Új privát üzeneted érkezett!

Zseppymano!

"Panasz" haaattt csak annyi hogy baba szeretnek!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Titi,
nem akarlak titeket itthagyni, csak nagyon fáj... Rettenetesen! :cry: Annyira nagyon örültünk neki, és annyira vártuk...

Szegény Vivimnek meg se merem mondani, annyira örült a kistesónak... :cry: :cry:

A Gulyáshoz megyek. Ő nézett meg múlthéten csütörtökön is. Elég jófejnek tűnt.
csné
 
 


ÓÓÓÓ, istenem, Ági!!!! :cry: :cry: :cry:
Annyira, de annyira sajnálom!!
Nem tudok mit mondani.
Teljes szívemből együttérzek veled.

Nagyon vigyázz magadra!

Ancsi
régiancsi
 
 

 
 

Ági nagyon sajnalom!! :cry: :cry: :cry: Együtt érzek Veled!

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Sziasztok!

Ági!!! Annyira nagyon sajnálom, szőrnyű érzés lehet.:(
Nagyon sok kitartást!!!
Ha, úgy érzed csütörtökön még mesélj, mit mondott ez a doki..
Teljes szívemből együtt érzek.
Azt hiszem ezeknek nem lehet miértjét keresni.. :cry:

Zseppy: mire jó a gyertya? Folyás? Írt a dokim fel kúpot, de, ha jól olvastam a gyertya erre is jó..
Mi a neve? Hol lehet kapni?

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Ági

Borzasztóan sajnálom! Nem is tudom mit mondjak, néha a szavak kevésnek bizonyulnak. :(
Nagyon szorítok neked, hogy legyen elég erőd az elkövetkező napokban.

Titi
Most szombaton megyünk esküvőre.
Milyen ruhát vettél?
Ne izgulj az én agyam is kihagy néha, szerintem ez a pocakosodással együtt jár, hogy egy kicsit el vagyunk varázsolva.
Az érzéseidet megértem már én is nagyon szeretném a kezemben tartani a kicsit, de azért bízom benne addig ott marad amíg kell.
A táblához az adatok nekem fiú és Áron lesz a neve.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Ági, teljesen megértem, hogy nagyon fáj, én nem is tudom, hogy lehet ezt feldolgozni. Ha engem érne ilyen fájdalom, biztos, hogy nagyon magam alatt lennék, és mindenki más is. Csak hagyd, hogy teljen az idő, szerintem ilyenkor csak az idő segíthet.

Régen nem jelentkező lányok, merre vagytok?

Oné? Koda? Koda, hogy vagyunk? Rosszullétek?

Sziszi, van már új időpontod porlasztásra?
titi_27
 
 


Sziasztok!

Ági!
Istenem ez szörnyű!! Nagyon sajnálom! Nem is tudom mit írjak, mert úgyse vigasztal. Vivinek már elmondtátok? Ha tudsz akkor gyere csütörtökön, mert mi itt vagyunk neked. tudom most nagyon nehéz, de az idő segít, és legyél sokat a Vivivel.

Titi!
Köszi a hiányolást .Jól esett. Velünk minden rendben, csak a géphez jutok nehezen. Olvasni még sikerül, de írni már nem mindig. Ma voltunk a dokinál. Mindent rendben talált, és mehetek a vércukorvizsgálatra.
Nekünk kislány lesz, de a nevét még nem sikerült kiválasztanunk.

Koda!
Merre vagy? már tényleg rég írtál. Hiányozak a soraid.

Ja, és Titi ne ízgulj, én is hülyülök. Ráadásul most nagyon érzékeny lettem. Bármin tudok sírni.
Az izgalom is megvolt a hétvégén. A 2 hetes új autóval elütöttünk egy fácánt. Na akkor sírtam csak igazán. Szerencsére csak a visszapillantó tükrön tört el az üveg, és semmi karcolás nincs. Nagy szerencsénk volt, hogy a párom nem rántotta el a kormányt, mert még az árokban is landolhattunk volna. Fájt is a hasam utánna úgy megijedtem.

Sajnos most mennem kell, mert megérkezett a kicsi lánykám, és most anya kell neki.
Holnap jövök, ha tudok.
Vigyázzatok magatokra!
Puszi mindenkinek:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Megint csak egy rövid bekukkantás...

Velünk minden OK, ma voltunk orvosnál, szépen befordult a baba.
Az új lakásba való átköltözés még húzódik; most már minden holmink ott van, de néhány apróságot még kell a mestereknek csinálnia és az asztalos is csak a héten fejezi be a konyhabútort. Leginkább azért nem alszunk még ott, mert a liftet csak azután kapcsolják be ismét, miután minden kedves lakó beköltözött (nehogy költözésre is használjuk a liftet :lol: ), és a férjem meg az orvosom sem nagyon akarja, hogy a negyedikre gyalogoljak állandóan.

A táblázathoz: a mi babánk fiú lesz, de még mindig nincs neve :D

A málnalevél teát mikortól kell inni? Csütörtökön fogom betölteni a 35. hetet.

Próbálok majd gyakrabban jönni, de nem olyan egyszerű netközelbe kerülni...

Puszi mindenkinek:

Cupicica
cupicica
 
 


Kép
rimar
 
 


Csné!
Nagyon sajnálom ami veled történt!Ne add fel, biztosan sikerülni fog.Gyere közénk gyakran, hátha így valamivel könnyebben túl leszel a dolgon!

Tegnap jól bevásároltunk.Listával mentem, mert nem nagyon szeretek nézelődni, főleg, ha tudom mit akarok.Úgyhogy diktáltam a fickónak, ő meg hozta a cuccokat.Nagyon segítőkész volt, néha még túlzottan is, még a szoptatós melltartó használatát is magyarázta és azt akarta hogy próbáljam fel, hogy megnézhesse :D nehogy rosszat adjon.Mondtam, hogy ezt azért nem.Higgye el, hogy el tudom dönteni egyedül is hogy milyen kell :)
Szegény azt hitte hogy tök hülyék vagyunk a vásárláshoz, merthogy első baba...Úgyhogy le kellett állítanom, hogy mi lenne, ha nem ő diktálná, hogy mire van szükségem, hanem majd én mondom, ő meg hozza
:) De azért aranyos volt.
Vettünk kiságyat, pelenkázót, ágyneműt, minden ruhaneműt.Töröközőket stb, meg ami a kórházba kell, eldobható bugyi , még szoptatós párnát is stb
nem is részletezem, szóval totál tele volt a kocsi
:D Fizettünk is rendesen, bár ahhoz képest, hogy szinte mindent megvettünk az ilyen cuccok közül, nem is volt sok: 77.000.-
És jó minőségű cuccok, szóval minden pamut, meg bio.Kicsit meg is nyugodtam, hogy mostmár legalább van 1-2 cucc.
rimar
 
 


Látjátok az Uh-on már csak a profilja fér be: :D Épp szopizik valamit.Nagyon aranyos volt.Tök egészséges, azt mondta a doktornő és újra megerősített, hogy nagy baba.1600g már a súlya.A szülés várható időpontja módosult, okt8-ról szept 25-re.Már be van fordulva irányba a kis drága, és mivel nem sok helye van már a forgolódásra, valószínűleg így is marad.Remélem, nem gondolja meg magát az utolsó percben :D Kérdeztem a magzatvíz ízét, hogy mennyire módosítja hogy mit eszek?És igen, ők is azokat az ízeket érzik, amit mi eszünk és ezért fontos hogy mindenfélét együnk, mert így az ő ízlelésük is fejlődik.De a köldökzsinóron keresztül sokkal intenzívebben érezhetőek az ízek, ezért ha elkapják, akkor azt szopizzák, nyalogatják :D :D :D jó mi?
Holnap megint megyünk, csak most dokihoz.Viszem a 28 hetes vérképemet, hát....van egy pár csillagos érték benne.Nem tudom, mit fog mondani?Vagy ez már normális így a terhesség előrehaladtával?Mármint hogy változik a vérkép?Nektek hogy volt?
Most ezen izgulok egy kicsit.

rimar
rimar
 
 


sziasztok!

