Új privát üzeneted érkezett!

Máguska!
Igen, igen már akartam írni, hogy ismerős az Erik (férjed), de hát mióta szabin vagyok, alig érek rá valamire... :lol:
Nekem 11 hós korában már nem is aludt el Soma babakocsiban, de jó hogy neked még igen!
Akkor asszem tudom, hogy melyik helyen dolgozol, ott a dózsakert végében lévő buszmegállónál, ugye?
Ti már akkoriban is jártatok az Erikkel nem? Azóta tartott, vagy újrakezdődött? Akkoriban az Erika olyan bohókás srác volt, nem hittem volna, hogy megkomolyodik, család meg minden!
De hát akkoriban még mi is bohókásak voltunk, lázadtunk, züllöttünk (Bánki diszkó???), stb... :oops:

Zsanett, Lívi, akkor szerda, hány óra legyen? Lívi, hova menjek értetek, légyszi írdd le, merre laksz!

Mi most megyünk a Máltaira játszani-vizezni... :?

Ági, boldog szülinapot, számolj be mi volt...

Rena, gratula Benedeknek és jobbulást is persze!
lola77
 
 


bocsi Máguska: Erika helyett Erik. :oops: :oops: :oops:
lola77
 
 


Sziasztok!


Lola,
te délután tudsz csak jönni? Ugye jól emlékszem? Mert akkor mi lehet hogy kimennénk délelőtt - helyet foglalni :D .

Erika,
mizu veletek? Jól vagytok?


Jó éjt mindenkinek
Zsani

Kép

Kép
zsanka
 
 

 
 

Erika,

Én csak most jöttem hosszú kihagyás után és döbbenten olvasom a történeteteket. Kiráz a hideg. Szerencsések vagytok, hogy komoly sérülés nélkül megúsztátok. Csak erre gondolj! Másra ne is mert különben felőröl, hogy szegény autó, stb...

Másik nagy helyzet, hogy dolgozom.
Szerencsére itthon és a férjeméknek, de több a munka, papírok, telefonálgatás, mint gondoltam. Minden nap 4-6 órányit ezzel kell töltenem. Úgyhogy mostantól reggel jön ki hozzánk anyósom vagy a dédi, vigyáz a lurkókra, mivel most ovi sincs. Én meg nyomulok a dolgozószobába.
Ősztől aztán Roli megy újból az oviba, de Rékát nincs szívem bölibe adni, főként hogy ilyen sokáig alszik reggel. Megoldjunk családilag.
Ezek után már nemigen fogok babatalikra járkálni... :cry: , de majd megpróbálom néha megoldani.

Hétvégén a Tisza-tónál voltunk (Poroszló mellett Tepélypusztán szálltunk meg), nagyon jól éreztük magunkat, nem volt semmi gond az alvással sem. Szombaton egész napra béreltünk motorcsónakot és bejártuk a lápvilágot. Nagyon jól bírták a picik, én a végén már nyűgössebb voltam.

Sziasztok,
Cirmike
Próbálok képeket feltenni...

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Csónakázás a tisza tavon...

Kép

Kép

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok

Lola
Mi a millenium lakóparkkal szemben lévő tömbbe lakunk.Réti u 25, a Jakabó Judit fogorvos van a ház aljában.A hungária biztosító előtt jobbra fordulsz ha a híd felől jössz,majd a mill. lakóparkkal szemben van egy buszmeg,az előtt kell ismét jobbra fodulni.És pont szemben van a ház,ilyen rózsaszínes.Azért leírom a telefonszámom :06202693099.Ha nem gond írd le légyszi a tiedet is hátha közbejön valami,és tudjak szólni.
Addig is köszi.

Állítólag tatán van valami bababizományi ami elég jó,nem tudjátok merre van?

Na most hamar gyorsan ennyi
Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Zsanett!
Nem, nem mi most itthon vagyunk, úgyhogy nekem is jó a de. Mondjuk 9-kor kel fel a Soma mostanában (most is alszik még...), úgyhogy pl. 10 után jó nekünk...
Ti mikor mennétek?
És Lívi a Timinek, hogy jó menni? Írdd meg hányra menjek, 10.30? Vagy később?
Köszi, így már tudom, az én számom: 70/363-77-85

Cirmike, jók a képek, főleg az amelyiken a csónakban van a babakocsi... :wink:

Kitartás a munkához, ez így még a szerencsésebb, hogy otthon vagy!
lola77
 
 


Sziasztok!

Lola,
akkor szuper. Nekem a Máté 10 körül szokott elaludni, de akkor is indulhatunk, mindegy. Előbb is jó később is.

Cirmike,
jó hogy dolgozol. Egy kis változatosság, nem? Az meg főleg jó, hogy a gyerekekre tudnak vigyázni családtagok. Hol szálltatok meg?

Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

(Maguskaa) Ági!
Egy anyajegyet vettek ki a lábamból, nem nagy dolog az egész, nem is tudom, miért hívják műtétnek. Persze nem nagy dolog, de azért én nagyon besz*ri vagyok, vert a víz rendesen közben. :lol:
Jó volna, ha kinyitna már a Hársfa, mert néha jól jönne egy kis pihi a főzésben :D . A Zsolti meg válogatós bizonyos szempontból, akármilyen kaja nem felel meg neki, így máshonnan nem hajlandó hozni.

Rena!
Pénteken megyünk vissza Pestre, remélem a varratokat akkor kiveszik már. Úúgy viszket a kötés alatt... Nem a seb, az már szerintem összeforrt, hanem a tapasz alatt. :?

Lola!
Mi pont emiatt nem tudunk menni strandra, mert nem érheti víz.
Legyetek óvatosak a Fényesen, anyu valamelyik nap ki akarta vinni a Dávidot, és említettük a dokinak (pont akkor volt nálunk), és mondta, hogy rengetegen jönnek a Fényesről hasmenéssel, hányással illetve kötőhártya-gyulladással.

Erika!
Mi van veletek, hogy vagytok? Jelentkezz, kérlek, ha tudsz, mert aggódunk!

Lilla
lillaka
 
 


sziasztok!

Az autó egyszerűen csodás, de még a klímához hozzá kell szoknom. szeretném megkérdezni hogy napközben kinek hogy alszik a baby???
Nekem tegnap óta nagyon sokat alszik napközben a Lackó (éjszaka ugyanaz) most is kb 13.00 óta alszik, beteg lesz??? jaa és reggel fél7kor kelt kaja 8-10ig alvás és most meg egy óra óta durmol, mi lehet vele???? Segítsééééééééggg!!!!!!
Most nagyon tanácstalan vagyok!

