Új privát üzeneted érkezett!

Apa!
Ugye visszateszitek nekunk a Varandossag / 2007-ben akarok szulni topikot?! Ahogy mar Gyugyi is irta, a tema jelenleg nem letezik.

Koszi!

Őzi
Kép
Kép
Õzi
 
 


Sziasztok!

Segítsen valaki hogyan tudok regisztrálni?
Már küldtem e-mailt a szerk@babanet.hu-ra de semmi válasz.

Köszi Csilla
boroscsilla
 


Látom a 2007-ben akarok szülni topic visszakerült, holott csak déleltőtt tűnt el...

Lehetne újra kérnem a SOTE I baba-mama klub helyreállítását? Vagy indítsunk újat?

Kópé
kópé
 

 
 

Apa!

Kórházak/ Uzsoki szülés 2006-ban, eltünt!!!! :cry:

Légyszi-légyszi!!

Köszi: Tündi

Puszi,Tündi
KépKép

DORINA 1994.03.26
DÁVID 1990.06.12
ccuncogó67
 
 


Köszi

:D
Kópé
 


Kedves Csilla!
Regisztrálni fönt a Segédletek feliratra klikkelve tudsz... Ott megtalálod a Regisztráció linket...
apa :)
apa
 
 


Apa!!!

Nekem mért nem válaszolsz??? Még mindig nem birok belépni, és nem is tudok újra regisztrálni :evil: Lassan kezd elegem lenni!

Ági279
Vendég
 


Apa!

Miert van az , hogy egyik naprol a masikra egyszer csak nem tudok bejelentkezni? Azt mondja a rendszer, hogy: "Hibás, vagy inaktív felhasználónevet és/vagy hibás jelszót adtál meg!" Pedig en semmin sem valtozatattam. Kertem uj jelszot, de azzal sem tudtam belepni aktivalas utan. Nem tudom, hogy ilyenkor mi a teendo. Segitenel?

Koszi szepen!
Őzi
Vendég
 


Őzi!

Én is így jártam mint Te, és a kutya se foglalkozik velem! Nagyon bosszantó :evil: Pedig mailt is írtam nekik.

Ági279
Vendég
 


Kedves Ági, Őzi, irjátok meg a kiss.andrej@gmail.com címre az elérhetőségeteket és a korábbi felhasználóneveteket a jelszóval...
apa
apa
 
 


Koszi Apa!

Őzi
Vendég
 


Szia!
Mikor lesz megint kereso?

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szia Ancsa!
Most tesztelünk egy új keresőt, mivel a régit le kellett cserélni. Ugyanis hihetetlenül lelassította a Babanetet és az egész szervert...
apa :)
apa
 
 


Apa!

Megint nincs 2006/2007 télibabák topik... :(

Beszti
Vendég
 


Apa!

Azt szeretném kérdezni, hogy hogyan sikerült az új kereső tesztelése?

Paga

Gabi
paga
 
 


Paga!
Még nem tartunk ott, hogy bármit mondhatnék...
apa :)
Vendég
 


Köszi Apa!!! Sikerült belépnem :lol:

Kép
Kép
Ági279
 
 


Szia Apa!

Tudnál segíteni, hova tűnt a Jahn Ferenc kórház másik topicja? Talán az volt a címe: Jahn Ferenc kórházban szültem.

Köszi

Tücsök
Vendég
 


Apa!

Miért nincs János Kórházas Anyukák topic? Hiába keresem, pedig nemrég még üzemelt! Jó lenne újra látni!

Köszi!
Gabi
Vendég
 


[quote="Krisztina"] írta:KrisztinaKedves Gabi!

Köszönöm az információt, ki fogom próbálni!

Üdvözlettel: Krisztina
tt
 


Lányok, ez eltűnt topikok sokszor újra betöltődnek rendesen, ha nyomtok rá egy frissítést.
jamina
 
 


Szia Apa!

Csináltam egy 2007 tavaszi babák topikot, már volt egy pár hozzászólás is és most eltűnt!!! Visszakaphatnánk?

Zsuzsanna 2005 szeptember 7.
Szilvia Vivien 2007 február 28.

Tejmentes blog
Életkör
rokica
 
 


Nem tudok belépni :cry:
Regisztráltattam magam újra, új felhasználónévvel, új email-címmel, de így sem. Mi lehet baj?????? Apa segíts, mert elvonási tüneteim vannak!!! :lol:

Hari
Vendég
 


Szia Apa,

A kisfiam képei eltűntek. Zalus néven voltak a fotóalbumban. Vissza tudod őket varázsolni?
Köszi
Vendég
 


Szia Apa!

Szeretnék hozzászólást törölni hogyan lehet?

Köszi
ashlee
 
 


Kedves Szerkesztő!

Megújult a Péterfy Sándor utcai Szülészet honlapja:

www.peterfyszuleszet.hu

Még nem működik minden, de a lényeg már használható.

Ingyenes fogamzás előtti kivizsgálás az Országos Gyermekegészségügyi Intézetben (régi "Czeizel intézet"):

www.ogyei.hu
timitomi
 
 


Szia Apa! :)

Hazajöttem ma a nyaralásból, és milyen fantasztikus öröm ért? :wink: Sikerült visszaállítanotok az "elmúlt napon"-t fa-struktúrás rendszerbe! :D Ezer hála és köszönet a próbálkozásokért, hogy nem adtátok fel!!! :)

Zsizsa
zsizsa
 
 


Tisztelt szerkesztő!
Újfent megkerestem Önöket levélben a kérésemmel. Immáron kb ötödik alkalommal. Kéretik érdemben foglalkozni vele.
Sürgősséggel.
Köszönöm.
torolve_2
 
 


Sürgős segítségre lenne szükségem!

A "Gyermeknevelés - Örökbebabára várva - beszélgessünk" topicban ma nagyon nehezen ment nekem a hozzászólás...

Valahogy nem engedte a rendszer, hogy nehezen megalkotott irományomat elküldjem - többszöri próbálkozásomra is hibaüzenet érkezett válaszul.
Aztán egyszerre csak mégis megjelent a hozzászólásom: egészen pontosan négyszer egymás után.

Sajnos nem találom a módot, hogyan szerkeszthetném át - régebben mintha lett volna rá módunk. Most bárhová klikkelek, nem tudok belenyúlni a saját irományomba.

Ha olvassa valaki, aki megteheti, kitörölne úgy hármat a hozzászólásaimból?
Akaratlanul is belerondítottam a topic folyásába, pedig elég belőlem egyszer is... :D

Köszönettel: Amneris - Örökbebabára várva - péntek este 23h körül

KépKép
amneris
 
 


Mariska, Amneris, hétfőn mindent megoldunk...
apa :)
Vendég
 


Szia!
Tegnap csinaltam egy nem publikus albumot es ma meg azt irja ki hogy ures! :?: :?: :?: :?:
Ugye nem vesztek el a kepeim??????? :cry: :cry:
Vendég
 


Nem akartam nevtelen lenni!Elfelejtettem bejelentkezni :oops: :oops: :oops: :oops: !!!!!

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Megkerult,koszonom!!!!!!! :D

Kép
Kép
ancsa81
 
 


Szia Apa!

Azt szeretném kérni, hogy a 2005. őszi babák topikból sos tiltsátok ki a Lovequeen nevű egyedet, mivel obszcén, sértő, bántó megjegyzéseket tesz, és láthatólag nem érdekli más, csak a topiklakók nyugalmának felborítása. Az utolsó hozzászólását pedig törölni is kellene, ha van rá mód.

Köszönöm szépen!

Kép
Bab és Tofi
bab
 
 


Apa!
Segítségedet szereténm kérni a szülészetek, kórházak topik latt a Kaális párok fórumán Arabella fedőnéven egy lányzó kicsit nemoda való hangnemet üt meg.

Az a fórum a meddőségi kezelésre szorult pároké illetve ott osztottuk meg fájdalmunkat, örömünket, nem tehetünk róla hogy nekünk csak külső segítséggel leht babán.

Mígnem egy nap Arabella csak azért regisztrált hogy rugjon belénk egyet atán nem jött egy darbíg majd a mai üzenetét ide másolom

"háhhhhááá !!! nem szeretem ezt mondani, de "na ugye én megmondtam"... vissza lehet olvasni !! a babatapik és babanövesztő energiák, mind megjátszás, a többség annak örül, ha a másiknak nem sikerül, mert csak ÍGY JÁRTOK / MARADTOK EGY CIPŐBEN !! akinek meg sikerült a műgyerek, azt kivetitek magatok közül ! hát micsoda dolog ez????"

Enmgem személyzsernt felháborít hogy műgyereknek nevezi a babát akit 7 hete varázsoltak a pocakomban négy év hosszú próbálkozás után negyedik lombikra.

Kérlek ha tudod tiltsd ki a fórumunkról mert rontja a közhangulatot.

Köszönettel egy babanet rajongó

Zsebi
Kép
zseboroszlán
 
 


Működik az "Elmúlt napon"!!!!!!
Szuper!!!!!


Kép

anyapoc
 
 


Apa!

Nem tudok feltenni táblát a topikba, miért? Napok óta vacakol, pedig jó a méret, nem nagy, és ugyanazt feltettem már korábban. Egy darabig tölt, majd pirossal kiírja, hogy hiba történt.
Mikor lesz jó?

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Halló!!!

Kép
Kép
Kép
vica1982
 
 


Szia!

Nem lehetne kikapcsolni a babanet találkozó két kis ablakját,akár hányszor rálépek mindig megjelenik kétszer.Engem idegesít.Csak úgy frissít a gépem ha kijövök a társalgóból és ilyenkor megjelenik,ha belépek a társalgóba szintén.
Köszönöm
breni
 
 


Sziasztok!
Vica, megnézzük, hogy mi lehet a gond...

Breni, az ablakban bárhova klikkelsz eltünik a kis ablak. De még néhany nap türelmet kérek és levesszük a talis infót...
apa :)
apa
 
 


Helló!

Következő lenne a kérésem.
Nem tudnátok véletlenül a Szülészetek, kórházak fórumon belül a két "Budai Meddőségi centrumba járunk" és a "Budai Meddőségi centrum - babás topik"-ot egymás alá helyezni?

Előre is köszönöm a választ: Eszter
Vendég
 


Látom megcsináltátok köszönöm szépen :)

Eszti
Vendég
 


Valaki irja meg nekem is,hogy lehet megvaltoztatni a felhasznalo nevet.Elore is koszonom.Udv.miklos maria
miklos maria
 
 


Szia!

Tegnap este írtam egy hozzászólást, elküldtem, meg is jelent rendesen a fórumban, ám ma reggelre eltűnt... Mi lehet a gond? Visszateszitek, vagy írjam újra?

Köszi: evetke2
Vendég
 


Szia evetke2, melyik topikból tünt el a hozzászólásod?
apa
apa
 
 


Az lenne a kérdésem, hogy arra van-a lehetőség, hogy két egyforma topicból egyet "gyúrni"? Szülészetekbe, van két dr Magenheim Rita-s, mindkettő tuti egy doki.
Köszi, Nikcsi
nikcsi
 
 


Valamit elbénáztam, a Kínál topikban akartam létrehozni egy új témát "57 nm.-es 1+2fél szobás lakás eladó Békásmegyeren" címmel, de kettő lett belőle. :shock: Hogyan lehetne törölni az egyiket?!

BMárti
bmárti
 
 


Szia Apa!

Szeretném megszűntetni a regisztrációmat, korábban egyszerűen volt erre mód a profilban, most azonban sehol sem találom.
Kérlek, segíts, hol tehetem ezt meg!

Köszönöm szépen!

Tündi
Vendég
 


Apa!

Lenne egy kérdésem! Beszámoló előzi, csak a kérdés érthetősége miatt.

előfordult már, hogy olyan topikba tévedtem ahol komolyabb gondokat veséznek a topikolók. Mire elolvastam egy-két hsz-t és leírtam a nem pici hsz-t, mert a sok kusza gondolatot össze kellett rendezni és leírtam és ráklikk, hogy elküld, vagy előnézet...
És kéri a jelszót!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Ezzel minden addigi írásom a semmibe vész... A vissza gomb az exploleren hatástalan, azzal kidob a főmenübe. És ez sajnos nem egyszer történt már meg és sokszor elfelejtem elmenteni az írást (jól bevált copy-paste)
Sajnos nagyon megszoktam az előző rendszerű babanetet, ahol a vissza gomb ilyenkor hatásos volt, sőt a hsz után kellett bejelentkezni, ezt a rutint nehezen vetkőzöm. De sokszor előfordul a 3 gyerek mellett, hogy az írásomat félbe kell szaktsam és akkor már ugyanez a helyzet, ha elfelejtek menteni...

Miért van az, hogy egy idő után újra kéri a jelszót?
köszönöm a választ e piti ügyben és lehet csak nekem bosszantó e tény, de örülnék a válasznak.

Kép
sasha
 
 


Apa!

Köszönöm szépen! (Egybe gyúrás sikeresen megtörtént!) :lol:
Nikcsi
nikcsi
 
 

Vissza: Szerkesztõ

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?