ági szohoz sem jutok!nagyon sajnálom hogy neked lett igazad nagyon szoritottam ennek a kisbabának:(

koda merre van?jajj nagyon idegesitö hogy igy eltüntök csajok mert én ugy aggodom értetek!és ilyenkor persze a legrosszabbak futnak a fejembe de remélem semmi gond nincs és hamarosan jössz!

rimar!imádnivaloooo a baba!nekem adod?:) csak viccelek ám de tényleg édes!

szoptatos melltarto:szerintem egyel nagyobbat vegyél a mostani méretedhez képest!mert én porul jártam bementem a korházba a szoptatos cicitartokkal erre mind kicsi lett férjem rohanhatott ujakat venni!meg hát ugye kéne belerakni tejszivárgás ellen olyan kis párnácskákat és akkor az ugy kényelmesebben elfér!
tényleg nem sokat fizetettek ha jo minöségü cuccokat vetetek meg hát ilyen sok mindenért:)

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok lányok :lol:

Rimar!
A bébid egy kis cukifalat, édi orrocskája meg szája van :D
Hát tényleg jól bevásároltatok, és ügyesen is, egyszerre mindent. Legalább nem kell külön szaladozni mindenért!

Cupicica!
Milyen jó, hogy együtt vágjuk a centit:) Kíváncsi vagyok, melyikünknek mikor indul a nagy útra a bébije:)
A málnalevél tea mire jó???

Megint hoztam nektek képeket :D

Egy pocakos kép, a múlt héten készült: 34. hét:
Kép

Egy fotó a hétvégi főzőversenyről, ahol Kovács Lázár volt az értékelő zsűri vezetője :lol:
(Lázár mellett zöld pólóban Apa)
Kép

Meg egy Bálintról, hogy ő se maradjon ki a sorból:
Kép

Szép napot mindenkinek :D

Ancsi
régiancsi
 
 


Sziasztok!!!

Jaj, lányok, de jó, hogy jelentkeztetek! Oné, már tényleg hiányoltalak. De Kodát még mindig. Igaza van Virágnak, én is folyton aggódok. Bár hál' Istennek, én minden nap tudok netezni, és legalább egy mondat erejéig be tudok ugrani.
Oné, tökéletesen meg tudom érteni, mennyire megijedhettél a fácán elütésekor!

Ancsi, gyönyörű szép pocid van! A mi fényképezőgépünket elvitték vidékre a kollegák, úgyhogy most nem tudok újat feltenni, de jövő héten én is jövök új képekkel.
Mi volt ez a főzőverseny? Lemaradtam volna valamiről? Már megint elbambultam volna?

Cupicica, jó, hogy néha benézel hozzánk, meg tudom érteni, hogy ez a költözködés igencsak megivsel, és mellette nem marad időd semmire. Legalábbis gondolom.

Virág, Te most hanyadik napnál jársz? Még mindig nem jött meg?!

Rimar, ezek szerint tényleg nagy baba. 1600 gramm? Tyűha! De az a lényeg, hogy makk egészséges, és gyönyörű! Jaj, bárcsak a mienk is egészséges lenne! Na, ezek szerint lehetséges, hogy a hülye diétám miatt nem volt semmi a gyomrában? Lehet, hogy nem tetszett a magzatvíz íze?! Most mindent megteszek azért, igyon minél többet belőle. Augusztus 20 után megyek legközelebb UH-ra, akkor már többet fogunk tudni. Ha ott is telítetlen lesz a gyomra, akkor nagy a valószínűsége, hogy tényleg gond van. De addig igyekszem pozitívan gondolkodni.

Nagyon ügyesen vásároltatok! Én is úgy tervezem, hogy augusztusban beszerzünk néhány dolgot. Legalábbis nagyon szeretném. Lassan időszerű volna. Én itt a soroksári úton voltam az ASTI babaáruházban, vannak jó dolgok, és egész jó áron.

Lányok, a málnalevél teát a 36. héttől lehet inni. Segíti a tágulást. Állítólag a gátmasszázst is a 36. héttől lehet megkezdeni. Csak attól izgulok, hogyha netán hamarabb jön a baba, akkor nem is lehet ezek szerint ilyesmivel előkészülni?! Pedig jó volna megúszni gátmetszés nélkül a szülést.
titi_27
 
 


ancsi de szuper nagy a hasad!Bálintot meg egyszerüen imádoooom!:)férjedet meg irigylem én is szivesen föznék ugy hogy lázár zsürizik:)

titi 93.napon vagyok!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


ja bocs 94. mert ma már szerda van:)

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Lányok, kicsit átvariáltam a táblát, jó lesz így?

Rimar, jól tudom, hogy kisfiút vársz?

Várom a további neveket is!

Kép

Kép

Na, úgy látom, finomítani azért van még min.
titi_27
 
 


titi alexandra?na erröl most én maradtam le?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


anita merre van?ö is jo rég jelentkezett vagy most vannak nyaralni?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


táblába kuwaitba momo lakik :D de szerintem gyöngyi is bevállalná: :)

látom odairogatod a neveket is:)segitsek?rimar-mária

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


csajok hogy tudom a nevem után berakni a csikot?

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


óóóó, jaj, miért csúszkálnak el nálam a sorok? Mesinél bezzeg nem voltak ilyen hibák. Mesiiiiiiiiiiiiii, gyere vissza légyszi-légyszi!!!

Rimar, igen, Mária.

Hogy az Alexandráról maradtál le, vagy a kislányról?
titi_27
 
 


Ezt a csíkos dolgot sajnos én sem tudom, de szeretném. Tényleg, mondjátok el nekem is!!!
titi_27
 
 


alexandrárol:)

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Férjuram választotta, még mielőtt megfogant volna! :)

Annyira álmos vagyok!!! :(
titi_27
 
 


Nem vagy egyedül én is nagyon eltudnék aludni

nekem tetszik az alexandra név!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


nem megy :cry:

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Én is próbálkoztam, de nekem sem megy. Másik topikban is megkérdezem.
titi_27
 
 


hát én hiába irtam be ezt nem jött be

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Agi,

nagyon,nagyon sajnalom es tenyleg nem tudok mit mondani amitol jobb lenne neked!ÉProbalj Vivire es a ferjedre koncentralni par napig.

Igen,Titi,elcsuszott a tabla....nekem legutobbi ultrahangon oktober 30ra modosult,de hagyjad igy,mert ez meg valtozhat.

A ferjem itt van vegre,ugyhogy azer tis hanyagollak titeket,jo ujra egyutt lenni,egesz nap...beszelgetni vegre....

Ferjem kitalalt vegre egy nevet,de ez meg nem biztos.
Michael angolul irva,de ez arabul kiejtve Misáil,de igy Europaban is ertheto neve lenne,otthon is,AMerikaban is..egyenlore ez van es nekem tetszik is.Olyan kis francias.

Na,elbucsuzom,szep napot nektek!

Rimar ,
edi a babad....es szepen novoget.

Puszi nektek
momo35
 
 


Itt vagyok, Titi!

Ági!
Nagyon sajnálom, hidd el, tudom, mit érzel.

