Új privát üzeneted érkezett!

Andika
Egész jó kedvem lett,annyit röhögtem !Köszike! :D :D :D

Kavicska
Mail ment!Szuper az avatarod!Találó a nickhez! :lol:

KépKép

KépKép
okr
 
 



 
 

Kandika!
Ez egy ametiszt drágakő! :)

Kép

Krisztike!
Pont az arcod nem látszik. De nagyon csinos vagy! :)
Vendég
 


Okr!

Ada kis tündér! :D nem is hiszem el róla hogy rossz... :lol:

barátnőmnek úgy oldódott meg a problémája, hogy a harmadik szülése után, bár nem vágták, de varrták, és utána elmúlt a tágasság meg a csepegés.

Hát lányok, én nem tudom, én is olyan fenntartással gondolok a fogigátlókra egyrészt, DE én mindkét terhességem a Dianének köszönhetem. Nem tudom mit csinálok majd szülés után. Asszem először megvárom, jönnek -e újra a ciszták, hátha...hátha a szülés meg ez a terhesség átrendezi úgy a hormonháztartásomat, hogy nem jönnek...ha jönnek, majd kitalálom metformin-e vagy Diane.

nekem a nagyobb gondom inkább az, hogy 35 felett nem akarok fogigátlót szedni, de becisztásodni sem akarok.

na majd meglátjuk.

kavicska!
Jó takarítást! Te kis szervező!! :lol: Fő-fő szervezőnk! :lol:
Hogy áll a nyag topictali?

Kandika várom már ahétfőt!Norkával meg a pénteket! :wink:

Kép

Kép
rejo
 
 


Sziasztok!

Én csak duphaston-t kaptam: 2*1 -et.
Tényleg pont a legfontosabb dolgot nem nézték meg! LH szint!!
lara26
 
 


Rejóka!
Én is várom,lehet viszem keresztfiamat is! :lol: Anyosomat lehet haza kell hoznom a kórházból,de utána megyünk....de még megbeszéljük!
Hova mentek Norkával pénteken?
Kavicska!
Nagyon szép ez a kő,Én is annak néztem,meg,hogy benne van egy "K" betű!
Ez a horoszkóp köved is???? :lol:
Kriszti!!!Adáról találtam nagyon édes képeket a másik gépünkön!Épitőkockás stb!
Lara!!!
A duphaston az jó,csak majd most nagyobb adag kell és nézni kell a szinteket!Legalábbis a 3.hónap,vagyis a 12hétig tuti! :)

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Na most van több időm, ígyhát írok! :)

Rambóka!
A mégmindignemtudjukanevét kisfiad tiszteletére kicsinosítjátok a lakást :)
Ami a hypochondriámat illeti csak a teljesség kedvéért felsorolom milyen "betegségekben" szenvedtem. (mindenkitől elnézést aki nem érti)
Tehát, volt,
Szív eredetű:
- anginás rohamom (aztán rájöttem, hogy mivel szúró jellegű, ezért neurótikus vagyok :shock: )
-extraztam is rendesen, arritmiás pulzust sikerült tapintanom :shock:
-néha zörejt is hallottam a szívem fölött (már nem emlékszem milyen volt)
Tüdő eredetű:
- mindenféle tüdő gyulladásom, talán TBCm is
Vese:
- ez volt a legkomolyabb: glomerulonephritis (nem tudom a szövetti leletet, mert vesebiopszát nem csináltattam :? )
- vese kólikám (kő nélkül, mert RTGre elmentem)
- hólyag hurut, vizelet fetőzés (leletek nem igazolták)
Hematológia:
- diagnosztizáltam magamon a vashiányos anaemiát, amit a leletek igazoltak is, mindenlétező tünetem megvolt,csak a frigidítás nem :lol:
Endokrinológia:
- Ca hiány,
- hyperthyreosis,
- a retroorbitális fájdalmam miatt hypophisis adenomam is volt,
- tesztoszteron túlsúly (a sors iróniája, hogy ez bebizonyosodott)
Gastrointestinum:
- ac. gastritis
- talán gyomorfekély, rákra nem nagyon gondoltam :shock:
- bélgyulladás,
- pancreas fej carcinoma
Mozgásszervi:
-reumas lázam is volt (asszem az érintette a szívemet is)
-ja és emlő jóindulatú daganata :shock:
Ez mind harmadéven volt.
Érdekes, 4 évtől többet semmi bajom sem volt, onkológiát amikor tanultuk eszembe sem jutott, hogy bármilyen dagantom is lehetne :lol:

Kandika!
A cukorbetegeknek napi max 3x1000mg Metformint javasolnak. Többet már nem!!! Szerintem nem érdemes már tovább növelni a dózist. Ez is bizonyított. :)
Hogy miket olvastam a cortisollal kapcsolatban:)
Hát leírom: illetve kimásolom, mert nem vagyok képes mind megjegyezni: :) Mindenféle mellékvesekéreg, vagy hipofizis mikro adenoma, vagy hiperplasia, vagy ne adj'ég :shock: carcinoma, meg egyéb nyavaják. Gyógyszerei: metirapon, ketoconazol, aminoglutetimid, trilostan, mifepriston :? Hát nekem tutti semmi bajom. Csak egy kis reggeli túlpörgés okozza a magasabb cortisolt :wink:

Norka!
"Értem én, hogy villanymotor csak azt nem értem mi hajcsa! "
Szóval akkor mikor is lesz második, mad harmadik baba???? :)
Úgy tűnik nem is olyan egyszerű a gyermeknevelés, a párd hsz-át illetően :lol: :lol: :lol:

Zsizsik!
Deichmann-ban lehet találni. Az új Mammut talán első emeletén van. Biztosan megtalálod. Jó árban vannak a cipők. Igaz nemcsak bőr van, hanem sok műcipő is, de én már nagyon sok mindent vásároltam ott és elégedett vagyok a termékekkel. Határozottan. Fél év garanciát adnak. Állandó árleszállítás. Óriási választék. Pasiknak, gyereknek is! :) Én ahányszor Pesten járok és betévedek a boltba mindig veszek valamit :oops: Igaz én csak leszállított árú cipőket veszek. Így már vettem téli lakkcsizmát 1150ftért, az eredeti ára 9990 ft volt 8) Szóval én teljes áron soha semmit sem veszek. .)

Lara!
Egyetértek a többiekkel.
Sajnos a laborjaidat nem értem :oops: Úgyhogy nem akarok hülyeségeket beszélni. 8)
Rambóka által ajánlott dokiknál jó kezekben leszel :)

Rejoka!
Édes lehet, ahogy csuklik :lol: :lol:
Hát igen, cserélnék. Én már azt hittem, hogy nagy pocim lesz nyárára :) Majd jövő nyárra :lol:

Babancs!
Te jogot végeztél, hogy szakvizsgázol???
Ezt nem teljesen értem, hogy minek akar valaki másoddiplomának orvosit??? Vagy csak beakarod bizonyítani magadnak, hogy erre is képes vagy??? Vagy csak ÚGY írtad???
Vendég
 


Röviden a Metformin felírásáról.
Van egy csajszi az Nlc.hu-n a PCOS topikban.
A szombathelyi barátnőmet megértem, hogy keressen egy endokrinológus, vagy diabetológus szakorvost, aki képben van a PCOval. Átküldtem a barátnőmnek anyagot a PCOról, hogy készüljön fel belőle. A diabos doktornő képben volt, és küldhettem is hozzá ezt a lányt. Tegnap szólt a dokinő, hogy ma ügyel és keresse meg ügyeletben. És megkapta a Metformint. Cukorterhelés vizsgálatot sem kért. Azt mondta, hogy nagy valószínűséggel IR van. Úgy néz ki, hogy már nem is megy Ácshoz a csajszi :)
Szóval ha valaki Szombathely közelében lakna és most olvas bennünket!!! Akkor tudok segíteni dokit találni.
Vendég
 


Kavicska: nem kéne egy komoly (ám a TB miatt nem publikus) listát vezetni a metformint felíró dokikról és a részletekről? (milyen vizsgálatot kért - ha kért. Tartotta-e a markát, ha igen akkor mennyibe került stb. stb.)

Szerintem hatalmas érték lenne ez a frissen idezuhanó lányoknak...
Vendég
 


Kavics!