Mi nem megyünk strandra, mert nem alszik el nekem ott és estére már nagyon nyűgi és nem lehet vele bírni, sajna 2 meberes nálunk a strand, majd inkább jövőre :)

Puszi

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok.

Lola
Nekünk akkor jó a 10 30.Remélem megkaptad az sms-t.Timi 10 kor hamizik.Úgyhogy pont jó.

Angi
LEhet hogy a meleg miatt alszik ennyit.Timi is többet alszik a melegben.Általában ő 30 perceket alszik,de mióta ez a nagy meleg van azót ilyen 1-1,5 órát.Alszik egyet délelőtt úgy 11-12 körül,meg délután 3 után.

Na mentem mert a Timi most kelt fel aztán valami nyügije akadt.

Üdv mindenkinek Lívia

Kép
slivia
 
 


Zsanett!

Akkor én 10.30-ra megyek Líviékért és úgy megyünk ki Tatára...

Lilla!
Bocsi, elfelejtettem, hogy neked műtéted volt, tényleg!
Erikáék ma reggel elmentek apósáékkal Miskolctapolcára péntekig egy kis pótnyaralásra. Jól vannak, mi taliztunk velük tegnap a Máltain! Édes a Viki, már olyan biztosan jár és mosolyog mindig!

Angi!
Igen, érthető hogy megijedsz, de ha beteg lenne a Lackó, ma biztos kiderült volna, mert aznap szoktak sokat aludni és estére belázasodni... reméljük tényleg csak a meleg nyomja el!
Bár én éjszaka 1000-szer fennt vagyok, leizzadva kelek, de a gyerekek lehet jól bírják... :lol:
lola77
 
 


Nem láttam semmit rajta bár mintha egy kicsit köhécselne holnap amúgy is terveztem a dokinéni látogatását, most majd megyek. Attól nem félek hogy lázas mert akkor nem alszik ilyen jókat. Meglátjuk mi lesz holnap :)

A strandolóknak jó strandolást holnapra! Légyszi fürödjetek helyettünk is!

Lilla!
Remélem Te meg gyógyulol rendesen.

Nem is meséltem, hogy voltak nálunk vasárnap vendégek Egerből aztán még régebben említettük nekik, hogy oda megyünk nyaralni erre a csaj megkérdezte" Mikor jösztök akkor felénk?" Jaaaajjjj nagyon vissza kellett magam fogni hogy ne nevessem el magam :lol:
Gonosz vagyok nagyon :shock:

Mindenkinek kellemes éjszakát!
Angi

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!

Jó strandolást, lányok!

Csak gyorsan beugrottam szólni, hogy ERIKÁÉK elmentek Miskolctapolcára pár napra.

Erika:
Azért ha hazajössz, vagy valahonnan olvasol, irj. Hogy vagy?

Rena

KépKép
renáta29
 
 


Sziasztok!

Ma lementünk a dokinénihez mert úgy éreztem újra elkezdett köhögni is :( de hála istennek nem talált semmit a dokinéni megméretzkedtünk és híztunk 15dkg is :)

Lívi!
Csak most néztem, hogy Lackó és Timi között 2 nap híján 2 hónap van :)

Mindenkinek kellemes további napot!

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok,

Akit érdekel a Tisza tó mellett Tepélypusztán szálltunk meg, jók az árak (Hotel Fauna, fent van a neten is), 10 km-re van a tótól, van saját medence (jó nagyon), szauna (ha nem lenne elég meleg), étterem, játszó... kis házak és nagyobb villa meg hotelszoba is van (ez utóbbi borzasztó meleg), mi külön kis házban voltunk.

Ma este lepasszoltuk a gyerekeket és megyünk holnap reggel motoros-túrára (13 másik motorossal) Szlovákiába 3 napra, kicsit izgulok (életem első túrája lesz), de várom nagyon.
Remélem jobb hírekkel érkezem, mint Erika (még most is elborzaszt)

Jó éjt, jó strandolást!

Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Végre itt vagyok újra! :D
Kedden reggel elmentünk anyósomékkal egy kicsit "nyaralni",két éjszakára Miskolctaplcára.
Voltunk a Barlangfürdőbe,Viki fantasztikusan élvezte a strandolást,most volt először ilyen helyen,alig lehetett kiszedni a medencéből,de szerintem más gyerek is így van ezzel :D
Csináltunk egy csomó képet,de még nem sikerült letölteni,ha meglesznek a képek,majd töltök fel ide is.
Aztán elmentünk Lillafüredre kicsit kirándulni és vonatozni.
Hazafelé meg beugrottunk a Zsóri-fürdőbe,de Viki a barlangfürdőt jobban élvezte.

Viki mostanában ha tetszik neki valami sokszor nevetés helyett brekeg :lol:

Lívia
milyen cd-t kaptál a Zsanettől kölcsön?Babazenét?
Nekünk megvan a babazenéből mind a 4 cd,ha esetleg valakit érdekel szívesen megírjuk akár dvd-re is az összeset egybe.
Csiribiri bababizományi a tatainak a neve,a Baji úton van,pontosan Aranka tudná leírni,kérdezd meg tőle,e-mail címe:smariza@freemail.hu

Máguska
én a Pazár Dánielnél szültem,nagyon meg voltam vele elégedve.
köszi a múltkori e-mailt,jól esett nagyon!
Bálint szülinapi bulija nálatok volt megtartva?
Olyan édesen nézi a tortáját :lol:

Zsanett
Remka már csinált anno a topikunknak egy gportálos oldalt,de valahogy nem lett teljes,sajnos :cry:
Itt található:

http://www.gportal.hu/portal/tatabanyaianyukak/
Én benne vagyok egy másik készítésében,hátha abba nagyobb sikerrel töltenek fel majd az anyukák.

Lilla
Berci mögöt ültem,Viki pedig az anyósülés mögött mellettem a gyerekülésben a balesetkor,meg máskor is így szoktunk ülni.

Ági
Nagyon bolodog szülinapot kívánunk így utólag is!

Kép

Reni
hogy vagytok?
Nagyon ügyes Benedek,hogy elindult!

Cirmike
tök jók a képek,nekem is a babakocsis-csónakos tetszik a legjobban :lol:
Jó útat és szórakozást nektek,aztán majd kérjük az élménybeszámolót! :D

Gangi
de jó,hogy ismét vagy!
Nekem Viki 11 hónapos korától már csak délutánonként alszik,akkor 2-3 órát.
Éjjelente 10-11 órát alszik csak,sajnos,pedig én reggel tudnék azért tovább is aludni,mint 1/2 7-7 óra :cry:
Minden gyerek más,lehet,hogy tényleg a nagy meleg miatt alszik többet.

