Új privát üzeneted érkezett!

Cas
A dm akkor velem csak jól jár! Mert ha nem látom nem kell, vagyis kevesebbet vásárlok. Én de. biztos nem megyek, mert akkor soha nem aludna el Kori, mi lenne ha áttennénk? Bár nekem a holnapi jó megoldásnak tűnik mivel fuvarozva leszünk.... De a felvetésed teljesen jogos!
Mivel még most is fent vagyok, de. ki lesz minden telefon kapcsolva legalább 9-10-ig, ha aludhatok. Nekem kéne: tejpép (mildi s.barackos, vagy milupa gyermekálom gyümis), bébiétel na ezt hogy írjam le? e-mailben!
nikcsi
 
 


Hahó! Akkor mi legyen? Mikor talizzunk? Mikor menjünk dm-be? (Szilvi, Boglárka?!)
cas
 
 


Ja, és Sebi korán kelt, szóval mi 2-re már oda tudunk érni talizni vhová (szóval nekem jó az indulás előtti dmezés is).
cas
 
 

 
 

nekem jó bármi, csak d.e. már indulunk is játszózni, így nem leszek net közelben 11-ig. Telefonon szóljatok, ha most délelőtt megyünk.

De tényleg, Nikcsinek igaza van, ha időkiesés, miért nem holnap megyünk, vagy máskor?
boglarka
 
 


Lányok! Rossz hír!
Matyi náthás, így nem tudunk ma menni! :cry:
Tegnap a játszón már tüsszögött, de azt hittem csak a homok belement az orrába, mert fújt a szél. De ma reggel is tüsszög, és az orra is folyik!
Nem akarunk senkit megfertőzni! :oops:
Jó bulizást nektek, és csináljatok sok képet!
aranyhold
 
 


Dm
Nekem csak ma jó, a héten már nem, és aztán elutazunk 10 napra, szóval menjünk akkor ma indulás előtt.
Hánykor tudunk talizni az Eurocenternél? 2?
cas
 
 


aranyhold
:cry:

Szilvit hívni kell mert nincs netje.... Cas hívlak mindjárt! :P
nikcsi
 
 


Cas
egyszerre írtunk! :) Hívom Szilvit is!
nikcsi
 
 


Az lemaradt, hogy Matyi, Livi: :(
cas
 
 


Egyeztettem Boglárkával is, neki is jó a 2, szóval akkor 2-kor talizunk!
cas
 
 


Köszi Nektek!
Kezdek izgulni, biztos a manóka is érzi, mert tegnap óta picit nyűgösebb.
Ma próbáljuk ki a tápszert :roll:
tundike
 
 


Tündike
Fagyasztott tejcsi nem maradt?
Fel a fejjel! Laura tuti érzik. :(

Hmmc
Nagyon jó volt a kerti party! Köszönjük szépen a vendéglátást, meg a fürdést is. Hazajöttünk és Kori még enni sem akart csak lefeküdni... :P
nikcsi
 
 


Móni!
köszi szépen a kertipartyt, Dorinának a gyerekfelvigyázást, Petinek meg a gyors intézkedést számítógép ügyben

:)
szilvamag
 
 


Móni
Mi is köszönjük a bababulit, Dorinának a Sebizést! :)
Ő bezzeg beszunyált hazafelé, így még fél 10-kor se akart aludni. :)

Tundike
Kitartás! Pár nap az egész, hamar túllesztek rajta, és minden visszaáll a régi kerékvágásba!
cas
 
 


Nekünk ez a tali nagyon jó volt, és hogy nem aludt hazafelé, mert legalább egyből elaludt és felhőtlenül tudok apával messengerezni! :lol:
nikcsi
 
 


Szilvi
Képek mikor lesznek? Mert most én is a tiéddel fotóztam. :)
nikcsi
 
 


Sziasztok!
Irigykedve olvasom, hogy milyen jó volt a buli! Kérek képeket! :)

Matyinak tegnap a hasa is ment, dokinéni szerint valami vírus, de szerinte pár nap alatt túl lesz rajta. Én is remélem, mert elég nyügi ettől a nyavalyától! :?
aranyhold
 
 


Örülök, hogy mindenki jól érezte magát tegnap nálunk. A gyerekek nagyon aranyosak voltak. Most néztem meg a képeket, amiket Szilvi gépéről áttettünk. NAGYON JÓK!
Köszönjük a fini sütiket, csak amit én csináltam salátát bent maradt a hűtőben.
Dorinának átadom az üzeneteket amint felébredt, mert még mindig alszik. :)
hmmc
 
 


Örülök,hogy jól sikerült nektek. Fanni 5-ig aludt, nagyon fáradt volt, így nem mertem bevállalni az autózást.
A múltkor Casnál készített fotókat kinek küldjem el, hogy felrakja és mekkorában?

Tündi
Kitartást a műtéthez.
boglarka
 
 


Aranyhold
Matyesznak mielőbbi jobbulást! :)

Hmmc
Tényleg nagyon jó volt, köszi! Aztán az meg nem ér, hogy csináltam egy csomó fotót és Te már láttad is....

Szilvi
Mikor rakod fel a képeket???? :shock:

Boglárka
Hánytól aludt 5-ig Fanni? Bár ma Kori is 3 órát aludt.
nikcsi
 
 


Nikcsi
Fanni tegnap a DM-ezés előtt kb. 1/2 2-kor aludt el és 5-ig aludt.
De mostanában olyan fáradt, reggel 7-kor kelünk, de már 8, 1/2 9 -kor olyan fáradt. De akkor nem altatom, egyrészt mert ugyse hagyja, másrészt, mert játszóterezni csak 11-ig lehet lent lenni a nap miatt. Ma rögtön alvás után, délután 4-kor kimentünk a Margit szigetre, de már 6-kor nyűgős és fáradt volt. Alig lehet vele kimozdulni mostanában, remélem csak a meleg miatt.

Aranyhold
Matyinak gyors gyógyulást.
boglarka
 
 


jobbulást a betegeknek!!!

Tündi gondolok Rád! majd írd meg, hogy mi volt, hogy sikerült, babus hogy bírta az anyátlanságot

Nikcsi!
képek fent!
szilvamag
 
 


Hahhó! Megvan a kégli!!! Tegnap átutaltuk az önrészt, ma a bank is az övét, tegnap már kulcsokat is kaptunk, úgyhogy végre van saját lakásunk!!! Hurrá!
Persze egyből kezdődnek a gondok is, hogy mi mennyibe kerül majd rajta a felújításkor, mert falat is kéne bontani...
De sebaj, a lényeg az, hogy végre megvan!!! :)

Aranyhold
Matyinak gyors gyógyulást!

Boglárka
1 órát autókáztunk a forróságban, szóval lehet, hogy jobban jártatok így... Sebaj, a köv. talin találkozunk! :)

Hmmc
Köszi a kivitelezőt, Zs. ma fel is hívja, ha minden jól megy.

Szilvi
Jók a képek nagyon!!! :)
Bár Sebiről nagyon kevés, de hát rajta nem volt mit fotózni, csak ült megint az ölemben majdnem végig... :(:(:(
Azért a portré jó lett! :)
cas
 
 


Saci!
hurrrrrrráááááááááááá!!!!!!!!!!!!!

falat szuperül tudok bontani!!!!!
melyiket akarjátok kiverni?
szilvamag
 
 


Hmmc
Beszélt Zs. a pasival, ráér, és ha hazajöttünk kijön felmérni! Köszi! :)

Szilvi
A konyha és az étkező közöttit, meg az étkező és az előszoba közöttit. Rengeteg hely szabadulna fel, és lenne egy klassz nagy élettér (meg az étkező is kicsit világosabb lenne úgy).
Az előző tulajék asszony-felénél nagy egyetértésre leltem ezügyben, ő is gondolt már rá, csak ők már nem csináltatták meg.
Ja, és igen, a rombolás részéből sokat meg tudunk csinálni mi magunk is. Köv. babapartira muffin helyett csákánnyal felszerelkezve gyertek! :)
cas
 
 


Köszönjük a jobbulás-kívánságokat! Úgy tűnik hatottak, mert a hasa már nem megy, és a náthája is múlóban. :)

Cas! Gratulálok a lakáshoz! Biztos nagyon szuperül felújítjátok majd! :wink:
aranyhold
 
 


Cas
Gratula! Akkor kikapcsolódás után jöhet a bekapcsolódás, lakás felújításba! :shock:

Boglárka
Jó nagyokat alszik Fanni! :P

Aranyhold
Helyes! Tényleg és nálatok mikor lesz megint tali???? :lol:

Szilvi
HÁT ISTENIEK A KÉPEK! :P 76 képnél könnyítés a sapka, szóval stip-stop Kori popó! :wink: ja és a 127-es is Korié, 128 könnyítés (anyajegy) Enikő, 129-től elvesztettem a fonalat. :o 132-nél is van Casié! :)
A szövegek nagyon jók! Csak azt sajnálom, hogy nincs mindegyiknél! :cry:
Mindenki nézze meg a képeket, magukért beszélnek! :P
nikcsi
 
 


Aranyhold!
Matyinak jobbulást!!!!!!!!!! Bár a végén olvasom, hogy szerencsére jobban van :)

Cas!
Nagyon graula a lakáshoz!!!!!!!!!!!!! Ez annyira jó!!! :lol:

Örülök, hogy jól sikerült a Tali ! Majd (ha újból itthon leszek) én is szeretnék Talis képeket nézni.

Köszi Nektek!!!
Apát nagyon szereti, nagyon tud neki dumálni, amikor megjön (biztos jól kipanaszkodja magát neki), és a nagymama nagyon ügyes, szóval biztos jól ellesznek.
Van kb 1-2 napra való tejem. De azért a biztonság kedvéért a tápszert is kipróbáltuk. Hááát volt prüszkölés, fintorgás, öklendezés. De úgy néz ki a cumi-gumitól volt, mert kiskanállal eszi. Először a MilumilHa-t kapta, amitől teljes undor, megkóstoltam keserű, és ma Mildibét kapta, ez jobban bejött, csak ez nem hipoallergén, de legalább nem keserű. Egyenlőre ez is kiskanállal megy, nem értem, mert az édes kamilla teát issza szó nélkül, evvel mi baja lehet (?).

Nagyon aranyos volt eddig mindenki a sebészeten.
Szerintetek behozzák nekem a manókát, hogy megszopiztassam?????? Az orvos, és 1-2 nővér szerint ne, vannak ott mindenféle betegek, de az altató orvos néni szerint, volt már rá példa, és nyugodtan, főleg ha 3 ágyasba sikerül mennem. 24 óra múlva már ehet belőle, addigra kimennek a gyógyszerek hatásai.
3 óránként szopizik, és 2 percre lakunk a kórháztól.

Ezt meg kell mutatnom, a huncut fejecskéjét.
Kép Kép
tundike
 
 


Köszi a gratulákat mindenkinek! :)

Tundike
Az tök jó, ha bevihetik neked a picit szopizni! (Azt gondolnám, hogy a sebészeten azért alapvetően nem fertőző emberek fekszenek, nem hiszem, hogy nagyobb lenne a veszély, mint ha mondjuk a tömött buszon utazol vele egy órán át, ahol az köhög-tüsszög rá, aki akar...) Ha meg 2 percre laktok a kórháztól, akkor meg pláne megoldható, hogy ne maradjon bent túl sokáig se a csajszi.
Illetve gondolom nem leszel ágyhoz kötve (?), te magad is tudsz majd mászkálni a kórházon belül...
Ja, és különben szerintem 2-3 hete mi összefutottunk a San Marco u-ban (Szomolnok sarkán), épp jöttünk haza Sebivel meg a párommal gyalog (Sebi sötétszürke esernyőkocsiban), ti meg mentetek dél felé. Jól gondolom? Még jól meg is néztük egymást, aztán egyikőnk se köszönt, mert nem volt biztos benne... :)
cas
 
 


Tündike
Az megoldaná egy kicsit a helyzetet, ha be lehet vinni a manócskát szopizni. Te is gyorsan meggyógyulsz és hamar otthon leszel, csak otthon is vigyázz magadra, pihenj sokat, mert csak így tudsz vigyázni a tejcire.

Cas
Örülök, hogy sikerült beszélni vele, remélem sikerül közös nevezőre jutni. Ne hagyjátok magatokat, szerintem alkudni is lehetl
Nyaralás pedig után hajrá, hogy minél hamarabb tudjunk menni lakásavató-babatalira :)

Aranyhold
Sajnálom, hogy nem voltatok :( Gyógyuljatok meg gyorsan!!

Tegnap délután felálltam az ágyból Sára mellől és azt hittem ott szülök meg az ágy mellett (kicsit még korai lenne). Úgy elkezdett szúrni a hasam alatt, hogy még én is megijedtem. Azóta minden rendben, remélem így is marad. Lehet, hogy igaza van a dokinak, hogy pihenjek . . . ?

Mucus
Veletek mi van???????????????
hmmc
 
 


Hmmc: alku szempontjából még lenne mit tanulnunk, de majd igyekszünk! :) Te meg vigyázz magadra!!! Mostmár nincs suli, nyugodtan hagyd Dorinának, hogy sokat segítsen neked, mert tényleg nagyon rossz vicc lenne ilyen hamar szülni! Ügyes, talpraesett csajszi, biztosan szívesen is segít, most hagyd magad egy kicsit kényeztetni!!! Különben mindennap kimegy hozzád vmelyikőnk felváltva, téged ráparancsolunk a kanapéra, és fel se kelhetsz estig! (Utána is csak az ágyig kapsz engedélyt elmenni.) :twisted:
cas
 
 


Hát a cici nélküli evés, mégsem olyan egyszerű, a cumisüveg nem kell neki, és a kiskanálból egy idő után elege van (ordít), pedig csak 60-80-at evett, nem egy rendes adagot. Köszi a bíztatást és a véleményt, azt hiszem tényleg inkább hozzák be, én jól lemosakszom, és leterítünk egy terítőt, hogy ő semmivel ne érintkezzen.

Ez a manó, most kezdett el igazából forogni, vagy hason van beszorulva a keze (nem sír), vagy kidugja a kezét-lábát a rács és a fejvédő között (ordít), vagy teljesen az oldalán van az ágynak. Ilyenkor mit kell vele csinálni, hagyni, majd megoldja, vagy segíteni. Hason beszorult kézzel, cumival a szájában, nem túl kényelmes aludni.

Cas!
Hát sajna így már nem tudom. Az az igazság, hogy mindig nézem a babákat és a mamákat, mindig azon jár az agyam, hogy lehet, hogy valamelyikkőtök. Mi mindig itt sétálunk a szép kis utcákban, össze-vissza.

Hmmc!
Vigyázz magadra!
tundike
 
 


Tundike!
ha nem ordít, nem ugranék segíteni neki, hagy tanulja meg, hogy kell kihúzni, ha viszont kétségbe van esve, vagy kényelmetlen neki már a pozíció kisegíteném szorult helyzetéből (ill. én így csináltam, nem csak csinálnám :) )
drukkolok nektek, hogy a cici-cumi gondok megoldódjanak, gyors gyógyulást Neked!

Nikcsi!
nem volt hangulatom az összes képet felcimkézni, de ezek annyira kiálltottak némi "magyarázat" után :lol:
szilvamag
 
 


Sziasztok!

Csak beköszönök és már húúúzok is, ahogy szoktam :)
Mivel túl sok képben nem gyönyörködhettem, kénytelen voltam kicst beleolvasni a sorokba. Annyi világos, hogy a DM-turizmus a kánikula ellenére is töretlenül virágzik :lol:
Ha szépen kérem, nem lehetne nekem is legalább a talis képtárban nyomon követnem, hogyan nőnek az apróságok? Szóval kérhetek emilben címet :?: Sajna az építkezés miatt állandó bizonytalanságban élünk a családi és egyéb programok tekintetében, úgyhogy nem tudok talihelyet felkínálni, csak nagyon spontán... kb. 1 órával előtte, ha így is megfelel :lol:

Cas,
Sok szerencsét, boldogságot a saját kéróhoz! Küldhetem ezt a kiváló referenciákkal rendelkező, tuti kőművest a munkákhoz:

Kép

:D

Na, további szép és kicsit hűvösebb nyarat!

Viki
ccviki
 
 


Cas
gratulálok a lakáshoz :D
És kitartást a felújításhoz :lol:

Hmmc
igen, biztos nem véletlenül mondják, hogy pihenjél! :wink:
Azért még húzzad egy picit, mert még elég korai lenne ez az időpont a szüléshez!
Én meg vagyok, ill. még egyben vagyunk.
Most már ott tartok, hogy a hetembe belefér, nyugodtan szülhetnék akár mikor, meg a méhszáj is nyitva...Úgy hogy erre várok :wink: :lol:
mucus
Tm
 
 


Köszi a gratulákat újfent! Ma megmutattuk a szülőknek is, ők is elégedettek a választásunkkal. :)

Mucus
Hú, ez tök izgalmas, drukkolok nagyon! Bár az örömhírről jó eséllyel pont lemaradok majd, mert most megyünk el 10 napra vidékre, szóval addig is drukkolok, hogy könnyű szülés legyen! :)
cas
 
 


Tündike
Nekem is fura, hogy a sebészeten azt mondják inkább ne vidd be?
Csak egyfajta cumival próbáltátok etetni?

Hmmc
Na azért ez tényleg korai lenne! Vagy mi ennyire felkavartuk a bébit és ő is élőben szeretne minket látni? :D Akkor legközelebb menjünk csak októberbe? :cry:

Szilvi
Nekem még egy volt, ami így ordított szövegért: bám, bevertem a fejem, itt! :twisted:

Viki
Van sok kép, csak már archívba! :shock:
1 órával előbb szólni, hogy tali? Hát nem túl jó! :evil:

Mucus
Te már ennyire előre jársz, hogy minden perces van? Ennyire elrepült az idő? :shock:

Aranyhold
Nem csuklottál tegnap meg ma? Sütöttem goffrit. Azóta Te?
nikcsi
 
 


Ez a gép bolond? Nálatok is az van vasárnap 8:15-kor írtam? Ma szombat és 21:22 van.... :shock:
nikcsi
 
 


ez egy bunkó, most már mindkettőt átírta.... és normál idő jelent meg!

Cas
Ti még itthon? Én már azt hittem tegnap du. vagy ma de. elmentetek.... :arrow:
nikcsi
 
 


A szerverrel van tényleg valami itt a babaneten, vagy senki nem ül le ide írogatni :?:

Pénteken hazajött apa, és azért volt goffri sütés, csak hogy tiszta legyen, végre teljes a család! :P

Szombaton voltunk a camponába úszni. Kori életében ez már a 5. hely volt, ahol voltunk (B.kalászon nem vettünk részt még oktatáson). Na de halljátok, ahol eddig voltunk azt mind nem nevezném úszás oktatásnak, csak vízhez szoktatásnak! :? Camponában nagyon komoly foglalkozás van! Játékosan persze, hát itt aztán tényleg meg lehet tanulni az úszási alapokat!
Aztán beugrottunk OBI-ba és akciós volt a kilincs, végre két év után lettek kilincsek. Vettünk egy olyan felfújhatós teknősbékás medencét, amiről korábban volt kép. Kilincsek: 1 nem olyat vettünk, mint a többi. Ezért ma bementünk kicserélni és utána írány anyósékhoz szülinapozni. Az ajándék itthon maradt, ezért bementünk a Savoyába az Auchanba, és 4990,--ért vettünk egy műanyag tetős autót! Amit anyóséknál Kori fel is avatott!
Kép
nikcsi
 
 


Sziasztok!

Cas, Szilvi,
Mégeccer köszi a linket! Hiába is nőnek ennyire ezek a gyerkőcök is, akkor is megismertem mindenkit. Na jó, az anyukák még gyorsabban fejlődnek, úgyhogy ott már nem mindig voltam képben a képen :lol:
De én meg öregedtem sokat az elmúlt évben, szóval gyes után majd a nyugdíjra pályázok :P

Nikcsi,
Nem olyan kritikus ám az az 1 óra, nekem megy már minden lazán és spontán, mert napokkal előre terveznem szinte lehetetlenné vált :)

Viki
ccviki
 
 


Viki!
de jó neked, hogy egy egész órád van egyben szabadon :lol:

Nikcsi!
szerdán megyek!
programozd be Korit, ha jönnétek :lol:
szilvamag
 
 


Sziasztok,

itthon vagyunk. Ti hogy bírjátok ezt a meleget? Nekem már elegem van. Annyira terhel, meg aztán nem is tudunk kimenni a kéróból, mert nem esik jól. Este szoktunk sétálni a Dunaparton 1 - 1,5 órát, de csak vacsi után, mert akkorra válik türhetôvé a meleg.
Vilmos persze szétunja magát, az ovi zárva, szóval egy kis enyhülést kérnék...
laga
 
 


Viki
Micsoda aktív netezős lettél! :P Archívba Koriról van ám sok kép!

Szilvi
Okés megpróbálom, és hánykor indulnátok kb.?

Laga
jelenleg csak légkondival bírjuk, és lent vízbe, de az éves elmű leolvasás után már anyagilag lehet, hogy nem fogjuk annyira bírni.... :?

Tündike
Gondolunk Rád! Mi lehet? :roll:

A drágám eladó sorba készítjük, ezért a család apra nagyja mossa az én kétkerekűm....
Kép Kép
nikcsi
 
 


Nikcsi!
mennyiért adnád a drágád?
ugye annyira nem drágán :)

Enikőt (+?Kingát) kidobom anyuékhoz, onnan indulnék vissza
kb 10 körül lehetnék nálatok
én úgy gondoltam ott bekapok valamit ebédnek, aztán jönnék haza
jó így?

Laga!
küldtem egy kis esőt :lol:
Kép
szilvamag
 
 


Nikcsi!
csak most nézem alaposabban a képeket?
Laci lába is eladó, vagy az csak véletlenül kapta a kétkerekűm mosása címet :lol:
szilvamag
 
 


Szilvi
Kingának sok boldog névnapot kívánunk!!
Kép
hmmc
 
 


Szilvi
A drágám nekem semmi pénzt nem érne meg, mert a pénzzel nem tudok menni (kétkeréken kocsik között) :lol: Amúgy kinek mi a drága? Kicsit tunningolva is van, ami nem külsőleg látszik, hanem a sebességében! :P
Jaj de szemfüles vagy! Persze a kedvesem lába nem eladó, bár kíváncsi lennék az ajánlatokra...
Na és persze sopánkodásomba el is felejtettem: BOLDOG NÉVNAPOT Kingának :lol: Én sajnos ilyen kedves dolgokat nem tudok betenni, az amatőrségemből kifolyólag. :x

Laga
Gondoltam ám Rád tegnap, hogy az enyhüléshez vajon esőt is kívántál?
nikcsi
 
 


Kinga köszöni a jókívánságokat!!
szilvamag
 
 


Szilvi
Írtam mailt!

Múltkor vesézgettük a napszúrás tüneteit, és vajon meddig tart?

Amúgy Cas nincs, akkor már a fórumozás is gyatra?
nikcsi
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?