Új privát üzeneted érkezett!

Kriszti!
Bocsi, azt nem írtam le, tényleg!
Azt hiszem kapsz 3 kódot, onnan a html-eset ki kell másolni és a profilban az aláíráshoz beilleszteni.
Legalább is így emlékszem :?
sonjus
 
 


Lehet nem jól írta, és a BBCode kell!?
sonjus
 
 


mármint én írtam rosszul!
sonjus
 
 

 
 

Sonjus!
2 napig volt meg normálisan utána 1-2 napig cseppek.Nem értem én sem 5-6 napig azért mindig eltartott.De kb. fél éve szenved.
Na majd a szuri ezt is rendbe hozza.
breni
 
 


Sziasztok!

Van valaki akinek a ciklushosszúsága változó?
25-től a 34-ig minden előfordult az elmúlt négy hónapban nálam. Fogalmam sincs, hogy a tickeremen mit állítsak be. Szerintem most rövidebb lesz, mivel a legutolsó hosszú volt.
Ilyenkor simán átlaggal kell számolni? Vagy csak utólag derül ki mindig, hogy mikor volt pé.?
Ti hogy szoktátok?


Kép

Eszti
babafalva.hu vonalzó
szti77
 
 


Sziasztok!

Reni!
Koszonom szepen!! :D Igen,most juliusban!

Lara!
Akkor ha jol sejtem neked is mostanaban volt a szulinapod?Akkor NAGYON SOK BOLDOG SZULINAPOT KIVANOK!!!!

Betti!
NEKED IS BOLDOG SZULINAPOT!!!

En mar 6 honapja kapom a Choragon inekciot popsiba!ES NEM FAJ!!!!!!!!Ne feljetek tole!!!
AZ URL kodot kell bemasolni a profilban az alairashoz!
Addig beszeltetek az alomban szulesrol hogy en is ateltem ezt ejszaka! :D Olyan jo erzes tolt el azota is!Igaz hogy egy nagy baba volt 3910gr es 59 cm,de sima uton szultem meg!!Kisfiu volt!Jajj,beleborzongok meg most is! :D
ancsa81
 
 


Eszti!
Ha ennyire valtozo a ciklushosszod akkor lehet hogy erdemes lenne homeroznod hogy lassad hogy van-e peteeresed egyaltalan!!
ancsa81
 
 


Ancsa!
Köszi a tippet, majd a következő ciklusnál elkezdem, bár talán addigra már nem is lesz rá szükségem. :roll:
Most már gondolom nincs értelme elkezdeni...

Eszti
babafalva.hu vonalzó
szti77
 
 


Sziasztok!

Ancssa! :lol:
Azé annyira má ne öregicccccsé! :lol:
Márciusi vagyok. :lol:
lara26
 
 


Eszti!
Drukkolok en is hogy ne legyen ra szukseged!!!!!!!!!
Ha megis akkor tenyleg ugy ad ertekelheto eredmenyt ha az egesz ciklusban mered!

Lara!
BOCSIII :oops: :oops: :oops: :oops:
Abbol amit irtal azt hittem hogy most van! :oops:
ancsa81
 
 


Ancsa!

És pontosan mit kell látnom a görbén?

Eszti
babafalva.hu vonalzó
szti77
 
 


Eszti!
A reggeli testhőmérséklet a 12-16. napok körül megnő
ancsa81
 
 


Csajok!
Megyek hazafele,lejárt a munka kedvem.1-től rendel a doki aztán addig oda akarok érni.
Mindenkienk nagyon jó és szép hétvégét kívánok.
Tesztelők!Hétfőn jó hírekre szeretnék jönni. :wink:

Sziasztok
breni
 
 


Szia Reni!
Jo pihenest! :D
ancsa81
 
 


Szia Kiki,
örülök, ha újak csatlakoznak. 3 vetélés? :( 1 kislány! :D

OFF topic:

Betti,
még most sem lehet megnézni a levelezéseimet...valszeg csinálok vmi freemailest, csak rá kell szánnom magam. Addig is nem tudnád ide pü-be elküldeni?
Ne legyél depis...bár én is voltam az. Nappal Peti sem akart aludni, én meg tök fáradt voltam). Próbáld meg, hogy kb esti körülményeket teremtesz: sötétítő, ablak becsuk, ha zaj van, vékony hálózsák (a magzatburok-fíling miatt), kis lefekvési rituálé (nekünk 5-6 perc: peluscsere, függöny behúz, puszi, kiságyba be, zenélős forgó izét meghallgatjuk együtt, addig simogatom az arcát, fejét, aztán puszi, elköszönés, és kimegyek a szobából). Na meg persze én egyszer hagytam sírni (mivel ha berohangáltam hozzá, nem segített, gondoltam, akkor hagyom, hátha nélkülem többre jut), egy órát sírt, legközelebb felet, utána csak pár percet...és megtanulta szopizni a nyelvét, azóta is így alszik nappal, csak nem sír már előtte. Nálunk bejött, pedig azt hittem, hogy folyton sírás lesz nappal.. Előtte játszom vele, amíg el nem kezd ásítozni. Lehet, hogy Bendi is egyre többet szeretne fent lenni nappal?
Bendi :D :D :D (nomen est omen), Peti hétfőn lesz 2 hónapos, de súlyra akkora, mint Bendi. :D :D
potter_76
 
 


Nna, legközelebb ilyesmit inkább pübe írok, de most még arra is lusta voltam. Boc. :roll:
potter_76
 
 


Lányok!
Úgy döntöttem, hazafelé veszek egy tesztet.
Ahogy Angel írta, akkor jön meg, igazán, ha normálisan megjönn, de ez nem normális, már 1 hete! Kisebb cafatok, amik eddig rózsaszínek voltak, most barnásak. Bocsi, hogy ilyeneket írok :? Nagyon idegesít ez a helyzet!!!
Holnap reggel tesztelek, ha addig nem történik semmi!!!!
Azt hiszem ezekkel a kijelentésekkel próbálom nyugtatni magam :)

Ági!
Engem nem zavar, ha ilyenekről írtok, mert ezek jó tanácsok a későbbiekre!!!! :)
sonjus
 
 



Sziasztok!
Ma már határozottan sokkal, de sokkal jobban vagyok mint tegnap!!!! Volt du. itt az egyik barátnőm, akivel egy éve találkoztunk utoljára, mert kinn dolgozott Dubaiban. Annyir ajót dumcsiztunk! Utána meg sétáltam azzal a barátnőmmel aki akkor szült, mikor engem műtöttek. Vele is jót dumcsiztam! Tudtam, hogy hamar túl fogom tenni magam rajta, és azt is tudom, hogy most azért rázott meg ennyire, mert nagyon bíztam benne, hogy sikerül. És ezt nem szabad, ebből most tanultam!

Üdv az újaknak!

Hsg nem fáj, tavaly nekem is volt, inkább csak egy kicsit kellemetlen. Én pl. abszolút nem véreztem utána.
moni
 
 


Moni!

Örülök, hogy jobban vagy!!!

Mi az a HSG?

Eszti
babafalva.hu vonalzó
szti77
 
 



Potter!
Igen, a szövettan nem igazolta, de "látképre" 90%, hogy azom van. Tele van a méhem sebekkel.
moni
 
 



Eszti!
Köznyelvben petevezeték átjárhatóságinak mondják. Folyadékot fecskendeznek be, és monitoron nézik, hogy átjárhatók-e apetevezetékeid.
moni
 
 


Moni!

Köszi a felvilágosítást.

Eszti
babafalva.hu vonalzó
szti77
 
 



Sziasztok! :)

HÉTVÉGE!!!
Gondolom azért nem írt már senki kora délután óta :) :wink:

Angel! :)
Az a lényeg, hogy már nagyon kevés bogyi van!! Hip-hopp ott lesz a punkció, és a beültetés!

Ági! :)
TE jó és! Annyira erős lehetsz!!! Hogy bírtad ki hogy 1 óráig sírt szegény Peti! Én is nagyon szeretnék ilyen lenni!!! Biztos, hogy ez a jó megoldás, de nem tudom én hogy bírnám. Gondolom am ásik szobában sírnék. nagyon ügyi vagy!

Betti! :)
NEm semmi Bendi súlya! Csak így tovább!!!!

Móni! :)
Nagyon örülök, hogy jobban vagy!!! Biztos meghozza ez a nyugodság az eredményt is! Tudod már hogyan lesz tovább?

Sajna nem lett jó a terheléses cukorszintem, túl magas, úgyhogy jövő héten kedden be kell feküdnöm a kórházba kivizsgálásra. Gondolom diéta következik, de ezt a 3 hónapot már korpás kenyéren is kibírom, csak a bébinek ne legyen baja.

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Móni!

Annyira jó, hogy ilyen pozitív lettél!!!!!!!!!!!(':D')
Very Happy

Tényleg ez olyan nehéz!
Ne is élje bele magát az ember, de azért bízzon benne, hogy sikerülni fog.
Na mindegy. Jövő héten kedden megyünk teljes hormon vizsgálatra.
Mindent tudni akarok.
8)
lara26
 
 


sziasztok!!

Mi ez a pangás :?: :?: :?:
A hétvégé miatt van mi?:

Üdv az újaknak!

Sonjus!
Nos kellett a tesztet használnod??
Eredmény??

Ági!
Engem se zavar, ha ilyenekről írtok :D !

Móni! :)
Nagyon örülök, hogy jobban vagy!!

Beuka!
Ezt a három hónapot(már féllábal is kibirod

:lol: :lol: ).Szegénykém diéta :shock: !Vigyázz magatokra!

Lara!!
Megy a drukk a hormon vizsgálatokhoz!! Sikerülni fog csak bizni kell
:D !!

Barátcserjéröl hallotatok vmit,,??
Rendeltem egy gy.növényes könyvet és álitolag a pco-soknak és a "meddöségre"nagyon jo!
Lefotoztam a lényeget!
Nem baj ha felteszem ugye?
Puszi mindenkinek!Sokat pihenjetek a hétvégén!!
Kép


El tudjátok olvasni,?Persze csak ha vkit érdekel!
Vendég
 


Sziasztok!

Úgy látom midnenki elfoglalta magát a hétvégén :)

Lara! :)
Sok sok drukk a vizsgálatokhoz!!!!!

Editke! :)
Már épp akartalak hiányolni, egész héten nem voltál szinte!
Voltatok a Balcsin? Ha igen milyen volt?
Biztos nem lehet rossz az a barátcserje, fpleg, ha gyógynövény. az nem árthat.

Húú nálunk tegnap földindulás volt. Még szerencse, hogy a jégből nem kaptunk. A szép egykét fát, meg cserepet arrébbpakolt. De legalább volt egy kis eső is.

Kamilláék holnap jönnek haza, ugye?
Zsu szabin van? Ő sem volt a héten. Most van a leállásuk?

na megyek falok valamit, mert ugye nem jó ha éhes az ember :(

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


JÓ REGGELT!

Kép

Szép napot!!

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Jó reggelt mindenkinek!
Pénteken délután vettem tesztet, a biztonság kedvéért egyből kettőt! Még péntek délután megcsináltam az egyiket, de az ég világon semmit sem akart mutatni! Még negatívat sem! Sebaj gondoltam, van másik, majd szombat reggel megcsinálom. Ez így is volt, szombat reggel nagy izgalomban kilopóztam a fürdőbe, megcsináltam a tesztet, majd 2 perc múlva megjött! Érdekes érzés volt, kicsit bántott is, bár nem annyira mint eddig, me4rt meg is nyugodtam, hogy eldőlt végre, nincs bizonytalanság! Ez fura nem? Na mindegy, készülök a következő ciklusra :) már számolom a napokat, szerdától closti, ha beszedtem hívom a dokit, UH. Remélem már jobb eredmények lesznek mint múltkor és nagy esélyünk lesz, egy májusi babára!!!

szép napot!
sonjus
 
 


Beuka!
Mennyi időre kell befeküdni?
És ez most mit is jelent? Remélem a kis diétán kívül semmit!!!!
sonjus
 
 


Ja és 3. cn
sonjus
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Sonjus!Sajnálom,hogy megjött,de legalább tényleg eldőlt.
Nekem is volt már ilyen hogy megcsináltam a tesztet rá fél órára pedig megjött.Megnyugodott a szervezetem és biztos ezért.
breni
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!

Beuka!

Sajnálom a magas cukrot. :( Nem lesz semmi baj.

Sonjus! :( Nekem is volt ilyen tesztem, hogy utána azonnal megjött, bosszankodtam is miatta.

Bendike akkorákat vigyorog, hogy meg tudnám zabálni. :lol:

Aludni csak éjszaka szeret. Ami nem baj, de szerintem kevés neki. Azért napközben néha becsúszik egy-egy órácska is. :) Hiába minden fondorlat, nézelődik, vigyorog és a kezét tukmálja a szájába egész nap. :roll:

Betti
betti73
 
 


Sziasztok!

Beu!

Cukor eredmény: :? , de hátha kiderül odabent, hogy nincs is baj, csak akkor picit magas lett. Tényleg, mennyi időt leszelbent? Vagy ez attól függ, hogy mi derül ki?

Ági!
Én is szivesen olvasom, amiket írtok a babákról. Most ha hiszed, ha nem tök sokat tanultam az írásodból! Köszi! :D
És tessék máskor is sokat írni ilyesmit! :wink:

Betti!
Gratula Bendi baba bendőjéhez! :D :wink: Csak tejecskét kap? Vagy már kínálgattad mással is? Bocsi, ha hülyeséget kérdezek, de a bnőm már 2 hónaposan kínálgatta almával,barackkal, de nem azért, hogy megegye, hanem hogy ismerjen meg más ízeket is. Szerintem én kb 4 hónapos koráig csak tejet adok neki. De majd meglátjuk, messze van még. :wink:

Reni!
Végül kiírattad a szurit? Drukk, hogy neked is bejöjjön!

Móni!
Nagyon örülök, hogy jobban vagy!
:) Jót tesz ilyenkor egy-két nagy dumcsizás. :D

Sonjus!

Én is jártam már így mensivel, hogy teszt után picival megjött. de lagalább tudsz valamihez számolni, és kezdheted a Clostyt. Mész majd UH-ra?

Kamilla!
Mikor jössz?????

Velem semmi különös. Tegnap egész nap tök nagy volt a pocim, Apa meg is jegyezte, hogy gömbölyödök. Erre ma reggelre leeresztett... :shock: :D
Csütörtök este dokibácsi!!!!! Alig várom!!!!! :D

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica!Elmentem a dokihoz,de zárt ajtó fogadott.Nem 1-től volt rendelés hanem 3-tól éd szabadság miatt helyettesítés.Így ott hagytam,később már nem tudtam visszamenni.
Várok mert még a héten más doki van,de lehet már megvárom hogy a köv.ciklust lehet.Majd meglátom.

Pocakkal kapcsolatban : lesz nagy pocid,ne szomorkodj.:)
breni
 
 


Vica!

Csatlakozom Renihez, tényleg lesz nagy pocakod!!! Hatalmas lesz. :)

Csak tejecskét kap Bendi, majd 5-6 hónapos korától kezdem a szoktatást már ételekhez.

Betti
betti73
 
 


Ági!

Írtam privit!

Betti
betti73
 
 


Lányok, nem nagy gáz, hogy megjött, én úgyis azt terveztem, hogy a következő hónapban, nagyobb tüszőt produkálok mint előzőleg és akkor majd összejön :) ha meg akkor sem, akkor a következőben!

Vica!
A középidőben meg szokott nézni a dokibácsi, merthogy nem volt peteérésem annó, és lelkesen méregeti, hogy milyen szép nagyra nőnek a tüszőim!!! :D És nekem is mindig jobb kedvem van, mikor azt hallom, hogy hónapról hónapra nagyobbak!

Betti!
Ilyen vigyorgós manót én is szeretnék! :)

Reni!
Sajnálom a dokis ügyet, olyan rossz, mikor az ember eltervezi, aztán keresztbejön valami.

Móni!
Én is sokszor jobban leszek, ha beszélek a dolgaimról, pedig nem is tervezem, hogy megosztom valakivel!
Anyunak is ritkán mondok el dolgokat, mert túl aggódós :) Az átjhárhatóságit pl nem is mondtam el, csak mikor kiderült,minden ok.
sonjus
 
 


Kicsit traktállak titeket a hülyeségeimmel:
Kép
Tegnapi pocak.

Kép
Ma reggeli.

Van különbség... :D

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Jó reggelt mindenkinek!

Sajnos, szombaton erős görcsök közepette nekem is megjött, úgyhogy ebben a hónapban sem jött össze. :( Na, most már próbálok csak a hsg-re koncentrálni, illetve, bízom benne, hogy az a megoldás kulcsa. :)

Sonjus, sajnálom, hogy neked is, de akkor most egy napon vagyunk, együtt babásodhatunk. :)

Minden babásodni vágyónak kitartást kívánok, a babások vigyázzanak nagyon magukra, a mamikák pedig élvezzék a babucijukat! :) :) :)

Kriszti
kiki74
 
 


Betti!

Igazából nekem is titkos vágyam, hogy minél tovább CSAK tejcsit kapjon a baba, de inkább kitűzöm a 4 hónapot, aztán majd mindig tologatom. :)
Jó, jó biztos nagy lesz a hasam, majd még meg is unom, de nekem most ez nagy élmény. :)

Sonjus!

Tényleg nagyon jó nézegetnia tüszőcskéket. Egy kicsit olyan, mintha már a babát lesné az ember, nem?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Kiki!

Sajnálom. :cry: Előre a HSG-ért. Sokan babásodnak be utána. Drukk-drukk!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok Csajok!!!!!

Köszönöm mindenkinek azt a rengeteg szép szót amit írtatok nekünk.Elolvastam Apának is,meghatódott,hogy így ismeretlenül is mennyire aggódtok értünk.Eltelt 12 nap,"kicsit" jobban vagyunk.Hétvégén kimozdultunk,szombaton grilleztünk a Duna parton,utána a fiuk fürdeni akartak és elmentünk,perzse Én nem fürödtem csak napoztam.Jöttem barátnőmék is,jó volt,kicsit eltudtam lazulni nem otthon jártak a gondolataim.Tegnap is csavarogtunk Apával egész délelőtt,vásárlás,séta.Jövő héten megyünk a Balatonra.Már várom.Apa ma már dolgozik,egyedül vagyok itthon,ez nem valami jó,sok az idő gondolodásra.

Neharagudjatok hogy senkinek nem írok külön,nem is olvastam most vissza.Beuról ha van valami hír írok,ugyis beszélek vele telefonon.

Millió puszi mindenkinek.

Anita
csanita
 
 


Csanita!
Örülök hogy írtál és hogy "kicsit" jobban vagytok.Nagyon jó hogy ennyit csavarogtok,csak így tovább.Én nagyon drukkolok nektek hogy minden nap könnyebb és könnyebb legyen.
Puszi
breni
 
 


Anita!

Csatlakozom Renihez! Küldök Nektek sok-sok erőt, és kitartást, bár úgy látom, hogy sokkal erősebbek vagytok, mint gondoltam.
Örülök, hogy el tudtál "kicsit" lazulni. Gyere, ha lesz erőd és időd.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok Lányok!
Csak gyors bekukk, mert berendeltek dolgozni, nagyon jó kis szabadságom van….:
Moni, sajnálom, igaz vártam az sms-t de nem jött…
De velem történt egy jó dolog, a férjem volt spermavizsgálaton és eredmény a következő:
120 millió/ml
Összesen 2 ml volt így 240 millió/ejakulátum
Mozgékonyság: 70 %
Köz. Élénk: 50 %
Mérsékelt seb.:40 %
Alig mozgó 10 %

Így azt gondolom nálam van a hiba…de én is már sínen vagyok megyek vérvételre, szerdán megyek a beutalóért.
Ja és a hónap tuti kilőve, mert anyósoméknál voltunk PÉ-kor, és a nappaliban volt csak hely…még aludni sem tudtam nehogy …

Na megyek majd pénteken jövök!

Puszi!

zsuzska80
Szombathely
 
 



Zsuzska!
Ez hiper szuper eredmény a párodnak!!!! Én álmodni sem merek iylenről!
Szurkolok, hogy a véreredményed is jó legyen! És akkor talán megnyugszol egy kicsit.
Hát igen, sajna nem kellett sms-t küldenem... Sajna...

Anita!
Nagyon erősek vagytok! Jó, hogy sokat kimozdultok, ez tényleg segít! Nagyon sokat gondolok rátok!

Vica!
Csatlakozom az előttem szólokhoz! Lesz ez a pocak még nagyobb is! Nekem alapból is nagyobb a pocakom este. De sz.tem ezzel mindenki így van!

Beuról aki majd tud, írjon! Izgulok érte, hogy ne kelljen sokáig benn maradnia!

Hajniról nem tud v.ki v.mit?

Tegnap este megint nagyon fájt abal oldlai petefészkem. Ma bementem Uh-ra, megint előjött a tágulatom... Most pechemre ott érik a tüsző is... Megemlítettem orvosomnak, hogy nagyon hullik a hajam. Meg már múltkor említettem neki a Gynevacot. És felírta! Na nem a babátlanság miatt, ahnem a gyulladás miatt. Bízom benne. http://www.gynevac.hu oldalon olvashattok róla.

moni
 
 


Sziasztok!

Régen jártunk erre, de idő az nem igazán van rá.
Üdv a többi új babanetes családtagnak.

Boldog Névnapot és Születésnapot Kívánunk a már megünnepelteknek és a közeljövőben ünneplőknek.

Marcell szépen növöget már 9kg is elmúlt és 7hónapos is.
Van már 3 alsó fogunk.
:lol: Nem úgy van ám az, hogy előbb alúl 2 majd fölül és utánna a többi. Dehogy, mi ezt a sorrendet ,mért tartanánk be?! :)
Bár dokinénink szerint a könyv alapján fog jönni a fogunk.Na erre mi rácáfoltunk.:O
Teljes erőbedobással gyakoroljuk a 4kézlábas mászást , ami egyenlőre csak hátrafeléműkszik. :lol:

Mindenkinek további szép nyarat, pocakosodást és mielőbbi pocakosodást .
Pusz Mindenkinek.
Marcell, Inci és Apa

Vica
Ne izgulj a hasad lesz még jólérett görögdinnye nagyságú. Az nem jelent semmit, hogy reggel kissebb, mint este, teljesen normális.

Kép
Kép
incike
 
 


CSanita
Most olvastam még csak vissza .
Őszinte részvétem, sok erőt és kitartást kívánok nektek a továbbiakban.

Inci
incike
 
 


Móni!

Lehet, hogy ez a megolás kulcsa?
:idea:
Egyik barátnőmnek bakteriális problémája volt :!:
Kapott rá gyógyszert és a köv. hónaptól már a tipikus 1 testben két lélek szindróma rabja lett 9 hónapig :!: :D

Kép
lara26
 
 


Vica! :D

Lesz még ennél is nagyobb pocakod!!!
Eljön hamar az az idő amikor féloldalasan kell állnod a mosdó előtt! :lol:

Kép
lara26
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?