Vonalzó: A profilban tudod beállítani, az URL kódot másold be!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


tücsi de jo hogy néha bejelentkezel:)

nekem ez a vonalz nem megy hiába másolom be az url-t!nem értem biztos béna vok!

momo szupiii név és de jo hogy otthon van végre veled a párod:)élvezzétek az együtt töltött napokat heteket!de néha irj egy mondatot hogy jol vagy!

na rohanok oviba!puszancs

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Virág!

Az új válasz küldésénél pipáld ki, hogy aláírás hozzásadása

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Zseppymano!
Koszi! Remelem tobbunknek segiteni fog! Azt lehet tudni hogy hol lehet ilyent kapni?

Kép

Kép
cirkuszka
 
 


Na, hátha menni fog.

KépKép
titi_27
 
 


A fenébe, nekem sem megy.

KépKép
titi_27
 
 


Titi!
Te a html kódot másoltad be, de az általában ki van kapcsolva a profilban. Oldalt látod. Az [url=http:.... kezdetű url kódot másold be, vagy kapcsold be a html kódodat

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Próbálkoztam már a többivel is... :( Na, de talán majd most.

Mindenesetre köszike a segítséget, és örülök, hogy itt vagy!!! :)

KépKép
titi_27
 
 


Na jó, kezdtem feladni! :( Mindent bekapcsoltam, már többféle hivatkozást is bemásoltam, mégsem csinál semmit! :(

KépKép
titi_27
 
 


Óóóóóóóóóó, sikerült!!! :):):)

KépKép
titi_27
 
 


Jelen pillanatban így festek, ahogy veletek beszélgetek. :) A férjem most lepett meg ezzel a képpel. Épp hogy beférek még a pocimmal az asztal mögé. Még jó, hogy ilyen formatervezett! :)

Kép

KépKép
titi_27
 
 


Titi!
Igen, kisfiú lesz, és a neve Balázs.Kösz hogy kijavítottad a szülés időpontját!Remélem nem akar még hamarabb jönni :D

rimar
rimar
 
 


Titi!
De jól nézel ki! Kép
rimar
 
 


sikerült ez a hülye csik!áés most ezt minden nap frissiteni kell?

titi milyen kedves a párod mert nem csak téged minket is meglepett a képpel:)pont elötte irtad hogy mad csak jövöhéten lesz képed!

jajj képzeljétek mi történt!Ma volt barátnöm dokinál!3.5kilos a babája 58cm és 9.5cm a feje!és most derült ki hogy 36hét helyett 38on van:)tök jo nekem lett igazam már elején mondtam neki hogy félreszámolták erre most derül ki hogy tényleg:)ugyhogy mostmár bármikor jöhet a baba4én emg két év után végre ismét babázhatok!utoljára a kisfiával babáztam és már ugy hiányzik!milyen jo lenne ha sajátommal tehetném

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Titi!
Háát, neked is hatalmas pocid van ám! Férjednek köszönjük a képet! :D
Az Alexandráról én is lemaradtam:( mondjuk nem csoda, azért én nem jövök túl sűrűn..

A főzőverseny nálunk volt hétvégén, a búcsú keretén belül, és Lázárt hívták meg zsűrizni. Nagyon aranyos fickó!! :D
Akkor arról is lemaradtál, hogy a párocskám gulyáslevesét találta a legjobbnak és így övé lett az Aranyfakanál-díj :D :D

Ja, valami még el van számolva nálam a táblában, mert csütörtök a fordulóm, és holnap kezdődik a 35. hét!


Én is úgy szeretnék egy ilyen csíkot!
De én azt sem tudom, hol lehet megcsinálni :oops: :oops:

Virág!
Köszi az imádatot :D :D
Kicsi fiamnak van egy pár rajongója, a legfanatikusabb szerelmese azért én vagyok :D :D

pusszantás,
Ancsi
régiancsi
 
 


Sziasztok lánykák :D

A múltkor azért hiába kopogtam le, hogy elmúlt a dagadásom....sajna visszajött, kb. három napja szép elefántbokáim lettek, csak úgy rezeg a bőröm alatt a víz :cry: :cry:

Tegnap figyeltem, ahogy a légy mászkált a lábfejemen....nem éreztem belőle semmit......húúú, de rossz volt, még a lábujjaimat is alig érzem :cry:

Merre vagytok???


Ancsi
régiancsi
 
 


Én itt vagyok, csak 9-re járok dolgozni, és utána még bent a szokásos reggeli őrület, aztán kicsit ilyenkor nyugi van már.

Igyekszem a táblát javítani, igen, sajnos nagyon szeleburdi csaj vagyok, és nem vagyok a pontosság mintaképe, mármint elég sokat hibázok, de ez azért van, mert egyszerre általában 3 dolgot is csinálok, úgyhogy nem csodálkozom már ezen.

Ancsi, szegénykém, ez a dagadás nagyon szar lehet. Fel vagyok készülve én is hasonlóra, biztos én is fogok szépen dagadni. Bizony, a pocim nagyon nagy, jövő héten megyek a dokimhoz, kíváncsi vagyok, mit fog szólni hozzá. Remélem, a magzatvíz nem lett azóta az enyhém többől sokkal több. :( Bár ez majd csak aug. végén az UH-n fog kiderülni.

Ancsi, és elkészült már a kórházi pakkocskád? Tényleg, lányok, kórházba miket érdemes vinni? Gondolom, inkább hálóing, mint pizsama, abból is egyszerűbb fajtát, mert úgyis véres lesz. A babának miket készítetek? Tudom, még mi odébb vagyunk, de lassan azért én is el kezdenék vásárolgatni néhány szükséges dolgot.

KépKép
titi_27
 
 


Ancsi, a vonalzót most már tudom, hogy kell beállítani.

http://lilypie.com/. Itt a Create Baby Days-re mész. Itt kiválasztod, és beállítod a személyes dolgaid, pl. utolsó menzesz időpontját (de itt kell leszögeznem, hogy nekem nem azt az adatot adta ki, amit kiszámoltunk a dokival, meg az UH-n mondtak, úgyhogy én addig állítottam a mensim időpontját, amíg azt a terhességi időt adta ki, amit én tudok.

Szóval, miután szépen beállítottad, és kiválasztottad a Neked tetsző vonalzó mintáját, utána Create Ticker. Itt kiad három linket, ami közül az egyiket (tegnap ezzel volt gondom, én végül a HTML-t, mármint az első linket) bemásolod a profilodban található aláírásba. És ami fontos, hogy a HTML-t kapcsold be! A profilodban tutira meg fogod találni. Szóval, ennyi az egész!

Közben el kezdtem számolgatni a táblát, nem tudom, de szerintem a hátralévő napok sem annyik, amennyi a táblában van. Ha jól számolom, ijesztő, de Ancsi, Neked már csak 36 napod van hivatalosan hátra augusztus 31-ig! :)

Át kell számolnom az egészet!!!

KépKép
titi_27
 
 


sziasztok!

ancsi pocold fel a lábad amikor csak teheted nekem az vitte le a dagadást

titi a korházba háloing pizsi egyre megy csak hát ha netán császároznak akkor egy ideig csak háloingbe birod ki!a lényeg mindkettö olyan legyen hogy felül gombos hogy könnyen tudj szoptatni ne kelljen egész háloinget felhuzni!többibe nem tudok segiteni mit kell vinned mert én itt mindent kaptam egyedül a tisztálkodo szer kellett meg a háloing semmi más!baba kapott mindent!vittem ruhát is de nem engedték ráadni!szoptatáshoz is kaptam minden kelléket!innivalot kaját is!ugyhogy nekem csak olyan kaja kellett amit nagyon megkivántam de ilyen nem volt!szülés elött egy nappal nem ettem semmit ugy vitték vissza a kajámat!szegény férjem meg összes kedvencemet behozta hátha azt eszek de az sem kellett mint utobb kiderült hát a baba késülödött azért nem volt étvágyam!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: