Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Kriszti!
Örülök,hogy írtál,de annak még jobban,hogy jól éreztétek magatokat nálunk.Nem tudom mi mikor megyünk,megint túlzsúfolt lesz a nyarunk,most a héten megyünk Emőkéékkel a Tiszára,lehet,hogy már szerdán délután. aztán meg egy hétre a Balcsira hármasban,majd anyukámékkal a Tiszára,stb......

Jó képeket raktál fel,annyit csináltunk,hogy én se tudtam még megcsinálni az albumot az oldalunkra.Majd szólok,ha kész leszek.Az imélt megkaptam,ment válasz,különben meg letölöttem a friss verziót,vagyis azt amit írtál,és jó,majd este kipróbáljuk,oké?

Nóra!
Szuper,hogy nem felejtetted el az ígéreted,és írtál. Nagyon örülünk neki.

Jutka!
Lehet,hogy te már ezt nem olvasod,mivel már elindultatok,de mégegyszer jó pihit kívánok nektek és napsütéses szép napokat.

Gondolunk sokat rátok és várunk vissza!

Remélem én is,hogy a legközelebbi taliról nem maradtok le,és végre már láthatnánk élőben is a kis Doreszt.

[quote]J írta:ó ez a pocis kép! Nem akarsz a hónap kismamája lenni?

Ez annyira aranyos volt,köszönöm! Kép

Betti!
Jó,hogy bejöttetek.És köszi,hogy elhoztátok a cuccot.
Mosópor kellene kettő 5 literes,de a fehér ruhákhoz való,nem a Color.Ezt nem tudom,hogy jutatod el hozzám,hogy tudnánk talizni,mert lehet,hogy már szerdától nem leszünk itthon.De addig még beszélünk,sőt én szerdán nem is leszek itthon .Legfeljebb jövőhéten kapom meg,az jó még neked? Addig el tudod rakatni?

Azért nem jelentkeztem,mert apa lefoglalta a gépet,és mostanáig nem engedett ide......... :( na meg persze pakolok ezerrel.

Na jók legyetek:Ildikó
ilgya1
 
 


Betti!

Még kellene egy mosópor! Ha van.

Puszi:Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Előszöris szeretnék elnézést kérni a Krisztától és a Nórától hogy nekik nemírtam :oops: Nem szándékos volt a dolog csak új oldal kezdődött és nem is nézztem vissza csak megörültem hogy írt a Jatka.NE HARAGUDJATOK!!!!!!!!!!!!!!! :oops: :oops: :oops:

Nóra!

Mégegyszer bocsi.Nagyon ügyes csajszi vagy hogy te ilyeneket csinálsz.Mármint szörpöt teszel el és meggyet.Jogsi miatt ne aggódj hamarosan meglesz tuti :wink:
Örülök hogy Kristóf barátkozik a vízzel.Remélem veletek is talizunk hamarosan személyesen is.

Krisztám!
Nagyon köszi a sok dicséretet.Ne hari hogy téged is kihagytalak :oops: Tényleg nagyon jó játékok vannak mostanában.Nem is tudják a mai gyerekek hogy milyen jó dolguk van :P Ti képeitek is nagyon szupik.Ha tudsz írj többször.

Ildikó!
Nincs mit köszönnöd.Szóltam hogy kell akkor 3 MOSÓPOR.Lehet hogy holnap már itt is lesz.Majd üzenek vagy hívlak.Másnem kifizetem nekik és ha hazajössz elintézzük.Oké?
Nagyon írígyellek ám hogy ennyi helyre mentek nyaralni.Biztos jó lesz.

Megyek is mert ma még sok dolgom van.Még lehet késöbb benézzek.

Puszi

Betti
raczbetti
 
 

 
 

Sziasztok!
Megjöttünk,csak gyorsa bejelentkezem nehogy elfelejtsetek teljesen.
Szóval elköltöztünkm ár végleg,ma csak visszajöttünk,de holnap megyünk is haza.Sajna be kell mennem a gyest kérvényezni.
Nálunk minden oké,megvolt a Nimród 2 éves szülinapi bulija.Majd teszek fel képeket,csak otthon felejtettem a fényképező gépet.Odalent nincs még nertünk,de hamarosan az is lesz,addig már nemigen jövök.
Ha valaki a balcsin jár,feltétlen ugorjon be hozzánk.Mindenkit nagyon szívesen látunk,telefonszámomat az Ildikó tudja.
Na ennyi,majd írok egyszer többet is:
Sziasztok puszi mindenkinek
Anita
anita23
 
 


Sziasztok!

Hát hiába nézzek én be sehol senki. :evil:

Anita!
Jó hogy írtál.Gratulálunk Nimród szülinapjához.Milyen ott lakni?

Mindenkinek szép estét.Írjatok hogy legyen mit olvasnom :?:

Betti
raczbetti
 
 


Hahó!
Még mindig itt ülök:)
Betti,nagyon jó itt lakni,csend nyugalom,rendes emberek.CSak sok meló van.Eltettünk 30 kiló meggyet meg 20 kiló cseresznyét.Nem semmi ahogy kinéz a kezem a magozástól,olyan mintha retkes lenne.Na tényleg megyek aludni,holnap még benézek
Jó éjt
anita23
 
 


Szia Anita!

Jó hogy írtál.Legalább tudunk rólaok valamit.Fuad hogy bírja az ottlétet?Nem furcsa neki?Van ott valaki aki segít?Valami rokon vagy valki lakik a közelbe vagy mindenki idegen?
Huh nem semmi ennyi gyümit eltenni :D Kinek tettetek el ennyit?
Megyek énis aludni.

Szép álmokat!

Betti
raczbetti
 
 


Szaisztok!
Betti!
Segítségem odalent sincsen,de a szomszédban lakik egy nagyon kedves idős házaspár és náluk van a gyerek egész nap szinte.Nimród ahogy felkel szalad kiabálni a kerítéshez hogy Kató néni itt vagyok,gyere átmegyek.Olyan aranyosak:)Valamelyik nap fl kilenckor még nem volt otthon a gyerek,a nénivel csavargott.Szóval jól érzi magát a kicsi.
Gyümölcsöt meg muszáj volt leszedni,mert ha már ingyen termett a fán,nem hagyhatjuk tönkre menni.Még lesz körte,alma ,szilva,barack,ribizli,csak győzzem befőzni.Na meg amit a kertbe ültettünk rengeteg zöldséget:)De legalább nem kell megvenni,és tudom,hogy ezek teljesen vegyszermentesek.

Na megyek,keltem a gyereket,mennünk kell ebbe a fránya hivatalbaa,remélem nem lesznek túl sokan.Még benézek,mielőtt visszamegyünk a házhoz.
Sziasztok:Anita
anita23
 
 


Sziasztok!

Anita!
Nagyon jó ha így szereti a szomszéd néni a fiad.Az is segítség ha valaki vigyázz a gyerekre mert akkor tudod a dolgod csinálni.
Gyümölcs ügybe egyet értek veled,ha már van akkor el kell tenni.Sokkal finomabb mint a bolti.Nekünk is van a kertbe csereszny,meggy,sárgabarack és volt eper is.Nagyon fincsi :D
A zöldség is jól jön majd nektek.Nekünk ez nincs de nem lenne aki foglalkozzon vele.
Szép napot nektek és további szép nyarat.

Többiek?Hol vagytok?Tessék írni :cry:

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok Lányok!

Nóra! Végre, hogy itt vagy! Nagyon örülök! Vagy még nincs kedved annyira írogatni? Megértjük szerintem mindannyian.Szép lassan, írogatás helyett lehet egy pár kép. Szerintem időhiányban is szenvedünk egy páran, azért sem megy minden nap.
Puszi Nektek!

Betti! Ildi! Nagyon jól éreztük magunkat az usziban, remélem hamarosan megismételjük.Jók lettek a képek is , kivéve az én fejemet.

Ildi! Német-Olasz meccs, mit szólsz? Az Olaszoknak is drukkoltam, de most is azt hiszem, hogy megint a németeknek fogok.
Hová utaztok? Mikor jöttök vissza? Jó utat és pihenést ektek!

Betti! Köszi a cuccokat, a 3 in 1 kávénak tök finom a zamata, jó választás volt. Nagyon édesen aludt a Milán és az a napszemcsis kép...
sms-t küldök kettőt is, mert igazán megérdemelne egy kis díjat a kisfiad.Milyen képet küldtél be? Azt fel tudod rakni?

Kriszti! Nagyon szép arcú a lányod, kire hasonlít inkább?

Jutka! Köszi a bókot! Hova mentek pihenni? Érezzétek nagyon jól magatokat.

Velünk nem történik semmi különös, csak 1 hírem van, hogy végre letudtuk kövezni a teraszt. Ma azt sikáltam 4 órán keresztül (36nm), el is fáradt a derekam szépen.

Megyek, mert hazajött Apuci, puszi mindenkinek
Sziasztok
Szilvi
nsyl
 
 


Sziasztok!

Gyors bekukk!

Betti,jó hogy hívtál.....
Végül is 4 után már asszem hazaérek,de ha nem Zsolti is átveszi a cuccost vagy a sogórnőm. :)

A 4+ os kód is jó vagy az már nem? Már nem emlékszem mit mondtál ne haragudj. Mozgosítottam a familiát! :D

Anita!
Üdv újra "itthon".
Nimródnak nagyon sok boldogságot kívánunk szülinapja alkalmából,remélem kapunk képeket,majd egyszer.

Kép

Szilvi!
Én olaszpárti vagyok,de győzzőn a jobbik! :D :oops:
Imádom az olaszokat,és tudom,hogy vannak náluk jobbak,én mégis nekik drukkolok,ők állnak közelebb. :wink:
(Persze az a botrány ami mostanában körülöttük van az elég visszataszító.........)

A Tiszához megyünk vasárnapig,nagyon jó időt mondanak hétvégére,ki kell élvezni.......

Remélem lesz időm angolozni is,mert novemberben nyelvizsgázom......
Képzeljétek az új alkalmazottunk most jött vissza Amerikából,és felajánlotta,hogy segít,ha kell angolozni,tök rendi......és nagyon úgynéz ki,hogy igénybe is kell vennem.....(Most felsőfokuzik,úgy irigylem!)

Nagyon ügyik vagytok a terasszal,biztos nagyon szép lett.Ha lefényképezed,szívesen megnéznék mi is...

És semmi baj sincsen a fejeddel,az enyémmel annál inkább.....
Ragacsozik még a Viki? :D

Kriszti!
Megcsináltam!!!!!!!!!!!!!!Remélem elégedett vagy velem,lécci szólj,ha kell még valami!!!!!

Nóra!
Nem eltűnni már megint,irgum burgum.....
Vagy mit dogozol?????

Aztán csak ügyesen és átfogsz menni a vizsgán......

A szörpiket hogy csinálod? Mi is csináltunk málna szörpit tegnap,nem valami sokat,de legalább elfogy.... :D

Ha visszajöttünk a telekről dumálunk,aztán csak összehozzuk azt a talit........
Hogy álltok a házzal? Tervező???Meg van még? :roll:

Na menek ,mert még ezer a dolgom....

A nyaralóknak szép időt kívánok!!!!És jó pihit!!!!

Anett!
Milyen volt a diplomás buli? A talit a játszótérre majd csak összehozzuk valahogy......

Szép estét:Idlikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Rövid leszek megint bocsika,de már megint olyan késő van...

Eddig néztem a meccset!!!!
Nem tudtam dönteni,hogy kinek szurkoljak,így csak egyszerűen élveztem. A vége,az naggggyon tutti volt!Még a hideg is kirázott,komolyan :)

Közben meg sikeresen elraktam az újabb adag kovi ubit :)

Szilvi!
Köszike,igyekezni fogok!

Betti!
Nincsen semmi gond,gondoltam,hogy nem láttad az előző hsz-kat.
Kezd engem is érdekelni,hogy milyen cuccaid vannak.Írnál nekem is privit?

Jutka!
Köszi!!!!Sok halat :lol:

Ildi!
Nem tűnök el :)
Holnap reggel jön az újabb adag meggy!Mit csináljak?Egyszerűen imádom :)
A tervező megvan,sőt már 2 hete be is adta a terveket.Most várunk.

Jó pihit és sok-sok napsütést!!!


Puszilok mindenkit,akit most kihagytam,de már hulla vagyok,bocsi!


Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!
Csak benéztem elköszönni.Ma lemegyünk a házunkhoz ,de vasárnap visszajövünk,megyünk Visegrádra a palotajátékokra,mint minden évben:) Hétfőn meg AFP-re megyek,újabb kínzás,aztán szombaton orvoshoz.Úgyhogy lehet jövő héten pesten leszünk egész héten,ha apa is úgy akarja,mert ő úgyis dolgozni fog itt fent.
Na kellemes hetet mindenkinek!
Anita
anita23
 
 


Sziasztok!

De jó hogy ilyen sokan írtatok :P Láttam ám este hogy írta Szilvi csak nem akartam megint én írni.Kezdem is sorba a válaszokat.Utánna megyek mert viszem a Milánt a védőnénihez.

Szilvi!
Örülök hogy tetszett az uszi:)Máskor is megismételhetjük.Annak is örülök hogy ízlik a kávé.Ha kell még valami írj és megbeszéljük.Ha jön új cucc megírom.Van delikát is.Kérsz?Megyek ha Üllő felé.Ha gondolod bedobhatom :roll:
Mi a baj a te fejeddel?Szerintem semmi.Nagyon jók a képek rólad,de rólam :cry: Ne is nézzetek mert nem tudtok aludni :oops:
Köszi hogy küldtél sms-t a Milánra.
Ezt a képet küldtük be:
Kép
Akkor még nem volt a napszemcsis :D Pedig az is jó lett volna.

