Új privát üzeneted érkezett!

Sonjus!!

igen tudom,velem is privizik,nem mer sajna ide irni :cry: "mert fél,hogy vki rosz szemmel nézz rá!"Szerintem a párja is a szive mélyén nagyon boldog,csak hát igy reagál rá mert nem tervezték!!

Anita híreit nagyon várom én is!
Vendég
 


Én sajna lépek,mert dolgoznom kell , 15 perc és indulok :cry: !
Bár fönök nélkül leszünk :lol: :lol: ami nagyon jo!!

sziasztok!!
Vendég
 


Sziasztok!

Hogy vagytok?Én jól csak melegem van.Vajon Csanita babázik már?
Én örülök hogy Kisördög élete úgy néz ki hogy sínen van és hogy jól vannak.
breni
 
 

 
 

Sziasztok lányok! Én régebben írogattam ide néha. Most Anita kért meg, hogy írjak egy sort.
Sajnos rossz hírt kell közölnöm: Regi baba tegnap halva született, a köldökzsinór, ha jól tudom rátekeredett.
Beu arra kér Anita, hogy vedd ki a táblázatból.
Most nincs ereje írni, de ha egy kicsit jobban lesz akkor jön.
Anita itt is nagyon sajnálom ami történt.
Nagyon vigyázzatok magatokra.
Zsófi bocsi, ha megelőztelek.
Sziasztok Gyöngyi
bgyöngyi
 
 


En nem is tudom hogy mit mondjak!Nem tudom elhinni!


Oszinte reszvetem nekik!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Atyaúristen, ezt nem tudom elhinni!

Végtelenül sajnálom, és őszinte részvétem!
angel37
 
 


Nem, ezt nem hiszem el!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Ilyen nincs, ez csak egy rossz álom lehet.

Anita!
Nagyon nagyon sajnálom, tudom nem segít most, de tudd, hogy veled vagyunk lélekben!

Basszus, akor ezért nem írt az sms-emre.

nem tudom felfogni, ez rettenetes... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Egyszerűen nem hiszem el, amit olvasok!
Nem találok szavakat, talán most nincsenek is.
Mély együttérzésem és őszinte részvétem :cry:
sonjus
 
 


Itt bőgök a monitor előtt, és nem értem, hogy lehet ennyire igazságtalan az élet...

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Vica! Anita megkapta az sms-edet, de nem volt ereje válaszolni.
bgyöngyi
 
 


Anita, erre nem tudok mit mondani, én el sem hiszem...istenem segíts neki...adj erőt neki.... :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

zsuzska80
 
 


anita tudom hogy most nem olvasol minket de fogadjatok oszinte reszvetem:(

most ennyi ez most nagyon megrazott.

Kép
monyoka
 
 


Gyöngyi!

Így utólag nagyon bánom, hogy írtam, de nem tudtam, hogy baj van. Teljesen megértem, hogy képtelen volt írni.
Te telefonon beszéltél vele? Hülye kérdés de hogy van?
Szegény Anita, én nem tudnám feldolgozni...

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Nem is tudom, mit lehet ilyenkor írni... Annyira kevésnek tűnik minden szó... :cry:

Anita,
Nagyon-nagyon sok erőt kívánok Nektek, hogy ép ésszel kibírjátok ezt a fájdalmat! :(
kata1977
Hatvan
 
 


Anita!

Nem hiszem el hogy ennyi rossz történhet!
Őszintén sajnálom!!!
lara26
 
 


Vica!!!!!


Szerintem Te most jobban tennéd, ha megnyugodnál!




Küzdök egy hatalmas gombóccal a torkomon. :cry:
Ez nekem már túl sok!
Csajok mivel érdemeljük ezeket a büntetéseket?
lara26
 
 


Lara!

Már nagyjából megnyugodtam, de jobb volt, hogy bőgtem egy sort, legalább nincs gombóc a torkomban.

Ne gondolj arra, hogy ez büntetés, mert ezzel azt feltételezed, hogy rossz az, aki ilyet kap. Nem vagytok rosszak!!! Erre nem lehet mit mondani. Valószínűleg ez volt megírva, nem tudom. Nagyon nehéz...

Ma már nem jövök, mindenki legyen jó, és Anitának sok sok erőt küldök.

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Sziasztok!

Én már tegnap tudtam, mi történt Anitával, de nem volt erőm ide írni... meg semmihez, csak bőgtem egész nap. Nem tudom elhinni, hogy ez történt. Hétfőn még láttam Regi kis sarkát Anitáéknál..

Anita ezt írta nekem: "Kicsi lányunk angyalka lett. Köldökzsinórt megrántotta, lett rajta egy csomó, megfulladt." Nem tudom, hogy ez szülés közben történt vagy otthon. Anita még biztos bent van a kórházban.

Isten adjon Nekik elég erőt, hogy meggyászolhassák és elengedhessék a kis Regit.

Zafír
zafír
 
 


Vica szerintem is egy kicsit nyugodj meg, mert nem tesz jót nektek most.
Én nem beszéltem vele, csak ma írt egy sms-t.
Anita már otthon van saját felelősségre hazajött.
Gyöngyi
bgyöngyi
 
 


Anita!
Nagyon nagyon sajnálom, tudom nem segít most, de tudd, hogy veled vagyunk lélekben!
Itt bőgök a monitor előtt, és nem értem, hogy lehet ennyire igazságtalan az élet...nem hiszem el :cry: :cry: :cry: !
Bocsi de most nincs eröm irni ,nagyon letörtem !!
Vendég
 


Anita,
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Őszinte részvétem.

Ági
potter_76
 
 


Anita
:cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
Őszinte részvétem!Nem is tudok mit mondani,ez annyira szörnyű! :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
okr
 
 



Sziasztok!
Anita!
Nagyon ledöbbentett a hír! Őszinte részvétem! A könnyeimmel küzködök... Erre nem tudok, nem lehet mit írni! Nagyon sok erőt kívánok!
moni
 
 


Anita!
Sajnálom :cry: :cry: :cry:
Szavakat sem találok :cry: :cry: :cry: :cry:
Együtt érzek veltek :cry: :cry: :cry: :cry:
odett
 
 


Anita!
Fogadd részvétem és legyél erős!
zsazsóka73
 
 


Anita!

Tegnap egész nap csak Rátok gondoltam, ezzel feküdtem este, és ezzel keltem ma reggel. Nem gondoltam, hogy ennyire padlót fogok.
Apa is igaz részvétét küldi. :cry: :cry: :cry:

Többiek, köszönöm, hogy értem is aggódtok, hogy ne izguljak, de ez egy nagy semmi Anitáék fájdalmához képest, úgyhogy engem ne nyugtassatok, nagyon kérlek Titeket. Mégegyszer köszönöm, hogy nyugatttatok. :cry: :cry: :cry:

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 



Vica!
Nekem is állandóan Anitáék járnak az eszeben. Reggel mikor felébredtem, akkor is azon tűnődtem, hogy ugye ez csak egy rossz álom???? És azt mondogattam magamban, hogy nem, nem lehet igaz!
Ehhez képest az én problámám, hogy sz.tem most sem sikerült, semmi.
moni
 
 


ÚRISTEN!

Ezt nem hiszem el!
ANITA!!!! Nem tudom elmondani mennyire sajnálom, ez tényleg csak egy rosssz álom lehet, miért????
MOst én is ittt sírok, bár tudom ezzel az ég világon semmit nem segítek Neked!
Nagyon nagyon gondolok Rátok, hogy feldolgozzátok ezt a borzalmat, mielőbb. sok sok erőt, kitartást kívánok!!!!
MOst csak egymásba tudtok kapaszkodni Petivel, nagyon nagyon szeressétek egymást, és akkor talán valahogy fel lehet dolgozni ezt a szörnyűséget.
Ilyen komolyan nincs! El sem hiszem még mindig............
ŐSZINTE RÉSZVÉTEM!!!! Kép

Bea
beuka
 
 


Sziasztok!
A pénteki hírek hallatán először úgy gondoltam nem is írok többet, az oldalt sem nézem meg, és már babát sem szeretnék :(
Elszívtam egy pár cigit, amivel persze senkinek sem segítettem. Minden kérdésem miért-el kezdődött.
Nem ismerjük egymást személyesen, sőt én még alig pár hete írok ide, de úgy éreztem, hogy egy közeli ismerősömmel történt ez a tragédia és tehetetlen vagyok, nem tudom megvígasztalni, nem tudom szavakba önteni azt amit érzek. Ez utóbbival most sem boldogulok.
És én is úgy gondolom a saját problémám, ilyenkor valahogy eltörpül.
sonjus
 
 


Szép jó reggelt!

Csináltam egy "új" táblát :( :( :(

Jó rég voltam már, ha valami nem jó, szóljatok.

Kép

Bea

Kép
Kép
beuka
 
 


Anita!

Őszinte részvétem, most olvastam csak a rossz hírt. :( :cry:

Egyszerűen nem bírom felfogni. Miért történnek ilyen dolgok????

Sok erőt kívánok nektek!

Betti
betti73
 
 


Basszus!!!!!!!!!Nem hiszem el..........
Anita!Őszinte részvétem.
breni
 
 


Anita!

Őszinte részvétem! Sok erőt és kitartást kívánok Nektek. El sem tudom képzelni, mit érezhettek most, ezt nem tudja senki......
:( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :( :(
pihi
 
 


Péntek óta egyfolytában Anitáékra gondolok...tényleg fel sem lehet fogni...

Anita,
rengeteg erőt kívánok, hogy feldolgozd ezt a tragédiát! Bárcsak tudnánk segíteni valahogy. Ha igen, szólj.

Ági
potter_76
 
 


Sziasztok!
Bocsánat hogy igy ismeretlenül irok!

Anita! :(
Borzasztoan sajnálom ami veletetek történt!Fogadd őszinte részvétem!Annyira fáj a szivem és a lelkem hogy nem is tudom szavakba önteni az érzéseim amit szerettem volna leirni!Egész éjjel csak ezen járt az agyam!Teljesen letaglozott! :cry: :cry: :cry: :cry:

KépKépKépKép
aniko24
 
 


Csajok,

Látom, mindenki 'meg van fogva'... :( (Bocs, nem jutott jobb kifejezés eszembe!)
Az az igazság, hogy nekem is folyamatosan Anitáékon jár az eszem. Annyira segítenék valahogy... De hogyan?!
És annyira kiabálnék is valakivel, hogy hogy merészelt ez történni...
Hogy miért nem lehetett hagyni, hogy boldogok legyenek?! Hiszen annnyira várták, annyit szenvedtek.... És MIÉRT?!?! Áááá, nem tudom... Utálom az igazságtalanságot... :( És most még csak reklamálni sem lehet...

Bocsi mindenkitől, hogy ilyeneket írok... Csak olyan tehetetlennek érzem magam...
kata1977
Hatvan
 
 


En sem terek meg mindig magamhoz!

Gyongyi!
Irtam neked pü-t de ugy latszik nem megy el!?
Annyira hihetetlen es felfoghatatlan ez az egesz!
Szerettem volna megkerdezni toled hogy hogy vannak?Tudsz roluk valamit?
ancsa81
 
 


Kata,
hát igen, még annyit sem írunk, mint eddig, mindenki magába süppedt... :cry: Én nagyon magam alatt voltam az első héten, pedig csak fáradt voltam, meg a hormonok változtak, de elég volt az is. De így...elképzelhetetlenűl kemény lehet... :cry:
Sztem mi nem segíthetünk...jó lenne, ha Anita írna pár szót...de én a helyébe még nem tudnék...
Remélem a szerettei most nagyon figyelnek rá, biztosan...

Nemtom, miért történnek ilyenek, ezek után rengeteg jónak kell történnie velük....

Új témát elég szánalmas most indítani, tudom, hogy mindenki csak rájuk gondol, ráklikkel a topikra, de nem tud írni most semmit. Én ezt csinálom...

Szóval, megpróbálok most nem erről írni, úgysem lehet mit...

Vica,
hogy bírod a melót ebben a melegben?

Hajniról tudtok vmit?

Angyal,
mikor is mész a Kaáliba? Nyaralni mentek vagy már letudtátok tavasszal?

Sonjus,
most akkor megjött vagy mégsem?

Móni,
mi hír a 12- i inszem után? Megvárod az UHt?

Betti,
egy hete nemtom megnyitni a levelezőprogramomat...ha küdtél is képet, még nem láttam...de igyekszem, ha mégsem jön össze csinálok egy új címet.
potter_76
 
 


Sziasztok!
Privit nem kaptam.
Ancsa nem tudok semmit Anitáékról, nekem pénteken írt sms-t, hogy majd ha helyre jöttek jelentkezik. Ha valamit tudok és megkér hogy írjak nektek akkor jövök.
Gyöngyi
bgyöngyi
 
 


Húúúú, csajok.......
Régóta nem jártam itt, most jöttem és totál kivagyok.
Anita, nagyon sok erőt!!!
emma1976
 
 


Ági!
Még mindig nem jött meg.
Bár már nagyon olyan érzésem, hogy megfog.
Nem tudom mi volt az a rózsaszín valami, ami volt pénteken és vasárnap reggel.
A természetgyógyász azt mondta, hogy lehet megfogant az apróság, de még nem volt elég erős ahhoz, hogy meg is maradjon, nem tudott beágyazódni még, és ez lehetett az a rózsaszín.
Ő azt mondja, hogy ez már nagyon jó jel, mert akkor a következő hónapra már összejöhet. Én hiszek benne!
sonjus
 
 


Vica!
Hogy vagy? Remélem minden ok!!!

Találtam egy szép Gaia (föld anya) képet, olyan szomorkás kicsit, de valahogy a hanulatom is ilyen. Megpróbálom ide rakni, hátha sikerül!

Kép
sonjus
 
 



Ági!
14. dpo-s napon vagyok. Tesztelni nem fogok, nem merek. Talán, szombaton UH ha addig nem jön meg. De csak talán! Émelygek, de próbálom ráfogni mindig valamire, hogy miért. De egész nap folyamtosan émelygek, így nehéz. Nem szeretnék csalódni, nem élem bele magam semmibe.

Vicáról úgy tudom, hogy a héten szabin lesz, csak ma és csüt.-ön dolgozik, ha jól emlékszem.

Egyébként beszéltem a köldökzsinórról az orvosommal. Azt mondta, hogy ez mint kockázat megvan. 2 ezrelék.... Sajnos...
moni
 
 


Sziasztok!

Anita :( Őszinte részvétem! Ülök a gép előtt és potyognak a könnyeim és semmi más nem jut az eszembe, hogy "ez nem lehet igaz". Nem is tudom, mit írjak. Vhogy a Te 9 hónapod volt a példaképem. Annyira sokat vártatok és annyira örültél minden napnak. Miért???? Miért nincs egy kis igazság? Ha egyszer vmit ennyire szeretnél, miért nem lehet minden rendben? Nagyon sok erőt kívánok és próbáljatok egymásba kapaszkodni. Sokat fogok gondolni rátok!

Bocs , lányok, de most,hogy egy hét szgép-nélkülözés után ilyen hírre jöttem, azt se tudom, mit írhatnék.
nolina 25
 
 


Sziasztok Lányok!
Sonjus!Ez nagyon jó jel,mármint az émelygés.Drukkolok nagyon.
Moni!Mikor kellene megjönnie?
breni
 
 


Reni!
Móni émelyeg, nem én, bár néha reggelente én is, tegnap a tejeskávét sem kívántam, de nekem szerintem megjön ma, holnap.
sonjus
 
 



Reni!
Nekem ég egész nap folyamatosan a gyomrom. :) Holnap kellene nem megjönnie. Én sem kívánom a kávét. pedig nagyon szeretem! Még akoffein mentest sem tudnám most meginni. Sőt vettünk jegeskávét, de azt sem kívánom...
moni
 
 


Bocsi csajok hogy összekevertelek benneteket.
Majd jobban figyelek.
breni
 
 


Móni!

Remélem jó okod van a kávé miatt!!!!! xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx
lara26
 
 


Móni!
Ezek azért jó hírek! Értem, ha nem szeretnéd beleélni magad, de én drukkolok azért helyetted is!

Reni!
Semmi gond, én is szeretnék lassan jobban émelyegni!
sonjus
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?