Hugi
hogy vagytok?Már nagyon régen írtál,csak nem a költözködéssel telnek napjaitok? :lol:

Lassan befejezem,kicsit hosszúra sikerültem :lol:
Szép napot mindenkinek,sziasztok:Erika
cseriviola
 
 


Sziasztok


Eriks
Hú engem érdekelne a cd.A Zsanitól zene ovi című cd-t kaptam,amin ilyen ovis gyerkőcök mondókákat énekelnek.Nekem nagyon tetszett meg a Timinek is.A bababizit megtaláltuk.Nekem tetszett.Aranyos volt a csaj is.Kipakolt mindent szó nélkül segített,meg ilyenek. Van minden babakocsi mellszívó játék cd, videókazi,csomó kellék,cipő hegyek (elég jók),meg csomó ruci,minden.Vettem is aTiminek hidegebb napokra ha hirtelen bejönne mert mindet kinőtte és boltban meg még nem lehet hosszúújjuakat kapni.Így vettem egy tök ari kantáros gatyót,vékonyabbat meg 2 bodit.De asszem fogok menni,csak kár hogy tatán van.


Hú most annyira nem tok koncentrálni,nem is írok többet.A sogórnőm már bent van a szülészeten jön a Timi uncsitesója.Legalább úgy izgulok mintha én szülnék.Szívem szerint bent tobzódnék,de tudom hogy ilyenkor jobb ha az ember a háttérben marad.Meg a Timit sem tudnám most hova tenni,mert Anyu bent van a kórházban a tesóm meg majd megy mert egyenlőre még csak fájdogál neki,de már nincs magzatvíz.Na majd írok mikorra lett meg.Úgy várom.

Na üdv mindenkinek Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Lívi!

Elhiszem, hogy izgulsz, biztos minden rendben lesz.
Gyere át hozzánk, az ablakból látod. :)
Amikor én már megszültem, vajúdott egy csaj, szegény. Kb. 15-en nézték a családjából, meg mérték a fájások közti időt.

Máguska, Ági!

Erről jut eszembe, h. én is a Varjúnál szültem mindkettőt, nagyon rendes volt. Nálunk hál' Istennek nem volt semmi komplikáció.


Mi jól vagyunk, tegnap a Balatonon voltunk, gyerekek nagyon élvezték, Benedek vísít, ha kiveszem a vízből. Bálint már "egyedül" úszik, (úszógumival, és mellette vagyunk).
Benedek jól van, meggyógyultunk.

Mindenkinek jó hétvégét!
Rena

KépKép
renáta29
 
 


Pár kép rólunk:


Alvás a Balatonnál:
Kép Kép

KépKép
renáta29
 
 


Sziasztok!
Egy kicsit régen voltam, teljesen lefoglalta a maradék időmet a kocsibiznisz.Az esernyőre csukhatót már eladtam, a nagy lent van a bizibe.Úgy tudtam csak levinni, hogy közbe toltam a Bálintot a másikban.A nagy meg le volt téliesítve,nem lehetett belelátni.Néztek is az emberek rendesen, gondolták, na ez egy bevállalós anyuka!Az egyik kicsi, és ott tolja a picit.Van rá érdeklődő,remélem elmegy, mert az újat már megvettem, vissza kell majd raknom az árát a sporolthoz.A végére teszek fel képet.Nagyon imádom az újat, és úgy néz ki Bálint is.Sőt, az én fiam, már a rövid távokon is balhézott ha kocsiba kellett ülni, ebbe meg tök jól elvan.Ki is van párnázva rendesen,biztos kényelmes neki.
Lola:hát igen, azok a boldog fiatal kori évek :lol:
Hát 1 év szünet volt a kapcsolatunkban az Erikkel azóta, amikor elment katonásdit játszani.Aztán azt ígérte, hogy kitombolta magát, megkomolyodott.Én hittem neki, és úgy néz ki igazat mondott :D Nagyon rendes családapa vált belőle, és nem utolsósorban rendes férj.Idén voltunk 5 éves házasok.
Ti mióta vagytok együtt a férjeddel?Terveztek tesót Somának?

Renáta:nagyon köszönöm a tájékoztató adatokat.Kellemesen csalódtam, ennél többre számítottam.Jobban vannak már a gyerekek?Gondolom eddig sem volt unalmas peced, most hogy már Benedek is megy, ajaj!Bár nekem most azóta könnyebb, mióta Bálint elindult egyedül.Előtte az a vezetgetés,hát azt hittem akkor kapok depressziót!De hál istennek nem tartott sokáig.
Mégegyszer köszi az infót!

Erika:Örülök, hogy egy kicsit már jobban vagytok, és sikerült egy kis időt pihenéssel eltölteni.Várjuk a képeket!
A szülinap úgy volt hogy egyik hétvégén a hársfába gyerekzsúr, másik hétvégén itthon családi party.Szerintem a gyerek élvezte a legjobban, hogy ennyi összejövetel volt.Ti mikorra tervezitek Vikinek a tesót?Mert azt tudom hogy akartok.
Egy pofátlan kérdés:nem maradt épen a jobb első lámpátok?Mi azt keresünk mert sérült, és ki kéne cserélni,de 20 ezer körül van a boltba.Jó lenne bontott is.Köszi!

Cirmike:kellemes túrát kívánok, hát irigykedem egy kicsit, bár még motoron sem ültem soha.Vigyázzatok magatokra!A gyerekek voltak már nélkületek ennyi időt?Tudom 3 nap nem túl sok, csak néha örökkévalóságnak tűnik.

Livi:Végre egy normális bizi.Lehet egyszer mi is kimegyünk, mert már én is szedem össze Bálintnak az őszi kollekciót.Sokat rendelek a babaszobáról,eddig mindíg olyat kaptam amit kinéztem, mármint minőségben.Délelőtt mindíg sétáltok?Mi olyan 11 körül megyünk ki, bevásárolni.Ha igen kisvödör ügyben összefuthatunk valamelyik nap.Köszi!

Lilla:ma vették ki a varratokat, ugye?Fájt?Eddig nekem mikor varratokat szedtek, nem volt olyan vészes.Remélem neked sem fájt.
A Hársfa sajnos hamarosan nyit :cry:
Csak azért sajnos, mert mennem kell vissza dolgozni.Igaz először csak heti 3 napot, de akkor is!Nagyon jól érzem magam itthon Bálinttal,sajnálom.Ha már végig kérdeztem, hát tőled is megkérdezem:ti terveztek tesót Dávidnak?

Zani:Ti mikor mentek nyaralni, vagy épp most vagytok ott?Remélem Máté jól fogja bírni az utat, bár mondtad hogyvégigalussza.Mennyi időre mentek?

Szép napot mindenkinek!
Kép Kép

Kép
maguskaa
 
 


Itthon:

Kép Kép

KépKép
renáta29
 
 


Bocsi Zsani helyett Zani lett!
Elnézést!

Kép
maguskaa
 
 


Sziasztok!
Móni vagyok a Dóri anyukája! Remélem most sikerül idevarázsolnom az üzenete! Kitartóan probálkozom!
Mindenkinek aki még most megy nyaralni jó pihenést és kikapcsolódást kivánok ( amennyire lehet a picik mellett)! Mi holnap indulunk B.Lellére de már vasárnap jövünk haza!( sajna!!) Születésnapi partira megyünk és szerencsére ott tudunk aludni! Remélem nem fog esni az eső! Az nem baj ha nem lesz kánikula csak ne legyen vihar! Sziasztok! Megyek pakolni addig amíg a Dóri alszik!
moncsi76
 
 


Sziasztok!

Örülök,hogy mindenki jól van! Olvaslak benneteket,csak írni nincs erőm.
Benike is elindult és a Marcinak se kell sok,megtanultak felmászni az emeletes ágyra,így még a wc-re menetelem is kész tortúra lett. Most gondolkozunk apával,hogy egy időre szétszedjük az ágyakat (Dávidét is) és csak matracon alszunk.Csak a biztonság kedvéért,mert nálunk 140cm magas az ágy,a Dávidé meg még magasabb.Bár az ő szobájából ki tudom őket zárni,ha becsukom az ajtót.

Rena!
Tök jók a képek!Mi is voltunk Balcsin kedden,most már nagyon élvezték a srácok.Még gumimatracról is ugráltak a vízbe.Félelmetes,hogy mennyire nincs bennük félelem érzet!
Gratula Bálintnak az úszáshoz és Benedeknek a járáshoz!

Lívi!
Mi van a sogornőddel? Uncsitesó?
Tényleg jó ez a tatai bizi! Van telefonszáma is (ha nem adta meg,majd megírom).Ha valamit keresel,de nem akarsz potyára jönni,rá is lehet csörögni.Nagyon aranyos a csajszi!Én oda hordom a fiúk kinőtt cuccait,meg vásárolni is szoktam nála.Én is most vettem 3 hosszú újjú bodyt,meg 3 kantáros rövidnacit,mert nagyon nem volt már normális rövidnacink.
Meg a babashop-ról rendeltem most bodyt,felsőt meg kantáros nacikat,mert leárazás van náluk!

Lilla!
Hogy vagy? Milyen volt a varratszedés?

Cirmike!
Azt megkérdezhetem,hogy mennyire voltak felszerelkezve baba fogadásra?Vagy mindent vinnetek kellett? Utazóágy?Kiskád? Etetőszék? Milyen ellátásotok volt?Félpanzió?
Jó túrázást és várjuk az élménybeszámolót!

Erika!
Örülök,hogy egy kicsit ki tudtatok kapcsolódni és a Viki ennyire élvezte a barlangfürdőt! Ti jól vagytok?Kocsitokkal mi lett?

Maguskaa!
Nagyon szép a babakocsid?Nem ilyen azt Erikáéké is? Vagy csak hasonló? Én nagyon szeretem ezt a márkát,nekünk ilyen az autósülésünk,meg a pelenkázó táskám is! Babakocsim csak azért nem,mert nekünkvalót nem csinálnak!
Sok-sok boldogságot a kis szülinaposnak!!!

Hogy sikerült a strandolás a Fényesen?Kik is voltak?Lolla?Livi?

Na most mennem kell,mert ébredeznek a kisördögök!
Mindenkinek szép hétvégét!
Edit

Kép

Kép
edit73
 
 


Sziasztok

Ma délután 3 kor meglett a Timi unokatesója.András 3065 gramm és 50 cm.Nagyon édi baba.Olyan fura volt látni megint ekkorát.Sogórnőm kicsit megszenvedte,mert nem tágult viszont fájásai voltak rendesen.Aztán kapott oxitocin infuziót meg rásegytettek alulról is és ez meghozta hál istennek a hatást,mert már felmerült a császár is. Hát hajnal 2 kor mentek be mert csordogált a magzatvíz,8 körül burkot repesztettek,és délután 3-ra lett meg.A tesóm tiszta para volt:).Rakok fel képet a baboról.

A strand nagyon jó volt,csak bébihordóban vittem a Timit és ha Lola nem segít akkor tuti meggebedek.Egyetlen rossz van ebben a babás dologban hogy az ember mindig nagy pakkal kell elinduljon,pláne ha strandra megy.De megérte.Nagyot pancsoltak a gyerkőcök.Lolán kívül még a Zsani volt a Mátéval.Sajna rengeteg darázs volt így elég gáz volt etetni a gyerkőcöket.Meg délutánra már elég dzsuvi lett a gyermekmedence.

Na most megyek mert valami baci bujkál bennem remélem a Timire nem ugrik rá,és egy kicsit fáradt vagyok.
Üdv Lívia

Az ígért kép:
Kép

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!


Először is Lívi nagyon-nagyon gratulálunk a tesódéknak András születéséhez! Szép kisbaba. Minden jót kívánunk nekik, jó egészséget, sok tejcit, átaludt éjszakákat :)
Bevallom ilyenkor irigykedek egy picit, mert olyan szép ez az időszak, nekem olyan jó élményeim vannak a szüléssel, az első napokkal kapcsolatban, hogy akár most is újracsinálnám. :)
Mondjuk minden korszak szép a kismanóknál :).

Maguskaa,
jó az új babakocsid. Látszik rajta, hogy kényelmes. Nem csodálom, hogy Bálintnak tetszik benne utazni :).
Köszönjük kérdésed, holnap megyünk nyaralni 1 héte Fonyódra! Juhéé! Kíváncsi vagyok nagyon, hogyan fog sikerülni. Nagyon sok csomagunk van (4pakk+kaja Máténak+babakocsi+hűtútáska) épp azt mondtam a Zolinak, hogy ha mégegy gyerkőc lenne, az még egy táska :). Akikkel megyünk 3 gyerekük van :D .


Erika,
szép hely Miskolctapolca, mi is voltunk egyszer. A gyerekeknek pedig főleg érdekes lehet, a sokféle medenceterem. Hol van az a Zsóri fürdő? Nem is hallottam róla.
A babazene cd engem is érdekelne, ha lehet DVD-n.


Jó hétvégét mindenkinek.
Máté&Zsani

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Csak gyors bekukkantottam,mert már majd leragadnak a szemeim :)
Ma voltunk méreckedni,Viki 200 gr-ot hízott,így most 9500 gr,lassan de alakul :lol:

CSAJOK!
AUG.1-JÉN A KÖZÖSSÉGI HÁZBAN 10-12-IG ANYATEJES VILÁGNAPI RENDEZVÉNY LESZ,MINDENKI AKI RÁÉR JÖJJÖN,ÉRDEMES!!!!!!!!!!!!
Akár lehet egy minitalink ott,mit szóltok hozzá?
Tavaly is voltunk,nagyon jó volt,sok ismerőssel találkoztunk,jót beszélgettünk.
Volt enni-innivaló,torta,gyerekeknek papírból bohóc,papírforgó,Hipp termékbemutató,kaptunk előkét,kiskanalat.

Aki addig jelzi és el tud jönni,annak elviszem a babazene cd-t vagy dvd-t.

Lívia
a babazenét cd-re vagy dvd-re kéred?összeset kéred?
Engem érdekelne a Zeneovi,meg tudnád írni?
Pelusmintát is viszek majd magammal,nem fogom elfelejteni :lol:
Gratulálunk András érkezéséhez és minden jót kívánunk az új családnak,olyan édes a bébi!!!!!!!!!!!44

Reni
nagyon édesek a kisfiaid a képeken!

Máguska
még nincs eldöntve a tesókérdés,de az biztos,hogy nem szeretnénk nagy korkülönbséget,majd meglátjuk,lehet,hogy nemsokára ihletet kapok :lol:
Autónk lámpája összetörött,így sajnos nem tudok segíteni :cry:
Már a roncsait is elvitte egy bontós Debrecenbe.
Tök jó a babakocsitok,milyen színű,mert a képen nme tudom igazán kivenni,mennyi volt?
Ti is terveztek Bálintnak kistesót,ha igen,akkor mikor?

Móni
üdvözlünk közöttünk,már ideje volt,hogy beléptél közénk :lol:


Csajok!
a babafalvás korjelzőt,hogyan lehet ide varázsolni?Már megint béna vagyok ez ügyben :oops:

Zsanett
Zsóri-fürdő Mezőkövesd mellett van,így már tudod?
Oké,meglesz a babazene dvd-n nektek.

Puszi mindenkinek,jó hétvégét,nyaralást,sziasztok:ERika
cseriviola
 
 


Sziasztok!

Igen, nagyon jó volt a Fényes, jöhettetek volna többen is! Szegény Mátét a Soma lefröcskölte, meg kislabdával megdobta, bottal "megpaskolta" a fejét. Ezért kell nagyon figyelnem, mert ő olyan hirtelen. Ja és általában a fiúkat molesztálja, a lányokat szereti! Még jó, hogy Máté nem volt az az ilyedős...

Lívi! Gratula a tesódéknak, édes a kis magzatmázas babó a képen! Kíváncsi leszek 1 év múlva, hogy lesznek el a Timivel... :)

Máguska!
Nekünk idén lesz a 6. ház. évfordulónk, 1997. óta vagyunk együtt a férjemmel. Tesót tervezünk, de még 1-2-3 év múlva csak. Én legalább 5 évet szeretnék köztük. Mondjuk már jövő dec-ben 5 éves lesz a Soma... majd meglátjuk még! Kis korkülönbséget nem akartam én sosem! Mi a házasságunk elején sem akartunk rögtön gyereket, csak 2 év után fogtunk bele, szerencsénk volt, mert a 3. hónapban terhes is lettem!

Edit!
Hát most aztán tényleg szaladhatsz 3 fele-lassan, ha a 3. baba is elindul... babakocsiban elvannak még? Most akkor be kell terelned a 3 fickót a wc-be, mikor rádjön... ? :evil:

Zsanett!
Jó utat, sok pancsit nektek, érezzétek jól magatokat Fonyódon! Majd csináljatok képeket!

Erika!
Viki nem is nagyon fog többeket hízni már így 1 év után... ebben a melegben nekem se igen eszik napközben a Soma, főleg főtt kaját nem, de akkor este bepótolja. Inni viszont még éjjel is megiszik vagy fél litert...

Rena!
Jól látom, hogy lenyírtátok a fiúk haját? Jól áll nekik! Balcsin merre voltatok, ahol tavaly?

Moncsi!
Nektek is kellemes "nyaralást", ha rövid is!

MÁguska!
Ki fog vigyázni Bálintra, majd ha dolgozol?

További jó hétvégét mindenkinek!
lola77
 
 


Sziasztok!

Azt sem tudom mit írjak, annyira le vagyok maradva :(

Nálunk semmi újdonság nem történt, Virág jól van, augusztus elején megyünk az oltásra, mert ugye beteg volt. A gyümölcsöket nagyon szereti, pl. a sárgabarackot tömi a szájába!

Haja és foga még mindig kevés, annál több huncutság szorult belé, na és persze rosszasság. Mindenkivel barátkozik, akár merre járunk mindig kiszúr magának egy-két emberkét, akivel incselkedik.

Hasonlóképpen mint Editéknél már a wc-re járás is lassan gondot fog okozni (pedig csak egyszem baba :) ), mert a kisasszony mindre fel-át-keresztül-le-mászik, életveszélyes helyzetbe hozva saját magát.

Sajnos még nem költözünk, még van egy kis munka a házon, de a férjem nagyon igyekszik a konyhabútorral. Megvettük Pesten a bútorlapokat, bükk színű lesz (világosbarna) a munkalap pedig mahagóni (bordó) hozzá. Az eladó nézett nagyok, mert szerinte elég durva színösszeállítás, de hát nekünk ez tetszett meg.

Voltunk Pesten a bank központjában is (ELLA), mert nem adják oda a félszocpolt, egy levélben fenyegetőztem a médiával, egyből fel tudtak hívni minket telefonon, pedig előtte a három hónapig is hiába vártam a választ. Kiváncsi vagyok mi lesz belőle, most ígérgetik, hogy kitalálnak nekünk valami megoldást.

Bölcsiügyben el vagyok keseredve, jövő héten beíratom valahova Virágot, csak még azt nem tudom hova, mert egyik ismerősöm azt mondja, hogy három bölcsiben is túljelentkezés van .... Most már el kell intéznem ezt is.

Kb. két hete futok egy barátnőmmel, itt Felsőn, fogyni még nem fogytam :D , de legalább már nem eszek este 9 után fagyit meg pizzát. Így is könnyebb vagyok két kg-mal, mint amikor terhes lettem, tehát annyira nem vagyok elkeseredve.

MAGUSKA:
Nekem is nagyon tetszik a babakocsid, de azt hiszem én már nem veszek a Virágnak másikat, mert egyrészt ebben egész jól elvan, másrészt már próbálom egy kicsit szoktatni a gyalogláshoz. Ma reggel pl. elmentünk gyalog a boltba, de hát mondam sem kell, hogy kellett cipelnem, de viszont elég sokat gyalogolt ő egyedül is. Ha tolom a kocsit, akkor egy-két lépés után mindig belemászik, így inkább nem vittük magunkkal.

ERIKA:
Örülök, hogy jobban vagytok, tesómék is pont azon a környéken voltak kirándulni, nekik is nagyon tetszett. Egyszer már nekem is meg kell néznem azt a barlangfürdőt, bár Virág még a strandon sem volt kint szegénykém. Úgy szeretném, hogy a párom is tudna velünk jönni, de hát mindig dolgoznia kell.
Augusztus 12-én lesz céges családi nap a WF-en, majd ha jó idő lesz, ott pancsolunk egyet.

RENI:
Aranyosan alszik Benedek azzal a kispárnával :D Tetszik a tapétátok mintája is!

Úgy látom minden baba jól bírta az első nyaralást, sajnos nekünk nem jött össze, három napra mentünk volna Bükre, de inkább a konyhaszekrény választottuk. Majd jövőre inkább, akkor mehetünk egy egész hétre is!

LÍVIA:
Nem tudom, hogy még aktuális-e, de egy ismerősömék úgy ünnepelték meg (igaz csak beismerkedésük évfordulóját tartották, ami elvileg egybe fog majd esni nekik a házasságkötésükkel is), hogy a fiú meglepetés vacsorát csinált (ők kertes házban laknak) a kertben, hozattatott vacsit az egyik étteremből, gyertyafény, meg minden, ami kell. Én idén szív alakú tortát csináltam férjemnek, és amikor este hazajött, gyorsan meggyújtottam a gyertyákat.
Ha már volt, írd meg hogy sikerült.

Azt hiszem most már abbafejezem magam, amint tudok jövök.

ERIKA:
Szeretném kérni a babazenét, ha lehet akkor DVD-re. Előre is köszönöm.

Ha valakit érdekel nekünk három hasonló CD-nk van:
1: Celine Dion, Halász Judit, Rajzfilmslágerek (betétdal), Walt Disney dalok (betétdal), óvodás dalok
2: Vuk, A dzsungel könyve, Csigaház (Gryllus Vilmos), Dalok 1 (Gryllus Vilmos), Halász Judit, Dalok 2 (Gryllus Vilmos), Maszkabál (Gryllus Vilmos), Égbőlpottyant (Gryllus Vilmos)
3: Pinokkió - Az én albumom!

Nagyon szívesen kölcsönadom mindenkinek, megírni sajnos nem tudom.

Most már tényleg megyek, jók legyetek, vigyázzon mindenki magára!

hugodugo
 
 


Próba

hugodugo
 
 


Próba2

hugodugo
 
 


ERIKA:
- babafalva.hu
- ott babafalva vonalzók - klikk
- kiválasztasz mindent, ahogy szeretnéd, a "vonalzó megtekintésénél" megnézed, hogy jó lesz-e
- ha igen, akkor "vonalzó létrehozása"
- aztán amit a vonalzó link (PHPBB)-hez ír, azt kijelölöd
- visszajössz a babanetre (én egyszerre nyitottam meg mind a két oldalt)
- és fent a Segédleteket lenyitod, kiválasztod a Profil-t
- az aláíráshoz bemásolod ezt a pár sort a babafalváról és elmented.
Kész is!

hugodugo
 
 


Sziasztok!!!

Lívi! Gratulálunk A kis Andráshoz a szüleinek!!! Jó egészséget ,sok tejcit kívánunk:) Aranyos a kukoricaevős kép:)

MaguskaaÁgi!
Jó a babakocsitok!

Erika! Remélem eltudunk majd menni az anyatejes világnapra. Pontosan hol lesz?

Szegény Julcsim tegnap belázasodott. A dokinő sem tudta mi lehet vele,mert más tünet nem volt. Csak sokat aludt. Éjjel is felébredt,enni meg adtam neki panadolt. Most már 36,8 a hője! Remélem nem megy följebb!

Kedden voltunk Dunaszentmiklóson strandolni:) Julcsim is nagyon élvezte. Teszek majd képet,csak nincs itthon az infránk:(

Szép Hétvégét mindenkinek!
angika
 
 


Sziasztok!

Zsanett! Most láttam,hogy megadtad az email címed hogy írjak és akkor megírod hogyan kell kicsinyíteni!
Köszi! Közben már jól ellestem máshonnan!
Ezért,ha nem baj teszek is fel pár képet! :lol: A kezdetekről.

Mérlegelés:)
Kép

pancsi után



Kép

Kép
angika
 
 


Sziasztok!

íme Viki első nyaralásának képei albumban:
http://www.babanet.hu/album/main.php?ow ... age=229521

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Csak egy gyors bejelentkezés:

ERIKA:
Virágnak nagyon ízlett az alma, rögtön meg is evett majdnem egy háromnegyed az apjáéból. Az úgy volt, hogy Szabi egyből rákapott, a kocsiban elkezdte enni, Virág meg elkunyizta tőle, úgyhogy ő ette meg, ízlett neki nagyon, úgy cuppogott rajta, hogy csak csudi! :)

A másik amiért írok:
van itt Felsőn egy csajszi, aki bálás holland ruhákkal foglalkozik. Most voltam lent nála, pedig megfogatam, le se megyek, mert akkor biztos költök. De olyan aranyosak voltak a ruhák, hogy nem tudtam otthagyni őket, vagyis egy nagyon-nagyon aranyos sálat, egy-két felsőt, meg egy széldzsekit elhoztam tőle, na meg magamnak is egy hosszú vékony sötét gatyót (1390 Ft).
A kérdésem az lenne, hogy volt két aranyos cipőcskéje is, ami persze nekünk az egyik kicsi, a másik pedig nagy lenne, de ha valakit érdekelne megpróbálom körülírni, hogy milyen és akkor a következő talira elvinném, hátha valakinek szüksége van rá.
Tehát az egyik:
- kemény, magasszárú háromcsattos szandi
- színben inkább fiús, zöld, okkersárga, sötétfekete a pántja
- 19-es méretű
- jó minőségűnek tartom, mi ilyet vettünk a Virágnak is, csak nem ilyen színű
Ára: 2800 Ft

A másik pedig :
- nagyon könnyű, vastagszivacsos talpú
- szintén fiús szandi, türkizkék, sötétkék, fehér színösszeállításban
- elől több helyen nyitott, hátul pedig tépőzáras pántos,
- 26-os méretben
Ára: 1000 Ft.

Mindkettő vadi új, egyszer sem hordták. Ha valakit esetleg érdekel, szóljon itt a babaneten, az anyatejes világnapra el tudom magammal vinni, sőt ha esetleg ruhácskákra is lenne vevő, azt is tudok vinni egy zsákkal. Szerintem megnézni nem árt, én is találtam jó cuccot.

Most már megyek én is tente, elég késő van,

sziasztok

hugodugo
 
 


Sziasztok!

Az előbb rossz albumot másoltam be nektek,bocs!
Ez a jó:http://www.babanet.hu/album/main.php?album=10238

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 



Sziasztok

Csak egy gyors bejelentkezés.

Erika
Nekünk is jó lesz dvd-n.A zeneovit meg akkor megpróbálom elkészíteni neked aug. 1-re.
Nagyon jók lettek a nyaralós képek.Viki nagyon édes kiscsaj.Nagyon jónak tűnik az a játszó is ahol voltatok.

Hugi,Edit
Együtérzek veletek teljesen.A Timi még csak mászik,de hát attól is kész vagyok.Már elég nagy akadályokon is képes átmászni,csak sajna pofával érkezik.Nagyom kajla lett.Ja meg iszonyú hisztis.Ha valamit nem lhet elkezd ordítani meg hátraveti magát.Tiszta dilis mostanság.Bár lehet hogy a foga miatt is ingerültebb.Sokszor megébred éjjelente,meg napközben is felordít és 2 kézzel nyomul a szájában.De egyenlőre még nins fogunk.

Angika
Julcsiról nagyon jók lettek a képek.Nekünk csak fürdetés utáni képünk van,mert nem Apás szülés volt.Gondolom nálatok az volt.

Na megyek is

Hugi
Lehet hogy érdemes lenne elhoznod a ruhákat.Biztos lesz érdeklődő rá(rajtam kívül is
:P )

Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

Lívia
oké,akkor 1-re meglesz a babazene dvd neked is és a többieknek is akik kértek.
A zeneovi nekünk jó cd-re vagy dvd-re,mindegy,köszi előre is.

Hugi
várjuk a ruhákat :lol: ,bár neked mutattam,hogy Viki nagyon jól el van látva ruhákkal,de én sem tudok sokszor ellenállni a vásárlásnak :lol:
Ma elküldöm neked e-mailben a tegnapi képeket amiket készítettem a csajokról.
Én szeretném kölcsönkérni a cd-ket amiket írtál,1-re el tudnád hozni?Köszi!

Angika
az anyatejes világnap rendezvény a dózsakerti közösségi házban lesz,ahol a kismama és babaklub is szokott lenni.
ha esetleg nem tudnád így,azért érthetőbben is leírom :D
Dózsakertben a Sétáló utcában végigmész a Hungária Biztosító felé,majd a sarkon lesz egy ovi/ez a négysávos út mellett van/.
Az ovinál be kell kanyarodni jobbra és azon az úton végigmenni,ovi után bölcsi,California Fittnes,szabóság következik majd az út legvégén lesz a közösségi ház.
Remélem,hogy így már odataláltok.
Julcsi kicsit hasonlít Viki egyik képére,ő is ilyen hajasbaba volt,de régen volt :)

Nagyon édes minden baba,milyen sokat változnak napról-napra!

Délután teszek fel én is Vikiről újszülött képet,de most megyünk reggelizni.
Szép napot mindenkinek,sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok:

Köszönöm szépen a szülinapi köszöntéseket,nagyon jól esett :D .
Győrbe vitt a férjem moziba,ott a Da Vinchi-kódot néztük meg.Nekem nagyon tetszett.Utána Tatában a Pikantóban foglaltatott asztalt.A vacsi végén meg kaptam tőle egy nagyon szép karkötőt.Jól sikerült az este.Dorka is nagyon jó baba volt.Állítólag nem is hiányoztam neki.De ő nekem annál jobban.

Voltunk Tatabányán kontrollon ,de képzeljétek uh vizsgálat elmaradt,mert házon kívül volt a dokinő.Majd máskor lesz :oops: Pedig az lett volna a lényeg.Pisije rendben van.

Livi:Gratula a tesódéknak,nagyon édi az András :D .Tök édi a Timi ahogy a Vilivel eszik a kukoricát :D Örülök,hogy jól sikerült a nyaralásotok,jó időt fogtatok ki.Amíg vacsiztatok az étteremben Timi mit csinált?

Angika:Remélem Julcsi már jobban van.Szerdán amikor sétáltunk még nem volt semmi baja.Nem lehet hogy a strandon szedett össze valamit?Jobbulást neki.A héten hívlak séta ügyben.

Teszek fel pár képet Dorka hogy örül az új autósülésének :D

Szép hétvégét,mindenkinek
Ági Kép
Kép
[img]
http://www.babanet.hu/tarsalgo/attachme ... 359.84.jpg[/img]
ági01
 
 


Sziasztok!

Tegnap a játszón majd nálunk volt Hugi és Virág,íme a képek:
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

Sziasztok:Erika
cseriviola
 
 


És a megígért képek Viktória Lili bébiről:

Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

cseriviola
 
 


Sziasztok!
Szerencsére nagyon jót tudtunk fürdeni a Balcsiba! Egy csepp eső sem esett szombaton! Éjjel is csak 3-5 percet, de az minket nem zavart! Ami zavart a szomszéd kakasa volt, aki 4 órától versenyt kukorékolt a szomszéd kakasokkal! Egyébként a Balcsi nagyon szuper, jó meleg! A parton meg nagyon kellemes szél fúj és nem éreztük annyira melegnek az időt sem! Képeket nem tudok feltenni, csak kameráztunk! Most még a férjem szabin van elmegyünk megnézzük a komáromi strandot! Azt hallottuk nagyon jó lett most! A WF is jó csak szerintem kissé koszos a kismedence vize és 1 csuzda van :( . Lassan befejezem mert megyünk ebédelni, aztán meg ablakot kell mosnom! Sziasztok! Aki most indul nyaralni jó nyaralást kívánok!

