Új privát üzeneted érkezett!

Myra! Sajnálom, és jobbulást! Nekem sem volt még ilyen makacs kötőhártyagyulladásom. Rendszerint kamillás mosogatással 1-2 nap alatt helyrejött. Azért jó pihenést nektek!

Cas! Nem vagy pofátlan, a mák meg a dió nálunk soha nem gond, a darálót sajnos nem tudom vinni, mert nagyon nagy csomag, mert egy robotgép része, meg amúgy is megkeseredik a mák ha darálva sokáig tárolod! :wink:
Pogi is ok, csak azért kérdeztem, nehogy unalmas legyen a sok pogi! :oops:
aranyhold
 
 


Myra: Gyógyító palacsinták indulnak! Csak ne felejtsd el kinyitni az ablakot! :lol:
cas
 
 


Aranyhold: a TE POGID sosem unalmas!!! :)
cas
 
 

 
 

Sziasztok!
Eltűntem, de olvasgatlak titeket.
Laura pár napig nyűgös volt, alig aludt, alig evett, de a védő néni meg nyugtatott, hogy ez most normális, máshol is ezt tapasztalta.
Szurkoljatok nekem, rászántam magam és július 24.-én (Laura aznap lesz 3 hónapos) megszabadulok az epe köveimtől. Aztán ha végre meggyógyultam, reszkessetek, mert valamelyikkőtök elkövette az a hibát, hogy meginvitált a Talikra. Ma találkoztok, érezzétek jól magatokat!!!

Nikcsi!
Gyönyörű a lányod!!! Akkor a bilis képből látva, van egy szép fiad is, ugye. /én még nem vagyok pontosan benne ki hogysmint/
Barátnődnek nagyon gratulálok!!!! Szegény volt izgalom!! De most olvasom tovább, hogy mi történt, szegény, szörnyű lehet :cry: !! Ismeretlenül is kitartás neki!!!!
Sajna, a párod miatt, nekem csak egy évben 2-3 alkalommal megy el a férjem, de akkor teljesen padlón vagyok. Őszig szerencsére nem lesz benne részem.

Myra!
Épp írtam, hogy nekem is napokig tök nyűgös volt a manóka, akkor igaza volt a védő néninek
Írjál nekem, vagy az iwiw-en jelentkezz be, ha majd ráérsz.
tundike
 
 


Sziasztok,

remélem jó volt a tali!

Aranyhold,
csatlakoznék az elôttem szólokhoz. Az a pogi megunhatatlan!

Nikcsi,
bocs de elfelejtettem válaszolni: nem vagyok akkora ász a homeós bogyókban, csak van némi tapasztalatom. Ismerem a gyerekeim és valszeg ez az egyik legfontosabb szempont a homeopátiában.
Gyulladásos dolgokra meg a Belladonna a tuti. Hát ezt adtam én is Teának a fülére.

Myra,
jó - jó, de mikor jöttök haza? Nemtom hogy a nyaralás közben lesz-e netkapcsolatod, de ha itthon lesztek, akkor szólj.

Mi meg holnap megyünk Balcsira. Pedig egy félórája még esett itt az esô. Remélem Balatonon jó idô lesz, mert elég gáz a házban üldögélni 2 gyerekkel. Na meg anyuval...


Laga a mártír
laga
 
 


Sziasztok!

Mi kb. 1/2 óra múlva indulunk.
Ha semmi nem jön közbe Én és Lilla augusztus 5-én jövünk haza. SMS-ben elérhető leszek. :P :P
myra
 
 


Na ma sem fekszem le korábban, mint tegnap, pedig holnap kelés :( , mert megyünk úszni! :D

Cas
Köszi a talit, a finomságokat Lívinek is. Nagyon gyorsan elszaladt az idő. :( Annyira, hogy még a fürdési idő is csúszott, mivel ilyen későn írtünk haza. :lol:

Myra
Jobbulást! Bár aug. 5-re már biztos jól leszel! :)

Tündike
Épp Téged is emlegettelek, hogy az újak úgy eltűnnek... :cry:
Egyelőre még csak Korina lányom van, szóval az a kisfiúsis a lányom. :wink:
Barátnőm totál ki van, alig bír lábra állni, abba bele sem gondol, hogy a lánya máshol van, mert magát is alig látja el.
Amíg nem volt gyerek, könnyebben viseltem a férjem nélkülözését... :roll:

Laga
Úgy gondolom én is elég jól ismerem Korit, de nekem a potenciáról vagy mi a rákról szoktatok beszélni fogalmam sincs...... :shock: :arrow: :o
nikcsi
 
 


Mi is köszönjük a talit! Nagyon szuper volt! Mi időben hazaértünk, szerencsére még a vihar előtt. Azt azért nem mondanám, hogy Matyi gyorsan elaludt, de azért gyorsabban, mint az apjának szokott! :wink:
Ma mesélgettem a gyógytornásznak a buliról, és Matyi annyira figyelt, hogy még ellenkezni és sírni is elfelejtett. A gyt szerint biztos eszébejutottak neki is a dolgok és visszaemlékezett. :roll:
aranyhold
 
 


Sziasztok!
én is vagyok, csak eltűnve
Saci!
köszi a talit! meg a palit!

Enikő hol hül, hol melegszik
ma levittem úszni egy kicsit, lilulásig hűtöttem, de mire hazaértünk megint felmelegedett :(
enni nem akar, csak kekszet; no meg tápit tudok belecsempészni (Nóra köszi még egyszer:))

mindjárt jönnek az ovónénik
majd mesélek

Nikcsi!
kitartás!

Saci, Nikcsi!
jöttök holnap?
szilvamag
 
 


Örülök, hogy jól éreztétek magatokat nálunk, gyertek máskor is! Ja, és mióta vagytok ilyen szégyenlősek, hogy zavarba jöttök Zsombortól?! Nálunk elég sűrűn vannak vendégek (akár éjszakába nyúlóan is...), nem kell illendőségből lelépni "időben", amíg el nem megyünk aludni (10-11 felé) bárkit szívesen látunk (közben persze gyereket fürdetünk-altatunk, meg ilyesmi...).
cas
 
 


Szilvi: Na milyen volt az óvónénikkel? Szegény Enikő :( Mi lesz ezzel, majd kinövi?! Holnap mehetünk! Sztem olyan 1/2 10 felé érkeznénk, és ebéd után jönnénk haza, ha neked is jó.
cas
 
 


Nikcsi: Nektek jó a fent írt indulás-érkezés? Ja, és reggel (8 körül) megyek bevásárolni is, arra is beszállhattok (gondolom most nincs kivel intézned ilyesmit?)!
cas
 
 


részemről OK
mit vásároltok be? :) DM?
oda kiugrunk, ha Ti nem, de szeretettel várunk! (legfejjebb 5 percet vártok a kapu előtt :lol: )
ha holnap is ilyen Enikő, elviszem megint dokihoz

Kinga a kezdeti "öleb"-ség után egész feloldódott, még el is hívta őket az ugrálóasztalhoz, hogy megmutassa tudását
egy kicsit el volt kenődve, hogy ovisként nem lehet továbbra is egérke a jele (ez elég rugalmatlanság az ovitól :( ), de aztán kiválasztottuk a kisvirágot a lehetőségek közül :)
szilvamag
 
 


Én is köszönöm a pali-talit. Fanni köszöni a pogit. A cserkó meg isteni volt (de a többi is). :D

Ma mentünk először vonattal a dédnyagyihoz. Szerencsére Fanni bírta a 1,5 órás vonatutat, igaz a züléstől félt lefelé menet, csalk ölben volt el, illetve mikor elaludt letettük az ülésre. Fölfelé már bátrabb volt. Hétvégén kipróbáljuk a 2,5 órás utat is a nagyiékhoz Szekszárdra, remélem azt is bírni fogja.

Szilvamag
Szerintem gyakran törölgessed Enikőt nedves zsepivel vagy pelussal, akkor párologtatással a hő elvonódik.
boglarka
 
 


a zülés=az ülés
boglarka
 
 


Szilvi: Reggel 8-kor még nincs DM, és akkor akarok menni a Kaisersba bevásárolni, de a jövő héten mehetünk beváltani a 15%-omat a DM-be! Ja, és a kisvirág is nagyon szép! nekem bölcsiben körte, oviban ceruza volt a jelem! :)
cas
 
 


Eniko ma egész normál hőmérséklettel ébredt, hála az éjszakai hűvösebbnek, remélem már így is marad
szilvamag
 
 


Boglárka
Fanni nagyon ügyes! IC-vel mentetek, vagy "közönséges" vonattal?
cas
 
 


Cas
A telefonra csak én ébredtem fel, szóval mi nem megyünk! :cry:
Vásárlás: megpróbáltunk bevásárolni 2 hétre. Enni alig eszek (inkább gyümit), szóval szinte nem kell semmi, köszi.

Szilvi
Voltál metroba? Ha igen, akkor Cas nem hoznád el?
Enikőnek talán elmúlik már! Tegnapi nap :)

Boglárka
a zülést elég sokáig olvastam mire rájöttem.... :o Milyen hőmérséklet volt a vonaton?
nikcsi
 
 


Nikcsi
Még nem volt Szilvi a Metróban.

Szilvi
Köszi a vendéglátást, nagyon jól éreztük magunkat! Az autónak a garázst meg pláne, nem főttünk meg hazáig, sőt Sebi már Aquincumnál kidőlt, és meg se rezzent, míg felhoztam és letettem aludni a kiságyba. :) (És tényleg nem volt dugó!)
Jó sátrazást! :)

Szolgálati felhívás!
Jövő héten mehetünk 15 %-ot elDMezni!
cas
 
 


Nikcsi, Saci!
nem vettem végül egyikőtöknek sem, egyrészt az ára miatt, másrészt mert vacak minőség volt, mindegyik megnyomva, foltosan kifakulva, pedig átrámoltam a kupacot
... bocsi

mehetünk esetleg szerdán is Móni-látogatás előtt, bár nekem most csak egy kis kaja kell, más nem igazán
szilvamag
 
 


Cas, Szilvi
mi is rendeztünk pancsolást ám, a kölcsönbe volt kádba!

Szilvi
Köszi az üzit, bocs hogy nem válaszoltam csak msn-tem a férjemmel!!!!!! :P (a modern technika) Azt beszéltük Lacival, hogy akkor jó lenne egy másik vizilovas, csak nem 11-ért amennyiért az auchanba van... metroban nem volt? vagy nem láttad mennyi volt?

kicsit már hulla vagyok, ezért megyek jó éjt!
nikcsi
 
 


A vonat csak személy és 2. osztály van arra felé, de lefelé működött a légkondi, bár inkább visszaúton kellett volna délután, de azért ki lehetett bírni.

Dm-be én is mennék, de hétfő, kedd nem jó nekem.
boglarka
 
 


[quote="nikcsi"]j írta:nikcsió lenne egy másik vizilovas, csak nem 11-ért !

láttam ma egy nagggyon jó paradicsomosat a Süba aljában 28-ért
az nem 11, jó lesz? :lol: :twisted:
szilvamag
 
 


Nikcsi! A corában volt kagylóformájú 6e-ért!
aranyhold
 
 


DM
Tőlem mehetünk szerda de. shoppingolni. Aki nem ér rá írjon nekem mailt, mi kell, és du. elviszem Móniékhoz a cuccot.

Szilvi
Köszi azért, hogy ilyen alaposan megnézted a homokozót!
Ja, és a jó hír, hogy tényleg hozzátok fogunk járni homokozni, mert attól kutya baja se lett a kezének! :)
Milyen volt a buli? Bevált a sátor?! Kinga jól érezte magát?
cas
 
 


Saci!
nagyon örülök a homoknak, Lucának átadom a dícséretet, hogy jól őrzi a macsekoktól
én a DM-es bevásárlást úgy gondoltam, hogy rögtön Móniék előtt, ne kelljen mégegyszer haza-, majd visszamennem (gondolom, nem a Süba-DM-be jönnél/jönnétek)
Kinga végül Mátéval ment el, én itthon maradtam Enikővel
holnap kiderül milyen volt.
a sátrat tudom, hogy sikerült felállítaniuk :)
szilvamag
 
 


Szilvi
Dm: nekem úgy is jó.
Sajnálom, hogy lemaradtál a tanyabuliról. :( Murphy. :(
Enikő továbbra is "forrósodik"? :( (Szereljetek rá hűtőbordákat... :))
cas
 
 


[quote="cas"]( írta:casSzereljetek rá hűtőbordákat... :))

:lol: :lol: :lol:

Enikő már tegnap este óta normál hőmérsékletű, de nem mertem kockáztatni, hogy szombat estére anyunál menjel fel esetleg a láza

szerdai DM többieknek is jó?
Nikcsi?
szilvamag
 
 


Én kihagyom a DM-et! Tegnap voltunk a Corában vásároni! Azért köszi! :)
aranyhold
 
 


Sziasztok!
Végre hazaértünk. A nagy meleget átvészeltük az árnyékban. Mostmár sokkal elviselhetőbb a hőmérséklet.

Szerdán tuti tali nálunk!!! Mikor jönnétek?? Mi legyen a menü??
Homokozó készen áll, a medencét addigra bekészítjük.
Ha esetleg festik a kerítést az minket nem érdekel, mert mi úgyis hátul leszünk a munkások pedig nagyfiúk és el tudnak dolgozni nélkülünk is. Gondolom egy-két apró munkás kéznek nem igazán örülnének :)

A betegeknek gyógyulást!!!
Bocsánat, de most még nincs időm "rendesen" visszaolvasni, de majd szerdán elmeséltek mindent, hogy mi történt amíg mi nem voltunk itthon.

Szilvi
Peti nem vitte be nektek a pelus árát. Bezavarjam vele a héten vagy jó neked, ha szerdán odaadom? Bocsánat!!! :oops: de így bízzon a férfiakra egy nő egy dolgot, amit el kell intéznie. Több dolgot sem intézett el mondván, hogy kihasználta, hogy nem vagyünk itthon és nem kellett sietnie haza, ezért sokat dolgozott.
hmmc
 
 


Sziasztok!
Kicsit visszamegyek az időbe: péntek de. Cas, ha hiszed, ha nem Kori 10.15 után ébredt, és csak 10.45-kor szólt, hogy vegyem ki az ágyból! Murphy szerint így kellett történnie, de elterveztem, hogy a kádba lemegyünk pancsizni. Így is volt, csak pont 12-kor voltunk lent egy órát, de Kori napernyő alatt, nekem nem volt mindig hely, így kicsit pirultam. :oops: Sajnáltam, hogy fent felejtettem a gépet, majd máskor. 8) Szóval azért jó volt a péntek is. Szombat du. ismerős jött értünk, este kerti grill, ma de pedig Kori pancsizott, anyósékhoz átmentünk, és após hozott haza. Úgy volt, hogy ma is msn-k Lacival, de végül nem jött össze :cry: , pedig már képekkel is készültem! Felteszem akkor ide!

Szilvi
Jó ötlet ez a nem 11-es ajánlat! :wink:
Dm nekünk okés szerdán Móniék előtt! De ez mikor is lenne pontosan :?:
Tök sajnálom, hogy nem voltatok sátorozni, de annak örülök, hogy Enikő jól van. Akinél ma és tegnap voltunk, 9 hónapos Emma ugyan ez a baja. :oops:

Aranyhold
Köszi, amúgy a kagylóhoz nem ragaszkodom, viszont megvenni sem tudjuk (nincs aki fuvarozza).
Meg már bizonytalan is lettem! Vagy mindenképp fedeles, műanyag, ami több évig jó, vagy esetleg egy ilyen képen látható teknősbéka?
Teknősbéka: slagot rá lehet csatlakoztatni, és a fején spricceli ki a vizet :lol: Kép
nikcsi
 
 


Kép Kép
anya főztje! :D Kép
nikcsi
 
 


Móni!
azt hiszem, szerdáig még kibírjuk kenyéren és vizen, mert másra nem futja, nincs itthon pénzünk :twisted: :roll: :wink:
én tartanám a szokásos ebéd-alvás utáni időpontot, ha Nektek is jó

Nikcsi!
én műanyagot vennék pancsolni, a felfújhatósok sajna nem többéves használatra vannak kitalálva :?
szilvamag
 
 


Akkor a lényeg röviden:
TALI:
Július 19. ebéd után :)
hmmc
 
 


Tali+Dm
Szerintem akkor szerdán talizzunk az Eurocenterben a DM-nél ebéd-alvás után (majd még pontosítunk, hánykor), és onnan mehetünk együtt (főleg mert én nem találok oda).
Szilvi+Nikcsi és Cas+Boglárka autóelosztás jó? Jön még vki, akinek kéne fuvart szervezni?
cas
 
 


Cas
A Dunakeszi Buy Way-ban is van DM és sokkal nagyobb a választéka, mint az Eurocenterben.
Egy doboz Humana gyümölcstea granulátumot (8 hós kortól)hoznátok nekünk is?

Aranyhold
Ti nem jöttök? :(
hmmc
 
 


Hmmc
Nemtom hol van az a BuyWay, de ha a többiek tudják, akkor nekem mindegy, csak randizzunk vhol még itt felénk, és menjünk együtt.
Tea: oké, igyekszem nem elfelejteni.
Sztem Aranyholdék is jönnek, őket csak azért hagytam ki az előbbiből, mert nekik nem kell dm-ezni, és van autó a fenekük alatt (nem kell fuvarozni). Tehát ők mehetnek tőlünk függetlenül is.
cas
 
 


Móni!
elküldenéd kérlek még egyszer az útleírást?
a Őrbottyánba betalálok, meg kb emlékszem is az elejére, meg a végére (ronda ház jobbról kerül :) ) de a közepe kicsit homályos :?
szilvamag
 
 


Szilvi
Útleírás elment.
hmmc
 
 


köszi, megjött
szilvamag
 
 


Hmmc!
De megyünk mi is!
Én is kérek megint útleírást, mert a közepe nekem is homályos. :)
Mikorra menjünk, ha ti előtte dm-eztek?
Mit vigyünk?
aranyhold
 
 


Sebi ma 5-kor kelt! Nem igaz ez a gyerek, mert este meg 1/2 10-kor alig tudtuk legyűrni aludni (vendégeink voltak). Aztán nagyon úgy tettünk, mintha még aludnánk, így a reggelije után visszaaludt, és 8-ig fel se kelt. :)

Hmmc
Én is kérek útleírást azért!!! Hátha elkavarodunk egymástól...

Aranyhold
Ha holnap pontosítjuk délelőtt az jó? (Mikor mindenki látja, hogyan alakul a napja...) Meg nem vagy hozzánk ragasztva, mehettek előbb nyugodtan, Móni biztos örül majd nektek!
cas
 
 


Szerdát időben egyeztessük, hogy Fannit úgy programozzam, ha tudom. :wink:

Egyébként van egy nagyon jó útvonalterv program háztól házig BKV-val vagy autóval: www.utvonalterv.hu
boglarka
 
 


Akkor valamit félreértettem! Azt hittem Móni is megy veletek DM-be.
Nálunk minden nap egyforma kb. fél 12-12 ebéd, utána alvás, 2-3-ig. Utána tudunk indulni.
aranyhold
 
 


Hétfőn vágnak, szorítsatok!! Főleg a Laurának, hogy ne hiányoljon annyira, és jól bírja a tápszert pár napig, és aztán a cici újból jó legyen neki.

Nikcsi!
Bocsi, de teljesen más arcocskának tűnt, azért gondoltam, hogy van még 1 babád.
Na, a mostani képeidnél látom, hogy a sapka zavart be.

Mi sem vagyunk túl lányos arcúak :)
Kép Kép
tundike
 
 


Hmmc
Buy Way ott van, ahol az Auchan is?

Tényleg lányok hová megyünk dm-be?

Cas
Miért hagynánk el? Nem nagy truváj egy autót nézni mögöttünk, hogy meg van-e még! 8)

Én is szerettem volna javasolni, amit Boglárka, hogyan is programozzam a gyereket... Nem lesz semmi összehozni, hogy az 5 gyereknek jó legyen. :roll:

Tündike
Félsz nagyon a hétfői naptól? Mikor jöhetsz vajon haza? Tejcsivel reméljük utána is minden ok lesz!
Semmi baj, van ez így. De tényleg egyelőre nem annyira csajos Laura… De nagyon édi! :D
nikcsi
 
 


Nikcsi
Igen, az Auchannál kell bekanyarodni és ott van mögötte egy külön épületben. Sok üzlet van már (Kenguru, C&A, stb.)

Nekünk teljesen mindegy, hogy mikor indulunk el autóval, ahogy elindul a kocsi Sára azonnal bealszik. Nem is szoktunk ezzel nagyon foglalkozni. Lehet, hogy mi ilyen galád szülők vagyunk, de nálunk Sára már a ketteske. Ő is jobban tud alkalmazkodni hozzánk és mi is hozzá.
Hármaska pedig már kétnaposan remélem meg fogja kérdezni, hogy mikortól aludja át az éjszakát :)
hmmc
 
 


Tali: a dm-ezésre legalább egy félórát rá kell szánni, nem fogunk így nagyon későn kiérni? Pl. ha 1/2 3-kor talizunk a dm-nél (ami elég korai ebéd utáni alvás szempontjából), jó esetben 3-ra végzünk, akkor talán 4-re kint vagyunk Móniéknál, ha nincs dugó az Árpád-hídon. Nem nagyon késői ez? Szerintem menjünk inkább reggel dmezni (esetleg akinek nem jó írjon mailt, mi kéne neki, és megvesszük)! Ez csak egy ötlet, várom a reakciókat!
cas
 
 


Tundike
Nagy-nagy drukk megy nektek mindenhez! Utána pedig várunk vissza!

Nikcsi
:)
cas
 
 

Vissza: Szülészetek, kórházak

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?