Ildikó!
Remélem nem baj hogy hívtalak.Nem akartalak zavarni :oops:
Akkor megyek ma 4 körül valamikor.4+-os pampers nem jó csak a 3-as és a 4-es.Azért köszi hogy szóltál és hogy a családod is bevontad.Nagyon rendes vagy.Nem is tudom hogy hálálom meg :?:
Jó szórakozást nektek a Tiszán és szép időt.

Nóra!
Örülök hogy jól vagytok.Persze írok privibe hogy mik vannak.Most nagyon sok cucc nincs de azért leírom hátha érdekel valami.
Képzeld tegnap óta énis nagyon depis vagyok és nagyon nincs kedvem semmihez.Tiszta ideges vagyok minden miatt és nem tuddom igazán mi a bajom :? Neked elmúlt már?

Anita!
Jó szórakozást nektek hétvégére és kitartást az orvosi vizsgálatokhoz.Ha net közelbe leszel azért írj.

Megyek is de majd még benézzek.

Puszi mindenkinek.

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok csajok!

Mi van itt hogy senki nem ír?Sztrájkoltok?Jöttek új cuccok ha érdekel valakit.Írok privit Nóra,Szilvi?Ildi.Ha kértek valamit írjatok.
Majd jövök és megnézem hogy írtok e :twisted:

PUSZI

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok Lányok!

Szia Betti!
Nem tudom mi van itt, tényleg, de lehet, hogy ez az idő.Semmi kedvem nincs semmihez, megcsinálom amit muszály, mást nem.
Írhatsz privit, hogy mik vannak.
Ti mit csináltok?
Köszi, puszi
Szilvi
nsyl
 
 


Sziasztok csajok!

Látom nem nagyon írtok :(

Szilvi!
Jó hogy írtál.Nekem se nagyon megy semmi itthon.Annyi dolgom lenne pedig hogy el se tudom mondani.Nagyon nem megy semmi se.De akkor kicsit megnyugtattál hogy neked sem és nem én vagyok ilyen lusta :)
Mi ma egész nap a cuccokat vittük a boltokba,meg mamánál voltunk és a temetőbe is.Hát ennyi ja és meg főzztem.Írtam privit cuccok miatt :)

Puszi

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Gyorsban pár szót, amíg fel nem ébred az én kékszemű "szörnyetegem".... :lol: :lol: :lol:

Megjöttünk....
Én baromi jól éreztem magam, annak ellenére, hogy Dóri szinte folyamatosan a kezemben volt, így nem tudtam pecázni! Az ágyon garázdálkodhatott, de hát.... Minket mindig ér vmi "baleset"... Kezdek belenyugodni, hogy hiába vagyok a sarkában folyamatosan, mindig történik vmi.... :evil: :evil: :evil:
Bár a vízpart nagyon bejött Neki! A madarak, a sok motorcsónak... :)
Állítólag jót tesz a csemetéknek a helyváltoztatás alvás szempontjából... Hát én nemigen vettem észre! :lol: :lol:
Halat nem nagyon fogtunk... Csak pár keszegke... Bár a legnagyobb keszeget utolsó éjszaka (ez volt az én időm, ha fenn tudtam maradni :) ) én fogtam ki! :lol:

Már kezdtem én is a padlóra zuhanni, de ez a pár nap azért rendesebben feltöltött.... Csak sokáig tartson! :lol:

Anita!
Hogy vagytok? Pocibérlőcskéd? Ha ilyen soksoksok minden finomság van Nálatok, akkor még nagyobb főnyeremény ez a házikó! :):):) Lehet meg is látogatunk Titeket, ha már ennyi fincsi dolgotok van! :lol: :lol: :lol: Nálunk csak 1 cserkó és egy sárgabarack van...és sok fűzfa.... De úgy imádom ezt a sok zöldet....:):):)

Betti!
Szeptembertől én is akarok menni usziba! Ha már lemaradtunk az első körről... :(:(:( Kérném a receptet, ha lehet... Inkább mélbe, szerintem.... Nekem is van, de keresek vmi jobbat/tökéletesebbet! :lol: :lol:

Felébredtünk....
Mennem kell mielőtt újra vmi baj érné a hiperaktív Gyermekemet..... :D:D:D Megint vagánykodik, mert már az egyensúlyozással próbálkozik! :D A frászt hozza rám.... Tegnap is érkezés után, már az udvarról hoztam be a Drágát... Csupasz térdvel a betonon! Még a hideg is kiráz.....

Puszika, Dorci és Jutka

U.i.: Jövök még....
jatka
 
 


Sziasztok!

Mi is megjöttünk. :D Nagyon szuper volt minden.Majd rakok fel képeket,de most mennem kell.

Puszika.Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!
Túléltem az Afp-t.De hazafelé szörnyű meleg volt a Bkv-n.Persze autóm még most sincsenBabóm jól van,gondolom,mostmár tényleg érzem mocorogni,de mégcsakk halványan.Szörnyű itt pesten ez a meleg,már alig várom,hogy visszamenjünk a házikóhoz.Ott elviselhetőbb,jó hüsi a szoba.Voltunk a Balcsin hétvégén,de nagyon lehűlt,jó hideg a vize.Nem is mentem bele,csak a pasik.
Jutka!
Ne aggódj,Nimród is csupasz térdel mászott a betonon,még nem tudott menni.Néha már a talpán meg a tenyerén ment,mert fájt a térde,de azért nem maradt bent.

Tegnap voltunk Visegrádon a palotajátékokon.Jól elfáradtam,pedig csak ültem a sörsátorban,apa rohangált a gyerek után.A barátainkal voltunk,legalább így tudtunk beszélgetni egy kicsit.Klassz volt,bár az előadásra még sose mentünk be:) Most meg nem vállalkoztam rá,hogy megmászom a fellegvárat,pedig eddig minden évben felmásztunk a hegy oldalán persze:)

MA már megyünk vissza a házikóhoz,szombaton leszek azt hiszem,mert dokihoz kell mennem.De lehet csak egyedül jövök fel.

Sziasztok
Anita
anita23
 
 


Sziasztok!

Nem tűntem el,csak átalakultam :)

Először is:sikerült a forgalomvizsgám!!!
Végül is sok mindenben szerencsém is volt,de a lényeg,hogy megvan.

Viszont van valami,ami egy kissé megnehezíti az életünket mostanság:a Tamara tetves.Valószínű,hogy a nyári napköziben szedte össze.
Nem kívánom senkinek,komolyan!
Szombaton és vasárnap 3-3 óra "tetvészés".Merthogy az összes serkét egyenként le kell szedegetni.
Idegölő!!!!

A fiúkban még nem találtam,ma elvittem őket a védőnőhöz is,szerencsére ő sem.

Szóval ez van,igyekszem jönni,de estére már megint hulla vagyok.

Na mondjuk tegnap meccset néztem,aztán volt egy kis balhé az Apával (Jutka,ezt neked írom főleg),így megint későn fekszem.

Puszi!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Sziasztok!

De jó hogy ennyien írtatok.Bevallom neketek hogy már többször benézztem és hogy nem írt senki ezért nem írogattam magamnak :lol:

Vasárnap voltunk az állatkertbe libero napon.Majd teszek fel képeket is de most megyek még rendeszkeddni mert a Milánra a keresztanyja vigyázz és így végezhetem a dolgom.Bár már kicsit hiányzik de így pik-pak végzek.

NÓRA!

GRATULÁLOK A SIKERES VIZSGÁDHOZ!!!!!!!!!!Nagyon ügyes vagy.

Tényleg megyek.Este jövök rwemélem.

Ildikó!
Írtam privit.

Jatka!
Nem felejtem el a pizza receptet.

Anita!
Kitartást neked mis is nehezen viseljük a meleget.

Puszi mindenkinek!

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Látom sehol senki.Azt hiszem most énse írok mert nincs kedvem.Lassan már csak magammal levelezek.Megyek is!

Nem mondom hogy írjatok,majd ha akartok úgyis írtok.

Puszi

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Betti, de rendes vagy, hogy nem hagyod kihalni a fórumot és rendszeresen írogatsz. Bevallom, én minden nap rendszeresen olvasgatlak titeket, csak általában az írásig már nem jutok el. :(


Nóra, gratulálok a forgalom vizsgádhoz, ügyes vagy :!:
És bár utólag, de nagyon-nagyon boldog névanpot kívánunk Neked :!:


Rólunk: Lőrincnek kijött egy csomó foga, és szerencsére tök könnyen viselte. Igazából csak arról vettem észre, hogy mikor nevetett, megláttam odabent... :D
Kedden kapta a 18 hónapos oltást, estére volt egy kis hőemelkedése, és szerintem a lába is fájt, mert kicsit sántikált, meg sírós is volt, pedig nem szokott. Most már szerencsére semmi baja.
Mi viszonylag jól viseljük a meleget, délelőtt árnyékban vagyunk, délután meg medencézünk, így egész elviselhető.


Én se mondom, hogy írjatok, mert én a lusták közé tartozom, de azért olyan jó olvasgatni, mikor írtok...!

Puszi Mindenkinek!
Andi és Lőrinc
idna
 
 


Sziasztok!

Úgy látszik ragadós ez a nyári depi.....

Most rajtam a sor......

CSak gratulálni ugrottam be Nórának a forgalmi vizsgájához,mert ezt elfelejtetttem,bocs. :oops:

Itt is küldök egy virágot a névnapodra:
Kép

Mindenkinek pusz.

Szokás szerint nem leszek hétvégén,elutazunk,ezúttal Dávodra.
Minden jót!!!!!!!!!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Beugrottam megnézzni hogy írtatok e.Velünk nincs semmi,csak annyi hogy én csúnyán köhögök és fáj a torkom.Szilvi nem tud jönni mert rossz a gépe.

Andi!
Gratulálunk a sok fogacskákhoz nektek.Köszi a bókokat :oops:
Neked mikor lesz jgsid? :roll:

Ildikó!
Hát ez a depi.... :roll: Látom nem csak én vagyok ezzel így :evil:
Jó utat nektek.

Nóra!

Utólag is nagyon BOLDOG NÉVNAPOT!
Kép


Puszi

Betti
raczbetti
 
 


Betti, az én jogsim már megvan. Másfél hete kaptam kézbe, 2 héttel a forgalmi vizsga után. Úgy emlékeztem, hogy megírtam itt a fórumon, de lehet, hogy nem.

Igen, biztos van valami a levegőben, mert én is nagyon lehangolt vagyok az utóbbi pár napban... de pont a nyár közepén?


Jó éjszakát Mindenkinek!
Andi
idna
 
 


Sziasztok kedves vecsési anyukák!

Tudnátok nekem segíteni?
Mi gyáliak vagyunk de
Úgy hallottam, hogy vecsésen is van valahol babaúszás.
Tudna valaki valamit erről konkrétabban írni nekünk?
Előre is köszönjük szépen. Kép Egy gyáli baba - Anna
napsugárn
 
 


Sziasztok!

Látom a helyzet változatnak :( Sehol senki és semmi.

Andi!
GRATULÁLOK A VIZSGÁDHOZ :P Vagyis a jogsidhoz.

Napsugárn!
Nem tudom hogy van e babaúszás Vecsésen mert nem Vecsési vagyok,de ha jól tudom nincs.
Mi jártunk a fiammal Gyömrőre de most nincs okttás mert nyári szünet van.

Képzeljétek voltunk tegnap Nagykátán strandon.Nagyon szuper volt.Képeket nem tudok feltenni mert a fényképező itthon maradt :cry:

Ma pedig apa menni akar motocross versenyre.Hát ennyi lenne.Puszi mindenkinek!

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok Lányok!

Nóra utólag is boldog névnapot és gratulálok a jogsihoz!!

Mostanság nem jövök valmi sűrűn mert még mindig csak a munka :evil:
Imádom ezt a jó időt bár a meleget nem nagyon bírom a kertben is rengeteg a munka pedig csak fű és virágok vannak az sem sok mégis annyi időt elvesz, meg ugyebár a többi napi teendők.
Képzeljétek a fiam már vagy kéthete nem alszik itthon csak 1-2 órára látom mert nem hajlandó hazajönni a mamától, nem jár oviba Ő vigyáz rá igaz nem lakik messze de eddig mindig hazajárt most meg inkább ott alszik, persze megértem mert így nem kell reggel keltenem, meg egész nap elvan a szomszéd gyerekekkel meg persze anyósom kiskutyájával.
Ketrin meg megy Akaliba 28-án tök jó neki remélem addigra meggyógyul mert most épp összeszedett valamit lázas :evil:

Mindenkinek további jó nyarat kívánok, majd még benézegetek.

KépKép
KépKép
krisztám
 
 


Sziasztok!

Hú,de sokat irtatok,nem győztem olvasni..... :cry: :cry: :cry: biztos mindenki nyaral...... 8) 8) :oops: :oops: :oops:

Napsugárn!
Én úgy tudom,hogy Vecsésen nincs babaúszás,csak nagyobb ovódáskorú gyerekeket oktatnak.(Illetve iskolásokat)
Én is vittem volna a Dávidot,ha lehetett volna menni. Kispesten van legközelebb,de lehet,hogy van Imrén is,a KISMAMA újság hátulján benne szokott lenni,majd megnézem neked,de nyáron általában mindenhol szünetel......

Nagyon édes Anna babád van!!!!Ha van kedved nyugodtan csatlakozz hozzánk,úgyis egyre kevesebben vagyunk.......

Betti!
Én adtam meg Szilvinek a számod,bocsi,hogy nem szóltam.........nekem is mondta,hogy behalt a gépük,de igyekszik jönni....
Jobban van a torkod?

Jó lehetett a nagykátai strandon,mi is voltunk egyszer nagyon régen,olyan szépen fel volt újítva,feszített víztükör meg ilyenek,biztos élvezte Milánka a vízet,hiszen ő is egy kis vízimádó baba :wink:
a fényképekért nagyon szomorú vagyok...... :(

De nem versenyzik,csak nézőnek megy remélem..... :roll:

Kriszti!
Megkaptad a privimet?

Andi!
Én emlékszem,hogy megvan a jogsid,és vezetgetsz azért?(Lehet,hogy a Nóra mondta......)
Nagyon ügyesen növeszti a fogacskáit a fiad,kint van már az összes?

Jutka!
Remélem tart még a Duracell....... :D

Az ilyen kisebb baleseteket el se lehet kerülni,úgyhogy ne aggódj,kifogjátok ti is nőni! :wink:
Ezt senki nem ússza meg...

Örülök,hogy jól telt a "pecaparty" és Doresz is élvezte a dolgot,a halakkal mostanában mi is így állunk....

Nóra!
Sikerült a tetveket kiírtani?
Hogy álltok a házzal?

Anita!
Mennyi lett az AFP eredményed? (Csak kíváncsiságból)

Most jutott eszembe,hogy valaki kérdezte,hogy milyen a tápiszentmártoni strand? Szerintem jó.
Mi elég sűrűn járunk,(most is megyünk a héten) ott van anyósómék egyik nyaralója,és a hugoméknak is a strand mellett. Végül is közel van és ha fel van töltve a nagy medence,akkor a fiúk is szuperül elvannak.
VAn összesen 4 medence- 1 gyerek(felnőtteknek tilos bemenni) 1 közepes (mostmár ebbe is termál viz van) 1 termálos (csak husos fazéknak hívjuk,mert csak megkéne kevergetni néha benne az embereket annyian vannak benne) és van egy nagy hidegvízes medence .
Remélem kielégítő volt a válaszom,és bocs,de tényleg nem tudom ki kérdezte,talán Nóra???

Mi szerencsésen hazaérkeztünk Dávodról szuper volt minden (majdnem :wink: ),képeket nem nagyon csináltam,de bebarangoltuk a környéket,Baja,Herczegszántó,Sükösd,Nagybaracska stb..
Megkóstoltuk a mexikói kaját,nagyon jó volt,kicsit fűszeres,de élvezhető....
Baján voltunk egy mexikói étteremben,ami a Dunapartra nézett nagyon hangulatos volt.

Dávid egyre többet dumcsizik,meg lehet zabálni sokszor olyanokat mond...
Pocakbaba nagyon aktív,rengeteget mocorog,ki akarja rúgni folyamatosan a ház oldalát...

Jó éjt!
(Hét közepéig még leszek :wink: )

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Vagyunk! Csak volt egy kis forgalom nálunk, egy kis éjszakázás, meg megnéztük Gyálon az egyik pecatavat.
Nem tudom, de akármennyit alszom, nem érzem magam kipihentnek.... :( Lehet szednem kéne vmi vitamint.... Csomó dolgom volna, de semmi kedvem hozzá..... :( :( :(

Képzeljétek! Van 2 kutyánk, de elkerítettük őket, mert Dóri ugye már kijár az udvarra és nem kellene, hogy letiporják... (Engem is majdnem fellöknek, eccer pocakkal is! :( ) Párom jött ki ma reggel a fürdőből és egy macska benn figyelt a nappali közepén! :? :? :? Hát kissé pipa voltam!!!!

A másik amin ki voltam akadva, hogy van egy ismerősöm, kb. 6 hónapos a babája, de már virslit, feles tejet, krémtúrót kap a bébi.... SEGÍTSÉÉÉÉÉÉÉG!!!!!!!!!!!!!!!!!! Hát nem gondoltam volna, hogy ilyen felelőtlen......

Van viszont jó hírem is! Tegnap Dóra pá-pázott a rokonoknak.... Azt hittem megzabálom! Csak úgy tekergeti a kis csuklóját! :lol: :lol: :lol: Még mondta is, hogy pá-pá, de szerintem ez csak véletlen volt! :):):) Azért is örülök ennek, mert eddig nem volt hajlandó semmit sem utánozni.... Mindig az van amit Ő akar! :lol: :lol: :lol: Ja és felmászott a sarokgarnitúrára... Trappol végig rajta, igaz négykézláb, de mintha egy paci járkálna.... amíg el nem éri az iróasztalt és rámolhat.....

Ildi!
Nálatok sincs hal?!?!? :(:(:( Pedig akartam kérdezni, hogy merre van a Tiszán nyaralótok és fel akartam tenni a halas kérdést is..... Még nem is írtam Neked, hogy morfondíroztam anno, hogy melyik hónapban kéne tesó Dórinak. (Persze, ha tudnám befolyásolni....mert csak egy dolog, hogy Dórit októberre akartam!) Na és melyik hónapot néztem ki???? Decembert.... :lol: :lol:
Duracell??? Lemeríthetetlen..... Bárcsak nekem volna annyi energiám, mint Neki.... :):):)

Napsugár!
Naon édi babócád van! Mennyi idős? Miket csinál már? Tényleg csatlakozz, ha van kedved!

Anita!
Hogy vagytok? Már kezdem megszokni a betont....De nálunk az a baj, hogy Dóra nem is hajlandó benn maradni, ha megsasolja, hogy nincs eltorlaszolva az ajtó.... :lol: :lol: :lol:

Betti!
Ti rendszeres jártok usziba vagy csak alkalmanként? Miket csinál már Milán? Tényleg Ő megeszi amit csinálsz Neki? Nem is nagyon van olyan ismerősöm aki főz a csemetének..... Mindenki konzervezik.... Te melyik játékot szeretnéd?

Felébredtünk, mennem kell!
Ha engedi teszek fel néhány grimaszolós képet Dóriról!

Puszka, Dorka és Jutka
jatka
 
 


Na másodszorra csak sikerül feltennem a képeket.....

Ezek Anya kedvencei:
Kép Kép Kép

Ezek meg a grimaszok.... Szerintem magukért beszélnek....
Kép Kép Kép Kép

Apa szerint tőlem örökölte ezt a tehetségét.... :lol: :lol: :lol:

Puszika, Dorka és Jutka
jatka
 
 


Sziasztok!

Jutka!
ez valami eszméletlen....nagyon aranyos! te jó ég,hogy bírtad lefényképezni,főleg ennyiszer? Nekünk a 21 hónap alatt talán,ha egy grimaszolos képünk van, tiszta őstehetség. :D

Biztos aranyos,ahogy pá-pá zott Doresz,nálunk is az első "feladatok" között volt az integetés.....,mostmár azért áttértünk a sziázásra,olyan nagyfiúsan nyomulunk.... :D

Nem semmi az ismerősöd,hogy mikkel nem tömi szegény gyereket....az ő dolga,de tudhatná,hogy a babának árt ezzel,és nem most fog kijönni a hatása,lehet,hogy pár év múlva..... :cry:

Hal?????
Mi az????Már olyan rég láttam,hogy el is felejtettem hogy néz ki. :oops: :oops: :oops: nem tdom mi van velünk,de idén nem sok szerencsénk volt nekünk se,vagyis apának,mert mi tegnap voltunk vele először (majdnem) pecázni Péterin,és ott se fogtunk semmit.

Nagyréven van nyaralónk,Tiszafüredtől nem messze,Tiszakécske van a másik oldalon. A Holt Tsza parton.....,ott se mindig fog,mert már nem is annyira pecázik,mint régen,akkor "sokat" fogott ,de most nem annyira.

Ezek szerint ti se fogtatok Gyálon se..... :cry:

És nem is a ti cicátok volt bent a nappaliba? :?: Nem semmi,még jó,hogy nem tett kárt semmiben,főleg ,oda nem kakilt a nappali közepére...

Akkor nálatok is elkezdődött a felmászós korszak?????Ajjajj,innentől nincs megállás......

Holnap megyünk a Tiszára.....

Pá-pá Kép
ilgya1
 
 


Sziasztok csajok!

Nagyon jó hogy írtatok.Nekem nem nagyon van időm és kedvem se.Azt se tudom mit csináljak annyi meló van.Jövünk megyünk,gyerekezünk,fürcsizünk stb.Képzeljétek ha minden igaz megyünk pénteken Nagykátára a strandra.A fényképezőt is elviszem ha minden igaz :D Akkor teszek fel képeket is :lol:

Gyorsan válaszolok mindenkinek oké :?:

Ildikó!
Nem baj hogy megadtad a számom a Szilvinek.De énis megadtam már neki az usziba amikor utoljára voltunk.Nem tudom akkor hova írta :roll:
Jó nektek hogy ennyit nyaraltok.Mi még idén nem voltunk sehol csak 1x strandon,de majd augusztusba megyünk nyaralni is :twisted:
Pocakbabád jól van?Amint látom bizti jól érzi magát,ezt abból gondolom amiket írsz róla.Mekkora már?Hossz ,cm?Dávidka jól van?Hogy bírja a nyüzsit és a nyaralást?Puszilom az édes kis pofiját.
Mosószer nemsoká lesz.Ha megjött hívlak!Nem felejtettem el!!!!!!!!!!!Egy fehér kell ugye?Van öblítőm is de csak Silan senzitív(fehér)Ha érdekel írj!
Képzeld kijött a Milán 3.foga :P Fölül az oldalsó.Nem tudom hogy van ez,de nem a középső jött hanem oldalt :roll: Nálatok hogy volt?

Jó nyaralást nektek és írj ha lesz időd.

Jatka!
Neked még adós vagyok a pizza tészta receptjével.Igérem a héten megkapod csak gyűjtök egy kis erőt. :oops:

Nagyon édes a lányod.Annyira szeretnék énis egy kislányt :oops: Na de majd idővel csak még előtte le kell kicsit fogynom!!!!!!!!!!!!
Milán is nagyon tud pápázni és mondja is :wink: Annyira ari és milyen okos.Nem azért mondom de tényleg az.Képzeld múltkor kimentem a konyhába és mire bejöttem felmászott a kismotorjára és onnan a polcra :evil: Most el is tettük onnan a motrot hogy ne mászon rá.De mindig talál valamit amire felmászhat.

Nálunk is az a helyzet mint nálatok.Mármint hogy mindig megy az udvarra ha nyitva az ajtó.Nagyon szeret kint lenni és felfedezni a dolgokat.

Mi most járunk usziba rendszeresen.Heti 1 alkalom,de itthon is van nagy medencén és minden nap fürdünk.

Milán megeszi amit főzzök neki,sőt azt eszik inkább mostanában.Sajna nem mindig van idő így bébikaját is eszik,de nem nagyon akarja mostmár.

Képzeld nekünk már megvannak a pontok a játékokra és vissza is küldtem :D
A sütifaló kincsesbödönt kértem és a járássegítőt.Bár mire megjön már nem hiszem hogy kell járássegítő mert a Milán már most egyedül megáll :P Szerintem 1-2 hónap és megy,vagy még annyi se :roll: Ti mit csináltok már?Mármint Doresz?Milyen játékra gyűjtötök?

Mostmár eldugulok.Írjatok ti is.Puszi

Többiek?

Puszi

Betti
raczbetti
 
 


Teszek még fel képet a Milánról ahogy fürdik a medencénkbe. Kép Közeli kép :)

Kép Ez csak azért hogy lássátok hogy mekkora a medence

Kép Milánka és apukája játszik

Kép Milánka huncutkodik!Harapja apa orrát :)

Jó éjt mindenkinek!

Puszi

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Élek még!!!!!
Azt már nem mondanám,hogy jól is vagyok,mert elkapott valami vírus.
Az elmúlt 2 héptben többször is voltam lázas,más semmi.Mindenki azt mondta,hogy bizti idegi alapon van,mert ugye a tetvek meg miegymás...
Végül meguntam és elmentem dokihoz,aki vérvételre meg hasi UH-ra küldött.Hát a vérképem elég vacak lett,állítólag valami vírus okozza.Kaptam gyógyszert és jövő héten újabb vérvétel lesz.
Már nem vagyok lázas,viszont az összes ízületem bedurrant,alig bírok mozogni.Cataflamot írtak fel,de olyan mintha nem szednék semmit.

Közben szorgalmasan irtjuk a tetveket is,úgy tűnik talán nyerésre állunk...

Tegnap megjött az építési engedélyünk is...

Hétfőn megyek eü-ből vizsgázni,talán jogsim is lesz még az idén :)

Bocsika mindenkitől,hogy ilyen ritkán vagyok :roll:

Ildi!
Igen,én kérdeztem a strandot,köszi az infót!

Betti!
Köszi a privit,ezek között most nem találtam semmit.Láttam,Ildinek mosópor volt meg öblítő az keltette fel a figyelmemet.


Puszikálok mindenkit!!!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 


Szia Nóra!

Jó hogy írtál.Az viszont nem jó hír hogy ilyen beteg vagy.Gyógyulj meg mihamarabb és legyél megint a régi.Azt elhiszem hogy fáradt vagy és ideges is.Nem könnyű a három gyerekkel+építkezés,házimunka stb.

Sok sikert az e.ü vizsgához.

Öblítő már el is fogyott de megpróbálok szerezni még,mert tuti lesz csak nem tudom mikor.

Mosóport csak rendelésre hozok.Folyékony Ariel színes és fehér ruhákhoz való van.5l-es 3400Ft.Ha érdekel írj és hozok.

Gyógyulj meg.

Puszi mindenkinek!

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!
Remélem még emlékeztek rám. Június 14.-én csatlakoztam fel először, sajnos csak egyetlen üzi erejéig (Bottyán doki felől érdeklődtem), mert azóta nem működik rendesen a gépünk, a net mindig lefagy :cry: . Most valamit buherált a gépen a párom és egyenlőre működik. Köszi, hogy örömmel fogadtatok. Most van időm egy kicsit többet is írni magamról.
Most már 22. hetes a pocaklakom, és pont a héten voltam genetikai uh-n (erre azért küldtek, mert egy kicsit emelkedett értéket mutatott az AFP) ahol kiderült, hogy kisfiú lesz és minden rendben van vele. Nagyon boldogok vagyunk :D :D :D . Nekem ugyan mindegy volt a neme , de a férjem mindig fiúgyerkőcről álmodozott.
Egyébként még dolgozom (egy nagyker cég értékesítési osztályán), sajnos ebben a hónapban talán túl sokat is. A nyári szabadságolások miatt most nagyon sok a munka, de már csak 2 nehéz hét aztán én is elmegyek egy kis pihire.
A válaszok és egyéb infók alapján lemondtam arról, hogy Bottyán dokihoz menjek. Most ajánlottak valaki mást a Dél-Pesti Kor.-ból. Dr Csütörtökit, hétfőn találkozom vele a rendelőjében. Ha szimpatikus és el tud vállalni, szerintem őt fogom választani. A jelenlegi dokimmal egyrészt nem nagyon vagyok megelégedve, másrészt ő a Schöpf Méreiben orvos és ott nem szeretnék szülni. Az István K. vagy a Dél-Pesti K. között gondolkodtam.

Anita, Ildikó ti már tudjátok a babók nemét ?
ldikó gondolom te most is az István K.-at választod majd.

Betti! Ha van egy kis időd a pizzatészta engem is érdekelne (ermika@freeweb.hu) Köszi

Sajnos még nem tudtam olyan részletesen végigolvasni az eddigi üziket, de igyekszem, hogy mindenkit jobban meg tudjak ismerni.

Üdv mindenkinek
Erika
ermika
 
 


Szia Erika!

Jó hogy írtál.Ha lesz egy kis időm neked is küldöm a pizza tészta receptet.

Egyébként emlékszem rád.Gratulálok még1x a babádhoz.Mi lesz a neve?Jó munkát neked és vigyázz magatokra :wink:

Meddig dolgozol?Remélhetőleg sikerül jól orvost választanod.Szerintem sok múlik rajta.


Többiek :?: :?: :?: :?: :?: :?: :roll: Merre vasgytok?Hát nem valami aktív a csappat. :evil:

Mindenkinek jó hetet és további szép nyarat.Voltunk strandon pénteken és vasárnap is.Nagyon jó volt.Csináltam képeket is és teszek fel csak le kell kicsinyíteni.

Puszi mindenkinek!

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok!

Megjöttünk Tiszáról.
Nagyon jól éreztük magunkat és még tanulni is tudtam...
Szép idő volt nagyon.

Kicsit beindult itt az élet úgy látom,végre....

Betti!
Nagyon jók a képek a Kis Milánról,imádnivaló,mint mindig. És az a rengeteg játék......és aranyosak ahogy apukájával játszanak....

Igen egy fehér mosópor kell,és öblítőt is tehetnél el nekem,jó a Sensitive,sőt.....(ha lesz)

Gratulálok a fogacskák növesztéséhez!!!! Nálunk is úgy jöttek a fogak,nem sorban,meg is lepődtem rendesen..... :roll: szóval no para minden teljesen normális......


Ja és várom a képeket a strandról....

Nóra!
Örülök,hogy "élsz" :D

Remélem mára már jobban vagy és az eü. vizsgád is sikerült! Kérjük a beszámolót!!!!!!

Erika!
Én is emlékszem rád,már szomorkodtam,hogy nem írsz te sem....

Gratulálok a kisfiatokhoz!!!!
Örülök,hogy sikerült dokit találni,majd mesélj,mi volt a benyomásod!
Mi még nem tudjuk a nemét,ma voltam 20 hetes uh-n,de állítólag nem látszik,és vissza is minősítettek,csak 19+2 hetes vagyok a 20 hét helyett :oops: De azért egy fényképet sikerült kikunyiznom:
Kép


Igen, az Istvánban szeretnék szülni,még nem beszéltem erről a dokimmal,de lehet,hogy kipróbálok egy két alternatív vajúdási módszert,és vízben szeretnék szülni. :roll:

Amúgy merrefelé laksz?

Minden elveszett vecsési és nem vecsési anyucit puszilok!

Ildikó
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ildikó!

Üdvözlünk újra itthon.Jó hogy írtál :)Köszönjük a sok szép szót a Milánról és apáról és a játékokról :P Na ezt jól leírtam :) Játékunk az még rengeteg van.Nem is írom mert úgyse hinnéd el... :o

Milán péntek óta kapaszkodás nélkül áll és ma egyedül el is indult.Mármint rendesen!!!!!Képzeljétek 16lépést ment egyedül úgy hogy nem ült le és nem esett el :P :D Nagyon aranyos.
Egyfolytában gyakorol és megy megállás nélkül.Mit szóltok?

Közben jön a 4. és az 5. fogunk.Ez az felső középső fogcsik lesznek ha minden igaz.Mármint ha meg nem előzi valamelyik másik fog,ami készül kibújni :roll: Kicsit nyűgi is a drámám :cry:

Ildi a mosópor csak jövőhét közepén vagy végén jön meg,mert kifogyott és csak akkor hoznak.Öblítőm sajna nincs,de ha lesz gondolok rád és teszek el.Mennyi kéne?

Képeket nem felejtem el a strandról csak kis időt kérek.

Nektek milyen volt a Tiszán?Fürödtetek?Mentek még valahova?Pocibabó jól van?Dávidka?

Puszi mindenkinek és írjatok!

Megyek mert felsírt a Milán :cry: Biztos a foga fáj.

Többiek tessék írni.

Nóra!
Remélem sikerült az e.ü vizsga.Várjuk a beszámolót!Remélem jobban vagy már.Tetvek is fogyóban vannak.

Szilvi!
jelentkezz te is.Jól eltüntél irgum-burgum :evil: Puszi Vikinek is.

Jó éjt!

Betti
raczbetti
 
 


Szia Betti!

Én is köszi!

Gratulálok Milánnak a járáshoz! Nagyon erős baba,már akkor lépegetett mikor nálunk voltatok.....

Ráér a mosópor,öblítőből kettőt kérek.

Most mennem kell,de még jövök :Ildikó

elszaladok a C&A ba.
ilgya1
 
 


Szia Ildikó!

Már ma láttam hogy írtál,de rohanom kellett és nem tudtam írni.Köszi a gratulációt Milán nevébe.Képzeld egész nap csak menne és sétálna.Tetszik neki hogy oda megy ahova szeretne és egyedül.Nem semmi kiskölyök :D

Mosópor ha meglesz szólok.Öblítőt is teszek el addig.Nívea naptej nem érdekel esetleg?Már csak pár darab van.Nagyon jó árba van.Ha gondolod írok privibe árat és képet is küldök. :roll:

Vásároltál valamit a C&A-ba?Mi a Tescoba voltunk és most értünk haza.Megyek is aludni.

Jó éjt.Puszi

Betti
raczbetti
 
 


Szia Betti!

Ilyen erővel priviben is levelezhetnénk.... :(

Meggyőztél naptej is kell 1 darab.Biztos jó árban van,mint a többi cucc is.... :)

Nem a C&A-ba voltam :D hanem a CBA-ba Kép

Nem sok mindent vettem,csak egy két apróságot,végül is sőrért mentem,mert délután átjöttek a sogóromék,aztán kevés volt itthon a sőr,ilyen melegben???? Kép
persze ilyenkor minden szart meglát az ember,és akkor nem tudja megállni,hogy ne vegyen.....

Ti miért mentetek a Tesco-ba? Volt valami cél? Vagy csak a szokásos havi bevásárlás?

De aranyos lehet,Milánka ahogy lépeget ide-oda,mostmár nem lesz egy nyugodt perced se,mindehova mehetsz utána. :twisted:

Holnap megyek védőnőhöz. A piacra is kiugrok.
Képzeljétek összetalálkoztunk a Katona Vilmával az iwiw-en és levelezünk,tök ari. A múltkor is írta,hogy megjött a mai postával az AFP eredményem Kép

Ma meg zúza pörit csinálok,megyek is,mert még át szoktam pucolni.

Puszika:Ildikó
ilgya1
 
 


Szia Ildi!

Hát tényleg privibe is levelezhetnénk ha már így ketten maradtunk.Majd írok részletesen és a képeket se felejtem el,de most van valami a gépünkel és azt próbáljuk helyre tenni.

Puszi

Betti
raczbetti
 
 


Sziasztok !

Voltam hétfőn Dr. Csütörtökinél, és nagyon szimpi volt, úgyhogy hozzá fogok járni ezentúl. Igaz, hogy a magánrendelésen fizetni kell, de úgy gondolom megéri, mert sokkal jobb ellátást kapok mint ahová eddig jártam orvoshoz.

Betti !
Én is gratulálok Milánka elindulásához. Nemsokára fogócskázhatsz vele a kertben szaladgálva.
Nem csodálom, hogy nyűgös szegényke ha fáj a fogacskája + még ez a párás meleg :cry: :cry: , gondolom ezt a picik sem bírják olyan jól.

Még nem tudom mi lesz a kisfiunk neve, bár előző hétvégén összeírtunk a párommal 5-6 nevet, de még nem döntöttük el melyik legyen.

Ildikó!
A fürdőkádban, vízben vajúdásról én is jókat hallottam. Kár, hogy erre csak egy-két korházban van lehetőség.
Én is Katona Vilmához járok, majd megkeresem az iwiwen.
Jó lett az AFP eredményed ?
Mekkora is lesz a korkülönbség Dávidka és a pici között ?


Kérdeztétek merre lakom. Kertekalja vasútállomástól pár percre, egy kétlakásos családi házban. Az egyik lakásban anyukám és a nagyim, a másikban én és a férjem lakunk. Apósom pedig a szomszédunk. Ez lehet, hogy kicsit sűrünek tűnik, de nagyon jó a család közelsége, mert sokat tudunk egymásnak segíteni.


Most már megyek aludni. Holnap korán kell kelnem, mert nagy családi összeruccanás lesz a nagynénémnél Fóton és reggel még valami sütit kell sütnöm indulás előtt + még apiacra is el akarok ugrani..

Üdv
Erika

Ui.: Mi az a "Tücsök zene" (vagy cini muzsika) amiről régebbi üzikben írtatok ?
ermika
 
 


Sziasztok!

Nem tüntem ám el :wink: 8)

Erika!

Jó hogy írtál.Nagyon örülök ám nekd.Legalább valaki ír ebbe a topicba Ildin és rajtam kívül is. :)
Többiekel nem tudom mi van hogy így eltüntek és nem írnak.

Örülök hogy szimpi a dokid.Nevekel mi is így voltunk.Összeírtam pár nevet és a párom választott hogy neki melyik tetszik azok közül amit kiválasztotam.

Milán nevébe is köszi a gratulációt.Elég rosszul viseli a meleget és ezt a sok változást amin átmegy.Nagyon anyás és ilyenkor mindig rajtam lóg :twisted:

Gondolom teis rosszul viseled a meleget?!

Jó bulizást holnapra és fincsi sütit :D Mit sütsz?

Ildi!

Mizu veletek?Remélem nem komolyan mondtad amit privibe beszéltünk.Írj majd oké :?: :wink:

Írtam neked hogy mik jöttek.Holnap is lesznek új dolgok.Majd várom hogy írj.Képekre sajna még mindig nem volt időm :evil:


Többiek????????????????????Valamiért haragszotok hogy nem írtok?Vagy nem tudom mi lehet :roll: :?:

Megyek aludni mert leragadnak a szemeim és holnap vár a munka :(

Puszi

Betti
raczbetti
 
 


Kedves Juditok!

Sok boldogságot kívánok névnapotok alkalmából!
Kép

Ildikó&David
ilgya1
 
 


Sziasztok!

Ildi,Betti!

Látom kezdtek megorrolni a lustálkodókra,így gyorsan írok pár sort. :):):)

Komolyan csak párat,mert épp baracklekvárt főzök,csak Apa átvette egy kicsit a keverést,mert már délután óta ott állok.Na nem a lekvár miatt:először persze pucoltam a sárgabarackot,utána eltettem egy kis őszibarackot befőttnek...

Szóval most sem unatkozom.

Minden vizsgám megvan,beadtam a papírokat is,a héten,úgy tűnik,meglesz a jogsim :D

Már a kinti munka meg a háztartás is teljesen felemészti az energiámat,nem tudom mi lesz,ha beindul az építkezés is.Pedig úgy tűnik a héten alapásás lesz...

Mennem kell bocsika,lassan üvegbe kell tölteni a lekvárt...

Mielőtt elfelejtem:Juditoknak én is nagyon boldog névnapot kívánok!

Kép

Puszi mindenkinek!!!

Nóra

KépKép
KépKép
krivita
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?