Kép
Kép
moncsi76
 
 


Sziasztok!


Mi is voltunk a Balatonon szombaton, csak mi Kenesén. Nagyon jó volt, hullámzott a víz, Benedek majdnem elaludt, ahogy ringatta. Volt játszótér is az üdülőben, (unokatesó vállalatáé) minden füves, golf pálya, -ott mi labdáztunk kislabdával. Gyerkek egyedül is elvoltak a homokozóban, árnyékban. Fényképezőt nem vittünk, mert úgy indultunk, hogy csak négyen leszünk, és akkor nincs ki vigyázzon rá.

Moncsi:
Biztos Dóri is jól érezte magát a Balcsiban, meg Komáromban is.

Ági:
Nagyon szépet kitalált Neked a férjed. Mindig ilyen romantikus volt? Mióta vagytok együtt?

Lívi:
KÉrdezted a házassági évfordulót, nekünk is a 4. lesz, de nekem sincs ötletem.
Gratulálok a tesódéknak! Biztos nagy az öröm. Tényleg összenőnek majd Timivel.

Angika:
Jobbulást Julcsinak! Reméljük nem lett betegebb.

Edit:
Szerintem jó ötlet a matrac, ha nem tudjátok őket kicsukni. Benedek is leesett a pelenkázóról, vérzett a foga, sokszor ült rajta, aznap elvittük, már nem kellett. a franciaágyunkra még nem próbált felmászni, elég magas. De a konyhában az etetőszékben mindig áll, csak addig ül le, amíg leköti az evés, és ha még nincs kész a kaja, akkor felül a konyhaasztalra.
A WC-vel megértelek. Nálunk összevesznek közben a játékokon.
Jó lehetett a Balcsin 3 kicsivel. hogy fogtátok őket? Találtatok pici úszógumit? Mondjuk ők nem olyan vékonykák, mint Benedek. (8600 körül)

Lola:
Igen, a férjem lenyírta a fiúk haját, amíg én fodrásznál voltam. Úgy örültem, amikor jöttek szembe, kis kopaszok. :)
Balatonon eddig 3-szor voltunk, Kenesén mindig, kétszer a Vak Bottyán srtrandon, most meg egy vállalati (nagy) üdülőben. ez az utolsó volt a legjobb, de ide meg csak a férjem unokatesója tud bevinni a kártyájával. ilyen helyen kéne nyaralni, annyi gyerekes volt!!!!


HOlnap mi is megyünk az Anyatejes Világnapra, remélem találkozunk!
Holnap délután pedig férjem hozza a nővérem gyerekeit, Danit, és Gittát. 8 és 10 évesek. Itt lesznek pár napot. Van még egy tesójuk, Blanka, ő 4 éves lesz, de őt már nem mertem bevállalni, 5 egy kicsit sok lenne. Főleg a 3 kicsi.

Sziasztok
Rena

:)

KépKép
renáta29
 
 


Sziasztok!

Tegnap késő este kidekoráltam egy kicsit Viki szobaajtaját :lol:
Ma délelött Reniéknél voltunk,úgy kifáradtak a gyerekek,hogy délben mindegyik elaludt :lol:
Íme a képek:
Kép Kép Kép Kép Kép

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Sziasztok!

Mi is megyünk a művházba holnap, remélem sokan leszünk :)
Hétvége nálunk is a balatonon telt mindkét nap lementünk.
Tegnap annyira beindult a kisfiam, hogy már egyedül ment pár lépést ( a legtöbb 4 volt) nagyon örültünk!

Reni!
Le a kalappal előtted, hogy be mered vállalni a 2 gyerkőcöt. Emlékszem gyerekoromba nálunk is nyaralt 2 uncsitesóm annyira jó volt a mai napig azt emlegetjük vissza :)

Puszi

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!

Angi!
Gratulálok, ügyes Lackó nagyon. A Balatonon hol voltatok? Tarthattunk volna ott is talit, Arankáék is lent voltak, MOncsiék is, mi is. :)
Azért merem bevállalni, mert ők már önellátóak, vagyis nem kell őket etetni, kakit kiszedni, feneküket törölni, stb. Egyedül fürdenek, játszanak a gyerekekkel. Amikor Gitta volt itt egyedül nagyon jó volt, és az is jó volt, hogy van egy lány rajtam kívül. A fiús játékokhoz én se értek. Szerintem nem lesz gond a kettővel se, szót fogadnak. Blankát nem mertem volna elhozni, mert 3 kicsi már sok nekem.
Bálint már reggel meg akart nekik teríteni, pedig csak este 6-ra hozza őket a férjem. :) Nagyon várja őket.

Mi még nem biztos, hogy megyünk ma.

Zsani:
Kérhetem majd én is zeneovit? Természetesen a cd-t megveszem vagy előre, vagy utólag. Köszi szépen. Aztán valamikor csak találkozunk.

KépKép
renáta29
 
 



Sziasztok!
Nagyon jól sikerült az anyatejes találkozó! Jó sokan voltunk! Képek is lesznek, mert az Erika most is rengeteget készítet. Szerintem ha kipihente magát ( mert éjszaka csinálta meg a kért babazenéket, amit nagyon szépen köszönök!) biztos feltölti! Szerencsére nem volt nagyon meleg! A gyerekek jókat ettek, ittak és játszottak.

Erika!
Mégegyszer nagyon szépen köszönöm a CD-ket. Még a borítót is megcsináltad! Nem kellett volna! Nagyon jók lettek!
Remélem ha nem esik az eső du. le tudtok menni a Máltaira és a Robi odaadja a DVD-ket! Mégegyszer köszi!

Aranka!
Sajnálom, hogy olyan hamar el kellett menned! De ott biztos nem tudtad volna elaltatni az Izát! Majd jővőre tovább maradtok Ti is! Tavaly Én is csak 10 percet tudtam maradni, mert a Dóri csak fekve és bimbóvédővel hajlandó szopozni ( még most is).

Nekem is van 2 CD amit ha érdekel valakit szivesen kölcsönadom, mert sajna nem tudok még másolni!
Az egyik Halász Judittól a Micimackó és a többiek, a másik meg a Tanuljuk játszani: Erdő mező állatai Ezen ovodások énekelnek állatos dalokat.

Sziasztok! Jó pihenést mindenkinek!

Kép
Kép
moncsi76
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?