Új privát üzeneted érkezett!

Én okos, kanállal akartam adni az almalevet!!!Üvegreszelő+szitán átnyomás után:nem nagyon ment mert a kisfarkas kapaszkodott a pohárba meg a kanálba is ,aztán nagyon dühös lett, hogy ez ilyen lassan megy!!!Gyorsan átöntöttem cumisüvegbe, a teás cumiból nem jött, de a tejes is mindíg eldugult a rostoktól!!!!Mit csináljak ????Vegyek 2-es cumit a gyümiléhez????De azért benyomott kb.40 ml-t és a tápiból 85 ml körül, nagyon kifáradt a végére!!Ti levet nem adtatok hanem egyből a lereszelt almát????
Kérem az ötleteket!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szia Márti!

Én ma adtam levet is, meg reszelt almát is neki. Ma almareszelőn csináltam, de nem lett teljes pépes, így eléggé meglepődött. Holnap botturmix-szal csinálom. 40 ml nem sok elsőre? Öt-hat kanál szerintem 15 ml-nél nincs több. Szerintem vegyél 2-es cumit, később úgyis kell a gyümölcslevekhez! Én Barninál ha nagyon éhes volt, és nem volt türelme várni a kanálra, előtte adtam neki egy kis tápszert. Főzeléket, gyümölcsöt, tejpépet stb csak kanállal kapott, cumisüvegből soha.

Hol vagytok többiek?

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Jó lehet,hogy sok volt a 40 ml, de úgy ízlett neki nem volt szívem elkobozni tőle!!!! :lol: Énn kanállal akartam adni, de tényleg kisfarkas volt!!! :lol: Holnap megpróbáljuk megint kanállal!!! :lol:
Tényleg eltűnt mindenki!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

 
 

Ma 6 körül hatalmas vihar volt. Virág akkora sírást rendezett, mint még soha. Még enni sem volt hajlandó. Elájult, negyed órát aludt, majd a gyomra követelte a jussát. Most megint alszik olajos fejjel, de nem úgy tűnik, mintha ébredne fürdésre. Most keltsem fel, vagy hagyjam? De csupa olaj a feje!!!

Márti!
Mi újság a bilivel? Zsombinak van láza?

Julcsi!
Tennél fel képed Magadról is? Úgy szeretném látni a kiscsajok Anyukáját. Nagyon szép dolog, hogy egész nap pacsmagolsz a csajok kajájával.

Zsuzsi!
Te is mutasd már meg az arcodat légyszi! Apa merre jár ma?


Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit:ha evés lenne én felkelteném, aztán majd szundizhat!!!! :lol:
Te úgy olvastam, hogy etető cumi szakember vagy!!! :lol: Szoninál bejött a NUK, de most már utálom, ha nincs benne normálisan, -mint múltkor- a cumi akkor a gyerek nyakába ömlik!!!Most szemeztem 1 MAM-os cuccal, neked bevált?????Az nem olyan kemény szilikon, mint az AVENT????
Zsombi:popsiba 37.5 vagyis levonva 37 fokos!!!! :lol: Remélem ennyivel megússzuk!!! :lol: Persze mikor hőmérőztem a kakiló gombot is megnyomtam!!!! :lol: :wink:
Szonikám még mindíg ügyesen bilizik, sőt a dokihoz is és a piacra is bugyiban jött!!!! :lol:

Zsandi:mi volt az ortopédián??????

Zsuzsi:ma is le voltál terhelve????? :(

Julcsi: miből van a sinlac???És azt fel kell íratni???És az mi????Tejpépszerű????(most ezt visszaolvasva olyan mintha gyengeelméjű lennék!!!ami nem kizárt!!! :lol: )

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Fájlnév: kacsa.jpg

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Fájlnév: kacsa.jpg

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na jó ez nem jött össze!!! :lol: Joccakát mindenkinek!!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti, aranyos a kép felarkási próbálkozásod. :lol: Egyszer csak sikerül. A Sinlac, rizs és szentjánoskenyérmagalapú pép.

Edit, becsszó teszek fel képet. Talán majd most sikerül jobbat alkotni.


Cumi, én egyes Aventost kilukasztottam forró tűvel a sűrű gyümilékhez.
Hajnalban megyünk Balcsira de szombaton megint leszek. Addig legyetek jók és írjatok sokat! ocs, hogy nem írok többet, de 3 óra múlva kelek. Jaj.
Megyünk el, akárhova, tök jó! :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

KépKép
kgiulia
 
 


Márti: A NUK-os Barninál jó volt, most nagyon gyenge. Úgy hallottam, valaki átvette a gyártását. A cumi egész pereme hullámos, nem illeszkedik a kupakra. Nekünk is folyt orrba-szájba. A MAM-osból is van többfajta, én a széles üveges DM-ben kaphatót használom. Egész puha a szilikonja.
Este felkeltettem, de a hasát előtte már telepakolta, így csak majom hadművelet (koszmó eltávolítás) és fürdés volt, utána szunyált tovább.
Én már nem bírom, hogy minden hajnalban felkel 1/2 5 kor, 1/2 8-ig fenn van, majd alszik, Ez így megy már születése óta. Holnap felkeltem az apját, és minden 2. nap Ő lesz a soros.
Szoninak gratulálok!

Sinlacot én is íratok fel hétfőn.

Julcsi! De jó Nektek! Virág utálja a hordozót, így előre félek elindulni vele. Egy fél vagyon volt, és szarnak se jó. Most elővetettem Apával a régit, hátha ezt jobban csípi. Már kivagyok attól, hogy egy 5 perces utat képes végig visítani a hordozójában.
Ha ez se jön be, akkor kipróbálom a mózeskosarat, de persze azt csak kisérettel. Így képtelenség bárhová messzebbre eljutni.

Timi, Andi, Zsuzsi! Nyaraltok? :D

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit:és milyen cumitok van 1-es vagy 2-es???Láttam az egyes mindenhez jó.És te a gyümilét miből adod????Tényleg vacak, hogy Virág baba hajnalban szórakoztat, és most a kicsi fiamra is nagyon büszke vagyok:este 9-kor evett , most pedig 7-kor kelt!!!!! :lol: Azt Vasárnap óta csinálja ezt, hogy nem 5-kor ébred!!!! :lol:
De mi az a sinlac???Tejpép???
Julcsi:én nagyon irigyellek, érezzétek nagyon jól magyatokat!!!!!!

Én még ebben a hónapban nem kaptam meg a GYÁS--t!!!!Most már be fogok telefonálni!!!!Nektek megjött????

Nekünk a hordozóval meg az a gond, hogy szerintem villámgyorsan ki fogja nőni:már végég ér a lábacskája benne!!!Pedig a Szoninak 8 hónaposan vettük a következőt!!!Na jó hát más súlycspoprtban vannak!!!! :lol: :lol:

Na, többiek mi a szent szösz van????? :shock:
Hanyagoltok minket....nem szép dolog ám!!!!

Zsuzsi:már kérdezni akartam, hogy akkor bevált ez az AR-es tápi????

Zsandi: mi volt az ortopédián???

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Visszaaludt a kiscsaj! Én meg hulla vagyok, várom a kávé lefollyon (így kell írni).

A Sinlac sűrítőszer. Azaz sűríthetsz vele gyümit, joghurtot, kevés mennyiséggel tápszert. Úgy laktat jobban. Önmagában vízzel összekeverve elég rossz ízű, azt nem tudom, hogy adható e úgy. Én anno nem adtam. A gyümölcs önmagában kezdetben nem igazán laktat. Pl. alma magában, vagy őszaibarack magában. Kekszet, piskótát még nem lehet adni, erre jó a Sinlac.

Én megkaptam a GYAS-t, viszont én szülés után 2 hónapra kaptam először pénzt, akkor viszont vagy egyszerre 200.000 Ft-ot. A papírjaimat időben beadtuk, csak ültek rajta. Szerintem úgyis a postára fogják kenni a dolgot.

A 160 ml-es MAM-os üvegen alapból 1-es cumi van, a nagy üvegen 2-es. Szerintem gyümiléhez 2-es kell. Nagy üveget vegyél -ismerve Zsombi bébi étvégyát - azon alapból az van. Ha beválik, akkor ráérsz 1-t venni a tápszerhez.

Egyszer már kérdeztem, hogy Szoni mennyivel született. Nem emlékszem a válaszra. Légyszi!

Nem mentek a nyáron a Balcsira? Mi aug.-ban tervezzük, de csak néhány napot. Ott lehetne talizni, Andi is közel van.


Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Anyu az unokákkal:
Kép

Kép

reggeli idill:
Kép

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Szoni:3350 gr 57 cm volt!!!
Sajna idén nem megyünk sehova, le vagyunk gatyásodva!!!!Ráadásul megjött a villanyszámla elszámolás=25000 Ft :twisted: Nem repesek a boldogságtól!!!!

Jók nagyon a képek, főleg a párod és a babók!!!!! :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Nézegettem a bébiételeket tegnap. Hát nem semmi vegyítések vannak:

alma málnával 4 hónapos kortól: málnát csak 1 éves kor után lehet adni

kert zöldégek 4 hónapos kortól: krumpli, borsó, karfiol: borsót, karfiolt csak 7 hónapos kor körül tanácsos adni

zöldségek nyúlhússal 5 hónaptól: húst csak kb 7. hónaptól, akkor is fehér szárnyas húsokkal kezdve, nem pedig nyúllal

Sorolhatnám még sokáig. Én nem tudom, ki állította ezeket össze. Lehet, hogy én vagyok a maradi, de fele nem is az életkornak megfelelő. Marad a főzés?

Márti: egyszer mondtad, hogy aggódsz a tápszer miatt, hogy mennyire védi a gyereket. Na megtapasztaltam először az anyatej védő hatását. Apánál, Barninál és Virágnál is ugyanaz a fosti vírus volt. Apának nagyon ment a hasa. Barninak egy nap nagyon ment, másik nap volt hőemelkedése is. Virágnak kicsit ment, és nem volt hőemelkedése. Szóval megkapta Ő is a betegséget, de nála volt a legenyhébb.

Na eldugulok, menni kellene sétálni.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Már fel is ébredt a Virág???? :roll:

Na igen figyelni kell a bébikajákat nagyon!!!Ki az az okos aki párosítja az összetevőket????? :shock:

Én is úgy mennék nyaralni, de sajna a párom csak augusztus után lehet szabin, nekem már az is kikapcsolódás ha ő itthon van!!!! :lol:

Szoni megint nagyon ügyesen bilizik.... :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Azt elfelejtettem írni, hogy az Aventos kupakba jó a Mam-os cumi. Így olcsóbb, ha csak cumit veszel.

Virág aludt 1/2 órát. :cry:

Na lépek sétálni.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Zsombi még alszik, háromnegyed 9 körül aludt el!!!!Így kitudtam vasalni a textilpelusokat!!!! :lol: Hallod Zsandi én is vasalok ám!!!! :wink:
Most belegondoltam ebbe a sinlacba, akkor nem lehet, hogy attól is jobban fog hízni????Én Szoninál úgy csináltam, hogy mikor 1 kajára már csak gyümit evett akkor gyümipép(ált. üveges) és gyümilét ivott hozzá, az is üveges, ő azzal jól lakott!!!!Megrémisztett ez a doki , hogy túl nagy iramban fejlődik Zsombi és a csontjai, meg a szive nem bírja majd követni!!! :cry:
Váltsak dokit????Vagy diétáztassam a kölyköt???? :shock: Örültek ezek!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Tegnap délelőtt takarítottam, délután átjött a barátnőm egy kis pletyire és kiszedte a szemöldökömet. Hajat is akartunk vágni, de nem fért bele az időbe, majd legközelebb. Utána elmentünk vásárolni.
Este Ferkó fürdette és etette a Szandit. De altatás már rám maradt.
A szabad perceimben meg cicáztam. Mostanában nem sok idő jut rájuk és annyira igénylik a törődést. (most is itt fekszik a macska az asztalon a két kezem között)

A szomszédban cserélik az ablakokat, olyan mintha nálunk vernék szét a lakást. Még jó, hogy a kiscsaj mellett bombát lehetne robbantani.

Márti: bejött az AR, szinte semmit nem bukik, de mivel sokkal sűrűbb nekem is át kellett állnom a MAM 2-es cumira.
Valahol azt hallottam, ha nincs gyümölcscentrifuga, hogy a lereszelt almát egy kicsit le kell cukrozni így jobban levet ereszt. Bár nem tudom, hogy ez jó ötlete.

Gratulálok Szoninak! Nagyon-nagyon ügyes!!

Mi sem megyünk nyaralni, ha még lenne is pénzünk a cicákat, nem tudjuk kire hagyni. Így max 2 napra tudunk elmenni.
A barátnőméknek az anyukámék mellett van a nyaralójuk, arra gondoltam azt kölcsönkérem. Így együtt is vagyok a szüleimmel meg nem is.

GYÁS: én még csak most intéztem el, eddig csak az egyszerit kaptam meg. A családi pótlékot viszont még nem intéztem.
Március óta vagyok itthon és még csak most kaptam meg az utolsó betegállomány pénzt.
A munkahelyem nem siet el semmit, nem nekik kell megélni egy fizetésből.

Hát a hordozó nekünk sem valami jó. A Szandi elvan benne, el is alszik, csak éppen teljesen beleizzad és akkor üvölt.

Lenne egy kérdésem. A tápos kaki mindig zöld? Szandi most tápot is kap és utána egy kis cicit. De a kakija tiszta sárga egy pici zölddel. Most akkor mi van?!

Márti nagyon jók a képek!! Szép családod van!!


Na megyek, mert felébredt a kiscsaj.

KépKép
zsuzsi78
 
 


valaki kért képet, hát ez vagyok én :lol: Kép

KépKép
zsuzsi78
 
 


na jó, ez csak vicc volt. KépEz tavalyi kép, itt már terhes voltam. Mostani nincs. Utálom ha fényképeznek.

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsombinak mindíg zöld a kakija!!!!Edit ezt biztosan jobban tudja!!!! :lol:
Legalább tegnap volt kivel beszélgetned!!!!Jó lehetett!!!

Edit és hány napig kell 1 félét adni???4-5????
Te gyümilevet hogy csinálsz, ami nem alma????Vagy boltit adsz????
És mit eszik Virág????Csak almát és barackot????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti!

Hagyd már abba ezt a súly parát! Az utolsó hónapban heti 16 dekát gyarapodott a kissrác. Ez ideális. Virág heti 20 dekát hízik a kevés kajától. Akkor az ő szíve se fogja bírni a hízást? Virág és Zsombi szinte teljesen egyformán nőtt, csak hát az indulósúly nem ugyanaz. Szóval nyugi!
Én gyümilevet nem adtam a gyümölcs mellé, úgy gondoltam, elég a gyümi édesnek. Kipróbálod a bevált verziót, ha nem jön be, akkor módosítasz. Szóval nem aggódj már annyit! Bagoly mondja verébnek :D :D :D
Virág még csak 2 napja kapott almát, de nem csak a levét. Egy félét 4-5 napig adj neki és növeld a mennyiséget. Barackkal még várok, hashajtó hatású és az most nekünk elég volt.
Amit írtam a sűrítésről, az Barnikára vonatkozott és csak kezdetben. Mert ugyebár a banán laktat, de én csak 5 hónapos kora körül adtam. A light gyümiket sűrítettem be. pl meggy, barack, alma.
Gyümölcslevet mindig vettem, arra már nem volt energiám, hogy azt is pancsoljam. Barni nem volt hajlandó bébiételt enni, így maradt az állandó főzés.

Zsuzsi!

A kakival az van, hogy van olyan tápszer, ami után zöld a kaki, van olyan, ami után sárga. Sárga főleg a bifiduszos tápok után.

Nagyon csini vagy! És milyen fiatal!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Márti!

Azt elfejtettem írni, hogy túl sok gyümilevet nem itattam, mert Barnikának rengeteg foga volt. Azokat meg persze az édes lötyiktől óvtam nagyon. Félek, Virágnál is hasonló szitu lesz.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Na, sziasztok Csajok!

Megvagyok ám még! Tegnap itt volt Apukám, Zsoltinak valami áramot vezetett a műhelyében. Vagy valami ilyesmi. :oops:
Délután mentünk az ortopédiára, megint jól le lettem b*-va. Eddit 3-szor voltunk, 2-szer hülyének néztek, tök jó arány. :roll: Szóval 2 körül értem a kórházba, gyerekek be a babakocsiba, Anyukám jött elénk. Ő ott dolgozik, ilyenkor segít nekem bevinni a gyerekeket. Először a kollégái csodálták meg a törpöket, aztán mentünk az ortopédiára. Kb. 4 embert behívtak előttün, pedig látták Anyukámat. Ezer éve ott dolgozik, fehér köpeny, meg minden, és az ajtóra ki van írva, hogy egészségügyi dolgozók hozzátartozói soron kívüli ellátásra jogosultak. Erre laza fél óra múlva kijön a nő, hogy mi miért vagyunk ott, van-e időpontunk, mert a gyerekeket csak fél 5 után szokták nézni. Mondtam, hogy mára hívtak minket, de időpontot nem kaptunk. Na mindegy, behívtak. Erre az orrom alá dugta a kiskönyveket, hogy nézzem meg, milyen hülye vagyok, be van írva, hogy fél 5. Igaza volt :oops: , bár rányomta a pecsétet, szóval csak nagyítóval lehetett látni. Mellesleg múltkor 1/4 3-ra kellett mennünk. :shock: (Első alkalommal azért kaptam a leba*ást, mert a két gyerek és 1000 dolog mellett elfelejtettem elvinni a kiskönyvüket. Igaza volt, de megkímélhetett volna az előadásától. Nem voltam rá vevő. Ja, másodszorra meg nem jó oldalra írta a beirandót. Akkor én is pattogjak? :wink: )
Egyébként teljesen rendben vannak, nincs semmi gond. 1 hónap múlva megint kell menni. :shock:
Tegnap Marci baba tökélyre fejlesztette a hátról hasra fordulást, úgyhogy most úgy néz ki a napunk, hogy lerakom játszani, és még ki sem érek a szobából már hason van, és nem tetszik neki. És ez megy egyfolytában. Mi lesz így velem?? :D Azért örülök ám, hogy ilyen kis ügyes!!! Flóra pedig ma hasról hátra fordult! Hurrá, hurrá!!!!

Edit, akkor ezek szerint túl vagytok a víruson. Jaj, de jó! Milyen volt a séta? Én most jöttem meg velük, elmentünk a postára. Teljesen leizzadtam, mire hazaértünk.
Nagyon jók a képek, büszke lehetsz a családodra! Apát meg fogd be a gyereknevelésbe! :wink: Győzd meg, hogy jót tesz a hajnali kelés. :D

Márti!
Nagyon ügyes Szonikád!!!! Hipp-hopp, és már csak egy gyerkőcöt kell ismét pelusoznod. Mikor megy oviba? Jövőre, ugye?

Zsuzsi!
Akkor jó napod volt tegnap.
A kaki színe nálunk a zöld és a sárga minden árnyalatában előfordul még így is, hogy tápozunk. Gondolom az emésztéstől is függ, hogy mikor mennyire sikerül.
Nagyon jól nézel ki! Hol készült a kép? Nagyon tetszik!

Ma este megyünk Zsoltival fodrászhoz. Örülök, mert már gáz a fejem. A nagyi lesz itthon ügyeletben. Utána még el akarok menni a nőgyógyászomhoz, mert eddig Cezarette-t szedtem, de mivel már nem szoptatok, gondolom mást fog felírni. Ti mit szedtek? Vagy nem szedtek? Nekem még a spirált ajánlotta, de úgy félek tőle. Pedig jobb lenne, mert a gyógyszert hajlamos vagyok elfelejteni.

Nyaralás: Úgy néz ki, két hét múlva hétvégén elmegyünk Győrbe. Ma hívom majd fel a szállodát, amit kinéztünk. Ketten megyük, babák a nagyival itthon maradnak. Nem akartam őket itthon hagyni, de rábeszéltek, hogy inkább pihenjünk, végülis csak 2-3 napról van szó. Flórának meg pont akkor lesz a névnapja. :oops: Kicsit rosszul érzem magam. Szerintetek is gáz, hogy itthon hagyjuk őket?

Aki a Balcsi felé jár, jöjjön felénk is!!! Julcsi már elment, de nem írta, hogy pontosan hova, erről lemaradtam. :( Edit, ti hova mentek?

ZSOMBINAK boldog 4. hót! És az Anyukájának is!! :lol:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Ja, még a hozzátápiról meg a cumisüvegekről akartam írni, de majd később, mert Marci anyát akarja.

Andi
Kép
zsandi
 
 


A feledékenységről:10 után öntöttem vizet az üvegbe, majd 11 előtt gondoltam inkább 180-at rakok bele, 4 óra evés nélkül az 200-at jelent mifelénk!!!! :lol: Erre keresem sehol sincs. úgy bepánikoltam, hogy meg se tudom etetni a kistököst=már sírtam is úgy kiborultam!!! :cry: Na mondom akkor csinálok a kicsibe max. 2x fordulok erre hol van az üveg????Naná hogy a mikróban!!!!! :roll: Egyszerre megkönnyebbültem és hibbantnak éreztem magam, de legalább megtudtam etetni a babómat!!!!! :wink:

Zsandi:úgy utálom én is ezt a kioktató stílust, mintha senki sem tévedhetne!!!!
Köszi a hófordulós köszöntést! :wink:
Szerintem menjetek nyugodtan kettesben, igaz hogy rohadtul fognak hiányozni, de minden alkalmat meg kell ragadni, hogy kicsit egymásra is legyen időtök!!!!Mi még Zsombi születése előtt pár héttel töltöttünk 1 napot kettesben, a Szoni a nővéreméknél aludt, igaz hogy sokat gondoltunk rá pedig ő már nem olyan pici, de jó volt moziba, étterembe menni és lógatni a lábunkat!!!! :lol:
Nekem 1x a Szoni után volt spirálom, nem akarlak ijesztgetni, de én amellett teherbe estem, majd elvetéltem a 15. héten!!! :cry:
Én gyógyszert sem nagyon akarok, azt a pharmatex kúpot szeretném kipróbálni, akció előtt 10 perccel kell felhelyezni, hátha beválik!!!

Edit:köszi a nyugtatást!!! :wink: Majd ha te nem parázol akkor én sem!!!

Edit, Zsandi:milyen teát isznak a manóitok???Ezt a hipp gyerekteát vettem , de nem issza, vegyek másikat, vagy próbáljam ezt????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ja Zsandi:gratula a forgolódáshoz, ne aggódj egyszer majd a Marci is visszafordul, sőt ha elkezdenek kúszni lehet hogy megfordulni sem lesz időd!!!! :lol: :lol: :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Szóval, a hozzátápi.
Ugye almával kezdtük, 2 napig levet adtam kanálból, aztán még 2-3 napig pürét, szintén kanálból. Most a sütőtököt is kanálból eszik. Most olyan 10 kanálnál tartunk mennyiségileg, nem tudom ez ml-ben mennyit jelent.
Én csak a gyümilevet akarom üvegből adni eleinte, de nem sokáig, inkább csőrös poharazunk majd. Szeretném, ha csak a tápszer menne üvegből. Aztán majd jól keresztbe tesznek a gyerekeim. :D
Én gyümilevet úgy gondoltam, hogy majd a főzelékek után adok, ha csak gyümölcsöt kapnak, vagy valami mást, akkor esetleg vizet.

A cumisüvegmizériánk nekünk sem oldódott még meg. Azért is nem írtam nektek kupak ügyben, mert mivel folyat a kis üvegünk, úgy gondoltam még egyszer, utoljára beruházok újra, most a MAM-ra gondoltam. A NUK ugye nem jött be, AVENT meg nem lesz megint. Mi a tápszert most 2-es cumival esszük, próbáltam a 3 hótól adható 3-ast, de üvöltés lett evés helyett. Azon 3 lyuk van, gondolom túl gyors volt. Ötletem sincs, hogy a sűrűbb cuccok min mennek át. De figyelek ám Edit jó tanácsaira. Szóval esetleg a MAM 2-et érdemes akkor vennem.

Én HIPP édesköményteát adok a manóknak, mi ezt isszuk, nincs vele bajuk. Néha vizet is kapnak.

Lefoglaltam a szállást, 28-án megyünk, pénteken, és vasárnap jövünk haza. Örülök azért nagyon, de már most hiányoznak, ha belegondolok. Szerinem fél óránként fogunk hazatelefonálni.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Andi!

Gratula a fordulásokhoz!

Holnaptól felváltva kelünk 1/2 5-kor. Panaszkodott reggel Apa, hogy nem bírt elaludni este. Mondtam neki, hogy holnaptól ilyen gond nem lesz, mert kel minden 2. nap 1/2 5 kor. Még nem hiszi el, hogy fel fogom kelteni.

Ortopédiára miért kell még menni, ha rendben vannak? Az ikreket csodabogaraknak tartják? Vagy ami jó, az még elromolhat? Én biztos beszóltam volna nekik.

Őszinte leszek, én nem hagynám itt őket. Anno Barni nélkül sem mentünk, pedig nagyon éreztem, hogy kellene. Most meg hogy Virág ennyire szarul eszik, nem akarom senkire sem hagyni. Majd ha javul a helyzet. Okosak vagytok, menjetek csak, fel kell töltődni, mert nemsokára megkezdődik a 2 gyerek 3 felészalad jelenség.

Mi Lellén voltunk tavaly, az idén még nem tudom.

Márti: Ez az új cumisüveg volt, vagy a régi? Én Milupa őszibarack teát és Milupa gyümölcsteát adok neki. Ma adtam Virágnak pár kanál almapépet. 5-6 kanállal szívesen fogadott, a továbbiakat kiköpte.
Vettem a DM-be Frutapura-t, azt is meg fogom próbálni. Tetszik, hogy viszonylag kevés van benne, nem kell felét eldobni vagy nekem megenni.

Megyek aludni! Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Edit:köszi a hasmenéses betegség levezetését, hogy kin hogy jött ki, de én inkább az allergiától, ekcémától, asztmától tartok!!!!Azzal tisztában vagyok, hogy vannak betegségek elkapják, aztán meggyógyulnak, de én az életre szóló nyavajáktól félek!!!! :(

Zsandi:menjetek csak és pihizzetek 1 nagyot!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Most du-án Szonó bepisilt, de nem tudok rá haragudni, miért is tenném, olyan ügyes volt eddig!!! :lol:

Zsandi:látom magyar vonalzóra váltottál!!!! :lol: :lol:

Edit: a frutapruta az mi???Nem joghurt????

Ma állóvizek vagyunk????
Most volt nálunk 1 jó kis nyári zápor, először még a nap is sütött, kimentünk néztük, esővédett helyről.Olyan szép volt ahogy pattogott az eső a tetőn!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Edit: a Brendonban ilyet láttam:tommee tippee hordozható bilibe utántöltő zacsi 10 db=600 Ft.

Vettünk milupás gyümi teát és ezt itta a kiskrapek!!!!Éljen!!!Most jöttem rá, hogy Szonó is ezt itta!!! :lol: Meg vettünk MAM-os cumit majd most este kipróbáljuk!!!Remélem bejön!!!És tényleg jó az aventes üveghez=KÖSZI EDIT!!!!!!Téged sokszorosítani kéne!!!! :lol: :wink:

Zsombi is gyorsított az átforduláson kb 1 másodperc a szintidő, aztán meg bosszankodik, hogy be van szorulva a mancsa!!! :lol:
És az elkészített teát ha nem issza meg akkor este ki kell önteni, ugye????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Márti!

A Frutapura Milupa gyümölcspüré. Leírom az alma-banános összetételét: alma 76 %, banán 20 %, almalé 4 %, C vitamin. Nincs benne szacharóz, tart.szer, mest. szin és ízes. anyag, glutén, tejfehérje, tejcukor, tojás és szója. 4X100 gr-os a kiszerelése. Én a Milupában bízok, ha tápszert jót tud gyártani, akkor valószínű ez is jó.

Szonikának lesz még egy pár "balesete". Nagyon ritkán több, mint 1 év után néha még Barni is becsurrant.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Márti!

A teában nálunk is a Milupa jött be.

Tényleg sokszorosítani kéne, 1 vasalna, 1 főzne, 1 takarítana én meg pihennék és szép lennék. :D :D :D

Teát én gyakran kétszer, háromszor csinálok egy nap, de egyszerre nem sokat. Este mindenképpen öntsd ki!

Van ám még tarsolyomban egy-két fortély. :lol:

Jó éjszakát!

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Sziasztok!

Délután átmentünk a Ferkó testvéréhez napozni és fürdeni. Nem tudom, hogy miért, de a Szandi ott soha nem akar aludni. Pedig még a járókát is vittük.

Zsombinak boldog hófordulót.

Andi: szerintem nyugodtan mennyetek kettesbe nyaralni, kell a pihenés neked is. Az biztos, hogy hiányozni fognak a babák
Gratulálok a fordulásokhoz nagyon ügyik
A fénykép az állatkertben készült.

Én nem bírom a gyógyszert, az óvszerre allergiás vagyok, spiráltól félek, szóval marad a kézzel, lábbal védekezés. :lol:

Márti: én már próbáltam a kúpot és egész jól bevált.
Miért nem kértél segítséget a „cumisüveg kutatáshoz” Szonitól és a kutyától? :wink:
(ha eszembe jut a labdakeresés, még mindig mosolygok)

A Ferkó ma osztálytalálkozón van, így megint rám maradt a fürdetés. Holnap estér egy barátunk hívta kan bulira. Lassan kezdem megszokni, hogy csak magamra számíthatok.
De az anyukám olyan aranyos volt, közölte pakoljak össze jön értem és mennyek el hozzájuk egy pár napra. Persze nem mentem. Ismerem magamat pár óra után, már hiányozna a Ferkó.

Annyi mindent akartam még írni, de az én agyam is szita.
(érdekes, ha a munkahelyemről hívnak, hogy ez meg az, hol van, kapásból megmondom)

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Zsuzsi:gondoltam és, hogy valahol DEJÓZTOK!!!! :lol: Jól csináljátok!!!!Na igen az állatkert , mondtad is hogy szeretsz oda járni!!!! :lol:
Kértem Szoni segítségét, de sajana ő sem találta!!!! :mrgreen:
Vajon miért????

Zsombi tegnap is evett almalevet, vettünk MAM-os kanalat hozzá, tök jó, kicsit hajlított a feje és szuperül működött!!!!Ma pépet is kap!!!!! :lol: Na este az etető cumit is bevetettük, kicsit bosszús lett , mert ügye ebbő szívni kell ám, nem ömlik a szájába, de mikor apjának odaadtam, vele vígan evett!!!!Lehet , hogy ki kéne venni a munkából!!!! :lol: Tegnap du-án is épp evett mikor a párom hazajött, úgy mosolygott neki.......azt hittem megzabálom.De mikor apa átvette akkor én is tetszettem neki!!!!! :lol: Rájöttem ám , neki azért vigyorog többet, mert többet van nálam!!!!

Edit:de ha a fruttapruttában nincs tartósítószer akkor mitől áll el és nem romlik meg?????

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Na bepötyögöm nektek , amit múltkor beakartam másolni, de nem sikerült:


Jónapot kívánok!!!

Engem ez a Toyota Corolla érdekelne, de nincs sok pénzem.Viszont amit tudnék adni egy kezdőbefizetés helyett, hogy egyáltalán menne e úgy, hogy hitelre megy e, van sok kacsám.Na most annyi kacsa van, hogy ha én azt eladom, akkor vagy önöknek nem kell kacsa???Vagy esetleg az a pénz ami bejön az kb. négyszázezer forint, de részletekbe.


Esetleg olcsóbban nem lehetne adni?Belül nem kell, hogy szép legyen, mert úgyis kacsákat hordok benneés hamar összeszarnak mindent hamar.Ha van valami dobozos autójuk az még jobb lenne, mert a Corollát sajnálnám.Esetleg nagy dobozos is érdekel, mert akkor többen mennénk és hamarabb összefogdossuk őket.Rengeteg kacsám van!!!

Mennyi lenne azaz összeg, amennyiért elvihetném a corollát, ülések nem kellenek bele!!!!

Üdvözlettel:Tóth Ágoston Veresegyház

Ezt még régebben kaptuk emailben és a páromnak nagyon tetszett, szerintem is vicces!!!!

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Ez is jó!!!! :lol:

> Gyermekeink száma miként változtatja meg szokásainkat:
>
>
> Az anyuka ruhái
> Első gyermek esetén (1.): Azonnal kismamaruhákat kezdesz hordani, amint
megállapítják a terhességet.
> Második gyermek esetén (2.): Ameddig csak lehet, a rendes ruháidat hordod.
> Harmadik gyermek esetén (3.): A kismamaruháid a rendes ruháid.
>
> Felkészülés a szülésre
> 1.: Vallásos áhítattal gyakorlod a légzéstechnikát.
> 2.: Nem gyakorolsz, mert emlékszel, hogy a múltkor sem segített.
> 3.: A 8. hónapban előjegyzed magad epidurálra.
>
> Babakelengye
> 1.: Előre kimosod, színek szerint rendezed, és precízen összehajtogatod a
babaruhákat.
> 2.: Ellenőrzöd, hogy még tiszták-e, és csak a legsötétebb foltokat
tartalmazóktól válsz meg.
> 3.: Miért NE viselhetnének a fiúk is rózsaszínűt?!
>
> Aggódás
> 1.: Az első nyugtalan nyösszenésnél vagy fintornál felkapod.
> 2.: Akkor veszed föl, ha üvöltése felzavarná az elsőszülöttet.
> 3.: Megtanítod a hároméves elsőszülöttet, hogyan tologassa a babakocsit.
>
> Cumi
> 1.: Ha a cumi leesik a földre, elteszed, majd otthon elmosod és kifőzöd.
> 2.: Ha a cumi leesik a földre, a cumisüvegből vett folyadékkal leöblíted.
> 3.: Megtörlöd a pólódban és visszadugod a szájába.
>
> Pelenkázás
> 1.: Óránként bugyrot cserélsz, akár kell, akár nem.
> 2.: 2-3 óránként pucolod a dedet, ahogy szükség van rá.
> 3.: Igyekszel még azelőtt kicserélni a bugyrot, hogy a többiek a szag
miatt panaszkodni kezdenének, vagy a térdét verdesné.
>
>
> anyagpelenkával: (két használat közben elvégzendő munkafázisok)
> 1.: Mosás, szárítás, vasalás
> 2.: Mosás, szárítás
> 3.: Szárítás
>
> Babaprogramok
> 1.: Eljártok babatornára, babaúszásra, babazenére és babamese-klubba.
> 2.: Eljártok babatornára.
> 3.: Eljártok a közértbe. Mert, kell a kimozdulás!
>
> Kimozdulás
> 1.: Első alkalommal óránként rácsörögsz a bébiszitterre.
> 2.: Mielőtt elmennél otthonról, még meghagyod a számodat, ahol elérhetnek.
> 3.: Meghagyod a bébiszitternek, hogy csak akkor hívjon, ha vér folyik.
>
> Otthonlét
> 1.: Hosszú órákat töltesz el naponta csupán azzal, hogy a gyermekben
gyönyörködsz.
> 2.: Naponta többször rájuk nézel, nehogy az idősebb összenyomja, böködje
vagy megüsse a kicsit.
> 3.: Minden nap igyekszel némi időt eltölteni a gyerekek látókörén kívül.
>
> Lenyelt pénzérmék
> 1.: Ha elsőszülötted lenyel egy pénzérmét, rohantok az ügyeletre és vered
az asztalt röntgenért.
> 2.: Ha másodszülötted lenyel egy pénzérmét, gondosan figyeled a

> pelenka tartamát, hogy távozott-e. (és csak akkor aggódsz, ha a

> lenyelt 2 Ft-os helyett két 1 Ft-ost találsz)
> 3.: Ha harmadszülötted lenyel egy pénzérmét, levonod a zsebpénzéből.
>

Bocsi ha már olvastátok ezeket, csak ugorjátok át!!!!! :P

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Mindenki alszik???? :lol:

Vagy mindenki dejózik???? :lol:

Én már nem bírok kisvakondot nézni :roll: , valaki jöjjön erre!!!! :lol:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Én is itt vagyok, csak eddig telefonáltam

Ferkó ma is akar menni a nővéréhez, de nem vagyok benne biztos, hogy a babának jó ez a nagy meleg. Szerintetek?
Ha meg bent vagyunk vele a házba, minek átmenni?

A kocsi email nagyon vicces. A másikat már én is megkaptam.

Edit írta tegnap a teát. Hát megmondom őszintén nekem nem jutott eszembe, hogy többször kevesebbet készítsek. Így minden este önthettem ki egy csomót. De ma már így fogom csinálni.

Márti mit csináltál 3:57-kor, hogy még írni is volt időd?
Különben és is fent voltam 4-kor, de csak addig, amíg megettem egy csokit. Tuti, hogy ettől nem fogyok minden éjjel rám jön a csoki evés.

Most megyek, iszom egy kávét, mert leragad a szemem. Szandikám meg visszaaludt.

Zsuzsi

KépKép
zsuzsi78
 
 


Mostanában mikor felkelek pisilni, nagyon nehezen alszom vissza ettől a vacak melegtől!!!! :twisted: Azért olvasgatok és írogatok ilyenkor!!!

Én ebben a melegben csak fél órát szoktam kimenni velük, de még a lakásban is döglesztő a hőség!!!!Én sokáig a te helyedben nem lennék kint vele, ők mág nem nagyon tudnak párologtatni, ezért is nagyobb a veszélye náluk a túlmelegedésnek!!!!

Szóval zugevő vagy???Vagy mi??? :lol:

Na megyünk kiszellőztetem őket!!!!

Ja még valami, olyan rossz kedvem lett tesóm mesélte, hogy beteg volt a kisfiuk(9hónapos, már csak reggel meg este cicizik)Nyűgös volt és csak a cicin nyugodott meg!!!!úgy elkenődtem, én már soha nem fogom tudni így megnyugtatni!!!! :cry: :cry: :cry:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 


Sziasztok!

Hát ha valaki ezt a délelőttöt végigcsinálja, kezet fogok vele. Reggel Virág ébredt 3/4 5-kor. Keltettem Apját, én meg mentem a helyére aludni. Egy percet nem aludtam, mert a nyüszögést, sírást hallottam. Hatkor nem bírtam tovább, átmentem megetetni. Jó apjának eszébe nem jutott volna. Közben felébredt első szülöttem, aki engem követelt. 1/2 7 kor csend lett, elaludtunk. 1/4 8 kor bököd Apa, fel kellene kelni. Elmentem a tejért Barnival, majd elvittem a bölcsibe. Rohantam a piacra, bevásároltam. Mint az őrült vezettem haza, mert elfelejtettem a kaját elkészíteni. Hazaértem, megetettem Virágot, majd elkezdtem főzni. Menü: gyümölcs leves, rántott csirke, főzelék. Gyorsan összedobtam mindent, persze paníroznom még akkor kellett. 11-re mentem gyógymasszőrhöz, mert magyon fáj a derekam. A csaj nem volt ott, hiába hívtam, ki volt kapcsolva. Hazamentem, majd nekikezdtem kovászos uborkát csinálni. Közben ebédeltünk, elmosogattam, Virág evett, most meg itt vagyok. Hát hülye vagyok én? Az.

Márti! Frutapura: Gondolom hőkezeléssel csírátlanítják a gyümölcsöt, majd vákummal csomagolják. Mam-os kanalunk nekünk is van, tényleg jó.
Valamelyik nap cicire raktam a kisasszonyt, fogalma nem volt, mit kellene tenni vele. :cry:
Megmértem Virágot: 6130 gr. 2,5 hét alatt hízott 53 dekát. Ez is sok, csak nekünk nem a 4,9-re rakódik. Szóval szerintem a dokid nem a hízást sokallja, hanem az összsúlyt. Miért nem fogyóztattad a pocakba az ifiurat? :D

Zsuzsi! Szokj hozzá az egyedül boldoguáshoz, max. pozitívan csalódsz.

Edit

KépKép

KépKép
edit74
 
 


Hú, most végeztem a főzéssel, vagyis sül a kaja. Hát nem mondom, hogy mindenemen folyik a víz. Nálunk nem volt semmi zápor, de nagyon mondják, hogy hétvégén kellemes lesz a levegő. Kiváncsian várom.

Márti!
Szerintem még jó párszor elő fog fordulni, hogy Szoni bepisil, de ez ezzel jár. Elhiszem, hogy nem tudtál rá haragudni, hiszen így is olyan ügyes. És hát nem is kis feladat, amivel ő most próbálkozik.
Nagyon jót röhögtem a kocsivásárlós viccen, a másik meg szerintem tök így van.
Meggyógyult a füled?
Mi újság van az almapéppel? Ízlett?
Nem vagy semmi, hajnali 4-kor írni! :shock: Egyébként én is nagyon nehezen alszom vissza, ha buli van éjjel. A gyerekeknek szerencsére könnyebben megy.

Zsuzsi!
Ma is elmentetek? Szerintem nem gond, ha kimozdultok, ti is jól érzitek magatokat, Szandi meg más emberekkel is találkozik. A meleg akkor gáz szerintem, ha sokat vagytok kint, és a napon.
Én is azon gondolkozom, hogy délután bepakolom őket, és elmegyek Anyukámékhoz. Bár most ott tartok épp a dilemmában, hogy nem megyek, mert k*va meleg van, és cuccolni sincs kedvem. Zsolti ma nem tudom, mikor jön, a bátyámhoz mennek Apukámmal. Valszeg fürdésre sem fog hazaérni. Ha már kiakadok, azért lehet nekiindulok.

Edit!
A banánt már ehetik ennyi idős korban? Én úgy tudtam, hogy az
is - mint a többi déligyümölcs - allergizálhat. Más ízben is van Frutapura?

Andi
Kép
zsandi
 
 


Ja, jó ez a babafalvás vonalzó, mert magyar nyelvű, de nem sikerül elé varázsolnom a babák fényképét. Lehet nagyon béna vagyok, de ha beszúrom a képet, akkor csak a helye van a vonalzó előtt, a kép nincs. Szóval, lehet visszacsinálom. Különben is, nincs ikres figura, nagy hiba!

Andi
Kép
zsandi
 
 


Tegnap voltam ugye fodrásznál, hát ne tudjátok meg milyen balf*sz fejem lett. Túl rövidre vágta a srác, az én fodrászom szabin van. :x Na mindegy, majd megnő. És a kettőnk haja másfél óráig tartott, így már nem értem oda a nőgyógyászomhoz. Bár még amúgy sem döntöttem, hogy mi legyen. Márti, elég szarul hangzik a spirálos sztorid. Egyébként a vetéléshez is köze lehetett? Nem mindha a terhesség nem lenne elég.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Tegnap voltam ugye fodrásznál, hát ne tudjátok meg milyen balf*sz fejem lett. Túl rövidre vágta a srác, az én fodrászom szabin van. :x Na mindegy, majd megnő. És a kettőnk haja másfél óráig tartott, így már nem értem oda a nőgyógyászomhoz. Bár még amúgy sem döntöttem, hogy mi legyen. Márti, elég szarul hangzik a spirálos sztorid. Egyébként a vetéléshez is köze lehetett? Nem mintha a terhesség nem lenne elég.

Andi
Kép
zsandi
 
 


Bocsi, kicsit sok lett. :oops:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Edit, nem semmi délelőttöd volt. Gondoltad, egy hétre való dolgot elintézel egy délelőtt? :D
Én is mindig így járok, ha hétvégén apának szólok, hogy valaki követeli a jussát a gyerekszobában. Ő ugyan ad neki/k enni, de előtte fél óra bömbi van, mire elkészül a kajával, meg pelenkát cserél. Pechjére mindig olyankor kakilnak, pisilnek, Apa meg sík ideg. :P Bár ha mindkettő felébred, akkor rögtön jön, hogy ébren van a másik is. :roll:

Andi
Kép
zsandi
 
 


Azt hittem ma mindenki hallgatásba burkolózik!!!! :roll:

Asszem én a héten nem is főztem, mert 7 elején a maradékot ettük, aztán anyós csinált paradicsomos káposztát, így nem strapáltam magam!!! :oops:

Edit:őrült 1 nő vagy!!!! :lol: :lol: Azért néha pihengessél vagy legalább levegőt vegyél!!!!!

Zsandi:fülem meggyógyult, köszi.
A terhesség végülis nem tudom miért szakadt meg, de a spirál biztos nem tett jót neki!!!!! :( Csak nem akartuk elvetetni, nekem ahhoz nem lenne szivem!!!!Most nagy parám van mert jún.10-én volt menzeszem azóta semmi!!! :shock: Remélem csak az van hogy még nem állt be a ciklusom!!!!

Ma visszahívott a nő a Gyás miatt, nem találta mi a gond, ezért elindították az utalást és 20-ára már meg is kapom!!!! :twisted: Hogy rohadjon meg az összes krumplijuk!!!!

Tegnap a kisbanya meg jó apja még a zápor vége alatt pancsiztak a medencében:banyámnak tetszettek a buborékok ahogy esett az eső!!!! :lol:

Holnap de. kimegyünk a biopiacra megnézzük mennyiért vesztegetik a gyümiket!

Zsombi ma meg tegnap 2 nagyot aludt, most is már 11:30-tól szundizik!!!!Nem keltem fel az tuti!!! :lol:

Úgy elmennék holnap valahova, valakihez, de sajna senkinek sem jó a családból....meg jönnek párom tesójáék...lehet hogy ezért is szertnék megpattanni!!!! :roll: :wink:

Szonja 2004.02.24.
Zsombor 2006.03.13.
Anissza 2008.01.09.
"Abból tudhatod, hogy a gyermekeid kezdenek felnőni, hogy olyanokat kérdeznek, amikre van válasz."
"Csak a szeretetet lehet vég nélkül osztogatni, úgy hogy közben mégsem fogy el."
bmo
 
 

Vissza: Gyermekek / magzatok kor szerint

Jegyzetfüzet:

 

X
EZT MÁR OLVASTAD?