Új privát üzeneted érkezett!

Sziasztok Lanyok!

Felicia, udvozollek korunkben!!! :lol: Rendkivult ertekelem, hogy volt turelmed elolvasni az osszes hozzaszolast. :)
Azert itt a topic-on van nalad idosebb is, csak a pelda kedveert, pl. en...ugyhogy no para, jo hozzaallas, hogy nem hajt a tatar! :)
Az viszont megdobbento, hogy egyetlen doki sem csinalt egy huvelyi uh-t...ez a minimum lenne ilyen leletekkel. Na de majd hamarosan, Acs dokinal meglesz majd ez is...

Ramboka, vigyazz magadra!!!...Es mihamarabbi gyogyulast...Pocid mekkora? Lathatunk rola kepet?
alice27
 
 


nem reggeli első... 10 perce csináltam... eddig bírtam :) :) :)
Kép
Vendég
 


Csakegy!

Én már gratulálni sem merek!!!!!
Főleg Ildi múltkori tesztje után!!!! :(

De nagyon-nagyon izgulok érted!!!!!
rambóka
 
 

 
 

Rambóka: eddig ez a teszt még soha nem hagyott cserben... és ennek a 2. felével már teszteltem negatívat... :)

Nem izgat mi lesz ebből... ha megmarad a baba akkor jipiii :) Ha meg nem akkor legalább tudom, hogy képes vagyok arra, hogy teherbe essek :) (nekem ez nagyon fontos... mert ha igen akkor semmi gubanc... előbb vagy utóbb úgyis összejön :) )

Csak most doki után kutatunk aki meg tudja nézni a progiszintem... nehogy emiatt valami gubanc legyen...

(a teszten a második csík még két méterről is látszik :)
Vendég
 


Csakegy, te bizony terhes vagy, mint a ház!!!!!!

Megmondom miért: mert 10 dpo után a hő nem FELJEBB, hanem LEJJEBB szokott menni + neked az LH csúcs utáni későbbi hőemelkedés szerintem csak kicsit későbbi progiemelkedést jelez, de te viszont már szerintem legalább 14 dpo-n vagy, tehát mensizned kellene!!!
A fáma úgy szól, hogy a repiszuri után (vagy LH csúcs után) 16 nappal már pozitívat illik tesztelni!

Én ezeket mind tudtam, csak nem akartam "belédbeszélni" egy esetlegesen nem létező babát, ami pedig ott van! :lol: :lol: :lol:

Progi vérvétel: tudom, húzódozol ellene, de amíg nem jutsz el odáig, kérj már kölcsön egy kis Utrot vagy Duphastont, kérlek ne ezen múljon!!!! Ez nálad még rizikófaktor lehet...
Norka
Vendég
 


Csakegy
Itt is hatalmas gratula!!!!

KépKép

KépKép
okr
 
 


Norka: holnap kilógok a melóból és elmegyek egy dokihoz ahol van SOS labor...

a férjem most rohangál doki után... gondolom azért a kórházi ügyeletre csak nem kéne emiatt elrohanni...

Okr: köszi:)
Vendég
 


Ja... ilyen sima görbém még soha nem volt... ezért gondolom, hogy nem lehet igazából baj a progival... de azért tényleg meg fogom SOS nézetni...

(nálam legutóbb is a 17. DPO-n jött meg... vagyis szerintem a 18. DPO-n... ezért gondolom nálam hosszabb a luth. fázis... )
Vendég
 


Sziasztok!!


Csakegy ez nagyon nagyon jól nézki!!!!!!! :wink: :D csak így hipp hopp....itt egy zebra... tudósíts majd!!!

Rambóka sajnálom a lábad :cry: ,nekem a férjem szokott ezzel szenvedni....jó,hogy már nem sokáig dolgozol,én úgy élvezném... :lol: 8)

Felicia a topik átolvasása nem semmi,gratulálok,Örülünk, hogy itt vagy, babásodást hamar :wink: ,ja és kitartást :!: mert néha nem egyszerű a dokikkal, de hajrá!!!

Norka tetszik a kép ,főleg a zoknis :lol: Bogi nagyon ügyes ha a szopi ilyen szépen megy!!Persze TE is :lol:

Rejo várom a virágos képeket!! Hogy vagy a festés közepette??

Okr többiek !!! rég írtatok vagy csak én nem emlékszem :oops:

Nekem a napokban kicsit sokkk volt a munka,hétfőtől szabi :!: :D :D (terveztem egy csomó munkát a ház körül,nyaralás nincs :) ) ma van a closti utolsó napja pénteken uh,remélem lesz mit nézni :D

Kellemes napot! (itt jó az idő végre , nincs tikkasztó hőség )
Vendég
 


Csakegy egy görbét tennél???

Szia Okr :lol:
Vendég
 


a görbe (direkt nagyon teljes görbét nyomok...)
Kép
Vendég
 


Csakegy!!!!!!

nagyon-nagy gratula!!!! ÚÚÚÚÚÚgy örülök!!!

Látod, milyen jót tett, hogy kivetetted magad a táblázatból?? :lol: :lol:

De azért remélem, így babásan már visszatehet Andika, így már nem fog nyomasztani!!! :lol: :lol:

Én is könyörgöm, szedj utrot vagy duphastont! Kiváncsian várom a progiszintedet.

És most mi lesz a sátoros nyaralásotokkal?? :lol: Remélem nem nem fázatod fel magad a sátor földjén... :wink:

Felícia üdv körünkben!!
Én első körben csak azt tudom mondani, ha olvastál mindent akkor ismered a történetem, hogy most azért minden bele, nekem mindkét terhességem Diane abbahagyása után jött létre, hátha nálad is beválik!! :)
(mondjuk a dokim azt mondta, egy ciklust azért várjak meg a Diane abbahagyása után, mert ez elég erős gyógyi)
nekem is rögtön jöttek a pattanások az abbahagyás után, ez nem jelent csak rosszat. Sőt én mindkét terhességem alatt is tele voltam/vagyok ragyával.
Ács ki tudja írni a metformint, ha BÁRMI közödet találják valahogy a diabétesszel vagy rejtett diabétesszel.


Rambóka, hidegfront megjött, tegnap reggel óta keményedek ezerrel, de gyógyival kordában tudom tartani. Lábad :(


csajok mennem kell, a festés kikészít (4 éve húzzúk a festés projektet, apának is persze ilyenkor kell beindulnia, mikor terhes vagyok, kinyílt méhszájjal. :evil: )

Később még jövök, akihez nem szóltam!

Kép

Kép
rejo
 
 


Köszi!!

Csodás!! mire nem képes az emberi test :)
Vendég
 


Ja... olyan egyébként a görbém mintha 2 görbe lenne összeragasztva...

nevessetek ki, de erre ezt az elméletet kreáltuk a férjemmel:

Az egyik petefészkem xarik rá, hogy rendesen működjön (ha megvan egyáltalán!)... csak most valahogy a másik észbekapott és a ciklus felénél elkezdett SOS működni.... ezért olyan a görbém mintha 2 lenne összeragasztva.

Szerintetek ez nagy baromság?
Vendég
 


rejo: köszi:)

nyaralás marad. Előtte még lehet UH-zni és majd veszünk egy új hálózsákot. Ha a baba meg akar maradni akkor meg is marad:) Max. világot járt baba lesz:)
Vendég
 


Csakegy...Hatalmas gratula!!!! :lol: Nagyon-nagyon orulok neki!!! :lol:
alice27
 
 


Csakegy!Hatalmas gratula! :lol:
Kép
Kipihentem magamat!Szupi volt,se főzés,se semmi...Nati elvolt Anyummal-Apummal!Feltöltődtem!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


Felicia!
Üdvözöllek Téged itt,a "Rejtelmek szigetén"!Babásodj mihamarabb!Ja és Én 34 :lol: leszek!
Lara!
Sajnálom,hogy beigazolódott amit írtam,a missed ab! :cry: -de most mégjobban figyelve leszel....végre! :shock:

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



Köszi mindenkinek :)

Érdekes infó... hátha ér valakinek valamit.

Felhívtam a Kerepesi (vagy Kistarcsa? mindig keverem... tarcsa-tarcsa...) kórházat, hogy megkérdezzem, levennének-e tőlem vért progiszint miatt.

Az ügyeletes doki pedig TUDTA, mi a metformin és azt is, hogy azt PCO-ra adják!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kérdezte, szedtem-e gyógyszert. Mondom semmit, csak metformint de azt az IR-re. Erre mondta, hogy persze, mert az a PCO-nál mindig van, arra kell a metformin! Eldobtam az agyam. Ez a doki tudta, hogy a PCO és az IR összefügg és azt is, hogy a metformin jó a PCO-ra.

Ja.. és az ő szemében a metformin és a hormon egyenértékű gyógyszer volt a PCO-ra... tényéeg dobtam egy hátast... még azt is megmondta, melyik doki a tudora a témának, csak sajna az a doki idén nem fog ott rendelni :( (Surányi doktor)....

Sajna nem emlékszem a doki nevére de egy próbát megér!!!!! (T: 0628-506-651)

Nem tudom ők felírják-e a metformint de én magán a tényen meglepődtem, hogy ismerik...

(ja és elhajtott, hogy majd hétfőn menjek a saját nőgyógyászomhoz... ami nekem ugyebár nincs... ciki... )
Vendég
 


Csakegy :)
Hatalmas gratula!!!!!!! :lol: Nagyon örölük Nektek :) ,vigyázz magatokra és boldog pocakosodást kivánok!!! :D
Visszagondolva,,akkor mindkettönkben azok a bizonyos hormonok dúltak :wink:

Pussz Mindenkinek!
Vendég
 


Sziasztok!

Nnnnna, hogy színesítsem egy kicsit a topicot... :lol: :lol: ,

Vöcsök, Alice, Kincs, Kavicska, meg aki szereti a virágot,

lefényképeztem pár ládát...(alig bírtam megállni, hogy ne az összeset, de 15 ládám van... :lol: :lol: )

ez az elülső terasz:(nyár végére a földet seprik a virágok)
Kép

ez EGYETLEN tő petúnia, ilyen nagyra még nem nőtt soha :)
Kép

ez meg a nappali ablakában van:
Kép

na most itt elállítom magam, mielőtt átmegyek kertészeti topicba... :lol:

(úgyhogy pocakos képet majd később, még növesztem egy kicsit :D , meg lefényképeztem a legújabb hímzős remekművemet, lenvászon szalagon pipacsok, és rátettem egy búzakoszorúra, majd azt is felteszem.
ja Csakegy, ha már kreatívkodunk, te ígértél szép sk. kispárna képet... :) )

Kép

Kép
rejo
 
 


fú... tényleg... na meg is próbálom lefényképezni :)
Vendég
 


Sziasztok,

Csakegy, GRATULÁLOK!!!!!! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: Nagyon örülök, hogy végre Neked is sikerült !!!!! Ma a babásodás napja van, a másik topicon, ahol levelezni szoktam (2006 a mi évünk....) szintén ma derült ki az egyik lányról, hogy babát vár !!! Miért kell most megnézned a progi szintet ? Bocs, ha mindenki számára evidens dolgot kérdeztem, de sajnos nem vagyok még járatos a témában... :roll:

Lara, nagyon sajnálom, ami veletek történt...... :cry: :cry: Tudod, hogy valószinűleg volt valami olyan baja a magzatnak,ami nem tette számára lehetővé a további fejlődést. Sovány vigasz, de hidd el, ebben az esetben talán jobb, hogy most és így történt.... Nagyon jó, hogy előre nézel és már a következő lépésen töröd a fejed ! Sok erőt kivánok !

Felicia, jó, hogy te is részt veszel majd a társaság életében ! :lol:
Én is viszonylag friss csatlakozó vagyok, és kb. 2 hete voltam az Ács dokinál, meglátod, mindent rendbe hoz majd ! Egyébként tényleg rengeteget gondolkodtam én is azon, hogy mennyire felháborító az, hogy képzett nőgyógyászokban még csak fel sem merül, hogy a rengeteg tünet esetleg PCO-t takar.... Mikor rólam kiderült, napokig nem tértem szó szerint magamhoz a megdöbbenéstől, hogy 16 évig éltem a különböző problémáimmal, (hajhullás, rendszertelen mensi, tejcsorgás, túlsúlyra való hajlam, stb ) azzal a felkiáltással, hogy: én ilyen fajta vagyok..... a mostani nőgyógyászom szó szerint kikérte majdnem magának, hogy miért akarok én hüvelyi UH-ra menni, PCO gyanúval, mikor ő szerinte én nem vagyok PCO-s.....csak tudnám, miből gondolta ezt.
Na mindegy, remélem, te is hamarosan sikertörténetté válsz itt a fórumon....!!! :lol:
zsizsik
 
 


Hát szép jó estét, csajok! Rambóka, sajnálom a lábad :( én még nem próbáltam, de állítólag a gyulladást nagyon jól lehúzza és a fájdalmat is csillapítja ha paradicsomot csomagoltok rá éjszakára. Budapesti vagyok ( III.ker- üdv Kandi :D), azt hittem hogy látszik a nevem alatt. Hiába, még kezdő vagyok itten...
én is kicsit csodálkozom hogy még nem ultrahangoztak meg, dehát ha csak ezen csodálkoznék akkor valsz nem lennék itt, mert nem kezdtem volna el nyomozgatni azzal kapcsolatban, hogy vajon tényleg a legmegfelelőbb megoldás-e ha nyelem a Norcolutot majd mostantól mint a kiskacsa...aztán legfeljebb ha még 35 évesen sincs babám akkor majd még más hormont is...

Most Ács kiírhatja a Metformint, vagy nem???Nem úgy volt hogy júli 1-től nem teheti meg? Közben ügyködtem kicsit, keresgéltem ismerős belgyógyászt és USÁ-ban tanuló ismerőst is, ha nem jön össze a Metformin "hivatalos" úton, akkor remélem kis kerülővel mégis hozzájutok, addig is vedelni fogom a kecskerutát, a Premenst szedem már pár napja ( Gi-ügyben és szénhidrátilag nem lesz gond, a TF-en ezt belénkverték, akaraterő meg voltaképp van, kivéve amikor az a bizonyos édességevős roham jön rám ... )Valahogy annak alapján amit magamon tapasztaltam és rólatok-tőletek olvastam, 99%-ig biztos vagyok benne hogy számomra is ez jelenti a megoldást, csak olyan hülyeségeken parázom közben, hogy mi lesz ha elkezdem szedni, akkor most én attól kezdve betegnek számítok?????? :shock: És mi lesz a következménye hosszabb távon? Mi lesz ha épp ettől leszek rákos-cukros - akármi, mert beavatkozom a természet dolgába ami ilyennek "csinált meg" engem ?!?!? - Közben persze tudom hogy az hogy beteg vagyok-e ( amúgy én ezt inkább állapotnak tartom mint betegségnek) az nem attól függ hogy kezelem-e a problémát, és pont akkor nem lesz nagyobb baj ha ezt teszem, de én mindíg úgy gondoltam magamra hogy makk egészséges, erős csajszi vagyok, komolyabb betegségem mint az influenza még soha nem volt, jó jó, kicsit érzékenyebb vagyok néhány dologra mint mások, dehát természetes hogy ha nem eszem akkor leesik a pincébe a cukrom és rosszul leszek, meg az is hogy ha hirtelen eszem ezután akkor is rosszul leszek, meg az is hogy a frontoktól migrénem van, de ezek olyan apróságok amik szóra sem érdemesek, különösebben nem is zavartak, odafigyeltem rájuk és kész.Azt hogy nem 48 hanem 58 kg vagyok azt betudtam annak hogy "ilyen alkat vagyok, mert ha napi 6 óra edzéssel is 62 kg voltam, akkor ez ellen nem tehetek sokat, különben is ha fogyni próbálok akkor szédelgek csak, ne eröltessük, én ilyen vagyok ezt kell elfogadnom)...a bőröm meg - hát igen, ennek nem szabadna ilyennek lenni, dehát egyszerűen több a tesztoszteronom, ez még nem a világ vége, ez nem olyan elváltozás amibe belehalok.
Most viszont ha elkezdek egy olyan gyógyszert szedni amit valószínűleg életem végéig enni kell ezután...akkor nem mondhatom magamnak a továbbiakban hogy nekem bizony kutya bajom... orvosnál szerintem egész életemben kb 20x voltam, akkor is általában csak igazolásért ha nem akartam suliba menni :D ( alapból félek is tőlük, minden rákszűrésre várakozáskor a folyosón kb 160 volt a pulzusom...)

Csakegy, én is hajlok a mindenféle természetgyógyászkodós projektre, és most...hát... végleg meggyőztél :D:D:D
És vevő lennék a SOTE-dokid elérhetőségére is ha megtennéd... ha nem lesz más lehetőségem, akkor természetesen megyek én a világ végére is, nemhogy Baranyába, és asszem megpróbálom felhívni a Valamilyentarcsai kórházat is :-) , de természetesen a legegyszerűbb számomra egy pesti doki lenne, főleg ha esetleg kontrollokra gyakrabban kell hozzá járnom.

Norka, olyan jó olvasni bármit ami Bogival kapcsolatos! Szerintem mások is úgy vannak vele mit én, hogy úgy érzem a személyes, saját leendő sikertörténetemet olvasom , annak a folytatását ahol épp most tartok... és ez olyan jó!!!!! Egy barátnőm feleslegessé vált babacuccait ma elhoztam tőle, épp most mosom őket és remélem hogy 3-4-5 éven belül a babaruhácskákban az én babám fog lakni:-)... én optimista vagyok, és nem vagyok babonás, úgy érzem így, hogy lélekben már készülök rá, esélyt sem adok magamnak arra hogy elbizonytalanodjak hogy vajon egyáltalán összejön-e nekem valaha is. :(
Rejo, akciózás megy - de ha hihetek a hőmérőzésnek, akkor most dacára a 22.cn-nek még mindíg nem volt pé-m :( Azért akció lehetőség szerint megy :D
felícia
 
 


Felicia, az előbbibe elfelejtettem beírni, hogy én a János kórházban voltam terheléses vérvételen, és ott tudják, mi a PCO ! Igaz, én a keresztanyám segítségével jutottam oda, de ő mondta, hogy van endokrinológusuk, aki rengeteg nőt kezel PCO-val, és tudják, hogy a metformin a tuti gyógyszer. Ha érdekes a dolog, holnap megtudom az endokrin doki számát. Lehet, hogy amúgy is kell majd nekem is, holnapra lesznek meg a laboreredmények.
zsizsik
 
 


Rejo, eszméletlen gyönyörüek a virágaid ....!!!! :lol:
zsizsik
 
 


Rejó GYÖNYÖRŰEK a virágaid,a kert is tetszik bár nem sok látszik!! :D Nekem csak egy láda van :oops: addig amíg nem kezdem rendszeresen locsolni és tápoldatozni virágzik és szép,aztán a "gondoskodásom" alig tudom helyrehozni...most is itt tartok :oops: :?

Lányok akik próbálkoztok,nagyon tetszik nekem Csakegy tesztje :D nem akarunk közösen rendelni teszteket és megosztoznánk???
Vendég
 


Na szóóóval...

Felícia: a belgyógyászom: Prof. Lakatos Péter, Sote I. belgyógyászat. Ragaszkodj a profhoz, mert van egy másik L.P. is a belgyógyászaton:) Ha jól tudom most szabin lesz aug. közepéig de talán ott van az asszisztense aki időpontot adhat... ja... és ha kell egy jó kineziológus akkro szólj... nekem ég a pofámról a bőr mert utoljára nem is tudom mikor jártam nála és vissza se néztem viszont nekem rentgeteget segített!!!! Most is vissza fogok hozzá menni! (hogy ne parázzak semmi miatt feleslegesen....)

Rejo:
Kép
Vendég
 


Rejo!

Ez gyönyörű!!!!!

Ma én is egész délután festettem!
Vettünk az IKEA-ban egy natúr kezeletlen fenyő komódot Mütyűrke ruháinak.
Két napja bújom a netet bababarát felületkezelőszer után, olvastam mindenféle méhviaszbalzsamról, teakfaolajról, narancsolajról (ami egyébként hiába bio, sokaknál allergiát vált ki!!!), sellakról, de mindezek csak Pest környékén elérhetőek. :evil:
Nagy nehezen összegyűjtöttem néhány átlagos cég által forgalmazott terméket, erre bementünk a Praktikerbe és kiderül, h. a Sadolin Plus vízzel hígítható vastaglazúrja pont gyerekjátékok festésére alkalmas ( a cég honlapja vmi miatt hallgat róla!!! :o )
Úgyhogy ma délután ezzel foglalatoskodtam. Egyenlőre szimpatikus az anyag, abszolút nincs büdös szaga, sőt kifejezetten kellemes, jól kenhető és szép érett borovi fenyő színt ad! :D Ha kész lesz küldök fényképet!
Két hét szabink van, ezalatt még a szobát is ki kellene festenünk, hálistennek a Dulux tényleg fed egy rétegben is!
Úgyhogy nem fogunk unatkozni!

Csakegy!

Mi jópár évvel ezelőtt Billerbeckéknél vettünk tuti hálózsákot, pehely töltetű, nem lehet olyan kicsire összetekerni, mint a kalandboltos múmiahálózsákokat, mert téglalap alaprajzú, de igen könnyű és kényelmes!!!!! Anno Spanyolországban, amikor a csapat a kempingben szervezési problémák miatt csak a buszparkolóban kapott helyet a murván, igen jó szolgálatott tett!!!! Mondjuk gondolom laticellt azért ti is visztek!
Ja! A fejed lehetőleg a sátor bejárata közelében legyen, ha felmerülne a rókakergetés gondolata! :lol: :lol: :lol:
rambóka
 
 


7kincs: ez egyébként jó kis kettévágható teszt... úgyhogy nagyon takarékos :) Így aztán nyugodt szívvel tesztel az ember ha kell hússzor is.... (ha 100 LH tesztet rendeltek összesen és mindenki kettévágja akkor postaköltséggel együtt talán 50 Ft körül jön ki 1 LH tesztelés...)
Vendég
 


Rejóka!
Szépek nagyon a virágok...kedvet kaptam Én is...hogy fényképezzek...na majd valamelyik nap... :lol:
Szia Felicia!
Üdv a III.ker.-i sorstárs...merre laksz?-jöhet pü-ben is!

kandi72
Budapest III. kerület
 
 


rambóka: hát... valszeg a Decathlonban veszünk valami gagyi 8000 Ft körüli zsákot és viszünk magunkkal melegvizes palackot... (na jó... a komfortja 1-2 fok körül lesz, az extrém meg mínusz sok)... ja... és matracon alszunk... olyan jó kis felfújhatón ami olyan mint az ágy... nagyon kényelmes:) Tavaly csak az volt a baj, hogy nagyon vékony 1 kilós hálózsákjaink voltak amik csak könnyű magyar terepre jók, az Alpokba nem... fáztunk is bennük....

Ja... és arról is kioktattak, hogy mivel pici vagyok ezért fel kell csavarni a hálózsák végét - vagy tele kell pakolni ruhákkal - pulóverrel stb. és akkor nem fogok fázni... ja... és viszek egy nagy sálat is a derekam köré, mert ha hideg van akkor ott adom le a legtöbb hőt (tipikus női tulajdonság... a drágább zsákokban nem véletlenül létezik női verzió ami a deréktájon melegebb:)

Ja... és azt hiszem követem a reptéri módit és hányózacskót tartok majd a sátorban :)

Szép lehet a komód:)
Vendég
 


Csakegy!

Ez szintén nagyon szép!!!!

Mivel csináltad, selyemfestékkel????
Jó ez a mókus! Pont olyan csakegyesen töpreng a Pé-je fölött! :lol: :lol: :lol:
rambóka
 
 


Neeem... ez sima szalvétatechnika... vettem egy mókusost, vettem egy katicást és egy pillangóst... és spéci decoupage lakkot... na meg egy gagyi 170 Ft-os párnát az Ikeában :))))) (volt vagy 1/4 óra munka.... :)
Vendég
 


szióka

Csakegy!
Hatalmas gratula. Szuppi látni egy ujabb + tesztet :)

Felicia!
Üdv közöttünk, remélem neked is minden simán megy majd és nemsokára mutathatod a + tesztedet :)

Rejo!
Szépek a virágaid....irigykedem!

Andi!
5.cn a táblába. Köszi :) Nati pedig igazán fess legényke focistaként :)
Vendég
 


Csakegy!! szép a párnácskád!!!

Rambóka érdekel a komód!! :D Milyen kreatív mindenki!!
Vendég
 


rólam:

Megvoltr az 1 hetes kirándulás Horvátországba, fantasztikus volt. Nagyon kellett már ez a kis felhőtlen kikapcsolódás.
Bár a menzim "meglepett" a 29. napon, de hát legalább tudom, hogy nem vagyok még zebrás :(
És egy ideig még nem is leszek.
Holnaptól jön 20 nap antibiotikum + 2 npaonta hüvelytabletta + óvszer :!: Ja és nem lehet fürödni, pedig hát NYÁR VAN. Na meg a babának is várnia kell :(

Szóval nagyon szerencsétlen vagyok és lassan már kezdem feladni a harcot. Hogy lehet, hogy pont én a kis PCOm mellé kapok ajándékba egy ilyen szuppi kis nemibajj....én aki csak egy férfival volt életében! Á....ez szörnyű.... :(

Nah ...de jó titeket olvasgatni ..... és nagyon örülök az uj pozitiv teszteknek :)

Gina



Lara!
Sajnálom ...de fel a fejjel...és ne add fel. :)
Vendég
 


Lányok, a virágok köszönik a dicséreteket. :wink: Még el is pirultak! :)
Andika küldj te is fotót!


Csakegy!

nagyon szép a párna!Nemsokára csinálhatsz egy csomót a babának!
Én is akarok Johannának, már vettem egy hímezhető macis párnát, de ilyet is szeretnék (ez olcsóbb és gyorsabb :lol: )

Én elég sokat dekupázsoltam már, de mindig csak fára. leírnád hogyan kell textilre csinálni? A textil nem gyűrődik össze? Ecsettel viszed fel ide is a lakkot? Írdd inkább priviben légyszi, hogy nagyon ne offoljuk a topicot.

Ginuska!
nehogy má nekikeseredj!! Ez csak egy csipp-csupp dolog, antibió és kész, akár a torkod fájna! :lol:
Örülj neki, hogy megtalálták, lehet ezért nem lettél eddig babás!

Kép

Kép
rejo
 
 


rejo: van egy könyvem, beszkennelem belőle a módszert és elküldöm emilben! A címed publikus? (nem ma... de max. a jövő héten:)
Vendég
 


Sziasztok!!!

Húú Lányok !!!! Hol is kezdjem???? :lol:

CSAKEGY!!!!!!
ÓRIÁSI GRATULA!!!!!!! Ezt megcsináltad. :D Nagyon örülök neked!!!! Fantasztikus. Ezzel a hírrel fantasztikusan fejeződik be a hetem.

Felicia!
Végig olvastad az egész topikot? :shock: :?: :shock: :?:
Vagyunk itt egymásnak. Jóban rosszban. :)
Bácskiskunban én is tudok Metforminos dokit. De összejön neked Bp-én is :)
Nem is tudom, hogy örüljek e annak, hogy ennyire tisztán látod a dolgokat és megtaláltad ezt a topikot ? :) Ezt csak azért írom, mert én már határozottan állíthatom, hogy BARÁTNŐKET köszönhetek a PCOmnak, akikre ebben a topikban bukkantam :)
De hogy 32 éves vagy és még egyszer sem volt UHd??? :shock: Ez elgondolkodtató Kép

Norka!
Persze, próbáltam nem röhögni :oops: :oops: De nem egészen jött össze. :lol: A fogfájás rettenetes. Volt részem nekem is belőle.
Nekem sem lesz segítségem.
Kriszta sorsára jutok. EGYEDÜL A KÖLÖKKEL. Az uram 6-8 ügyelettel / hó. :shock: Szülők 80-600 kmes körzetben :shock:
Anyósom a legutolsó látogatáskor megjegyezte, hogy nekem az lenne a legjobb (hogy ne essek ki túl sok időt az orvoslásból) ha ikreket szülnék :shock: Mondtam, hogy az jónagy bazdmeg lenne. Egyedül, 3. emeleten, panelben, nincs lift, az uracskám fent említett havi ügyeletekkel :shock: És két magatehetetlen csecsemő. Kavics megzavarodna. Mondtam az anyósomnak, hogy először is ikreket nem lehet rendelni, másodszor ne kívánjon nekem nehézséget :lol: (én nagyon szeretem az anyosómat). De nem tudom, hogy mi lesz majd a szülést követő első hetekben? Talán anyukám jön. Na de EZT fogom nagyon nehezen viselni :lol: :shock:
Főzés: nálunk egyszerű, a párom a kórházban eszik. És nagy szerencsém van vele, mert nagyon házias. És semmit sem vár el tőlem.

Lara!
Nagyon sajnálom :cry: De gondolj arra, hogy biztosan mennie kellett :(

Rejóka!
Csodaszépek a virágaid :) Majd szeptemberben Istenuccse meglátogatlak :) !

Hétvégén Balaton volt! Északi part. A délire fogadok. Persze dombot másztunk (bár volt érzésem, hogy ez a himalaja), strand papucsban (amelyiknek pánt van a nagy és 2. számú lábujj között :shock: ) Még fölfele ment ahogy ment.
Biciklitúra. Az ülepem potyolt húsra emlékeztetett :shock:
Szállásadóink alternativ stílust képviseltek.
A lakók: Bábeli zűrzavar ami a nyelv használatot illeti. Vagy az angol, hol magyar, hol német, hol a iluminált állapot tette érthetetlenné az emberek nyelvét Drog, pia, cigi. B.meg, kötőszóként való használata... Bográcsos főzés, hússütés, favágás, sündisznó patkányba való átminősítése (lehet a bor hatása) éjszakai nem alvás, mert vagy CD-n nyomatták a népi zenét, vagy élőben húzták. Az angolok nagyon lelkesek voltak. Éjjel egykor Balcsiban fürdés, aztán közel szét fagytunk, de az alvás nem ment. A zene miatt lehetetlen volt. Üvöltöztek is. Szaggatottan aludtam. Talán ilyen lehet a gyermeked által való állandó ébresztés. :? De nagyon élveztük !!!!!

Most elmegyek lefekszem, mert hulla vagyok. És jön egy következő hét !!! :shock: Munkás hét :? Ez a szegény lánygyerek sorsa.

Sziasztok :)
kavics
Vendég
 


Csakegy!

Köszi!

Címem a profilomban!

Kép

Kép
rejo
 
 


Szia Kavics!

Jó lehetett balatonon!

Szeptemberben várlak! de akkor októberben is gyere babát látogatni! :D

Kép

Kép
rejo
 
 


Rejó!
Gyönyörűek a virágaid... Köszi, hogy elküldted őket!

Csakegy!
Gratulálok :)

Andi!
Voltatok pénteken a strandon? Mi sajnos csak hétvégén jutunk el, most is szombaton voltunk. De ma megérkezett az anyósom, aki valószínűleg mindennap elviszi majd a fiamat, mialatt én dolgozom...

Felícia!
Egy újabb III. kerületi (és 31 évesn felüli) üdvözöl :)

Vöcsök
vöcsök
 
 


Norka!

Emil tegnap ment!!!!!!!!! Remélem megkaptad!!!!
Kéz és lábtörést!!!!!


Csakegy!

?
rambóka
 
 


Jó reggelt!
***Ginuska: -kitisztulsz,mint Gabika és azonnal beköltözik a pocaklakó! :lol:
***Vöcsök: -tegnap jöttünk haza Anyuméktól,nem voltunk strandon...de ezekszerint...nem fogunk talizni Veled...ha Anyud viszi a gyerköcöt... :( Te merre laksz?Jöhet pü-ben is!
***Kavicska: -ettől volt jó,ez a kiruccanás szerintem,mert sok kaland volt benne! :wink: Jöhetsz hozzánk is,nem csak Rejókáékhoz! :lol:
***Rejóka: -Te merre laksz,hogy ennyi virágot tudsz nevelni?Nálunk anyosom a kertész...na jó-férjem nyírja a füvet...Én néha locsolok :shock:
***Rambóka!Küldtem a számomat,nem jött semmi kép!?! :?
****Nyilatkozzatok.........naponta tegyek táblát,vagy ritkábban????****

kandi72
Budapest III. kerület
 
 



He he... kiderül hogy mindenki errefelé lakik? :)

Csakegy, tényleg tök jó az a párna, én kötni-horgolni-hímezni szoktam, de a szalvétatechnikát még nem próbáltam...ezek után lehet hogy fogom ! És ha a Lakatos prof elérhetőségét is megírnád akkor pláne örök hála... úgy tűnik hogy nálad profi munkát végzett :D:D:D

Rejo, az én erkélyemet is ilyenre akarooooom! Tök jó!!!

Aranykavics, tényleg az a vicc, hogy amúgy a dokinőm egy tök lelkiismeretes nőgyogyinak tűnt, volt hogy megkérdezte hogy tudnék-e várni 20p-t ( időpontra mentem) mert nem akar kapkodni és fel kell mennie egy másik osztályra mindjárt, rákszűrésnél sem aprózta el a dolgot, tényleg a melleimet is megvizsgálta mindíg, amikor a hormonlelet meglett akkor is elmondta hogy (így utólag vicces...) mindennek az oka a progeszteron meg az LH amiről a tudomány mai állása szerint megállapíthatatlan hogy az agyalapi mirigy miért produkál ilyeneket, szóval leült velem, elvileg ilyen szinten magyarázta is... úgy éreztem hogy tényleg figyel rám és nem intéz el annyival hogy adja a receptet és kész... ráadásul viszonylag fiatal is volt, úgy 45 körül. Szóval amíg nem gondoltam úgy hogy babaprojekt indul, addig bíztam is benne. És mégis: eszébe sem jutott az UH, de a PCO-t sem mondta!!! Magyar egészségügy... egyik legjobb barátom is végzettségileg doki, de a 6 év egyetem után azt mondta, hogy ő a szakosítást már nem csinálja meg, mert ilyen körülmények között nem lehet lelkiismeretesen gyógyítani :( És elhúzott az egészségügytől jó távolra.

Ginuska: szerintem fogd fel optimistán a dolgot: egy kis fertőzés, semmi komoly, és tényleg lehet hogy ezért nem lett baba eddig, biztosan te is tudod hogy ez is okozhat ilyesmit! Ha kikezelitek... tietek a világ! Tök jó hogy kiderült!!! A Pco-s tüneteid eltűntek, van Pé-d, kezelnek, ha egy éve azt mondták volna neked hogy mindezek rendbejönnek nálad, hitted volna? Szóval haladás van, ez a mostani baci ehhez képest tényleg apróság! 20 nap nem a világ vége, gondolj arra hogy ez csak bosszúság és nem tragédia!!!!!

Zsizsik, nagyon szépen köszönöm ha megszerzed a doki elérhetőségét! Tök jó hogy majdnem egyszerre indulunk, itt több ilyen "pár" is van ahogy láttam, akik egyszerre kerültek szinte dokihoz, kezdték a metformint ... és párosával voltak a babásodások is szinte :D:D:D

Alice, "nem csak a 20 éveseké a világ :D"! A mi időnk most jön el, azt mondják hogy aki 30-on felül szül az már akkora élettapasztalattal és emberismerettel vág bele a dologba és olyan ügyesen neveli, hogy általában észkombájn gyereke lesz:-) - persze ez nem kizárt 20 évesen sem, csak mi 30-asok már jobban tudjuk hogy mit akarunk, van türelmünk a gyerekekhez és tudatosabban figyelünk rájuk, több ismeretünk van mint az ifjabbaknak. ( ez persze nem vonatkozik azokra a huszas éveikben járókra akik itt vannak és babát szeretnének és küzdöttek-küzdenek érte, inkább azokra akik sitty-sutty teherbe esnek nagyon fiatalon és nem foglalkoznak a kérdéssel sem elötte sem utána annyit)

Rejoka, te olyan vagy mint Norka, terhesen is nyüzsizel :D hogy bírod???

Továbbra is örülök minden konkrét tippnek, ötletnek amit írtok nekem, én mindent kipróbálok ami nem árthat.

Bocsi hogy megint szómenésem volt, majd idővel biztosan leszokom a maratoni szövegelésekről :D

Pusz mindenkinek
felícia
 
 


Kandi, PÜ ment, remélem +kaptad
felícia
 
 


Vissza: Fogamzás

Jegyzetfüzet: