Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok! :)

Bogibaba egy tündér, hogy ilyeneket üzen :lol: :lol: :lol:
Augusztus 26ra közel 3 hónapos lesz, már nagyjából tartani fogja a buksiját. Úgyhogy már nem cseppfolyós újszülöttbaba halmazállapota lesz :lol: :lol:

Gyerekek olyan buli lesz ez a találka!!!!
Vendég
 


hát... én a gyerekeket messziről szoktam csak lesni... soha nem voltam olyan típus aki ha meglát egy gyereket azonnal ráugrik... ez van :)

Ez nem személyes sértés, egyszerűen ilyen vagyok :) bele kell törődni...
Vendég
 


Itt olyan hideg van alig vártam, hogy bejöhessek,polár felső volt ma rajtam :shock:

Norka én még soha nem fogtam kicsit :oops: ezért félek,de ha Bogi ezt izente majd készülök :lol: én sem sértésnek szántam!!
Vendég
 

 
 

lányok!

woww....ez a tali szuppi ötlet. Bárcsak el tudnák menni. Ha sikerült...babázhatok is? (norka?)

Gina
Vendég
 


Kincsecske!Nati is a Te kezedben akar lenni elöszőr... :lol: :lol: 33,4kg gyorsan megmértem!Na most még választhatsz....Bogi-Nati? :lol: :?: Ne sértsd meg a fiam,hogy Őt nem veszed fel.... :D

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Andi !

Bogit választom :lol: Natival inkább fociról beszélgetek,jó?? :lol: 154/51 belilulnék ha felvenném :shock:
Vendég
 


Asszem Csakegy pozitív tesztje dobta így fel a topicot!

na meg a virágok! :lol: Igaz, Andi? :wink:

taliban én is benne vagyok!!Kavicska szerencséd, hogy van kék kismamafölsőm!!

Én Bogira ráhajtok, és olyan nyalom-falom típus vagyok, csak a fiam sajna már nem hagyja magát... :D
Még jó hogy jön az utánpótlás! :lol:

Kép

Kép
rejo
 
 


Kincsecske!-ennyire? :oops:
Na akkor viszem a macskát....Natinak meg-meg is mondom,hogy elég ha telcsin hív,mert Vele csak beszélgetni akarsz! :wink:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Kék??? erre nem is figyeltem...nekem nem színem a kék :shock: :lol:

Jó éjt!!
Vendég
 


Rejóka!Nekem a viszereim kékek...az is játszik?
Én amúgy, :oops: nem szeretem a vágott virágot...csak ha még földben vannak....nem is veszek senkinek se.Ballagásokon jól mutatok a cserepes virdzsivel....főleg az örül,aki kapja... :lol: :lol:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


na jó... akkor én meg viszek egy plüsspatkányt :) :) :) (az ágyunk felett lóg néhány hete... nem tudom miért... de tök poénul néz ki :) )
Vendég
 


(csak nehogy eljárjon a szája :) :) :) :twisted: )
Vendég
 



Kincsecske!Te ugyis lila leszel Natitól,az meg majdnem kék!!!
:shock: Csakegy!Bizti már megnémult,attól amit át kelett élnie! :shock:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Gyönyörűek a virágok!Én is fotóztam ma,majd ha apa rárakja a gépre felteszem.

Mellmérettől nem függ a tej mennyisége.Mindenkinek kb. uannyi tejmirigye van,csak aki nagyobb cicis,ott van némi zsírszövet is! :D Kismellű csajok,ne bánkódjatok!Nekem is kicsi-cicim van,mégis volt tejem bővem,egész mellgyulladásig :shock:
Inkább örököljük a tejhozamot! :lol: kb.,mint a szarvasmarhák. :shock: No,jó lehet hülye példa volt... :twisted:

Norka:Én laktoherb teát ittam.Finom is,és szaporítja a babakaját! :P

Taliról egyenlőre még nem tudok nyilatkozni :oops: dadusfüggő!Mert hát ördögfiókámat nem vinném. :oops:

KépKép

KépKép
okr
 
 


Kriszti!De ugyi Adáról is teszel fel képeket!?Miért ne hoznád....hány kg?Kincsecske elbírja,ha 51-ből kijön Nati +Ada! :lol:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Lányok!
Mingyá bepisilek, úgy röhögök!!! :lol: :lol:

Csakegy!
Ezért nem tartunk semmi mozdíthatót a hálóban, hogy véletlneül se fecsegjen :shock: az ágy túl nehéz, hogy magammal vigyem :lol:

Kincsecske!
A kék az én színem se! (na ez a mondat nyakatekert lett). De a reménység színe! Állítólag :roll:

Kandika!
Viszerek sem játszanak. :lol: :lol:

Rejóka!
Húúúú. Megnyugodtam. Van kék kardigán, tehát jössz. :lol:

Kriszta!
Azért lett az időpont ma (önkényesen :oops: ) kikiáltva, hogy apa ne ügyeljen és vigyázzon a lányodra. De hozhatod nyugodtan. Legfeljebb elmegyünk Kandika ovodájába. :)
GYERE!!!!!! LÉCCI LÉCCI!!!!!!

Ginuska!
Csak egy útlevél kell :) És némi pénz :lol: (ez utóbbi mellesleg)

Lányok, higgyétek el, hogy a KÉK szín nagyon fontos!!!! ISMERTETŐ JEL!!!!!

Itt ülök és várom az éjfélt, hogy szípják le a vérem. :shock: Tiszta őrület. :lol: :lol: :lol: Úgy úúúútálom ha szúrják a vénáimat :?
Vendég
 


Lányok, ne má hogy mindenki alszik???? :shock:
Vagy kitudja :?: :oops: :?:

Hát igen, bezzeg... :roll:

Asszem monologizálni fogok :?

Norka!
Alszik már Bogika?
Elolvastam a cikket.
Fiatal koromban nagy cickóim voltak. Legalább is sokan azt állítják a családban, mert én nem emlékszem.
Aztán fogytam vagy 15 kilat. És eléggé megcsappant a tejcsarnok mérete. Most beérem egy 80-85 B melltartóval. Ha nagyon elszámozzák akkor C. Egy csöpp zsír sincs benne. Tiszta mirigy állomány. Legalább is tapenyoláskor ezt észlelem. :oops: De, hogy ez milyen minőségű??? :shock: :?
Anyukámnak rengeteg teje volt. Igaz, csak 6 hétig szoptatott, mert vissza kellett mnennie egyetemre és akkor nem volt megvalósítható, hogy a gyreket is vigyék. Vagy csak kényelemből ? :? :) Nem tudom. Aztán fejte magát és árvaházakba adta a tejet.
De semmit sem örököltem tőle. Apukám kiköpött női mása vagyok.
Még a lúdtalpam is. Az ortopéd szerint már gágog. :lol:

Na számolom vissza az időt :)

Rejóka!
Akkor mikor is talizunk? Még hány hét van aug. 26-ig??? :) :) Te a kisfiadat hozod??? Vagy apa???

Gabika!
Még nem nyilatkoztál :) Remélem egyértelmű a válaszod :) Felvonatozunk Pöst városába. :)
Vendég
 


Olyan éhes vagyok, hogy már lassan egy tónyi béka brekeg a hasamban :? Van valami barack. Asszem megeszem.
Ja és a gyógyszerem. :shock: Éhes gyomorba a viz sem esik jól. :?
Vendég
 


Túl vagyok rajta!

Jó éjt Mindenkinek.

CSÓK

...kavics.. már nagyon sokadik napon-
Vendég
 


Na szép... nekem éhgyomorra kell dokihoz mennem, itt korog a hasam és kajáról olvasok...

(tegnap férjem megjegyezte, hogy vigyázzak a pakányra, mert a ciklus közepén lett felkötve az ágy fölé... szerencsehozó patkány :) )
Vendég
 


Jóóóóó Reggelt! Kép

Kavicska
Természetesen apának szólok,hogy közölje közös főnökünkkel,hogy ne ossza be a tali napján ügyelni!Aztán ki tudja,lesz-e foganatja!
Hó végén kész a beosztás,így akkor mondok biztosat!!!!!
AKAROK MENNI!
Kék szinű ruháim véletlenül vannak,így az nem lesz gond! :D

Vérvétel miatt őszintén sajnállak! :( Főleg éjszaka kellemetlen.A fájdalom küszöböm nekem pl. olyankor a béka segge alatt van.Egy szúnyogcsípés is borzasztó fájadalom! :shock:
A tej miatt ne izgulj!Lesz majd neked is bőven,csak győzzed fejni! :D

Andika
Ada talis megjelnése több okból sem kívánatos!
Egyrészt mivel nincs jogsim,így aztán vagy busszal megyünk(amit végigüvöltene),vagy apa visz bennünket. :oops: Másrészt ahol Ő megjelenik anya nem fog beszélgetni senkivel,annál inkább rohangálni a csaj után. :twisted:
No persze lehet apa kapja magát,és berak bennünket az autóba. :D :shock:
Képet teszek föl,de a frissek a fotomasinán vannak még egyenlőre(a virág-képeimmel együtt :evil: )
Egyébként 13 kg a leányzó!Nati mennyi is?
Ari ez a kutyus a képen! :)

KépKép

KépKép
okr
 
 


Aranykavics!
Irigykedve olvastam a 80-85 B-s melltartódat... :) Nekem normál helyzetben nincs olyan A kosaras, ami elég kicsi volna. Ezért is örültem, amikor szülés utánra egy kicsit "összekapták magukat", ha találtam volna A kosaras szoptatós melltartó, az tuti jó lett volna, de szoptatósból B a legkisebb, abba meg már csak akkor mutattak jól, ha kipárnáztam egy kicsit :lol:

Talizók!
Én 26-án még Horvátországban leszek, ha minden jól megy. Vagyis a tengerkék szín biztosítva, csak egy kicsit távolabb :) (Érezzétek jól magatokat, majd gondolok rátok...)

A fiam életében először aludt "házon kívül". Tegnap megérkezett a nagyija, és nála volt egész nap, este sem akaródzott hazajönnie. Közel 4 éve nem volt ilyen, hogy a férjemmel kettesben legyünk egy este... Reggel is olyan csendes volt a lakás... Nemsokára indulok a strandfelszereléssel elébük, hogy azért legyen gatyája és uzsonnája a strandon.

Többi kismama, ti hogy vagytok? Nagy bánatomra tegnap óta megint hányingerem van, pedig már teljesen elszoktam tőle. Lehet, hogy csak azért, mert stresszelek, hogy nincs itt a fiam (meg mert beázik a plafon)???

Vöcsök
vöcsök
 
 


Kép

Na jó reggelt!
Kavicska!Te egy HŐS vagy!Éjjeli vérvétel...nem semmi!
Kriszti :!: Hát hála,tudom Én azt,hogy milyen egy majd 2évessel....hála,na meg a munkám miatt is.Nehogy azt hidd,hogy Én is vinném Natit,még így lassan 8-al se :!:
Vöcsök :!: Már 4évvel ezelött is 3-an voltatok...csak akkor még....egy test-két lélek voltatok.... :!: :lol: Ma is strand?Nem semmi!
Csakegy :!: Kiváncsi vagyok a jó eredményeidre :!:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Sziasztok!

Megjöttem a dokitól...

levetetett millió+1 kémcsőnyi vért... nézi a koleszterint, kálciumot, káliumot, progeszteront, tesztoszteront, béta-hcg-t meg még ki tudja mit a teljes vérképen KÍVÜL.... 12 egyéb vizsgálatot írt ki... összesen 5 darab listával vonultam a laborba :)

Csütörtökön kell hívnom az eredmények miatt...

Na ami PCO szempontjából érdekes lehet. Teljesen kiakadt, hogy terhesen is metforminozni akarok... a 12 hétig leOkzta a dolgot, de utána teljesen ki volt akadva... jól el is bizonytalanított... na nem abban, hogy segít-e... mert tudom, hogy jó... hanem abban, hogy akarom-e vállalni a bizonytalanságból eredő kockázatot...

Azt hiszem a középutas megoldást választom. 12. hétig metformin, utána pedig kecskeruta tea. Azon is filóztam, hogy az USA-ból kéne kecskerutafű kivonatot rendelni. Valaki rendelt már ilyet valaha? (a kecskerutával teljesen egyetértett)

Ja... a D vitamint viszont szednem kell. mondta, hogy kár, hogy eddig nem szedtem, de azonnal folytassam, nehogy elmenjen a baba... igaz, már csak 1000 egységet naponta... de tutira mondta, hogy semmi baja nem lesz tőle a babának.

Ja... mondta, hogy ha tutira megmarad a baba akkor átutal a terhességi diabéteszes csoporthoz akik a legprofibbak az országban és majd ők végig monitoroznak majd...

A hab a tortán: az asszisztens lány aki levette a vért, nézi a kérőlapokat... kérdezi, hogy D vitaminnal kezel-e a doki.. mondom igen. Nézi, hogy béta-HCG-t is kér... kérdezi, hogy akkro most úgy tűnik, hogy sikerült? Mondom, hogy igen. Kérdezi, mióta kezel... a februáron teljesen ledermedt... kérdeztem, hoyg miért, ez olyan fura? Kiderült, hogy ő is PCO-s és őt is a doki kezeli... csak neki még nem sikerült... valszeg őt már régóta kezelheti, mert mondta, hogy neki régen még műtétje is volt miatta - persze eredménytelenül. Csak az elején nem értettem, miért lobogtatja a papírokat olyan lelkesen a kolléganőjének, hogy február óta kezel engem a doki és sikerült...

Fú... remélem kapott egy kis reményt... (megsúgtam neki, hogy azért én is félrekacsintgattam mert méhpempőztem 3 hétig...)

akkora dilemma ez a metformin... az eszem tudja, hogy KELL és jó... de ott a kisördög, hogy tényleg nem bizonyított... ráadásul a kecskeruta egy működő alternatívának tűnik....
Vendég
 


Sziasztok!

Rejo, Andika : gyonyoruek a viragaitok!!! :) En nem mernem lefotozni az enyemeimet, mert nincsenek nagy formaban...Viszont van egy gyanum, hogy miert, de ez csak egy sejtes...A tul sok tapoldat arthat? Az iden ugyanis ketszer annyit kaptak, mint tavaly (mivel elfeledkeztem rola, hogy egyszer mar kaptak a benti novenyekkel egyutt), es az eredmeny lehangolo... :cry: Na, de majd jovore :) ...

Andika, en kuldtem neked pu-t szombaton, de az az erzesem nem kaptad meg. :cry: ..Ma vagyok az 5. cn-on...

Mindenkinek jo napot!

Alice
alice27
 
 



Kandi!
Igaz, már 4 évvel ezelőtt is hárman voltunk. Most is azzal vigasztaltam magam, hogy nem maradtunk gyerek nélkül, csak a nagyi még nem tudja... Este még felhívott Álmi, hogy jó éjszakát kívánjon, de mindig azt mondogatta, hogy nem hallja, amit mondok. Szerintem azért, mert félt, hogy hazarendelem, pedig ezt nem tettem volna meg, csak ha ő kéri.
A strandra egyébként csak ők mentek, én meg itthon dolgozom.

Csakegy!
A kecskeruta tulajdonképpen miben segít? A progeszteron megfelelő szinten tartásában? (Tudom, hogy volt már szó róla, csak most nincs kedvem visszakeresni...)

Vöcsök
vöcsök
 
 


vöcsök: a kecskerutának ugyanaz a hatóanyaga mint a metforminnak... csak azért jobba ametformin, mert nem kell vele minden nap pepecselni és kiszámítható a hatóanyagtartalma... én pl. nem tudom, hogy mennyi kecskeruta kellene, hogy meglegyen a napi 2*850 mg metforminom...

viszont ez egy hasznos infó úgyhogy ha valaki tudja ne titkolja :)
Vendég
 


Vöcsök!
Igaz-igaz,duplán nem voltatok egyedül,több,mint 4éve!
Aha,szóval Te hüsölve dolgozol otthon! :wink: A gyerekeknek,soha sem elég,a máshonnani kényeztetés-ezt jól ismerem!
Mi most indulunk hátra strandolni! :lol:
Csakegy!
A hömérősben láttam a teszted,hát nem semmi-gratulálok nagyon! :D

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


(a progeszteronra a palátfűivás hat... az ösztrogénre pedig a cickafark ... a hólyaghurutra pedig a medveszőlő :) )
Vendég
 


kandi: :) bár bevallom most teljesen hidegen hagy... komolyan... majd akkor merek örülni ha biztos a dolog... de amíg nem látom addig csak kémia...
Vendég
 



Csakegy: köszi.

Közben rákerestem a kecskerutára és ezt találtam (elnézést kérek azonktól, akiknek már ismerős mindez...)

http://www.lombikbaba.com/index.php?opt ... &Itemid=77

Vöcsök
vöcsök
 
 


Csakegy!Azért ez nagyon bíztató,Én bizti a börömön kívűl lennék,ha az enyim lenne :!: :wink: Ide nem teszed fel,a csajsziknak :?:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


vöcsök: ez a barátcserje... a premens..... szóval más... (ez a prolaktinszintet csökkenti...)
Vendég
 


Sziasztok!

Nagy cici???!!! - naneeee. Ennek én nem igazán örülök, mert alapból nagyok..... :roll:

Csakegy! Tudod mikor fogsz neki nagyon-nagyon örülni, s esik le a tantusz, hogy jéééééé te anyuka leszel, és fejlődik benned valaki???? :lol: Amikor először megpillantod UH-kor. :lol:

Pörög a topik. Ez tök jó. :lol:

További kellemes napot!

Bee
beebeey
 
 


Kavicska!

Sztem én sem hozom a fiamat, a lányok által már említett okok miatt. csak Johannát hozom. :lol:

Okr!
Mindenképpen gyere el!!!!

Csakegy!
Hogy milyen kicsi a világ! Én is ma vetettem le a vért, a teljes vérképellenőrzéshez, holnap terheléses cukorvizsgálat.
Két hónapja ugyanez a csajszi vette le nekem, és akkor boldogan újságolta, mikor látta a pocakomat, neki is most lett pozitív a tesztje.
Kérdezem ma reggel tőle, megvan-e még a baba. Nincs. Elment. mert gond volt az inzulinjával. Mondom csak nem PCO-s???? De. és metfromint szed. Úgyhogy a fehérvári úti SZTK rendelőben lányok a nőgyógyik ismerik és kiírják a metformint. És ezek szerint a SZt. Imrében is, mert az itteni dokik onnan vannak.
persze hasmenése van, míg jött a vérem gyorsan mondtam neki hogy szedje.
ja, meg a progija is alacsony volt. Kérdezte mennyi idő múlva hat majd a metformin? Mondtam neki kb. fél év. Én láttam rajta, hogy meggyőztem, hogy neki is lesz baba, és vidámabb is lett.

Más.
Emlékeztek pár napja, egy-két hete kiderült kolléganőmről érettségikor mikor bementem a suliba, hogy PCO-s? Kértem is doki elérhetőségeket neki tőletek. fel is hívta Ácsot, kapott is időpontot, de nem fog elmenni. Mert lett egy pozitív tesztje egy hete.
csajok, valami van a levegőben!! :lol: vagy csak nyár van? :lol:

Csakegy te megmondtad, nyár, napsütés...

Csakegy, sztem a kecskeruta teával jól jársz!

Rambóka, nem lehet, azért nem ajánlják a dokik, a metformin szedését végig terhesség alatt, mert csúnyán bekavar a terhesség alatt megváltozott inzulinháztartásba? És esetleg a baba olyan inzulin és vércukorszinthez szokik hozzá, ami nem normális, és szülés után a babának lesz ebből galibája, a saját inzulin és vércukorszint szabályozásnál???

mert te azt mondtad, az első 12 hétben alakul ki a baba szervrendszere, ha addig nem okoz károsodást a metformin, akkor később sem tud.de lehet, hogy nem is a szerveket károsítja, nem ezért nem ajánlják.

nem tudom.

kiváncsi leszek holnap a terhelés utáni vércukorszintemre.

megyek hányni. Miért a 27 héten????? Ebben a pillanatban tört rám.

XXX
Ettem. valszeg azért volt hányingerem, mert éhgyomorra mentünk vért vetetni, és eddig csak egy pohár málnát ettem. Várjuk a pizzát.

Kép

Kép
rejo
 
 


szerintem simán azért ne ajánlják, mert fogalmuk sincs róla, kinél mit okoz... ha 100 anyából csak egynél is gubanc van akkor már gáz... szerintem semmi gubancot nem okozna nálam ha szedném végig, de bexari alak vagyok és nem merem vállalni ezt a kockázatot / felelősséget... főleg, ha állandóan ijesztgetnek... de a 12. hétig keményen szedem... azt pedig tudom, hogy az első PÉ-met a kecskeruta csinálta úgyhogy tudom, hogy ha azt iszom akkor az is segíteni fog...

egyébként meg nem hiszem, hogy a metformin bekavar a cukorba... mert az simán a sejtek inzulinrezisztenciáját növeli... (tudtommal a folsav is...)
Vendég
 


Csakegy!
Igen, az oldal tetején barátcserje, a közepén törpepálna, és a vége felé kecskeruta :)
Vöcsök
vöcsök
 
 


Ja... és biztos, hogy a nyár és napsütés sokakat babásodásra ítél... ilyenkor az ember szervezete valahogy megváltozik.. a sok napfény, friss gyümölcsök tömkelege - vitaminbombák, egész nap világos van, felszabadultabb az ember, jön a nyaralás, kikapcsolódás a hétköznapok gondjaiból.... :)

(csak ne lenne ilyen meleg állandóan... )
Vendég
 


Sziasztok!

Milyen kellemes bájcsevely folyik reggel óta. És én lemaradok róla :lol:

Kandika!
A "valami barack" nagyon jó volt :lol:
Hős az nem vagyok a vérvétel miatt, inkább a nővér. Mert megmerte csinálni :shock: :lol: :lol:

Holnap Robbie Williams koncertre megyünk :shock:
Ma reggel még nem is tudtam róla.

Ma megyek babázni! Úgy megdédelgetem. Márha az anyja engedi :shock: Remélem igen :)

Csakegy!
Hát igen, több, mint kellemes ez a meleg.

Dehogy mennyi PCOS csaj van. Döbbenet. Az ember nem is gondolná. Csak akkor derül ki, ha elkezd róla beszélni és mások is megnyílnak.
Nem egyszerű manapság a babagyártás. :?

Na megyek enni. :) Fincsi halvát. Csokisat. :)


Csók.
Vendég
 


Lanyok, jovok panaszkodni!!! :( Teljesen kiakadtam... :cry: Most kaptam meg a 3. napi hormoneredmenyeket, es szornyu az egesz, abszolut nem ezt vartam, egyertelmu romlo tendencia!!! (Zaroljelben a harom honappal ezelotti eredmenyek)

FSH 4,6 IU/l [4,5]
LH 5,9 IU/l [3,2]
Prolactine 36 ng/ml [22] !!!!

Ilyen rossz meg sohasem volt, 36-os prolaktinnal. :cry: ...meg a metformin elott sem. Ugy latszik van akinel egyaltalan nem hasznal a metformin, es sajnos en is ebbe a csoportba tartozom. Mar egy eve szedem, de 0 javulas... :cry: :cry: :cry: A vegeredmeny: egy veteles + romlo ertekek... :cry:
Bocs, hogy ilyen negativ vagyok, de total elkeserito az egesz, hogy probalok mindent megtenni...es semmi.
Na, megyek a munkaba folytani a banatom...
alice27
 
 


http://pcos.insulitelabs.com/Order-Insu ... System.php

Ez is kamu? :shock: (csak szörfölgetek)

Alice jövök majd vigasztalni de alig tudok írni, 1 ujjam van csak, de ne szomorkodj, mert 1 mérés nem mérés!! Az lh szinted absz.értéken még így se magas!!! :shock:
Prolaktin: nem stresszes vagy mostanában? nekem úgy rémlik (phd) az is megdobja!!!!
Vendég
 


alice :( :( :(

A doki mit mondott erre?

Szedsz még valamit a metformin mellett? Bizonyított az IR? (Az FSH-d önmagában nem rossz... tudtommal a nagyon jól stimulálható kategória...) de miért ment fel a prolaktinod?

Nem kéne egy nagyon jó belgyógyászhoz fordulnod és teljes kivizsgálást kérned? (ha már megvolt akkor újra...)
Vendég
 


Alice!

Szerintem sem olyan elkeserítő a helyzet. volt akinek 22-es LH-ja volt. FSH tényleg a legjobban stimulálható kategória.

Magas prolaktinra nem szedsz valamit?? Bromót vagy premenst???
ha nem, lehet el kéne kezdened.

Milyen az UH képed, tisztultak valamennyit a petefészkeid?

nem olyan vészes a helyzet, remélem már nem látod olyan borúsan!! :D

Télleg, doki mit mond, hogyan tovább? Az tény, szeded már olyan régen a metformint, hogy tovább lehetne lépni. Ráadásul neked rendszeresen van mindennel bizonyítottan PÉ-d!!! Ez nagyon nagy szó!!!! lehet másfelé kellene kicsit kutakodni?

Kép

Kép
rejo
 
 


Norka angol nem olyan jól :roll:
De ezek valami új gyógyszerek a PCO-soknak???? :?:
beebeey
 
 


Alice! Mennyit szedsz metforminból? Nem lehet hogy az adagodat kéne emelni???
beebeey
 
 

Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: