebeka mindjárt 2 éves lesz!

Dodus
Kép
Kép
dodus
 
 


Sziasztok!

Jó rég jártam itt, még olvasni sem tudtalak benneteket :cry:
Borzasztó hetünk volt, hajszál híján bekerültünk a fertőzőre :x :x :x Bogink hányt, ment a hasa jó ideig, elmúlt 1 napra, visszajött és ez nagyon rossz állapothoz vezetett.Nem tudott már ülni, fejét sem tartotta, annyira gyenge volt szegénykém. Nem akart sem enni sem inni. De már 2 napja nem hány, nem ment a hasa és ettől végtelenül boldogok vagyunk :D Kérlek örüljetek velünk együtt :wink: Kívánom, hogy soha senkinek ne kelljen így látni a szeme fényét!Rettenetes volt!Csak csuklott össze a kezemben :( No de úgy néz ki, túl vagyunk rajta :D
Már bepótoltam a mulasztásomat és végigolvastam a hetet.
A nyaralni készülőknek szuper nyaralást kívánok!Az épp most pihenőknek pedig a hátralévő napokra ragyogó időt!

Rita!
Megkérdezhetem, hogy kinél szültél a Diósgyőriben, és a szuper alapítványi szobának milyen anyagi vonzata volt?
Én még csak tapogatózom, kb.4 év múlva akarunk kistesót Boginknak.Őt a Semmelweisben, császármettszés útján hoztam a világra. Azóta nem merek orvosok, főleg kórházak közelébe menni, annyira "baba-barát"volt a bánásmód :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Ezért keresek elsősorban kiváló orvost, másodsorban pedig emberséges kórházat.
Köszi, ha válaszolsz, előre is! Ha gondolod, írhatsz mailt is.

Sziasztok!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


sziasztok!

jó, hogy felhoztátok ezt az úszópelus témát, én ki vagyok rá akadva...ez egy nulla. Kaptam ajándékba Huggiest, Liberót, én Babylove-t vettem, mindnél úgyamazt tapasztaltam: csuromvíz kívül-belül, ahogy mondjátok, több liter víz van benne. egyik este itthon ráadtam egy ilyet, mert erősen fogyóban volt a rendes pelus, másnapig ki akartam húzni. egy óra múlva a gyereken tiszta pisi volt a z úszópelus, ergo SEMMIT nem tart vissza, tehát egy hígabb székletet sem-szerintem.

Akkor meg mire való, és miért ilyen drága??
Én azt hittem, hogy valami gumis naci, amiben száraz arad kívül-belül, de ez amolyan látszat megoldás.
egyébként én is hagyom Gigit csupaszkodni, amikor kijön a vízből.

,0,
fény
fény
 
 


Helló!

Dodus
Igen, tudok ilyenen játszani, régizene-blockflüte szakos voltam :)
Bizony, már csak 7 nap a szülinapig :)

Rita
Eza Diósgyőri dolog - alapitványi szoba, anyagiak engem is érdekelnének. Megteszed, hogy irsz róla?
Köszi :)

Fény
Most hogy igy irod eszembevillant, hogy egysze ráadtam egy úszópelót ott a strandon, miután kijöttünk, mert elszámoltamadolgokat, és már csakolyan volt. A lényeg, hogy beültünk egy büfébe Apával egy sörre :oops: :) és kisvártatva éreztem, hogy még én is pisis lettem :? 8) . (ez épp egy éve volt..)
Én már akkor felhúztam magam ezen az ügyön!

delice
 
 


Sziasztok!

Anita, Delice!
A Diósgyőri kórház alapítványi szobája napi 5.000 Ft, ami szerintem elfogadható (a mai árak mellett). Ja, és adóból leírható.

Anita!
Én is császárral szültem mind a 3-at. És, bizton állíthatom, a bánásmód a Semmelweishez képest teljesen más a Diósgyőriben. Én is azért kerestem másik orvost és kórházat, mert ott közölték velem, hogy örüljek, hogy van fiam is, lányom is, ne akarjak több gyereket.
A mostani orvosom, Dr. Kádár Zoltán, ő a Diósgyőriben az osztályvezető főorvos (a Szentpéteri kapuban van a magánrendelője), nem értette, orvos hogy mondhatott ilyet.

Dalmuska 4.5 hónapos:
Kép

Rita
Kép
Dorka 10, Dani 12,5 éves
ritaa
 
 


Sziasztok!

Anita!
Örülök, hogy Bogi jobban van. El tudom képzelni, milyen rossz lehetett. Neki is, meg nektek is. Szörnyű nézni, ha valaki akit szeretsz szenved, és te nem tudsz neki segítemi.De most már az a lényeg, hogy jól vagytok.

Nahát lányok! Erről a pelusról én is azt gondoltam, hogy teljesen jól zár. HIszen ez lenne a lényege. Még életembe nem láttam ilyet élőbe, de ha mindenkinek ilyen rossz véleménye van róla, szerintem nem is fogok.
Igazán így nem is látom értelmét, ha a víz belemegy, akkor a pisi is kijön, nem? Akkor meg pisilhetnek egyenesen a medencébe.
Egyébként meg egy pénzkidobás, ha szinte értelmetlen és használhatatlan.
NA tessék. Jók kifejtem a véleményem arról, amihez semmi közöm.
De jó, hogy ennyi mindenről felvilágosítotok.

Zsu



Kép
bvigh
 
 


Sziasztok!
Dorottya nyaral a nagyinál, így Bencét leraktam az ágyára amíg én gyorsan összepakolok. Mire visszaértem ez fogadott:
Kép

Hol vagytok? Ugye mindenki rendben van már. Anita örülök, hogy jobban vagytok.

Rita!
Dalma mindíg ilyen vigyori?

Gyöngyöske!
Már rég akartam írni, Krisztina Tekit a Szent Imrébe (?) íratta be, a katolikus suli, ami az újgyőri főtér közelében van.

Marika

marika
 
 



Sziasztok!

Kriszta!
Utólag is Gratula a kiscsajszihoz!!!

Marika!
De édes a kispasid. :D Melege volt.
Zalán is átfordul már 2 hete, csak ő hasról hátra. Ma kapta meg a 3 hós oltást (dokink szabin volt ezért csúszott). Némán tűrte. Mai paraméterei: 7210 gr, 63 cm. Mindig vigyorog, kacag, csiklandós, gagyarászik, szóval nagy élmény nap mint nap. A lányok péntek óta nagyinál nyaralnak, holnapig.
Köszi az infót Krisztináékról.

Úszópelus: én pont tegnap vettem egy csomaggal, ezek szerint felesleges volt :?

Gyöngyöske
gyöngyöske
 
 


Sziasztok

Marika, Panka
Kértétek a fülbevalós képet a csajszinkról, itt látszik a legjobban, így alszanak Apával...
Kép

Benikénk ma 2 éves, de már tegnap felköszöntöttük a nagyszülőknél, Spongyabob tortája volt, nagyon finom, íme a kép róla..

Kép

Nem semmi, hogy elszaladt a két év, pedig még ő is most volt kisbaba.

Marika
Milyen gyorsan megnőtt Bence is, már egyáltalán nem kisbabás, kész legény!!

Na ennyire telt az időből, mert már Bogi megint felébredt..

Sziasztok

Zsuzsa
nzsuzsa
 
 


Zsuzsa!
Beninek nagyon boldog születésnapot kívánok!
Kép


Édes a kiscsaj (de élőben az igazi)!

Üdv: Emese
mse173
 
 


Sziasztok!

Rita!
Köszönöm a gyors infot!Lenne még pár kérdésem a kórházzal, rendszerrel, Kádár Dr-al kapcsolatban.
A 9hónap alatt hol vizsgált a Dr Úr?A kórházban vagy a magánrendelőjében?Amennyiben a magánpraxisát vetted igénybe, esetleg az árát megkérdezhetem?
Milyen sűrűséggel kellett hozzá járnod?
Nálad mi volt a csm.oka?Nálam toxémia :cry:
Az 1. csm után nincs a természetes szülésre mód vajon?
Az én orvosom a Semmelweisben Dr.Pócsi Tamás.+7.héten volt a csm és pont külföldön volt abban a hónapban.A személye ellen egyébként semmi kifogásom, csak az osztályvezető volt roppant tiszteletlen velem :cry: De gondolom róla már hallottatok
Szóval én 4 hetente jártam a dokimhoz, be a kórházba.A pénzeket is ott adtam oda.
Azért kérdem ezeket, mert nekem Ő az orvosom 11 éves korom óta(sajnos elég korán szükség volt rá :( )és nem tudom, hogy ez más orvosoknál hogy is megy.

Lányok!
Akinek kedve van, írja már le az e téren szerzett tapasztalatát, hogyan is működik ez a többi Dr-nál?
Előre is köszönöm az információt!
Ja! Ha valaki nem szivesen osztja meg a közönséggel a terhessége és a szülése anyagi oldalát, nem baj (természetesen)! A többi "adat"is ugyanolyan fontos nekem, hogy a következő babánknál merjek váltani.

Bvigh, Marika!
Köszönöm a jó szót, tényleg egyrémálom volt :cry: De már úgynéz ki, hogy vége :wink:
Bence olyan nagyfiús, nem is gondolnám, hogy "csak"4hónapos :roll:

Zsuzsa!
A lányaink druszák, úgy olvasom :idea:
A nagytesónak :lol: Utólag is nagyon boldog szülinapot kívánunk!
Boginak meg persze boldog névnapot, hisz ma nálunk is, nálatok és minden Boginál ünnepnap van!
Minden Boglárkának boldog névnapot!

Most már eleget traccsoltam itt, megyek is.

Üdvözlet mindenkinek!
Sziasztok!

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Bocsika!
+7.héten = 37.héten :oops: :oops: :oops: :oops:

Anita
Kép

Kép
gani
 
 


Zsuzsa!
Bogikának nagyon boldog névnapot kívánok!
(Hogy mennyi ünnep van most felétek! :) )

Kép

Üdv: Emese
mse173
 
 


ZSuzsa, Anita!
Boldog névnapot Bogikáknak :P

Elkapott engem is valami kór (hideg fagyis :D ) Jól tudom ugye, hogy lázra mehet a paracetamol? Meg még valami más esetleg? Ja szoptatok, azér vagyok para anya :)
Most látom vége a jó világnak. Bence az ágy közepéről elgömbörgött a széléig :evil: Azért imádom. Fius anyukák: Ti is úgy voltatok, hogy a kicsi fiatokat imádjátok? Én már most féltékrny vagyok minden barátnőre :D Csak fetrengek mellette és gyönyörködöm benne :D
Imádom Dorottyát is de őt másképp. Ugye értitek?
Na dugulok.

Marika

marika
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?