Aha, jogász...az orvosi csak érdekelne, de nem írtam komolyan..képtelen lennék elvégezni.
..

Csináltam egy hőgörbét..bár még nincs vége a ciklusnak..de mit kell ezen nézni? Nekem össze-vissza ugrál a hőm. Sajna nem tudom feltölteni ide.

A rossz hírem, hogy már 2 napja hasmenésem van, és az Immodium sem segít. Iszonyatosan fel van puffadva a hasam, nagyon hülyén nézek ki.
babancs
 
 


babancs: van most valami vírus... rentgeteg embernek hasmenése van... (néha még nekem is, de nekem a sárgabaracktól és nem a vírustól :) )

Egyél meg 1 kiló banánt... annyi keményítőtől egy hétig nem tudsz majd WC-re menni...
Vendég
 


Csakegy!
Úúúúgy élvezem az ilyen "egyél ezt vagy azt, aztán lesz hasmenésed, vagy szorulásod" dumát :lol: Itt röhögök a "házipatikádon"
Nekem ezek nem hatnak!!! :lol:
Én megehetek 2 kila banánt is :lol: Semmi sem történik. Csak széthasadok a sok kajától :lol:

Babancs!
Értem már, így előtted már nagyon csínján kell véleményt nyilvánítani! :lol: :lol:
Én is gondolkodtam(dom) a jog elvégzésén, sőt több volt mint gondolkodás. :roll: De én nem tudnék sem orvost sem beteget támadni, vagy védeni. Ehez nekem nincs gyomrom. Bár az orvos perekben rengeteg lové van. Sőt egyre több... :? Két ilyen ütőképes diplomával.................... :!:
Vendég
 


Fú... kemény dió a jog... én is eldöntöttem, hogy jövő januártól beiratkozok a jogi szakoklevelesre... (még nem mint gyeses anyuka, de valamikor el kell kezdenem... a melóhelyen meg nem támogatják)... és előre látom, hogy nem lesz könnyű... lehet, hogy szeptembertől kellene inkább?:)

Nektek orvosoknak nincs valami hasonló kiegészítő képzés?
Vendég
 


ja... pedig a banán elvileg a pektinek miatt jó hasfogó :) (nálam mostanában 1 banán is képes szorulást csinálni :)

Ja... ami még jó: rizsnyák; megbarnult reszelt alma (na ez bevallom nálam sem működött)...

és marha sok rost... pl. zabkorpa...
Vendég
 


Kavicska!Nem vagy semmi!Én a suliban,azt szerett,amikor el kellett játszani egy betegséget és a párodnak meg kitalálni!Na Én is voltam szívinfarktusos beteg.... :lol:
DE Én rettegtem,ha a tanult tünetekből 1-2 stimmelt a rokonokra,vagy rám! :lol:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kavicska!Ja és Én 3x850-et szedek,lehetne emelnem 3x1000-re?Dokimtól rákérdezek,főleg a vérvétel után...

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


fú skacok... most nyomtam be 3/4 liter paradicsomlét.... csak ülök és jajjgatok :) De naggyon finom volt :)

A teraszon meg készül a koviubi :) Holnapra pont jó lesz :)
Vendég
 


Csakegy!

megnézted a linket? (amit pénteken 10-kor küttem nektek kismamáknak)

hogy tetszett?

Kép

Kép
rejo
 
 



Kandika!
Hülyeséget írtam: aquamarin a kő és nem ametiszt.
Az ametiszt ez: Kép

Biztos vagy te abban, hogy ezt még tovább akarod emelni???
Max 3 gr!!!!! / nap.
Vendég
 


KAVICSKA!!!!!!!az érettségire kaptam az o.f.-től egy ametiszt ami rózsaszín,ennyire nem szép,mint amit feltettél.....de azon voltam,hogy jól átvert! :lol: :lol: -de akkor mégsem!-Ő azt mondta,ez a horoszkóp kövem....mérleg! :shock:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kandika!

Asszem a Halak köve is az ametiszt :?: :roll: :?: :roll:
De nem tom!

Annyi szép kő van a világon :) Csak én nem jutok hozzá. Sajnos:(
Meg ásvány is!

Jó lenne gyűjteni :?
Vendég
 


Rejó!
Én megnéztem az oldalt - nagyon jó :) Köszi, hogy elküldted.
Vöcsök
vöcsök
 
 


Rejo: én is megnéztem... de a videókra még nem szántam rá magam... de fogom :) Köszi :)
Vendég
 


(ja... a hőmérősben meg épp arról elmélkedem, hogy valszeg tényleg nem műxik az egyik petefészkem és azért ilyen furák a ciklusaim... és tök logikusnak tűnik az elméletem :) gondolom a dokik jól körberöhögnének de nekem akkor is annak tűnik:) )
Vendég
 


Vöcsök, Csakegy!

Szívesen! :)

(csakegy, ugye nem felejtkezel el rólam, és fogsz valamikor szkennelni... 8) )

Tök előrelátó vagyok! :roll:
Elkezdtem készíteni a hendméd karácsonyi ajándékokat :roll: , mindenki azt kap idén :lol: , lévén nem lesz időm és lehetőségem sem boltokba járni karácsonykor, sem ilyeneket csinálni.

barátnők hímzett karácsonyfadíszt kapnak, és festett vagy dekupázsolt mécsestartót, meg karácsonyi koszorút hímzett szalaggal.
Anyu, sógornőmék goblenképet, párnát.
Gyerekek dekupázsolt fa játékosdobozt. :lol: vagy párnát, hímezve vagy szalvétázva.
Dominak tök szép képet hímzek a szobájába.

Jól elvagyok, mi? :lol: :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


Csajócáim!!!

Merre vagytok.
Én döglök meg az unalomtól. Nincs a párom :(
Egyedül itthon.

Írjatok!!!!

Evési kényszerem kezd lenni. :shock:
Kívánok valamit.
Mondjuk mézeskenyeret. 8)

A topik tali továbbra is áll!!!
Augusztus 26-án. Budapesten.

A huszadikai hétre meglesz a helyszín is.
Mindenki úgy szervezze az aznapját. A párja is!!!

Vídékről is gyertek!

Kismamáknak azt üzenem, hogy a párjaitok hozzanak el. Aztán majd utánnatok jönnek!!!

Budapestiek továbbra is gondolkodjatok, hogy hol érdemes megcsinálni.
Ne bevásárló központ legyen.

Valami kellemes kert-terasz helyiség. Ahol enni inni. Parkolni lehet. De tömegközlekedési eszközzel is el lehet jutni.
Ha Budapesten laknék akkor tutti felajánlanám a lakást. De így esett.
De ha gondoljátok jöhettek Kecskemétre is :)
Igaz panel, de nem baj!

De pl jó lenne valahol a szabadban is. És mindenki hoz szendvicset és innivalót. Pl ha jó idő van. Valahol ...annyira gondolkodok, hogy megyek tönkre :?

BUDAPESTIEK GONDOLKODJATOK!!!
ÖTLETBÖRZÉT AKAROK!!!!!!!!
Vendég
 


Ez az egyik nyári koszorúm, a pipacsos, de férj szerint nem is látszik rajta hogy pipacs. :lol: mert az piros. :lol: és nem sárgás

van búzavirágos is, az tiszta búzakoszorún.

karácsonykor csillagánizs vagy fahéjkoszorúra teszek ilyen szalagokat (persze nem pipacsosat :lol: )

ebből látszik, mennyi iszonyú sok időm van mostanában... :lol:

Kép

de úúúúgy feldob ilyeneket csinálni!

Kép

Kép
rejo
 
 


kavicska gondolkodom majd. Hányan leszünk kb? (A helyszín miatt, milyen befogadóképességű legyen)

most el kell mennem zuhizni, mert ragadok mint a légypapír :roll:

Kép

Kép
rejo
 
 


Most az indexes talin a Holdudvar nevű helyen voltunk a Margitszigeten... elég drága, de volt koffeinmentes kávéból készült jegeskávéjuk (kemény 450 pénzért...)... jó hely nagyon... kiülős...
Vendég
 


Szerintem 10-en biztosan leszünk.
Vendég
 


Sziasztok!!

Okr Ada nagyon aranyos,kis csalafinta tekintete van gondolom rafkós is, szép és édi :!: haragudni nem lehet rá!Képek ide is jöhetnek!! :D

Kavics szép a kövecskéd! Férjed milyen orvos?egész este egyedül???
A talit bejegyeztem! csak a kék ruhán morfondírozok :? :roll: :D hajgumi...vagy egy kék kartonpapír...virág...

Rejo nagyon ügyes vagy!!!én is szeretnék ilyen szép dolgokat alkotni ,de még soha semmit nem csináltam,sztem nem sikerülne :( ha van jó honlap szívesen megnézném...hátha

--- itt esik az eső,ma debiben voltunk ott zuhogott és bokáig ért a víz,fákat tépázott meg a szél,kellemes 20fok és szellő lengedez---
Vendég
 


Rejo egyik ismerősünknek Johannájuk született :) A másiknak Milán úgy tetszik ez a név(kedvenc csapatom :lol: )

Csakegy sokan voltatok a talin??
Vendég
 


hát kb. 10 ember? de lehet, hogy több... én mondjuk nem maradtam sokáig... (iszonyú meleg volt ráadásul alig lehetett tömegközlekedni, mert épp nem jár a 4-es 6-os a hídon...)

Mondjuk nem tudom, hogy ez változik-e 26-ra...

majd még filózok a helyszíneken... (egy pince teázó esetleg? van egy jó hely a Vámház körútnál...)
Vendég
 


na nem zuhi lett belőle, hanem gyereketetés meg fektetés...

csakegy a margitszigettel az a baj, hogy nincs parkolóhely. vagy van? :roll: Autósók? :?:

kincs!
Ettől félek, hogy hirtelen sok Johanna lesz...

Honlap biztos van, de én autodidakta módon kezdtem keresztszemezni, , az általános iskola harmadik osztályos emlékeimre hagyatkozva (akkor napköziben mindig keresztszemezni "kellett")
nem lehet elrontani :P

ha komplett készletet veszel, abban benne van az anyag, fonal, minta, és az összes öltéstípus rajzzal, amire szükség van.

Engem stresszes időszakban csak ez tud megnyugtatni, mert monoton
+ feldob az alkotás öröme... :lol: ja, és végre nem az agyamat kell használni hozzá... :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


Csakegy Lh teszteket te milyen gyakran használtad??éreztél vmit és akkor, mikor +teszteltél az este volt,reggel is nézted és akkor - volt??

Köszi Rejo én csak kötöttem ált.isk. vagyis próbálkoztam
Vendég
 


Kincs!
Bezzeg, az idő miatt.
Én meg nyomatom a légkondit 18 fokon :shock:

Szóval pontosítok:
ÉN! (mert mindig elől a szamár), na jó nem teszem magam előre. :lol:

Névsor szerint:
Csakegy
Felícia
Ginuska(????)
Kandika
Kincsecske
Kriszta
Norka (olyan hely kell, ahol tolgathatja Bogit és tud parkolni, ez volt a kérése)
Rambóka (párjától függ)
Rejoka
Zsizsik
ÉN!

Vöcsök nyaral, nem jön. Gabika, Espero, Mir, Andem, Babancs, Szilvi2, Csillagfény, Niki még nem jelentkeztek.
Alice ha gondolod repülj, mert várunk :)
Vendég
 


Kincs: hát... akkor LH tesztelek ha gyanús a nyák... és mindig este... a reggeli első pisis az átverős lehet, mert akkor koncentráltabb az LH vagymi... úgyhogy az estit nézem mindig :)
Vendég
 


na mostmá' hazajöhetne a férjem...
Vendég
 


Csakegy én a nyákon nem igazodok ki :oops:
Hol a férjed?
Vendég
 


Kavicska!Van egy tök jó hely,osztálytalit oda szerveztem,jó volt,van kerthelysége.Svédasztalos,3óra és annyit eszel iszol,amennyi belédfér.....3290.- DE ez Óbudán van,a Bécsi út-Vörösvári út sarkán. :lol:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



dolgozik :(

én ilyen svédasztalost nem szeretnék... alig van olyan kaja amit ennék és 3290 Ft-ból annyi mindent rendelhet az ember... alkoholt sem innék... nekem ráfizetés sajna egy ilyen...
Vendég
 


Kandika!
Szerintem ne menjünk olyan helyre ahova kötelező fizetni.
Én azért gondoltam az evés ivást lehetőségét, mert ha több óráig együtt vagyunk és valaki megéhezik (pl én) vagy megszomjazik tudjon rendelni. De ne legyen ez kötelező.

Szóval én valami ilyenre gondoltam: (a legjobb a szabadban lenne, de mi a garancia, hogy nem lesz eső??? Semmi!!!)
Vagy teljesen zárt, vagy legyen kertje is, kiülős. Közelben parkolni lehessen. Norka miatt. Mert remélem abban minadannyian egyetértünk, hogy ha 15 percre is, de jöjjön el !!! :D :D
Viszonylag olcsó legyen. Tehát nem elit. !!!
És amint megvan a hely, lefoglalni asztalokat egy adott órától.

Tudom, hogy nem lesz egyszerű ilyet találni, de elég nagy ez a Budapest!!! Csak lesz ötlet.

És megkérek Mindenkit, hogy ha az ajánlatát nem tartjuk a legjobbnak ne haragudjon meg. :) JÓ?

Én is gondolkodom, csak sajnos nem ösmerem Bpt ennyire.
Vendég
 


Sziasztok!
Kavicska, kar, hogy nem talalkozhatom veletek...pedig repulnek szivesen a nagy meleg ellenere! :lol:
Lattam a szep kis listat a kepzelt betegsegekrol :shock: ...hat, nem semmi :lol: ...ezek utan mar nem lehetsz beteg!!!... :)

Okr, nagyon helyes kiscsaj az Ada :lol: :lol: :lol: ...Olyan kis cserfesnek kepzelem...

Rejoka, a himzesed gyonyoru!!! :D Sajnos, en keptelen lennek ilyen szepre...Egyszer himeztem eletemben...anyak napjara, kis viragot...Tobb oras munka volt, es amikor felalltam, kiderult, hogy odavarrtam a nadragomhoz...volt siras-rivas...Na, azota nem probaltam :cry:

Kincsecske, jol latom, esorol irsz :?: ...lehet belole ide is kuldeni, mert lassan kezdjuk elfelejteni mi is az...

Itt perzselo napsutes es hoguta van mar jo ideje...napkozben ki sem dugtam az orrom. Ma este hetkor mentunk ki a strandra, es akkor mar elviselheto volt....usztunk egy nagyot :lol: Most aztan friss es ude vagyok :lol: es felfaltam a fel hutot!!!

Mindenkinek jo ejt!!!

Alice
alice27
 
 


Sziasztok!

Hát végül nem festettünk, mert gyilkos hőség volt, hanem elmentünk ventillátort venni az általam szokásos alapossággal: Tecsó, Elektroworld, Metro (Mediamarkt kimaradt!!! :lol: ).
Laza két óra alatt sikerült is kiválasztanom a méretben, teljesítményben és árban is megfelelő modellt. (És én még gyors vagyok, a párom hetekig gondolkodna a dolgon!!!) :lol: :lol:
Most itt fúj tőlem 3 méterre és szuper!!!!!!!!!
Utána kimentünk anyuékhoz a kertbe (szőlőhegy, de mi csak „kert”-nek hívjuk, ők májustól szeptemberig ott laknak, mert sokkal kellemesebb, mint a belváros, este ki lehet ülni egy sörrel a teraszra, időnként grillparty…. Szóval kész Paradicsom, a kutyáknak és macskáknak pláne!!!!!!).
Szóval kimentünk a kertbe, mert ott jobb az idő, megkajáltunk és tespedtünk egész nap!!!! 8)


Babancs!

Igen valszeg ugyanarról beszélünk!
Én még nem jártam nála, de eddig jókat hallottam róla! Mondjuk az áron megdöbbentem!!!! :shock:
Mégsem a fogászat a legdrágább??????
Szerintem a stressz miatt van hasmenésed!!!!

Lara!

A rövidítések a normál vérkép rövidítései:
Htc (hematokrit): vörösvérsejtek aránya a vérben
Hgb (hemoglobin): oxigénszállító molekula mennyisége
Fvs : fehérvérsejtek száma
Tct : thrombociták/vérlemezkék száma
Nagyjából teljesen jók az értékeid!!!!! De a babád elvesztéséhez semmi közük!!!!!!
Hcg (humán chorion gonadotropin): terhességben termelődő hormon
Ehhez nem értek!
A többiben egyetértek a csajokkal: metformin és fussatok neki a babásodásnak, mert ketyeg az óra!!!!! :!:
Ja, hacsak nincs vmi egyértelmű fejlődési rendellenesség ( pl. koponyahiány), ált. nem tudják megmondani a vetélés okát! Azt nem tudom, h. mit értett a dokid az alatt, h. nem anyai okból volt, szerintem azért mondta, h. ne magadat vádold!!!!! :(

Okriszta!

Ez egy édes tündéri kiscsaj! Én nem is értem miért nem akarod elhozni!!!! :lol: :lol: :lol:
Melírozásra még nem gondoltál? Lassan lenöveszteni a saját alapszínedet és közben 2 színnel ( a saját színed világos változata + vmi hamvas(!)szőke a csillogásért!!!!) belemelírozni.
Kevésbé károsítja a hajat, mint a festés, sokkal természetesebb hatású, leplezi az ősz hajszálaket, nem feltűnő a lenövés, és terhesség ill. szoptatás alatt is folytatható!!!!!!! :wink: Csak jó fodrászt kell találni!!!

Kavits!

A tudomány jelenlegi állása szerint Mütyűrkét Gergelynek fogjuk szólítani, ha majd megszületik, de majd csak akkor!!!!! Addig Mütyűrke!!!!!!

Én többek közt az inzulinrezisztenciát diagnosztizáltam magamon, sajnos bejött, de legalább, amikor elkezdtem a PCO-nak utánanézni már éreztem, h. jó nyomon járok metformin ügyben!!!!

Jót röhögtem a horoszkópkövön, mert anno nekem is azt mondták, h. az ametiszt a kövem és én skorpió vagyok, de azóta már lett nekem ajánlva citrit, és hematit is!!!! :lol:
Mindenesetre mindig mondom a páromnak, h. mákja van, mert nem szeretem se az aranyat, se az ezüstöt, csak a drágaköveket, így nem kerülök neki sokba!!! :lol:
De nemrég láttam az Árkádban egy pici, csepp alakú smaragdot (zöld!) 42000 Ft-ért!!!! Hát azt hiszem nem mostanában lesz esedékes, de ahányszor elmegyek a kirakat előtt, mindig megcsodálom!!!!! :(

Csakegy!

A 8-10 hetes UH-on nézesd meg a petefészkeidet:
- megvan-e mind a 2 ???? (Mostmár én is kíváncsi vagyok!!!)
- melyikben volt PÉ – megfelelő méretű-e a sárgatest!!!!!!!!(későbbi szúrkálások miatti aggódás is megelőzhető ezáltal, mert tudod, h. miért szúrkál!!!)
- hogy állnak PCO ügyben?

Rejo!

Jót röhögtem a karácsonyi ajándékokon, aztán rájöttem, h. HOPPÁ!!!!!!! :shock: :shock: :shock:
Na hétfőtől én is elkezdek gondolkodni!!!!!! :D


Talira fűzöm a párom!!!!
Nem tudtok vmi olyan helyet, ahol „apamegőrző” is van??? :lol: :lol: :lol:
Söröző nem jó, mert nem iszik egyikünk sem!!!!!
Ja, nekünk mindenképpen olyan hely kellene, ahol szabadon lehet parkolni és megfelelően árnyas v. hűvös!!!!! Pl. a Campona palacsintázója???? Akkor a páromat be lehetne adni a moziba!!!!! :lol:
rambóka
 
 


Nekem a férjem tündér :!: csak mondtam neki a tali időpontot és egyből okézta :lol: azt nem tudom hol lesz neki ez nem gond,kitalál vmit,
férfi tali? :lol:

Alice esőt küldöm! :wink:

Jó éjt!
Vendég
 


valahol a pesti oldalon? nekünk a campona a világ másik vége :(

(ha nincs más akkor jó... de az akkor is egy pláza :) )
Vendég
 


Ja...a férjem közben hazaért és mondtam neki a férfitalit... hogy majd kivesézhetik, milyen érzés reggel hőmérőcsipogásra ébredni stb. :)

Úgyhogy igenis legyen férfiszekció is a talin :)
Vendég
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: