Új privát üzeneted érkezett!

Okr, nagyon edi az Ada 0 napos kepe! :lol: Olyan kis torekenynek nez ki, huuu...most jovok ra, hogy en fel sem mernek venni egy ilyen kis aprosagot a karjaimba... :shock:
Es milyen helyes kismami voltal...Remeljuk, hogy mihamarabb ismetlest lathatunk :wink:
alice27
 
 


Sziasztok lányok!Amint olvasom zajlanak az események!
Csakegy ezerrel gratulálok!!!!Nagyon vigyázz magatokra!!!!!
Kandika, légyszi javítsd már ki a táblázatban hogy ma vagyok az 1.cn-on!Köszike!Egyrész ez most öröm is meg nem is mivel még soha életemben nem menstruáltam 32 napra!Úgy néz ki alakulok hátha sikerül egy baba is végre!Na nem nyavajgok!
Más:Képzeljétek dolgozik itt az osztályunkon egy gyógytornász csaj aki PCO-s és már kb.2 éve szedi a Merkformint.Na szóval most lettek teljesen jok a hormonjai és azt mondta neki a belgyógyász hogy csak akkor menjen vissza ha gyereket akar mert ugyanis szedheti a Merkformint egész terhessége alatt, csak akkor alá kell majd írnia egy beleegyező nyilatkozatot ,hogy saját felelősségére szedi.Állítólag kifejezetten jó az első trimeszterben mert kivédi a korai vetéléseket.
niki26
 
 


Szia Niki!

Jé! Ilyen is van???????
Mo.-on??????
Gyulai Kórház????
Miért van, h. a belgyógyászok többet tudnak a metforminról, mint a nőgyógyászok?????? :evil:

32 nap? Az már rendes ciklusnak látszik!!!!
Hőmérőztél? Volt PÉ-d? Drukkolok, h. a következőben összejöjjön!!!!! :D
Merre jártál??( Úgy emlékszem rég láttunk! )
rambóka
 
 

 
 

Kép
Szép jó reggelt!
Niki gratula !32nap,az már valami!.Javitottalak!
Kriszti!Ada nagyon édes,lábad szupi dundi! :lol:
Rambóka!Ki korán kell???-vagy nem hagytak aludni?
Kavicska!
Na hozzá jutottál a "GI ubihoz?" :lol:
Na léptem,megyünk Rejókáékkal strandolni!Majd d.u. beszámolok róla,ha érdekel! :lol:
-na pusza

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Alice!Te is csinálsz ,jó kis magyar"koviubit"?Látom a hülyeség ragájos....de ha az jó,meg van bocsájtva!Nem?
Jó étvágyat hozzá! :lol:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Jó reggelt lányok,

Kavics: nekem is jó a Campona, én bárhová elmegyek szivesen. Eszembe jutott nekem is egy hely, nagyon szuper, van kertje, van belső része légkondival, parkoló, szuper kaják, és mivel egy cukrászda is van benne, ezért az édesszájúak is megtalálják a számításukat. Nem kifejezetten olcsó, de naggyon szupi a kaja, tényleg ! Zila kávéház és étterem a neve, a honlapjuk azt hiszem: www.zila.hu
Egy hibája van: a XVIII. kerületben van, az Üllői úton. Mondjuk van annyira periféria, mint a Campona. Nekem ez jutott eszembe.

Okr: nagyon édi Ada 0 naposan ! :lol:

Rejo: Eszter 3 napig volt lázas az oltás után, de már jól van. Szerencse hogy Domi ilyen hamar túl jutott az egészen.
zsizsik
 
 


Dícsérő szavakat köszönjük! :oops:


Andika
Naná,hogy érdekel bennünket!Élménybeszámolót várjuk!Mondjuk itt elég borult az ég,de meleg van!A strandhoz ideális!
Lábim valóban ducibuci volt.Ide azért nem tettem be,ne untassalak vele titeket :oops: :oops:

Zsizsik
Ada is pont így ,3 napig volt lázas utolsó oltását követően!
Örülök,hogy jól van a gyermeked!
A linket mindjárt megnézem.

Niki
Remek,hogy spontán ciklusod lett!
Most már nem várat sokat a baba sem,meglásd!

Rambóka
Neked felírja a dokid a metformint,hogy terhes vagy,vagy magadnak írod fel?
Bocsi,ha már írtad,nem emlékszem :oops:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Halihóóó

Okr megkaptam a képeket!!! nagyon csini vagy és a hajad is szuper! Ada pedig édi,igaz nekem a 2-5 éves kor a kedvencem tüneményesek :D Nekem nincs új képem,ha lesz küldök.

Kandi jöhetnek a frissítő strandos képek!!!!!

Niki örülök a mensidnek a következöben remélem a zebrának :wink: drukk!!

Zsizsik én nem tudtam megnézni a linket :cry: nincs ilyen oldal..

Nóra1!!!!! merre vagy?????? jelentkezzz!! :)
Vendég
 


Sziasztok!

Most megint sok a munkám, és csak inkább olvasgatlak benneteket, de nem állhatom meg, hogy ne szóljak hozzá "a gyerekek szóról szóra eljátszák az oviban" témához. Hát nem csak a veszekedést mondják vissza, hanem mindent, amit hallanak, megtanulnak. Anyósom mesélte, hogy valamelyik nap Álmos fogta magát, és a strandon minden dohányzót sorban felvilágosított róla, hogy meg fog betegdni, sőt előbb meg is hal, mivel dohányzik....

A héten még időt kéne találnom egy EKG-re, a védőnőre és a háziorvosra...

További szép napot mindenkinek (megyek dolgozni).

Vöcsök
vöcsök
 
 


Sziasztok!

Kincs :D , micsoda megérzéseid vannak :D , most jöttem vissza egy kis külföldi meló+ szabiból. A héten vagyok, igyekszem sokat jelentkezni :) Te hogy vagy? Most Clostys hónapod van ugye?
Alig tudtalak titeket visszaolvasgatni annyit írtatok :oops:

Csakegy! Most látom csak a zebrádat: GRATULÁLOK :D , fúúúúúúúú, egészen kirázott a hideg ebben a nagy melegben, annyira örülök neked.

Szívesen mennék a találkozóra is, ha bevesztek egy nem PCO-s(csak pajzsmirigyes)jelentkezőt is :?: , annyira szeretnélek megismerni benneteket, tényleg jó lenne találkozni. Én a Camponára szavazok, a 22. kerületben lakom, így ez nekem még kényelmes is lenne 8) .

Okr: nagyon édes Ada :)

Alakul az életem, egyre jobban vagyok a pm gyógyszertől, a görbém is ígéretes, feldobom nektek. Van egy kis gondom viszont. Ha netán :shock: fent maradna a hő, amit nagyon szeretnék, akkor nem tudok rögtön dokihoz menni, mert külföldön leszek egy hétig szombattól. Sajnos lehet, hogy a progimmal lesznek gondok. Ha palástűt iszok addig az elég lehet? Tudom ez ilyen túlbiztosítás de hát most azért nagyon reménykedem.

Kép
nóra1
 
 


Kincs, megnéztem, és bocsi, a helyes link cím: www.zilakavehaz.hu

Vöcsök, ilyen elmesélőset TERRRRMÉSZETESEN én is tudok mesélni..... :lol: mint minden gyakorló anyuka.... :wink:
Sok van, de az egyik legdurvább az volt, mikor anyám ment a gyerekért az oviba, és az ovónők finoman érdeklődtek a család italozási szokásai iránt, mivel a drágaságom azt mesélte, hogy: anya beültet engem az autóba, és utána még visszamegy a házba a sörösüvegéért, és vezetés közben azt iszogatja......
Azt hittem, a föld alá süllyedek szégyenemben.... :roll: A férjem megiszik egy sört minden este munka után, de ha vezet, előtte illetve alatta soha nem iszik, ivott. Napláne én....ha iszom egy pohár sört, akkor már sokat mondtam.... fogalmam sincs, honnan szedte ezt az élményt, de magyarázkodhattam az oviban....
Nagy csibészek ám, vigyázni kell ! Egyik reggel közölte velünk a Tücsök: olyan hangosan horkoltatok mindketten, alig birtam aludni.... :oops: :oops: Szóval az ajtókat muszáj csukni, csak ebben a melegben azt hittük, ha halkabbak vagyunk a szokásosnál, nem ébred fel.... hát nem jött be.... :oops:
zsizsik
 
 


Zsizsik!

:) Nagyon jó a "sztori". Én még nem mertem megkérdezni az óvónénit, hogy mit mesél a gyerkőc... Egyébként az első szülőértekezleten az óvónéni felajánlott egy megállapodást: mi szülők higgyük el csak a felét annak, amit a gyerek az oviban történtekről mesél, és akkor ők is csak a felét hiszik el annak, amit a gyerkőc az otthon történtekről mesél :)

Üdv mindenkinek (megyek teregetni, aztán folytatom a munkát).

Vöcsök
vöcsök
 
 


Okriszta!

A nőgyógyászom tudomásával és beleegyezésével magamnak írom. Így egyszerűbb, nem kell receptekért rohangászni!
Eredetileg szakorvos (diabetológus) írta fel, voltam azóta nála ellenőrzésen, ő is tud róla, h. szedem. Nem kellett semmiféle beleegyező nyilatkozatot aláírnom, valszeg mivel orvos vagyok, meg úgyis az én döntésem és az én felelőségem! Remélem tényleg nem lesz semmi gond, folyamatosan ellenőrizzük Mütyűrkét UH-gal, meg engem laborokkal. De tuti csak szülés után lesz a dolog!

Zsizsik!

Nekem sem nyitotta meg az oldalt! :(

Vöcsök!

Az a tuti, amikor a babád szétugrálja az EKG-t és 3X kell megismételni, mire értékelhető eredményt kapnak!!!
Kérd el az "ugrálós" papírt is, ha ilyen lesz, majd meg lehet mutatni a gyereknek később, h. " fiam te már akkor sem fértél a bőrödbe!!!"! :lol:
rambóka
 
 


Sziasztok!

csak gyorsan írok kicsit.

Nóra sztem gyere a talira!!! :wink: De jó hogy jobban érzed magad és a görbéd!!!!!! nagyon biztató!!! a dokit nem tudom... még csak 6.napja magas a hőd a szabidról ha hazajössz sztem még nem késő a doki...a palástfűt nem ismerem,Lányok ki tudja??

Zsizsik jót nevettem a sztorin :lol: tényleg figyelni kell. a linket nézem :wink:
Vendég
 


Rambóka!

Már 15 hetesen is szétrugdálja? (Nagyon büszke vaggyok ám, hogy már 15 hetesnek nevezhetem - Andinak hála, mnindig tudom hol tartok...:)

Vöcsök
vöcsök
 
 


Kincs :) , az a baj, hogy szombaton utazom és szombaton jövök,így a 11 napon megyek és a 18-on :P jövök,ha ....., ezt még leírni is fura, de jó lenne :) , na befejezem az álmodozást
nóra1
 
 


Nóra!

Drukkok mennek ezerrel!!!!! Én mindenképpen innám a palástfüvet!
Ha tudsz kérdezz rá a többi topicon, hátha maradt vkinek Utrója v. Duphastonja, én már elajándékoztam a sajátomat!
Vagy irass a körzetivel!!!!

Zsizsik!

Jót röhögtem!!!! :lol: :lol: :lol:
Az még jó, amikor családon belül terjesztik a kettőtök közt elhangzott, senki másra nem tartozó, de vmely családtagról elhangzott kritikákat, ítéleteket:
- Mond nagyi, neked miért van csak 1 fejed???
-???
-Mer az anya mondta, h. vén sárkány vagy!
-!!!! :lol: :lol: :lol:

Vöcsök!

Attól még, h. te nem érzed, a babád pattog mint a vizibolha odabenn!( Ekkor még van helye bőven!!)
Annyira mindenesetre eléggé, h. megzavarja az EKG-t! De ne aggódj azért meg tudják csinálni! Csak olyan jó érzés, h. megint egy újabb jelzés arról, h. él és mozog!!!!! :D
Sajnos nekem nem nyomtatták ki azt a részt! :cry:
rambóka
 
 


Rambóka :D , köszi! Palásfűből mennyit lehet inni?
Ha úgy kezdem el a progi, hogy nem is kellene ugye attól nem lehet semmi baj? Vagyis túladagolni nem lehet? Még egyszer köszi :oops:
nóra1
 
 


Nóra!

Palástfűhöz nem értek. Kérdezd meg Csakegyet v. Almodot!
Progipótlót szerintem a + teszt után kezdj csak el szedni (de akkor azonnal!!!!), mert, ha korábban kezded és esetleg menetközben elfogy, akkor elmehet a baba!!!!!! :!:
Másrészről megemeli a testhőmérsékletet és eltolhatja a menstruációt, így hamis illúziókba ringathat!!! Én jártam így, nagyon szar volt!!!!! :cry: :cry: :cry:
rambóka
 
 


Rambóka :) !
Nagyon köszi, sajnálom :cry: , tényleg rossz lehet :( . Rendben mindenképpen megvárom a + tesztet. (Kicsit feszül a mellem tegnap óta, ezért akarok mindenképpen felkészülni hátha::: :shock: ). Megpróbálok akkor beszerezni progipótlót.

Csakegy tudnál segíteni palástfű témában? Mennyit lehet belőle inni?
nóra1
 
 


Palástfű... aszongyák terhesen nem kéne...
Vendég
 


Sziasztok!

Egy praktika a hsz-k elszállása végett:
Én úgy csinálom, hogy amit beírok, azt kijelölöm, és jobb egér gomb klikkelése után MÁSOLT feliratot választom. Viszont nem másolok sehova sem. Így ha elszállt a hsz-m, gyorsan beillesztem. Érthető voltam, vagy zagyva? :roll:

Lányok, lányok! nem miattotok nem írtam, vagy olvastam! :roll:
Hozzátartoztok minden napjaimhoz. :lol:

Kincs! No hogy állsz? Ha jól emlékszem te hőmérőzöl. Abból nagyjából lehet következtetni, hogy mikor is volt pé-d.
7 évhez gratula! Nem semmi. :lol: Remélem jól megünnepeltéttek! :wink:

Okriszti: muskátlis téma. Párom heti egyszer tápoldatozza. Viszont ebbe a melegbe a tápoldat sem sokat segít szegény növényeknek. :cry:

Rambóka! Tied a hangszóró. :lol: Igen, jegesmaci van a képen. Egy gyenge pillanatomba választottam a macit - elromlott légkondi. :lol:
Én csak 3*1 Adimetet szedek ám! :lol: Elnézést! félreérthető módon írtam!

Rejo! Értettem! :lol: Johanna szép név, s most hogy mondod, egyre több Johannát hallok én is.
Tetszik nekem a hend-es munkáid. :lol: Én is úgy csinálnám már!

Kandika! Én olyan irigy vagyok, amikor mentek arra a szuper strandra! :lol: Az idén valahogy nem sikerül még a szoliba sem eljutnom. A múltkor színező testápolóra fanyalodtam. Hát az ujjam köze hetekig olyan volt, mintha festettem volna, a tenyerem mint a bantu négeré, a többi részemen nem is látszott. :twisted: :lol:
Tábla? Ám legyen. Hmv-n lakom, 31,5 éves vagyok, 3*1___500 Adimetet szedek 2006. 04. 28. óta. Ciklusom hossza: változó. Cn-et sajnos nem tudom fejből - tickerem mutatja. Köszi szépen!

Mindjárt esik - hála égnek!

További szép napot!

Bee
beebeey
 
 



Beebeey Nóra igen clostis hónapom van,de uh nem láttak domináns tüszőt :? :( a doki a következő hónapra 3*1 clostit ír (ezt már temeti) de lehet kihagyom lesz ami lesz(a doki aug-ban szabin van). Hőmérőzök de nemtom lesz e pé, a 20cn-ig nem hiszem,reménykedem, ugye Csakegy :wink:

Nem nagyon ünnepelünk csak szerényen :)
Vendég
 


Szia Kandika!!

Látom ti is eljöttetek! :lol: Ott még mindig esik? Azt is látom mihez vezetett az első utad, ahogy hazaértetek :wink:

Olyan kalandos utunk volt hazafelé, kb. 30 elakadt autót láttunk, az utakon méter magasan állt a víz, tiszta káosz volt a városban.
Hála istennek hogy hazaértünk.

Domi elaludt ahogy betettük az autóba, hazaértünk, átfeküdt az ágyra, azóta alszik tovább :lol:

na csajok most visszaolvasok!
kandikáékkal monszunba fulladt a strandolásunk!

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!
Na szóval,jól indult a nap....Rejókáék nagyon aranyosak,szimpatikusak....jól elvoltunk....csak,hát csöpizni kezedett az eső....majd esett,majd szakadt,majd ömlött....így sajna el is jöttünk a strandról.Rejókáék,pár percel elöttünk távoztak sietősen....Domi fázott már...Mi meg egy telcsi hatására...miszerint Óbudán tart már a jégeső...sietősre fogtuk....mert hát a kocsit ki veszi meg utána 8) ....mert a fiam és kersztfiam,élvezte nagyon....bánták,hogy eljöttünk.Én nagyon szexi voltam...bálna testemmel a volán mögött....csak egy fürdőruciban...de az kit érdekel.DE itthon végre ki tudtam nyitni az ablakokat és nem 45°jött be! :lol:
Most nincs itthon "koviubim" :( kár,hogy a strandon nem ettem....de szakadó esőben nem mentem vásárolni-főleg fürdőruhában (vizes hajjal)!
"Gyerekszáj?"
Nati ,már az egész ovit telekürtőlte,hogy lesz tesója,azért járkálok orvoshoz mindig.....naná,hogy ha kissé nagyobb a hasam...valamelyik ovónő megkérdezi,és megjegyzi,hogy már látszik...de jó! :shock:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Alice, Okr!

Köszi a hsz-t anyuhoz.

Okr!

Ada nagyon édes.

Rambóka!

Elég nagy fába vágtátok a fejszéteket a festéssel!
Mi is magunk akartunk kifesteni az új lakásban..de mikor mondták glettelni is kell, akkor mondtuk, hogy akkor inkább kifizetjük a 200ezret a festőknek. Na a következő festést már bevállaljuk. Nákunk a kisebb helyiségek Hérával vannak festve, a nagyok Duluxszal.
A férjem szerint a Dulux nem jó..egy réteg van csak fenn..valami nekikoppan és már jön le mint a tojáshéj.
A Héra halványabb, de tartósabb.
Mivel én szeretem az mézsárgát, narancsot, muszáj volt itt ott a Dulux. A plafont meg nagyon rondán csinálták meg a festők..tiszta hepe-hupa.
babancs
 
 


Rejóka!Nővérem 1/2 3-kor rámtelcsizett,hogy na milyen ,már a kocsi....mert náluk,már látszik pár kocsin... 8) na ekkor sietősre fogtuk.... :lol:
Én meg szellőztetek-légkondi nélkül,csöpizik az eső...fiúk meg bünözőset játszanak! :D
Gondoltam,hogy Domi elalszik...látszott rajta,meg,hogy fáradt és ezért,már fázik is...ilyenkor irigykedek,Nati majd éjjel alszik legközelebb,pedig mennyire jó volt anno,2-3órát sziesztázni mellette. :lol:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Kandika!

ne írj ilyet nyilvánosan rólunk, mert elpirulok... :oops: :oops:
Látod, látod, pedig én kínáltam a koviubit! :lol:
Jó hogy nem maradtunk, itt gazdagréten legalábbis jól lehűlt a levegő, nem lehetne fürcsizni, ahhoz már hideg van.
(nem is vagy bálna!!)

Okr!
Cuki Ada 0 évesen. Én már eli felejtettem, milyenek ilyenkor. milyen picik.
Tök jó ötlet a tropicárium, Kavicska én is Camponára voksolok, mert Zsolti meg Domi több órát is el tud lenni addig az akváriumban.

babancs köszi a pü-t!
Figyelj, barátnőmnek, akinek kivették a méhét, majd meghalt a kisbabája, ez az egyetlen kapaszkodója, a dajkaanyaság, hogy ne őrüljön meg.
Van egy húga. meg a férjének egy nővére. Sztem egy testvér azért nem áll le veszekedni, hogy kié a gyerek...Meg én sem.
Én mondtam neki, 6 év múlva, ha megszültem a 3. gyerekemet (ha összejön) szülök neki, ha a hormonrendszerem és a PCO-m engedi.

Én úgy tudom egyébként, most van újra folyamatban, hogy engedélyezzék, már elő van készítve a törvénytervezet, csak a parlamentnek kell rámondani az igent.

Nóra!
Ez egy tuti, 150 %-os PÉ! gratulálok!! csak így tovább!!

rambóka, írdd le nekem légyszi a pm-alulműködés tüneteit, ha van időd!!

Bee!
Üdv a táblában! HMV kedvenc városom, első nagy szerelmem kötött oda...

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejóka!Cak is az igazat,azért is az igazat...írom Én!
És Zsolti is,már az első alkalommal...felajánlotta az "ubiját" :lol: :lol:
Nekem is jó a Campona.Palacsintát utálom,de viszek majd ételhordóban...töltöttkáposztát....
"Bálna"

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Sziasztok!
Kandika és Aranykavics invitálására Én is ismét előbújnék "spontán olvasó" mivoltomból...Ha nem baj...
Azt hiszem a babásoknak már gratuláltam,és ismét csak minden jót nekik :) És csajok,most már lassan Én is totál úgy érzem,hogy pocakot szeretnék...Annyit ébréndozok róla...És ollllyan jóóó olvasni,amiket a pocakosok,és babásko írnak...Hmmmm :wink:
Velem annyi: sok nyűglődés után végre júniustól szedem a Merckformint, bár először 2x850 mg-ost szedtem( persze 2 hét alatt szépen emeltem fél szemekkel az adagokat a napi 2 szemre--Kandika tanácsára), aztán nemrég 1000 mg-osat írt fel a doki,de ez asszem nem jött be( a doki azt mondta szedjek 2x fél szemet---kérdem Én miért nem 500 mg-osat írt fel?) Ma meg voltam nála újra, s előadtam, hogy szerintem maradjunk a 850 mg-osnál, s ő felírta!!!Halleluja! Mondtam neki,hogy hadd szedjem pár hónapig, s nézzük meg,hátha lesz 30 nap körüli mensim...Hátha műxik nálam is...Erre a Doki maga mondta mosolyogva,hogy "igen,igen,és sokan terhesek is lesznek tőle!"
De lányok,ha ezt így vágja némelyik doki,akkor miért kell kihúzni belőlük??Bár 1 hónapja ugyanez a doki elmondta a törzskönyvezés miatti dolgokat...
Jelenleg még a pattijaim nem múltak,de mintha 1-2 kilótól már megszabadultam volna...És tegnapn mintha lett volna pé-m...
Kandika, sajnálom, hogy az eső elmosta a strandolást...Lányok, van már pontos időpont tali ügyben?
Puszi, Szilvi 8)
szyszqo
 
 


Szyszqo!
Na örülök,hogy felírta a gyogyit! :D
De akkor most 2x850mg-ot fogsz szedni????
Agusztus 26.szombat....a tali,leszel potyautas??? :lol:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


....ja és tegnapi Pé-re ma is rá kell dolgozni!!!
Akkor , a tegnap leírt tüneteket észlelted akkor??? :lol: Ha lány lesz...Andrea legyen...-áááááááááá ez csak egy rossz vicc volt! :lol:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Rejo!

A törvénymódosítással kapcsolatos link:

http://epa.oszk.hu/00800/00804/00417/59129.html

A végén a lényeg:

Továbbra sem legális ugyanakkor az úgynevezett dajkaterhesség, melynek során a csupán ivarsejtekkel rendelkező szülők gyermekét egy másik nő hordja ki. Tekintve, hogy ez az eljárás a gyermek hovatartozásával kapcsolatban rendkívül súlyos etikai és jogi kérdéseket vet fel, már az Egészségügyi Törvény 1997-es szövegezésének előkészítése során kikerült a tervezetből.
babancs
 
 


Ja és Rejo!

Amit még nem mondtam: Nagyon szép és nemes elhatározásnak találom, hogy segíteni akarsz a barátnődnek gyermeket szülni.
Én kívánom, hogy összejöjjön a dolog. (6 év hosszú idő, addig még bármi változhat..főleg, hogy kihalóban van a lakosságunk..és egyre több a meddő nő!)
babancs
 
 


Kandika, Te meg miből gondolod, hogy mi dolgoztunk tegnap? :lol:
Remegett a házunk teteje?? :wink: Vagy sikoltozás volt? :lol:
Potyautas is lehetek???De jóóóóóóóóó
Kössszönöm szépeeeeeeeen
Aug. 26,ugye szombat? az jó szerintem...Hogy hány óra az még kérdéses ugye?Csináljak neked koviubit? :P
Igen, most újra 2x850 mg-ot szedek....És 100 darabosat kaptam, elég lesz egy darabig, be voltam tojva múlt héten a szabi alatt mert elszámoltam magam az előző dobozzal ( az csak 30 darabos volt)
Kavics melózik?
Pusz
szyszqo
 
 



Szyszqo˘˘˘
Persze,hogy lehetsz "potya utas"!
Hát az éjszakai rengéseket hallottam ,de azt hittem a mai idő előszele volt....de most már tudom...TI VOLTATOK!
-és mi az,hogy nem baj,hogy írsz újra....megártotta hőség???? :lol:
Koviubira mindig vevő vagyok...jó sós-jéghideg...már ettem vagy 8-at,de még mindig akarok! :shock:
8) Többiek????? 8)

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Kandika!

Hát ennyire éheztetitek azt a szegény gyereket?????? :shock:
:lol: :lol: :lol:


Szia Sziszkó!!! :D

Örülök, h. újra itt!!!


Beebeey!

Újabb tag a táblicskuban!!! Akkor most a babona alapján kell jönnie egy (v. több!!!) pozitív tesztnek is!!!!!!!! :!:
Lassan Kandika, Okriszta és Zsizsik is tesztéretté válik!!!!!!
Jujj de izgulok!!!!! :shock:

Jót röhögtem az önbarnítós testápolós sztoridon!
A barátnőm kis különbséggel ugyanígy járt: ő a barátját kérte meg, h. alaposan kenje be a krémmel, majd lefeküdtek aludni, reggel rémülten látták, h. a srác keze olyan, mintha kakaóporral szórták volna be!
Fél órás súrolással és domestosozással elérték, h. csak az ujja köze és a bőrkeményedések maradtak barnák (még hetekig!!), de megesküdött, h. ő ilyen sz..rt többet nem vesz, inkább a bőrrák!!!
:lol: :lol: :lol:
De nem hiszem ,h. ez ritka eset lenne! Nem értem a cég miért nem vonja vissza ezt a testápolót! :evil:

Rejo!

Kérésed parancs! :D

Hyperthyreosis tünetei:
Anyagcsere:
fázékonyság, hízás
Szív-érrendszer:
bradycardia (lassult szívműködés), hyperlipidaemia
hypotonia (lassult szívműködés) vagy paradox hypertonia
Neurológiai és pszichiátriai tünetek:
lelassulás, fáradékonyság, érdektelenség, depresszív hangulat, indítékhiány, feledékenység, hyporeflexia (megnyúlt
Achilles-reflex idô)
Dermatológiai tünetek: a bôr hideg, száraz, sápadtszürkés, tésztás tapintatú, a szôrzet töredezô, hajhullás, alkaron lábszáron
hypertrichosis, töredezô lassabban növekvô körmök
Gyomor-bél rendszer:obstipatio
Vérképzô rendszer: anaemia, mikrocitás vagy makrocitás
Reprodukció: menses-zavarok, hyperprolactinaemia, sterilitás,
terhesség esetén gyakoribb vetélés, illetve koraszülés
Labordiagnózis:
A hypothyreosis laboratóriumi és képalkotó vizsgálata igen egyszerű, hiszen a magas TSH érték (normálisan 0,3-4,0 mU/l között) igazolja a hypothyreosist, a normális TSH érték pedig kizárja azt. A TSH mellett rutinszerűen mért szabad thyroxin (FT4) szint (normálisan általában 9-20 pmol/l közötti érték) megmutatja, hogy a hypothyreosis klinikai (alacsony FT4) vagy latens (normális FT4). Mint már említettük, a trijódthyronin (T3 vagy FT3) szint mérésének a hypothyreosis diagnosztikájában nincs jelentôsége, mert a T3 szinte bármilyen súlyosabb betegségben - normális pajzsmirigyműködés esetén is - alacsony lehet (ez az úgynevezett „euthyreoid sick syndroma" vagy „nonthyroidal illness").
Ha igazolni akarjuk a hypothyreosis autoimmun eredetét, megmérjük a pajzsmirigy peroxidáz enzim ellenes antitest titerét (anti-TPO), amely az autoimmun thyreoiditisben általában jelentôsen emelkedett.

Egyéb érdekesség:
http://72.14.221.104/search?q=cache:7HL ... lr=lang_hu
rambóka
 
 


Rambóa
Rejóka fia ezzel riogatja Őket,hogy ennyire behuzza a hasát...és megynyugtattam,hogy Natinak is volt,ilyen időszaka...amit meg is örökítettem egy fürdés során....de meg is kértem,hogy ne csinálja...mert ha ezt meglátja egy családsegítős...tuti mehet a kóterba! :lol: :lol: Na azóta,le is szokott róla hála... :lol:
Na jó éjt Mindenkinek! :idea: lekapcs...

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


kandika!

Szegény Nati! remélem azóta kiheverte! :shock:

rambóka!
Köszi!

na már most. Nem vagyok hipohonder, DE végre ki kéne deríteni, hogy mitől vagyok állandóan ( terhesség előtti állapotomat figyelembe véve) fáradékony, álmos, nem pörgök, le vagyok lassulva, sokszor nincs erőm, semmihez sincs kedvem-erőm.
Erős hajhullás, töredező körmök, haj, fázékonyság stimmel.
Rengeteget alszom, nagyon aluszékony vagyok (mondom terhességtől függetlenül, kamasz korom óta)
A fáradékonyság miatt ÁLLANDÓAN, minden hülye háziorvos és iskolaorvos azt hitte vérszegény vagyok, pedig a vasam mindig az egeket verte.

Tudom, ezek elég általános tünetek, lehet alacsony vérnyomás is (nekem az van), lehet talán az IR is okozhat ilyet?

De szöget ütött a fejembe az, hogy pm alulműködés esetén kevés a teje a kismamának. Tudom, ez lehet a PCO-m miatt is, de mi van, ha a PCO-m is pm alulműködés miatt van?? :roll:

Mi az az obstipatio?

Dokicsajok, ilyenkor terhesen is lehet pm működést nézni? reális lesz az eredmény?

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejo!

Obstipatio: szorulás, HIPOTÓNIA: alacsony vérnyomás ( csak rosszul illesztette be!)
Bocs, h. nem vettem észre, a többit fordítottam!!!!
Olvasd el a linket a terhesség után kialakuló hypothyreosisról!
Szerintem nézesd meg, nehogy baj legyen!!!!!!!!!
rambóka
 
 


Rambóka!Köszi!

Akkor obstipatio is stimmel! Világéletemben, mindig. Hipotónia is stimmel.

Rambóka, kavicska terhesség alatt is meg lehet nézetni a pm-t? Reális lesz az eredmény?

Kép

Kép
rejo
 
 


Elolvastam Rambóka!

rekedt hang is stimmel, nagyon sokszor rekedt torokfájástól függetlenül.

Néztem, a fogamzásgátló is befolyásolja és megzavarja a pm működését!!!! A francba. Itt van a kutya elásva! + nálunk anyai nagymamám, aki cukorbeteg volt, pm -je sem működött rendesen. Azt írják családi hajlam van rá, és pm-zavar pont hogy cukorbetegséget okozhat.

Na nagyszerű, szépen összeállt a kép.

Csütörtökön megyek nőgyógyihoz, meg háziorvoshoz, valamelyikkel megnézetem.

Kép

Kép
rejo
 
 


Helló lányok! :)

Elmaradt a másnapi jelentkezésem ,mert az ágyból kikelni nem tudtam úgy fájt a hasam..vasárnap már kimentünk az ügyeletre...doki szerint minden rendben "csak"a méhszalagok húzodnak,de azért tegnap elkellett mennem uh-ra...hál'ég kicsi drágám nő, mint a gomba semmi baja :lol: ,,de eljöttem táppénzre,mert túl is hajtottam magam(pénteken már alig áltam a lábamon)!

Szóval annyi a lemaradásom h be se tudnám hozni...de most már jövök!! 8)

Kavicska
Miújság veled????

Na szép napot Mindenkinek!
pussz
Vendég
 


Rambóka!

kicsit utána olvasgattam. Terhesség alatt más lesz a pm. működés. Terhesség alatt csak akkor kezdenek új kezelésbe, és a gyógyszerszedést csak akkor indítják el (nagyon nehéz beállítani az adagot), ha nagyon komoly ok van rá. (Nálam nincs most per pillanat komoly tünet)

Szülés után is megbolondul a pm.

Ha komoly gond lett volna vele, elment volna a baba az első 12 hétben.

na mindegy, csütörtökön beszélek dokimmal.

Bocsi csajok, most már eldugulok ezzel a témával.

Ella!!!
nagyon örülök, hogy kiírattad magad!!
Most aztán tessék írni, böcsülettel!! :D

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok...

na látom ment itt a témázás... jülön köszönöet a koviubis képekért... ezeknek hála tegnap este benyomtam fél tállal... a másik felét meg a férjem nyomta be amikor meglátta, hogy milyen lelkesen falatozom az uborkát...

Ja... vérnyomás: nekem tegnap speciel 89/57 volt, 80-as pulzusszám mellett.... hát csoda, hogy állandóan hulla vagyok? (mondjuk nekem a vasam is alacsony szokott lenni)

Ella: a lényeg, hogy minden rendben!!!!!!!!!!

Ja... tegnap este azért én is jól bepánikoltam... mentem WC-re és a papíron volt két színes nyákdarabocska is... egy sötétbarna és egy rózsaszín... nem volt az egész nyák színes, csak két pici darabocska volt mai más színű volt... hát... szóval jól bexartam...

azóta nem volt más színű nyák... remélem nem is lesz.... a hőmérősbabásban megnyugtattak, hogy normális... csak nálam eddig semmi ilyen nem volt...
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: