Új privát üzeneted érkezett!

Kép
Koda!
Nézd meg, ez jó lesz-e?A szín, keret stb?Kb ilyenre gondoltál?

rimar
rimar
 
 


Rimar!
Aztazeget!!!!!!!!!!!!!!!!! Én ilyen szépet még nem is láttam!!!!!!!!!!! Hihetetlenül gyönyörű, nagyon tetszik! 100 %-ban ilyenre gondoltam :) :) :) :) :) :) :) :) :) :) mekkora ez a kép? Jóóó nagynak tűnik! Olyan nagyon örülök neki :D :D :D
Én sem felejettem el a babucitoknak a macis dobozt, el is fog készülni, csak kicsit kerüljön minden a helyére nálam! Ott van az anyag is, úgyhogy mire a baba kint lesz, a doboza is kész lesz :)

Ági:)
nagyon szép a kis Gyöngyöd:) A barátnőm kislányának amúgy ez a rendes neve: Gyöngy :)

Titi:)
Tényleg nagyon csinos kismama vagy! A fürdőrucid nagyon tetszik! most vetted, vagy a régebbi?
Tuti a szín a házatokon!!!

Juci:)
Köszi neked is!

Mesi:)
Örülök, hogy írtál! nekem is nagyon sokszor eszembe jutsz :) Zsoltika remélem nagyon jól van!

Virág:)
Sikerült a munkát egyedül megcsinálni?

Zsuzsa:)
Hogy van Dávid kukija? Annyira sajnálom szegénykét! nekünk is nagyon le van tapadva, de nekünk csak 6 éves kora kürül csinálnak vele valamit.....

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
61x75cm kerettel együtt.Míg odaér nézhetsz neki helyet:)

rimar
rimar
 
 

 
 

Rimaaaaa! Ez egyszerűen gyönyörű! Hogy Te milyen ügyi vagy?! Jó kis csapatunk van. Színésznő, festőművész... ilyenkor sajnálom, hogy én nem vittem semmire. Na jó, mármint hogy ilyen szép dolgokat nem tudok felmutatni, erre értettem.

Szerintem is jó lesz a ház színe, mikor megláttam, elbőgtem magam, annyira tetszett. Az életben kicsit másabb, de olyan élettel teli, és csodaszép, nem hivalkodó, nem túl élénk, mégis narancssárga. Szóval, nagyon tetszik. Aztán ha véglegesen készen lesz! Alig várom már, hogy a muskátlikat vissza tudjam tenni az ablakba, mert most nagyon megsínylik ezt az időszakot. Elég satnyák lettek a földön. :(

Igen, Ági, elég lesz takarítani bizony! Tényleg nagyon nagy. De tegnap kértem is a férjemtől, hogy kicsit segítsen többet, mert már nem bírom úgy, mint annak idején a baba előtt. Ha kész a festés, muszáj lesz az ablakokat megpucolni, és hagy hassal már nem igazán akarok létrázni.

Koda, a fürdőrucit most vettem itt az Ázsia Centerben, ez egy jó kis kínai áruház, rengeteg ferde szeművel, de én eddig csak jó dolgokat vettem ott, és marha jó árakon. A rózsaszínért pedig egyszerűen meg vagyok őrülve! :)
Jut eszembe, már szerda van!!! Már csak 2 nap, és mész UH-ra!!! :)

Ági, tessék többet pihenni, látod, jelez a kis drágaság, ha ő is azt szeretné, hogy lazíts egy kicsit. Én is gyakran érzem, hogy most aztán muszáj lefeküdni akár egy 10 percre, mert ez most nem jó a babának. Tegnap még főzni akartam, de már nem ment, majd' leszakadt a derekam, muszáj voltam abbahagyni mindent. Hát, ez most ennek az ideje.

Juci, nagyon örülök, hogy jelentkeztél, már kezdtelek hiányolni, de gondoltam, hogy el vagy nagyon a gyerekekkel foglalva.

Virág, hogy van a barátnőd? Ha 35. héten megszületne, már nem volna semmi gond a babával, ugye? Gondolom, akkor azért annyira nem fél a koraszüléstől, vagy tévedek?

Cupicica, de jó, hogy Te is előkerültél!!! Aztán csak óvatosan!

Hú, a táblát jól elfelejtettem, de mindegy, majd hétfőn felteszem.

Zseppy, Te merre vagy? Jól vagytok, ugye?

Lányok, lassan csinálhatnánk megint egy talit, nem? Amíg még közlekedőképesek vagyunk. Mit szóltok hozzá?
titi_27
 
 


sziasztok!

koda!igen sikerült megcsinálnom egyedül a melot!meg most elég kedves volt az elado aki eddig bunkozott velem!de a másik bunko hülyének nézett miért mentem elöbb de ö hál isten elöbb lelépett!
hogy vagy amugy?jobb egy kicsit már?remélem találnak az uh-n babátol szivböl kivánom neked!

rimar ez gyönyörüüüü!

titi ezt felejtettem el!!!én is megakartam dicsérni a fürdörucid mert nagyon frankooooo!a házatoknak is szuper a szine de hogy mekkoraaa váááá!
Barátnöm jobban van!hát nem lenne jo ha megszülne 35.hétre az még korai és a babának korházba kéne maradnia és barátnömnek ez nem lenne jo mert van már egy másfél éves kisfia!

juci de jo hogy végre jelentkeztél!azért ebbe a nagy babysitterkedésbe pihenj is ám!

na rohanok az oviba:)

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Nálunk semmi érdemleges nem történt hétfő óta. Sokat vagyunk levegőn ezért nem sikerül jönnöm. Ha itthon vagyunk akkor próbálom utólérni magamat mindennel, és estére beesek az ágyba.
A pocaklakó borzasztóan sokat mozog a hasam néha tisztára külön életet él, van hogy nem tudom megmondani az alakját , mert olyan amorf. Egyébként most egészen jól bírom a meleget, még én is csodállkozom rajta.

Mesi
Nagyon örülök, hogy jelentkeztél. Remélem jól vagy és Zsoltika is.
Látom a számegyenes már 1 évet ír. Utólag is Boldog Szülinapot a nagy fiúnak!

Juci
A nagy rohanásban ne felejts el pihenni is .Érezzétek magatokat jól a Mátrában!

Koda
Hogy vagy? Sikerül pihizned?
Bízom benne, hogy találnak valami kis pulzáló gombócot az uh-on!
Ma már egészen jól van Dávid, már nem sír ha pisil, de még nagyon érzékeny neki. Sajnos nekünk még lesz egy kis sebészeti beavatkozás, mert ezzel nem oldódott meg a probléma.
Viszont a szobatisztaság elérésében sokat jelentett ez, mert nem szereti a pelust magán, gondolom fáj ha hozzáér.

Titi
Nagyon jó színe van a házatoknak, és a strandos kép is igazán cuki.
Én benne vagyok a taliban, csak előre tujam, hogy Dávidot le tudjam passzolni a nagyira.

Rimar
Nagyon szép a kép, író ügyes vagy!

Ági
A gyöngyöcskéd aranyos, de vigyázz rá, mert lehet, hogy kicsi, de már most jelzi ha valami nem jó neki. Pihenj ha tudsz!

Virág
Látom a munkában azért van sikerélményed is. A bunkókkal meg ne is foglalkozz.

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Koda:Sajnálom, ami veled történt-szőrnyű..:(
1hét múlva megy a drukk!!!

Gyöngyi: gartulálok a kislányhoz.:)

Ági: gratulálok a kisjövevényhez..olyan jó ezt hallani.:)

Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Lányok,
nem tűntem el, csak a két gyerkőc teljesen leköt:):):) olvaslak Benneteket, csak időm nincs írni.

Sziszi,
Annácska hogy van???

MEsi,
nagyon hiányolunk ám. Örülök, hogy jelentkeztél:):):):)

Ági,
nagyon jóóóóóóóóóó:):):) Én hogy örülök Nektek.

Koda,
remélem már jobban vagy. És a hétvégi UH-n látnak is valakit. Azért nem értem ám, hogy mért nem vártak eddig az uh-ig. tudom veszélyes lehet egy méhen kívüli, de tudtommal nem ilyen pici korban:(:(:(

Juci, Cupi
örülök, hogy Ti is jól vagytok:):):)

Titi,
nagyon csini kismama vagy!

Virág,
minden munkahelyen vannak bunkók! ne foglalkozz Velük! Elvégzed a dolgodat és kész...

Rimar,
kérdezted a mellszívót. Hát én Chicco-t vettem és egyáltalán nem voltam vele elégedett. Aztán kaptam kölcsön avent-est, nekem az sem jött be. Végül vettünk egy elektromosat, ami később orrszívóként tud funkcionálni. na az bevállt. És csak 8ezer Ft volt.

http://www.brumimaci.hu/aruhaz/index.ph ... mPath=9_46 Pesztonka mellszívó. innen interneten is lehet rendelni és kiviszik házhoz.

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Jó reggelt!
Sajnos nem nagyon tudok jönni, mert mostanában felszaporodtak a dolgaim, de azért igyekszem olvasni.
Most is mennem kell festeni.
Nem is tudom, hogy örüljek-e vagy szomorkodjak?Ma lettem 30 éves:)
Hú de fura ezt még leírni is.Titi, kijavíthatod a táblában:)

rimar
rimar
 
 


Rimar!!!

Boldog születésnapot!!
Kép


Holnap megpróbálok többet jönni....

Puszi mindenkinek,
Ági
csné
 
 


Sziasztok, jó reggelt!

Hát tegnap voltam dokinál, hát őszintén szólva nem sok jóval kecsegtetett. A 15. napon 16mm a petém a jobb petefészkemben. Ami azt jelenti, hogy még 3 nap mire beérik, mert 22-24mm- esnek kell lennie. Mivel elég hosszú a cilusom átlag 35 nap, ezért előfordulhat, hogy nem tudja elérni a megfelelő nagyságot és előbb kilökődik, ezért nem tud megtermékenyülni. Ez történik nagyobb valószínűséggel. A hormon jövő héten lesz meg, akkor derül ki, hogy van-e még probléma. Egyenlőre megint kaptunk 3 hónap gyógyszermentes próbálkozást, utána, ha addig véletlenül nem jön össze, kezdjük újra a clostit ( aminek sok értelmét nem látom). Most több hónapon át kellene szednem. Hát ennyi. Az igazság az, hogy nálunk csak véletlen folytán lehet baba. Ha nem érik be a tüsző, akkor nincs baba. Akkor spontán leválik és megjön újra a mensim. Úgymond teljesen elkeseredtem, hogy ez így van. A fiammal nem volt semmi probléma....

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Rimar,

boldog szülinapot :D :D :D :D

Anita,
nehogy elkeseredj. Nekem mindkét gyerkőc 35 napos ciklussal jött össze. próbáljátok ki a testgyertyát...
http://www.tade-biohaz.hu/hun/index.php ... ertya.html
És az elkövetkezendő 3 napban tessék szeretni egymást!!!!

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Rimar, nagyon boldogságos szülinapot!!! Persze, hogy kijavítom a táblát!!! És ne tessék szomorkodni, hanem örülni! 30 felett kezdődik az élet! Legalábbis most így gondolom! Jut eszembe, az én koromat is ki kell javítanom a táblában... de már mikor ki kellett volna?! :(

Anita, ez már egy jó dolog, hogy jársz orvoshoz, és nekiláttok a probléma feltárásának. Biztos vagyok benne, hogy a kitartásoddal sikered lesz hamarosan!
titi_27
 
 


Zseppy! Te vagy minden reményem. Tudom már írtál erről a testgyertyáról. Segíts kérlek, írd meg mégegyszer mit is kell csinálni. Neked is ezzel jöttek össze a gyerekek? Lehet-e interneten rendelni? Megnéztem az a honlapot amit írtál, de ott nem találtam lehetőséget megrendelésre. Szerinted, ha felhívom őket küldenek uánvéttel? De pontosan mi a neve?

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Sziasztok!

Rimar:boldog születésnapot!
Kép

Anna nyelvében még ott a felszívódó, nem szívódik fel és nemis esik ki. Nagyon okos nem piszkálja, de zavarja.
Próbáljuk a szopizást, de a tejcsi megcsappant, így megint Laktoherbezek.

Hamarosan hívom a genetikai UH-ot időpontért, mert az AfP 0,7 csak, így menni kell.
Magzatvíz vétel remélem nem lesz....nem engedném azt hiszem.
Csütrötökön megyünk a porlasztásra....
Már előre aggódok, de már tudom milyen az altatás után, nagyon nehéz lesz neki.:(
Én nem számítok, de a kicsilány legyen éppségben túl rajta!

Sziszi.

Kép
sziszike1000
 
 


Sziasztok!

Sziszike!
Az AFP jó időpontban lett levéve? Látod a többieknek is gond volt vele.
Kicsi lánynak gyógyulást! Nagyon okos, hogy nem bántja a varratot!

Anita!
ha kell, én elküldöm neked a testgyertyát, amit Zseppy :) küldött. Maradt olyan, amit nem égettem el!
Amúgy a tüsződ mérete a 15. napon egy 35 napos ciklusban Tankönyvi!!!!!!! Naponta 2 mm-t nő! 15 mm felett már repedhet, terhességet eredményezhet. Lombiknál 16-18 mm között már repesztik, leszívják meg minden! Szóval emiatt ne idegeskedj! Nekem is a 18. napon volt a tüszőrepedés! Neked addigra már akkora lesz, hogy nem is igaz:) Min. 22 mm!

Én is voltam a kórházban.
Kiszedték a varratokat, azt hittem ottmaradok.............Utána levittek az UH-ra. Épp hogy rátette a hasamra a vizsgálófejet, már láttuk is a terhességet, a méhem kellős közepén! Szabályos, 10 mm-es petezsák az uterusban. Számítottnak megfeleő terhességi kor, 5 hét 5 nap......Mikor hazaértem, összehánytam magam az előszoba közepén.....
Én már csak 8 hónap múlva merek örülni!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Koda!
Végre valami jó hír! :D :D :D :D :D :D :D :D
De még milyen jó :!: :!: :!: :D :D :D
Juj, de örülök.Nem is tudok mit írni, csak örülök itt :D
Mondtam én, mikor elhelyezkedtél, hogy pár hét és be kell jelentened a főnöködnek a babát :D Szegény, előre sajnálom.Bár gondolom, ezzel még vársz.
Vigyázz magadra és örülj nagyon!

rimar
rimar
 
 


Koda ez nagyszerű hír! Nagyon örülök! A gyertyával sikerült?
Ha nem gond, elküldenéd nekem, én kifizetem a költségedet.
Azért felháborító min mentél keresztül, de megnyugtató, hogy azért sikerült. Remélem, nem lesz baj a hátralevő 8 hónap alatt.
Köszönöm, hogy engem is megnyugtattál. kicsit már örülök is. Ellenben nekem csak 1 tüszőm van, ami érik( vagy ez mindenkinél így van?) szóval ezzel kell gazdálkodni.

Ha valóban elküldöd nekem, és nem gond elküldöm a címem. De hova is? Talán e-mailben.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Koda
Gratulálok! Ez nagyon szuper, hűha de örülök neki! :D :D :D
Ha tudsz pihenj sokat és nagyon vigyázz magadra!

Anita
Nem szabad elkeseredni. Ez a méret ilyen hosszú ciklusnál normálisnak számít. Inkább kapd el a párodat minden nap.
A testgyertya jó ötlet bátran próbáld ki.

Titi
Hogy vagy, még mindig 2 ember helyett dolgozol?

Sziszike
Nagyon ügyi a kicsi lány, hogy nem piszkálja a varratokat.
A szopi miatt ne aggódj vissza fog jönni a tejed, ha gyakran cicizik.
Az AFP eredménye pegig nagyon sokunknál nem volt jó, és nincs baj, tehát nyugi nem kell megijedni.

Rimar

[color=red][/colorNagyon boldog szülinapot kívánok] :!:

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Koda,
ez nagyon jó, vigyázz magadra nagyon. Te, a múltkor hogy csinálták az uh-t? persze, egy hét nagyon sokat számít...

Anita,
szerintem Nálatok is lehet kapni gyógynövényboltban, meg én láttam már patikában is. Gerániumosat vegyél. Ha meg van leírom a használatát is. nem nagy ördöngősség...

Sziszi,
örülök, hogy Annácska jól viseli...

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Zsuzsa: Köszi a nyugtatást, nagy lelkierőt adtok, csak ne hervadjon el a kis petécském még idő előtt.
Erről a hónapról már úgyis lekéstünk testgyertya ügyben, de ha nem jön ebben a hónapban össze jó lesz jövő hónapban.
Lányok tudtok valamit erről a tüszőrepedésről? Mindig 1 nő meg nagyra, vagy többnek is kéne lenni? Mert nekem csak egyet mondott, hogy az 16mm-s. Lehet mindössze csak 1 petécském van? Akkor nem nagy az esély.

Koda: Ma csak 1/2-ig vagyok és valamikor du érek haza. Megnézem a válaszod. És írok! Előre is köszi!!!! :D :D :D :D :D

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Köszi Zseppy! Hányat kell venni belőle? Vagy hányat kell elégetni?

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Megnézem itt nálunk, de ha nincs Koda élnék a lehetőséggel. Ha lehet. Mindenképp jelzem még ma kell- e, vagy kaptam-e. Ajka kis város, itt mindent rendelni kell általában.
Akkor délután jövök. Köszi a segítséget lányok.
Akivel nem találkozom, annak jó hétvégét!!!

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


KODAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!! Ez nagyon-nagyon szuper hír!!! Látod, látod, mégiscsak összejött az a kicsibébike! Istenem, remélem, a terhességed a továbbiakban sokkal eseménytelenebbül, gondtalanabbul fog telni, mint ahogy kezdődött. Nagyon boldog vagyok, örülök Nektek!!!

Bufo, igen, még mindig, sőt, jövő héten sem lesz még a kolleganő. Tegnap kicsit szét is hajtottam magam, ma meg van az eredménye, majd' szét megy a hasam. Bár nem tudom őszintén bevallom, mit is érzek, de valami olyasmit, hogy mindjárt szétreped, néha hasogat a hasam aljába, a hátam meg majd' leszakad. Ha ülők, kicsit jobb, de alig bírok felállni, mert akkor le akar szadni a derekam. Ha hazamegyek, tutira lefekszem. A férjecském Tokajban van, úgyhogy ma még főzni sem főzök semmit!

Lányok, mindjárt teszek fel fotót a hasamról, mert elképesztő, hogy mekkora. Mindenki azt mondja, nagyobb, mint kellene. Holnap megyünk 4D-s UH-ra, nagyon kíváncsi vagyok, megkérdem már, kb mekkora lehet a súlya. A végén még óriásbébink lesz!
titi_27
 
 


Na, lányok, alkossatok véleményt kérlek benneteket!

Ilyen vagyok ma 24 hetesen a Mesitől kapott ruciban:)

Kép

Kép
titi_27
 
 


Titi! Tényleg nagy már a pocód, nekem se volt ekkora. De nem törvény szerű, hogy nagy a bébi, lehet több a magzatvized. Kiváncsi vagyok mi lesz a 4d-en, ugye raksz fel képet.

Koda: Nálunk nincs ilyen gyertya, majd hülyáének néztek a drogériába. Ha tudod, és megtennéd, elküldenéd?

Ha tudok még benézek ma, ha nem akkor majd szakítok még a hétvégén időt. Előre is köszi:

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Titi!

Klassz a rucid! :lol:

Anita!
www.enatur.hu
Itt a forgalmazóknál a Tádé-Bioház-at jelöld meg, van gerániumos testgyertya 3300 Ft/10 db internetes megrendeléssel.

Koda!
Ilyen hírre jönni! Szuper! :D

Mesi

Kép
tücsök13
 
 


Sziasztok!

Anita!
Hát ez csak természetes, hogy elküldöm!!!!! Nálunk is találtam azóta nagyon hasonlót. Ami itthon van nekem, megy postán, csak írd meg a címedet! és persze, hogy semmit sem kell fizetned!!!!!!
Amúgy a boltban nagyon sok nő vásárolta, mindegyik elmondta, hogy mire veszi. Szinte mindegyik hölgy nőgyógyászati problémára használja. Nagyon szeretik!

Köszönöm a drukkot mindenkinek, de ahogy mondtam, még nem tudtam megnyugodni. Most próbálok keresni egy uh-os ismerőst.

Titi!
Nekem 9 hónaposan volt ekkora hasam :) Nagyon csinos vagy!

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Rimar!


Utolag nagyon boldog szulinapot kivanok neked! Es tenyleg harminc utan kezdodik az elet....legalabbis en igy erzem. :lol:


Koda!


Olyan szuper,latod osszejott!!!!!!!!!!!!!!! :lol: Most mar vigyazz nagyon magadra!!!!!!!!!!!!!


Titi!

ELeg nagynak tunik a pocid,de minden relativ.Neha en is jo nagynak latom az enyemet,aztan maskor nem....mikor hogy erzem.Az biztos,hogy mar terhesnek neznek es tobben felajanljak a helyuket a metron. :D

Voltam tegnap a dokimnal....most kicsit elobbre hoztuk a datumot,jelenlegi allas szerint oktober 30ra vagyok kiirva.DSajna megint a kis arcocskaja elott volt mind a ket keze,igy szembol nem lattam a pofijat.
620 grammra becsultek a sulyat masaallah.
A terheleses vercukor vizsgalatra engem csak a 26 het korul kuld,azt mondta,hogy az a legjobb idopont.De amugy rambizta,hogy irjam ra magamnak,hogy mikor akarok menni.

ANita!

ALtalaban egy pete szabadul fel/ki egy ciklus alkalmaval,bar elofordulhat ritkan,hogy tobb is. :wink:

Szep hetveget mindenkinek!
momo35
 
 


Köszi lányok a segítséget. Remélem ezzel én is beállok a sorba. Hisz már csak ketten maradtunk Virággal, ugye így van? Aztán remélem Virág is jön hamarosan utánnam.

Mesi: Megnéztem a honlapot amit írtál, köszi szépen, de sajna 25 eFt alatt nem lehet rendelni :cry:Így minden hiába.

Maradok Koda ajánlatánál. De tényleg: ki szeretném fizetni. Mivel tartozom? A címem elküldtem az itthoni mailről, de nem tudom a férjemén vagy az én mailcímemen. Mindegy, remélem megkapod. Koda neked ezzel sikerült a baba?

Momo köszönöm az infót. Jó nagy már a babád, szépen fejlődik láthatunk róla képet? A végén tényleg meglesz hamarabb.

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Titi
Tényleg szép nagy a pocid, de ez nem jelent feltétlenül nagy babát. A testalkat is sokat számít, nyugodj meg. Látnál engem én még mindig 5 kg-nál járok és most kezdem a 30. hetet. Nekem meg azt mondják, de kicsi a hasam. Án már nem is magyarázkodok, miért ekkora. A baba a korának megfelelő nagyságú és jól van, szerintem ez a fontos.
Holnap mindenképpen jelentkezz mi volt az uh-on, nagyon kíváncsi vagyok!

Anita
Látom már írták, de általában egy petesejt érik és lökődik ki, tehát ez nem gond. Sok sikert a testgyertyához!

Momo
Jó, hogy minden rendben van veletek és szép nagy a babád. A cukros vérvételnél nálatok mi a szokás, a lötyi vagy zsemle tejjel?

Mesi
De jó újra itt :!:
Meg szabad kérdezni mi újság veled?
Zsolti hogy van, jár már, vagy még négykézlábazik?

Mindenkinek szép estét !
Jó hétvégét!

Puszi!

Kép

Kép
bufo
 
 


Szép jó estét lányok!

6 óra próbálok jönni, de egyszerűen nem ment a netünk.

Holnap mindenképp jövök, de képpel sajnos csak hétfőn, mert bent van scanner. Kíváncsi vagyok a méretekre, lehet, hogy tényleg csak egyszerűen ilyen az alkatom, a fene se tudja.

Képzeljétek, meg van a helyettesem, akit ajánlottam a főnökasszonyomnak, őt veszi fel. Kicsit nyugodtabb vagyok, mert nagyon jó lesz így mindenkinek, csak aztán nehogy a végén túl jó legyen, és rám már ne is legyen szükség. :(

Mesiiiiiiiiiii!!! Látod, bizony, hordom ám a rucikat! :) És milyen jól jön most ez a ruha! Meg is dícsérték a kolleganők, én meg büszkén meséltem, hogy kitől kaptam. :) Örülök, hogy itt vagy, és olvasol bennünket.

Momo, ezek szerinte hamarabb... szerintem én is hamarabb fogok, na de majd kiderül menetközben. Még mindig október végére tippelek.
Egy indiszkrét kérdés... bár logikus, fel sem teszem. Hisz a férjed nincs itthon, úgyhogy gondolom nem tudtok együtt lenni. A férjem ismételten elutasítja a szexet, úgy nagyjából 1,5 hónapja nem voltunk együtt. Mondtam is neki, hogy lassan már nem fogok merni, és utána egy darabig megint nem. De nem igazán hatja meg.

Lányok, ki hogy áll ezzel a témával?

Lányok, tehetnétek fel magatokról végre fotókat, mert el sem tudom képzelni ki mekkora lehet már. Bufo, kicsi a hasid? Gondolom olyan édes, gömbölyű, mint mikor találkoztunk, csak kicsit nagyobban. Nem csodálom, hisz nagyon vékony vagy. És 5 kg-nál jársz?! Álom!

Na, akkor én is büszkélkedem azért, mióta "diétázom", lassan 1 hónapja, nem híztam semmit!!! Vagy már mondtam volna? Sebaj, nagyon büszke vagyok rá, úgyhogy még mindig 8 kg-nál járok. Eszegetek mindent, csak kicsit kevesebbet, főleg kenyeret nem eszem.

Na, megyek, lassan ledőlök. A férjecském még mindig Tokajban van, állítólag hajnalban vissza akar jönni, tiszta ideg leszek, mire haza nem ér. Nem tudom, miért nem alszik ott valahol?! :(

Jó éjt mindenkinek!
titi_27
 
 


Szep jo reggelt!


Anita!
Hat,mivel hogy csak egy laptopom van itt minden kulonosebb program nelkul,ezert soha nem tudok feltenni semmi kepet.
Az ultrahangon a sima kepek mar nem olyan jok ugye mert nem fer bele,es meg eddig csak par 4 Ds kepet csinalt a doki,ezt csak ugy ingyen.
De fura,hogy az elmult 3 ultrahangnal mindig fent vannak a kis kezei,mint amikor a bokszolo vedekezik. :lol:
Es tudom,hogy nem mindig ugy van mert bokszolgatja a pocakom am o rendesen. :lol:

Bufo!

Itt az Istvan korhazban zsomle+tej a menu,ami o,mert azt a cukros lottyot biztosan nehez lenne meginni.

Titi!

Mar en is 8 kgnal tartok.De mindenki azt mondja,hogy nem latszik rajtam.A doki se vette eszre,csak mikor en hoztam fel a temat,hogy mennyit hiztam.
Erre mondta,hogy akkor ne nagyon egyek gyumolcsot,foleg ne egyyek cseresznyet,nektarint,a dinnyet egyenesen felejtsem el.Hat erre mondtam,hogy az nem,ha en nem ennek gyumolcsot az nekem olyan lenne mintha ehen halnek. :x
Azon meg plane jot rohogtek,hogy taplalkozasi tanacsado voltomra nem tudom kontrolalni a sulyom.Dehat tenyleg nem megy.

Tudom,hogy tobb feherjevel sikerulne,de en alapjaraton majdhogynem vegetarianus vagyok,nem tudok hust hussal enni..... :cry:
Igy marad a hizas.

Szex :?: :?: :?: :?:

Mi is az lanyok :?: :?: :?: Oly reg volt.Legutoljara egy hettel a meg nem jott menzeszem elott....mert utana ugye el voltunk tiltva,tobb mint harom honapja meg itt vagyok......
Kezdek filozgatni rajta,de van egy olyan erzesem,hogy a ferjem hozzam se mer majd erni.....ami eleg szomoru lenne...
Mikor elbucsuztunk,pocakom se volt...most meg???
Es mivel mi ilyet meg nem eltunk at,nem is beszeltunk rola,nem tudom,hogy o a pocakos feleseget szexisnek fog-e talalni????
Meg o olyan feltos fajta,biztosan fel,hogy valami bajom esne.... :?: :?:

Latjatok mi folyik megint a Kozel-Keleten???Ferjem par napja meg Beirutban volt,most mar Parizsban...de visszafele megint oda kellene mennie.Ketlem igy repter nelkul....meghat nem is engednem.

Na,megyek zuhanyozni,aztan piac,vasarlas.
Szep hetveget nektek!!!! 8) 8) 8)
momo35
 
 


Anita,
én megmondom ősíntén egy 10-es csomagot vettünk és abból maradt 2 mire összejött. mondjuk elég hamar fogy, mert elvileg a legjobb 2 naponta gyertyázni. De én a ciklusom közepe után nem csináltam soha, nehogy megzavarjam a beágyazódást, így a 2. hónapban jött össze. Peteérés: általában egy pete érik meg, néha előfordul, hogy kettő. szóval a petéid mennyiségén egyáltalán ne idegeskedj. Viszont elmegyek veszek neked ha gondolod. Tőlünk nem messze van egy biobolt és ott lehet kapni mindent.

Titi, Momo
Én már a második szülésen és terhességen vagyok túl, szóval tapasztalataim a szex terén:
1. fiamnál nem volt nekem semmi bajom, sőt kívántam volna egyfolytában, de hasonló helyzet, mint Nálad Titi, Párom folyamatosan aggodalmaskodott. De aztán meegnyugtattam, hogy én úgy is szólok, ha már nem esik jól, meg épp elég lesz a szülés előtti és utáni 6-6 hét. Szóval Titi kérdezz rá miért aggódik és próbáljátok megbeszélni egyesével. Ja, lehet a vicc jut eszébe (párom is arra hivatkozott), hogy ez az, aki folyton fejbe vert???
2. Lányomnál más volt a helyzet. Eleinte olyan rosszul voltam, hogy örültünk, hogy túl vagyunk egy-egy napon. Aztán meg, eltiltottak, mert rossz helyen tapadt a baba. Szóval mostani terhességem alatt szinte semmi szex, szerintem a 7 hónap alatt max 5. És lehet még jobb is volt így, mert Párom is nyugodtabb volt.

De a lényeg, ha Te kívánod és a doki ssem tiltja csak nyugodtan. És ezt el lehet magyarázni a Párodnak is. Ha Te jól érzed magad, akkor nem lehet baj.

Momo,
Én aggódom is rendesen, a barátnőm a féléves kisfiával Jordániában él. Csak azt nem értem, hogy Izrael, és az arab országok az olajból, meg a turistákból simán megélnének. Akárhogy is nézzük az emberi kultúra alapjai ott vannak és megnézhetőek. Én imádom az egyiptomi kultúrát, megnézném irakot, Iránt (mezopotámia) stb. Egyszerűen nem értem. És most ezzel tényleg nem akarok senkit megbántani, de az teljesen felháborít, hogy persze bármelyik arab ország ellen már bojkott, támadás (USA) lett volna, ha azt csinálja, amit most Izrael. De most ezzel remélem senkit nem bántottam meg.
Dokid azért mondja, hogy felejtsd el a dinnyét, mert nagy a víztartalma, és az is esetleg megy Rád. Próbálj meg heti egyszer alma napot tartani.

Titi,
jó nagy pocid van. Nekem is hasonló méreteim voltak. Ennyi idősen már megkérdezték mikor szülök. Szóval nagy-nagy kitartás Neked. És nagyon ügyi vagy. De az utsó másfél hónapon ne aggódj, hogy mennyit hízol, mert azon már tényleg nem lehet nagyon változtatni. Nekem anno egy belgyógyász azt mondta, az első három hónapban akár 600 kalóriás diétát is lehet tartani, mert ami kell a babának azt úgy is megkapja. (persze ügyesen összeállítva az étrendet). a második 3 hónapban 1000-1200 kalória és az utsó három hónapban 2400 kalória (de ezt már nem muszáj). Viszont szoptatás alatt semmilyen diéta nem javasolt. Én rákérdeztem a Norbifélére is, de még arra is azt mondta védőnéni tilos.

Ja, Lányok védőnő téma
anyukám ifjúsági védőnő, de 1990-ig körzeti védőnő volt. Teljesen fel van háborodva azon, ahogy most hozzáállnak a körzetes védőnök a dolgokhoz. Neki régen el kellett látnia a körzetét, plusz bevoltak osztva orvos mellé, és azokat a rendeléseket is kellett csinálnia. Azt mondja most csak a körzetet kellene csinálniuk. Nálunk a védőnő összesen az elmúlt 5 hónapban 2x volt. pedig elvileg havonta le kell írniuk hogyan fejlődik a baba. és arról még nem is beszéltünk, hogy a terhesekkel mennyi mindent kellene csinálniuk. na, nem puffogok tovább, mert felkelt Enci baba.

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Szép napot lányok,
és még szebb hétvégét :lol:

Látom, azért sok-sok jó hír is összejött :D :D :D

Először is, aminek a legjobban örültem:
Kép

KODA!!!! NAGYON ÖRÜLÖK A PICI BABÁCSKÁDNAK!!!!!!! REMÉLEM MOST MÁR AZ ÉGIEK IS VIGYÁZNI FOGNAK RÁTOK!!! NAGYON SZURKOLOK!!

Kép

Marcsika!!!
Neked még nagyon sok boldog születésnapot kívánok!!!
Kép

Titi!!
Nagyon csini az a ruha! És a pocid milyen nagy!!! :roll:
Lassan lekörözöl engem is.... :wink: pedig az enyém se kicsi :D


Képzeljétek, Bálintnak elkezdődött a nyári vakáció, 5 hétig lesz zárva az ovi, úgyhogy most "nyaralni" fogunk mamánál (persze csak akkor hajlandó maradni, ha én is ott leszek..), meg beüzemeljük a nagy medencét és pancsizás lesz észnélkül :lol:

Aztán meg várjuk Barnabást..... :D :D :D , húú, én már nagyon.
Még nagyjából egy hónap odáig... :) :)

Befejezésül egy mókás bébiarc:
Kép

pusszantás mindenkinek,
Ancsi
régiancsi
 
 


sziasztok!

Koda el se hiszem olyan nagyon örülök neked és kivánom hogy mostmár minden rendbe legyen veled!:)Amikor irtam neked hogy mit beszéltünk a férjemmel a mütétedröl már akkor tudtam hogy babád lesz:)

Anita ne aggodj a peték miatt mostmár nekiálltatok a dokival és hamarosan neked is összejön!Lásd gyöngyi példáját elment dokihoz és már ott is a kisbaby!hajrááá!én nem követlek ugysem!Én már feladtam!Nekem már nem lesz!
Már mondtam barátnömnek meg férjének gyártsák ök a gyerekeket mert nekik akkor is jön a gyerek ha nem akarják én meg majd babázok:)

Titi!hát bánom nagyon hogy leirtam azt a viccet:(de mond meg a férjednek hogy ez csak egy hülye vicc!mi még szülés elött két nappal is szeretkeztünk és azért mert az esett jol!ha te kivánod a sexet ne vonja meg töled mert az se jo a babának!és én már hallottam rola hogy van aki ugy vette észre hogy babája van hogy tul sokat kivánta a sexet!há nálam is igy volt!és amig jol esik nem kell aggodni!a baba ugyis jelez ha nem akarja!
jujjj mekkoraa a pocid!hatalmas de olyan jol áll!!!!:)

régiancsi hát akkor jo nyaralást!nekünkkét hét mulva kezdödik a szünet!:)én már nagyon várom!

momo és többiek ne aggodjatok a sulyotok miatt szoptatásnál ugyis hamar lemegy!65kiloval mentem szülni egy évre rá 47kilo voltam!és nem tudtam elképzelni mitöl lettem csont meg bör hát kiderült a szoptatás!ugyhogy ha én terhes leszek megint akkor sem fogok kilok miatt aggodni!de hát ez lehetetlen

tücsike irj már magatokrol mi van veletek?és kiszsotyárol is!meg ha tudsz rakj rola képet!ne tudd meg milyen boldogok vagyunk hogy ujra itt vagy!!!!:)

bufo te mikor raksz képet?

ági,gyöngyi mi ujság veletek?hiányoztok ám:)

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Sziasztok!

Ha van időtök szavazzatok Zsoltira.

Köszi.
http://www.tgv.hu/index.php?foto=0&k=2&pg=5

KODA: azt hiszem a sok szenvedésért végre itt a jutalom, látod nem felejtettek el téged az égiek.:)
Annyira örülök, igazad van, hogy félsz örülni, de bízz a sorsban, hogy most már minden jó lesz!!!
Nagyon-nagyon szorítok és szívből kívánom, hogy megszülethessen ez a pici.:)

A gyertyáról írna vki? Mire jó, hol lehet kapni, mi a neve..??

Sziszike.

Kép
sziszike1000
 
 


Lányok, nagyon, de nagyon el vagyok keseredve!!! Most jöttem meg a 4D-s UH-ról, és sajnos akadnak problémák.

- valószínű, azért nagyobb a hasam, mert több a magzatvizem. Rögtön kérdezte is a hölgy, hogy voltam-e már toxopl vizsgálaton, de tudjátok, még mindig nincs eredményem,

- az UH-n nem látta a baba ajkát, lehet, hogy csak rosszul fordult folyamatosan, de sajnos akkor sem látta egyszer sem,

- és amitől nagyon félek, hogy a 20. heti UH-n sem volt gyomori telítődés, és most sem látható. Azt mondta a hölgy, lehet, hogy valami elzáródás lehet a babánál, ami miatt nem tud inni eleget a magzatvízből. Ti hallottatok már ilyet? De akkor mitől nő az a baba? Amúgy megkérdeztem, 600 grammos, tehát átlagos. Akkor? Milyen jelentősége lehet ennek?

Lényeg a lényeg, hogy kedden vissza kell mennem a fő-fő laboroshoz, aki még egyszer végignéz mindent, és attól tesszük függővé a továbbiakat. :(

Szóval, nem vagyok túlságosan vidám. Fizetni nem kellett, mert nem is nagyon ficánkolt, úgyhogy majd legközelebb. Most keddig marad az izgalom.
titi_27
 
 


titi!mi az hogy egy 4d ultrahangon nem látják a baba ajkát?ezt tök nem értem!de ne aggodj minden oké lesz biztos csak takarta magát a kis csöpség!az meg hogy több a magzatviz szerintem nem nagy gond az lenne a baj ha kevés lenne!vagy rosszul tudom?

remélem kedden tudnak valami okosat mondani!aggodom értetek!

Virág
Kép
Kép
virág22
 
 


Titi,
ne aggódj!!!!!!!!! dokiddal nem tudsz beszélni??? Mit mondtak mennyivel több a magzatvíz?
Nem tudsz itt a babaneten a rendelőben nézelődni?

Sziszi,
szavaztam ellenállhatatlan Zsoltira:):):):)

Virág,
sajna baj a több magzatvíz:(:(:

Zseppy&Enci&Zsolti
Kép
Kép
zseppymano
 
 


Sajna a dokim szabadságon van még 1 hétig, és nem tudok semmit. Kedden visszamegyek kontroll UH-ra, és utána ha még mindig fennáll a probléma, akkor bemegyünk a kórházba, függetlenül a dokitól. Csak van valaki, aki meg tud nézni. A dokihoz amúgy csak 2-ra van időpontom. De egy sms-t küldök neki.

A rendelőben is olvasgattam, azt írják, lehet összefüggés a több magzatvíz és a bébike nem telítődött gyomra között. Lehet, hogy azért van több, mert a baba nem hasznosítja. Mindenesetre most kihúzom még keddig. Csak megőrülök az aggodalomtól, pedig körülöttem mindenki azt mondja, na és? Több a magzatvíz, az nem baj! Még a férjem családja is, az enyémnek meg sem merem mondani, mert anyukám ugyanilyen aggódós, mint én vagyok. Szóval, izgulok lányok, nagyon-nagyon!
titi_27
 
 


sziasztok!

Köszi Zseppy. De megvárom mit ír Koda. Ha nem tudja elküldeni, még futok két kört a városban és ha nem lesz, akkor az jelzem ésa akkor szeretném, ha küldenél.

Tegnap elkaptam apát és remélem sikerült valamit összehozni, mert most délután eléggé érzem a hasam alját, szerintem, most van tüszőrepedés. Jaj, szorítsatok.

Az megnyugtató, hogy csak egy petécskének kelle lenni, már majdnem elkeseredtem, hogy többnek kellene és nekem meg ezt kell beosztanom. :lol:

Anita
Kép
Kép
péknéanita
 
 


Anita!
írtam már neked, hogy persze, hogy elküldöm!!!!!!!! És nem kell semmit kifizetni!:)
Hétfőn feladom postán.

Én is tsizta ideg vagyok, mint Titi. Én teljesn rá fogok menni erre idegileg.....

Titi!
keressetek egy jó UH-ost, mert látod, nekem 5 orvos nézte félre a dolgokat.........................

Koda

Kép

Kép
koda
 
 


Titi!

Szerintem is menjel el masik dokihoz is.En a Rozsakert klinikat tudom ajanlani(2.ker. Gabor Aron ut 74-78),a Csermely dokit,mert nagyon lelkiismeretesen,sokaig nez vegig mindent.Itt voltunk a genetikai ultrahangon Kicsijucival is.Igaz a masodik uh 12 ezer volt,de szerintem megeri.

Addig is drukk....azt nem irom hogy ne aggodj,mert ugyis aggodsz...de mar csak egy nap.
Miert nem mehetsz hetfon????
A dokidat meg tenyleg ertesitsd,akar smsen keresztul.

ZSeppy!

Hat igen,mivel ez nem egy politizalos forum,csak annyit hogy Izrael barmit is tesz,max. egy ejnyebejnyet kap Amerikatol.

Persze kerdes,hogy a "kutya csovalja a farkat,vagy a farok csovalja a kutyat????"

KOda!

Probalj meg mely lelegzeteket venni,szep lassan es azt mondogatni magadban amikor elfog az aggodas,hogy "Minden rendben van.".TIti,te is.
TUdom,egyszeru mondat,de le tudja csillaptani a fejedben kavargo gondolatokat,csak mar azaltal is hogy egy mondatra koncentralsz.

Tovabbi szep napot!

ELmaradt a takaritas,mosas,fozes,mert tegnap inkabb a hugommal+kislanyaval maszkaltam...igy ma kell bepotolni.
SZuper az ido,vegre nincs hoseg! :lol:

Sajnos a tel. szamot nem talalom,de a tudakozo biztos megadja.
momo35
 
 


Ez a mondat a vegen felulre ment volna.Vagyis a Rozsakert nek nem talalom a tel. s zamat.
momo35
 
 


Lányok, nagyon aranyosak vagytok, hogy így aggódtok értem/értünk!

Igen, most az lesz, hogy kedden elmegyek még egyszer ugyanide, de más fog megnézni. Amúgy a Schöpf-Méreiben voltam... szóval a fő-fő valaki fog megnézni, aztán ha ő is úgy látja, hívom a dokit. Mert tegnap írtam ám neki sms-t, és tök ari, hiába van szabin, azt írta, hogy a héten mindenképp keressem meg. Úgyhogy ha kedden ugyanezt az eredményt kapom, akkor hívom. Ha nem veszi fel a telefont, vagy nem tudom elérni, akkor pedig bemegyek a Szent Imrébe vissza oda, ahová eddig jártam UH-ra. Ott 1 hónapja még átlagos magzatvizet néztek, igaz a picinek a gyomrát akkor sem látták. De azt mondták, lehet, hogy épp akkor nem volt benne semmi. Csak hogy ez már most a második ilyen alkalom volt, hogy ezt tapasztalták. Szóval, keddig igyekszem türelmesen várni, addig csak nem lehet semmi gond, hisz a picurka nagyon virgonc, remélem, tényleg nincs vele semmi komolyabb probléma. Valamint a MÁV kórházos ismerősünk is írt, hogy holnap megnézi a toxoplazma eredményem, hogy meg jött-e már, és utána gondolom felhív. Akkor őt is meg tudom kérdezni erről. Csak tudok már a hét közepére valami konkrétumot.

Igen, Koda, teljesen belőled indulok ki, hogy ez még nem 100%, muszáj mást is megkérdezni, de ez akkor is őrületes, így ahogy írod!
De Koda, most már tényleg nyugi, hisz látod, minden jó, ha a vége jó, rendben van a babácskád, és ez a lényeg!

A fenébe, tegnap semmit nem csináltam, teljesen lekötötte a gondolataim ez a probléma, bőgtem, meg aludtam, tisztára kimerültem idegileg. Pedig ma volna az 1. házassági évfordulónk... vagy nem volna, hanem van. Este nem tudom, hátha meglep a párom egy vacsival valahol. Talán most az volna a legjobb, ha kimozdulnánk valahova.
titi_27
 
 


Na, most néztem utána, és csak jókat írtak eddig erről a dokiról, akihez kedden megyek.

Valaki ezt írta:
"Ferenczi doktor az országban az egyik legjobb ultrahangos."

Jaj, csak megtudok valami bíztatót. Vagy legalább tanácsod ad majd. Ő doki is ezek szerint!
titi_27
 
 


Sziasztok!

Titi,
rettenetesen megijedhettél, gondolom! Ez igy elég ijesztő ahogy leírtad!
Örülök, hogy jó dokihoz mész kedden, biztos valami biztatót mond! Addig meg próbálj ne a legrosszabbra gondolni, próbáld nyugtatni magad Koda esetével!
De akár arra is gondolhatsz, hogy nekem Vivit 6 hónapos terhesen el akarták venni, mert ultrahangon olyat láttak... És itt van egy csodálatos egészséges kiscsaj! :)
Nyugtasson az, hogy szépen fejlődik, jó a súlya és hogy mozog neked jó sokat!!!

Koda,
annyira örülök ám, annyiszor beszélünk Karcsival rólad! Még mindig el vagyok szörnyedve azon amit végigcsináltak veled...
Picit próbálj meg örülni a babácskádnak, hisz ő ezeket mind érzi majd!!! Szüksége van anya boldogságára!
Pénteken megyünk Aggtelekre felétek. Dolgozol már a héten, vagy legalább egy fagyira össze tudunk futni délelőtt??? Olyan jó lenne!!!!!!

Anita,
mennek a drukkok, hogy ez a hónap sikerüljön neked! A hasfájás nekem mindig a peteérést jelezte, és amint elmult akkor volt igazán értelme az akciónak!
Persze még sokszor most se hiszem el, hogy sikerült!

Képzeljétek,
Vivim pénteken a telefonomba meglátta az ultrahangos képet, és megkérdezte "ez én vagyok?"... választ már nem várt rá... Összenéztünk Karcsimmal és tudtuk, hogy nem titkolhatjuk tovább, mert az becsapás lenne.
Kicsit késöbb megfogta a hasam és úgy mint 3 héttel ezelőtt megkérdezte, hogy "kistesóm lesz vagy mitől ilyen nagy a hasad?"
Elmondtuk neki, hogy kistesó!!! :)
Először alig hitte el. Majnem elsírta magát örömében, és csak vigyorgott! Azóta simogatja folyamatosan a hasam, mindent kivesz a kezemből, segít ahol csak tud... És tegnap a szobájába azt dudorászta, hogy "én vagyok a legboldogabb kislány a világon"
:lol:
Persze a "nagy" kérdések már felmerültek: "engem akkor is fogtok szeretni?" "kit fogtok majd jobban szeretni"
...és a legjobban az bántja, hogy neki nem ugyanaz a neve, és megkért, hogy beszéljek az apjával, hogy mondjon le róla, hogy ő is megkaphassa Karcsi nevét... Hát, sajnos ez nem lesz egy egyszerű menet. Nem hiszem, hogy az apja megtenné, márcsak azért se, hogy nehogy nekünk jó legyen! :(
:cry: Pedig 4-5 éve nem is látta... Nem is fizet, nem is foglalkozik vele... Bár nekem ez igy jobb is!

Mesi,
örülök, hogy jelentkeztél megint! Nem irnál kicsit magadról, hogy hogy vagytok? Tudod, tényleg nagyon hiányzol Nekünk!!!

Én holnap megyek a saját dokimhoz este... Majd utána irok!
Puszi,
Ági
csné
 
 


Sziasztok!

Végre vagyok én is, igaz csak néhány szóra. Velünk minden rendben, majd mesélek a nyaralásról. Sajnos onnan nem tudtam netezni, pedig annyira hiányoztatok.

Koda!
Annyira örülök a jó hírnek. Ne izgulj minden rendben lesz.Mikor kell visszamenned dolgozni? Feküdnöd kell a vágás miatt?
jaj, olyan jó, hogy nektek is sikerült. Tudod most még nem akarod elhinni, hogy igaz. Én is így voltam vele az elején, de mostmár egyre jobban gömbölyödöm, és nagyon várom a decembert.

Titi!
Remélem már egy kicsit megnyugodtál, és jót vacsiztatok a férjeddel. Hogy mindig izgulnunk kell valami miatt. Istenem, jól megrémülhettél. Szerintem a dokid biztos mondta volna a 20 hetes Uh-n ha valami baj lett volna.
Hol voltatok a 4 dimenzióson?

Tücsi!
Nagyon örülök, hogy jelentkeztél. Ha tudsz akkor gyere gyakrabban, mert hiányzol nekünk. Jól vagytok?

Jaj lányok sajnos mennem kell, de holnap mesélek. Addig vigyázzatok magatokra!
Puszi:Gyöngyi

Kép

Kép
oné
 
 


Sziasztok!

Lehet, hogy én nem hozok szerencsét ennek a topiknak.
Amikor nem voltam, csupa jó hír volt, most meg ahogy jelentkeztem, Titi jön a rossz hírrel. Lehet, hogy végleg el kellene tűnnöm.

Titi!
Őszintén remélem, hogy nincsen semmi gond. Csak mondták volna az utolsó vizsgálatkor, ha gond van. Ilyet azért nem hallgatnának el, sajnos én már megtapasztaltam. Lehet, hogy tényleg csak éppen nem volt szomjas a baba. Nagyon drukkolok keddre nektek! Az meg tök jó, hogy a dokiddal fel tudtad venni a kapcsolatot. Ő nem mondott semmit? Ha baj lenne, biztosan már most berendelt volna a kórházba.

Velünk semmi újság.
Zsoltika a héten volt 1 éves, már szalad, és be nem áll a szája egész nap. Egyszerűen imádnivaló. Szülinapja alkalmából levágtam a haját, olyan édes lett.
Nekem múlt szombaton jött meg először a műtét óta. Elég hullámzó a hangulatom, nem hiszem, hogy túl jó lesz most ez a karácsonyom.

Mindenkinek nagy drukk! Bár már csak Titinek kell keddre, és Virágnak meg Anitának a babához!

Mesi

Kép
tücsök13
 
 

Vissza: Várandósság

Jegyzetfüzet: