Új privát üzeneted érkezett!

Az a baj, h. az enyém nem kimondottan instant típus!!!! :lol: Nehezen oldódik!!!! :cry:
(És ne feledjétek, ők szinte semmit nem tudnak egymásról!!!!!!! Nem úgy mint mi!!!! :lol: )
rambóka
 
 


Rambóka!

Minden vérbeli pécsinek van szőlője. nekünk is van kettő is, Kispostavülgyben. Még présházunk is van! meg saját borunk!

A tiétek hol van?

Kép

Kép
rejo
 
 


Csajok!
Itt a pasik szép számba összegyűlnek, és tényleg pasitali is lesz. Az enyém párom azon a hétvégén ügyeletes! Neki megvan a biztos megörzőhely :lol: :lol:

Rambóka!
Nagyon szép neve lesz :) Nálunk ez a név sajnos nem lehet.

Nekem egyébként teljesen mindegy hol találkozunk. Csak ne kint az 50 fokban. :shock: Én úgyis enni fogok. Akárhova is ülünk be!
Ha nincs kajájuk, elszalasztom a pincért a legközelebbi pizzazóba. Oszt úgy is jó.
Én ismerem magam. Reggel fogok innen indulni és estére érek vissza. Vagy vasárnap. Nekem enni kell, mert éhesen alkalmatlan vagyok a társalgásra. Csak a kaján fog járni az eszem :lol: :lol: :lol: Lehet, h édesapámnál alszom.
Szerintem a következő héten már tisztán fogjuk látni, hogy hova megyünk. :)

A KÉK szín továbbra is kötelező!!!!

Húha most pillantottam az órára. Asszem le kéne feküdnöm.
Vendég
 

 
 

Rambóka: de lesz közös téma: hogy mennyire az idegeikre megy már az egész :) meg, hogy hogy bírják az időzített szexet... lehet, hogy kéne nekik egy moderátor vagy témalista? :)

ha kell akkor összedobunk egyet és lerakjuk eléjük az asztalra... itt vannak a témák, beszélgessenek :) :) :)

Esetleg egy PCO kvízt is megcsináltathatnánk velük... hogy ki mennyire jött képbe a PCO-val kapcsolatban... stb. :) :) :)

Csak aztán nehogy meglepődjünk ha arra a kérdésre, hogy hogy készül a gyerek rossz választ adnak :)
Vendég
 


Lányok!
Kandikának is volt plázás ötlete. Én abban is benne vagyok.

Ötletek még gyűljenek aztán meglátjuk. Ott legalább légkondicionált a helység. Nem gebbedünk meg a melegtől :shock:
Bogit lehet 20, de akár 40 km/h sebességgel is tologatni na és van parkoló.

De ötleteket továbbra is várunk :)

Rambóka!
Méghogy instant! :lol: :lol: :lol: A párom sem!! :)
Teljesen az ellentétem.
Szerintem engem ha kommancsok földjére leeresztenének, függetlenül attól, hogy nem ismerem a nyelvüket képes lennék órákig elbeszélgetni velük :shock: De asszem a sumér nyelv sem okozna problémát! :lol:
Asszem az lenne számomra a legnagyobb csapás ha megnémúlnék!
Vendég
 


Nálunk is én beszélek helyette! :lol: :lol: :lol:
Már sokszor mondta, h. nem tud olyan helyzetet v. embert, akivel én ne tudnék elbeszélgetni!!!!
(Mondjuk az orvosi szakmában szerintem ez alapvető lenne!!!!
Mosoly+ nyitottság!!!! :!: )
De sajnos a párom nem ilyen, még ismerős társaságban sem igen kommunikatív, hátmég idegenek közt!!!!!

Ja! A szabadtér (pl. erdő v. park), sem biztos, h. jó, mert én már megint- , a koraterhesek meg még sokat járnak pisilni! Legalábbis én az elején óránként!!!! :lol:
rambóka
 
 


én nem járok.... és hányingerem sincs és farkaséhes sem vagyok... ja... és hulla fáradt sem...

izé....
Vendég
 


lehet, hogy én annyira korai vagyok, hogy még észre se vette a szervezetem ? :twisted:

(a hasam viszont sokszor fáj... vagyis valszeg a méhem)
Vendég
 


Ne aggódj, eljön még az idő, amikor a napi menetrendedet és útvonaladat a környéken elérhető WC-k alapján fogod megtervezni! :lol: :lol: :lol:
rambóka
 
 


Rambóka!

Lehet pont azért mondta, hogy ne magamat okoljam a töréntek miatt.
Pü-t küldtem.
lara26
 
 


Jó reggelt Mindenkinek!!!

Lara!
Tegnap kimaradtál a felsorolásból :oops: . Téged is szeretettel várunk a talin :D

Húha csajok, jó későig fent voltatok.
Hihetetlen. :) Bár én is csak dobáltam magam az ágyban. Szerintem fél kettő magasságában még nem aludtam. :?

De már ébren is vagyok! :shock:
Oan nagy vihar készülődött, de csak annyi is lett belőle. :?

Puszika!
Vendég
 


Szép napot!!

Rejo saját bor???talin kóstálhatjuk? :lol: :lol:

Rambóka Kavics a családban a férfiak nekünk sem beszédesek,egy órát is képesek csendben üldögélni,én két percet bírok :D
De kíváncsi lennék mit kezdenek egymással, Csakegy felvetése is tetszik :lol:
A hely nekem is mind1 mert autóval érkezem és nem én vezetek :D ,csak legyen jó biztonságos parkoló
Vendég
 


Sziasztok!

Hát sztem apa nálunk sem rajongana a ffitali ötletéért. Bár ő nagyon társasági ember, de főleg a saját haverjaival. Idegenekkel most már csak akkor hajlandó megismerkedni, ha ahhoz érdeke fűződik :oops: (munkakapcsolat, üzleti kapcsolat)
Öregszik már. :lol:

na meg neki Domira is vigyáznia kell!

Szóval vele ne számoljatok, csak velem! :lol:

Kincs, ha addig megyünk haza, hozok bort! de ez már nem az igazi Amíg nagymamám élt, díjnyertes borunk volt. Egyrészt biobor volt, semmi hozzáadott cukor vagy adalékanyag, semmi pancsolás.
+ ő zalaegerszegi szőlőhegyen nőtt fel, mindent tudott a szőlőről.
Gyerekként iszonyú nagy élmény volt a hordómosás, szőlőpréselés... 8)
Aztán mikor meghalt mamám, papám 10 évig nem nyúlt semmihez a kertben, elvadultak a szőlőtőkék.
Anyu új férje meg nem ért hozzá, csak úgy csinál... :oops: Szal neki már nem olyan igazi a bora... :?

apa ma hisztis, úgyhogy eső lesz. Nálunk ő a legjobb barométer, jobban jelzi a hisztijeivel a frontokat, mint egy kisbaba. Még az én pocakommal is felveszi a versenyt (pedig én a keményedések számából már fokra pontosan meg tudom mondani a lehűlés nagyságát :lol: )

Kép

Kép
rejo
 
 



Rejoka!

Nagyszüleimnek is volt szőlősük. A szüret családi esemény volt, szomszédokkal, rokonokkal, tehenes szekérrel (ökör nem volt), rengeteg hordó. Egésznapos szüret program. Aztán sajtoslás. Az állandó must kostolás, (minőség ellenörzés).
Aztán meghalt tata és minden véget ért. Mamámnak már nem volt sem lelki ereje sem kedve az egészhez. Felszámolta a szőlöst. És eladták a földet.
Istenem ha ezekre az emlékekre gondolok, elszorul a szívem. A gyerekeimnek sosem lesz ilyen élményük. :(

Teljesen megnyugodtam, ami a páromat illeti. :)
Azt hittem csak Ő ilyen (na meg a két tesója, apukája. Anyós nagydumás. Mindig azt mondja, hogy a két menyétől tudja, hogy mi van a fiaival :lol: ) A párom szeret beszélgetni, de sosem ő vezeti a társalgás vezérfonalát. Autók, autók autók, ebben teljesen otthon van, na meg a műtéti technikák :roll: (szakbarbár).

Azt hittem csak a nők hisztisek. Nálunk CSAK ÉN! A párom a PCOra fogja! :shock: Azt mondta, hogy nem is várhatja el tőlem, hogy mindig kiegyensúlyozott legyek. Amikor köztudott, hogy normál körülmények között is az agyunk hormon tengerben fürdik. A PCO pedig ennek a tengernek a háborgó változata :shock:
Vendég
 


na így legyen öttösöm a lotón. megvolt az eső.

hetek óta először esett itt gazdagréten.

Kép

Kép
rejo
 
 


Kavicska!

Hát igen az élmények...Valahogy pótolni kell a gyerekeinknek...Mondjuk nálunk apa egy 80 fős faluból származik, azért ott még lesz élményük.

persze, a házasságunk elején én is nagyon hisztis voltam. Borzasztóan. Képzelheted mi volt...két dudás egy csárdában...

Aztán én lenyugodtam, mert ketten nem hisztizhetünk. :lol:
+ engem nagyon megedzettek a gimis tomboló hormonú kamaszaim. Hogy hiányoznak! A poénjaik. A sok nevetés...

vagy apa edzett meg rájuk? nem tudom :roll:

Kép

Kép
rejo
 
 


Kavics!

Azért nem jelentkeztem még taliügyben, mert valószínű, hogy augusztus végén már tanulni fogunk a férjemmel a 2. rész-szalvizsgára..szeptemberre kértük az időpontot..még nem derült ki, mikor megyünk..előtte 1 hónapot tanulunk.

Az előbb megkérdeztem a férjemet..ő szívesen jönne a talira (elküldjem egyedül? :wink: )
A leírtakkal ellentétben az én férjem abszolút nem ilyen..ő inkább elnyom mindenhol. Külföldön is ő kérdez mindent..én csak annyit németül: hol a pizzéria? :oops:

A tali helyszíne: ha belül klímás, kívül nem..lehetne akár egy meki is:) még lufit is kapnának a gyerkőcök...Na jó, én nem vagyok pesti..bár elég sokat éltem Pesten. Pl. Normafán is vannak tök jó helyek. Az sem biztos, hogy ilyen dögmeleg lesz.
At esküvőmmel is így jártam...dögmeleg, dögmeleg..az esküvőnk napján meg 10 fok..eh

Szóval, ha jó a tali időpontja, akkor megyünk...nekem minden cuccom kék..a kék az én színem :D

Ja és Rambóka! Nem vagyok stresszes..a munkámból kifolyólag már volt alkalmam legyőzni. Szerintem az okozta a hasmesést, hogy kimaradt egy metforminos nap. Az vizsont nagyon idegesít, hogy ilyen gyors az anyagcserém...már éjszaka is kell mennem..és fáj a belem :(

Az orosz természetgyógyi télleg nagyon drága.
Árak kb.:

-vitt leletek alapján tanácsadás, gyógyszerírás: 5.000 Ft
-csontkovácsolás: 10.000 Ft
-computeres vizsgálat (1-1,5 óra): 25.000 Ft -- ebben ajándék a csontkovácsolás.

Homeopata cseppek ára..volt darabja 17.000 ft...
Ja és ezek 2 éves árak!
babancs
 
 


Ja és én még mindig hisztis vagyok házaságon belül..bár a házasság elején járok :D
Ha nem az van amit én akarok, bevágom a durcát.

A belgyógyászom vizsgálta nálam a növekedési hormont..hátha amiatt van a kedélyállapot ingadozásom.
Mindig azon filózott, miért vagyok csak 155 cm...de hát könyörgöm: 160 cm-es szülőknek mekkora gyereke legyen???
babancs
 
 


Babancs!
Két dudás egy csárdában! :lol: :lol: :lol:
Téged is várunk. Tanulni! tanulni! Tanulni! Mondta Lenin.... de azért egy nap belefér. :roll:
Én utáltam, ha vizsgaidőszakban elmentem valahova bulizni, mert idegesített a "semmi dogom" emberek lazasága. Inkább elmerültem a tudomány rejtelmeiben :lol: :lol: Utólag pótoltam.
De amióta dolgozom és mellette tanulok (úgy tünik a halálos ágyamon is könyvvel a kezemben leszek :shock: ), a buli kötelező. Különben megcsikkannék. Időnként sutba vágom a könyveket, mert nagyon elegem van, hogy 6 éves koromtól tart ez az egész, de ez van. :?
Úgyhogy arra a napra te is nyugodtan dobd félre a jegyzeteket, és buli van!!!! :)
Legalább hatékonyabb lesz a pénteki és vasárnapi napod. !!!!
Vendég
 


babancs!

Remélem a meki csak vicc volt, mert én oda a gyerekemet semmilyen körülmények között nem vinném be. :shock:
Szerencsére még nem tudja mi az. és azt hogy ott enni lehet.
Én sem szívesen teszem be oda a lábam.

Figyu, szeretnék kérni egy kis jogi segítséget béranyaság ügyben.
Pü-t küldök, jó?Előre is köszi! :D

Nézesdd már meg a pajzsmirigyedet!!(gyors anyagcsere) :roll:

Kép

Kép
rejo
 
 


Aranykavics! :)

Köszi a meghívást nagyon kedves vagy, de én nem tudok menni.
lara26
 
 


Hellóbelló!

Mekist na ne. :shock: Zsufi hely, szombaton az elvált apukák viszik oda kajáltatni a gyerekeiket, büdös, kommersz stb. stb. Ráadásul én nem hallok jól, a zaj van, akkor aztán végképp nem...
A Margiszigettel meg az a gond, hogy nem lehet a közelben parkolni rendesen és a BKV is csőd most arrafele, így Bogi nem jöhetne... :roll:

Ugyanakkor szemétke vagyok, mert kritizálni tudok csak, de ötlet nincs. :lol:
Én mindenképpen olyan teraszos helyet preferálnék, ahol lehetne előre asztalt foglalni és helyünk is lenne, árnyék is van, zaj és kosz sincs. A Campona szökőkút melletti palacsintázója az ilyen... :lol: ez egy olyan hely hála istennek, hogy soha nem annyira felkapott, mint a Westend, nincs tömegnyomor. De nekem szegényes a fantáziám, ennyiben kifújtam sajna.

Lányok, most próbálgattam fel a ruháimat. Mi történt?? :shock: A terhesség előtti ruhatáramból szinte csak pár felső és szoknya jön rám, meg egy sztreccsfarmer, ami nyúlik. A többi kilőve. Ez botrányos!!!! :evil: Még szerencse, hogy koraterhesen vettem pár 40-es bővebb gatyát, hogy tudjak mit a növekvő pockomra rágombolni, na azok most fenékben is dudorodnak szépen, de rámjönnek legalább.
És én "csak" alig 13 kg-t híztam!!! :shock: :shock: Most a felsőből a mellem és kitágult mellkasom miatt 42-es kéne, alsóból bővebb fazonú 40-es a régi 38-asok helyett. :(
Jó nagy szívás is tud lenni ez a terhesség! :?
A szülés utáni házaséletet meg inkább nem is taglalom.

pusz Norka
Vendég
 


Szia Norka!
:lol: :lol: :lol: :lol:

Én tuti bálna lédi leszek. Nálam 13 kiló :shock: :shock: :shock: Belegondolni is rossz. Jelenleg is minden ruhámat cipőkanállal veszem fel :shock: annyira szűkek. Akkor ezeket tuttir nem fogom tudni hsználni. Majd ruhatár csere :shock: Azt meg anyagilag nem fogjuk bírni :?
Hihi csak már itt tartanánk.

A meki nekem sem tetszik.
De eddig a bevásárló központ három voksot kapott: Kandi, rambóka, Norka, személyében. (Csakegy is elfogadta.) Kincsnek is jó lenne parkolás végett.

Betettem egy flakon ásványvizet a mélyhűtőbe.
Ez tényleg megfagyott :shock: Most szopogatom a jegyet. És nyalogatom a fincsi nulla fokos vizet. :shock:

Cupp. Vagyok.
Vendég
 


Még három ember leadja a voksát a Campona palacsintázója mellett és eldöntté nyilvánítjuk. :)

Akkor már csak az órát kell megbeszélni!
Vendég
 


Norka!

megszívta magát a combod meg a feneked! :lol:

Ne félj, le fog menni, de nem ilyen hamar!! Az én 22 kilóm domival 1 év alatt ment le.

Most majd újra elveszted a szüzességedet! :oops: :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


Betegesen kívánom a pirítós kenyeret, vajjal és lekvárral. Muszáj ennem.
Így nem lehet GIIIIIIIII diééééétááááát tartaniiiiii :cry: !

Nem bírom a gyűrdést rosszak az idegeim :lol: :lol: :lol:

Tehát ennem kell. IRnek odaseneki!!!
Vendég
 


Sziasztok!
Kincsecske, Te kincset ersz, jo a névvalasztas! :lol: :lol: :lol: Koszonjuk, megkaptuk az esot! :lol: Ma ejszaka, jo kis nyari zapor volt, es reggelre minden friss es ude lett...kicsit lehult a levego is. Szerintem erdemes lenne kifejlesztened ezt a keresteljesito kepesseget mas teruletekre is :wink:

Norka, ez a kis plussz hamar le fog olvadni...Kolleganoimen lattam, hogy szinte meg erofeszitest sem kellett tenniuk erte...

Kavicska, neked jo lekvaroskenyerezest...Apropo, GI diéta: teljes kiorlesu kenyer + fruktozos lekvar...es igy megbocsajthato! :wink:
alice27
 
 


Rejo!

Pü ment! A Dévai honlapján a jogszabályokat javaslom ne vegyétek készpénznek...pl. az eü.-ről szóló tv. elég jelentősen megváltozott. Magyarországon nincs jogi lehetőség béranyaságra!

Jómagam kizárt, hogy belemennék, még ha jogilag lehetne is...aki kihordja más embrióját, az javarészt a magának tekinti..hiszen valahol a teste része 9 hónapig, szoptatni tudná...akkor már inkább az örökbefogadás.

...

A mekivel kapcsolatban vicceltem..én csak kényszerűségből járok oda, ha másra nincs idő.
babancs
 
 


Fúúú babancs... a meki tényleg rossz vicc volt :) Az egyetlen dolog amit ott meg mernék kockáztatni az a saláta... az meg mocsok drága a minőségéhez képest... (a burgerben is csak a tortilla tekercset merem megkockáztatni... a csirkést... de legutóbb az is szénné volt égetve úgyhogy folyton a kozmás csirkéket kapirgáltam belőle... úgyhogy arról is lemondok az elkövetkező jósok évre....)...

A palacsintázóval csak az a baj, hogy nem akarok édeset enni :( Ott más kaja is van? Csak mert a külső részen van egy csomóféle kaja... csakhát azt nem lehet bevinni a palacsintázóba... bár ki tudja... lehet, hogy a Semiramisban vásárolt habos kakaómat be fogom vinni oda :) + valakinek tutira le kell majd előre foglalnia a helyet ....
Vendég
 


Ezt a meleget nem lehet bírni!!! Húúúúhhh!

Béranyaság?? Én bevállalnám olyan barátért, vagy rokonért, akinek nem lehet gyereke. (és természetesn az illető nagyon közel áll hozzám és sokat jelent nekem) Adnám a méhemet. Viszont nem tudom, hogy egy ilyen "fogyatékos", félgőzzel müködő PCOS hormonrendszerrel képes lennék e rá!
Képzeljétek azt a főnököt, amikor bejelnted, hogy most várod a negyedik gyereked, de tulajdonképpen másnak szülöd :shock: Szerintem ez legalább olyan nemes dolog, mint az elő szerv donor. Ha valaki egyik veséjét adja oda hozzátartzozójának vagy barátjának. De talán egy béranyasággal kevesebbet adsz magadból. Csupán kihordod. Hogy hozzád nő e??? Igen!!! Egészen biztos! Keresztmamája lehetsz, vagy pótanyuka! Szerintem csodálatos dolog. :)
De eddig még sosem gondolkodtam ilyeneken! :roll:

Rejoka! Hogy te milyen gondolatokat ültetsz el az ember agyában.

pár évvel ezelőtt olvastam, hogy amerikában (mert hol máshol) megtermékenyített gorilla petesejtet ültettek nők méhébe. Akik császárral megszülték. 10000 dollárt adtak egy ilyen "béranyaságért". Asszem jól emlékszem, gorilla volt... :roll: Na ezt már nem!!!! De nem tudhatjuk, hogy a szegénység mibe nem viszi bele az embert. (lásd indiai vesedonorok: csupán 100 euroért, miközben az angol akceptor 15 ezer fontot fizet. Csak a pénz becsúszik a dokik és a politikusok zsebébe. )
Vendég
 


Rejo
Hát nekem is úgy rémlett közeli családtag lehet béranya.Most nem tudom TV-ből jött az ötlet,vagy a suli jogi ismereteiből.Na,persze Babancs ezt jobban tudja!
Egyébként én is bevállalnám,azért aki közel áll hozzám,és nem lehet babája.Az elválás nekem így is nehezen ment,hogy sajátom a gyerek. :D 2 hétig depis voltam,hogy senki sincs már a pocakomban. :shock: Hormonok!
Apa itt is hisztis,meg néha én is!A vita pedig legtöbbször Ada hisztijéből indul ki. :wink: Akkor aztán ordítás-csapkodás,persze a gyerek addigra megnyugszik,és érdeklődve figyel.A végén röhögésbe torkollik a dolog! :D

Kavicska
A Campona jó ötlet!Ha ezt apa meghallja!Asszem nem marad itthon a család!
Pont tegnap nézegette a Tropikáriumot.Csorgott a nyála a cápák után! :D :D egy jó nőt nem vizslat ennyi ideig!
Szerény személyem imádja a palancsitát.Lehetőleg teszínhabos,és gyümölcsös változatban. :lol:
Szóval akkor mégegy voks oda!

Alice
Képzeld itt is elborult! :) Vittem is ernyőt a sétához.Sztem ettől megrémült a felhő és huss......35 fok volt árnyékban. :(
Szépen mutattam az esernyővel.Jó,hogy körbe nem röhögtek! :evil:

Andika
Köszike a táblicskut!
Vagyok!Írtam pü-t!

Rambóka,Kincs
Nálunk apa a beszédesebb,és a barátkozóbb. :D

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kriszta!
Itt röhögök és próbállak elképzelni titeket, amint vitatkoztok és a gyerek árgus szemekkel figyeli, hogy KI LESZ A FŐnök!! :lol:
Ernyővel valóban nagyon csini lehettél. :shock:
Palacsinta! NYami! :)

Csakegy javaslom, hozz egy kis répát, vagy almát magadnak :?

Vagyok!!! :)
Vendég
 


Kavicska
Hát utólag mi is murisnak találjuk a helyzetet.De vitaközben mindig véresen komoly,élet-halál harcot vívunk. :D
Párod dolgozik?Mert az enyém igen! :( A pénteki ügyeletét jobban szeretem,mert akkor hazajön szombaton reggel :) ,vhol meghallgatták a vágyamat,mert az összes péntek az övé :P

Pont most nézegettem az origó babázó rovatát.A horoszkóp szerint gyermekemmel majd nagykorában lesz szuper a viszonyom,na de az apjának is uezt írta.Mi lesz Adával addig? :shock: :?: Nekem ikrek gyereket kéne szülnöm, azt írja az az ideális! :D Apa ikrek,tehát egy már van is! :P

KépKép

KépKép
okr
 
 


Szyszqo!!!

Jelentkezz légyszives! :)

Kriszta!
Nálunk a vita abban áll, hogy én mondok az uracskám hallgat :shock: Nehéz vele vitatkozni. :? Ami szeretek nálunk sosincs duzzogás. Nehezen viselném. Ő is.
Ada felnő. :) Mire észbekaptok apa már hajkurássza a legyeskedő pasikat :lol: :lol:
Párom dolgozik. Mindig dolgozik. Deeeee...jön a 3 hét szabi!!! Annak jól megadjuk a módját. 8)

Kandika!
Kívánom a savanyú uborkát.

Csakegy! Nehogy azt merd írni, hogy nálatok készül a koviubi :shock: :!:
Vendég
 


Szép estét!

Alice szívesen :wink: :D :D

Palacsintázó OK! a cápákat már láttuk, de a fiúknak is lesz elfoglaltság :D


Itt már kellemes az idő meglocsoltam mindent, csak a szúnyogok pusztulnának ki :evil:, körbefestettem a házat a férjem mosogatott :lol: most kicsit vagyok én is.
Vendég
 


Kavicska!
Szyszqo nyaralt,ma pü-ztünk pont! :)
Nálunk nem készül a koviubi...mert nincs értelme naponta csinálni...inkább veszem 2naponta kb.! :lol:
Kriszti!Pü-ment!Szivi!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Én anyumtól kapom a koviubit azt ettem..
Vendég
 


Hogy kell koviubit csinálni?Mamát mindig figyeltem,mit tesz bele,de jómagam még sosem gyártottam :oops:
Uracskám szóvá is tette múltkor :evil:

KépKép

KépKép
okr
 
 




Kandika!!!!
Tudod mit jelent ez számomra ???? Kedden kovi ubit csinálok!!!
Felhívom anyós pajtást, hogy azzal várjon :) Hétvégén ott landolunk :)

Krisztácska!
Az én párom is szóvá tette. Inkább csak úgy megjegyezte :lol:
Szóval a párod ráizgult a cápákra.
Augusztus 7 az hétfő. Megnéztem. Kedden tutti ott leszünk. Vagy szerda de.

Kincsecske!
Itt tényleg összehozzátok a pasitalit. :lol:
Kiváncsi leszek, hogy fognak egymáshoz viszonyulni :lol: :lol: Ígéretesebb, mint gondoltuk. Az én uram böcsületesen ügyelni fog.

Rambóka!
Merre vagy???

Bogiggancs?Norka?

Kedves szabdságolók már nagyon hiányolunk benneteket!
Vendég
 


Okr, az esernyon jot nevettem :lol: :lol: :lol: ...en is pontosan ezt akartam kerdezni, a kovaszos uborka recpetjet...Andika, koszi, majd kiprobalom...

A palacsinatazoban nincs sos palacsinta? :shock: Itt minden palacsinatazoban van sos es edes is...A sosak sonkaval, tojassal, hagymaval, kolbasszal, tengeri herkentyukkel (a lazacot imadjuk)...stb toltve + legtobbszor salival kinalva. En meg csak egyszer voltam Bp-en palacsinatazoban...Jopar eve a Kiraly utcaban egy francia ismeros nyitott egy ilyet..ott volt sos es edes is....Persze a Campona-ban meg nem voltam, csak kicsit meglepett...
alice27
 
 


Hehe..fél évig laktam Pesten. És hol? Hát pont a Camponával szemben :D , a koleszban..ott van egy elte kolesz
Az egyetlen hely Pesten, ahová bekötött szemmel is odatalálnék..ső a volt pasim is ott lakik egy kapásra tőle. Talán mégis jó ürügy felmennem? :wink:
A palacsintázót nem ismerem..anno míg nem szedtem a metformint, nem kívántam az édességet :oops: A sós palacsinta meg szerintem nem palacsinta (vagyis nem desszert, hanem főétel pl. hortobágyi)

A béranyaságról még most is fenntartom a leírtakat..nagyon sokat olvastam a témában, és nem csodálom, hogy nem engedélyezik.
babancs
 
 


Ja és hazajött anyu a kórházból..lelkileg teljesen ki van. Az orvost okolja, aki levette a mellét..meg a hónalját is felvágta. Nem bírja belátni, hogy rosszindulatú daganata volt. Szerinte neki semmi baja nem volt, gyönyörű melle volt..most meg egész életére rokkanttá tették.
Kéne neki keresni egy pszichológust..párat ismerek (névről), de én még sosem merészkedtem el hozzájuk.

Na bocs megint nem ide illőért..csak olyan jó panaszkodni.
babancs
 
 


Sziasztok!

Hát a mai nap egy tömör szívás volt:
Ez a Dulux már nem az a Dulux, amivel két éve festettünk! :(
Az még simán fedett 1 rétegben és elég volt a feltüntetett négyzetméterre, ez meg – hiába számoltuk ki, h. mennyi kell belőle a kisszobára – csak két falra volt elég, arra is foltosan!!!!
Még jó, h. a Baumax tart készletet (Praktiker nem!!!) igaz csak 5 litereset, de képzeljétek az is elfogyott, pedig elvileg a 2,5 liternek elegendőnek kellett volna lennie!!!!! Hogy a fene esne beléjük!!!!!!!!!! :evil: :evil: :evil: Olcsóbban kijöttünk volna, ha színezőpasztával bekeverünk 8 liter Hérát és azzal festünk 2 rétegben!!!!!!!
A másik, h. a plafont fehéren hagytuk, ezért festőszalaggal leragasztottuk a széleken, h. az oldalsó fal festése során ne legyen sárga. Amikor elkészültünk a festéssel, lehúztuk a szalagot, erre jött vele a fal is!!!!!!! Úgyhogy glettelhetjük, csiszolhatjuk és festhetjük újra!!!! :evil: :evil: :evil:
Már így is két nap csúszásban vagyunk!!!!!! És már csak 1 hét a szabi!!!!! :cry: :cry: :cry:

Rejo!

Amikor megismerkedtünk a párommal én is nagyon hisztis voltam, mindennaposak voltak a cirkuszok (ordítozás, ajtócsapkodás)! :lol: Aztán rájöttem, h. ez így nem megy, bevágja a durcást (iszonyat sértődékeny és haragtartó!!!!!) a végén még én kérhetek bocsánatot!!!!! :x Az meg nekem sem megy könnyen!!!! De aztán összecsiszolódtunk! Bár néha most is veszekszünk, de csak nagyon ritkán! Kíváncsi leszek a szülés után mi lesz a helyzet mondjuk 3 álmatlan hét után!!!!! :shock:

Ne szidjátok a mekit!!!! Életmentő lehet!!!! Van benne WC!!!!! Meg légkondi!!!!!
Amikor Spanyolországban voltunk 45 fokban buszos körúton, mindig a nagy sárga M betűt kerestük!!!!!! :lol: :lol:
(Mondjuk azóta be sem tettem a lábam!!!!!!!)

Norka!

Olvasd újra a könyvet!!! Tudod min. 9 hónap mire visszanyered a versenysúlyod!!!! :D
Addig kinyúlt poló, kötött kardigán, pamutszoknya, melegítő! :lol:

Kavits!

Mire számítottál a víznél, felforr??? :lol: :lol:
Milyen augusztus 7???? Nem 26???? :shock: Mármint a tali!!!! Vagy nem arról van szó??????

Okriszta!

Jót röhögtem!! Csúcs lehet, amikor a két lüke felnőtt végre elhallgat és rájön, h. a gyerek már egy órája nézi őket és röhög rajtuk! A ciki az, amikor majd azt veszed észre, h. lejátsza a babáival a veszekedéseiteket SZÓRÓL-SZÓRA!!!!!!!, és mindezt valszeg az oviban is megteszi!!!!!! :lol: :lol: :lol:
rambóka
 
 


Andika
Nyami-nyami!Hagymás-fokhagymás változat lesz nálunk,holnap!
Ahogy olvastam,szinte láttam is magam előtt,amint mama csinálja.Pont így! :D
Uracskám is boldog lesz! :)

Alice
Itt a palacsintázóban is van sós!Azokat mondjuk én annyira nem szeretem! :oops:

Kavicska
Akkor talizhatunk!De jóóóóó!
:lol: Sztem mi már vasárnap elutazunk,ha apa nem ügyel! :D

Kincs
Képet küldenék,de mailcímed nincs meg.Egyébként nem egy jó fotó.Inkább a fenekem látszik rajta,mint az arcom! :D

Rambóka
A melír most ugrott be! :oops: Sajna,nem áll jól.Már többször próbáltam.Igazából a fekete,vagy sötétbarna hajon kívül semmi sem illik hozzám.Még a fodrászomis ezt vallja,pedig hát a melírral több pénzt hagynék nála.

Egyébként megtaláltam egy régi memoriakártyán a szülés utáni képket.Igaz,csak pár darab,de ez is öröm!Sajnos rengeteg képet letörölt vmi vírus a gépről.
Teszek ide nektek belőle! :oops: Bocsánat,hogy így elárasztalak benneteket a képekkel,de úgy örülök nekik!!
Ekkora pocóm volt vmikor:
Kép

Ilyen volt Ada 0 naposan
Kép

KépKép

KépKép
okr
 
 


Okr ment egy mail,így tudsz küldeni képet! nekem a férjem zseniálisan mentette a címeteket, remélem nem változott :D
Vendég
 


Rambóka
Sajnálom,hogy így jártatok ezzel a festékkel! :( Majd ha kész lesz, fotót kérünk a szobáról!
Meki,és életmentés összefügésén jót nevettem! :D


Norka
Nem akarlak elkeseríteni,de rám a mai napig sem jók a régi ruháim! :( Pedig kg-ban kevesebb vagyok,mint akkor :shock: ,mégis szűk,és kicsi rám mindegyik.

Andika
pü megy

Kincs
mail ment

Babancs
Egy pszichológus tényleg jó lenne!Vagy egy barátnő,akiben anyukád megbízik.

KépKép

KépKép
okr
 
 


Babancs, anyukadnak nagy szuksege lenne tenyleg egy pszihologusra....a lelki gyogyulas legalabb annyira fontos, mint a testi...amiket irtal, azok alapjan anyukad enyhen depresszios lehet. A masik, a plasztika...szamomra ez is elengedhetetlen lenne...Sajna, hogy ez is ki kell jarni...szornyu, hogy a korhazban nem forditanak ezekre a dolgokra gondot. Nagyon vigyazzatok anyukadra...es kivanok ehhez sok erot az egesz csaladotoknak!

Ramboka, ilyen nagy melegben volt erotok festeni? Minden elismeresem a Tietek...Mi a furdoszoba csempezesekor bosszankodtunk anno...Akkor fogyott ki az anyag, amikor mar csak ket-harom csempe hianyzott az egesz furdoszobabol...Iszonyu bosszanto...vegul kenytelenek voltunk venni egy masodik adagot belole, igy dupla aron jott ki, mint amire szamoltunk.

Mindenkinek jo ejszakat!

Aliz
alice27
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: