Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok

Márti, Edit nagyon szépek a gyerekek. Virág mikor kapott fülbevalót?

Márti: a fogzásra: Chamomilla vulgaris 15 CH (nekem ez van a homeos könyvemben)

Mostanában sokkal többet segít a Ferkó. Lehet hogy beleolvasott az írásaimba. :?:

Később még jövök, most megyek takarítani. :?

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Kép anya és lánya

Kép Szandi a babakocsiban

KépKép
zsuzsi78
 
 


De jó, de jó! :lol: Nagyon jók a képek!!!! Mindegyik baba olyan gyönyörű!!!!! Nagyon szeretem nézegetni őket! :D
Én is rakok egy párat.

Marci játszik
Kép

Flóra alszik
Kép

Nézelődünk
Kép

Olvasunk
Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 

 
 

Zsandi:mekkorát nőttek a manók, olyan kis husisak!!!! :lol:

Zsuzsi:úgy látom Szandi anyja lánya:nem szeret fényképezkedni!!!! :lol:

Ma megyünk az ortopédiára, anyósék itthon vannak, holnap mennek a Balcsira, így megkértem apóst, hogy vigyen el.Nincsen messze, de ez a banya is jönni akar.És felfele a hegyen lehet hogy kipurcannék, ha Szonót cipelni kell!!! :roll: Ez most pont jól jön ki, hogy itthon vannak!!!! :lol:

Na mi van mi van????Mindenki ki van a hétfőtől?????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti!
Sok sikert az ortopédiához!

Mai nap fénypontja: Eljött a főnököm a feleségével (mindkettő egyben kollégám is), hogy aláírjam a munkaviszonyom megszűnését igazoló papírokat. Tök jó volt! :wink: Most látták először a gyerekeket (vagyis csak a Marcit, Flóra épp aludt). Annyira nem hatotta meg őket.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsandi:de te nem vagy ettől elkeseredve, ugye????Ha nem lelkesedtek a babókért akkor toll a fülükbe!
És te miért maradhatsz velük otthon 6 éves korukig????Mert ikrek????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Egyáltalán nem vagyok elkeseredve. Abszolút nem érdekelnek, már elvágták előttem magukat régen. :wink:
Igen, mivel ikrek, így 6 éves korukig, vagy amít iskolába nem mennek addig jár a GYES. Persze az már nem nagy pénz, ha ovisok lesznek, azért elmennék dolgozni. És most már GYES mellett lehet 8 órában munkát vállalni, így attól sem esnék el.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Na igen a gyesből nem lehet meggazdagodni, de szerintem még megélni sem!!!!Nekem a GYED sem lesz valami sok, mert ugye minimálbérre voltam bejelentve!!!! :lol:
És még azt akarják,hogy több gyereket vállaljon az ember, de miből???Még ezt a két pöttömöt is fel kell nevelni!!!!!És jó lenne úgy csinálni, hogy ne egyik hónapról a másikig kelljen élni!!!!A nővéreméknél 3 gyerek van, nővérem idén ment vissza vagy tavaly dolgozni, de még mindíg minuszban vannak!!!!!Azért ők is igyekeznek mindent megadni a kölyköknek:kirándulás stb.!De nem egyszerű, pedig sógoromnak 2!!!! mellékállása is van!!!!!ŐRÜLET!!! :evil:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Most ugye a TGYÁS-t kapjuk. Ezt 168 napig. Az mikor jár le? Én nem tudom kiszámolni. Mert akkor ugye kell igényelni a GYED-et, de jó lenne kicsit előbb elkezdeni, hogy ne legyen nagy szünet a hatalmas pénzösszegek között. :D Azért szúrtak ki velem leginkább a munkahelyemen, hogy ezt most már gondolom nem ők intézik, hanem nekem kell. :? Utálom a bürökráciát, és biztos megint belefutok majd. De hát megoldjuk, nem igaz? :wink:

Márti, még mindig otthon? Nem akaródzik elindulni? :lol:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Vagy te legalább tudod, hogy mikorra kell mennetek, nem úgy mint én általában? :D

Andi
Kép
zsandi
 
 


Nem igazság, hogy te már középhaladó felhasználó vagy, és csak áprilisban csatlakoztál! :D

Andi
Kép
zsandi
 
 


Most jól lefüleltelek! :lol:
Boldog évfordulót Neked és a párodnak!!!

Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Ha már témánál vagyunk....

Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Asszem nagyon ráérek. :oops:
És magammal beszélgetek?

Andi
Kép
zsandi
 
 


Délelőtt tanácsadáson voltam, azaz lettem volna. Bementem a váróba, kb. 30 anyuka 30 vagy több gyerekkel várakozott. Volt ott ordítás, kakiszag, szoptatás is. Azzal a lendülettel, ahogy bementem, már fordultam is ki. Majd este beviszem magánrendelésre. Virág ma extra nyügös. Nem akar aludni, se enni, csak nyafizik. Lehet, hogy ma tör át a 2. foga?
Élvezzétek ma még a hüsít, szerdától megint kánikula lesz.

Zsuzsi!

Nektek is Graco kocsitok van? A miénk Graco Ultima Plusz, szürke és bordó. Barnival nekünk is világos színű volt, de mindig koszos lett a kajától. Így most sötét színű mellett döntöttünk. A fülbevalót még a kórházban lövettem be neki, azóta már arany van a fülében.

Andi! Fagyis kombidresszünk nakünk is van. Jó az alvós kép, kár, hogy Virág nem csinál ilyeneket. Még van főnöködnek pofája elmenni a kirúgó papírokkal hozzátok! Én be sem engedtem volna! Nagy tahó, hogy nem lelkesedtek a gyerekekért!
TGYAS határideje rajta van azon a papíron, amin visszaigazolták a jogosságot.

Én meg csak felhasználó vagyok, még kezdő se! :D

Márti! Figyelmetlen vagyok, de lemaradtam valamiről? Mihez is kell gratulálni? Házasság évforduló? Írd ám meg, mi volt az ortopédián!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Nekem küldött az egészségpénztár 1 papírt aug.26-ig jár a GYÁS!!!De most mikor beszéltem velük, mert ugye NEM UTALTÁK ebben a hónapban azt mondta a csaj hogy már most júliusban nyugodtan el lehet kezdeni intézni!!!!
Ja igen tegnap voltunk 7 évesek, köszi!!!!
Én tudom mikorra kell menni mert rá van írva nagy betűkkel, hogy 13:30-14:30-ig!!!! :lol:
Zsandi:aki sokat írogat az így jár :lol: , nem is vettem észre köszi hogy szóltál, hogy már középhaladó vagyok!!! :P
Na megyünk lassan, majd jövök utána beszámolni!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na megjöttünk, kicsi Zsombim nagyon ügyes volt, amíg vártunk az autóshordozóban nézelődött, akkor unta meg pont mikor behívtak!!!!Először mosolygott a doktornőre, aztán mikor csavargatta a lábát akkor már csúnyán nézett, de ennyi, hazafelé pedig kidőlt!!!Szonókám megnézegette az összes babát, 1 vele egykorú kisfiú is volt na vele nem tárgyalt!!! :lol:
Ezen is túl vagyunk, persze megint nem mondtak semmit, csak ráírták a papírra, hogy negatív. :lol:
Edit:épp most akartalak legorombítani, hogy ide se szagolsz, de most látom hogy előbb majdnem egyszerre írtunk, és különben is igazoltan voltál távol!!!!! :lol:
Most a megismerkedésünk évfordulója volt tegnap a hetedik, augusztusban lesz a házassági évfordulónk az meg a negyedik!!!! :lol: :lol:
Az alakról pedig csak annyit, hogy volt ám nálam nagyobb darab anyuka is a váróban!!! :lol: Úgy látszik ilyen helyekre kéne elnézni, mikor nagyon magam alatt vagyok a bálnaságom miatt!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Én még csak Kezdő felhasználó vagyok.
Ferkó átment a Szandival a nővéréhez, most végre olyan tiszta lett a lakás, ahogy én szeretem. Még ablakot is mostam.

Andi nagyon szépek a babák és milyen nagyok.
Nekem az olvasós kép tetszik a legjobban. Ahogy a Flóra keze a Marci lábán van az annyira aranyos. Milyen az új pelus?
Nekem a GYÁS-t se intézte el a munkahelyem. A könyvelőnk azt hiszi, hogy én jobban rá érek sorban állni. Megyek én még vissza dolgozni, akkor majd én is ennyire segítőkész leszek.

Nővérkém és a hozzátáplálás: tegnap tarhonyás húst adott a 8 és fél hónapos gyereknek (persze durum tésztásat). De még nem sikerült kiváltania kaját, Ninett követeli a cicit.

Márti boldog évfordulót.

Edit mi finomat főzöl ma?

Ha ne baj teszek fel egy képet a nővérkém gyerekeiről. Szerintem annyira szépek!

Kép Ninett a bilin

Kép

KépKép
zsuzsi78
 
 


Fa@a napunk van, Virág csak bömböl, hisztizik, ha meglátja a cumisüveget, már akkor visít. Most adtam neki Panadolt, nem tudom, kicsit lehiggasztja e. Én már kész vagyok. Remélem, csak a foga.

Miért nem kérdezted meg a dokit, hogy mit vizsgál? Egyáltalán miért kell hordani vizsgálatra? Volt valami rendellenesség? Gratula az évfordulókhoz! Beköszöntött már a Mikulás?

Megyek megnézem, mi van Virággal. Az előbb betettem az ágyába sírva, most meg csend van.

Elaludt. Csináltam egy képet, hogy alszik, majd este felteszem.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit: sajnálom, hogy ilyen rossz napotok van. Fogra nem próbáltad a homeos bogyót, a nővéremnek nagyon bejött!! De nem lehet hogy a pocija fáj?

El is felejtettem kérdezni: normális ha egy babának korog a hasa? Reggel mikor kiveszem az ágyból mindig hallom?! (eleinte az hittem az én hasam :D )

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi!
Tényleg nagyon szépek a nővéred gyerekei. Ahogy a kislány ül a bilin...Szenzációs! És ott is micsoda séró!
Nem semmi a tarhonyás hús. :D
Én is néha hallog gyomorkorgást, akkor mindig az jut eszembe, hogy micsoda felelőtlen anya vagyok, éheztetem a gyereket. Én is reggel hallom, ha hallom. :?

Edit!
Nem irigylem a napodat. Biztos a foga, még nem látszik? Már egy van, ugye?

Közvéleménykutatás: szerintetek a baracktól lehet, hogy Marcinak ma reggelre lett két-három pötty a popsiján? Vagy mástól? Most nem merek adni neki.

Az új pelussal nincs semmi gond, kibírta az éjszakát, és kaki is került már bele, bent is maradt. :lol: Szóval, nem látok nagy különbséget az árán kívül.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Márti, most voltatok harmadszok ortopédián, ugye? Kell még menni? Mert ugye nálunk is minden negatív, de újabb időpontot kaptunk 1 hónap múlvára. Már tényleg kezdek kiakadni.
Majd Julcsitól megkérdezem náluk hogy volt, ha előkerül, hátha az ikerséggel kell kombinálni.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Ja, már régen akartam kérdezni. Lövésem sincs a homeopátiához, de szimpatikus, és ti is sokat írtok mindenféle bogyeszokról. Ezeket sima gyógyszertárban lehet kapni? Valami recept kell hozzá?

Andi
Kép
zsandi
 
 


Sima gyógyszertárba lehet kapni. Nem kell recept, de a legtöbb gyógyszertárba nem minden van, csak rendelésre hoznak (legalábbis a mi környékünkön így van). Én anno kunyiztam kiskönyvet amibe benne van, mire mit ajánlanak.

KépKép
zsuzsi78
 
 


Sziasztok!
Újra itthon. A nyaralás jó volt, csak rövid. Csüti hajnalban mentünk, szombaton jöttünk. Vasárnap pedig anyósék voltak a csajokkal, mert akkor volt az 1. házassági évfordulónk. (Márti, mi is ünnepeltünk :) )
A csajok kis füstös képüek lettek, jól lesültek az árnyékban. Fürcsiztek a Balatonban (igaz, hogy csak a pocakjukig), ettek füvet (ill. szerettek volna, de nem tom sikerült-e). Jó volt kicsit kikapcsolódni.
Vissza akartalak titeket olvasni, de annyit írtatok... bocsika, de nem ment.
Dorinám fogzik, és pörög mindenfele. Livi meg hisztizik és mászik. ill. ma négykézlábra emelkedett. Tök jó, hogy így fejlődnek, csak az a gáz, hogy így már szinte mindig az ágy alatt vannak vagy a küszöbre másznak, nyalogatják a parkettát... Szóval nincs is rajtuk kívűl semmire időm. Fél percenként rohangálok be. Remélem így lefogyok. Mondjuk ahhoz azért még más is kéne... :lol:

Andi, nekünk hat hetesen és 4 hónaposan kellett menni ortopédiára. Illetve mi mindere később mentünk a 4 hósra még csak majd mostanában fogunk menni. Tudod, lustaság fél egészség...
Tök jó, hogy mentek nyaralni.
Mi a tegnapi szabadnap után semmire sem vágytunk, csak hogy összebújjunk velük. És nem is voltunk egész nap távol. Most valahogy nem esett annyira jól a nélkülük levés. Pedig máskor élvezni szoktuk.
Hú mennem kell, majd még jövök. Legalábbis szeretnék. Azért gondoltam ám rátok!

KépKép
kgiulia
 
 


Julcsi:úgy örülök, hogy megjöttetek, persze az is jó hogy jól éreztétek magatokat, de én már azt hittem vissza se jöttök!!!! :lol:
Kérünk balatoni képeket!!!!! :lol: És utólag is BOLDOG HÁZASSÁGI ÉVFORDULÓT!!!! :wink:

Na az ortopédián mi is 6 hetesen voltunk, akkor nem volt biztos a dolgában és látta hogy kerületiek vagyunk, így visszahívott UH-ra.Akkor nem talált semmit és ez a 4 hónapos én úgy tudom, hogy előírás, bár nekem a Szoninál csak 1x kellett menni!!!Úgyhogy Zsandi, ha rám hallgatsz én tuti nem mennék vissza!!!(nem akarlak rábeszélni)

Edit:még nincs mikulás, úgyhogy veszünk 1 tesztet, de én nagyon félek!!!! :oops:
Sajnálom, hogy ilyen nyűgi Virágocskád! :( De miért borul ki ennyire az üveg látványától????Annyira rossz neki, mikor az ínyéhez ér???? :roll:

Kicsi fiam, megint ezzel az érdekes technikával evett, de mire felocsudtam már be is nyomta amit mára szántam neki!!!!És csak 100 ml táppal öblítette le!!! :shock:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Julcsi!

Szuper, hogy ilyen jól sikerült a Balcsis kiruccanás.
Boldog házzassági évfordulót kívánok Nektek!
Kép

Márti!
Akkor jól haladtok a hozzátápival, én még esélyét sem látom egyenlőre, hogy kevesebb tápszert kérnének a gyümi után. De azért nem adom fel.

Na, akkor nem tudom, miért szeretnek minet ennyire az ortopédián. Én 3 kötelezőről tudtam. Mindegy, még elmegyünk, de akkor tuti rákérdezek!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Én nem értem engem most küldtek el először ortopédiára. Bár nálunk a 6 hetes orvosi vizsgálat is elmaradt. :shock:

Juli: boldog házassági évfordulót!
Egyetértek Mártival, kérjük a képeket.

Ferkó még mindig elvan a lánnyal, de már nagyon hiányoznak. :(

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Na beszereztük a chamomillat, mennyit és hogy és mikor!!!??? :lol: Bár ki tudja pontosan, hogy mikor miért sírnak??? :roll:

Zsuzsi:és a párod eteti most a kiscsajt???Vagy a nővére????

Zsandi:és telefonon nem tudod megkérdezni, hogy mi a manónak kell még menni ha eddig minden rendben volt?????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Chamomilly vulgaris: félóránként-óránként 5 golyócska
"jó hatású, a dühös, szeszélyes, fádalmat nehezen tűrő csecsemőnek, aki a fogzás alkalmával ingerlékennyé válik."
A nővérem a szájába adja (gondolom egyenként), olyan kicsi a bogyó hogyha egybe lenyeli sincs semmi vész. Gondolom akkor kell adni, ha nagyon hisztizik. - szerintem nem kell óránként csak ha nincs váltózás

Ugyan ez a bogyó jó még: hasfájásra 2-4x5 golyócska

KépKép
zsuzsi78
 
 


a fogzáshoz még ezt irják: 2x5 golyócska
most olvasom, jó menstruációs görcsökre is. 2x5

KépKép
zsuzsi78
 
 


Gyermekeim a 6 órás kaja közben:
Kép

És utána:
Kép

Azóta már felébredtek. :lol: Úgyhogy indul a séta.

Szorgalmasan jegyzetelem ám a homeós tippeket. Gondolva arra, hogy egyszer majd nekünk is lesz fogunk. :wink:

Andi
Kép
zsandi
 
 


ezt még most találtam, de ilyeneket szerintem a babák még nem kapnak :lol: (max. a védőoltás)

Egyes ételféleségek blokkolhatják a homeopátiaszerű információs készítmények hatását, melyek fogyasztását nem ajánljuk. Ezek a következők:
- koffeines italok (kávé, fekete teák, Cola, zöld tea)
- szénsavas italok (ásványvíz, szénsavas üdítők)
- szénsavas alkoholok (sör, pezsgő)
- mentolos, eukaliptuszos cukorkák, rágógumik (beleértve a mentholos fogkrémet, mentholos cigarettát is)
- kakaós ételek, csokoládék
- gyógyszerek közül az antibiotikumok, szteroidok, védőoltások
- kerülendők a tartósítószeres ételek is lehetőség szerint (főleg zacskós levesek, konzervek, befőttek)

Fontos a bő folyadékbevitel, lehetőleg napi 1,5-2 liter (lehet gyógynövény-tea, szűrt vagy rostos üdítő, szénsavmentes ásványvíz)

most már befejezem nem lapom a helyet

KépKép
zsuzsi78
 
 


Andi: Nagyon édesen alszanak!!

Márti: mi ha valahova megyünk a gyerekkel, szinte soha nem etetjük. Valaki mindig átveszi. Szóval szerintem most is a nővére etette. – mert már hazajöttek és a Ferkó elment dolgozni.
Megint enyém a fürdés

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsandi:édesek a törpök!!!! :lol:

Zsuzsi:köszi az infót!!!! :P Na jó de most kicsit tudtál levegőt venni!!!Legalább a takarítás alatt!!! :wink:

Csináltunk sok jó képet , majd küldök Zsandinak!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szandi 25 perce nézi a csillárt!! :shock: :lol:

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi!
Így kezdődik! :lol:
Én eleinte azt hittem, hogy micsoda jó vásárt csináltunk, hogy a gyerekszobába repülőgép alakú lámpát vettünk, mert imádják, folyton nézik. Aztán rájöttem, hogy minden szobában nézik a lámpát, akármilyen alakja van. :shock:

Bmo képei

A babók és én
Kép

A kis családom
Kép

Bilizés
Kép

Csücsörít
Kép

Elmélkedek
Kép

Andi
Kép
zsandi
 
 


Hát a délutánunk sem volt sokkal jobb. Csak félálomban tudtam megetetni, annyira nyomja a cumi az ínyét. Utána aludt kb. 15 percet, majd kaki és következett a kínlódás. Be se vittem a magánrendelésre, csak Barnival mentünk. Felírattam, amit kellett és irány haza. Apa se nagyon bírt vele. 1/2 7-kor evett, majd 7-kor megfürdettem, azóta alszik. Kíváncsi leszek, mikor ébred enni. Holnap adok neki chamomillát.

Zsuzsi! Biztos, hogy a foga kínozza. Nagyon csúnya az ínye, dörzsöli a kezével egész nap. Most már a textil pelust is bevetette.

Márti! Még a tea sem kellett neki, annyira kínozta a fogfájás. Gondolom rájött, hogyha cumisüveget lát, akkor jobban fog neki fájni. Vettél tesztet?

Julcsi! Mi is gondoltunk ám Rátok! Csajok hogy viselkedtek? Vittél minden kaját nekik, és ott is pepecseltél vele? Hol szálltatok meg? Nekünk is kellene valami bababarát szállás.

Andi! Megmostad először a barackot a szőrétől? Ha egy kicsi belement, az okozhat allergiás reakciót. Állati jók a képek! És ilyenkor alvás közben esznek? Nem egyforma a hordozótok? Felváltva büfizteted Őket?

Jó éjszakát!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Igen Szoni is nagy lámpa-csillár rajongó volt!!!!Ahova mentünk mindenhol azt bámúlta!!!!!

Na én nem bírtam tovább, mostanában sokszor sírt a kistöki mérgesen, idegesen nem úgy mint máskor és most csak úgy nyugszik meg ha beletömi a száját a kezébe:úgyhogy beadtam neki a chamomillát!!Remélem tényleg az volt a gond, de ha nem akkor sem lesz gond, ugye!!!Úgy kifáradt, hogy a vacsit 60-nál felfüggesztette és beájult!!!!
Én nem tudom hogy bírja, ma reggek 6-tól este9-ig nyomta és 2x 1.5 órát és 2x fél órát aludt!!!11 órát ébren lenni!!!!! :shock: Őrület, a ti babóitok mennyit alszanak nap közben????
Edit:na mi van a Virágoddal????? :lol: Jobban van, kibújt a fog???A teszt negatív lett:huuuuuuuuuuuuuuuuuuh :D
Joccakát :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti!

Szonikán megint pelus van? Bár az egyiken bugyit látok. Éjszaka bepisil még a pelusba? Én akkor vettem le Barninak éjjelre is, mikor 4-5 napon keresztül száraz volt reggel a pelusa.

Nagyon szépek vagytok! Itt tényleg csak szép babák vannak.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Márti!

Kis Virágom (egyébként Kis a vezetékneve, a 2. keresztneve pedig Dorottya, szóval Kis Virág Dorottya) alszik ezerrel. Fürdésnél a 2. foga még nem volt kint, de ahogy tapogattam az ujjammal, már ment is a bömbi.

Ja! A gyerekdoki azt mondta, hogy délelőtt adjak neki gyümit, délután nyugodtan kaphat már Milupa HA pépet, főzit majd csak azután, ha ezekből eszik egy egész adagot. Bolti pépet nem javasol csak kb. 6 hónapos kortól, akkor is csak óvatosan. Banán mehet az alma és a barack után.

Egyébként ma a csajom reggel 6-tól 1, azaz egy órát aludt összesen, azt is 10-20 perces bontásban. Látom, Nektek sincs túl jó időszakotok. Szoni mikor kezdett fogzani? Nem látsz semmit Zsombi ínyén?

Jó éjszakát!


Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


MÁRTI!?! Mi ez a mikulás dolog. Jaj. Nem tudtam visszaolvasni, de látom lemaradtam. Örülök, hogy negatív lett a teszt. És mennyit késett? Jók a képek!

Andi, megpróbáltál már egy evést gyümivel kiváltani? Vagy egy idő után megunják és tápot követelnek?

Edit, próbáld ki a homeós bogyót. Ma nekem is kellett adnom Dorkának, annyira nyügi volt és rág szegény meg dühös. Tuti a foga. Most mindenki fogat növeszt. Mi van a levegőben?

Látod Zsuzsi így van ez. Kapunk egy kis pihi időt és akkor meg elkezd hiányozni a nyálcsorgatás, babanyafi... ki ért minket... :lol:


Én akkor adtam neki a bogyót, amikor nyafogott és dühből rúgkapált meg rágott. Nagyon elindult neki ahogy látom az ínyén. Livi meg könyékig turkál a szájában és hihetetlen mennyiségű nyálat termel. Ő most mindent egyszerre növeszt, hajat fogat. Én meg lassan kezdem kitépni a hajam a két kis nyügi babától. Remélem az összes csemete hamar túllesz ezeken a kínlódásokon.

Kép Meg kell kóstolni a nővéremet


Kép Most jól lefogtalak!

Kép Hát igen, az összes gyerek jót játszott

A bal oldali a Livi keresztapja, a jobb oldali értelemszerűen Árpi, a férjem s gyermekeim apja.

KépKép
kgiulia
 
 


Julcsi:tündériek a csajok, milyen jót bírkóztak!!!!! :lol: A mikulás jún.10-én jött aztán azóta semmi, kicsit paráztunk(nagyon :lol: ) azért vettünk tesztet:3 gyerekkel itthon egyik kisebb mint a másik, na azt tuti nem bírtam volna ki!!!!! :roll:
Legalább a párod is önfeledten játszhatott!!!! :P

Edit:nekem azt mondta a védőnő, hogy HA-a pépet nem kell felíratni!!!???Lehet kapni anélkül!?
Éjszaka még nagyon sokat pisil, reggelre tele a bugyor!!!!! :roll: És a napközbeni alvásnál is még ráadom, és akkor is szokott pisilni!!!! :roll:

Ma elutaznak anyósék, úgyhogy SZoni nem talál majd menekülő útvonalat 1 egész hétig csak velünk lesz!!!! :lol: Én örülök, hogy így együtt lakunk, de most jóapja sokkal fáradtabb lesz!!!!!Meg én is!!!! :P

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Edit:Szonónak 10 hónaposan jött ki az első foga, előtte 1x éjszaka 20 percet sírt, igaz majdnem elrohantunk az ügyeletre, mert el se tudtuk képzelni, hogy mi van!!! :shock: De ennyi volt a fogzása, később sem volt jele, jó kivéve most 2 éves kora után, de most is csak hasmenés!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sehol senki????? :roll:

Lehet , hogy elítéltek azért ,mert így paráztam, hogy még nem jött meg a menzeszem(DE MOST REGGEL MEGJÖTT!!!!! :lol: ), de nagyon megviselt minket a depresszió és ilyen kis korkülömbség!!!!! :roll: És nem is biztos, hogy mostanában vagy egyáltalán tervezünk babót!!!Ez a két pöttöm is elég!!!!
Sajnálom ha rátok zúdítok mindent,,,de olyan jó veletek "beszélgetni" mindenről!!!! :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, ne izélj már!
Először is: tessék minden tnyugodtan ránk zúdítani.
Másodszor: Nálunk is volt mikulás para. Kb a lányok első szülinapjára született volna meg. De szerencsére NEM. JAja. Nálam az volt a gyanús, hogy a reggeli fogmosáskor hányingerem volt és szédültem, és émelyegtem. Pont mint nem is olyan rég. Mi nevettünk rajta, de ha mégis... akkor már nem annyira.

KépKép
kgiulia
 
 


Sziasztok!

Julcsi, nagyon jók a képek! Micsoda birkózás! :D

Még messze járunk a kajakiváltástól, lehet valamit rosszul csinálok. Mondjuk tegnap nem is kaptak barackot, a Marci pöttyei miatt. Egyébként már alig látszanak. Tényleg nem mostam meg a szőrét a baracknak :oops: , gondoltam, úgyis meghámozom. Mit tesz a rutintalanság, ezután jobban figyelek. :roll:

Edit!
Sajnálom, hogy ennyit szenved Virág a fogacskákkal, talán a többi már nem lesz ilyen vészes. Én olyat szeretnék, mint Mártiéknál Szonónak. Persze nem kívánságműsor. :roll:
Milupa HA pép boltban kapható vagy receptre?
A hordozónk egyforma Graco, a huzat színe és mintája viszont más. Használtan vettük, először az egyiket, és utána ugyanolyan márkát kerestem párnak. Soha nem szoktak kaja közben elaludni, ezért is fényképeztem le őket. Felváltva büfiznek, mert míg az egyiket pelusozom, a másik már eszik, így ő elöbb végez. Kaja közben nem nagyon szoktak büfizni. Benyomják mindet, aztán utána.

Márti!
Nem zúdítasz ránk mindent, vagy ha igen, tedd azt! Azért vagyunk. Jó, hogy negatív lett a teszt. Persze így a biztosabb, hogy megjött. Tavaly ilyenkor én teszteltem egy negatívat, miközben már két baba volt a pocakomban.
Egyébként pont ma egy éve, hogy megtudtuk, valaki lakik odabent. (Először csak egyikőjükről tudtunk.)

Andi
Kép
zsandi
 
 


Andi, tényleg nektek, hogyan derült ki, hogy két babát vártok? És akkor amikor kiderült, mi volt az első gondolatotok? Hogyan adod nekik a kanalas hamit? Mikor, kaja előtt, után, helyett?

KépKép
kgiulia
 
 


Kaja előtt adom, általában délután valamikor. De akármennyit esznek, ugyanúgy elfogy a 180 ml tápszer is.

Ugye ma egy éve vérvételen voltam, meg UH-on. Az Uh-on nem látszódott a terhesség, a doki annyit mondott, hogy pont úgy néz ki, ahogy kell neki, de biztosat a véreredmény mond majd. Dél körül visszatelefonáltam, ahol közölték, hogy gratulálnak. Én meg bőgve hívtam fel a Zsoltit. Úgy örültünk. Egy hét múlva már az UH-on is látszott, egyikőjük. Mi meg örültünk, hogy nem ketten vannak, nem akartunk ikreket. Közben kb. az 5-6. héten ételmérgezést kaptam, csalánkiütést. Arra vénás injekciókat kaptam. Utána mentünk megint UH-ra nagy szomorúan, hogy már biztos nincs baba, helyette azt mondta a doki, hogy kettő. Én meg kérdeztem, hogy mi kettő? Kettő feje van, vagy mi? Szóval kicsit ledöbbentünk. Azt hiszem kicsit fura fejjel jöttem ki, a Zsolti biztos volt benne, hogy tényleg megszakadt a terhesség. Ehelyett kapta a jó kis hírt, hogy ikrek. Háááát, egy-két hét volt, mire felfogtuk. Aztán már csak röhögtünk rajta. Most meg imádjuk mind a kettőt.

Nálatok hogy volt?

Andi
Kép
zsandi
 
 


Zsandi:elég kalandosan tudtátok meg, hogy két pocaklakód van!!!!! :lol: Gratulálok az évfordulóhoz!!!!! :lol:

Julcsi, Zsandi:Köszi a megnyugtatást!!!!!

Edit:mizujs???Lánykád ma jobban van???

Zsuzsi:csak nem egész délelőtt telefonáltál????? :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?