Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok!

Elvileg nekünk is jó bármelyik délelött.Nekem Bálint még alszik délelött, de akkor majd megteszi ezt oda vagy visszafele.Írjátok ki majd hogy melyik napban egyeztetek meg.Köszi!

Ági:Én annyit tudok hozzáfűzni, hogy bármilyen finomra is főztem meg a főziket a Bálintnak,Ő inkább az üveges kajákat értékelte.Nekem azok tűntek pocséknak, de biztos az ő izlésüknek az jön be.Próbálj meg szerintem üvegest adni neki,hát ha az se akkor én még várnék.A hippesekközött egyébként láttam olyat, amire rá volt írva hogy bio.

Lola:Pestre kel felmenni hozzá, és ők veszik le a lenyomatot.Lábból és kézből is kettőt, kettőt.aztán 1 hét múlvalett kész.Úgy volt hogy postázzák, de aztán volt a sajnakerre dolga, és elhozta személyesen.Így, egy keretben a kettő 12500 Ft volt.Azt hiszem nem költöttem volna rá ennyit ha sikerül lerajzolnom a végtagjait, de az én fiam egy pillanatra nem állt meg.Többször is próbálkoztunk, de feladtuk....

Van itt dózsakertben 2, újvárosban 1 gyermek akikkel együtt született Bálint, és azóta is tartjuk a kapcsolatot.Aztán született még babája 2 barátnőmnek is azóta, igaz még csak fél évesek, de azért ők is jól érezték magukat.Szeretünk társaságba menni,Bálint is nagyon jól érzi magát a közösségben.Úgy néz ki novemberben megpróbáljuk a bölcsit, remélem előnyére válik ez a tulajdonsága.
Már most félek előre.A bolcsis szülőin megkért a vezető minden szülőt, hogy ha sír a gyerek akkor ne huzzuk az időt, hanem határozottan köszönjünk el a gyermektől és menjünk.Na nekem már akkor könnyek csorogtak le az arcomon.Látom magam előtt ott sírunk majd együtt a gyerek meg az annya. :cry:

Pár kép a partyról: Kép Kefe helyett a zsinórt rágom.mikor jönnek már a többiek?? Kép Húúú mekkora táska! Kép Ez a pók is az enyém? Kép Billencses dönpert is kaptam! Kép Hát ez meg mi? Kép Sajtos a földről.Így a legfinomabb.

Kép
maguskaa
 
 


Sziasztok!


Lola,
nekünk is jó a kedd reggel. MEGYÜÜÜNK!

Most ennyit, mert marha fáradt vagyok.

Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok



Akkor a kedd nekünk is jó.

Üdv Lívia

Egy kép hogyan garázdálkodik a Timi :P
Kép

Kép
slivia
 
 

 
 

Oké, akkor a kedd 9.30-ban maradjunk! Mindenkit várunk!
lola77
 
 


Sziasztok!

Az új alváspozíció :D

Kép

Jövünk akkor holnap, bár lehet, hogy nem tudunk sokáig maradni. De ott leszünk.

Lilla
lillaka
 
 


De jó hogy megint lesz tali ilyen hamar!
Sajnos mi nem tudunk menni, mert Rékának nem javult a köhögése, elküldött minket tüdőröntgenre a dokinő és tüdőgyuszija van... ujjbegy nagyságú vmi a tüdőn.
Szerencsére a kedve az jó, már csak ritkán köhög, csak a gyógyszerét utálja nagyon, van hogy inkább visszahányja.

Ráadásul engem is elkapott vmi vírus, voltam bulizni szombaton, lehet ott, mert azóta alig tudok megszólalni.

Rolcsi szerencsére a Balcsin van a mamával és dédivel.
Csütin jön haza és pénteken megyünk a Tisza-tóra.
Köszi a névnapi köszöntőket, (Roland nevében.)
Mi is boldog szülinapot kívánunk Bálintnak! 8)

Sziasztok
Cirmike

Kép
[KépKép
cirmike77
 
 


Sziasztok!

Rena!

Itt a rendelő honlapja: http://www.pre-pharma.hu/
Meglepődtem, mikor azt mondtad, hogy a Puskás másnak is ilyen csúnya sebhelyeket csinál. Nekem meg azt mondta, hogy az én bőröm ilyen, hiába is csinálná más, ilyen lenne. :evil: Azt mondta, hogy rosszul gyógyul a bőröm (persze ez attól még lehetne igaz). Na de mindenkinek ilyen, akinek csinálja?
Mindegy, majd most meglátjuk, ez a pesti doki milyen "nyomot" hagy maga után :?

Cirmike!
Nektek meg jobbulást! Adj a picurnak sok puszit, attól majd meggyógyul. :D

Lilla
lillaka
 
 


Sziasztok

Valaki otthagyta a Csóni tónál a kis homokozó vödrét,meg egy kisvonatot.Rakok fel róla képet.Jelentkezzen akié.

Üdv Lívia

Ui: hamar elmentetek dózsakertiek(vagy lehet én mentem későn? :D )

Kép

Kép
slivia
 
 


Livi!
Az a vödör a mienk!Köszi hogy nem hagytátok ott.
Majd megírod hogy mikor merre szoktatok sétálni?És akkor majd átvesszük.
Mégegyszer köszi!

Egyébként nagyon jól éreztük magunkat, csak nagyon hamar elment az idő.Hiába, jó társaságban gyorsan repül :)
Nekem azért kellett elsietnem, mert 11 kor derült ki hogy anyu mégsem tud ebédet főzni.Gyorsan boltba kellett még mennünk.
Mondjuk sokkal tovább nem tudtunk volna maradni, mert nálunk 12 kor van ebéd,és biza az út az eltart fél óráig.

cirmike!Köszönjük a jókívánságot, mi pedig jobbulást kívánunk nektek!Hamar, hamar gyógyuljatok meg!

Lilla!Nem semmi ez a póz!Néha én is csak lesek hogy milyen pózokat tudnak felvenni.És kényelmes lehet vajon nekik?Sokszor volt hogy megigazítottam Bálintot, de akkor rendszerint felkelt.Ha meg hagytam kicsavarodva, akkor aludt a legjobbat.

Lola:Nem volt nehéz megszoknod, hogy a Somával mindíg fiús játékokat kell játszanod?Ne érts félre, persze nem babázhatunk a fiukkal, de én attól félek, hogy nem tudok majd megfelelő partner lenni neki a játékoknál.Sokszor félek tőle,hogy meg fogok tudni felelni majd mint fiús anyuka.Neked ezzel nem voltak fenttartásaid?

Estére itt fent lesznek a képek:
www.kep.tar.hu/maguskaa

Kép
maguskaa
 
 


Sziasztok!
Most látom ,hogy ma is volt tali?! Néztem a képeket is! Jót hintáztak a gyerkőcök ahogy elnézem! :lol:

Zsanett! Még csak most kóstoltstom Julcsival a meggyet. Nem keverem még semmivel,de lassan csak megszokja :wink: Bár a barackra is így csinál. Talán majd az alma édesebb lesz. Azt kap jövő héten. Megnéztem Mátéról az albumot! Nagyon jó!!! Olyan édi ,hogy mindig mosolyog :lol:


Rékának jobbulást kívánunk!!! És Neked is Cirmike!

Maguskaa! Sok boldogságot kívánunk a nagyfiadnak 1. születésnapja alkalmából!!!
angika
 
 


Hát én ide teszem fel a ma képeket, mert nem lett túl sok:

Kép 1

Kép 2

Kép 3

Kép 4

Kép 5

Még hazafelé apával leült a tópartra és nézték a hápikat, teknőcöket, siklókat, halakat:
Kép 6
lola77
 
 


Jaj egy lemaradt:

Kép 7
lola77
 
 


Sziasztok!

Mi is élünk ám még :) Megpróbálok mindennap jönni, mert úgy néz ki hogy javul a helyzet és a Lackó jobban alszik és jobban eszik is. Láttam a mai képeket kár hogy tegnap apa elfoglalta a gépet és nem tudtam a taliról :( így jár aki nem követi a netes eseményeket.

Cirmikének mi is köszönjük vendéglátást és persze Lillának a fuvart.
ígérem jelentkezem holnap is :)

Puszi
Angi

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!


Angi,
üdv újra közöttünk! :D Kint vannak már a fogacskák?

Csajok,
jó volt ma is a tali. A képeinket itt találjátok:
2006 07 18 Babatali Csónitónál néven
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=10141

Magnuska, Lola jók lettek a képeitek, le is mentettem őket.
Máté elaludt, de délutánra teli lett energiával. :D
Kép Kép

Sziasztok.
Máté&Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Ja,
Lívi, a vonatocska a miénk. :lol:
Majd talizunk valamikor.
Zsani

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

12 képem van, ezért nem nyitok albumot. Egy-kettő sötét lett.
Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép Kép

KépKép
renáta29
 
 


Kép Kép Kép

KépKép
renáta29
 
 


Angi!
Hiányoltunk is a talin. Akartam szólni, csak nem tudom a számodat.


Erika!
Hogy vagytok?


Lilla!
Köszi a rendelő honlapját. Mi volt tegnap? Hogy érzed magad?


Cirmikének, Rékának jobbulást kívánunk!

KépKép
renáta29
 
 


Sziasztok!

A számom ha esetleg újra eltünnénk :) 06/30-5526374

Jelentem Lackónak 5 foga van ez idáig 3 fenn és 2 lenn a felső 4. is szerintem útban van a doki/védőnéni is ezt mondta és én is úgy látom már amikor engedi megnézni.

Ági!
A tv-állványt az OBI-ban vettük, de sajna azt már nem tudom mennyiért. Ja és persze utólag is elnézésedet kérem, hogy a talin Dorkát lerékáztam :( általános elmebajra tudok csak hivatkozni, azóta is mindig eszembejut és szidom magam, hogy milyen hülye voltam :(

Holnap átvesszük az ótónkat, már tiszta lázba vagyok már láttuk a kereskedésbe mert már megjött már csak a papírok miatt van náluk, de már holnap a miénk lesz!!!!!!!!!!!!! :lol:

Angi

Kép
Kép
gangi
 
 


Máguska-Ági!

Akartam kérdezni, hogy Bálint mióta jár?

A fiús-játékokhoz: Ezen még sosem gondolkodtam, hogy fiús-lányos játékok, mert nekem Soma nem egy labdázós-autózós gyerek (bár a labdázás unisex, nem?). Inkább főz, szerel, de az csak jó, mert ha Apa nekiáll v.mit barkácsolni, akkor rögtön ott terem és elvan a szerszámokkal, addig én nyugodtan teszek-veszek. Amíg baba volt, addig is inkább műanyag edényekkel, fakanállal volt el, ahogy nőtt, meg mentünk mindig és a homokozós játékokat is játszák lányok is :lol: Rajzolni, gyurmázni, mostanában vágni szeret... hát ezek sem fiús játékok. A Duplós vonat a kedvence... meg az építőkockák, szóval kevés tipikus fiújátékunk van... Sőt tavaly gyereknapra mászóbabát kért!!! :P
A mozgathatós katonákkal, meg amit kapott várat, azzal meg apával játszik, mert - szerintem - ő jobban élvezi, mint a gyerek! Én csak max. összerakom neki. Ja és a nagy kedvencek a dinók, amikhez én nem tudok hozzászólni, de azzal meg eljátszik egyedül, szerepjátékszerűen... max. házat építeni segítek nekik!
Szóval szerintem ne agyalj ezen, úgyis Te vagy többet vele, ami olyan fiús, azt úgyis ösztönösen az Apukájával fogja csinálni...


Zsanett!

Akartam kérdezni, hogy hazafelé nem sírt végig a Máté, ugye meggnyugodott? Úgy sajnáltam...
Mekkora lakásban laktok, hogy ekkora konyhád van? :shock: Tök szép! De tömbházban laktok ti is, jól emlékszem?

Gangi, Angi!

Kicsit hirtelen lett ez a tali, ezért sorry. Ha gondoljátok jövő héten is lehet egy, még itthon vagyok...

Rena!
Aranyos volt Bálint, ahogy szeretett volna még Somával játszani! Benedek is hogy elvolt, egy hang nélkül...

Erika!
Hallottam, hogy mi történt Veletek... nagyon sajnálom! :( Majd ha lesz egy kis időd és kedved, bekukkantassz? Hogy van a kicsi Viki?
Ja és persze ha tudunk valamiben segíteni, szólj!!!
lola77
 
 


Sziasztok

Zsanett
Nagyon jó a cd.A Timi nevett meg mondta a zenével együtt a magáét.Látszott rajta hogy tök tetszik neki.Köszi mégegyszer.Átírjuk aztána a mozdonnyal együtt akkor visszaadom valamikor.Mennyire sürgős,mert péntektől vasárnapig nem leszönk itthon. Holnap lenne jó esetleg vagy jövőhéten valamikor.Amokr mondod.


Angi
Gratula a fogakhoz.Jó lenne ha nekünk is kijönne már,a Timi is szenved rendesen.Mi is éjszakáztunk meg nehezen alszik,meg keveset eszik.Sajna ezzel jár.

Ági
Utólag mi is boldog szülinapot kívánunk Bálintnak.Megnéztem a képeket a születéséről nagyon jók lettek. Nálunk nem volt bent a párom.Ő sem akarta meg én sem,így nekünk csak 15 perccel a születése utáni kép van. De így is eszembe jut tök sok minden mikor nézem.
Mondtad hogy a Turul gyógyszertár vagy ovi(bocsi az agyam kihagy néha így nem tom pontosan

:oops: ) mellett laktok.Mi is a közelben lakunk a Réti u 25-ben a millenium lakópark mellett,úgyhogy szerintem nem lesz gond a ödör visszajuttatása.Majd egyeztetünk.

Üdv mindenkinek Lívia

Rakok fel képet mikor megszületett a Timi.Tök más lett azóta.
Kép

Kép
slivia
 
 


Ja még elfelejtettem:

Máguska, megnéztem a szülésed képeit is, tök jók, ilyenkor mindig úgy irigykedem, hogy én császárral tudtam csak szülni... és nem is látszol a képeken olyan "szétesettenek". Neked a Varga volt a dokid? Ő milyen, jó fej volt? Azok a vajúdós képek olyan ismerősek, majdnem ilyen képeim vannak nekem is, ugyanúgy kapaszkodtam én is, dőltem jobbra-balra... :lol:

Gangi!
Milyen kocsit vettetek? Mi is jövőre tervezzük, már úgy szeretnék sajátot, bár ilyen benzinárak mellett... :evil:

Na mostmár tényleg befejezem.
lola77
 
 


Sziasztok!


Lola,
A Máté azért sírt, mert álmos volt. 3 perc alatt elaludt. Amúgy tömbben lakunk a Mártírok 36-ban, egy kicsit átalakítottuk a lakást, kivertünk falakat, hogy nagy étkezőnk legyen és elférjünk. Tartott is fél évig a felújítás, 2 héttel a Máté születése előtt költöztünk be :). Én benne vagyok egy újabb taliban... Az a "srác" volt a férjed? Olyan fiatalnak tűnt :) Lehet hogy a laza ruházata miatt?

Lívi,
ne írd át a Cd-t, ez már másolat. A tied.

Gangi,
na milyen kocsitok lesz? Gratula a fogacskákhoz!

Cirmike,
jobbulást kívánunk Rékának!!

Ági,
én is megnéztem a szülés képeit. Jók nagyon. Nálam is bent volt apa is, élvezte is rendesen. Azt mondta jó buli volt. Mondjuk jó hangulat volt végig (3 órán keresztül tartott az egész) még pizzát is rendeltünk :D . Azt mondta ,hogy nagyon nagy élmény volt neki és semmi pénzért nem hagyta volna ki. Nekem is nagy segítség volt.
A Máté baba így nézett ki születése után pár perccel.
Kép

Megyek mert délután megyünk koncertre és ezer a dolgom.
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

jók lettek a képek!!! :D
smariza
 
 


Sziasztok!

Így nézett ki a kocsink mikor megvettük:
Kép Kép Kép

Vasárnap éjjel 23.30-kor indultunk Horvátországba,Rab szigetére nyaralni.
Tök jól haladtunk nem volt igazán nagy forgalom.Viki is és én is fent voltunk 1/2 4-ig,aztán elaludtunk.
Én a későbbiekben felkeltem 1/2 óránként 20 percenként.
De 5.20-kor nagyon elálmosodtam.
Mint utólag kiderült balra lett volna a kanyar,de mivel Berci elaludt,így a szalagkorlátot átszakítva történt a baleset :cry:
Arra keltem,hogy dobál a kocsi,2-3-szor megfordultunk és deől be a föld meg a kavics :cry:
Hirtelen azt hittem egy álom az égész,kiabűáltam Bercinek,hogy mit csinál,a kocsi meg csak dobált.....
Tisztára bepánikoltam,szörnyű volt erre ébredni :cry:
Viki is erre ébredt,szegénykém visítva sírt :cry:
Mikor megállt a kocsi látom,hogy Berci feje a kormányon,nincs magánál,dől a fejéből a vér....
Megálltak páran autóval,segítettek kiszabadulni,hívták a mentőket meg a rendőrséget.
Berci nem emlékezett semmire a balesetből,neki is olyan volt mintha álmodta volna.
Kórházban elláttak minket,röntgent csináltak a fejünkről meg a nyakunkról,megtapogaták Viki hasát.
Aztán mikor kiengedtek a kórházból minket,mentünk a rendőrségre,majd az autómentős elvitt hozzájuk,ott töltöttük a nap hátra lévő részét.
A rendőrség előtt egy néni a közelben lévő óvodából hozott nekünk innivalót,zsepit,Bercinek váltópólót,majd megengedte,hogy telefonáljunk haza anyósoméknak,mivel sem a kórházban sem a rendőrségen nem segítettek telefonhoz jutni.
Apósomék jöttek értünk,onnan 22-kor indultunk haza Ford Transit kisbusszal és trélellel/vagy hogy kell írni/ezen hoztuk haza a rocsot.
Kedden reggel 5-re értünk haza.
Én a hazafelé úton nem tudtam aludni,mert mihelyst elbóbiskoltam és átmentünk egy kis zökkenőn,rögtön aztn hittem,hogy megint baleset van,szörnyű volt!!!!!!!!!
Nagyon sokat sírtam azóta,annyira sajnálom a kocsinkat,olyan mintha a gyerekem lett volna!
Nagyon szerettük,ez volt az első saját autónk....
Hát ennyi a nyaralásunk története :cry:
De azért hálát adok a sorsnak,hogy megúsztuk nagyobb baj nélkül.
Autónk lehet másik,de életből csak egy van!
A biztonsági öv,autós gyerekülés és a kocsink erős karosszériánknak köszönhetjük az életünket!
Bocs,hogy most nem olvaslak benneteket vissza,de inkább lepihenek egy kicsit.

Sziasztok:ERika
cseriviola
 
 


Így néz mostmár ki szeretett autónk,Renault Megane/Megi/ :cry:
http://www.babanet.hu/album/main.php?album=10144



Sziasztok:ERika
cseriviola
 
 


Erika!

Mi ma már msn-en beszéltünk kicsit, ott is mondtam, hogy ez a 2. születés napotok! Hihetetlen!
Azóta annyi kérdés kavarog bennem, majd egyszer megkérdezem, most még gondolom Te is tele vagy a "Mi lett volna ha..." kezdetű mondatokkal!
Vikinek sok puszi, neked + férjednek jobbulást! Ja és ahhoz képest, hogy írtad, hogy 110 körül mentetek, a kocsi tényleg "jól" néz ki, ami megdöbbentő az a véres légzsák, meg a Viki habtapija szétszóródva... ettől tényleg olyan reális! :(
A lelkiek fognak legtovább megmaradni, de Viki semmire sem fog belőle emlékezni, csak majd ha nagyobb lesz és elmesélitek Neki!
És ha belegondolok, hogy mennyi kisgyerekes szülő be sem teszi a gyerekülésbe a gyereket.......... felelőtlenség!

Zsanett!
Ez jó hír lesz a férjemnek, ha elmesélem, amit írtál, mert mindig a korával van elfoglalva... 33 múlt amúgy, de tényleg fiatalos és ált. lazában jár, mondjuk a haja az 50 %-ban ősz, de nekem ez kifejezett tetszik! :lol:
Merre van a házatok, bocs ha kíváncsiskodom...
lola77
 
 


Sziasztok

Erika
Most olvastam hogy mi történt.Annak örültem hogy ti megúsztátok.Borzalmas lehetett.Bercinek mi lett a fejével?Vikivel azóta minden okés.Tud este aludni?
Olvasni is borzasztó volt hát még átélni.Nagyon sajnálom.
Jobbulást nektek(lelkiekben is)

Zsanett
Köszi szépen a cd.Mivel jövök érte?
Mégiscsak rá tudott venni a párod hogy elmenj.Szerintem tuti jó lesz,bár ebben a melegben meg tömegben.Legközelebb ha lesz megyek én is,szeretem a zenéjét,meg hát őt is bírom.
Találkoztam én is a Mazsival,aranyos a kisfia.

Na most mentem,nyugodalmas jó éjt mindenkinek
Üdv Lívia

Kép
slivia
 
 


Sziasztok!

csak gyors bekukk,mert leragad a szemem!
Hú,Erika, ez rémes! Annyira örülök,hogy nektek semmi bajotok! (férjem földhözragadtan meg is jegyezte,hogy a Renaultnak jó a töréstesztje) Nagyon sajnálom,hogy így jártatok. A lefoglalt szálással mi lett? Tudtok valami cserét eszközölni vagy már a kedvetek is elment Horvátországtól?

Korábban valaki írta,hogy a neten vásárolt bébicipőt.Nem tudjátok,mi vol az az oldal?

Edit
edit73
 
 


Erika!
Nem volt biztosításotok? Merthogy ilyen körülményesen tudtatok csak hazajönni!

Edit
edit73
 
 


Sziasztok!

Tegnap elmentem a háziorvoshoz,hogy azért ő is vizsgáljon meg,bár fájdalmaim nincsenek,a zúzódások is egyre elviselhetőbbek.
De a dokink csak sajnálkozva nézett, nem vizsgált meg,csak kérdezte,hogy kérek-e nyugtatót.
Ma elvittem Vikit is a gyerekorvosunkhoz,aki sokkal normálisabb volt,mint a háziorvosunk tegnap,megvizsgálta Vikit,mindent rendben talált nála,de azért azt tanácsolta,hogy menjünk el a baleseti sebészetre a rtg felvételekkel.
Nagyon rendesek voltak ottvelünk,mindent rendben találtak hál istennek.
Nekem ajánlottak Dolobene kenőcsöt a lila zúzódásaimra.
Kezdem feldolgozni a történteket,hiszen az élet megy tovább.

Edit
sajnos felelőtlenek voltunk abból a szempontból,hogy nme kötöttünk semmilyen biztosítást :cry:
Szállásunk nem volt lefoglalva,mert autós kempingbe mentünk volna.
Kedvünk nem ment el Horvátországtól,de én most egy darabig nem akarok ilyen messzire menni,pedig anyósomék hívtak magukkal,mert ők pénteke vagy szombaton mennek ugyanoda.

Lívia
szerencsére Viki az akkori ijedelmen kívűl semmi nyoma nincs a balesetnek sem testileg,sem lelkileg.
Ugyanolyan kis huncut eleven baba,mint azelőtt.
Berci a fején sérült meg,2 naponta jár kötözésre,de már jobban van,a szélvédő üvege nyúzta le egy kicsit a bőrt a fején.

Köszönjük szépen mindenkinek az együtt érzést és a jókívánságokat,nagyon jól esett az egész családomnak!

Megnéztem a talis képeket,olyan jók lettek!

Sziasztok:Erika
cseriviola
 
 


Edit!

www.bebicipo.hu az oldal neve,ahol jó cipőket lehet rendelni,de érdemes megnéznetek Tatán a mozi mellett is van egy nagyon jó gyerekcipő bolt,meg itt Tb-án a Fő téren a százlábúban.

Szia:Erika
cseriviola
 
 


Sziasztok!


Erika,
nagyon sajnálom ami történt veletek! Hála istennek mindenki jól van, erre kell gondolni. Az én párom is azt mondta, hogy jó hogy renault-tok van, mert annak jó a karosszériája. Végül is igazuk van.
Jó, hogy a Viki különlönsebb megrázkódtatás nélkül átvészelte, lehet el is fogja felejteni, amilyen picike még. Pihenjetek sokat,
hamarabb túl lesztek rajta. Nem csodálom, hogy nem akarsz messzire menni.

Lívi,
nagyon-nagyon-nagyon jó volt a koncert!!!! Eszméletlen! Végigugráltam egészet, berekedtem minden. Egyik legnagyobb élményem volt. Mondjuk hozzátartozik a történethez, hogy már két napja pityeregtem, mert nem akartam menni, de a Zoli vette ajándékba még novemberben nekem a jegyeket, így nem tehettem meg, hogy maradok. Majd megszakadt a szívem, hogy nem leszek a Máté mellett este. Egy jó ideig nem megyek sehova nélküle :). Számomra nem természetes a gyerkőckém nélkül. Megdöglök nélküle :D .

Lola,
itt lakunk a gyermekkert ovival szemben, a Hermann Otto suli parkolójában az első ház a Mártírok u. fele, sárga színű. Elméletileg ez egy 1,5 szoba+étkezős lakás volt, de mi kiütöttük a szoba és a konyha közös falát és egybenyitottuk étkezőnek. Mert a konyha olyan apró volt (1,6m széles), hogy a konyhabútor mellé nem fért volna el egy asztal. Így lett egy 3,5m széles étkező+konyhánk, az eredeti étkezőből pedig lett a gyerekszoba.
Mikor csináltuk kicseréltünk mindent (vizet, villanyt), szétvertünk teljesen mindent, szóval fél évig tartott mire beköltözhettünk. De megérte, mert nagyon szeretünk itthon. Ha esetleg érdekel, ugorjatok fel már gondoltam én is babatali szervezésre, de a többség Dózsakerti így nekik macerásabb átjönni. Szerintem.

Zsani

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Erika:
Már beszéltünk msn-en, ijesztőek ezek a képek az autóról. Jobbulást kívánunk Nektek!

Zsanett:
Milyen koncerten voltatok?
Szerintem természetes, hogy furcsa volt Máté nélkül. Nekem Bálint már 3.5 éves, de még mindig hiányzik, ha elviszi valaki, vagy ha apával kettesben mennek valahova. Pedig egy gyerekkel könnyebb itthon is a házimunkát csinálni, meg lemenni is, boltba stb. De akkor is jobban szeretem, ha velem van. Persze ha akar, mehet. Az oviról is azt mondja, hogy ő ott fog aludni, és egyik nap én megyek érte, másnap apa kocsival. Hát, egyelőre nem, de ha majd tényleg nagyon szeretne, akkor ott aludhat a többiekkel.
Jó lehet a lakásotok, nekünk 3 szoba hallos van, de a hall részben beépített szekrény van, az egész folyosó fával borított, és sajnáltuk szétszedni. Kell a nagy szekrény is. Csak így nincs étkezőnk. Nagyon szép a konyhád.
Még a koncertről, azér menjetek néha, kapcsolódjatok ki, Máté szerintem meg sem érzi, és kell a kettesben eltőltött idő is.

Rena

KépKép
renáta29
 
 


Zsanett!

Akkor már lehet, hogy tudom milyen lakás, mindenestre ügyesen megoldottátok! Ja, köszi az invitálást egyébként, még lehet hogy sort kerítünk rá...
Csak nem a R. Willamsen voltatok? Elhiszem, hogy nagy élmény, bár én nem vagyok olyan őrült fan, de annyian mondják, hogy egy koncert milyen nagy élmény!
Én életemben egyszer voltam Tatán, a Szabadtérin egy Ákos koncerten (őt viszont imádom), és tényleg én is tomboltam!

Igen, lassan-lassan pedig jó ha megedződsz a Máté nélkül, néha, talán majd ha nagyobbacska lesz, rájössz, hogy milyen jó kikapcsolódni. Most még egész nap vele vagy, persze hogy hiányzik, ez természetes!
És kivel volt Máté addig?
Amúgy nekem is hiányzik a Soma, de túlteszem magam rajta, mert ő meg imád a mamánál-papánál lenni, ott aludni és annál nagyobb az öröm, mikor viszontlát, de még sosem sírt utánunk!

Rena!
Érdekes dolog ez, nekem még 1-nél többet sosem aludt anyuéknál Soma, de még tán 24 órát sem volt távol, csak estétől másnap délig. Pedig itt az egyik ismerős kislány, egyidős Somával, múltkor elment a Mamájával, nagynénjével 1 hétre a Balcsihoz... minden gond nélkül. Meg Cirmikééknél a Roland is több napot elvan a messzibe a Mamájánál... szóval lehet, hogy csak meg kell szokni! Meg a gyerek is hadd gyűjtsön élményeket, nem? Én ezt az oldalt is megértem!
Bár hozzáteszem én tuti nem engedtem volna el 1 hétre a gyereket, max úgy, hogy mi 2. v. 3. napon megyünk utánuk! Kicsit nekünk is meg kell tanulnunk elszakadni a gyerkőctől - ezzel csak ezt akartam kinyögni!

Puszi mindenkinek!
lola77
 
 


Sziasztok!

Először is:Erika, remélem megkaptad a mailemet.Sokat gondolok azóta is rátok, napközben sokszor eszembe juttok.Nagyon sok erőt kívánok mégegyszer hogy fel tudjátok dolgozni a lelki dolgokat.

Lola:köszönöm megnyugtató válaszodat a fús,lányos témában.Az a helyzet, hogy én egészen még a szülés pillanatáig nem hittem el 100%-ban hogy nekem fiam lesz.Nem tudom miért de annyira egyértelmű volt hogy nekem csak lányom lesz.Meg is voltam/vagyok ilyedve egy fiú nevelésével kapcsolatban.Bár magától a gondozásától is féltem, hogy nem fogom tudni megfelelően ellátni, de aztán ment minden mint a karikacsapás.Én is abban bízom hogy ez a továbbiakban is ilyen magától érthetődő dolgok lesznek.Bár már el is kezdtük, hisz Bálintot rettenetesen érdeklik az autók.Pl ezt sem tudtam elképzelni hogy majd ott berregek vele a szőnyegen, és pedig ezt csinálom.

Igen, én nagyon régóta a Vargához járok.Nagyon meg vagyok vele elégedve, sőt a szülés óta méginkább.Egyetlen hibája van, eléggé pénzéhes.Mostanra már megszoktam,nem ér meglepetés.Meg úgy vagyok vele, amíg megérdemli, hát addig nem sajnálom rá.

Tényleg, ki kinél szült?Tehát én Tatabányán Dr Varga Zsoltnál.

Zsani: én is pont mondtam a páromnak, hogy úgy irigykedem , mikor ilyen szép lakásról látok képeket.Bár a mienk sem mondható csúnyának, csak már inkább unalmasnak.Én nagyon szeretem a változatosságot,szívem szerint akár 1/2 évente festetnék,meg bútorokat cserélnék.Most is kilátásban van egy kisebb renováció.Mi földszinten lakunk, így tele vagyunk csövekkel.Gipszkartonból szeretném megcsináltatni az álmennyezetet.Meg mivel a szobákba felszedtem a padlószönyeget, és parkettás lett, így hülyén néz ki hogy az előszoba még mindíg padlószőnyeges.Így itt linót akarok lerakatni.Na de ehez legalább 1 éjszakára el kell Balkóval költöznünk itthonról.Ezért hezitálok.Egyébként a vágyam majd egy 3 szobás, erkélyes dózsakerti lakás.

Hát én sem voltam még apával együtt szórakázni mióta Bálint megszületett.Egyszer már le volt beszélve anyuval, hogy átjön itt alszik, de aztán beteg lett, és azóta nem került szóba.
Nálunk egy nagy közös élménye volt eddig a férjemnek és Bálintnak.Elvitte magával a férjem Encsre gyorsulási versenyre.Ez először lehet hogy durván hangzik, reggel 7től délután 2ighallani sem akartam róla.Aztán meggyőzőek voltak az érvek, és áldásom adtam rá.Amíg oda voltak, kipakoltam és újrahajtogattam mindhármunk szekrényében az összes ruhát.4X telefonáltam,meg lerágtam az összes körmöm.Aztán hazaértek, és láttam, mindkettőjüknek fontos élmény volt ez az együtt töltött fél nap, és lehet hogy a következő alkalommal már én sem leszek ilyen ideges.

Szép estét mindenkinek!

Kép
maguskaa
 
 


Sziasztok!

Erika! Nagyon sajnálom a történteket! Szerencsére nem lett komoly nagy bajotok! Remélem már megnyugodtatok és a sebek is begyógyultak! Vigyázzatok magatokra!

Zsanett,Lívi! Nagyon jók aképek! Én még mindig nem tudok kicsinyíteni:( pedig én is szívesen mutatnék nektek képeket :lol:

Szép estét mindenkinek!
puszi:
angika
 
 


Sziasztok!

Igen Robbie Williams koncerten voltunk. Nem vagyunk nagyon nagy rajongók, inkább csak gyakran hallgatjuk. A kedvencünk a swing-es album. Mi sem voltunk még ilyen nagy koncerten. De tényleg szuper volt.

Érdekes kérdés ez a gyerek nélküli szórakozás. Mi már voltunk el 3x-4x vacsizni nélküle, de az egyszerűbb volt, mert megfürdettük, elaltattuk és elmentünk. Volt amikor fel sem ébredt. De most mindezt anyósék csinálták, ők altatták stb. Szegénykém állítólag keresett mindkettőnket, sírt is, de nem sokat.
Tudom, hogy kell másfajta élmény is. Igyekszem változatossá tenni napjait, el szokott menni apával csavizni, elmennek a haverokhoz stb. Nem jó az ha mindig anyával köröz a városban :D .
De ez nagyon hosszú volt. Folyamatosan az órát néztem, hogy mikor jön már az sms, hogy alszik és minden rendben van. Összeszorult a szívem, ha arra gondoltam, hogy biztosan sír, keres. Szerintem ilyen hosszú távolléthez még kicsike. Egyébként biztosan hozzászokás kérdése az egész.

Hozzáteszem ma nagyon jó kedve volt, egész nap dumált, tehát nagyon nem viselte meg - remélem. Engem annál inkább :D .

Angika,
írj az emailem-re- zsanett.geher@freemail.hu - és leírom hogyan tudsz kicsinyíteni.

Ági,
én is szeretek lakberendezni. A Máté szobáját én dekoráltam. Szeritem szuper lett :). Mielőtt nekiálltunk felújítani mindenhol nézegettük mi lenne jó, már a végén zsongott a fejünk :).
Van 1-2 régi otthon újságom, ha érdekel szívesen kölcsönadom.

Csajok,
éppen akartam már javasolni, hogy nem nyitunk a kép.tár.hu-n egy tatabányai babás felhasználót, és odatesszük az talis képeinket? Oda könnyebb felmásolni, nem kell kicsinyííteni - 1 GBnyi kép fér el- és szerintem könnyebben vissza lehetne keresni. Ha megszavazzuk, akkor én szívesen beregisztrálok , megbeszéljük a felhasználónevet és a jelszót, és akkor mindenki tudja majd használni.

Jó éjt.
Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok!

Az előbb kaptam ezt az sms-t Sznékatától,szeretném veletek megosztani:
"Nagyon friss az élmény,alig hogy születtem,
ezért Apukám s Anyukám ír helyettem.
Nem sokat csak annyit:eggyel több a létszám,
majd ha szeretni kell,számítsanak énrám!
Szlatki Gergely vagyok,3500 gr és 52 cm-rel,2006.07.21-én 7ó 35-kor megszülettem!!!!!!!!!!"

Gratuláltam a csodálatos esemény alkalmából az összes anyuka nevében.

Sziasztok:Erika

cseriviola
 
 


Erika!

Annyira rossz volt nézni a képeket hoyg szörnyű! Sokat gondolunk rátok és küldjük a felejtős gyógyenergiát++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++

Zsanett!
Nem is állok többet veled szóba (irigy vagyok mint állat) :)

Megjött az új ótóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóóó csodaszép Opel Vectra becenevén Viktor hisz fiú mert fekete :) egyszerűen gyünyörűűűűűűűű.
Aposóm is ott volt velünk ő vitt oda először örültem mert sétálgatott a lackóval aztán meg elkezdte kb 20 perce voltunk ott! "ennyi deig tart? egy zöld kártya? pfff máshol 2 perc!" és ez még semmi odaérünk a kocsihoz "milyen nevenincs kerék van ezen a kocsin? megmondja az üzletkötő jaaaaaaaa akkor 1 év múlva jöhettek cseréltetni" már azon voltam hogy rácsukom a fejére a csomagtartót!!!!!!
De akkor is gyönyörűűűű az autónk!!!!!!!!!

Szép napot!

Angi

Kép
Kép
gangi
 
 


Sziasztok!

Erika!
Annyira megijesztett, ami veletek történt! Sokszor még lefekvéskor is ezen jár az eszem. Egyszer velem is történt hasonló, de közel sem ennyire komoly. De ijesztő volt. Hol ültél? A Viki mellett, vagy az anyósülésen? És Vikinek melyik oldalon volt a gyerekülés?

Rena!
Túl vagyok a "műtéten", bár vert a víz közben rendesen. Nem is voltam hajlandó nézni, amit csináltak velem. Bár épp elég volt, amit éreztem közben. Ahogy éreztem, ahogy a vért törölgetik a combomról :shock: Na, akkor majdnem rosszul lettem, pedig nem is láttam.
Most csak az a kellemetlen, hogy a Dávid nem érti, miért van ott a kötés, és örökké piszkálni akarja. Ha nem figyelek oda, rögtön megnyomja a sebet. :?

Gangi!
Már hiányoztatok ám! Nálunk végre most nem nő egy fog sem, most éjjel végre átaludtuk az éjszakát is.

Zsanka!
Mi egyszer kipróbáltuk, mikor egy éves volt a Dávid, hogy anyuéknál aludt. És semmi gond nem volt. Nem tűnt úgy, hogy hiányoztunk volna neki. Éjjel egyszer kelt fel anyuéknál, de simán visszaaludt. De mi lesz velem, ha bölcsibe megy? Sokszor eszembe jut, hogy fog hiányozni a kis törpe, ha több napon át nem lesz velem nap közben.

Katának gratulálunk! És kívánunk még sok-sok örömteli szopizást, játékot, és sok-sok pihenést.

(Maguskaa) Ági!
Én a Benya dokinál szültem. Meg voltam vele elégedve, talán a fájásaimon erősíthettek volna egy infivel, lehet, hogy könnyebben kijött volna a Dávid, és ha talán (az a sok talán... :? ), ha nem fárad el annyira, levegőt is vett volna...
De amúgy nem volt vele semmi bajunk. A Varga doki egyszer csinált nekem egy uh-t, normálisnak tűnt. Lehet, hogy másodsorban őt választottam volna, ha muszáj.

Lilla
lillaka
 
 


Sziasztok!

Huh, jó meleg volt ma is, és hát semmi hűvössel nem kecsegtetnek a jósolók.Ti ilyen melegben mit csináltok babáitokkal?Bent vagytok a lakásban, vagy kimentek a hőségre?Mi tegnap 5 kor mentünk ki.Elmentünk a máltaira, mert ott a homokozó van árnyékban, aztán átmentünk a mellettünk lévő kisjátszóra, mert ott a hinta van árnyékba.Kész tortúra.

Gangi, én meg hozzád nem szólok többet! :wink: Az autó miatt irigykedem.Tavaly volt nálunk egy vektra a "nagy opelpróba" alkalmával.Nagyon tetszett, szupi kis autó!Gratula hozzá!

Lilla:én a Benyát nem ismerem, sőt a Vargán kívül senki mást nem ismerek,mert amikor a korházba kellett mennem vizsgálatra, a Varga akkor is ragaszkodott hozzá, hogy ő vizsgáljon.Ennek nagyon örültem.Hisz tényleg annak a véleménye a fontos, aki a dokim.Én csak ajánlani tudom ha valaki váltani akar.Most már neki is van uh-ja a rendelőjében.Bár ez is egy külön összeg :x
Ha nem vagyok indiszkrét, milyen műtéten vagy túl?Lehet ha visszaolvasnék megtudnám,de így egyszerűbb rákérdezni.Bár mi is az, jobbulást kívánok.

Sznékatának én is szeretnék gratulálni, így ismeretlenül is, és jó egészséget kívánok nekik!

Zsani:Én támogatom a képtáras oldalat.Én a sajátomra töltögettem, tényleg egyszerű,ezzel a kicsinyítgetéssel szerintem nagyon bajos, főleg sok képnél.
Mit jelent hogy te dekoráltad Máté szobáját?Talán rajzoltál, vagy festettél is valamit a falra?Úgy tetszenek az olyan gyerekszobák.Köszönöm az ujságokat, még lehet hogy élni fogok velük.Jelenleg még tanácstalan vagyok, hogy érdemes e erre a lakásra költeni, ha úgy is menni szeretnék innen.De az is lehet, hogy az csak pár év múlva jön össze.

Rena!Ha nem vagyok nagyon szemtelen, megírnád hogy ti mennyit fizettek télen egy hónapra a fűtésre.Igazából ez a dolg tart vissza a lakáscserétől, hogy nagyon magas lesz a rezsi.Akár írhatod priviben is.Köszönöm!

Szép estét mindenkinek!Maguskaa és Bálint

Kép
maguskaa
 
 


Sziasztok:

Erika:Nagyon szörnyű volt végigolvasni amiket leírtál,hát még végigélni milyen lehetett.Ahogy olvsatam futkosott rajtam a hideg.Megmutattam a férjemnek a képeket,hát ő is csak nézett.Pedig már sok csúnyaságott látott,mivel ő autószerelő,és néha autómentős is.A biztonsági öv+a légzsák csodákra képes,hála az égnek.Örülök,hogy már kezded túltemnni magad,és a Vikiben ez nem maradt meg.Jobbulást nektek,és kitartás :D

Zsanett:Gondolom ,milyen jó lehetett a koncert .Én is szivesen mentem volna ,csak a férjem nem rajongott az ötletért.Tök megértem,mit éreztél amikor a Mátét anyósodékra bíztátok.Mi holnap megyünk el valahová(nem tudom hova,mert hétfőn lesz a szülinapom,és valami meglepivel készüla párom),és 12-kor indulnk,és este fürdésre érünk haza.Mondjuk nálunk nem az anyós vigyáz a Dorkára(nem is adnám neki),hanem anyuék.Már most minden bajom van.

Angi:Semmi gond ,hogy lerékáztad a Dorkát.Az a gáz amikor Dórinak hívják,na erre már kiakadok :oops: . Köszi az infót a tv állvánnyal kapcsolatban,de egy darabig nem kell,mivel a ködbér csúszik ki tudja meddig :twisted:

Szép hétvégét mindenkinek.Ági
ági01
 
 


Sziasztok!

Bocs az off-ért,de sürgősen szeretném eladni ezeket, és hátha így még gyorsabban megy.
Bocsi!


Még több kép:
http://www.babaszoba.hu/forums/topic?tid=128577

Kép
maguskaa
 
 


Bagolykodok egy kicsit, mert egész nap pihiztünk, aludtam többször is, így most nem bírok!

Ági!
Annyira tetszik a nagy babakocsitok, ha most várnám Soma tesóját, tuti megvenném, már a talin is feltűnt, mert olyan szép színe van! Miért adod el őket? Ebben tud aludni is a Bálint...
A Top Ridert megkérdem a sógornőmtől, mert említette, hogy lehet hogy vennének esernyőkocsit...

Ági!
Igen, sokan nem ismerik a Dorka (mint önálló) nevet, meg aki Dorára anyakönyvezte, az is Dorkázza. Pedig így olyan szép, de a Dóra nekem sem tetszik... pedig mostanában elég sokan adják!

Edit!
Hogy sikerült a balatoni napotok, voltatok? Lurkók, Dávid élvezték? Biztos nagy szervezést igényelt még ez az 1 nap is.

Mi pénteken voltunk a Fényesen, olyan meleg volt a víz, csak a zuhany ért valamit, de Soma élvezte nagyon.

Lívi, Zsanett. Múlt héten voltunk a Nomád strandon, férjem tök lehurrogta, így már nem merem ajánlani, meg most a víz is olyan hideg volt, akkor engedték bele (nem vízforgatós, hanem mint régen a középsőin a gyerekmedence, olyan sima beton... :( ) Ja és 3 óra után is 600 volt a belépő... :x
Inkább dumcsizzuk meg, hogy a Fényesre menjünk, fél nap elég. Nekem jó szerda, vagy pénteken a du. Hmm? Lívi, titeket el tudlak vinni kocsival, úgy emlékszem Zsanettéknak van autó, ugye? Lilla, vagy többiek, kinek van kedve még?

Na megyek, mindjárt hétfő... még jó hogy holnap is ráérek, ha a kisfickó enged pihizni!
lola77
 
 


Sziasztok!


(Máguska) Ági!

Nem titkos, hogy mennyi a fűtésszámlánk, de ennek utána kell néznem, én nem tartom fejben ezeket. Valami olyasmi rémlik, hogy 23000.- volt a legtöbb. Nekem a 2+2 félszobás lakások is nagyon tetszenek, a mi tömbbünkben 10 lakás van, 5 három, 5 négyszobás.
Én is gondolkodtam, hogy miért adod el a kocsikat, én még mindkettőt használom, a nagyot is szeretem, még nem is akarom eladni. (nekem is Jack Pol a nagy)

Ági!

Boldog születésnapot kívánunk!
Írd majd meg, mivel készült a párod! Érezd jól magad, biztos nem lesz semmi baj, anyukád tud telefonálni, ha van valami.

Angi!

Gratulálok az új autóhoz, biztos nagyon szép! Apósod kedves. Az enyém csak a fogyókúrámra szokott beszólni, hogy nem látszik semmi, meg minek, úgyse fogyok. Jó, most leálltam, de azért a 12 kiló is valami.
Jaj, erről jut eszembe, hogy akartam venni halászgatyát, és beszólt a kínaiban az eladó, hogy a NAGYMÉRETEK már elfogytak. Hát, van mit fogynom, de azért nem mondanám magam annyira nagynak. Akkor mit vegyen fel, aki 100 kiló. Semmit? :lol:

Lola:

Egyszer már írtad, hgoy muffinkosárkát az Auchanban szoktál venni, igaz? Itt nincs? Tescóban? Mennyi szokott lenni? Anyósom mindig a Marcipán Shopban veszi, szerintem ott biztos drágább.
van olyan recepted, ami kedvenc? Csak mert annyi recept van, inkább olyat próbálnék ki, ami biztos finom.

Lilla:
Jobbulást! Mikor veszik le a kötést?

KATÁNAK mi is gratulálunk a szép kisfiához!


Mi megint betegek vagyunk, Benedek már 3 napja lázas, 38-39. Tegnap voltunk vele ügyeleten, mandulagyulladása van. Sajnos.


Rena

KépKép
renáta29
 
 


Van egy jó hírem is, Benedek is elindult. Egyelőre csak biztonságos helyen tesz 4-5 lépést, de nagyon örül neki. Meg mi is. :)

Sokat beszél is, pakolok ki a hűtőből, mondja, hogy dinnye, kés, víz, visli....

KépKép
renáta29
 
 


Sziasztok!
Azért szeretném eladni mind a kettőt, mert szeretnék venni egy 3.at. :D
Mind a kettő a lakásban van, a tárolónk nem biztonságos, tehát így sok helyet foglal.Szeretném a kettőt egyesíteni.A nagyot nehéz tolni ha Bálint totyogni akar.A kicsi pedig vágja a lábát a hajlatban, és ha elmentünk valahova pl strandra, akkor a kicsit kellett vinnünk, csak az fér be az autóba,és a lába alvás közben lógott,ez pedig zavarta.Szóval olyat szeretnék, ami esernyőre csukható,rendes kupola teteje van,lábzsák is van hozzá,ha télen még kellene esetleg,és a lábrésze megemelhető.Már ki is néztem, csak hát ahoz kellene ezeknek az ára.Gondolkodtam hogy leviszem a bababizibe, de tudjátok mi a véleményem róla.De lehet hogy egy próbát megér.

Köszönöm Renáta az összeget,hát akkor ez nem is annyival több.Én 20-at fizettem ezen a télen a 2 szobára.Hol is van pontosan ez a ház?Eladót nem tusz véletlenül?
Jobbulást kívánok a gyerekeknek!

Lola:Szabin vagy?Én is még kiélvezem ezt az utolsó 2 hetet, mert aug.7-től megyek vissza heti 3 alkalommmal.Nagyon nem várom!
mikor terhes lettem, akkor úgy gondoltam, hogy 3 hós korába irány vissza dolgozni, nem szeretek én otthon annyira.Most meg lapítok mint a kutya.De hát a muszály az nagy úr.
Más:Mikor mutattam a férjemnek a képeket a taliról egyből megismert téged.Nekem isismerős voltál, de nem tudtam honnan.Hát tini korunkban neked a barátod volt a Mondvai Miki.Egy társaságba jártunk vele, dózsakertben a padoknál.Rémlik neked valami?

Mi tegnap du voltunk a fényesen.Jól éreztük magunkat, csak nálunk az a baj, hogy Bálint annyira elfárad a strandolástól, hogy nagyon nehéz ébren tartani hazafele.És hát ő már fél 8 kor keresi az álommanókat, így nagyon nem lenne jó ha fél 7 kor hazafele elaludna.Egyedül ez a nehézkes nálunk.

Na megyek, intézkednem kell, hogy gyest kapjak aug.1-től.el kell mennem nyomtatványért.

Szép napo mindenkinek!

Kép
maguskaa
 
 


Sziasztok!

Remélem jó volt mindenkinek a hétvége. Mi Síkvölgyön pecáztunk az egyik barátunknál, a fiuk ott is aludtak. Marha meleg volt, én alig bírom... :oops: Inkább itthon maradunk, ill. átmegyünk anyuékhoz.

Lola,
mi benne vagyunk a strandban, nekünk a szerda lenne jó. Péntek délutánunk mindig foglalt. Lívi neked? Nálunk a kocsiban van 2 hely, ha valaki akar még jönni.

Maguskaa,
a Máté szobáját úgy dekoráltam, hogy csináltam képeket (vettem keretet, lepácoltam és beleragasztottam szalvétát, ill. festettem neki lógókat a plafonról. Ilyesmiket..) Ha tényleg rövid határidőn belül el akartok költözni akkor szerintem nem éri meg nagyon beruházni, de ha még pár évet maradtok akkor igen. Biztosan furcsa lesz visszamenned dolgozn. Ki fog vigyázni Bálintra?

Ági ,
mi is BOLDOG SZÜLINAPOT kívánunk! Hol voltatok?

Reni,
ügyes nagyon Benedek! Most aztán futhasz kétfelé! :D
Mielőbbi jobbulást kívánunk neki!

Mi jól vagyunk, a Máté folyamatosan dumál : mama, böö,auuu stb.
tudjátok :) ooolyan édes!

Zsanett

Kép

Kép
zsanka
 
 


Sziasztok

Na mi is túl vagyunk a próbanyaraláson.A Timi nagyon jól bírta,úgyhogy jövőre tutira több napra megyünk.Első éjszaka aludt el nehezebben de második éjjel már semmi gond nem volt.Pacsált egész nap,szinte állandóan a vízben volt.Nagyon élvezte.Nagyon jó helyen voltunk tudom ajánlani mindenkinek.Komáromban voltunk a Hotel Forrásban.Ez ott van a sportmedence mellett.Az apartmanból küzvetlenül ki tudtunk menni a strandra. Svédasztalos reggeli volt,ahol aztán volt minden,vacsira meg kajajegyet adtak és a szomszédos étteremben azt ettünk rajta amit akartunk. Szóval összeségében jó volt.

A stranba benne vagyunk mi is.Remélem nem jön közbe semmi.

Ági
Sok Boldog Szülinapot Kívánunk mi is.Aztán kérjük a beszámolót hol voltatok,és a Dorka hogy bírta. :)

Reni
Jobbulást nektek.Most aztán már tényleg nem lesz megállás. :)


Nincs valami ötletetek mivel ünnepeljük meg a 4. házassági évfordulónkat.Idén rajtam a sor hogy valamit kitaláljak,de valahogy nem megy.Várom az ötleteket.

Ági(maaguska)
Még múltkor kérdezted ki kinél szült.Én a Varjúnál szültem,és még jó páran a babanetesek közül is nála szült.n nagyon meg voltam,vagyok vele elégedve.


Na most ebben a melegben valahogy semmi nem jut eszembe.Megyek befejezem az ebédfőzést.
Üdv mindenkinek Lívia
Kép

Kép
slivia
 
 

Vissza: Lakóhely szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?